Jak na Dropship: Zde je návod, jak zahájit podnikání v Dropshippingu

Jak na Dropship: Zde je návod, jak zahájit podnikání v Dropshippingu

Jak na Dropship: Zde je návod, jak zahájit podnikání v Dropshippingu
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

WordPress se v posledním desetiletí změnil na komplexní CMS a v té době se ekonomika WordPress rozrostla, vyvinula a začala také zrát. Příležitosti pro vývojáře WordPress jsou tedy mimo komunitu WordPress stejně jasné jako uvnitř. Dropshipping je toho skvělým příkladem. V tomto příspěvku vám vysvětlíme, jak ukončit činnost, ukázat vám, jak zahájit činnost v oboru dropshipping, a diskutovat o tom, proč byste chtěli.


V našich pravidelných zprávách o průhlednosti zkoumáme nejnovější výzvy, kterým čelí majitelé podniků WordPress; od skalnatých silnic ztrácí polovinu našeho příjmu (dvakrát), až po vrcholky budování týmu a WordCamps. Tématem procházejícím těmito přehledy je dnes podnikání firmy WordPress obtížné a jsme v prostředí, které je konkurenceschopné na bezprecedentní úrovni.

61,6% z celkového počtu uživatelů internetu po celém světě bude nakupovat zboží online v roce 2018 a toto číslo by mělo do roku 2021 dosáhnout více než 65%. Online kupní síla roste a majitelé podniků, kteří se nyní nedokážou přizpůsobit, ztratí v budoucnu ziskové příležitosti.

Jak Dropship

Pokud tedy v roce 2020 chcete zpeněžit své dovednosti WordPress, může být moudřejší rozhodnutí prozkoumat, jak používat WordPress k podpoře podnikání v oblasti dropshipping než prodávat produkty WordPress..

To je přesně to, na co se tento příspěvek podívá. Podíváme se na to, co, proč a jak začít podnikat v oboru dropshipping.

Co je dropshipping?

Dropshipping provádí se výpisem a prodejem produktů z internetového obchodu (eCommerce), aniž byste je sami uložili.

Žádné režijní náklady na sklad, žádná garáž plná zásob; a žádné výrobky z bláta určené k odprodeji. Vytváříte obchodní partnerství s dodavateli, kteří přijímají objednávky z vašeho webu, balí produkty a pak odesílají přímo vašim zákazníkům za vás.

Přidanou hodnotu primárně přidáváte prostřednictvím marketingu produktů, zákaznických služeb a reklamy a logistiku – skladování, balení a přepravu necháváte dodavateli. Musíte si vybrat správného dodavatele (to se budeme zabývat později), ale jakmile to uděláte, nemusíte se příliš starat o logistiku.

Pohodlně, pokud jste přemýšleli o podnikání s produktem WordPress, jedná se o úplně stejné dovednosti, jaké potřebujete. A jak jsme již diskutovali, příležitost z elektronického obchodování je obrovská. WordPress je velký, ale eCommerce je větší.

Nebudete trávit čas kódováním produktu, ale stále budete muset nabídnout produkt nebo produkty. Budete také muset provést průzkum trhu, vytvořit web WordPress, nastavit WooCommerce (nebo jiného zásuvného modulu pro eCommerce) a poté uvíznou v marketingových kanálech od SEO po marketing obsahu. Tyto posledně uvedené kroky jsou totožné s provozováním obchodu s produkty WordPress.

To je to, co dropshipping je. Je to způsob podnikání, který před pár lety nebyl možný.

Dropshipping je těžký stejným způsobem, jakýkoli provoz je těžký, ale je to svět opravdu vzrušujících příležitostí.

Pojďme nyní prozkoumat některé z potenciálních výhod a neúspěchů při zakládání dropshipping společnosti a jak dropship.

Jaké jsou výhody založení společnosti dropshipping?

Kromě fantazie vidět, jak se vynášejí příjmy, když vytahujete svůj plážový ručník ve vzdáleném tropickém ráji ��, provozování vzdálené dropshippingové činnosti má nespočet dalších výhod..

Zde je několik výhod ve vhodném formátu seznamu:

dropshipping profesionálové

1. Nízké náklady na nastavení: Protože nemusíte pokrývat náklady na výrobu vlastních produktů nebo nakupovat velkoobchod, můžete začít prodávat téměř okamžitě, bez velkých investic – ideální scénář pro štíhlé začínající podniky a nové podnikatele se znalostmi WordPress již.

2. Snížit celkové náklady: Pokud se rozhodnete pro dropship, můžete znovu nakonfigurovat svůj dodavatelský řetězec a odstranit tak únavné náklady (a rizika) spojené s nakládáním s fyzickým zbožím napříč zeměmi a kontinenty. Ušetřete na úkor nákladních služeb, přístavních operací, skladování, zaměstnanců skladu, balení a označování.

3. Zvýšení cash flow: Protože tento produkt nemáte skladem, za něj nebudete platit, dokud nebude prodán a dokud jste za něj již nedostali platbu..

4. Nekonečný inventář: Zapojte se do online dodavatelského řetězce a získejte přístup k prakticky neomezeným dodavatelům po celém světě. To by také mohlo znamenat expanzi tekutin do nových teritorií.

5. Uvolněte si čas: Jo, řekneme to znovu. Prodáváte a ideálně označujete a prodáváte produkt, ale nevyrábíte ho. Ve světě WordPress je to ekvivalent zabalení existujícího tématu nebo pluginu a přidání hodnoty tímto způsobem. To vám umožní soustředit se na strategii, marketing – a samozřejmě dostat písek z vašeho notebooku.

6. Proveďte testování trhu v reálném čase: Pokud (i přes vaše nejchytřejší marketingové úsilí) se některý z vašich produktů stále neprodává, nemáte k dispozici žádné zásoby, můžete jej okamžitě odstranit z nabídky produktů! Udělejte čistou přestávku a neustále upravujte své výrobky tak, aby odpovídaly požadavkům trhu v reálném čase / různým osobnostem zákazníka, a uvolněte tak cenné zdroje.

7. Pracujte kdekoli: Odstraňte vazby na jakékoli fyzické místo nebo zaměstnance a přidejte potenciál pro práci na dálku. Je pravda, že to je stejně výhoda produktů WordPress, ale práce na dálku je stále skvělá. Lákavé zatím?

Vzestupy jsou celkem skvělé, ale nejsou to celé příběhy. V zájmu rovnováhy se podívejme také na některé nevýhody na vaší cestě k tomu, jak se naučit, jak zahájit podnikání v dropshippingu.

Nevýhody dropshipping podnikání?

Některé z těchto potenciálních nedostatků se mohou vztahovat pouze na určitá průmyslová odvětví a jiná jsou rizika, která lze napravit jednoduše přijetím správných kroků. Je však důležité tyto úskalí brát v úvahu, když se učíte, jak upustit od práce a pracovat na budování svého podnikání:

1. Méně kontroly, různá rizika: Odesláním objednávek externímu dodavateli byste mohli zvýšit riziko nešťastných zákazníků, pokud dodavatelé například nezajistí správné balení nebo nedodají včas. Těmto problémům může být nevyhnutelné – zejména v rané fázi nových partnerství – proto si z get-go vyberte kvalitního partnera. To je téma, ke kterému se vrátíme později.

2. Nižší ziskové rozpětí: Výrobky kupujete se slevou a prodáváte je za účelem zisku. Až začnete, nebudete mít objem potřebný k nabídnutí významných slev.

3. Méně konkurenční ceny: Každý trh s nízkými překážkami vstupu je vystaven riziku vstupu konkurence na trh a vytvoření cenové soutěže. To je do jisté míry to, co jsme v posledních letech viděli s tématy WordPress – což je stěží „snadný“ trh. Musíte si tedy vybrat správný trh. Všechno, co je příliš snadné, bude z narušení vážně ohroženo.

4. Těžko vytvořit jedinečnou hodnotu / USP: Také si budete opravdu dávat pozor na to, jak přidáte hodnotu vašemu podnikání v oblasti dropshippingu. Pokud doslova propojujete kupce s velkoobchodním prodejcem, poskytujete relativně malou hodnotu. Pokud přidáváte značku, záruku kvality, zákaznický servis, pohodlí atd., Jste na silnějším místě. To je těžké, ale nepřekonatelné.

5. Snadné kopírování: To také vede od předchozího bodu: budete si muset časem vybudovat svou vlastní přidanou hodnotu, ale zejména v raných fázích budete opravdu snadno kopírovatelní. Pokud váš obchod bude fungovat, bude nejlepší zůstat v klidu.

dropshipping proti

To jsou rizika, která nelze brát na lehkou váhu. Je těžké podnikat v jakémkoli komodifikovaném prostředí a podstatou dropshippingu je větší pravděpodobnost, že budete vystaveni komodifikaci.

Existují zřejmé způsoby, jak to obejít, na které jsme upozornili, a zbytek příspěvku se zaměří, ale musíte si na to být opravdu opatrní.

Dropshipping pro eCommerce: Začínáme a jak dropship

Nyní jsme si plně vědomi výhod a nevýhod zakládání dropshippingových společností, je čas na rozhodnutí!

 • Pokud již máte znalosti WordPressu a jednáte se o firmu, ve které primárně přidáváte přidanou hodnotu prostřednictvím značky a marketingu, pokračujte. Pokud chcete strávit čas výrobou produktu, pravděpodobně to není pro vás. Pokud se prostor produktu WordPress opravdu nelíbí, můžete vždy spustit blog.
 • Pokud jste v pořádku s upozornením a jste nadšení stavbou velkého obchodu, značky a zákaznického zážitku, jdeme na to!

Za předpokladu, že stále čtete, protože jste přinejmenším zvědaví, pojďme přejít k nejlepšímu přístupu k tomu, jak dropshipovat a založit své dropshippingové podnikání: od honování svého vítězného obchodního nápadu po získávání dodavatele a hledání vaši první zákazníci.

1. Průzkum trhu: Najděte mezeru & Vyberte si svůj produkt

Průzkum trhu

Toto je základ vaší firmy v oblasti holých kostí, takže byste to měli udělat nejlépe!

Potřebujete výklenek: něco, na co se váš obchod zaměří. Myslet si “zakázkový obchod s kávou” spíše než “Amazonský konkurent“. V ideálním případě je vaše nika místem, kde již máte odborné znalosti. Nebo je to téma / produkt, který je relativně neobjevený a nedostatečně využitý: ideálně kombinace obou!

Budete mít mnohem větší šanci na úspěch, pokud budete mít oproti konkurenci srovnávací výhodu – i když je to jen vaše odborná znalost. „Odborné znalosti“ v tématu nebo typu produktu, který vás opravdu zajímá. Například existující koníček.

Možná máte rádi získávání vysoce neobvyklých, atraktivních uměleckých děl a také si užíváte fotografování ptáků. Nebo jste nová matka, ale nechcete se vzdát své vášně pro golf. To jsou skvělé výklenky, protože sedí na křižovatce dvou kategorií. Pokud jste odborníkem na obojí, máte okamžitou konkurenční výhodu. Tento druh přístupu je skvělý způsob, jak se naučit, jak opustit loď.

Prozkoumejte spoustu možných nápadů, vyberte nejlepší.

Pokuste se najít pár nápadů k prozkoumání. Dalším krokem je provedení nějakého výzkumu klíčových slov a hledání existujících produktů (vysoce kvalitní ptačí výtisky? Baby golf buggy?). Jedná se o stejné techniky SEO, které byste použili při rozhodování o tom, co blogovat a propagovat vaše podnikání s produkty WordPress; nevymysleli jsme to, když jsme říkali, že to vyžaduje podobné dovednosti ��

Naštěstí máme spoustu pomoci: přečtěte si našeho praktického průvodce SEO a podívejte se na začátek průvodce blogem, kde najdete obecné informace. Hledáte přiměřený objem vyhledávání za měsíc v celé řadě klíčových slov. V ideálním případě chcete výklenek bez přílišné konkurence klíčových slov, abyste mohli oslovit potenciální zákazníky na první stránce Google.

Screenshot of dropshipping výzkum klíčových slovMusíte provést výzkum klíčových slov. "Koupit kávová zrna" nebude to skvělý základ pro vaše podnikání, ale výklenek odtud a můžete být na vítěze.

Možná budete muset projít čtyři nebo pět nápadů, než najdete opravdu dobrý nápad, takže si vezměte pero a papír a věnujte tomu trochu vážného času. S dropshippingem nejsou náklady na zahájení špatného podnikání absurdní – je to většinou váš čas – ale určitě můžete ušetřit spoustu potíží tím, že provedete svůj výzkum správně.

2. Získání správného poskytovatele eCommerce a dodavatele dropshipping

Ať už již máte obchod s eCommerce nebo se učíte, jak začít podnikat v oblasti dropshippingu od nuly; je naprosto nezbytné najít dobrou shodu mezi poskytovatelem elektronického obchodu a dodavatelem dropshippingu.

Tyto služby budou sdílet informace den co den a problémy s kompatibilitou mohou způsobovat nevýslovné problémy. Například Shopify má vlastní specializovanou aplikaci pro dropshipping, Oberlo. Je to docela působivé, ale jste uvízl uvnitř ekosystému Shopify. Díky stávajícím znalostem WordPress máte prostor k vyrovnání konkurenční výhody pomocí přizpůsobitelnějšího WooCommerce.

WooCommerce má své vlastní integrace dropshippingu: Úspěšně jsme se integrovali WooCommerce a AliExpress s WordPress. AliExpress je sesterský web z Alibaba, čínského obra eCommerce. Stránka obsahuje stovky tisíc produktů za velkoobchodní ceny, takže je perfektní, když nejprve přijde na to, jak upadnout. Příspěvek propojený výše ukazuje, jak provést úplné nastavení; zde tento krok přeskočíme.

Snímek obrazovky AliExpress 'homepageAliExpress může být klíčovou součástí vaší cesty s tím, jak zahájit podnikání v dropshippingu.

Při výběru trhu byste měli věnovat náležitou péči a nezapomeňte, že jste si vybrali trh a potřebujete dodavatele na tomto trhu. Budete se chtít dozvědět více o zákaznické podpoře, poplatcích za dopravu a kanálech, kterými můžete prodávat. Další populární možnosti jsou YouDroop a DropShix. Zde budeme pokračovat s AliExpress pro řadu produktů a integraci WooCommerce, ale jdeme na trh s nejlepšími možnostmi pro vaše místo.

Nyní je čas číst příspěvek ThemeIsle a připravte si svůj web a obchod! Vraťte se sem, až budete připraveni podívat se na získání svých prvních zákazníků.

3. Nalezení prvních zákazníků: Získání pozornosti na cenu

Stejně jako u každého produktu nebo blogu WordPress, i váš dropshipping obchod potřebuje návštěvníky a zákazníky, aby se jim dařilo – nebudete se učit, jak dropship bez zákazníků! Začněte tím, že budete mít jednoduché věci a soustředíte se na marketingové kanály, které s největší pravděpodobností přilákají prodej na váš web.

Měli byste přemýšlet o možných marketingových kanálech a pokud máte přístup nebo dovednosti pro neobvyklý nebo neortodoxní kanál, udělejte to! Je to skvělý způsob, jak získat své první zákazníky. Zde však doporučujeme obsahový marketing, protože je škálovatelný a úzce zapadá do kořenů WordPress, takže pravděpodobně budete moci vykonat slušnou práci.

co si pamatovat o dropshippingu

Doporučil jsem to hodně, ale teď bych se ještě jednou podíval na našeho průvodce blogem, zejména na oddíly o tom, jak propagovat váš blog a získat blogový provoz, a také úhledný příspěvek na našem sesterském webu na marketingové nástroje pro WordPress.

Výše uvedené průvodce bude velkou pomocí. Klíčové věci, které si musíte zapamatovat, jsou:

 1. Vytvořte opravdu dobrý obsah které zodpovídají nezodpovězené otázky týkající se vašich produktů, nebo odpovědi na již zodpovězené otázky lépe, než se v současnosti děje.
 2. Mít na paměti cílové klíčové slovo pro každý příspěvek.
 3. Závazek na pár měsíců marketingu obsahu. Práce trvá dlouho.

Můžete přidat například sledovací hodnocení, pomocí kódů UTM ke sledování výsledků prodeje z každého příspěvku a sestavení seznamu e-mailů, ale toto je vše, na co se musíte podívat, jakmile to bude fungovat (o kterém budete vědět, že budete mít prodej!). Klíčem je poskytnout skutečnou hodnotu a užitečné informace, díky nimž se zákazníci vrátí na váš web.

Vyzkoušejte to a ujistěte se, že dosáhnete správné rovnováhy mezi závazkem na správné množství času a vyladěnou strategií, pokud je to třeba. To je fantastický způsob, jak vybudovat zákazníky pro váš obchod a nakonec se naučit, jak opustit loď.

4. Příběhy o úspěchu: Naučte se, jak zahájit dropshipping podnikání od profesionálů

Podívejme se na některé dropshipping pro eCommerce úspěchy! Toto je opravdu vzrušující pole, takže uvidíme, co se můžeme naučit od těch, kteří již provozují úspěšné dropshippingové společnosti.

�� Jednoduchý nápad na stovky milionů dolarů.

Jeden z nejlepších příkladů v tomto prostoru je Anker, prodejce bateriových sad a kabelů telefonu. Pravděpodobně jeden máš – já ano! Anker založil v roce 2011 technik Google kdo viděl prostor pro „řadu příslušenství za rozumnou cenu, které by byly lepší než ty, které byste si mohli koupit od Apple a dalších značkových značek“. Nyní je nejoblíbenější značkou baterií na Amazonu.

AnkerAnker je podobný dropshippingové společnosti

Anker není vaše klasické podnikání v oblasti dropshippingu, ale právě proto je to skvělý příklad: je to komoditní zboží – baterie a příslušenství – a vymyslel, jak přidat obrovské množství další hodnoty prostřednictvím zákaznického servisu, značky a kvality. Cestou v podstatě přibili všechno, o čem jsme zde diskutovali. Zde jsou některé skvělé postřehy z rozhovoru s The Verge, spojené výše:

 • Počáteční nastavení trvalo rok protože Anker chtěl najít spolehlivé výrobní partnery. Zakladatel Steven Yang šel do Číny, aby zajistil, že jejich dodavatelský řetězec bude pevný.
 • Anker začal s bateriemi pro laptop – nikoli s bateriemi pro telefony -, ale našel svou nirvanu telefonů testování spoustu produktů.
 • Důraz byl kladen na vybudování skvělého produktu! Jejich baterie byly lepší než baterie, které jste dostali od výrobce. To pomohlo vybudovat jejich pověst spolehlivé značky.
 • Tím, že prodal na Amazonu, Anker dokázal zkrátit některé z marketingových požadavků, které byste měli od self-hosting.
 • Poté, co našli dostatečně dobrý produkt, zaměřili se na to, co funguje. V roce 2012 Anker přešel z prodeje 100 na 1 000 produktů každý den. Zbytek, jak se ukazuje, je velmi dobrá historie.
 • Číst úplný rozhovor se zakladatelem Ankera zde.

�� Od vášně k zisku za tři týdny.

Pohár & List se narodil z výklenku vášně a vydělává již nějaké peníze po zahájení letošního roku.

Nat Eliason viděl mezeru na online trhu pro vysoce-kvalitní, americké-založené prodejci čaje, kteří dodávají online. Bylo tedy rozumné přeměnit jeho osobní lásku k čaji ve společnost a naučit se, jak upadnout.

A – působivě – založení, registrace a spuštění celé společnosti s MVP trvalo méně než tři týdny.

pohár a listPohár & Listové čaje

Jen pár poznatků o tom, jak Nat přišel na to, jak začít s pohárovým podnikáním na Cupu & List za méně než tři týdny:

 • Podnik zaregistroval dne začlenit.com, což trvalo 10 minut. Do dvou dnů měl plně licencovanou LLC.
 • Aby udržel nízké náklady, Nat použil vlastní produkt digitální zrcadlovky a skládací světelnou skříňku (kterou si koupil na Amazonu) k fotografování produktu. Také se rozhodl zabalit svůj vlastní produkt, který dodal značce vkus na míru.
 • Nat také zajistil implementaci marketingových osvědčených postupů, jako jsou strategicky umístěné výzvy k akci (CTA) napříč webem a zajímavý obsah optimalizovaný pro SEO na blogu. Integrace několika aplikací, například Tajný (pro vyskakovací okna), FOMO a vestavěnou aplikaci recenzí Shopify (pro přidání sociálního důkazu). Můžete je také replikovat s WooCommerce.
 • Číst úplnou případovou studii zde.

�� Od $ 0 do 6000 $ za čtyři měsíce.

AliDropship je celé místo věnované lidem, kteří se chtějí naučit, jak dropshipovat a budovat dropshipping obchody s AliExpress! Na webu je spousta případových studií, a tady je jedna: Alex (ne já!) Byl přitahován myšlenkou na nákup a prodej zboží s vysokou marží, aniž by bylo nutné platit za skladování; samotná podstata dropshippingu.

Jakmile se rozhodl pro výklenek, zřídil obchod, aby se specializoval na bižuterie a doplňky z dobového šperku. Na blogu Alidropship řekl:

Na začátku si lidé bez technického vzdělání as malými počítačovými zkušenostmi mohou myslet, že pro úspěšné řízení internetového obchodu je třeba získat obrovské množství znalostí a dovedností. Je to však pouze první dojem: měli byste začít – a věci se snadno pochopí a udělá.

Alex čelil některým problémům a jak je řešil:

 • Důležitý je solidní dodavatelský řetězec. Je to stejné jako u Ankera, ale Alex měl jiné řešení: poskytl kupujícím sledovací kód, aby viděl polohu zásilky. To jim dává jistotu, aniž by vyžadovaly drastickou změnu.
 • Sociální média byla zpočátku "není to nejlepší využití času", Alex říká – ale on tento předpoklad zpochybnil a pro jeho výklenek si uvědomil, že je to skvělý marketingový kanál. Udělej tohle! Vypracujte, co je nejlepší! Placený marketing není vhodný pro všechny, zvláště když začínáte, ale někdy to může být dobré..
 • Nyní, se třemi obchody, Alex říká, že hlavním problémem, kterému čelí, je najít čas na řešení objednávek! Dobrý problém. Nyní plánuje najmout pomocníky, kteří se budou zabývat umístěním objednávek a zákaznickým servisem. Co jiného by dělal obchod s dropshippingem? ��
 • Celý případ si přečtěte zde.

Jste připraveni transformovat vaše podnikání na WordPressu?

Ať už jste zběhlí při vývoji webů WordPress, nebo máte spoustu zkušeností s obchodem, ale s omezenými technickými znalostmi, naučit se, jak dropship nabízí obrovskou tržní příležitost! Jako alternativa k zahájení podnikání s produkty WordPress – se stejnými dovednostmi – je to dobrá alternativa.

Je možné zahájit štíhlé, na místě nezávislé podnikání a získat vysoké zisky s dropshippingem, ale (i když to může znít okouzlující) je důležité si uvědomit, že jak začít dropshipping podnikání přichází se stejnými riziky jako založení jakéhokoli jiného elektronického obchodu společnost. Musíte si vybudovat solidní marketingovou operaci a někde v procesu přidat přidanou hodnotu.

To znamená, že dropshipping je relativním nováčkem v online obchodním prostoru. Před pár lety nebylo možné doslova zjistit, jak se dropship přístupným způsobem dostat! Nyní je čas zvážit tento rušivý obchodní model.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector