ThemeForest vs Nezávislé tematické obchody: Kde byste si měli koupit WordPress témata?

ThemeForest vs Nezávislé tematické obchody: Kde byste si měli koupit WordPress témata?

ThemeForest vs Nezávislé tematické obchody: Kde byste si měli koupit WordPress témata?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ThemeForest vs nezávislé obchody s tématy? Přiznejme si to – nesčetné množství možností, které má k dispozici potenciální kupující motivu WordPress, je naprosto ohromující. Jako takový se zdá snížení počtu uchazečů na jednoho nebo dvou důvěryhodných prodejců jako dobrý nápad, ale vyvolává to otázku: kde byste vlastně měli koupit témata WordPress od?


Pro mnoho, ThemeForest je zdroj go-to. Má rozsáhlou knihovnu témat a nenajdete žádný malý počet uživatelů WordPress, kteří by se báli o jeho bestsellery. Je však třeba debatovat o tom, zda je ThemeForest ideálním trhem. Ve skutečnosti může nákup u ThemeForest dokonce vyvolat některé etické otázky, které jste dosud neuvažovali.

Populární publikace jako WordPress Tavern mají vznesly pochybnosti o ThemeForestu v minulosti as ohledem na to se chceme ponořit hlouběji do problematiky prodejců ThemeForest versus nezávislých prodejců témat. V tomto příspěvku se chystáme krátce diskutovat o tom, co je ThemeForest přesně, prozkoumat výhody a nevýhody nákupu od nich a podívat se na nezávislé tematické obchody jako alternativu. Na konci budete přesně vědět, kde koupit témata WordPress.

ThemeForest vs nezávislé obchody s tématy

Co je ThemeForest?

Domovská stránka ThemeForest.

ThemeForest, jeden z Envato mnoho firem tlačících na software, je tržištěm pro témata webových stránek. V době psaní se jedná o 890. nejnavštěvovanější webovou stránku na světě, podle Alexy.

Nabízí tisíce témat pro všechny druhy platforem, přičemž WordPress je velmi výkonný. Tato popularita v komunitě WordPress vyústila v nekontrolovatelný finanční úspěch ThemeForestu, přičemž 50% všech témat WordPress na shlukování ThemeForest alespoň 1 000 $ měsíčně.

ThemeForest zisky zisku

Není pochyb o tom, že ThemeForest nabízí širokou škálu témat (i když různé kvality), ani nelze zpochybnit jejich dominanci na trhu témat WordPress. Jaký je tedy problém??

Pokud si koupíte od ThemeForest?

ThemeForest je digitální velký bazar pro témata WordPress. Pokud hledáte konkrétní typ tématu, pravděpodobně se najde někde v jejich rozsáhlé knihovně.

Kromě množství najdete také kvalitu. ThemeForest nabízí obrovský výběr dobře vytvořených témat, z nichž mnohé jsou uživatelsky přívětivé a umožňují rychle se rozběhnout a běžet. Nejprodávanější téma ThemeForest všech dob, Avada, je vynikajícím příkladem všeho výše uvedeného v akci:

Domovská stránka Avada.

Na ThemeForest však není všechno slunce a duha.

Téma bloat je první téma, které stojí za to přemýšlet při diskusi o téma ThemeForest vs cokoli jiného. ThemeForest je tržiště plné prodejců soupeřících o sebe, aby vytvořili větší, lepší a funkčně bohatší témata – která zní na první pohled úžasně.

Ve skutečnosti však tato tvrdá soutěž znamená, že určitá témata jsou přetížena funkcemi, které většina webmasterů WordPress nikdy nepoužije. Objemnější témata mohou přispět k prodloužení doby načítání, což zase může negativně ovlivňují SEO. Ani to není jen teorie – bylo to všimli si koncoví uživatelé.

Co se týče licencování, ThemeForest je v rozporu s tím, co je v nabídce – něco, o čem diskutuje kluci na EngageWP. Spíše než každý produkt nabízený pod a Obecná veřejná licence (GPL) – protože většina bezplatných témat a pluginů WordPress je například – ThemeForest poskytuje produkty, které se liší licencováním a způsobují nejistotu.

Například některá témata jsou pouze částečně GPL – to znamená, že některé prvky v rámci tématu jsou chráněny komerčními licencemi, což je v rozporu s duchem open source open source WordPress. Mluvte o matoucí.

Etické otázky nákupu z ThemeForestu

Lze tvrdit, že nákup od ThemeForestu od někde jinde vyvolává některé etické problémy. Pojďme se podívat na argument z obou stran:

Z morálního hlediska stojí za zvážení důležitost pomoci malým podnikům – zejména v dnešní bouřlivé finanční klima. Koneckonců, je to jiskra těch menších podniků, které skutečně posouvají komunitu WordPress dopředu, zatímco jeden by mohl tvrdit, že Envato do značné míry převádí tohoto ducha komunity do příležitosti ke zpeněžení.

Na druhé straně mnozí vidí ThemeForest jako pozitivní sílu v komunitě WordPress. Dávají malým (i velkým) prodejcům prominentní platformu pro uvádění jejich digitálního zboží na trh před masivním publikem. Pro mnoho malých tvůrců témat WordPress není téma ThemeForest v tomto ohledu ničím požehnáním.

To znamená, že můžete pomoci "malý hoch" při nákupu od ThemeForest také přispějete k trvalému růstu společnosti Envato. Jedná se o společnost, která se například nezabývá vývojáři, kteří nemají žádnou daňovou smlouvu s USA. Jinými slovy, nepředstavuje rovné podmínky pro globální vývojovou komunitu.

Konečně existuje jednoduchý problém, že umožnit jednomu subjektu ovládat obrovskou část trhu je z dlouhodobého hlediska zřídka dobrá věc. Zatímco se téma ThemeForest zdá být nyní relativně útulná, kdo říká, kde budeme na hranici.

A co nezávislé tematické obchody?

Nezávislé tematické obchody WordPress jsou tečkované všude po internetu (viz naše nabídka více než 110 společností) a mnoho z nich v komunitě WordPress respektuje. Zakoupením témat od nezávislých maloobchodníků, např Elegantní témataWPMU, StudioPress, a – samozřejmě – ThemeIsle, pravděpodobně se vyhnete nevýhodám spojeným s ThemeForest.

ThemeForest vs jiné tematické obchody

Možná také zjistíte, že nákupem z nezávislého zdroje se připojujete ke skutečné komunitě WordPress – kompletní s blogem, fóra podpory, investovaní pracovníci podpory, skupiny na Facebooku atd.

Stručně řečeno, pokud se ptáte, zda byste si měli koupit další téma WordPress od ThemeForest nebo nezávislého obchodu s tématy, neexistuje žádná správná nebo nesprávná odpověď. Váš průměrný tematický obchod je však určitě velmi odlišným zvířetem než ThemeForest a může vyhovovat vašim potřebám vhodněji.

Závěr – ThemeForest vs tematické obchody

Existuje spousta dobrých důvodů, proč si je koupit z ThemeForestu, a navzdory našim výhradám se určitě neobhajujeme, aby je někdo bojkotoval.

Problémy vznesené v průběhu celého příspěvku jsou však důležité a měly by být vzaty v úvahu před dalším nákupem. Výsledkem je, že můžete zvážit nezávislého prodejce, až se příště rozhodnete zakoupit téma WordPress – pro sebe i pro komunitu!

Abychom to shrnuli, měli byste zvážit, než se rozhodnete, odkud si své další téma koupíte:

  • Znepokojuje vás etika nákupu?
  • Chtěli byste lehké, účelové téma nebo víceúčelové zvíře?
  • Chtěli byste, aby vaše téma bylo k dispozici na základě všeobecné veřejné licence?
  • Připojuje se ke komunitě, na kterou se můžete spolehnout?

Jaký je váš názor na to? "ThemeForest vs" problém – jste fanouškem ThemeForest nebo zastáncem nezávislých tematických obchodů? Sdílejte s námi své názory v sekci komentářů níže:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector