Ar verta vykti į konferencijas verta? #WCEU – skaidrumo ataskaita Nr. 41

Ar verta vykti į konferencijas verta? #WCEU – skaidrumo ataskaita Nr. 41

Ar verta vykti į konferencijas verta? #WCEU – skaidrumo ataskaita Nr. 41
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Skaidrumo ataskaita Nr. 41


Sveiki atvykę į 41-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2018 m. Birželio mėn.). Šioje serijoje aš stengiuosi pasidalyti tuo, kas vyksta įmonėje, ko mes išmokome ir kaip jūs galite tai pritaikyti ir savo versle. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.

Birželis tradiciškai yra "„WordCamp Europe“ mėnuo" mums. 2018 m. Konferencija buvo trečioji iš eilės, kurioje dalyvavome kaip komanda. Pakalbėsiu apie tai ir tada pereisiu prie kitų temų, susijusių su naujausiais mūsų produktų leidimais, sprendimų priėmimu ir kita įdomia medžiaga.

Po WCEU 2018 m

Gerai, kad renginys buvo įdomus, net nepaisant to, kad mano kalbėjimo paraiška buvo atmesta (bummer).

Nepaisant to, greičiausiai metai, kai kaip komanda buvome labiausiai įsitraukę. Plačiau apie tai per minutę.

Bet… ar buvo verta?

Na, iš tikrųjų sunku pasakyti.

Aš asmeniškai pasirinkau labai ramų požiūrį į šių metų renginį. Aš ten buvau daugiausia susitikęs su komanda, savanoriavęs ir tiesiog mėgaudamasis renginiu nieko nenurodydamas darbotvarkėje. Skirtingai nei ankstesniais metais, kur paprastai visur būdavau kalbėdamas su žmonėmis ir užmezgęs ryšius. Aš taip pat nesijaudinau dėl įvykio, kaip buvau pastaruosius porą metų.

Kita vertus, komanda buvo labiau įtraukta. Beveik visi savanoriai, Sabina ir Rodica buvo organizacinės komandos nariai, o Adelina ir Chris dirbo kaip dalis mūsų žiniasklaidos partnerio įsipareigojimas, gaminanti kai kuriuos žavūs interviu su pranešėjais ir renginio dalyviais.

Apskritai kiekvienam buvo daug galimybių išmokti naujų dalykų, susitikti su žmonėmis, su kuriais paprastai dirba tik nuotoliniu būdu, susirasti naujų draugų ir pan..

Ta prasme renginys yra vertinga patirtis kiekvienam asmeniui, tačiau vis tiek tai gali būti ne pats optimaliausias kiekvieno laiko išnaudojimas, atsižvelgiant į kompaniją..

Nesupraskite manęs neteisingai, tokia patirtis gali daug nuveikti kuriant komandą, bičiulystę ir kitus dalykus, tačiau vis tiek gali būti kitokių, efektyvesnių būdų, kaip sukurti šiuos aspektus, išskyrus apsilankymą WCEU kartu.

WCEU pridėtinė vertė, be abejo, yra tai, kad savanoriaudami visi turi dalyvauti dideliame ne darbo projekte, kuriame yra daug judančių dalių, ir jame vaidinti savo vaidmenį. Be to, mes grąžinsime pačiai „WordPress“ bendruomenei, dėl kurios „WordPress“ kraštovaizdis tapo toks, koks yra dabar.

Taigi, apskritai manau, kad lankytis „WCEU“ mūsų kompanijai tikriausiai verta per ilgą laiką ir tai sukuria daug puikių potyrių kiekvienam. Tačiau gali būti neįmanoma pateikti tikslių duomenų apie tai, kiek jis iš tikrųjų vertingas. Taigi tai labiau žarnyno jausmas.

Vis dėlto kitais metais ieškosime įvairių būdų, kaip eksperimentuoti, kaip norime dalyvauti renginyje ir ką dar galime padaryti, kad būtų kuo daugiau naudos visoms šalims..

Man įdomu, kuo užsiimi konferencijose? Kaip jūs prie jų artėjate ir kodėl?

Kalbant konkrečiau, ar jūs mielai priimate visą savo komandą į konferenciją, ar jūsų situacijoje tai nėra kažkas įmanoma? Jei taip, kodėl??

O kalbant apie bendruomenę ir dalyvavimą, Rodica yra pagrindinė šių metų organizatorė Bukarešto „WordCamp“!

Eik čia kreiptis, gauti bilietus, sužinoti, kas yra konferencija.

Jei apsilankysite, būsite laukiami mūsų biuro, kad patenkintumėte visus jūsų bendro darbo poreikius. ��

Produktų serijos pokyčiai

Praėjusį mėnesį rašiau apie „CodeinWP“ pertvarkymą ir paleidimą iš naujo, taigi šį mėnesį tai bus „ThemeIsle“ eilė!

Netrukus pateiksime naują dizainą ir iš naujo paleisime svetainę.

Tiesą sakant, pradėjome dirbti maždaug prieš pusmetį. Deja, dizaineriui teko susidurti su kai kuriomis šeimos problemomis, ir projektas vėlavo.

Tačiau dabar grįžtame prie kai kurių sprendimų dėl projekto priėmimo ir parengimo įgyvendinimo plano.

Kaip ir „CodeinWP“, norime, kad naujoji svetainė būtų greita, patogi mobiliesiems (ir naudotų AMP), ir tikriausiai daugiau eksperimentuosime ir su „Gutenberg“ blokais..

Trumpai apžvelgiame vieną iš mūsų naujų logotipo eksperimentų:

„ThemeIsle“ logotipo eksperimentai

Tačiau „ThemeIsle“ nėra vienintelis reikšmingas projektas, prie kurio mes dirbame …

Kas bus „OrbitFox“?

Kaip jūs galbūt prisimenate, „OrbitFox“ pradėjo veikti kaip mažas kompanioninis papildinys, skirtas pristatyti pasirinktines funkcijas, kurias iš pradžių „Zerif“ tema uždraudė „WordPress“ atpirkimas.

Bet tada mes nusprendėme tai paversti kažkuo daugiau nei tuo tikslu ir siekėme, kad jis taptų naudingu įrankiu visiems mūsų vartotojams, ne tik tiems, kurie yra „Zerif“.

Idėja buvo pasiūlyti „viskas viename“ sprendimą, galintį atlikti mažas užduotis, kurias reikia atlikti daugelyje svetainių, ir pasiūlyti jį nemokamai, net ir dirbant su kažkokiomis kitomis ypatybėmis. Kaip, pavyzdžiui:

Paleidome naują „Cookie Notice“ modulį, pridėjome daugiau svetainių šablonų ir išleidome dvi naujas beta versijos paslaugas:

  • Vaizdo CDN ir jo optimizavimas
  • Saugūs atnaujinimai


„Orbit Fox“ pagal „ThemeIsle“

Autorius (-ai): Teminis


96% reitingai


Daugiau nei 400 000 diegimų


WP 4.7 + reikalinga

Daugiau informacijos

themeisle-companion.zip

Dabartinė versija: 2.9.8

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 28 d


96% reitingai


Daugiau nei 400 000 diegimų


WP 4.7 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„Orbit Fox“ pagal „ThemeIsle“

Čia pateiktas modulio CDN statistikos pavyzdys:

CDN statistika

Tačiau gavę daugiau atsiliepimų apie verslo modelį, nusprendėme, kad šiuo metu turbūt geriau išlaikyti pažangias funkcijas, tokias kaip CDN + vaizdo optimizavimas kaip atskirą įrankį..

Šis sprendimas jau yra čia – mes jį pavadinome „Optimole“ – ir jis teikia energiją daugumai mūsų didelio srauto svetainių. Kol ji vis dar yra beta versijoje, galite paprašykite nemokamo bandomojo laikotarpio ir pradėkite optimizuoti.

Kalbant apie „OrbitFox“, tai liks nemokamas produktas.

Permąstytos temos

Didžiąją laiko dalį mes praleidome perrašydami Hestia ir sukurti jai skirtą importo / eksporto funkciją.

Įdiegiame naująjį kodą, kad ateityje būtų lengviau prižiūrėti temą ir kad būtų galima paruošti pagrindus, kad ji būtų kur kas paprastesnė, sukurta naudojant puslapių kūrėjus ir atsižvelgiant į būsimą „WordPress“ redagavimo patirtį..
hestia

Taigi, užuot bandę iškart pradėti kurti naują temą nuo nulio, nors ir skaudžiau, norėjome patobulinti esamą kodo bazę. Tikimės, kad „Hestia“ tarnaus ilgą gyvenimą, todėl svarbu ir mums, ir vartotojams, kad ji būtų atnaujinta ir saugi..

Galiausiai, jei jums įdomu, kaip mūsų temų skyriui sekasi finansiškai, praėjusį mėnesį pamatėme 78 000 USD bendrųjų pajamų (temos ir paketai parduoti svetainėje „ThemeIsle.com“).

Pačio darbo komentavimas

Auginti įmonę yra sudėtingas uždavinys daugeliu lygių. Net atmetę pagrindinius aspektus, pvz., Iš kur jūs gaunate pajamų, tokie dalykai, kaip kiekvieno žmogaus darbo valdymas, naujų žmonių samdymas ir panašiai, tikrai išstums mane iš savo komforto zonos.

Laimei, nesu pirmas žmogus žemėje, einantis šias pareigas, todėl galiu kreiptis į įvairius pagalbos šaltinius ir kalbėtis su kitais verslininkais, kurie taip pat susidūrė su panašiais iššūkiais..

Nors praeityje kelis kartus bandžiau patobulinti mūsų darbo pobūdį, šįkart jis šiek tiek kitoks. Jau ėmiausi veiksmų, kad gaučiau tiek vidinę pagalbą komandoje, tiek pasidalindamas atsakomybe, tiek išorinę pagalbą, uždavinėdamas klausimus ir labiau įsiklausydamas į tai, ką man pataria kiti verslininkai. Aš taip pat stengiuosi būti atsakingas už gautus patarimus.

Apskritai, pagrindinis pasirinkimas yra tai, kad nereikia tikėtis rasti sidabro kulkos sprendimo iš mėlynos spalvos. Geriau mąstyti ir įgyvendinti mažas idėjas bei patobulinimus. Daugelis jų gali neatlaikyti laiko išbandymo, tačiau pora turės didelę įtaką jūsų (komandos) produktyvumui ir bendram rezultatui.

Būtent apie tai reikia išeiti iš komforto zonos. Jūs darote vieną naują dalyką, pažiūrėkite, kaip jis atliekamas. Tada arba toliau tai daryk, arba prisitaikyk.

Man buvo įdomu, ką kiti verslininkai galvoja apie tai, todėl paklausiau poros iš jų, kas juos palaiko, kodėl jie toliau dirba ir pan..

Vienas dalykas, kurį daugelis kartojo, buvo panašus, "Mano pareiga daryti tai, kas man geriausia" arba "Buvau gabus su šiais įgūdžiais ir turėčiau juos panaudoti, užuot gulėjęs paplūdimyje."

Tikriausiai yra įvairių būdų pažvelgti į šiuos teiginius, todėl aš juos paliksiu čia, kad visi galėtų interpretuoti patys.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus klausimas buvo toks Akshat Choudhary iš „BlogVault“ paklausė, "Jei galite su kuo nors bendrauti erdvėje, kuri partnerystė gali padvigubinti jūsų verslą?"

Tai yra geras klausimas ir jis iliustruoja daugelio „WordPress“ kompanijų situaciją šioje rinkoje. Jei turėčiau galimybę, būčiau uždavęs šį klausimą „StudioPress“ arba „iThemes“.

Ir kaip jūs atsakytumėte į šį klausimą?

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector