Kaip pertvarkyti savo verslo svetainę – skaidrumo ataskaita Nr. 40

Kaip pertvarkyti savo verslo svetainę - skaidrumo ataskaita Nr. 40


Sveiki atvykę į 40-ąjį (!) Mėnesinės skaidrumo ataskaitos (2018 m. Gegužės mėn.) Leidimą. Tai serija, kurioje aš išmanau viską, kas vyksta versle. Ir aš nesulaikiau! Nesvarbu, ar tai gerai, ar blogai, viskas čia. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.

Gegužė man buvo įdomus mėnuo. Daugiau ar mažiau aš visą mėnesį atostogavau, kad geriau pasirūpinčiau savimi ir… pasiruošdavau vestuvėms (skaitykite: mano vestuvės… iš tikrųjų dvi iš jų, ilga istorija).

Vis dėlto!

Tai nereiškia, kad neturiu su kuo čia dalytis.

Svarbiausia, aš noriu pakalbėti apie keletą dalykų: „CodeinWP“ pertvarkymą ir strategiją, tai, kas yra susitarimas su AMP ir mobiliuoju, plius verslininkų kovų ir mokymosi atvejis (toks paslaptingas, kaip gali atrodyti dabar).

„CodeinWP“ pertvarkymas ��

Pirmiausia, galbūt pastebėjote, kad ši ataskaita šiek tiek skiriasi nuo ankstesnių. Tinklaraštis buvo visiškai perdarytas, ir tai yra daug daugiau nei tik išvaizda. Pakartojome kodą, taip pat pažiūrėjome į savo strategiją ir pagrindinį šio leidinio akcentą.

Taigi įsigilinkime į tai dar daugiau ką mes pakeitėme ir kodėl.

Kaip jau keletą kartų minėjau anksčiau, svarbiausias dalykas, paskatinęs mane imtis šio pertvarkymo projekto, buvo tai, kad tinklaraščio srautas maždaug per pastaruosius metus mažėjo (nieko žiauriai, tik šiek tiek).

Štai ką mes darome dėl to:

Technika po gaubtu

„CodeinWP“ pradėjo veikti kaip… būgnų prašau… statiška HTML svetainė. Vėliau pridėjome tinklaraštį ir įdėjome jį į „WordPress“ diegimą kartu su pasirinktine tema.

Po kelerių metų norėjome pagrindinę svetainę paversti ir „WordPress“, todėl tam sukūrėme kitą, atskirą „WordPress“ egzempliorių..

Viskas buvo gerai ir nuobodu, kol visa sąranka prieš metus sukėlė negražių problemų mūsų prieglobos įmonei. Paprasčiau tariant, svetainė buvo netvarka. Tai reikėjo pakeisti.

Mes pasinaudojome šia proga pradėti nuo nulio ir išbandyti vieną iš mūsų konkurentų temų (Astra), kartu su „Elementor“ kaip mūsų pasirinktu puslapių kūrėju, ir AMP sprendimas mobiliesiems.

(Norėčiau pasinaudoti šia proga ir pasitarti dėl konkurentų produktų naudojimo. Tai yra tai, kaip jūs galite sužinoti, kas yra rinkoje ir kaip * iš tikrųjų * veikia.)

Trumpai tariant, svetainė dabar yra daug greitesnė ir lankstesnė, leidžianti mums žengti dar toliau tobulinant vartotojo patirtį ir paleidžiant kai kuriuos naujus komponentus / įrankius..

Naujas dėmesys

Manau, kad dauguma jūsų ilgą laiką nežiūrėjo į tikrąjį pagrindinį puslapį codeinwp.com. Per pastaruosius trejus metus tiesiog nebuvo kreipiamas dėmesys. Daugiausia investavome į tai, kas yra tinklalapyje codeinwp.com/blog.

Tačiau tuo pačiu pagrindinį pagrindinį puslapį palikome nepažeistą. Reiškia, kas ten buvo reklamuojama, buvo a "PSD į „WordPress“" tarnyba. Problema buvo ta, kad mes net nesidomėjome nauju darbu toje srityje. Taigi, kad ir kokius klientus gautume, net negalėjome su jais dirbti. Protinga, tiesa?

Švelniai tariant, tai buvo painu, ir tai nieko nepadarė, kad sustiprintų šios svetainės prekės ženklą "„WordPress“ įžvalgų vieta."

Galiausiai nusprendėme tai pakeisti ir pagrindiniame puslapyje tinkamai parodyti, kas yra visa svetainė. Senas pagrindinis puslapis tik sumažino pasitikėjimą mūsų turiniu ir darbu, kurį mes čia darome.

Dabar tikiuosi, kad su naujuoju dizainu viskas bus aiškiau, o pagrindiniame puslapyje bus pateiktas anksčiau trūkstamas šios svetainės kontekstas – "„WordPress“ laisvai samdomų vertėjų, tinklaraštininkų centras & kūrėjai."

Mes siekiame, kad tai būtų, teikdami savo skaitytojams puikų turinį (per tinklaraštį ir informacinį biuletenį), bendruomenę, įrankius ir net darbus (darbuose).

„CodeinWP“ pertvarkymas

Nors aš galiu garantuoti mūsų tyrimų, turinio ir įrankių naudojimą, * veikiančios bendruomenės * dalykas yra kažkas visiškai naujo. Atsižvelgiant į tai, mes turime puikią idėją, kaip paleisti iniciatyvą:

Jei norite prisijungti prie naujos bendruomenės ir kartu su mumis eksperimentuoti (praleisti laiką per „Slack“ ir mokytis kartu), galite kreiptis čia. Pirmajam 50 narių registracija nemokama. Po to planuojame imti nedidelį mokestį, kad įsitikintume, jog žmonės ir toliau laikosi pareigų.

Nors džiaugiuosi, kaip vyko visas naujojo dizaino pristatymas, čia ir ten susidūrėme su kai kuriomis problemomis.

Pirma, ne visi įrašai atrodė taip, kaip turėtų. Derinimo problemos ir tt Tai buvo gana neskausmingai išspręsti.

Tačiau buvo ir rimtesnių problemų. Jų viršininkas iškart po paleidimo supratau, kad „Google“ pakėlė mūsų "paskelbta" datos paieškoje vietoj "atnaujinta."

Tai, be abejo, labai sumažino reitingą ir padidino mano streso lygį. Laimei, kai mums pavyko tai išspręsti ir „Google“ dar kartą patikrino svetainę, srautas vėl padidėjo.

Mobilus ir AMP ��

Jei užaugote kaip aš, turėdamas kompiuterį ant savo stalo, o ne telefoną kišenėje, gali būti, kad jūs labai nuvertinote mobiliųjų telefonų svarbą ir pritaikymą.

"Mobilusis yra ateitis!" – tikriausiai tai, ką esate girdėję keliolika ar daugiau kartų, bet tai tikrai nebuvo jums skambėjęs. Juk jūs žiūrite į savo svetainės lankomumą – "mažiau nei 5% mobiliųjų," tada asmeniškai žiūrite į tai, ką darote savo telefone – "ne tiek daug, pirkinių ir rimtesnių dalykų, kuriuos vis tiek darote darbalaukyje," taigi jūs beveik nieko nepaisote mobiliojo ryšio.

Dėl to mobiliojo nežinojimo mes sugalvojome "reaguojantis dizainas" pirmoje vietoje. Tai buvo tik bandymas padaryti įprastą pirmąją darbalaukio svetainę kažkaip pritaikytą mobiliojo telefono ekranui. Neatsižvelgta į tokius dalykus kaip vartotojo ketinimas, UX ar dar ką nors. Tai buvo tiesiog "užimkite įprastą svetainę, padarykite ją tinkama mobiliajam telefonui."

Iš esmės mes netikėjome, kad mobilusis ryšys kada nors bus rimtas dalykas, todėl nusprendėme naudoti tokius automatinius sprendimus kaip "reaguojantis."

Tačiau mes klydome.

Kažkada „Google“ jau pradėjo diegti jų paslaugas pirmasis mobilusis rodyklė, ir jie aktyviai juda ta linkme, kurioje darbalaukis yra tik antra pagal svarbą. Taigi pabandykime tai sau priminti, sugriauti senus įpročius ir pagalvokime, kaip kuriame savo svetaines (arba „WordPress“ temas).

Nieko naujo. Žmonės jau daug metų kalba apie pirmąjį mobilųjį dizainą. Tai prasidėjo reaguojančiai, tada gavome mobiliųjų telefonų temas, o dabar progresyvias žiniatinklio programas (PWA). Vis dėlto iki šiol niekas to nevertino rimtai.

Be to, žvelgdamas į savotišką beviltišką požiūrį, „Google“ išleido AMP, kad viskas būtų greičiau mobiliesiems *. Ir ne tik tai, bet aš manau, kad jie bando tai įsisavinti „WordPress“ šerdyje kartu su PWA dalyku. Jei to nepakanka, kitas žingsnis greičiausiai būtų leisti vartotojams lengvai nemokamai paleisti AMP ar PWA svetainę (nežinote, ar „Google Sites“ eina šia linkme, ar ne).

* Aš daugiausiai dėmesio skiriu „Google“, nepaisant to, kad tai daro ir prieglobos įmonės, statytojai, pavyzdžiui, „Wix“ ir kt., Nes „Google“ yra stipri paskata nemokamai leisti tai konkuruoti su „Facebook“ puslapiais (kurie vis dar yra turbūt geriausia vieta) eiti, jei viskas, ko norite, yra nemokamas verslo puslapis, kuris pritraukia jus į klientus).

Galų gale mes vis dar turime daug sužinoti apie mobilųjį telefoną ir kaip jį pritaikyti, jei naudosime visiems (tiek mums, tiek vartotojams)..

Tai sunku. Atsakymas tikrai nėra sprendimas. Bent jau ne 2018 m.

Atsižvelgiant į tai, „CodeinWP“ atskaitos taškas yra nutylėti, kad mūsų mobiliojo ryšio patirtis yra AMP, tada dirbti iš ten, bandydami išmokti ir eksperimentuoti, kokie yra apribojimai kuriant malonią vartotojo patirtį..

Verslumo kovų ir mokymosi atvejis ��

Neseniai susidūręs su asmeninėmis kovomis ir net panikos priepuoliais, jie mane ne tik gąsdino, bet ir privertė suabejoti savimi bei nepasitikėti savo vertinimu..

Vertinant nominaliąja verte, tai yra blogai, tačiau yra ir teigiamas situacijos aspektas. Tokiose situacijose labiau norisi išklausyti ir paprašyti pagalbos.

Pradėjau atviriau kalbėtis tiek su komanda, tiek su kitais aplinkiniais verslininkais, klausti patarimo – ypač iš žmonių, kuriais pasitikiu ir gerbiu.

Asmeniškai, nesvarbu, kiek skaičiau internete apie procesų kūrimą, grupių vedėjus ar mentorių, supratau, kad tai, ką vertinu daug daugiau nei net 100 puikių straipsnių, yra keletas gerų asmeninių sąveikų ir patarimų iš tų, kuriais pasitikiu..

Visas "pirmininkas" ir "mentorius" viskas, kas niekada nebuvo sužavėta. Bet dabar suprantu, kad galbūt aš klydau …

Štai dalykas, iš pradžių, jei dalyvauji pagrindinėse konsultacijose ar turėtum mentorių, tai neatrodytų kaip kažkas, dėl ko daugelis žmonių patiria problemų. Ir ypač jei apsupti save bendraamžiais, o ne verslininkais, kurie yra toliau nei tu.

Tačiau tada aš supratau, kad panašus scenarijus į didžiąją sceną iš esmės vyksta kiekvienoje įmonėje. Kaip darbuotojas, jūs turite savo kolegas kaip "pirmininko grupė" ir jūsų komandos vadovas kaip "mentorius." Viskas, ko reikia norint išvengti streso ir augti, jau yra. Jei esate viršininkas, tai yra kita istorija. Tai yra tada, kai jums patiems reikia ieškoti vadovų ir mentorių.

Nors skaudu susitaikyti su tuo, kad jūs negalite padaryti visko savo jėgomis arba kad jums tiesiog ne taip gerai sekasi atlikti konkrečią užduotį, arba kad jums tiesiog nepavyko, tai taip pat yra galingas momentas.

Pripažinimas, kad nepavyko, išlaisvina mintis ir leidžia ieškoti pagalbos ar kitų sprendimų. To gali pakakti norint įveikti problemą kartu su jūsų nesėkmės mokymusi.

Galvodamas apie tai, nusprendžiau prisijungti EO tinklas. Aš planuoju daugiau susisiekti ir pabendrauti su kitais verslininkais. Ne tik iš tos pačios erdvės, ir ne "užsiimti verslu," o dalintis kasdienėmis kovomis, mintimis ir mokymusi.

Kaip paskutinis mano patarimas; jei jaučiate, kad žinote, ką turite padaryti, bet taip pat jaučiate, kad neturite energijos vykdyti (arba jaučiatės prislėgti), pirmas žingsnis yra tai priimti. Tada susisiekite su žmonėmis, kurie, jūsų manymu, gali padėti – dėl to, kad patys greičiausiai buvo panašioje situacijoje.

Turint mentorių ir verslininkų grupę, kuri supranta, ką darai, kovos, kurias išgyveni, ir gali pranešti, kai darai ką nors ne taip, gali daug padėti. Aš turiu omenyje ne tik girti vienas kitą, bet būti nuoširdžiam ir skambinti vienas kitam apie netinkamus dalykus ir kaip tai pakeisti.

Būti vienišu verslininku, kuris perima pasaulį, yra maloni svajonė, tačiau ilgainiui to greičiausiai nepavyks įgyvendinti. Dirbant kartu su kitais yra daug geresnė padėtis. ��

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map