Mes planavome niekada nekurti dar vienos naujos temos – skaidrumo ataskaita Nr. 45

Mes planavome niekada nekurti dar vienos naujos temos – skaidrumo ataskaita Nr. 45

Mes planavome niekada nekurti dar vienos naujos temos – skaidrumo ataskaita Nr. 45
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Skaidrumo ataskaita Nr. 45


Sveiki atvykę į 45-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2018 m. Spalio mėn.). Šioje serijoje aš peržiūriu viską, kas vyksta jūsų versle, ypač jus dominančius dalykus, ypač užkulisinius dalykus. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.

Čia yra TOK, kas laukia:

1. Prieš metus aš sakiau, kad mes nekursime kitos naujos temos. Mes tiesiog padarėme. Štai kodėl

2. Ar SEO greitis yra labai svarbus puslapio greičiui? TL; DR: taip yra

3. Kokio tipo „WordPress“ turinį reklamuoti „Facebook“?

4. Persvarstykite skaidrumo ataskaitas

1. Prieš metus aš sakiau, kad mes nekursime kitos naujos temos. Mes tiesiog padarėme. Štai kodėl

Ieškodamas daugiau populiarių tinklalapio skaidrumo ataskaitų, suklupau. Čia aš aptariau Gutenbergo ateitį ir bandžiau išsiaiškinti, koks yra geriausias kelias tokiai teminėms parduotuvėms kaip mūsų.

Padariau išvadą, kad mes nekursime dar vienos naujos temos, o susitelksime ties esamų temų pavertimu buitiniais pavadinimais.

Praėjo maždaug pusantrų metų nuo tada, kai ši ataskaita buvo paskelbta … ir mes tik ruošiamės išleisti naują temą. Kas duoda?

Kelios priežastys:

a) Aš neteisingai skaičiau rinką

Tiksliau tariant, aš nepakankamai įvertinau tai, kaip greitai perims puslapių kūrėjai, ir tikėjausi, kad „Gutenberg“ sulauks greitesnio populiarumo..

Gerai, kad Gutenbergas gražiai auga, tačiau tai vis dar auga tarp devistų minios ir ne tiek daug, kiek tai susiję su kasdieniu vartotoju – puslapių kūrėjai vis dar valdo aukščiausius.

Toje prieš 1,5 metų esančioje ataskaitoje aš paminėjau, kiek pasiekė puslapių kūrėjai, kalbėdami apie UX, ir tai, kiek puslapių kūrėjų vartotojai mėgsta lengvas pagrindų temas, tokias kaip „GeneratePress“ ar „OceanWP“..

Tuo pat metu aš vis dar galvojau, kad tos temos išliks nišos, o kitos "verslo temos" (vadinkime juos taip) ir toliau dominuos rinkoje.

Tačiau žiūrint į populiarumo topus šiandien, pagrindinės temos auga daug greičiau, nei tikėjausi, ir greičiausiai anksčiau nei vėliau perims svarbiausias vietas. Patikrinkite „GoDaddy’s Hot 100“ sąrašą, pvz. 2018 m. Sausio mėn. Buvome 4 vietoje (žr. Žemiau). Iki gegužės mėnesio sumažėjome iki 13 lygio.

godaddy viršus

Iš pradžių maniau, kad stabilią „Gutenberg“ versiją gausime daug anksčiau, kad galėtume pasukti Hestia jos linkme – pasinaudokite temos populiarumu ir nauju suderinamumu su „Gutenberg“. Tačiau, kaip mes visi žinome, viskas vyko daug lėčiau.

Norėdami rasti sprendimą čia, turėjome arba įgyti / užmegzti stiprią partnerystę su esama nustatyta pagrindine tema (kuri pasirodė sudėtinga), arba tokią temą sukurti patys..

Vienas iš būdų buvo pritaikyti „Hestia“ ir nuimti iš jo daugybę elementų, tačiau tai nebuvo įmanoma neišardžius esamų vartotojų svetainių..

Štai kodėl mes galų gale nusprendėme sukurti naują temą nuo nulio.

Turėdami tai, mes taip pat turėjome visišką laisvę, kaip norėjome tai pasiekti. Taigi mes atkreipėme dėmesį ne tik į puslapių kūrėjus, tokius kaip „Elementor“ ar „Beaver Builder“, bet ir pristatome keletą naujų koncepcijų, kurios yra pasirengusios dirbti su „Gutenberg“, kai tik ji bus įdiegta į „WordPress“ branduolį..

b) Pažanga taip pat pažengė į internetą, atskleisdama naujas galimybes

Tai grįžta prie to, kokias temas, tokias kaip „OceanWP“ ar „Astra“, daro. Jie pristatė keletą įdomių koncepcijų, kurios taip pat pasirodė populiarios tarp vartotojų, ir tai greičiausiai sustiprino jų pozicijas apskritai.

Galų gale, neturėdami tokio naujo standarto kaip „Gutenberg“, mes negalėjome tiesiog eiti į priekį ir mesti „Bootstrap“ iš „Hestia“, pristatyti naujus CSS sprendimus ir kt. Iš esmės mes nežinojome, ko galime tikėtis iš „Gutenberg“ ir kuri modifikacija atlaikys laiko testas.

Mes padarėme a pagrindinis Hestia reaktorius, bet priekinę programą vis dar buvo sunku perkelti nepažeidžiant kai kurių vartotojų svetainių.

Taigi, į paveikslą ateina nauja tema! Tikslas su Neve yra įgalinti „Gutenberg“ patirtį, kuri yra kuo artimesnė tikrajam „front-end“ redagavimui.

Man malonu pranešti, kad mums pavyko to pasiekti, ir tik ruošiamės išleisti šią naują temą! Tai jau išeina! Pažiūrėkite čia.

Greitas nukniaukimas:

neve

 • Niekada neveikia kartu su oficialiu AMP įskiepiu – AMP tema atrodo visiškai tokia, kaip ne AMP mobiliesiems.
 • Jame taip pat nenaudojama „jQuery“, „Bootstrap“ ar bet kas, kas, daugelio kūrėjų nuomone, yra sunki.
 • "jomis" „Neve“ dalis pasirūpina įprastais HTML elementais ir blokais – tokiais dalykais kaip įvestys, mygtukai, talpyklos, turinio plotis ir kt. Visa kita galima tvarkyti pas puslapio kūrėjus..
 • Pirmą dieną mes taip pat pateiksime pradedančiųjų svetainių dizaino paketą – dabar pastatytą „Elementor“, tačiau netrukus bus pridėta ir daugiau „Gutenberg“ gaminamų versijų..
 • Galiausiai, jei čia yra „Zerif“ vartotojų, džiaugsitės žinodami, kad „Neve“ automatiškai importuoja jūsų „Zerif“ pagrindinio puslapio turinį ir paverčia jį „Elementor“ puslapiu, kuris atrodo visiškai toks pat.

Taigi, mes turime ją, naują temą, kuri atsiliepia „WordPress“ temos rinkos krypčiai, kai šalia esantis didelis „Gutenberg“ pakeitimas!

2. Ar SEO greitis yra labai svarbus puslapio greičiui??

Kaip, aš žinau, kad kiekvienas SEO ekspertas ir jų šuo vėl ir vėl sako svetainės greičio mantrą, tačiau ar ji iš tikrųjų svarbi pastebimu būdu?

Asmeniškai aš pastaruoju metu esu labai apsėstas puslapio greičio ir visą laiką stebiu medžiagą. Iš dalies tai yra dėl mūsų naujojo produkto – Optimole (į vaizdą nukreipto svetainės spartinimo įrankis). Aš, kaip ir dauguma svetainių savininkų, stebiu mūsų srauto skaičių.

optimole

Prisijungimas prie šių dviejų obsesijų mane privedė prie įdomios išvados:

Kažkuriuo metu mes pradėjome kilti problemų dėl to, kas buvo mūsų populiariausias įrašas. Mes nuolat atnaujiname tai ir reguliariai keičiame reikalus. Taigi viename iš atnaujinimų „Karol“ pristatė keletą naudingų (vartotojo požiūriu) žemėlapių schemų, kuriose nurodomi šeimininkų iš įvairių pasaulio vietų įkrovimo laikai. Buvo ~ 10 tų schemų.

Nepaisant to, kad diagramos yra įkeliamos iš pačių „Google“ serverių (remiantis „Google Chart API“), atrodo, kad atsisiųsti buvo tiek daug dalykų, kad dėl to robotai kartais buvo tarsi užblokuoti..

Kartkartėmis puslapis pateko į „Google“ talpyklą. „Google“ vis tiek jį įvertino, tik kiek žemesnėje pozicijoje – tikriausiai pasikliaudama kitais būdais, kaip pamatyti puslapio turinį (vieną kartą net naudojant AMP versiją)..

Pašalinę šias diagramas, pamatėme:

eismo augimas

Gerai, kad kas yra didžiulė problema, kodėl šią problemą buvo sunku nustatyti?

Na, analizuojant puslapių įkėlimo laikas atrodė gerai. Taigi nėra taip, kad vien dėl to galėtume kelti aliarmą. Vis dėlto priežastis buvo puslapio turinys ar kažkas panašaus.

Vienintelis dalykas, kuris privertė susimąstyti, buvo jo trūkumas "Talpykloje" etiketė šalia „Google“ įrašo:

talpykloje esanti etiketė

Jei nematote šio dalyko šalia savo įrašų, tai iš esmės reiškia, kad net jei puslapis yra rodyklėje, kažkas ne taip (bent jau taip yra mūsų išvadoje).

Aš rekomenduoju naudoti tokius įrankius kaip Švyturys ir „Google Analytics“ puslapio greitį, kad galėtumėte išsamiau pažvelgti į svarbiausius jūsų puslapius.

Yra daugybė svetainių stebėjimo įrankių, tokių kaip „Pingdom“, kurie gali nuveikti daug daugiau, kalbant apie greičio tikrinimą ir tokių problemų derinimą.

Vėlgi, mūsų atveju, problema buvo ne nustatant pradinį ryšį, o greičiau tai, kiek laiko užtruko visiškai įkelti puslapį, pridėjus „JavaScript“ kiekį, kuris buvo įvykdytas pakeliui..

3. Kokio tipo „WordPress“ turinį reklamuoti „Facebook“?

Prieš porą mėnesių mes nustojome aktyviai dirbti su „Facebook“ skelbimais ir užuot tiesiog pradėję veikti kai kurie automatiniai skelbimai. Dažniausiai tai buvo daiktai, tvarkantys kai kuriuos klasikinius parduotuvių scenarijus, pvz., Žmonių, peržiūrėjusių mūsų produktus, nukreipimas arba bandymai susigrąžinti apleistus vežimėlius..

Tačiau mes norėjome eksperimentuoti su kitokio tipo automatiniais skelbimais, tais atvejais, kai iš tinklaraščio RSS sklaidos kanalų paėmėme turinį ir pateikėme jį žmonėms, kurie praėjusią savaitę lankėsi mūsų svetainėse..

Tikslas buvo sukonfigūruoti be priežiūros techninę konfigūraciją (ačiū PadidintiMedija už tai, kad padėjo mums), kuris buvo produktyvus, tačiau taip pat nesierzino vartotojų.

Straipsnius suskirstėme į dvi kategorijas:

 • visas turinys ✏️
 • svarbus turinys ❗

Antrai grupei, nors ji ir mažesnė, padidinome biudžetą. Tai visiems tinklaraščių įrašams suteikė vienodas galimybes.

„Facebook“ būdamas „Facebook“, jis optimizavo dalykus ir pradėjo reklamuoti tuos, kurie dažniau įsitraukia ir už mažesnę kainą.

Ko mes iš to išmokome?

Jei esate panašus į mane, visada norite pateikti savo skaitytojams tikslų turinį, kurio jie ieško. Taigi, pavyzdžiui, kai matau, kad paieškos patinka "geriausios hostingo kompanijos" išpopuliarėjęs suprantu, ką žmogus nori žinoti, ir bandau į jų klausimus atsakyti mūsų turinyje.

Tačiau aš neįsivaizduoju, kokio tipo turinys vartotojui (anksčiau apsilankiusiam mūsų tinklaraštyje) bus įdomus, nes jie atsitiktinai naršo „Facebook“. Galų gale jie neįveda jokių raktinių žodžių, todėl aš konkuruoju su katės vaizdo įrašais ir Kardashian naujienomis, nesvarbu, ar man tai patinka, ar ne.

Būtent todėl visas šis „Facebook“ reklamos eksperimentas teikiant tinklaraščio turinį man yra toks įdomus. Pagaliau galiu pamatyti, ką žmonės nori skaityti, kai nėra pasirengę spręsti konkrečios užduoties.

Taigi, kaip paaiškėja, populiariausi įrašai iš „CodeinWP“ tinklaraščio yra mūsų nemokamų temų kolekcijos. Kas taip pat gerai veikia mūsų "VS" įrašai ��, ypač tie, kurie lygina „WordPress“ su kitomis platformomis.

Aš spėju, kad net jei žmonės galbūt ir nesigilina į tokius dalykus kaip "„WooCommerce“ prieš „Shopify“" Be to, pamatę tokį įrašą „Facebook“, jie yra priversti spustelėti jį ir pamatyti, ar jų mėgstamiausia platforma atsirado.

Šiuo atžvilgiu populiariausias įrašas yra šis:

 • INFOGRAFIKA: „WooCommerce“ prieš „Magento“ ir „Shopify“

Panašiai kaip „ThemeIsle“, mes turime tai viršuje:

Po to taip pat gerai atrodo ir patarimų straipsniai; iš kurių populiariausi yra:

Nesu ekspertas, kai kalbama apie „Facebook“ skelbimus, tačiau, manau, kad svarbiausia dalykas, kurį mes darome čia, yra nukreipti į vartotojo smalsumą. Galbūt „BuzzFeed“ buvo teisus visą laiką?!

Jei jums įdomu, mes vis dar išleidžiame kelis tūkstančius dolerių kiekvieną mėnesį „Facebook“ skelbimams. Man vis dar sunku pasakyti, ar investicija tikrai verta, ar ne pagal didelę dalykų schemą,…

Ideologiškai kalbant, aš nelabai domiuosi kai kuriais dalykais, kuriuos daro „Facebook“. Tačiau neabejotina, kad vyksta didžiulė kova dėl vartotojo dėmesio, o jei dėl kokių nors priežasčių atsisakysite dalyvauti, prarasite pagal nutylėjimą.

Mūsų sandėlyje yra daugiau nei 500 straipsnių įvairiomis temomis, kuriuos norime perduoti visiems skaitytojams..

4. Persvarstykite skaidrumo ataskaitas

Jei iki šiol perskaitėte ataskaitą, galbūt pastebėjote, kad ji šiek tiek skiriasi nuo praėjusio mėnesio.

Nebuvau visiškai patenkintas praėjusio mėnesio srauto ir įsitraukimo rezultatais, todėl paprašiau atsiliepimo ir nusprendžiau, kad turbūt turiu grįžti prie ankstesnio pranešimų stiliaus.

Nors kai kuriems žmonėms patinka asmeninės įžvalgos, tai nėra pagrindinė priežastis, kodėl jūs skaitote šias ataskaitas. Praktinės įžvalgos ir pamokos turi daug daugiau vertės, todėl tam ir skirsiu daugiau dėmesio.

Peržiūrint ankstesnius pranešimus atrodo, kad patys populiariausi buvo sukurti remiantis kažkokia drama (pavyzdžiui, „Zerif“ pakaba) arba aplink unikalią įžvalgą, kuria pasidaliniau. Taigi aš giliai į tai atsižvelgiu ir pateiksiu dar šiek tiek to sekančiose ataskaitose (ne dramos, įžvalgos)!

Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie šio mėnesio ataskaitą!

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Ačiū, kad skaitėte ir palaikėte mus! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector