Komandos formavimo vertė ir kaip tai gali pagerinti efektyvumą – skaidrumo ataskaita Nr. 31

Komandos formavimo vertė ir kaip tai gali pagerinti efektyvumą – skaidrumo ataskaita Nr. 31

Komandos formavimo vertė ir kaip tai gali pagerinti efektyvumą – skaidrumo ataskaita Nr. 31
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Sveiki atvykę į 31-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (už 2017 m. Rugpjūčio mėn.). Šios serijos tikslas yra pasidalyti tuo, kas vyksta įmonėje organizaciniu ir verslo požiūriu. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Noriu paliesti daugelį dalykų šioje ataskaitoje, todėl čia yra greitas TOC, kad viskas būtų tvarkinga (ir tuo atveju, jei jums tai visai neįdomu, o tai gerai):

1. Dėl skaidrumo | 2. Kodėl jums reikia kompanijos rekolekcijų | 3. Darbas namuose ir su juo susijusios problemos 4. Visų komandos narių atostogų dienų vertė | 5. Kaip mes tobuliname komandos valdymą ir rezultatus | 6. Automatinis atnaujinimas ir kaip jie mus veikia | 7. Artėjančios konferencijos – susitiksime!

Apskritai, mes, kaip organizacija, gana daug eksperimentuojame. Mes stengiamės mokytis iš kito verslo toje pačioje nišoje ir už jos ribų, o vėliau pritaikyti naujus metodus ir metodus savo pačių darbo eigoje, misijoje ir pan. Kartais tai lemia rato išradimą (deja), bet kitu atveju veda prie naujovių ir daro mūsų darbą kasdien lengvesnį ir efektyvesnį.

Žemiau norėčiau pasidalyti keliais dalykais, kuriuos bandėme įgyvendinti, taip pat su gauta informacija.

Nebūkite atšiaurūs, nors (prašau), aš esu blogas vadybininkas ir man patinka pataisyti reikalus atsitiktinai, stengiantis "augimo hack" Šis Ar tas. Apskritai, daugelis šių idėjų nėra jokios grandiozinės strategijos dalis.

1. Dėl skaidrumo

Mes šioje srityje eksperimentavome su daugybe koncepcijų, ir, nors kai kurios dirbo gerai, kitos nepavyko … žymiai.

Kas suveikė? Akivaizdu, kad patys šie pranešimai. Kiekvieną mėnesį turiu pateikti atitinkamų išvadų, minčių ir mokytis, bet tai daro daug spaudimo, bet tai yra viso labo. Rašydamas skaidrumo ataskaitą dažnai privedu prie visiškai naujų idėjų ir geresnės viso verslo perspektyvos.

Taigi, kas neveikė? Vienas iš dalykų, su kuriais eksperimentavome įjungdami ir išjungdami, buvo viešas (vidinis) atlyginimų tinklelis. Buferis tai daro daug didesniu mastu. Jie sako, kad yra patenkinti tuo. Vis dėlto mums nepavyko.

 • Gerai: tai padėjo man geriau susisiekti su dabartiniais (taip pat ir su būsimais) darbuotojais, taip pat padėjo formuoti įmonės tapatumą.
 • Blogai: padidėjo komandų konkurencija anksčiau nei tikėjausi ir sumažėjo privatumas.

Dabar apie tą paskutinį dalyką. Nors tai tik prielaida, aš galvoju, kad turint valstybinius atlyginimus gali būti naudinga JAV įsikūrusiai įmonei, tačiau jei esate iš Rumunijos (arba apskritai Rytų / Vidurio Europos), tai galbūt nėra pati geriausia idėja. Kitaip tariant, pastaruoju metu pradėjau labiau vertinti privatumo vertę, ir dabar tai yra vienas iš mano internetinių rūpesčių Nr..

Iš pradžių pradėjau nuo visos atlyginimų lentelės idėjos, nes iš esmės tuo tikėjau. Tačiau po kurio laiko, kai apie tai paklausiau žmonių – tikrųjų žmonių, kurių duomenys buvo tinklelyje, – niekas nenorėjo jų saugoti. Galų gale tiesiog nebuvo teisinga tinklelį padaryti privalomu elementu, jei priklausote įmonei. Kiekvienas turėtų nuspręsti, ar nori pasidalinti, koks yra jų atlyginimas.

Kalbant apie gerą pusę, tinklelis atskleidė kai kurias anksčiau egzistavusias problemas ir apskritai padėjo mums suvokti, kad pirmiausia turime įdiegti tam tikrą įprastą grįžtamąjį ryšį, kuris leistų peržiūrėti vienas kito darbą, atsižvelgiant į efektyvumą. Tik tada turėtume pradėti mokėti atlyginimus.

2. Kodėl jums reikia kompanijos rekolekcijų?

Mes turime tai, ką darome nuo dvejų metų. Tai prasidėjo nuo to, kad rinkomės savaitgalį ir rengėme vakarėlius pajūryje. Nors tai puikiai veikė 4-5 žmonėms, o kolektyvui augant, mes padarėme išvadą, kad jo forma savaime tikriausiai nejaučia atsitraukimo visiems.

Šiais metais mes visi balsavome už tai, kad būtų galima visą savaitę trauktis ramioje aplinkoje, kur galėtume mėgautis gamta, praleisti kokybišką laiką kartu ir nuveikti keletą šaunių šalutinių projektų..

Galiausiai dalyvavo 12 žmonių, ir mes visi puikiai praleidome laiką!

„ThemeIsle“ komanda

Galvojome apie keletą šaunių užsiėmimų, kad galėtume patys dalyvauti, tačiau tai nebuvo visas laisvalaikis. Pavyzdžiui, mes padarėme a "Paramos diena" kur visa komanda (taip pat ir aš) susižadėjo ir bandė išspręsti kuo daugiau bilietų. Mes taip pat padarėme a "hakatonas," kurio metu mes priėmėme keletą nestandartinių klientų užklausų (pvz., tinkintą CSS ir svetainės modifikacijas ir kt.) ir padarėme viską, kad jie įvyktų.

Kaip šalutinis užrašas; mes taip pat supratome, kad tuos dalykus – palaikymo dienas ir hakatonus – taip pat galima lengvai atlikti iš biuro. Sakykite, kiekvieną mėnesį galėtume skirti dieną panašioms iniciatyvoms.

Čia yra mūsų kalendorius, jei norite sužinoti, kaip viskas suplanuota:

atsitraukimo darbotvarkė

3. Darbas iš namų ir su juo susijusios problemos

Nors didžioji komandos dalis dirba iš mūsų biuro Rumunijoje, aš vis tiek sakyčiau, kad mes esame paskirstyta įmonė, kurios pagrindas.

Su mumis dirba keli žmonės, dirbantys tarptautiniu mastu. Daugiau ar mažiau, būtent taip ir atsirado įmonė – pirmiausia ieškojome specialistų, kurie dirbtų su mumis nuotoliniu būdu, ir tik po to nusprendėme atidaryti pagrindinį biurą Rumunijoje..

Taigi, kadangi nuotolinis darbas mums buvo toks svarbus komponentas, mes leidžiame Rumunijos komandai dirbti iš namų, jei jie to nori. Tačiau tai sukuria tam tikras kovas. Ypač du:

(1) Turėdami biurą ir leisdami žmonėms dirbti iš namų sukuria atskirtį tarp jūsų biuro darbo ir darbo namuose eigos. Pvz., Leidimas paimti vieną dieną nuo darbo per savaitę per savaitę tą dieną jaučiasi kaip pusiau atostogų. Jau neminint to, kad tai taip pat gali būti suvokiama kaip premija.

Galų gale, neturėdami aiškaus ir skaidraus atlikimo įvertinimo būdo, tos darbo dienos nuo namų gali tapti panašesnės "neproduktyvios darbo dienos." Idealus scenarijus, be abejo, yra tas, kad visi turi išmokti būti tokie pat produktyvūs, nesvarbu, iš kur jie dirba, tačiau kartais tai gali būti sunku.

(2) Žmonės, besislapstantys aplinkui ir bet kurią dieną ateinantys / neatvykstantys į biurą, sutrikdo visų kitų darbo eigą ir sukuria chaosą.

Atsižvelgdami į visa tai, mes pabandėme sugalvoti politiką, kuri tiktų visiems. Šiuo metu turime tai:

 • galite dirbti visiškai nuotoliniu būdu arba visiškai iš biuro,
 • jei pasirinkote darbą biure, galite skirti 2 dienas per mėnesį dirbti namuose (jei norite daugiau nei 2, turite tai nukreipti į diskusiją).

Tai nėra tobula. Aš žinau. Bet tai yra kryptis, kurią mes išbandėme, ir tikrai tai, ką toliau tobulinsime remdamiesi komandos atsiliepimais.

4. Visų komandos narių atostogų dienų vertė

Kiekvienas, dirbantis pas mus visą darbo dieną biure, paprastai gauna atostogų dienas. Tai akivaizdu.

Tačiau yra ir kita komandos dalis – tarptautiniu mastu dirbantys žmonės, kurie nėra techniškai įdarbinti įmonėje.

Iš pradžių galvojau apie juos kaip laisvai samdomus darbuotojus. Reiškia, kad jiems buvo mokama pagal valandos tarifą, be jokių kitų pašalpų. Tačiau laikui bėgant ir kai kurie iš tų žmonių pasiliko su mumis ilgiau, supratau, kad turėčiau pradėti rūpintis jų gerove ir pasiūlyti jiems daugiau naudos nei vien tik įprastą atlyginimą..

Iš pradžių turėjau omenyje, kad kadangi jie paprastai uždirba daugiau nei darbuotojai, turintys visą kitą darbą, įskaitant atostogų laiką ir pan., Jie turėtų sugebėti patys..

Tačiau praktiškai tai gali būti sunku.

Redaktoriaus pastaba; Aš, beje, esu vienas iš tarptautinių vaikinų. Kalbant iš mano pačios patirties, atostogų, kaip laisvai samdomo darbuotojo, dalykas yra tas, kad jūs turite būti pasirengęs pasirinkti "dvigubas darbo užmokesčio sumažinimas" jei nori eiti atostogauti.

Iš esmės, pagal apibrėžimą atostogų metu jūs neturėtumėte apskritai dirbti, o kadangi jūs atsiskaitote klientams už darbo valandą … gerai, jūs susipažinote.

Taigi atostogų savaitės pabaigoje svarbu ne tik, kad jūs išleidote pinigus pačioms atostogoms, bet ir neturite jokio atlyginimo, išeinančio už tą laikotarpį. Taigi dvigubas atlyginimas buvo sumažintas.

Todėl labai nedaug laisvai samdomų specialistų gali sau leisti patogiai nedirbti savaitę ar dvi ir tinkamai atsipūsti.

Kaip jūs įsivaizduojate, tai nėra labai motyvuota ir net jei laisvai samdomi darbuotojai iš esmės turi galimybę neribotą skaičių atostogų dienų per metus, labai nedaugelis iš mūsų užima daugiau nei, tarkime, 10. Dauguma dirba ištisus metus..

Tai paskatino mane taip pat pasiūlyti mokamų atostogų laiką ir tarptautinei komandai. Vienintelė taisyklė yra ta, kad jūs negalite dirbti atostogose. Nors tai yra dar viena pridėtinė įmonės kaina, ji skatina žmones būti sveikesniais ir tokiu būdu, tikėkimės, išlaikyti aukštą produktyvumą visus metus. ��

Galiausiai, įkvėptas „Automattic“ ir mano pačios sveikatos iššūkių, nusprendžiau pasiūlyti mokamą 3 mėnesių sabatą visiems, kurie su mumis dirba visą darbo dieną daugiau nei 5 metus. Panašios pertraukos gali padaryti stebuklus jūsų siekiui ir motyvacijai!

5. Kaip tobuliname komandos valdymą ir rezultatus

Aš nesu geriausias pasaulio klausytojas. Aš linkusi per daug susikoncentruoti į savo požiūrį ir klaidingai manau, kad kiti žmonės nori tų pačių dalykų, nemėgsta tų pačių dalykų ir turi bendrus tikslus, kuriuos aš turiu, bent jau profesionaliai.

Pavyzdžiui, aš visada stengiausi paskatinti žmones verslumo link. Aš jiems pasiūliau bendrovės akcijų, tik kad vėliau sužinočiau, kad jiems tai net nerūpėjo.

Atvirai kalbant, ne visi jaučiasi (ir nenori būti) verslininkais, kai kurie žmonės nori tik aiškumo ir stabilumo, ką jie daro, ir… na, darbo.

Taigi galų gale pirmiausia turėčiau padaryti šį darbą lengvesnį ir malonesnį žmonėms, tuo pačiu atkreipdamas dėmesį į tai, kas juos iš tikrųjų varo, o ne įdomu, kas mane paskatins.

Vienas dalykas, kurį padariau pradėdamas to siekti, yra išbandyti labiau pakopinį požiūrį. Mes paskyrėme "komandos" ir "komandos vadovai," ir nustatykite sekančias darbo eigas.

Mes vis dar šiek tiek stengiamės išsiaiškinti, kaip viskas turėtų veikti konkrečiai, ir mes esame šiek tiek chaotiški čia ir ten, tačiau mums pavyko sugalvoti keletą viso proceso patobulinimų:

 1. Nustatykite bendrą visų komandų mokymosi tvarkaraštį. Tai taip pat apima seminarus kas 6 mėnesius ir komandos darbo apžvalgą / analizę taip pat kas 6 mėnesius. Tuo norime įsitikinti, kad visi visada stengiasi tobulinti savo rezultatus, užuot tiesiog išgyvenę judesius.
 2. Siųskite apklausą kas 3 mėnesius, kad galėtumėte stebėti kai kuriuos vidinius rodiklius, pvz, "ar esate patenkintas savo atlyginimu, mokomais dalykais, dalykais, kuriuos darote." Taip siekiama užkirsti kelią ilgiems klausimams, kurie laikui bėgant sutampa.
 3. Peržiūrėkite spektaklį kas 3–6 mėnesius. Šiuo metu mažai ką darome šiuo klausimu. Kasmet pateikiama tik trumpa bendra apžvalga ir kažkas per metus, jei yra rimtų problemų, kurias reikia išspręsti.

Kitas dalykas – ir į tai mes anksčiau nekreipėme daug dėmesio – dabar turime naują politiką, pagal kurią, jei svarstote apmokamą šalutinį projektą (tai, ką darote ne dirbdami įmonėje). turėtų pranešti mums apie tai.

Tai ypač svarbu visą darbo dieną dirbantiems žmonėms. Tai yra tiek dėmesio, tiek sveiko proto klausimas. Manau, kad geriausias dalykas, kurį galima padaryti, yra tokių dalykų įtraukimas į diskusiją.

Man atrodo, kad apsvarstymas dėl papildomų projektų, norint užsidirbti papildomų pinigų, yra signalas, kad galbūt kažkas nėra patenkintas tuo, ką jie daro dirbdami visą darbo dieną. Galbūt jiems atrodo, kad vertė nėra paskirstyta teisingai, ar žmonės traukia juos atgal, ar komandoje kyla kita problema ir tt Jei taip yra, tada turime padėti išspręsti šias problemas, o ne tiesiog leisti visiems įsitraukti į daugybę šalutinių projektų ir pagalvokite apie savo dienos darbą kaip įprotį sumokėti sąskaitas.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – esu dėkingas visai komandai už kantrybę per visus šiuos bandymus, kurie vyksta!

6. Automatinis atnaujinimas ir tai, kaip jie mus veikia

Auto atnaujinimas yra svarbi verslo dalis mums. Mes įdėjome daug minčių ir pastangų kurdami juos (ypač „ThemeIsle“) ir įsitikindami, kad mūsų siūloma vertybė yra tiksli ir pakankamai įdomi, kad vartotojai norėtų atsinaujinti..

Tačiau iš tikrųjų dar neturėjome galimybės išbandyti atnaujinimo gamtoje. Tik neseniai …

Ką tik turėjome savo pirmąją 2000 prenumeratų paketą, skirtą atnaujinti (iš „ThemeIsle“ ir „Revive.Social“ kartu).

Štai keli ankstyvieji to rezultatai (atminkite, kad tai paremta tik 4 dienų „ThemeIsle“ ir 30 ir daugiau dienų „Revive.Social“ duomenimis):

Skirta „ThemeIsle“: 30 žmonių atnaujino savo narystę, o 28 – ne. Tai reiškia, kad atnaujinimo procentas yra apie 50%. Norėčiau sužinoti daugiau apie tai, kodėl žmonės nusprendė atnaujinti, ar ne, tačiau aš vis tiek džiaugiuosi šiais rezultatais. Nors visos pajamos neatspindi tiek daug, kiek mūsų naujiems vartotojams, manau, kad jos vis tiek turi daugiau prasmės:

 1. Tai suteikia mums žiauriai sąžiningų atsiliepimų apie mūsų darbo, gaminių kokybę ir tai, kaip ilgainiui galime patenkinti savo vartotojus. Tai žymiai viršija tokius dalykus kaip apžvalgos ar internetinės nuomonės. Žmonės, balsuojantys su savo piniginėmis, visada yra daug įžvalgesni.
 2. Tai leidžia mums įsitikinti, kad produktai bus palaikomi ir prižiūrimi ilgą laiką, ir vykdyti tvaresnį verslą apskritai.

Dėl Atgaivinti.Socialinis: Dėl gaminių pobūdžio mes siūlome ten, Aš tikėjausi, kad atnaujinimo procentas bus šiek tiek didesnis, nei buvo iš tikrųjų. Rašymo metu mes atnaujinome 31 iš 82 (~ 38% atnaujinimo procentas).

Mums tai šiek tiek šaltas dušas. Bet aš taip pat turėjau pamatyti tai ateinantį. Praėjusiais metais programinės įrangos atnaujinimų beveik nebuvo ir nebuvo daug bendraujama, nes pranešta apie naujus produktus čia ir ten. Iš esmės turime kaltinti tik save.

Vis dėlto jau pradėjome imtis tam tikrų veiksmų, kad tai išspręstume. Pradėjome kurti naują Atgaivinti seną paštą, mes netrukus planuojame apie tai pranešti, taip pat pasiūlysime keletą privilegijų žmonėms, kurie nusprendžia atnaujinti prieš pasibaigiant naujajai versijai.

Nepaisant rezultatų, aš vis dar mėgstu narystės modelį. Jūs gausite daug laisvės įsitikindami, kad jūsų siūloma vertė antrus ar trečius metus vis dar yra labai aukšta. Jei nuolat pridedate naujų produktų ir papildomų privilegijų.

Pvz., „ThemeIsle“ per pastaruosius mėnesius pridėjome 10 naujų temų ir 6 papildinius, todėl žmonėms buvo lengviau pamatyti atnaujinimo vertę..

Mes taip pat vykdome daugybę A / B testų ir iš naujo pristatome vienos temos paketus, siekdami skaidrumo ir sąžiningumo savo klientams. Mes tai darome dėl dviejų priežasčių: (1) Aš nesu tikras, kad ankstesni mūsų analizės duomenys buvo tokie aiškūs atsižvelgiant į tai, kiek veiksmingos buvo šios licencijos ir (2) nenorime, kad mūsų vartotojai jaustųsi priversti pirkti narystę.

Produktų atžvilgiu pastaruosius porą mėnesių mes daug dirbome Hestia, ir mums pavyko išleisti pradinę vadinamojo „OrbitFox Companion“ versiją. Aš tai paminėjau viename iš ankstesnių pranešimų. Iš esmės, tai yra mūsų eksperimentas su „Jetpack“ tipo įskiepiu, kuris suteikia naudingų funkcijų, kurios puikiai tinka mūsų temos.

Mes taip pat perrašėme WP produkto apžvalgos papildinys nuo nulio, kad būtų palaikomi šablonai, naujas JSON-LD ir būtų lengviau prižiūrėti, be to, mes išleidome a Pro piratinių formų versiją, išbandyti, kaip vartotojai į tai reaguoja (formų rinka jau dabar yra labai konkurencinga ir mes tikrai neplanuojame per daug dėmesio skirti).

Kaip šalutinis pastebėjimas, įdomu pastebėti, kad išleidus vieną „WP Product Review“ atnaujinimą, smarkiai išaugo pardavimai:

pardavimo pranešimo atnaujinimas

Taigi tikriausiai geriausia jūsų pardavimo didinimo strategija yra išlaikyti savo produktus gerai prižiūrimus … tai, kas iš tikrųjų nelabai stebina, kai pagalvojate. ��

7. Artėjančios konferencijos – susitiksime!

Šalia už kampo yra gana įtemptas konferencijų sezonas … bent jau mano pasaulio dalyje.

Panašu, kad Lisabona tampa daugybės įdomių renginių centru. Aš dalyvavau DNX visai neseniai, ir aš taip pat būsiu Tinklo viršūnių susitikimas ir „MicroConf“. Taigi, jei planuojate lankyti kurį nors iš tų, praneškite man!

Be to, aš kalbėsiu Bukarešto „WordCamp“ po kelių savaičių. Kolonėlių rinkinys atrodo puikus, ir aš negalėčiau daugiau jaudintis. Vėlgi, jei jūs lankotės, praneškite man!

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector