Jak najít práci na volné noze: 25 metod, které můžete okamžitě použít

Přestože existuje mnoho faktorů, které odlišují spisovatele na volné noze od zápasících, spisovatelé na volné noze jsou nakonec úspěšnější ne proto, že jsou kvalifikovanější nebo kvalifikovanější než zápasící. Místo toho jsou úspěšnější, protože vědí, jak získat na volné noze psaní pracovních míst, která platí opravdu dobře.


A to má málo společného s tím, jak moc nezávislý spisovatel požaduje; mohli byste si hodně účtovat a hodně vydělávat, a mohli byste si účtovat málo a stále bojovat o práci.

Najděte práci na volné noze při psaní

Obsah:

Much Kolik můžete vydělat za psaní nezávislých prací?
�� Typy úloh psaní na volné noze, které můžete dělat
�� 25 ZPŮSOBY, KTERÉ PRACUJETE a přistáváte na volné noze při psaní úloh
�� Shrnutí

Rychlé hledání "právní spisovatelé" na platformách jako Upwork přináší profily několika nezávislých autorů, včetně následujících:

Výsledek vyhledávání právnických spisovatelů při hledání práce na volné noze

Jak vidíte, první spisovatel si účtuje až 200 $ / hodinu a pracuje na volné noze přes 400 000 $. Druhý spisovatel naproti tomu účtuje skromný 30 USD za hodinu a účtoval jen 2 000 $.

Samozřejmě, i když se zjevně týká několika faktorů, snažím se zdůraznit, že dobrý způsob života jako spisovatel na volné noze je o více než jen o tom, kolik účtujete. Konkurence v ceně vám nemusí nutně poskytnout výhodu protože je tu víc než dost peněz, výzkum ukazuje že odvětví marketingu obsahu má hodnotu přes 300 miliard dolarů.

Jinými slovy, je tu spousta peněz; stačí vědět, kde najít lepší placená místa.

Contents

Much Kolik můžete vydělat za psaní nezávislých prací?

Níže jsou uvedeny typické sazby pro psaní na volné noze podle Asociace nezávislých editorů (EFA), nejuznávanější zdroj sazeb na volné noze:

Sazby na psaní na volné noze

Podle EFA můžete očekávejte výdělek mezi 40 a 100 $ za hodinu nebo mezi 20 centy a 2 dolary za slovo pro psaní na volné noze v závislosti na povaze psaní. Někteří spisovatelé na volné noze samozřejmě vydělávají mnohem více a jiní vydělávají mnohem méně, ale to je často určeno řadou klíčových faktorů, jako jsou:

Vaše úroveň zkušeností
Zkušení spisovatelé na volné noze vždy vydělají mnohem více než spisovatelé na volné noze pro začátečníky nebo na základní úrovni – často s velmi výrazným rozpětím. Podle knihy Make a Living Living průzkum 1 400+ nezávislých spisovatelů, výdělky na volné noze jsou silně korelovány s úrovní zkušeností – se zkušenými spisovateli na volné noze (2+ roky) snadno vydělávají dvojnásobně nebo více, jaké výdělek na volné noze (méně než jeden rok) vydělávají za stejné úlohy. Tento fakt byl potvrzen podobným výzkumem nezávislého spisovatele platit od ClearVoice.
Typ obsahu záleží
Za pokročilejší druhy obsahu, jako jsou whitepapers, copywriting, technické psaní a ghostwriting, dostanete zaplaceno více než za mnohem jednodušší, jako jsou články SEO nebo blogové příspěvky. Čím těžší je, aby ostatní autoři dělali ten druh psaní, který děláte, tím více pravděpodobně vyděláte.
Specializace a kvalifikace
Většina zakázek na volné noze nevyžaduje, abyste měli nějakou formu kvalifikace a nebyli příliš specializovaní. Těch pár, kteří to dělají – jako jsou ti v právním nebo zdravotnickém průmyslu – však často platí výrazně více. Pokud máte jakoukoli úroveň kvalifikace nebo zkušenosti, která vám může pomoci s těmito specializovanými písemnými úlohami, bude dobré vydělávat na tom.

Obecně účtuji 0,30 až 0,40 $ za slovo (nebo asi 300 až 400 $ za 1 000 slov článku), nebo více v závislosti na povaze projektu. Dříve jsem se snažil účtovat 50 dolarů za článek, až do doby, kdy se stal nezávislým spisovatelem Carol Ticeová jednou mi řekl, poukazuj na prázdno, během jedné z našich diskusí, že jsem se nedoplatil, a požádal mě, abych zvýšil svou sazbu. Okamžitě jsem zdvojnásobil svou sazbu pro nové klienty a oni zaplatili. Udělal jsem to znovu pro další a zaplatili také.

Díky tomu jsem si uvědomil klíčový fakt: často stojí za to, kolik jste ochotni účtovat. V mnoha případech pravděpodobně nedoplatíte a měli byste prostě jít dopředu a zvýšit své sazby!

�� Typy úloh psaní na volné noze, které můžete dělat

Za chvíli se podělím o své oblíbené techniky pro nalezení práce s psaní, ale nejprve bych vám ráda poskytl rychlý přehled 20+ typů psaní na volné noze, které můžete udělat:

 • Ghostwriting
 • Příspěvky na blogu
 • tiskové zprávy
 • Technické psaní
 • Bílé papíry
 • Obsah SEO
 • Články v časopisech
 • Reklamní kopie
 • Grant psaní
 • Obchodní plán psaní
 • Neziskové psaní
 • Psaní eseje
 • Ebooks
 • Informační bulletiny
 • Psaní knih (často duchovně psané nebo psané v partnerství)
 • Právní psaní (smlouvy, právní kalhotky atd.)
 • Pokračuje
 • Psaní řeči
 • Psaní scénáře
 • Případové studie
 • Kopie sociálních médií
 • Popisy produktů
 • Právní psaní
 • Úpravy

Typy úloh psaní na volné noze

✍️ Jak skutečně získat práci na volné noze při psaní: 25 metod, které fungují

Zatímco výše uvedené je neúplný seznam různých typů úloh na volné noze, které můžete dělat, skutečnou otázkou je, jak tyto úlohy skutečně získáte.?

Mnoho lidí se samozřejmě rychle připojí k online tabulím pracovních míst a online platformám pracovních míst. I když jsou často dobrým výchozím bodem pro začátečníky, spoléhání se pouze na online platformy práce není vždy dobrý nápad.

Podle průzkumu o placení na volné noze od společnosti Make a Living Writing, na který jsem se dříve odkazoval, prakticky žádný ze zkoumaných spisovatelů na volné noze nepoužíval pracovní desky a online platformy jako Upwork a Content Mills. Namísto:

55% používá ústa a silnou síť doporučení

24% posílá hřiště

11% přijímá příchozí potenciální zákazníky prostřednictvím online profilů na stránkách autorů, LinkedIn atd.

Jaké jsou tedy nejúčinnější způsoby, jak získat práci na volné noze? Níže je 25 metod (rozdělených do tří různých kategorií):

 • Obsahová tržiště
 • Příchozí a odchozí marketingové metody
 • Nezávislé psaní tabulek úloh a výpisů pracovních míst online

Tip Pro tip: Využijte tržiště s obsahem

Pokud máte požadovanou úroveň zkušeností a některé sociální důkazy, mohou být tržiště s obsahem jedním z nejlepších zdrojů psaní pracovních příležitostí pro vás. Trhy s obsahem jsou v zásadě platformy, které usnadňují spojení mezi nezávislými autory a značkami zapojenými do marketingu obsahu.

Mnoho tržeb s obsahem usnadňuje spisovatelům na volné noze vydělávat slušnou sazbu a některé dokonce umožňují spisovatelům vydělávat opravdu dobře. To se provádí veřejnou inzercí těchto sazeb na jejich platformách a pečlivou prověrkou klientů, kteří používají jejich platformu, aby zajistili dodržování těchto sazeb.

Například CloudPeeps veřejně inzeruje 100 až 250 USD jako sazbu za příspěvky na blogu na stránce s jejich cenami a hodinovou sazbu až 80 USD za hodinu pro autory. Skriptované veřejně inzerují v průměru minimálně 10 centů na slovo a jedná se pouze o dva ze sedmi obsahových trhů uvedených níže.

1. CloudPeeps

CloudPeeps je online tržiště určené pro firmy, které chtějí využít sílu marketingu obsahu. Na rozdíl od většiny níže uvedených trhů se nezaměřují pouze na obsah, protože také usnadňují další marketingové aktivity (jako je správa sociálních médií, webdesign a PR), ale vynikají snahou o zajištění nezávislosti. spisovatelé dostávají za svou práci spravedlivou odměnu.

Spisovatelé na volné noze mohou očekávat, že vydělají mezi 100 a 250 $ za příspěvek na CloudPeeps, mezi 30 a 80 USD za hodinu a mezi 500 a 1 500 $ za měsíc, když používají platformu. Kromě toho, že omezují registraci do asi 23 zemí, nastavení účtu pomocí CloudPeeps a používání jejich platformy je relativně snadný proces.

sazby cloudpeeps

2. Skriptováno

Scripted je další kvalitní obsahový trh, který byste měli zvážit, abyste se zaregistrovali, abyste získali koncerty na volné noze. Scripted je speciálně navržen pro spisovatele a copywritery na volné noze a hledají spisovatele na volné noze, kteří mohou vytvářet blogové příspěvky, webové kopie, e-mailové zpravodaje a příspěvky na sociálních médiích pro značky, které chtějí využít marketing obsahu..

Obzvláště se mi také líbí Scripted, protože není pochyb o tom, co mohou autoři na volné noze využívající jejich platformu vydělávat. Dávají jasně najevo, že jejich nezávislí spisovatelé vydělávají v průměru deset centů nebo více za slovo.

Skriptováno 10 centů na slovo

3. V současné době

V současné době je dalším online trhem s obsahem, na který se autoři na volné noze mohou spolehnout při psaní pracovních míst a příležitostí.

Spojují autory se značkami, kteří potřebují pomoc s jejich obsahem, a pracovní místa dostupná na platformě zahrnují blogové příspěvky, reportované články, whitepapers a mnohem více v závislosti na potřebách klienta.

Na základě oficiální informace k dispozici od Contents, sazby začínají na $ 255 pro články (300 – 500 slov) a mohou být až 2 $ za slovo pro whitepapers v závislosti na tom, co vertikální píšete dovnitř Opět, jak jsem již řekl (o specializaci na zvýšit výdělečný potenciál), specializované výklenky jako finance, podnikové technologie a právo platí na této platformě nejvíce.

V současné době sazby spisovatele pro psaní na volné noze

4. PubLoft

Jako CloudPeeps, Scripted a Content, PubLoft pomáhá propojit spisovatele na volné noze se značkami a firmami, které potřebují pomoc s obsahem.

PubLoft má prověřovací proces, který zajistí, že se na jejich platformu zaregistrují pouze kvalifikovaní spisovatelé, ale slibují, že začnete přijímat práci okamžitě, pokud budete přijati. Stejně jako ostatní výše uvedené platformy platily docela dobře – s jejich oficiální údaje což ukazuje, že platí mezi 75 a 250 $ za příspěvek v závislosti na povaze a kvalitě příspěvku.

Ceny spisovatelů Publoft

5. Jasný hlas

ClearVoice (vlastněné společností Fiverr) je dalším trhem s obsahem, který spojuje spisovatele na volné noze se značkami, které potřebují obsah, což vám nabízí příležitost získat pracovní místa.

I když jsem nemohl najít oficiální informace o sazbách pro spisovatele ClearVoice, informace třetích stran ukazuje, že obecně platí, že za články platí mezi 250 – 400 nebo více $.

6. Tiše

Ticho také spojuje spisovatele na volné noze se značkami a agenturami, které potřebují kvalitní obsah, a může se pochlubit značkami, které jako klienty zahrnují Adobe, Dell, Slack a Unbounce..

S touto platformou se můžete zaregistrovat a zvýšit tak své šance na placené psaní.

Tiše

7. Kopírovat

A konečně, v seznamu online obsahových trhů byste měli zvážit připojení, abyste zvýšili své šance na získání práce na volné noze, protože spisovatel je Copify. V závislosti na tom, ve které části světa se nacházíte, budete přesměrováni na relevantní web a budete mít příležitost připojit se k jejich platformě.

Přestože neexistuje žádný oficiální zdroj informací o sazbách pro autory na volné noze, průzkumy třetích stran ukazují, že program Copify platí mnohem méně než většina platforem na tomto seznamu. S touto platformou však můžete očekávat, že vyděláte až 50 $ za článek.

Tip Pro tip: Využijte příchozí a odchozí marketingové metody

Můžete také využít kombinaci příchozích a odchozích marketingových metod, jako jsou následující:

8. Vytvořte webovou stránku spisovatele

Jednou z nejzákladnějších věcí, které byste měli a měli byste udělat, abyste se mohli začít věnovat práci na volné noze, je zřízení webové stránky spisovatele..

�� Zde je příručka CodeinWP o tom, jak si vytvořit vlastní web, i když jste začátečník.

Spisovatelský web může sloužit jako přímý i nepřímý způsob, jak přimět potenciální klienty, aby vás najali. Pokud se to povede správně, web slouží jako váš online obchod / místo, kde vás potenciální klienti snadno najdou, ukazuje, že jste spisovatelem na volné noze, který ví, co dělá, pomáhá vám zdůrazňovat vaše služby a relevantní sociální důkaz a umožňuje vám dát potenciálním klientům možnost se s vámi spojit.

Existuje několik způsobů, jak vaše webové stránky spisovatele vám mohou pomoci přilákat práci na volné noze:

 • Prostřednictvím lidí, kteří ji objevují prostřednictvím vyhledávacích nástrojů a oslovují vás.
 • Prostřednictvím lidí, kteří to objevují prostřednictvím doporučení a oslovují vás.
 • Propojením na to v příspěvcích pro hosty a vašich snahách o pomoc.
 • Využíváním reklam k tomu, aby se do něj dostal provoz.

Váš web by však měl mít několik klíčových stránek:

�� Asi stránka která poskytuje jasné a popisné informace o vás potřebným osobním a profesionálním informacím; měl by obsahovat osobní obrázek, vaše základní informace, vaše zkušenosti a kvalifikace a jak plánujete pomoci svým klientům.

�� Stránka služeb které uvádí a jasně popisuje vaše služby a jak mohou potenciálním klientům pomoci.

✍️ Stránka portfolia která uvádí relevantní příklady práce, kterou jste předtím udělali, aby potenciálním klientům poskytla představu o tom, co pro ně můžete udělat.

☎️ Kontaktní stránka což usnadňuje kontakt s vámi.

Jakmile jsou všechny výše uvedené skutečnosti na místě, také byste chtěli zdůraznit důležité posudky a sociální důkazy na klíčových stránkách vašeho webu; to zahrnuje na vaší domovské stránce, na vaší stránce o stránce a na stránce služeb.

9. Potenciální klienti za studena

Cold pitching je moje nejoblíbenější metoda získávání úloh psaní na volné noze. Zejména jsem zamilovaný do studeného hřiště z následujících důvodů:

 • Může to udělat kdokoli. Můžete posílat studená hřiště a dostat své služby před potenciální klienty bez ohledu na vaše zkušenosti s psaní na volné noze nebo jak autoritativní je váš web..
 • Získáte výsledky opravdu rychle. Zatímco některé metody získávání klientů (například blogů) mohou trvat měsíce, pitching pitch může přinést výsledky super rychle. Ve skutečnosti jsem během kampaně za studeného nadání jednou uzavřel smlouvu na psaní na volné noze v hodnotě 625 $ za pouhé dvě hodiny.
 • Je škálovatelná; Během mé poslední kampaně za studeného pitchingu jsem s minimálním úsilím uzavřel obchody v hodnotě pěti postav. Kdybych chtěl, a kdybych měl schopnost dělat práci, mohl bych za měsíc uzavřít obchody v hodnotě šesti čísel. K dosažení stejného výsledku prostřednictvím blogů, investic do reklam nebo jiných prostředků bude vyžadovat mnohem větší úsilí a zdroje.

S výše uvedenými výhodami, jak se vám tedy daří efektivně studovat pitching. Je třeba zavést několik klíčových věcí:

Nastavte si svůj web a online přítomnost
Když potenciálním klientům posíláte studená hřiště, měli byste si uvědomit, že jste cizí prakticky pro všechny lidi, kterým jste studená hřiště. Nikdy jste s nimi neměli žádné interakce a pravděpodobně o vás neslyšeli. Takže hádejte, co dělají první, když uvidí váš e-mail? Pokud to není dost skromné, aby bylo možné jej ignorovat, provede na vás kontrolu na pozadí hledáním vašeho jména na Googlu. Pokud najdou web a zavedenou online přítomnost, budete mít výhodu.
Ujistěte se, že vaše studená hřiště jsou zasílána z vaší profesionální e-mailové adresy
Zatímco mnoho spisovatelů na volné noze, kteří hledají pracovní příležitosti, posílají studená hřiště pomocí bezplatných e-mailových adres, jako jsou Gmail a Yahoo Mail, proti tomu se důrazně zasazuji z hlavního důvodu: spammeři zneužívají bezplatně e-maily a v důsledku toho je většina lidí ignoruje nebo dokonce ignoruje mají proti nim filtry. Na druhou stranu vyniká profesionální e-mailová adresa spojená s vaším webem (např. Vaše jméno [AT] yourwebsite.com) a zajišťuje, že budete pravděpodobně brát vážně.
Udržujte své chladné hřiště jednoduché a do bodu
Pamatujte, že jste v doručené poště této osoby cizí, takže nemá čas si od vás přečíst epištoli. Předpokládejme, že jste ztratili příležitost, kterou máte, pokud potenciální zákazník potřebuje strávit více než minutu, aby si mohl přečíst váš studený e-mail. O to lépe, pokud to dokážete udržet pod 30 sekund.
Udělej si domácí úkol
Věnujte pár minut práci. Znáte jméno osoby, které jste pitching za studena, a jméno osoby v organizaci, kterou jste pitching, pak se ujistěte, že oslovíte osobu jménem.
V e-mailu zadejte, co můžete dělat
Uveďte, jakou službu nabízíte a jak může pomoci čtenáři e-mailu. Nežádejte příjemce zprávy, aby klikl na odkaz a přečetl si další informace o vašich službách. To je chyba. Většina lidí neklikne na odkaz v e-mailu od cizince.
Ve svém e-mailu zvýrazněte sociální důkaz
Pokud jste při psaní něco významného udělali, nezapomeňte to zvýraznit ve svém e-mailu. To zahrnuje mít populární blog, vystupovat v populárních publikacích, získat cenu, vydat knihu nebo pomoci klientům dosáhnout určitých klíčových výsledků při psaní.
Buďte připraveni sledovat
Často budete muset několikrát sledovat, než dostanete odpověď na některá z vašich studených hřišť. Je důležité se také naučit, jak vytvořit dobrý následný e-mail.

Chcete-li si udělat představu o tom, jak vypadá dobré hřiště, níže je snímek obrazovky přesné studené hřiště že jsem za dva hodiny uzavřel písemnou dohodu v hodnotě 625 $ (což nakonec vedlo k pěti číslům od stejného klienta v průběhu času):

Vzorek Jarrod za studena

10. Optimalizujte svůj profil na LinkedIn

LinkedIn je nepochybně největší sociální sítí pro profesionály a pokud bude použit správným způsobem, může sloužit jako skvělá platforma pro propagaci vašich služeb psaní na volné noze..

Měl jsem mnoho potenciálních klientů (jako je ten níže), kteří se na mě obrátili s příležitostmi psaní na volné noze na LinkedIn:

práce na volné noze na LinkedIn

Existuje několik způsobů, jak používat LinkedIn k získání práce na volné noze. Níže uvádíme několik tipů, které vám pomohou maximalizovat platformu:

 • Použijte jasný a profesionální headshot.
 • Ujistěte se, že váš profil na LinkedIn jasně zdůrazňuje vaše zkušenosti a organizace, na kterých jste pracovali.
 • Zkontrolujte, zda jsou ve vašem profilu přítomny relevantní výrazy a klíčová slova, aby se zajistilo, že se váš profil objeví, když lidé vyhledají tyto výrazy. Příklady: "Externí spisovatel b2b," "Spisovatel na volné noze v Seattlu," atd.
 • Zajistěte, aby váš profil na LinkedIn zvýraznil vaše portfolio a silný obsah, který jste pomohli vytvořit.

Následující snímek obrazovky spisovatele na volné noze Profil uživatele Elna Cain, je dobrým příkladem dobře optimalizovaného profilu LinkedIn. Kromě použití jasného a profesionálního headshotu je jasně popisný a používá relevantní klíčová slova, která potenciálním klientům usnadňují objevování Kainu při použití funkce vyhledávání na LinkedIn.

elna cain

11. Poklepejte na rostoucí popularitu Into Quory u tvůrců rozhodnutí

I když mnozí znají Quoru jako hlavní web s otázkami a odpověďmi, kde můžete získat přehled o téměř jakémkoli tématu, jen málokdo si uvědomuje, že Quora může také sloužit jako dobrý zdroj psaní na volné noze..

S více než 300 milionů uživatelů měsíčně, 54 procent z nich hlásí roční příjem domácnosti vyšší než 100 000 dolarů a 37 procent z nich bude pravděpodobně na vedoucích pozicích, existuje velké množství psaní pracovních příležitostí na Quoru – pokud víte, jak je používat.

Níže je odpověď na konkrétní vlákno Quora, které vytvořil spisovatel na volné noze hledající pracovní místa:

Práce na volné noze Quora

Existuje několik klíčových kroků, jak získat práci na volné noze na Quoru:

 • Ujistěte se, že je váš profil Quora správně nastaven. Stejné pravidlo platí vždy: použijte profesionální headshot a jasný popis profilu s příslušnými klíčovými slovy, což zdůrazňuje vaši odbornost.
 • Ujistěte se, že jste na Quoru vysoce aktivní, zejména v sekcích souvisejících s vaší výklenkem a službami, které nabízíte; například byste měli být aktivní tam, kde se diskutuje o obsahu a psaní, které se vztahují k vašemu odvětví.
 • Měli byste pravidelně přispívat relevantními a podrobnými články k otázkám relevantním pro vaše odvětví a pokud možno upozornit na skutečnost, že jste spisovatelem na volné noze (přímo nebo nepřímo).

12. Pomocí SEO vytvořte dlouhodobý proud klientů

SEO je něco, čemu věřím každý spisovatel na volné noze, který by měl vědět a využít; kromě skutečnosti, že mnoho potenciálních klientů očekává, že budete mít alespoň základní znalosti SEO, může vám také pomoci při hodnocení vašich webových stránek podle klíčových slov, která potenciální klienti hledají.

SEO vám může pomoci získat přímé a nepřímé příležitosti k psaní na volné noze. Zde je návod, jak můžete použít přímý i nepřímý přístup k SEO k získání pracovních míst pro psaní:

Pomocí nepřímého přístupu:

Jednou jsem publikoval dokonalý průvodce pro blogování hosta, vytvořil nějaké kvalitní zpětné odkazy a sledoval, jak pomalu stoupá ve vyhledávačích, dokud nebylo na stránce jedna několik požadavků souvisejících s blogováním hostů. Během tohoto období jsem dostával spoustu dotazů od lidí, kteří chtěli, abych pro ně udělal hostující blogování a další psaní na volné noze..

Toto je jen jeden obsah, který pro mě přinesl velké množství práce na volné noze; Mám také jiné.

Tyto části obsahu se spoléhají na nepřímý přístup SEO k získání klientů; kde vytvoříte solidní obsah, který propaguje vaše služby psaní na volné noze a poté se pokusíte dostat tento obsah do dobré pozice ve vyhledávačích.

Pokud máte blog nebo web na volné noze, může být dobrý nápad zveřejnit několik těchto podrobných průvodců a zdrojů, optimalizovat je tak, aby vedly klienty na vaši stránku služeb, a propagovat je pomocí úsilí o vytváření odkazů, jako je jako hostující blogování a komunikace. Tyto články se postupem času začnou vyhledávat podle relevantních klíčových slov a výsledkem bude oslovení potenciálních klientů, kteří se zajímají o vaše služby.

13. Začněte inteligentním způsobem blogovat s hosty

Hostování blogů je jedna z mých nejoblíbenějších metod pro získání práce na volné noze a to byl zodpovědný za šest čísel na volné noze psaní příjmu pro mě v průběhu let.

Existují dva způsoby, jak můžete pomocí blogů hosta získat práci na volné noze:

Přímo:

Cílem tohoto přístupu je přimět potenciální klienty, aby vás oslovili přímo v důsledku vašeho hosta. Často se to provádí psaním solidního a relevantního příspěvku pro hosta na vysoce autoritativní publikaci a zahrnutím odkazu na vaše služby v biografu vašeho hosta..

Zde je příklad bio z hostující příspěvek na Probloggeru:

služby hostování blogů bio

Jak vidíte, bio jasně ukazuje, že autorem hostujícího příspěvku je profesionální hostující blogger a odkazy na stránku, na které lze autora najmout.

Při přímém přístupu k hostujícím blogům byste se měli zaměřit na několik věcí:

 • Vyberte vysoce autoritativní blog, který má velký provoz; protože doufáte, že vás lidé po přečtení příspěvku pro hosty osloví, je důležité, aby si ho lidé přečetli. Nechcete hostovat blog v publikaci, která nemá čtenáře.
 • Zajistěte, aby publikace, pro kterou píšete, měla vaše cílové publikum a že váš příspěvek hosta je vysoce relevantní jak pro vaše cílové publikum, tak pro služby, které nabízíte.
 • Ujistěte se, že váš příspěvek po bio jasně ukazuje, že jste spisovatelem na volné noze které lze najmout (jak je ukázáno ve výše uvedeném příkladu s hostujícím bloggerem Probloggeru).

Nepřímo:

Dalším způsobem, jak získat psaní na volné noze pomocí blogů hosta, je nepřímý přístup. Tento přístup se zaměřuje na použití blogů pro hosty jako prostředku k vytváření relevantních odkazů na vaše webové stránky spisovatele nebo na jiné stránky na vašem webu..

Při použití tohoto přístupu mohou být odkazy ve vašich příspěvcích hosta kontextové (relevantní a obsahové) nebo ve vašem životopise. Existuje několik způsobů, jak to udělat:

 • Zajistěte, aby vaše příspěvky hosta byly relevantní pro váš web / služby / stránku, na kterou chcete odkazovat, nebo zda existuje část vašeho příspěvku pro hosta, která je relevantní, a poté odkazujte na tuto stránku v příslušné části.
 • Můžete odkazovat přímo na svou domovskou stránku, zejména pokud se snažíte hledat klíčové výrazy, které potenciální klienti hledají např. "b2b spisovatel obsahu," "Spisovatel na volné noze v Seattlu," atd.
 • Můžete také odkazovat na klíčový obsah na vašem webu, který je navržen tak, aby kvalifikoval potenciální klienty a přiměl je, aby vás oslovili. Může to být konečný průvodce, případová studie nebo jiný relevantní obsah zaměřený na nasměrování lidí k vašim službám psaní na volné noze..

Oba výše uvedené přístupy lze s velkým úspěchem použít k získání práce na volné noze a oba byli zodpovědní za generování šesti čísel v příjmení z psaní na volné noze pro mě v průběhu let..

14. Prezentujte nové služby stávajícím klientům

Často se zaměřujeme na získávání nových klientů, když se pokoušíme získat práci na volné noze. Málokdy přemýšlíme o našich stávajících klientech jako o zdroji nových pracovních míst a v tomto procesu ztrácíme spoustu příjmů.

Podle mých zkušeností v průběhu let je mnohem snazší získat vysoce platící koncerty na volné noze se zaměřením na stávající klienty místo na nové. Tito klienti vás znají a mají pocit, co můžete dělat, takže nemusíte dělat nic, abyste je přesvědčili, aby vám poskytli práci..

Dříve v tomto článku jsem uvedl více než 20 různých služeb, které můžete nabídnout potenciálním klientům; Pokud klientovi nabízíte pouze jednu nebo dvě z těchto služeb, máte příležitost vydělat mnohem víc – nabídkou dalších služeb stejnému klientovi. Díky tomu jsem v průběhu let snadno přidal k mému spodnímu řádku šest čísel.

Zpočátku jsem si uvědomil, že mohu nabídnout další služby stávajícím klientům, když se klient ve výklenku CPA, který jsem pracoval na příspěvcích pro hosty, zeptal, jestli mohu pro svůj web napsat obsah vstupní stránky..

prezentace existujících služeb

Nabídku jsem přijal a nakonec bych během několika krátkých měsíců vydělal pět čísel, které pro tohoto klienta vytvoří obsah vstupní stránky; vydělávat podstatně více, než jsem vydělával za to, za co jsem byl původně najat. Pořád jsem přemýšlel o tom, jak jsem mohl ztratit tuto příležitost kvůli myšlence, že jsem musel pracovat jen na tom, co jsem byl původně najat.

Od té doby jsem se spoléhal na prezentaci stávajících klientů novými službami, abych získal více pracovních míst a zvýšil své příjmy.

Například jeden z mých hlavních klientů je přední srovnávací web v oblasti webového hostingu; zatímco klient mě zpočátku najal, abych pomohl s příspěvky ghostwritingu, všiml jsem si, že na svém blogu stále publikují nový obsah, který jsem nepomohl vytvořit. Jednoduše jsem jim hodil své služby pro obsah blogu, byl pověřen, aby psal asi 27 recenzí pro pět postav a od té doby dostali další projekty související s psaní (včetně blogového příspěvku ve stylu tutoriálu pro střední čtyři postavy). A to i přesto, že to nebylo to, co jsem byl původně najat.

15. Využijte tržiště převracejících web, jako je Flippa

Pravděpodobně jste už slyšeli Flippa před.

flippa

Pokud ne, je to přední online trh pro nákup a prodej webových stránek. I když někdy vidíte, že se stránky prodávají za nízké a střední pět čísel, velká část webových stránek na Flippa se prodává za stovky tisíc dolarů a dokonce miliony.

Co tedy souvisí s nákupem a prodejem webových stránek na Flippa s získáváním pracovních míst na volné noze? Mnoho. Většina lidí nakupujících a prodávajících webové stránky na těchto platformách tak často činí jako obchodní model; kupují autoritativní web, aktualizují ho spoustou kvalitního obsahu, vytvářejí na něj více odkazů a prodávají ho za násobek toho, za co ho koupili.

Nebo v některých případech vytvářejí webové stránky od nuly, aktualizují jej s relevantním obsahem a vytvářejí zpětné odkazy a poté jej prodávají za pět nebo šest čísel.

V obou těchto případech můžete přijít tím, že se umístíte jako spisovatel na volné noze, který jim pomáhá s obsahem, který zveřejňují na těchto webových stránkách..

Zde je příklad:

Příklad potenciálního klienta Flippa

Podívejte se na výše uvedenou reklamu Flippa a několik faktů okamžitě vynikne:

 • 17,6 tis. $ Měsíční zisk
 • Odběratelé e-mailů o 16 000 e-mailech
 • 283,4 tis. Jedinečných měsíčních návštěv
 • Co je důležitější: obsahové stránky

Výše uvedený seznam Flippa je reklama na web hledající kupujícího; Když se podíváte na povahu webu a obchodní model, je zde zjevně potřeba autora tohoto webu. Na Flippě a souvisejících webech je mnohem více podobných reklam a představují pro vás příležitost.

Stačí navštívit kategorii Flippa relevantní pro váš výklenek, identifikovat weby, které mohou potřebovat druh obsahu, který vytvoříte, a prezentovat své služby kupcům a prodejcům webových stránek v těchto kategoriích.

Tip Tip: Nezávislé psaní pracovních tabulek a výpisy pracovních míst online

Konečně můžete také získat práci na volné noze s využitím výhod tabulek na volné noze a výpisů placených písemných prací.

16. Rada pro psaní na volné noze

Rada pro psaní na volné noze je jednou z nejlepších pracovních desek pro spisovatele na volné noze, kteří hledají blogování a všeobecné psaní na volné noze. Pracovní deska je aktualizována několikrát týdně a někdy i několikrát denně. Úlohy copywritingu, úlohy blogů, úpravy a další úlohy psaní obsahu najdete prakticky v každém výklenku.

koncerty na volné noze

Pečlivá analýza pracovních míst, která se objeví na této pracovní desce, ukazuje, že většina zveřejněných pracovních míst platí nejméně 50 $ za článek..

17. Rada všech pracovních míst na volné noze

Rada pro práci na volné noze pro psaní na volné noze je díky svému pokročilému klasifikačnímu systému jednou z mých nejoblíbenějších pracovních desek.

Úkoly zveřejněné na této pracovní desce jsou rozděleny do čtyř hlavních kategorií:

 • Pro rate (pro psaní úloh, které platí více než 100 $ za článek)
 • Semi-Pro sazba (pro psaní úloh, které platí 50 až 100 $ za článek)
 • Nízká mzda (za psaní úloh, které platí 25 až 50 $ za článek)
 • Velmi nízká mzda (za psaní úloh, které platí 1 až 25 $ za článek)

Pracovní deska pro psaní na volné noze

Tento klasifikační systém, pravděpodobně ovlivněný skutečností, že pracovní deska byla vytvořena spisovatelem na volné noze, který chápe hodnotu spisovatelů a chce, aby byli dobře placeni, je velmi snadné odfiltrovat koncerty na volné noze, které tím nechcete. takže je pro vás snadné pracovat pouze na příležitostech, které chcete.

18. Rada pracovních míst BloggingPro

Jak název napovídá, deska BloggingPro Job konkrétně obsahuje úlohy související s blogováním pro autory na volné noze. To zahrnuje jak psaní, tak úpravy. I když jsou uváděny i další práce související s prací na psaní, důraz je zde kladen na práci v blogování.

19. Rada úloh Probloggeru

Stejně jako ostatní uváděné pracovní desky nabízí i pracovní deska Problogger úlohy psaní i blogování. Je to docela pokročilé a umožňuje vám filtrovat úlohy na základě místa, ať už se jedná o smluvní nebo externí práci, nebo zda jde o částečný nebo plný úvazek..

Můžete se také přihlásit k odběru přes RSS nebo nastavit konkrétní upozornění na úkoly, aby byli upozorněni, jakmile budou k dispozici nové úlohy.

20. Contena

K dispozici je také pracovní deska Contena, která obvykle obsahuje více úloh než ostatní pracovní desky v tomto seznamu. Psané práce jsou obvykle dobře placené a mají různé výklenky.

Jediným omezením u společnosti Contena je však to, že na rozdíl od ostatních tabulek pracovních míst se musíte přihlásit, než si budete moci prohlížet informace o jejich výpisech pracovních pozic..

21. Rada pracovních příležitostí FreelanceWriting.com

Pracovní deska FreelanceWriting.com je nejstarší a nejkomplexnější ze všech pracovních tabulek zde. Je také docela pokročilý díky funkcím, které poskytuje, aby vám umožnil filtrovat a třídit dostupné úlohy psaní.

Nabízí funkce na volné noze pro jakýkoli typ psaní, na který si vzpomenete. Tyto úlohy jsou seskupeny z řady zdrojů, které zahrnují opravdu, Ed2010 a Craigslist. Dostupné úlohy můžete filtrovat podle zdroje, podle data, klíčového slova, místa a požadované dovednosti.

na volné noze

22. Koncerty na volné noze

Celý web Freelance Writing Gigs je věnován publikování pracovních míst a příležitostí na volné noze z celého webu. Seznamy písemných úloh se zveřejňují prakticky každý den.

23. Redakční seznamy spisovatelů v poplatku

Spisovatelé v poplatku mají řadu seznamů webových stránek a publikací, které platí spisovatelům. Mezi nejoblíbenější patří:

24. Redakční seznamy o tvorbě živého psaní

Make a Living Writing také publikoval mnoho seznamů blogů a publikací, které platí spisovatelům. Mezi jeho populárnější seznamy patří:

25. Redakční seznamy na ElnaCain.com

Nejlepší spisovatelka na volné noze Elna Cain publikovala poměrně mnoho seznamů webových stránek a publikací, které se zabývají psaní pracovních míst pro spisovatele na volné noze:

„Získávání nezávislých úkolů při psaní by nemělo být komplikované

Samozřejmě, že pokud víte, co děláte.

Výše uvedené je kombinací 25 různých metod, zdrojů a webů, které můžete využít k získání práce a příležitostí na volné noze. Všechny tyto metody a zdroje jsou osvědčené, pokud budete jednat.

Jaké další metody lze použít k získání zaměstnání na volné noze? Prosím, podělte se o komentáře níže.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map