Daiktai ne visada yra tokie, kokie, jūsų manymu, yra – Skaidrumo ataskaita Nr. 44

Skaidrumo ataskaita Nr. 44


Sveiki atvykę į 44-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2018 m. Rugsėjo mėn.). Šioje serijoje aptariu įdomius dalykus, vykstančius versle, taip pat pridedu keletą asmeninių pamokų ir minčių. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.

Rugsėjis man buvo užimtas mėnuo – tai taip pat yra priežastis, kodėl ataskaita buvo pateikta vėlai – aš šiek tiek keliavau, mes kasmet traukėmės į kompaniją, kurią minėjau ankstesniame pranešime, ir lankiau antrąją EO renginys čia, Portugalijoje. Aš manau, kad visas mėnuo yra gerai praleistas laikas, ir tai man suteikė daug energijos, kad pabaigčiau visus metus ne pagal savo dėmesį..

Pradėsiu šią ataskaitą aptardamas kai kuriuos savo asmeninius mokymus – taigi, jei norite sutelkti dėmesį tik į dalykinius dalykus (šį mėnesį pateikiu pajamų ataskaitą!), Nedvejodami spustelėkite čia.

(Dalydamasi šiuo asmeninių ir verslo žinių deriniu, norėčiau gauti daugiau atsiliepimų apie tai, kas šiose ataskaitose yra naudinga, o ne kaip naudinga. Aš taip pat esu atviras temų pasiūlymams. Žinodamas, koks verslas yra mūsų bėk čia, apie ką norėtum sužinoti?)

Gamta yra geriausias mokytojas ��

Asmeniškai kovojau su keliais dalykais, kurie mane atgraso. Jau keletą kartų minėjau apie savo sveikatos problemas, bet priduriau, kad taip pat turėjau šį nepaprastą jausmą, kad jei kasdien nedirbu labai sunkiai, nebūsiu toks vertinamas profesionalų apskritimai.

Rašydamas ir skaitydamas iš naujo dabar žinau, kad tai neturi daug prasmės, tačiau tai nėra taip akivaizdu, kai esi akimirkoje, kovodamas su šiomis mintimis.

Toks jausmas jau seniai jaučiasi su manimi, bet aš galutinai jį paleidžiu ir sutinku, kad ir kaip stengtumėtės, niekada negalėsite to padaryti tobulai visiems.

Turėdamas tai omenyje, rugsėjį dirbau mažiau valandų ir, atspėk, ką (?!) Pasaulis neįsiveržė į liepsną.

Švelniai tariant, šis požiūris buvo tinkamas tiek mano sveikatai, tiek darbui. Žinoma, vis tiek norėčiau nuveikti daugiau, tačiau raktas į sėkmę yra sutikti su vis didesniais patobulinimais ir nemėginti daryti visų dalykų bet kokia kaina.

Juokinga, kad aš nuolatos guodžiuosi, kad nepakankamai dirbau, kai išsiaiškinau savo sveikatos reikalus, tuo pat metu skatinu mūsų komandą / darbuotojus visada leisti medicininį laiką, kai jie mano, kad to reikia. Manau, kad tai yra geras požiūris, nesvarbu, kokį verslą vykdote. Jūsų darbuotojai neturėtų jausti, kad jų darbui gresia pavojus, jei / kai jie nuspręs išeiti laiko pasirūpinti sveikata.

Aš dar neatlikau asmeninių pamokų! Kitas iš mūsų bendrovės rekolekcijų:

Tarp lokių ir bičių

Taigi, kaip rekolekcijų dalis, mes leidomės į žygį gana atokiame Rumunijos kalnų rajone. Jokio mobiliojo telefono signalo, netoliese nėra gyvos sielos – jei neskaičiuosite lokių. Taip, aplinkui buvo lokiai – kaip mums pasakojo gidas – ir net matėme keletą takelių. Bet jei to nepakako, gidas taip pat mums pasakė, kad turėtume labiau jaudintis dėl laukinių bičių, kurios iš tikrųjų gali jus nužudyti. Taip linksma.

Na, kadangi mano vardas nėra Bear Grylls, aš pradėjau jaustis šiek tiek išsigandusi. Supratau, kad esu gana priklausomas nuo technologijos ir neturėdamas mobiliojo ryšio signalo esu taip toli už komforto zonos, kaip aš kada nors buvau suaugęs..

Daugelis iš mūsų dabar gyvena savo gyvenimą galvodami, kad viskas yra mūsų kontroliuojama, kad turime visko scenarijų ir kad viskas gali būti pasiekta ir turėtų būti pasiekta būnant „Google“ paieškoje. Nepaisant to, žiauriuose realaus gyvenimo scenarijuose tai nereiškia daug, pavyzdžiui, kai bandai naršyti kažką panašaus …

užklausa

Galvodamas apie tai ten, dykumoje, supratau, kad nekontroliavimas iš tikrųjų yra labiau žmogiška būklė.

Kai kurie dalykai bus tiesiog nutiks jums ir neturėsite scenarijaus, kaip su jais elgtis. Tiek geri, tiek blogi dalykai iš tikrųjų yra arčiau jūsų, nei jūs manote. Jie yra ne toje vietoje, kur buvote numatę.

Panašią patirtį turėjau EO renginyje, kai plaukėme buriavimu, o taip pat ir tada, kai prieš kurį laiką plaukiau burlente. Jūs tiesiog visiškai priklausote nuo gamtos, kad nuvesite jus ta linkme, kuria norite eiti (vėjas + bangos + viskas, ką galite padaryti su burėmis, kad sutramdytumėte abi).

Jūs iš tikrųjų pradedate daryti pažangą, kai suprantate, kad negalite padaryti daug daugiau nei tai, ką jau leidžia gamta. Turite būti kantrūs ir greitai prisitaikyti prie to, kas vyksta – vėjo kintančiai krypčiai ir pan.

Šių dienų kasdieniniame gyvenime atsitiktinumų nėra daug. Galų gale, koks atsitiktinis dalykas iš tikrųjų gali nutikti, kai darbe sėdite priešais kompiuterį?

Norėdami pridėti šiuos pastebėjimus, pateikiu citatą, kurią apmąsčiau:

Ar mes visi einame turizmo linkme?
citata

Apie treniruotes ir sportą ��

Nežinia kodėl būtent taip, bet aš kažkokio pobūdžio koučingo idėja buvau linkusi… gyvenimas, verslas, tu tai pavadinsi.

Ir galbūt, ypač kalbant apie verslą, mano bendras įspūdis buvo toks, kad dauguma trenerių iš tikrųjų nedarė jokio verslo, išskyrus savo koučingo verslą, taigi iš esmės privertė juos pasirodyti kaip šarlatanus (bet galbūt tai tik keli blogi obuoliai?). Švelniai tariant, aš gyvenime nesijaučiau, kad man reikia trenerio.

Tačiau per pastaruosius kelis mėnesius ir po pokalbio su Syed Balkhi aš pagaliau pradėjau domėtis šia idėja. Aš pradėjau pastebėti vertę (verslininkui), kad kažkas turi prižiūrėti ir pasimokyti – mentorių. Tada taip buvo Migelis Santo Amaro kuris pagaliau visiškai pakeitė mano mintis pateikdamas paprastą pavyzdį:

Pažvelkite į didžiausias superžvaigždes sporte. Jie visi turi trenerius, net jei jie ir yra žaidimo viršūnėje.

Tai tiesiog paspaudė man. Kaip verslininkas, jūs turite daug bendro su profesionaliu sportininku, sans abs. Mes visi turime sinusoidinę trajektoriją su dideliais aukščiais ir žemomis žemybėmis. Galite laimėti visa tai per vienus metus / mėnesį, tada ateisite paskutinis per metus po mėnesio.

Ši tendencija daro didžiulį spaudimą jūsų psichinei sveikatai, daug daugiau, nei turint labiau nuspėjamą karjerą. Aš ketinu daugiau sužinoti apie tai, kaip garsūs sportininkai padarė savo karjerą, ir bandysiu iš to mokytis.

Nepaisant to, kalbant apie trenerio darbą, manau, kad dienos pabaigoje ir bet kurioje srityje / versle / sporte, jei norite būti tarp geriausių atlikėjų, jums reikia trenerio. Net jei esate kūrėjas, produkto vadybininkas ar bet kuris kitas jūsų prisiimtas vaidmuo, jums reikia, kad kas nors jus pastūmėtų į priekį.

Svarbu tai, kad verslumo ir jo iššūkių nei internete, nei bibliotekoje nėra daug puikaus ar autentiško. Štai kodėl ryšiai realiame gyvenime yra tokie vertingi.

Dėl savanorystės ��

Praėjęs mėnuo taip pat buvo mano pirmoji savanorystės patirtis ne „WordCamps“. Atvirai kalbant, net ne technikos srityje. Aš savanoriavau per GELEŽINIS ŽMOGUS įvykis arti to, kur gyvenu. Visa patirtis man pasirodė labai praturtinanti … bet kodėl aš net dalyvavau? Dvi priežastys:

  1. Aš tiesiog norėjau socializuotis ir padaryti ką nors gero bendruomenės labui.
  2. Norėjau atlikti nedidelį vaidmenį srityje, kurioje negaliu pretenduoti į jokias lyderio pozicijas ir iš tikrųjų esu naujokas.

Kadangi sužinojau apie save, kad tokiose situacijose man būna nemalonu, žinau, kad tai kažkas, su kuo verta dirbti. Tai turėtų padėti ir mano ego, ir sugebėjimui prisitaikyti prie situacijų, kai aš neturiu laisvės priimti visus sprendimus – kaip darbuotojui nepavyktų įprasto darbo scenarijuje..

Galų gale visa tai man pasirodė labai gerai, turėjau keletą įdomių pamokų ir praleido visą laiką puikiai.

�� �� ��

Dalyvavo daugiau nei 2000 žmonių, kiekvienas mokėdamas 500 € (!). Aš važiavau dviračių taku, kuris buvo 60km ilgio ir buvo iškart po 2km plaukimo.

Mano darbas buvo stovėti sankryžoje ir parodyti žmonėms kelią, kurį jie pravažiavo. Iš esmės žmonių kelio ženklas.

Aš ten praleidau šiek tiek laiko ir taip pat buvau maloniai nustebintas, kad pastebimas žmonių gabalas užtruko tą papildomą sekundę pasakyti "dėkoju" kaip jie važiavo dviračiu manimi.

Pamoka yra ta, kad nesvarbu, koks mažas jūsų darbas gali būti didesnio darbo dalis "daiktas," visada malonu gauti pripažinimą už tai, ką darai.

Vėliau nutiko ir dar vienas įdomus dalykas, kuris privertė mane daug mąstyti … tikriausiai net nuvertė.

Taigi dažnas dalykas lenktynių metu buvo tas, kad dviratininkai atvyks pakuotėmis. Kai tai atsitiko, visi pakelyje esantys asmenys tiesiog sekė lyderiu, daug negalvodami apie kryptį, kurios reikia imtis.

Dėl šios priežasties kažkur varžybų viduryje nedaug žmonių nuėjo klaidingu keliu, padarydami mažą aplinkkelį. Daugybė kitų per klaidą juos sekė. Tačiau viena mergina pagaliau išsiaiškino, kad kažkas ne taip, ir nuėjo teisingu, trumpesniu keliu. Kai ji tai padarė, kažkas rėkė "apgavikas!" manydamas, kad ji bando apgauti sistemą. Atrodė šiek tiek taip:

ilgas maršrutas

Problema buvo ta, kad ši žmonių grupė matė tik savo varžybų dalį, todėl tą akimirką ir jų akyse mergaitė buvo apgavikė. Tačiau žvelgdami į visas varžybas, rėkė tie, kurie suklydo.

Kaip paaiškėja, tiesa dažnai būna už kadro ribų …

už rėmo

Kodėl aš jums visa tai sakau? Na, tai taip, kaip viskas veikia ir kitose gyvenimo srityse.

Kitaip tariant, kaip jūs žinote, kad esate dešinėje, net jei visi ženklai tai gali manyti? Ar jūsų veiksmai vis tiek bus laikomi teisingais po 10, 100 ar daugiau metų?

Pvz., Tam, kuris mūsų gyvenime laikomas apgaviku, vis tiek gali pasirodyti 100% teisus, jei ateityje žiūrėsime į juos prieš 1000 metų. O gal praktika, kuri, mūsų manymu, yra gera dabar, pasirodys bloga per ateinančius 10 metų.

Nepatinka, kad to dar nebuvo anksčiau …

Pavyzdžiui, didesnę amžiaus dalį mums buvo pasakyta, kad riebalai kenkia mums. Tai buvo tarsi Evangelija. Ir – atspėk ką – paaiškėjo, kad taip nebuvo. Tas pats ir daugybė medicininių procedūrų iš praeities. Dabar tik juokiamės iš jų. Bet kaip žinoti, kad būsimi žmonės nesijuokė iš vaistų, kuriuos vartojame šią dieną.

Aš mokausi visada to nepamiršti "Aš galiu klysti." Net kai būnu tikras, kad laikau tiesą, pasaulis vis tiek gali man įrodyti kitaip. Daugeliu atvejų mes turime tik nedidelę tiesos dalį.

Kalbėkime pajamas ��

Kaip rašiau paskutinėje ataskaitoje, mūsų bendras pelno lygis šiuo metu nėra didelis. Vis dėlto nėra ko pernelyg jaudintis, atsižvelgiant į naujus produktus ir pokyčius, prie kurių dirbame.

Neturiu tikslių skaičių, palyginti paskutinius porą mėnesių, bet atrodo, kad rugsėjį, palyginti su vasaros mėnesiais, padarėme šiek tiek geriau. Tačiau kai susipažinome su atskirais skaičiais, atminkite, kad jie nėra puikūs, palyginti su mūsų standartais ir tuo, į ką esame įpratę:

Temos ir papildiniai

temų ir papildinių pajamos

Kaip matote, aukštumų nepasiekėme prieš dvejus metus, tačiau mums sekasi pastebimai geriau nei pernai.

Atnaujinimai dabar vaidina daug didesnį vaidmenį ir yra paskata geriau pasirūpinti esamais produktais ir nariais:

prenumeratos pratęsimai

Praėjusį mėnesį atnaujinimai sudarė apie 25 000 USD. Jei pažiūrėsite į pirmą diagramą ir ją atimsite, pamatysite, kad nesulaukiame tiek daug naujų vartotojų, kaip buvome įpratę anksčiau.

Į šiuos skaičius neįeina „Atgaivinti seną įrašą“, nes jis turi savo svetainę. Papildinys pamažu gerina savo tempą ir gražiai auga. Šiais metais mums pavyko išleisti keletą atnaujinimų, tačiau, nepaisant to, tai vis tiek nėra savarankiškas verslas.

Atgaukite „Senojo pašto“ pajamas

Partnerių marketingas

Mūsų verslo dukterinis skyrius turi savo pakilimų ir nuosmukių. Praėjusiais mėnesiais pajamos išliko maždaug 35 000 USD per mėnesį.

Vėlgi, atminkite, kad kadangi aš čia neturiu labai struktūruotų įrašų, dauguma šių skaičių yra bendrieji ir turėtų būti laikomi labiau įverčiais, o ne patikimais duomenimis..

Produktų atnaujinimai ��

Kalbant apie produktų atnaujinimus, Hardeep Asrani atliko fantastišką darbą įsitikindamas, kad mūsų įskiepiai yra gerai suderinami su „Gutenberg“ (jis net apie tai rašė tinklaraštyje … du kartus).

Visos šios pastangos buvo kulminacija išleidžiant „Otter Blocks“, kurią mes taip pat sugebėjome gerai įtraukti Orbita lapė.


„Otter“ Gutenbergo blokai ir šablonų biblioteka „Otter“ Gutenbergo blokai ir šablonų biblioteka

Autorius (-ai): „ThemeIsle“

Dabartinė versija: 1.5.4

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 26 d

ūdros blokai.zip


98% reitingai


Daugiau nei 60 000 įdiegimų


WP 5.2 + reikalinga

Pastaba. Jei esate temos autorius, pagalvokite, kaip tai veikia jūsų tema. Visada laukiame atsiliepimų visais frontais. „Orbit Fox“ dabar naudojama daugiau nei 300 000 svetainių, todėl temos kūrėjams prasminga įsitikinti, kad ji gerai veikia su jų produktais.

Kalbėdami apie „Orbit Fox“, vis dar neturime veikiančio verslo modelio. Manau, kad kai tik pradėsime darbą Optimole, Skirkime laiko atidžiau išnagrinėti parinktis ir išsirinksime kryptį, kuria pasinaudosite pinigais.

Kol kas džiaugiamės, kad „Orbit Fox“ pasiekė daugiau nei 300 000 aktyvių vartotojų, ir, dar svarbiau, kad atrodo, kad daugelis jų tai tikrai vertina..

Andrejus kartu su temų komanda rugsėjį taip pat padarė didžiulę pažangą mūsų būsimos „WordPress“ temos srityje, Neve.
Neve

Tai turėjo būti greita, lengva ir lengvai pritaikoma tema, sukurta atsižvelgiant į „Gutenberg“ suderinamumą, taip pat „Elementor“ ir AMP. (TJO, tai, kartu su „Orbit Fox“, iš esmės yra viskas, ko daugumai įmonių reikia norint sukurti greitą „WordPress“ svetainę.)

Galiausiai esu dėkingas už palaikymą, kurį per pastaruosius mėnesius gavau iš komandos ir aplinkinių žmonių. Džiaugiuosi, kad turiu privilegiją dirbti su nuostabiais žmonėmis ir būti čia šiame versle. Ir, kaip visada, jei yra kažkas, apie ką norėtum, kad parašyčiau daugiau, prašau pasidalinti komentaruose.

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Ačiū, kad skaitėte ir palaikėte mus! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map