Ar priegloba laimi „WordPress“ rinką? – Skaidrumo ataskaita Nr. 42

Ar priegloba laimi „WordPress“ rinką? – Skaidrumo ataskaita Nr. 42

Ar priegloba laimi „WordPress“ rinką? – Skaidrumo ataskaita Nr. 42
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ar priegloba laimi „WordPress“ rinką? - Skaidrumo ataskaita Nr. 42


Sveiki atvykę į 42-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2018 m. Liepos mėn.). Šioje serijoje išskiriu, kas vyksta versle, ir pristatau tai jums geriausiu būdu, kartu su mokymais ir pamokomis, kurias galite pritaikyti savo versle. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.

Šio mėnesio ataskaita bus daugiausia teigiama … kaip 95% teigiama! Tai yra gražus pakeitimas, palyginti su mano įprasta vizija į aplink vykstančius dalykus. ��

Šiame pranešime kalbu apie filialų rinkodaros taktiką, specialų startą, kurio labai džiaugiuosi, liepos pajamas ir dar daugiau.

Kas laimi „WordPress“?

Iš ankstesnių pranešimų galbūt žinote, kad mano bendra nuomonė yra, kad prieglobos įmonės yra tikrieji „WordPress“ nugalėtojai. Reiškia, jie yra tie, kurie gauna didžiausias pajamas ir daro didžiausią poveikį (ar matėte, pavyzdžiui, bet kurio „WordCamp“ rėmimo grupę).

Kadangi priegloba yra labai konkurencinga erdvė, daugelis firmų nemažą dalį pajamų taip pat dalijasi su dukterinėmis įmonėmis – įskaitant mus.

Taigi žinant tai iš esmės yra du populiarūs būdai, kaip uždirbti filialų komisinius:

 • Ištirkite, išbandykite, palyginkite ir apžvelkite geriausius rinkos šeimininkus ir papasakokite savo skaitytojams apie juos.
 • Išmokykite vadovėlį ir nurodykite partnerių paminėjimus visur, kur jie prasmingi. Pvz., Išmokykite žmones kurti verslo svetainę ir pakeliui rekomenduokite šeimininką.

Tų nišų populiariausios svetainės yra vertos daugiau nei milijono dolerių ir tai leidėjams suteikia didžiulę paskatą tuo pasinaudoti. Tačiau kartais tai lemia bendrą nesąžiningą leidybos praktiką, o ne didelę vertę, o dėmesys skiriamas pinigų uždirbimui / SEO aspektui, o ne pačiai turinio kokybei..

Bet kokiu atveju, prieš man išeinant iš čia …

Maždaug prieš trejus metus pradėjome eksperimentuoti su pirmąja taktika – palyginimais ir hostingo apžvalgomis. Ir nuo to laiko sukūrėme daugybę išteklių. Mes palyginome pigų prieglobą, net nemokamą prieglobą, valdytą prieglobą, verslo prieglobą, plius žvilgsnis į geriausias „WordPress“ bendroves.

Vykdome apklausas ir savo bandymus bei eksperimentus, kad nustatytume populiariausių prieglobų patikimumą. Taip pat stebime savo straipsnių įsitraukimą ir atliekame A / B testus, kad rastume efektyviausius būdus kalbėti apie prieglobą.

prieglobos monitorius

Iš to uždirbti pinigai naudojami tolesniems tyrimams ir tų, kuriuose laikomi įrašai, plėtrai, taip pat investicijoms į kitas turinio iniciatyvas.

Iš dalies dėl to, kad pasiekėme pirmąją vietą „Google“ pagal susijusias sąvokas, mes privertėme kitus leidėjus patobulinti savo žaidimą ir viršyti paprastus pagrindinius kompiuterių sąrašus. Ir jie padarė. Deja … deja mums, tai yra, nes dabar vyksta daugiau aukštos kokybės konkurencijos. ��

Atsižvelgdami į apžvalgos / palyginimo kampą, kurį nuolat tobuliname ir tobuliname, mes taip pat nusprendėme išbandyti kitą būdą, kaip užsidirbti iš pajamų – "autentiška pamoka" maršrutas, kaip man patinka tai vadinti.

Tai sukėlė tai, kad aš kiekvieną dieną vis labiau nusivyliau matydamas, kas yra Nr.1-3 pagal terminus, susijusius su tinklaraščio ar svetainės kūrimu ir paleidimu. Užuot nuoširdžiai padėję vartotojams sukurti sėkmingą svetainę, dauguma turinio elementų akivaizdžiai sutelkė dėmesį į tai, kad pritrauktų vartotojus į prieglobą. Kaip kitaip paaiškintumėte, kad pusę vadovo skiriate prieglobos sąrankai?

Mes nusprendėme tuo pasiginčyti ir išleidome ką nors savo, 11 000+ žodžių vadovą, kaip pradėti tinklaraštį nuo nulio, kartu su nemokama el. Knyga (tiesiogiai atsisiųsti čia).

vadovas toc

Man labai patinka, kaip tai paaiškėjo, ir, nors jis dar neįvertinamas taip įspūdingai, manau, kad laikui bėgant viskas pagerės ir kad tai taps atspirties tašku žmonėms, ieškantiems būdų sukurti sėkmingą tinklaraštį ar bent jau vieną kad bus aplankyta.

Dar nėra jokių partnerių nuorodų, tačiau maždaug po metų, tikimės, pradėsime trauką ir šiuo metu pridėsime pinigų..

Tačiau įdomus dalykas, kurį mačiau kartą išleidęs vadovą, buvo tas, kad kitame tinklaraščio panašios temos straipsnyje reitinguose užimta daugiau nei 20 pozicijų. Tai man sako, kad jei nori kažko įvertinti, turėtum daugiau turinio šia tema, o ne tik vieną kūrinį (aš galiu klysti).

Tikimės, kad tai šiek tiek paaiškina, kaip mes žiūrime į „CodeinWP“ dalykus ir kaip formuojame svetainės valdžią.

Naujo produkto pristatymas! ��

Dabar tai, ko labai džiaugiuosi! Ką tik pristatėme produktą, kurio kūrimas užtruko beveik metus.

Štai „EyePatch.ai“.

Tai vis dar yra beta versija, tačiau pagrindinės funkcijos joje yra. Tai regos regresijos testavimo įrankis, „SaaS“ modelis.

Trumpai tariant, tai padeda kūrėjams – „WordPress“ įskiepiams & temas, bet taip pat ir kitas technologijas – išbandykite savo gaminių leidimus prieš pradėdami viešai.
akies čiulptukas

Pagrindinis pranašumas yra tas, kad PG taupo daug laiko. Manome, kad darbas, kurį „EyePatch“ atlieka automatiškai, užtruks maždaug valandą per vieną išleidimą. Taigi, jei tarkime, trys produktai, kiekvienas jų atnaujinamas du kartus per mėnesį, tai yra šešių valandų taupomas laikas.

Visas projektas mane šiek tiek gąsdina. Tai yra mūsų pirmasis „SaaS“ projektas, taip pat pirmasis mūsų pristatymas naujo tipo produktui, kaip šis.

Nors jau yra (savotiškų) panašių sprendimų, jie tam tikrais būdais šiek tiek skiriasi ir trūksta funkcijų. Štai kodėl mes nusprendėme ieškoti savo sprendimo.

Nors aš labai tikiu produktu, mano užsibrėžtas tikslas yra per ateinančius tris mėnesius pasiekti bent 1 000 USD mėnesinių pajamų. Jei to nepadarysime, mes jį tiesiog naudosime savo poreikiams arba visiškai sulėtinsime jo plėtrą.

Kiekvienas gali tai išbandyti dabar be apribojimų. Kol kas nesukūrėme jokių paskyros / API raktų, todėl atminkite, kad ateityje kai kurios funkcijos gali nustoti veikti pigiau.

Jei norite padėti visomis išgalėmis ir pamatyti vertę regėjimo regresijos testavimui internete, nedvejodami susisiekite.

Įdomu tai, kad pati svetainė, kurią per kelias valandas susikūriau pati. Jei nepastebėjote, tai yra mūsų pavyzdinis laivas Hestia tema ten.

Kaip geriau valdyti savo komandą

Ankstesniuose pranešimuose paminėjau pastangas pagerinti bendrą komandos darbą.

Pagrindiniai pokyčiai, kuriuos norėjau pasiekti, buvo du dalykai:

 • Didesnė atsakomybė komandos atžvilgiu ir didesnė laisvė
 • Suteikite daugiau aiškumo kiekvienam komandos nariui

Šį kartą, pasimokęs iš savo ankstesnės patirties, bandžiau išvengti kelių pagrindinių pakeitimų vienu metu.

Esu dėkingas, kad nors ne visi komandos nariai sutinka ar jaudinasi dėl mūsų atliekamų eksperimentų, jie įsitraukė.

Tikiuosi, kad proceso metu aš geriau supratau ir supratau keletą savo baimių ir vidinių kovų. Svarbiausia: baimė prarasti kontrolę, nepavykti, negauti kredito arba būti nemėgstama dėl mano atliekamų veiksmų. Tam tikru metu tai tikrai paveikė įmonę ir komandą, tačiau viskas eina teisinga linkme.

Čia yra tikrai naudingas vaizdo įrašas, kuriame aptariamos šios temos:

Leiskite pateikti jums pavyzdį, kaip viena iš tų baimių pasireiškia man. Kaip žinote, mes valdome / valdome kelis produktus, ir aš vis atidėliojau analizuoti, kaip iš tikrųjų kiekvienas iš jų yra sėkmingas..

Praėjusį mėnesį aš pagaliau sudariau sąrašą ir užsirašiau kiekvieną esminę metriką. Greitai tapo akivaizdu, kad kai kurie (daug) mūsų produktų yra labiau sugedę, nei kas nors kitas, todėl jie turėtų būti sunaikinti.

Bet aš tiesiog nenorėjau to pripažinti, ką padarys iš tikrųjų imdamiesi tų minčių. Taigi aš delsiau atlikti bet kokią papildomą analizę ar eiti į priekį ir išjungti tuos produktus vien dėl to, kad tai reikštų, jog man nepavyko.

Šiaip ar taip, aš imuosi tam tikrų žingsnių, kad tai įveikčiau, ir aš jau priėmiau keletą sunkių sprendimų dėl dviejų mūsų produktų:

 • Aš pardaviau „TeamClerk.com“ ant „Flippa“ už 3 101 USD. Mes nusipirkome jį už maždaug 6000 USD ir įdėjome į jį keletą gerų darbų, tačiau dėl nepakankamo dėmesio jis, matyt, yra nesėkmė, tačiau viskas gerai.
 • Aš perdavė Prisijungimo tinkinimo priemonė įskiepis Hardeep Asrani – mūsų komandos nariui (patikrinkite jo įrašą, kaip pritaikyti jūsų papildinius Gutenbergui). Įsigijome įskiepį prieš kelerius metus, jį užauginome, bandėme užsidirbti ir galiausiai nepavyko. Kadangi negalime iš tikrųjų to palaikyti, aš supratau, kad tai bus geresnėse rankose, jei Hardeep tuo pasirūpins.

Nors nebūtinai lengva, tokie žingsniai padės mums labiau susitelkti į pagrindinius produktus ir dabartinius mokamus vartotojus. Kaip jau rašiau anksčiau, nors teminė rinka mažėjo per pastaruosius porą metų, ji vis dar yra mūsų pagrindinė veikla ir turime daug vartotojų, kuriems turime tarnauti ir pasiūlyti savo aukščiausią darbą.

„Hestia 2.0“ yra visai šalia, ir mes taip pat pradedame kurti savo naujus "Gutenbergui" tema.

Pajamos

Liepos mėnesį pastebėjome nedidelį pajamų sumažėjimą, maždaug 10%. Laimei, mes sustojome ir atitinkamai pakoregavome savo požiūrį, kuris, atrodo, atsiperka net ir dabar. Rugpjūtis prasidėjo nuo to, kad padidėjo lankytojų srautas, ir, tikėkimės, šie metai mums pasibaigs ne mažiau pelningai nei pernai.

Mes, palyginti su tuo, ko tikėjausi, mes šiek tiek atsiliekame nuo šio ženklo, bet tai vis tiek gerai. Manau, jei mums pavyks sumokėti sau teisingą atlyginimą ir galime toliau investuoti į tokias naujas iniciatyvas kaip „EyePatch“ arba „OptiMole“, buvo geri.

Turbūt pastebėjote – ir aš tikrai pastebėjau – nesu super geras ar organizuotas, kai kalbame apie finansus. Nors turiu apytikslę mintį, kaip mums sekasi ir kur einame, tai ne visi tikslumai. Štai kodėl kitas mūsų nuoma greičiausiai padės mums šioje srityje.

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector