Nezávislí uživatelé WordPress: Jak vložit části vašeho podnikání na Autopilot (bezplatná čísla, automatizace generování olova, vývoj WordPress na Autopilotu)

Jsem oficiálně mizerný s e-mailem.


A není to tak, že mě to nezajímá, ani mě neobtěžují, když mě lidé kontaktují. Zdá se mi, že není kompatibilní se samotným médiem.

Tím, že jsem profesionálním blogerem a pracuji s WordPress, mi to život neusnadňuje, a to zejména při jednání s novými potenciálními klienty, kteří by mě mohli bojovat..

Ale vydrž … proč ti to říkám?

Věcem, k níž vedu, je svatý grál profesionální produktivity – někteří lidé by chtěli, abyste věřili – což je téma obchodní automatizace.

Automatizace – jako kdybyste nechali některé části svého podnikání na autopilotu, takže nemusíte trávit čas péčí o ně ručně. Například, jak jsem řekl, byl pro mě hlavním problémem e-mail. E-mail byl něco, o co jsem se musel postarat, a prostě… udělejte se, jak jen to bude možné, bezbolestně. Ale jsou zde další problémy. Problémy, s nimiž každý den bojuje nespočet nezávislých, možná i bez toho, aby o tom věděly.

Nezávislí uživatelé WordPress: Jak vložit části vašeho podnikání na Autopilot

Sama o sobě je automatizace pravděpodobně něco, o čem byste měli začít uvažovat hned teď, i když jste ve světě nezávislých uživatelů WordPress relativně noví. A pokud už jste v této firmě již nějakou dobu, jak se vám na Zemi podařilo bez automatizace zvládnout??!

Každopádně zde jsou konkrétní věci, které můžete udělat pro uvedení částí vašeho podnikání WordPress na autopilota:

Obsah:

 • Metoda X
 • Pracujte na svých systémech
 • Jděte na snadné výhry
 • Pro chytrou automatizaci použijte Grasshopper
 • Automatizujte zachycení olova
 • Automatizujte vývoj WordPress
 • Pokročilá automatizace – použijte Zapier
 • souhrn

1. Metoda X

Dobře, jen jsem chtěl říct "být metodický" namísto "Metoda X" ale od té chvíle přestanete číst "být metodický" zní opravdu klišé. Ale vydržte a mějte se mnou tady, prosím! To mám na mysli:

Tajemství automatizace – jak řekl David Allen (někoho mnohem více informovaného o těchto otázkách než já) – je zaměřeno na tři věci (a parafrázuji):

Metoda X

 • (a) Eliminovat. Zjistěte, zda daný úkol / akce / prvek skutečně potřebuje. Možná můžete tu věc úplně odstranit? Pokud ano, udělejte to.
 • b) Zjednodušit. Zjistěte, zda ta věc není možná zbytečně komplikovaná – podobně jako tento výraz. Jinými slovy, ať už chcete automatizovat cokoli, musí být nejprve jednoduché!
 • (c) automatizovat. Hlavní úkol. Vezměte prosím na vědomí, že toto je třetí – což znamená, že můžete automatizovat pouze něco, co se ukázalo jako důležité (nebylo odstraněno), a to je již dostatečně jednoduché.

Takže v tomto světle je metodika nebo metoda X vše o automatizaci pouze věcí, na kterých záleží, aby nemohly být úplně odstraněny..

V zásadě je to, že jste metodický, vám brání v tom, abyste se nechtěli chtít a hledat jinou věc, kterou automatizovat "jen proto." Místo toho se můžete zaměřit na zlepšení vašich současných procesů.

"Chcete-li zůstat konkurenceschopní, musíte automatizovat – nebo vás někdo jiný automatizuje."
– Jeff Haden

Jak říká Jeff Haden jeho sloupec Inc.com, "Chcete-li zůstat konkurenceschopní, musíte automatizovat – nebo vás někdo jiný automatizuje." A nemohl jsem víc souhlasit.

Chápu, že by to mohlo znít jako kázání, ale opravdu chci zdůraznit tuto část metody X, takže vše, co vás žádám, je mít na paměti, když procházíme dalšími body na seznamu.

2. Pracujte na svých systémech

Automatizace je obtížné, pokud nedokumentujete každou opakovatelnou věc, která je součástí vaší každodenní agendy.

Upřímně řečeno, pokud nevíte přesné kroky, které vedou k provedení určitého úkolu, jak je můžete zautomatizovat?

To je důvod, proč by si měl návyk č. 1 na vaší cestě k automatizaci brát na vědomí vaše procesy a poté je kontrolovat, kdykoli jimi projdete, aby provedl daný úkol..

Poté, co již máte (co si myslíte, že je) konečnou verzi procesu, teprve poté ji začněte automatizovat.

Začněte budovat svou knihovnu procesů ještě dnes – procesy, které jsou nezbytné pro váš způsob podnikání. Tato knihovna se brzy stane neocenitelným aktivem.

3. Jděte na snadné výhry

Nej automatizovanější automatizujte jako první.

Jen pro ilustraci, stejně jako moje první doporučení nástroje dne, jak jsem řekl, většina mých problémů se točila kolem e-mailu. Jeden z těchto problémů nikdy nesleduje lidi včas. Věc, kterou jsem dělal, je označit e-mail hvězdičkou a poté se k ní vrátit ASAP (read: never).

Moje spasení přišlo z něčeho, co se jmenovalo Bumerang. Je to jednoduchý plugin pro Gmail, který přidává nový řádek ovládacích prvků v rámci každého nového konceptu e-mailu, například:

Aplikace Boomerang Gmail

Díky tomu můžete označit určité e-maily, aby se později vrátily do vaší doručené pošty na základě některých spouštěčů. Můžete například nastavit e-mail, aby se vrátil, pokud nedostanete odpověď do X dnů. V zásadě pokud nastavíte věci správně, můžete si nechat Boomerang automatizovat "sledovat s touto osobou" výzvy.

Toto je příklad snadné výhry. Ty už nemusíte označovat ve svém kalendáři. Boomerang vám připomene ve správný čas.

4. Použijte Grasshopper pro chytrou automatizaci (s bezplatnými čísly)

I když to není okamžitě zřejmé, Saranče je skvělá služba, která může být pro automatizaci docela užitečná, ale je to všechno v detailech, jak ji nastavíte.

Grasshopper 1-800 bezplatná čísla

Abychom byli na stejné stránce, Grasshopper je virtuální telefonní systém. Jinými slovy, můžete si s ním nastavit pracovní telefonní čísla (1-800 bezplatných čísel nebo místních čísel) a pak nechat tato čísla přesměrovat na jiná místa podle vašich potřeb.

V nejjednodušším nastavení můžete toto bezplatné číslo přesměrovat do své osobní cely, a to pouze z důvodu ochrany osobních údajů (tímto způsobem nemusíte na webu zobrazovat své skutečné číslo).

Ale uvnitř Grasshoppera čeká mnohem víc. Dva z nejdůležitějších funkcí pro nás jsou rozšíření a vlastní pozdravy.

Za prvé, někteří lidé budou stále raději vybrat telefon a volat vám, než komunikovat prostřednictvím e-mailu. A pokud na vašem webu není uvedeno žádné číslo, budou vás jako potenciálního dodavatele prostě ignorovat.

Pomocí Grasshopper, můžete je nejen povolit, aby vás oslovili, ale také je přivítat pomocí vlastní zprávy a nechat je vybrat konkrétní rozšíření, které se týká jejich dotazu.

Můžete například nastavit rozšíření x1 "odbyt," pak x2 až "Podpěra, podpora," a tak dále. Každá z nich pak může vést klienta k předem nahrané zprávě, která je seznámí s vaší nabídkou. Tento klient pravděpodobně poslouchá váš skutečný hlas, i když je zaznamenán, než čte kopii na vašem webu.

Na konci hovoru jde hovor do hlasové schránky a poté můžete získat záznam hovoru + přepis doručený.

Pokud jde o automatizaci, můžete jít ještě dále:

 • Například, pokud se jednoho dne někde objeví velká chyba a vaši klienti ji začnou trpět, očividně vás volají po řešení. Můžete nahrát zprávu, která jim řekne, co mají dělat, a nastavit ji jako hlavní pozdrav. Tímto způsobem se nemusíte pokaždé opakovat.
 • Chystáte se na dovolenou? Nahrajte nový pozdrav a dejte lidem vědět, až se vrátíte.
  • Pokud jste na dovolené, ale přesto chcete, aby vás vaši nejdůležitější klienti mohli kontaktovat, nastavte "tajemství" rozšíření o vaše bezplatná čísla. Neoznámte to v pozdravech, ale řekněte svým klientům, jaké číslo musí stisknout, aby se k vám okamžitě dostali. Nastavte toto rozšíření pro přímé spojení s vaší buňkou.
 • Nuceni se na chvíli úplně odpojit? Přesměrujte všechna volání na partnera nebo spolupracovníka nebo přímo do hlasové schránky pomocí vlastního pozdravu a dejte lidem vědět, co se děje.

Saranče umožňuje to všechno. Vaše představivost je pravděpodobně jediným limitem zde. Několik dalších příkladů.

V jistém smyslu je tímto typem automatizace vyloučení některých opakovatelných interakcí z vaší agendy a nechat se o ně postarat virtuální telefonní systém.

5. Automatizujte zachycení olova

"Zachycení olova" zní jako špinavé slovo.

Tato věta nás navíc osvobozuje od skutečnosti, že se jedná o skutečné lidi, se kterými se zabýváme, nejen o nějaký abstrakt "vede." Bohužel však neexistuje žádný lepší způsob, jak tomu říkat, tak to nechme na tom.

Zachycení olova je klíčem ke každému podnikání, souvisejícímu s WordPress a podobně.

Problém je dvojí:

 • pokud teprve začínáte, jak se vede,
 • pokud jste již zavedeni, jak můžete zabránit ztrátě potenciálních zákazníků vyšší kvality?

Tady je to, co tím myslím. Hlavně, když pracujete pro jednoho klienta, jste pravděpodobně zaměstnáni natolik, že nebudete věnovat 100% pozornost novým potenciálním zákazníkům přicházejícím. Konec konců, jste zaneprázdněni. To je další můj problém s e-mailem … přicházejí potenciální zákazníci, nejednám. Jsem si jist, že se do určité míry můžete vztahovat.

Hlavní věcí, kterou byste měli udělat, je proto zajistit, aby každý přívod, který přichází, byl řádně servisován a že pokud jsou pro vás to pravé, nebudete jim chybět. Obávám se, že spolehnutí na vaši schopnost zvládnout všechno ručně je krátká cesta k neúspěchu.

Zde jsou dvě alternativní řešení, obě stejně dobrá (podle mého názoru):

Chcete-li získat potenciální zákazníky, použijte formuláře optin

Klasickým způsobem, jak lidem umožnit kontaktovat vás, je vložit na svůj web kontaktní formulář. Jednoduchý.

Ale ne efektivní.

Zdá se, že nyní funguje mnohem lépe, je použít optinový formulář místo standardního kontaktního formuláře.

Postupujte takto:

Nejprve se zaregistrujte pomocí Sendinblue – to je to, co používáme pro všechno na CodeinWP / ThemeIsle (máme to rádi). Je cenově dostupný (zejména ve srovnání s MailChimp) a nabízí elegantní funkce, zejména v automatizačním oddělení.

Sendinblue automatizace e-mailů

Poté vytvořte nový formulář a vložte jej na svou kontaktní stránku. Na vnější straně vypadá tato forma normálně. Existuje místo pro něčí jméno a e-mail. Ale co bude následovat, je unikátní část.

Přejděte do sekce automatizace Sendinblue a vytvořte krátkou posloupnost zpráv, které danou osobu povedou vaší nabídkou a procesem spolupráce s vámi. Řekněte jim, aby navštívili určité stránky vašeho blogu, případně je prozkoumejte prostřednictvím Typový formulář (jedná se o nástroj, který jsme použili v našem rozsáhlém průzkumu hostingu) atd. Zeptejte se jich na jejich potřeby, rozpočty atd. V podstatě cokoli vyhovuje vašemu podnikání.

Podrobnosti o tom nechám na vás, ale získáte představu.

Na konci toho všeho máte vedení, které je 100% připravené k osobnímu vyzvednutí a manipulaci. A co je nejdůležitější, někteří lidé upustí od procesu uprostřed – jsou to vaši ideální klienti a vy byste se o ně měli stále starat, pokud to nebylo pro hlavní genový systém.

Tato cesta je do jisté míry podobná té, o které jsme diskutovali Saranče bezplatná čísla, ale provádí se to prostřednictvím e-mailu vs telefonem.

Využijte integraci CRM k získání tipů

Alternativní metodou je použití CRM systému pro zpracování procesu.

Cesta CRM může být lepším řešením, pokud jsou počáteční fáze prodejního procesu složitější a vyžadují osobní vstup rychleji (ve srovnání s cestou formuláře optin).

Všechny populární CRMs tam mají skvělou integraci e-mailů a různé způsoby zpracování nových potenciálních zákazníků. Myslím, že je to všechno na vašich osobních preferencích, protože neexistuje žádný CRM, který by jim všem vládl. Přesto se podívejte na Nutshell CRM, Insightly CRM nebo Highrise CRM.

6. Automatizujte vývoj WordPress

Myslím, že je nejvyšší čas mluvit konkrétně o WordPress.

Uvědomuji si, že ne všechny následující budou užitečné pro váš konkrétní druh podnikání WordPress, takže si můžete vybrat a vybrat, co se zdá být v pohodě:

Automatizujte migraci / klonování stránek

U většiny projektů WordPress začnete pracovat na lokální verzi webu a poté jej přenesete na finální server. Pokud již k tomu máte účinné nastavení systému, můžete ignorovat to, co chci říct, ale pokud to neuděláte, pak vám pravděpodobně pomůže plugin Duplicator..


Duplikátor - WordPress Migration Plugin Duplikátor – WordPress Migration Plugin

Autor: Snap Creek

Aktuální verze: 1.3.34

Poslední aktualizace: 16. května 2020

duplicator.1.3.34.zip


Hodnocení 98%


1 000 000 + instalace


WP 4.0 + Vyžaduje

Toto je plugin, který tým CodeinWP dlouhodobě používá k přesunu webů a podstatnému urychlení našich procesů spouštění..

Nakonec, proč byste to všechno dělal ručně? S automatizačním pluginem, jako je Duplicator, děláte věci nejen rychleji, ale také ne tak náchylné k lidské chybě.

Automatizace čištění

Další věcí, kterou budete muset udělat jednou za čas, když pracujete na vývoji WordPress, je obnovit celou instalaci do výchozího nastavení. To by se mohlo stát, kdybyste udělali něco opravdu stinného a celá věc se zhroutila.

Samozřejmě to můžete udělat ručně, ale cesta pluginem bude rychlejší. Zde je podrobný průvodce.

Automatizujte nastavení motivu

Pokud pracujete na projektu WordPress, který zahrnuje vyladění tématu, pravděpodobně použijete podřízená témata. Ačkoli je to mnohem lepší přístup, než jen pohrávání s nadřazeným tématem, v některých případech můžete být trochu více kreativní a automatizovat některé procesy.

Pokud například používáte rámcové téma pro většinu svých projektů, pravděpodobně máte svou oblíbenou sadu nastavení motivů – ta, která se pokaždé zavádějí. Ale jejich ruční implementace není příliš efektivní.

Alternativou je vzít všechna tato nastavení a změnit je na vlastní konfigurační plugin. Tímto způsobem můžete plugin jednoduše aktivovat a vaše nastavení integrovat do nového webu jediným kliknutím.

Je v pohodě průvodce WPMUDEV všechno o tom.

Automatizujte sdílení sociálních médií

Ať už je to váš nebo web vašeho klienta, sociální média budou důležitým prvkem pro celkový úspěch celé věci.

Chcete-li tedy usnadnit průběžnou správu pro kohokoli, kdo web provozuje, proč ne jen získat plugin, který bude automaticky sdílet obsah z blogu?

To se prostě stává, docela záhadně (kašel!), Že naše vlastní Oživte starý příspěvek funguje to skvěle. Stejně jako název napovídá, plugin se nahlédne do archivů webu a sdílí jeden z vašich příspěvků do vašich profilů sociálních médií na autopilotu (funguje na Twitteru, Facebooku, LinkedIn).

Oživte starý příspěvek

Automatizujte zálohy

Zálohy jsou prostě něco, o co se nemusíte starat. Chcete, aby se o ně postaralo.

Zde je rozsáhlé srovnání našich, při pohledu na nejoblíbenější řešení zálohování pro WordPress (výstraha spojleru; naším vítězem je) BlogVault).

Většinu zásuvných modulů pro zálohování můžete nastavit tak, aby fungovaly na úplném autopilotu… jak by měl být.

7. Pokročilá automatizace – použijte Zapier

V neposlední řadě máme Zapier – pravděpodobně nejlepší způsob, jak propojit dvě aplikace navzájem a automatizovat to, co se v důsledku toho stane.

A v Zapierově světě je "aplikace" je velmi široký pojem.

Pokud to nevíte, Zapier je docela podobný IFTTT, ale o něco pokročilejší (a podle mých zkušeností spolehlivý). Stručně řečeno, můžete vybrat vstupní aplikaci, trigger, výstupní aplikaci a akci, která by měla být provedena v této výstupní aplikaci.

Dobře, to nemusí znít velmi jasně, ale tady je příklad:

Jednou z mnoha aplikací podporovaných v aplikaci Zapier je GitHub. Můžete například vzít nové problémy z GitHubu a pro každý z nich vytvořit karty v Trellu.

(A mimochodem, když to řeknu "můžeš" to vlastně myslím, že se to stane na autopilotu – Zapier vykonává úkol.)

Tímto způsobem už nemusíte chodit do GitHubu, abyste viděli, co se děje. Ale to je jen špička ledovce … Zapier podporuje více než 700 aplikací.

Co je tam dalšího?

Shrnutí: Zde jsou naše nejlepší doporučení nástrojů pro automatizaci částí vaší firmy:

Nástroje pro automatizaci vaší firmy WordPressBumerang
Saranče
Sendinblue
Vývoj WordPress
Zapier
Slouží k automatizaci následných e-mailů. Pošlete je právě ve správný okamžik a zjistěte, kdy je lidé čtou.Nastavte bezplatná čísla a využijte virtuální telefonní systém Grasshopper k automatizaci všech telefonních aktivit ve vaší firmě a také k získání více klientů současně.Použijte jej k nahrazení kontaktních formulářů za formuláře optin – tedy automatizujte části zachycení olova.Automatizovat migrace webu, databáze se resetuje, nastavení motivu, sdílení sociálních médií, zálohy.Propojte libovolné dvě aplikace a automatizujte pracovní postup mezi nimi.

To je pro tento příspěvek, ale možná máte nějaké další nápady týkající se automatizace vaší firmy WordPress…

Myslíte si, že věci jako optin (s Sendinblue nebo jinak), bezplatná čísla s Saranče, nebo uvedení částí vašeho vývoje na autopilot je dobrý způsob, jak automatizovat práci v prostoru WordPress? Nebojte se sdílet.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map