PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments – což je nejlepší pro web WordPress

PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments – což je nejlepší pro web WordPress

PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments – což je nejlepší pro web WordPress
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

TL; DR: V tomto příspěvku se blíže podíváme na platební brány. To zahrnuje srovnání hlavních hráčů v oboru a vypočítáme nákladově nejvýhodnější službu. Zde je ten, kdo je vítězem: PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments.


Dnes může online obchod provozovat prakticky kdokoli – vše, co potřebujete, je web.

A díky vzestupu uživatelsky přívětivého redakčního systému WordPress a jednoduchého, ale výkonného funkcionality nákupního košíku s laskavým svolením společnosti WooCommerce mohou i netechničtí jedinci sestavit esteticky příjemný a plně funkční web. Nestojí vás to ani za ruku a nohu – jádro WooCommerce a WordPress je zdarma k použití a existuje spousta dostupných poskytovatelů hostingu a domén.

Jinými slovy, překážky vstupu neustále ustupují a nyní jsou stejně dobré jako ostatní, aby se osvobodili od vaší skříně a statečně si to osamostatnili.
PayPal vs Stripe vs Autorizace vs Amazon Payments

Než naskočíte, musíte udělat ještě jednu důležitou úvahu. Firmy potřebují peníze, aby přežily, ale sbírání peněz z vašeho webu se nestane magií. Chcete-li inkasovat platby zákazníků přímo prostřednictvím svého webu, musíte vybrat a nainstalovat platební bránu.

Hledáte správné rozhodnutí o platební bráně pro své podnikání? Pak čtěte dál!

Obsah
Co je platební brána? | PayPal Payments Standard | PayPal Payments Pro | Pruh | Authorize.net | Amazon Payments | Porovnání nákladů Kterou platební bránu byste si měli vybrat?

Co je platební brána?

Takže než začneme s porovnáváním, co je vlastně platební brána?

Jednoduše řečeno, platební brány používají online podniky k autorizaci a zpracování transakcí se zákazníky. Jinými slovy, bez platební brány se firmě nedostane zaplaceno.

Nyní, i když jste si nikdy sami sami nevytvořili platební bránu, jsme je všichni použili dříve z pohledu zákazníka – pokud jste si někdy něco koupili online, to znamená, že by to měl být každý!

Pokaždé, když provedete nákup pomocí Amazonu, vaše platba prochází platební bránou Amazonu. PayPal je další okamžitě rozpoznatelná platební brána, kterou jste pravděpodobně dříve použili.

Dnes, nedíváme se na platební brány z pohledu zákazníka, ačkoli; díváme se na to z druhé strany – z pohledu majitele firmy, aka obchodník.

Každá firma potřebuje platební bránu, aby mohla zpracovávat platby ze svých webových stránek. Ne všechny platební brány jsou však vytvořeny stejně. Při výběru platební brány je třeba zvážit několik důležitých věcí:

Kompatibilita:
Integruje se platební brána s Vámi vybranou platformou elektronického obchodování?
Přístupnost:
Je platební brána dostupná ve vaší zemi?
Použitelnost:
Jaký je proces platby u vašich zákazníků?
Náklady:
Kolik stojí služba?
Doba výplaty:
Jak rychle můžete získat přístup ke svým finančním prostředkům?

To jsou všechny faktory, které budeme zvažovat v dnešním příspěvku. Nyní je však čas představit pět nejoblíbenějších platebních bran, které mají uživatelé WordPress k dispozici. Shodou okolností se jedná také o pět nejpopulárnějších platebních bran pro WooCommerce.

Pojďme na to, tady je srovnání:

PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments

PayPal Payments Standard

PayPal Payments Standard
Všichni máme účty PayPal, že? To je důvod, proč PayPal Payments Standard je jednou z nejpopulárnějších platebních bran ze všech.

Velký důvod: PayPal Standard je možná nejjednodušší platební brána pro konfiguraci. Pravidelní uživatelé budou vědět, že zákazníci jsou přesměrováni na web PayPal, aby provedli platbu. Z tohoto důvodu neexistují žádné problémy se zpracováním, autorizací a zabezpečením, které byste se měli obávat – stačí přidat na svůj web tlačítko Pay with PayPal a zbytek nechat na PayPal..

Tento postup platby je nevýhodou, protože mnoho majitelů obchodů nemá rád přesměrování zákazníků na externí web PayPal – fakticky se vzdáváte kontroly nad nákupem. Zpracování všech plateb na místě je mnohem jednodušší procedura pokladny, která bohužel není podporována standardem PayPal.

Ale bez jakýchkoli nákladů na nastavení nebo měsíčních poplatků, které byste si museli dělat starosti, plus bezplatné a bezproblémové integrace s WooCommerce, je PayPal Standard ideální pro majitele malých podniků, kteří začínají.

Několik klíčových bodů, které je třeba zvážit:

 • PayPal Standard je k dispozici ve 203 zemích.
 • Americké poplatky jsou 2,9% + 0,30 $ za transakci.
 • Mikroplatby (transakce pod 10 $) jsou účtovány ve výši 5% + 0,05 $ za transakci. (PayPal vám nedává nejlepší ceny za mikroplatby vs Stripe nebo jiná řešení)
 • Žádné náklady na spuštění ani měsíční poplatky.
 • Proces pokladny je zpracováván externě.
 • Zákazníci mohou platit jakoukoli hlavní kreditní kartou nebo svým účtem PayPal.
 • PayPal je známá a důvěryhodná značka. (PayPal zde vyhrává vs Authorize.net nebo vs Sripe)
 • Prostředky převedené na váš bankovní účet za 3-4 dny.

Některé pluginy, které můžete použít k integraci PayPal Standard s vaším webem WordPress:

PayPal Payments Pro

PayPal Payments Pro
PayPal Payments Pro je prémie, velký bratr PayPal Payments Standard.

Používá stejné uznávané jméno PayPal, ale tentokrát budete moci zpracovávat platby kartou přímo z vašeho webu. Díky tomu získáte zpětnou kontrolu nad výplatou peněz, což vám dává příležitost přizpůsobit a upravit si pokladnu, aby se maximalizoval počet konverzí.

Další úhlednou funkcí pro uživatele PayPal Pro je PayPal Virtual Terminal. Služba Virtual Terminal umožňuje vaší firmě přijímat platby zákazníků po telefonu a poskytuje vám další prodejní kanál k cílení. Tato služba je zdarma, ale platí mírně strmější transakční poplatky.

Stejně jako PayPal Standard platí i pro PayPal Pro žádné instalační poplatky. Budete však muset zaplatit měsíční poplatek 30 $ plus transakční poplatky. Oficiální Rozšíření PayPal Pro pro WooCommerce se vám vrátí dalších 79 dolarů.

Zde jsou opět klíčové body:

 • Služba PayPal Pro je k dispozici pouze v USA, Velké Británii a Kanadě. (Nepřibližuje se proti tomu, co PayPal Standard nabízí, pokud jde o pokrytí)
 • Poplatky jsou stejné jako u standardu PayPal – 2,9% + 0,30 $ za transakci, nebo 5% + 0,05 $ pro mikrotrankce.
 • Žádné náklady na spuštění, ale měsíční poplatek 30 $. (PayPal Standard vs PayPal Pro vypadá mnohem levněji)
 • Zákazníci nikdy neopouštějí váš web, což vám dává plnou kontrolu nad procesem pokladny.
 • Přijímejte platby po telefonu pomocí virtuálního terminálu (za transakci se účtují poplatky 3,1% + 0,30 $).
 • Přidejte k pokladně symbol důvěryhodnosti PayPal.
 • Výběr musí být vyžadován ručně, přičemž finanční prostředky zasáhnou vaši banku 3–4 dny.

Některé pluginy, které můžete použít k integraci PayPal Pro s vaším webem WordPress:

Proužek

Proužek
Další máme Proužek, pravděpodobně nejoblíbenější dostupná alternativa PayPal.

Proč je Stripe tak populární? Protože vám dává možnost provádět platby na místě bez měsíčního poplatku. Pokud jste uživatelem WooCommerce, který chce integrovat Stripe pomocí oficiálního rozšíření, máte štěstí, protože rozšíření je zdarma.
Stripe je mírně složitější návrh na konfiguraci, zejména vs PayPal Standard – konec konců je Stripe zaměřen na vývojáře. Pokud ale víte, co děláte, nebo jste ochotni někoho najmout, je Stripe jednou z nejlepších platebních bran pro tuto práci.

Stripe má také k dispozici účinný tým pro boj proti podvodům, který se zabývá případnými pochybnými transakcemi. Podporuje také opakující se platby hned po vybalení a je to jedno z nejlepších řešení pro mezinárodní podniky – můžete přijímat více než 100 měn, které jsou automaticky převedeny na výchozí měnu.

Zde je přehled všech důležitých klíčových bodů:

 • Proužek je v současné době k dispozici ve 21 zemích a očekává se, že bude přidán další. (Vs PayPal, není to moc)
 • 2,9% + 0,30 $ transakční poplatek – na proti vs PayPal.
 • Transakce zpracované na místě, což vám dává úplnou kontrolu nad procesem pokladny.
 • Žádné náklady na nastavení ani měsíční poplatky.
 • Zákazníci mohou platit pomocí jakékoli hlavní kreditní karty.
 • Přijaté peníze jsou převáděny do vaší banky na dvoudenní bázi – není nutné žádné ruční výběry.

Některé pluginy, které můžete použít k integraci Stripe se svým webem WordPress:

Authorize.net

Authorize.net
Authorize.net je další dobře známá a respektovaná platební brána. Authorize.net si kromě transakčních poplatků účtuje měsíční poplatek 25 $. Integrace WooCommerce vás bude stát dalších 79 USD s oficiálním prodloužením.

Díky tomu získáte vysoce kvalitní platební bránu na místě, která vám umožní přijímat všechny hlavní kreditní karty přímo z vašeho webu (a také PayPal)..

Za cenu získáte také Advanced Fraud Detection Suite, výjimečný tým podpory, který vám pomůže, a rychlou synchronizaci s QuickBooks, aby se účetní stránka vašeho podnikání trochu usnadnila. Authorize.net také podporuje opakující se platby.

Zde jsou klíčové body Authorize.net pro rychlé srovnání:

 • K dispozici v USA, Kanadě, Austrálii, Velké Británii a Evropě. (Ne moc, dokonce i Stripe, nemluvě o vs PayPal Standard)
 • 2,9% + 0,30 $ transakční náklady.
 • 25 $ opakující se měsíční poplatek.
 • Proces pokladny na místě.
 • Zákazníci mohou platit pomocí jakékoli hlavní kreditní karty a PayPal.

Některé pluginy, které můžete použít k integraci Authorize.net s vaším webem WordPress:

Amazon Payments

Amazon Payments
Používání důvěryhodných jmen je jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit počet konverzí – a několik jmen přichází s větší důvěrou než Amazon. S ohledem na to je to nepřekvapivé Amazon Payments rychle roste v popularitě.

Během procesu placení budou mít vaši zákazníci možnost platit pomocí Amazonu. Po přihlášení k účtu Amazon se podrobnosti o Amazonu zákazníka – včetně adresy a platebních údajů – předají na váš web k rychlé pokladně. Zjednodušuje to proces platby z pohledu zákazníka a jméno Amazonky jim dává klid.

Amazon Payments efektivně dává vašim zákazníkům příležitost provést všechny jejich online platby pomocí jednoho účtu – stejně jako PayPal -, ale umožňuje vám zpracovávat platby na místě pro efektivnější pokladní zážitek (dobrá alternativa vs PayPal). Objednávku zpracovává Amazon, která vám také poskytuje přístup k jejich vysoce uznávané službě ochrany před podvody.

Amazon Payments je jednou z nejvýhodnějších platebních bran ze všech, a to bez nákladů na nastavení nebo měsíčních poplatků, plus dostupných transakčních nákladů. Oficiální rozšíření WooCommerce Pay with Amazon je také zcela zdarma.

Jako vždy jsou zde tyto klíčové body:

 • K dispozici v USA, Velké Británii a Německu.
 • Poplatek 2,9% + 0,30 $ za transakci.
 • Za přeshraniční nákupy může být účtován příplatek ve výši 3,9%.
 • Žádné nastavení, měsíční nebo WooCommerce náklady. (Skvělé, vs Stripe, PayPal nebo Authorize.net)
 • Během procesu platby nikdy zákazníci neopustí váš web.
 • Zákazníci mohou platit jakoukoli metodou podporovanou Amazonem.
 • Amazon je jedno z nejdůvěryhodnějších jmen na světě.

Některé pluginy, které můžete použít k integraci Amazon Payments do vašeho webu WordPress:

Porovnání nákladů

Nyní, když jsme prozkoumali pět nejoblíbenějších služeb, se při výběru platební brány podrobněji podíváme na primární úvahy: cena. Koneckonců nechcete, aby se vaše poplatky dostaly na vaše marže příliš.

Kdo tedy vyhraje tuto část bitvy o PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments?

Všechny dobré služby platební brány jsou díky svým poplatkům transparentní a jejich seznam je jasně uveden na jejich webových stránkách. Díky těmto informacím můžete snadno vypočítat přibližné měsíční náklady a vybrat nejlevnější možnost.

Naštěstí jsem tu, abych pro vás provedl několik těžkých úkolů: Vypočítal jsem příklad měsíční ceny pro každou službu, abych vám představil, která platební brána je nákladově nejefektivnější.

Takové výpočty jsou nesnadné kvůli potřebě několika předpokladů. Je to však nevyhnutelné a pro svůj výpočet předpokládám 50 transakcí za měsíc při 100 USD (celkem 5 000 $ / měsíc).

Vypočítám také náklady z pohledu USA. Ceny se v jednotlivých zemích liší, proto nezapomeňte před zavázáním potvrdit náklady ve vaší zemi.

S vyloučením odpovědnosti jsme sestavili cenovou tabulku porovnávající náklady našich pěti platebních bran.

PayPal Standard
PayPal Pro
Proužek
Authorize.net
Amazon Payments

Náklady na nastavení
Náklady na rozšíření WooCommerce79 $79 $
Měsíční náklady30 $25 $
Transakční poplatky2,9% + 0,30 $2,9% + 0,30 $2,9% + 0,30 $2,9% + 0,30 $2,9% + 0,30 $
Transakční poplatky za měsíc (na základě 50 transakcí po 100 USD)160 $160 $160 $160 $160 $
Celkové měsíční náklady160 $190 dolarů160 $185 dolarů160 $
Celkové roční náklady (včetně nastavení a rozšíření WooCommerce)1 920 $2 359 $1 920 $2348 $1 920 $

Jak vidíte, transakční náklady jsou stejné pro uživatele v USA – liší se od ostatních v jiných zemích a různé služby nabízejí také hromadné slevy na různých úrovních..

Jediným rozdílem v cenách mezi těmito pěti službami jsou nastavení, rozšíření a měsíční náklady.

Kterou platební bránu byste si měli vybrat?

To nás přivádí k důležité otázce: která platební brána je pro uživatele WordPress nejlepší?

Tato odpověď je samozřejmě subjektivní.

Řeknu však, že platební brány se vzájemně nevylučují – pokud chcete, můžete použít více než jednu.

Ve skutečnosti je omezující pokladna jedním z hlavních důvodů opuštění vozíku. Pokud svým zákazníkům poskytnete mnoho platebních možností, je pravděpodobnější, že je dostanete přes linku.

Z tohoto důvodu doporučujeme svým zákazníkům vybrat více platebních možností.

Většina zákazníků dává přednost placení na jednom místě, takže důrazně doporučuji jednu z místních platebních bran, výběr z PayPal Pro vs Stripe vs Authorize.net (vyberete) – potřebujete pouze jednu z nich, protože všichni poskytují v zásadě stejná služba. Nastavení platebních bran na místě je obtížnější, ale způsob platby je mnohem jednodušší, takže výhody snadno převažují nad nevýhodami.

Osobně ráda dávám zákazníkům velký výběr. Doporučuji kombinovat vaši bránu na místě s alespoň jednou z dalších dvou možností, PayPal Standard vs Amazon Payments (vypadá to jako dobrý výběr). (Poznámka: Pokud se rozhodnete používat PayPal Pro, nepotřebujete standard PayPal). Obě tyto služby lze volně nastavovat a integrovat a navíc k vaší pokladně přidávají dobře respektovaný symbol důvěry ve formě dvou velkých značek.

Dejte svým zákazníkům možnost platit kartou nebo pomocí jejich účtu PayPal / Amazon a pravděpodobně získáte více konverzí. Díky tomu je více než nutné vynaložit zvláštní úsilí při zřízení dvou bran.

To je samozřejmě jen můj názor, a rád bych slyšel vaše myšlenky. Jaká je vaše oblíbená platební brána a proč? Sdílejte své myšlenky v sekci komentářů níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector