Jak a kde zadávat práci související s WordPress

Jako designérské stránky pro klienty budete pravděpodobně bojovat s jednou konkrétní věcí. A to je krok s tím, co se děje ve světě WordPress, a ujistěte se, že vaše stránky zůstávají v souladu s nejnovějšími doporučenými postupy a trendy ve vývoji WordPress..


Není to snadné, WordPress je velmi populární nástroj s neuvěřitelně živou komunitou, která přichází s novými řešeními doslova každý den.

Takže pokud nemusíte udržet svůj designový sval ohnutý, nestačí, musíte si také vybudovat svaly WordPress ?! (A udržet to stejně ohnuté?)

Možná ne, a nejviditelnějším způsobem je najmout outsourcingu.

Může to být pro vás řešení? Pojďme to zjistit.

Outsourcing dnes

Outsourcing je velmi zajímavý koncept. Oficiálně to může být vysvětlil jako následující:

Outsourcing je přidělování konkrétních obchodních procesů externímu specializovanému poskytovateli služeb.

V prosté angličtině, outsourcer je prostě někdo, kdo prodává své služby jiné firmě, spíše než ke konečnému zákazníkovi.

Je to populární? Jedním slovem, velmi.

Tak jako reportoval Udemy, outsourcing je neustále na vzestupu. V roce 2013 bylo externě zadáno více než 2 000 000 pracovních míst (údaje z USA). Velká část tohoto outsourcingu se odehrává v IT sektoru (43% pracovních míst je zadáváno převážně do Číny a Indie)..

Vaše cíle a výzvy

Důvod, proč je outsourcing tak populární, je zřejmý. Společnosti zadávají práci, která může být prováděna levněji někým jiným, pouze ve srovnání s jejich vlastním týmem.

Takže výzva pro vás je dosáhnout stejné práce s vašimi pracemi / úkoly souvisejícími s WordPress.

Jinými slovy, ať už skončíte s outsourcingem, musí být provedeno nákladově efektivním způsobem, dodáno včas a musí být dostatečně kvalitní.

Udělejme z výše uvedeného prohlášení celkový odkaz na to, na co bychom se měli při outsourcingu zaměřovat.

Kromě toho stojí za to nechat si připravit jakýsi hlavní podváděcí list s jasně stanovenými velmi konkrétními cíli. Některé možné cíle, které byste si měli stanovit při práci s externími službami WordPress:

 • Strávte XX% méně času na úlohách souvisejících s WordPress bez ztráty kvality konečného výsledku.
 • Budujte dlouhodobý vztah s jedním outsourcerem nebo společností.
 • Věnujte XX% rozpočtu celého projektu outsourcingu (tak, abyste mohli část zakázky zadávat externě a stále dosahovat dobrého zisku).

Co WordPress pracuje na outsourcingu

Pravděpodobně už máte obecnou představu o tom, co byste mohli outsourcingovat, protože jste to četli. Teď by tedy byl vhodný čas vyhodit Evernote a udělat krátkou brainstormingovou relaci.

Zde uvádíme několik běžných úkolů WordPress, s nimiž můžete začít (z pohledu konstruktéra vytvářejícího web pro klienta):

 • Kompletní konverze PSD na WordPress. Mluvím o práci od začátku do konce. Dáte jim nějaké PSD; oni vám nějaké PHP.
 • Instalace a nastavení WordPress. Vypadá to jednoduše, ale to sčítá, jakmile budete muset zavést hrst stránek.
 • Zabezpečení webů WordPress. V oblasti zabezpečení WordPress se teď hodně děje, nové hrozby se zveřejňují poměrně často a nové pluginy, které s nimi bojují. Dobrým nápadem je mít někoho, kdo by to zvládl na webech, které jste dříve zavedli.
 • Děláte ruční vylepšení kódu pro umožnění uživatelských funkcí. Váš klient chce vždy něco, ale to se pomocí pluginů nedělá snadno.
 • Klientská podpora pro problémy WordPress. Jen aby někdo mohl odpovědět na otázky vašich klientů.

Obecně platí, že čím konkrétnější máte úkoly, které chcete zadávat externě, tím lépe.

(Chtějí zadávat externí zakázky "WordPress věci" pravděpodobně vám nedá dobré výsledky ani dobrého outsourcera.)

Jak zadávat práci WordPress

Takže dalším krokem v tomto procesu je rozhodování, jaký přístup byste měli použít při outsourcingu práce. Zvažte tyto tři hlavní cesty:

 • a) Outsourcing pouze jednoduchých jednorázových úkolů.
 • (b) Najímání nezávislého pracovníka, s nímž chcete spolupracovat při více příležitostech.
 • (c) Práce s agenturou a případně zprostředkování partnerství.

V závislosti na času a penězích, které chcete vydělat, a na tom, jak jste si jisti svými dovednostmi v oblasti delegování práce, se zde můžete vzdělat hádat a zvolit cestu, která se vám jeví jako nejvhodnější.

Abychom to usnadnili, pojďme se podívat na některé klady a zápory každé cesty.

a) Outsourcing pouze jednoduchých jednorázových úkolů

KLADY
NEVÝHODY
 • Vyžaduje pouze malou finanční investici.
 • Je snadné vybrat malé úlohy WordPress z vašeho většího projektu.
 • Můžete testovat více outsourcerů současně.
 • Tento typ outsourcingu může mít vyšší míru selhání. Přemýšlejte o tom tímto způsobem, je to lepší řešení najmout něčího synovce za 10 $, aby navrhl pouze logo webu, nebo je lepší najmout agenturu, aby navrhl celý web spolu s logem? Který přístup je pravděpodobnější, že skončí neúspěchem?

(b) Najímání nezávislého pracovníka, s nímž chcete spolupracovat při více příležitostech

KLADY
NEVÝHODY
 • Můžete si vytvořit vztah s jednou osobou a naučit je, jaké věci od nich očekáváte.
 • Je to stále cenově dostupné.
 • Ve světě WordPress je velké množství nezávislých.
 • Každý po sobě jdoucí projekt vyžaduje menší tření, pokud jde o řízení a zajištění toho, aby poskytovalo kvalitu, kterou očekáváte.
 • Než obě strany znají a pochopí, co druhá strana očekává, existuje křivka učení.
 • Hledání správné osoby může chvíli trvat.

(c) Práce s agenturou a případně zprostředkování partnerství

KLADY
NEVÝHODY
 • Vaše šance na kvalitní práci jsou nejvyšší (za předpokladu, že pracujete s respektovanou agenturou).
 • Vaše práce bude vždy doručena včas a pravděpodobně zkontrolována několika lidmi, než se k vám dostane.
 • Náklady.

Kde zadávat práci WordPress

Dobře, takže si myslím, že jste si v tuto chvíli uvědomili, a víte, jakou část své práce s WordPress chcete zadávat externě a jak to chcete dělat. Takže teď pojďme mluvit o tom, kam jít.

Zde uvedu několik stránek a na základě zvolené cesty budou některé vhodnější než ostatní.

Kódovatelný

kódovatelný

Exkluzivní tržiště pro freelancery WordPress, které je známé tím, že nepřijímá každého, kdo se na platformu vztahuje. Přísné zásady uvádění pouze kompetentních nezávislých profilů přispěly v průběhu let k budování autority Codeable mezi profesionály WordPress. Zde najdete řadu nezávislých pracovních míst, které platí minimálně 60 USD za hodinu.

Fiverr

fiverr

Království 5 $ koncertů. Každá (-ish) služba uvedená na Fiverru lze zakoupit za 5 $ (některé extra mohou být přidány za příplatek). Je tu rozsáhlé Kategorie WordPress tam. Na Fiverru je skvělé, že jednoduché úkoly můžete provádět relativně rychle as malým dohledem vyžadovaným z vaší strany. Nevýhodou je, že kvalita se může lišit a že jste omezeni na druhy úloh, které jsou zde uvedeny.

PeoplePerHour

peopleperhour

Tento web je poněkud podobný Fiverru, ale cenovky na pracovních pozicích – nazývané hodinové hodiny – se pohybují od přibližně 5 do 500 USD a více. Většina hodin má dobré popisy s hodnoceními a komentáři od ostatních uživatelů. Adresář je velmi dobrý a pokrývá hodně možné úlohy WordPress.

Upwork

upwork

Toto je pravděpodobně nejpopulárnější outsourcing / freelancing web. Hledání WordPress vám skutečně poskytne 500 stránek výsledků, takže si můžete vybrat z čeho vybírat. Najdete zde lidi, kteří jsou schopni dělat cokoli související s WordPress, počínaje jednoduchými úkoly, až po řešení složitých projektů.

Guru

guru

Dále máme Guru, který je v mnoha aspektech velmi podobný Upwork. Tento web je považován za lepší pro najímání týmů a profesionálů z USA. Také zde mnoho služeb uvádí seznam svých služeb. Podívejte se uvnitř sekce WordPress.

WPRiders

wpriders

Agentura, která poskytuje vlastní práci ve WordPressu – vlastní vývoj pluginů WordPress, vývoj webových stránek od nuly, vývoj back-end a optimalizace rychlosti webových stránek. Vzhledem k jejich 14letým zkušenostem s více než 1 000 klienty je WPRiders nezbytným kontaktem pro seriózní vývoj webových stránek. Berou projekty začínající na $ 600.

Pokud máte nový podnikatelský nápad, WPRiders jej rychle vytvoří. Používají Agile WordPress Development ke spuštění tržiště, předplatného nebo členství, e-commerce řešení, e-learningové platformy nebo výpis webů. Projekty začínající na 5 000 $.

jobs.wordpress.net

jobs.wordpress

Nakonec nezapomeňte na vlastní nativní platformu pracovních míst WordPress. Zde můžete snadno poslat svou práci a přimět někoho, aby udělal přesně to, co hledáte.

Další kousky skládačky

Sběr stránek, na kterých budete najímat, a seznam věcí, které musíte udělat, ještě není konec hry. V tuto chvíli musíte ještě doplnit puzzle několika chybějícími kousky.

Hlavní věcí, na kterou se musíme zaměřit, by bylo, jak postupovat při náboru zaměstnanců a co v čase hledat v kvalitním outsourcingu..

Další věcí je školení – naučit je (alespoň do určité míry), co očekáváte a jak by měli vykonávat svou práci. Pokud pracujete s jednotlivcem, pak je tento krok nutností.

Nakonec musíte nastavit nějakou formu prostředí pro správu práce, kde se můžete přihlásit, abyste mohli zkontrolovat postup a poskytnout zpětnou vazbu.

To jsou všechno věci, kterých jsme se tady nedotkli, protože by to pravděpodobně udělalo tohoto průvodce dvakrát tak dlouho. Neváhejte se ale ozvat a dejte nám vědět, pokud se o těchto věcech chcete dozvědět také (?).

Jaký je váš současný způsob práce s WordPress? Máte důvěryhodného člověka, který se o vás stará??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map