9 nejlepších bezplatných generátorů obchodních jmen + jak je používat

9 nejlepších bezplatných generátorů obchodních jmen + jak je používat

9 nejlepších bezplatných generátorů obchodních jmen + jak je používat
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Při zahájení podnikání musíte udělat mnoho různých věcí a výběr správného jména patří mezi nejdůležitější. Chcete něco nezapomenutelného a také něco, co zprostředkovává to, co vaše firma nabízí potenciálním zákazníkům. Naštěstí existuje mnoho bezplatných generátorů obchodních názvů, které vám pomohou při správném výběru.


Jak fungují generátory obchodních názvů zdarma

Každý generátor obchodního jména je trochu jiný, ale obecně zadáte slovo související s vaší firmou a generátor vám dá seznam možných jmen na základě daného slova.

Nejúčinnějším způsobem použití bezplatných generátorů obchodních názvů v tomto seznamu je vybrat jedno nebo dvě slova, která se přímo týkají vaší firmy, a vložit je prostřednictvím různých generátorů, dokud nenajdete dokonalé jméno..

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen

Jak vybrat nejlepší vstupní slovo

Nejste si jisti, co přesně zadat do těchto bezplatných generátorů obchodních jmen? Přemýšlejte o tom, co váš zákazník potřebuje vědět o vaší firmě, než cokoli jiného.

To obvykle zahrnuje věci, jako je váš trh, nika, kategorie produktu nebo hlavní produktová řada.

Například, pokud máte obchod prodávající příslušenství pro baristas nebo jakékoli jiné výrobky spojené s kávou, můžete jít s jednoduchým "dodávky kávy." Pokud to nepřinese uspokojivé výsledky, změňte počáteční klíčové slovo na něco jiného a opakujte.

Hlavní myšlenkou je experimentovat s různými nastaveními a počátečními klíčovými slovy. Kolikrát můžete použít kterýkoli z těchto nástrojů, není nijak omezeno.

Nejlepší generátory bezplatných obchodních jmen

1. Naming.net

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: Pojmenování

Naming.net vám umožňuje generovat jména na základě slov, slabik nebo dokonce písmen.

Poté si můžete vybrat, zda chcete generovat jména, přidáním různých prvků, jako jsou běžná slova nebo řecké a latinské předpony.

Můžete si také vybrat, kolik slabik by generované názvy měly mít, a pokud plánujete použít název pro web, připojte rozšíření, například .com.

Zde je příklad toho, jak to vypadá v akci:

pojmenování hledání

2. DomainWheel

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: DomainWheel

Na povrchu se může zdát, že DomainWheel je čistě generátor doménových jmen, ale ve skutečnosti je toho mnohem víc. To vše sestává z původního algoritmu DomainWheel, který se používal při vytváření nových doménových jmen.

Namísto kontroly pouze toho, jaké varianty zárodečných klíčových slov jsou k dispozici pro registraci domény, používá DomainWheel AI k přidání dalších slov, která se vztahují k frázi zadané jako zárodek.

Výsledkem je, že získáte jména, která si zachovají původní záměr, ale také rozbalí frázi a učiní ji jedinečnou. To vám může poskytnout několik skvělých nápadů při pokusu o pojmenování vaší firmy.

Zde je to, co se stane, když vyhledávám pomocí naší testovací fráze, "dodávky kávy":

názvy doménových kol

Pokud se vám některé z těchto jmen líbí, můžete na něj kliknout a ihned zaregistrovat své doménové jméno.

3. Anadea

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: Anadea

Anadea je full-service společnost vyvíjející software, která pomáhá podnikatelům všeho druhu vytvářet mobilní aplikace a webové stránky s pokročilými funkcemi.

Nabízejí také několik bezplatných obchodních nástrojů, včetně bezplatného generátoru obchodních názvů.

Abyste mohli tento výkonný nástroj používat, stačí zadat klíčové slovo související s vaší firmou a tisk "Generovat jména."

Poté dostanete seznam návrhů, jako jsou níže uvedené návrhy:

jména anadea

Nemůžete přizpůsobit způsob generování jmen, ale jména, která tento nástroj přichází, jsou jedny z nejlepších, které získáte od libovolného generátoru bezplatných obchodních jmen v tomto seznamu..

4. NameSmith

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: NameSmith

NameSmith je speciálně navržen tak, aby vám pomohl najít vhodný název domény pro vaši firmu.

Jejich systém automaticky prohledává doménový trh pro každé jméno, které navrhují.

Jména, která momentálně nejsou k dispozici pro registraci, se ve výsledcích neobjeví.

To je skvělé, pokud se pokoušíte pojmenovat pouze firmu online. Pokud se vám nelíbí, co je k dispozici, můžete do vyhledávání zahrnout méně běžná rozšíření, která vrátí více jmen.

NameSmith generuje jména různými způsoby, například úpravou zvoleného klíčového slova tak, aby vytvořilo nové slovo. Nemůžete přizpůsobit, jak jsou tyto názvy vytvářeny.

Jmenná jména

NameSmith má také generátor náhodných jmen, který můžete použít, pokud jste nezvolili vstupní slovo. Tato jména vám však nedají podporu SEO, která bude relevantní název.

5. Generátor obchodního názvu Shopify

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: Shopify

Generátor obchodního názvu Shopify je, jak by se dalo očekávat, nástroj navržený speciálně pro pomoc lidem, kteří chtějí otevřít obchod s Shopify, ale to neznamená, že jej nemůžete použít, pokud máte jiné plány.

Můžete provádět vyhledávání a vidět své výsledky, aniž byste se cokoli zaregistrovali.

Tento nástroj primárně generuje jména přidáním nových slov do zadaného klíčového slova, například v příkladu níže:

nakupovat jména

Je to dobrý nástroj, pokud opravdu plánujete vybudovat obchod Shopify s vaším novým jménem. Nástroj vám ukáže, zda jsou jména, která hledáte, k dispozici pro nové obchody Shopify, a můžete je nastavit několika kliknutími..

6. Oberlo

Nejlepší generátory bezplatných obchodních jmen: Oberlo

Samotný Oberlo je dceřinou společností Shopify, která lidem usnadňuje zakládání dropshippingových podniků.

Generátor jejich obchodního jména funguje téměř stejným způsobem jako u Shopify, ale jména, která získáte, se trochu liší.

Podívejte se, co se objeví, když použijeme naši testovací větu:

jména oberlo

Pokud si přejete založit své podnikání s Oberlo, můžete kliknout na své preferované jméno a přejít přímo na jejich registrační stránku. Vámi vybrané jméno však nebude automaticky rezervováno; během procesu registrace budete muset nárokovat ručně.

7. Namelix

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: Namelix

Namelix je generátor obchodních názvů s AI se spoustou možností přizpůsobení.

Po zadání vstupního slova budete vyzváni, abyste vybrali, jak dlouho mají být generovaná jména a jaký styl jména hledáte..

Můžete dokonce vidět několik příkladů, jak bude vypadat každý styl značky:

Styly názvů Namelix

Jste však omezeni na výběr jednoho stylu najednou. Pokud se chcete podívat na dva nebo tři styly jmen, budete muset spustit dvě nebo tři různá vyhledávání. Pokud si chcete prohlédnout všechny styly jmen, musíte pro každý z nich spustit individuální vyhledávání. To může být trochu únavné, ale je to skvělý způsob, jak zobrazit všechny své možnosti.

Zde jsou některá jména generovaná společností Namelix na základě našeho zkušebního období:

namelix jména

Namelix je připojen k populárnímu názvu doménového registrátora Namecheap. To znamená, že všechna vygenerovaná jména jsou k dispozici pro použití jako doménová jména. Pokud se vám některé z názvů líbí, můžete na něj kliknout a přejít přímo do procesu registrace domény.

Všimněte si, že výsledky vyhledávání v horní části se nezdají relevantní pro vybrané klíčové slovo a mají malé "pojistné" banner přes spodní část svých obrázků. Jedná se o reklamy na domény dostupné k dalšímu prodeji, což je činí výrazně nákladnější než průměrný nákup domény. Můžete pokračovat a ignorovat je.

8. Novanym

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: Novanym

Generátor obchodního názvu Novanym používá AI ke generování stovek potenciálních jmen za zhruba jednu minutu.

Můžete buď provést jednoduché vyhledávání zadáním relevantního klíčového slova, nebo pomoci Novanymu vybrat správné jméno výběrem svého oboru a stylu jména, které chcete.

Zaznamenáte tři věci, díky nimž se Novanym liší od většiny bezplatných generátorů obchodních jmen na tomto seznamu. Nejprve generují více než jména; každé jméno je generováno se třemi potenciálními logy.

novanym jména

Za druhé, Novanym ve svých jménech ve skutečnosti nezahrnuje vaše klíčové slovo. Místo toho generují zapamatovatelná jména, která znějí pro dané klíčové slovo a odvětví, které jste zadali.

V neposlední řadě prodávají tato jména – a související loga – za prémiové ceny, mnohem více než náklady na doménu. Doména .com přidružená k vybranému názvu je již registrována společností Novanym a během procesu nákupu se stane vaší.

Pokud se vám líbí jedno ze jmen vybraných společností Novanym, ale nechcete platit prémiové ceny, máte několik možností. Název můžete upravit změnou pravopisu nebo přidáním klíčových slov. Nebo si můžete vybrat jiné rozšíření, například .net nebo .org.

9. WordLab

Nejlepší bezplatné generátory obchodních jmen: WordLab

Pokud hledáte SEO, které se zaměřuje na kreativitu a zapamatovatelnost před SEO, WordLab je generátor jmen, který chcete.

Pro použití tohoto generátoru není třeba žádné vstupní slovo: jednoduše stiskněte "Získejte jméno" a uvidíte, co přijde.

Na výběr jsou miliony možností, takže nakonec musíte najít něco zajímavého.

Pokud vyberete název z generátoru WordLab, mějte na paměti, že název vaší společnosti nebudete mít jako název domény. Mít relevantní doménové jméno je jedním z nejjednodušších způsobů, jak posílit SEO a jako nové podnikání bez spolehlivého marketingu se budete chtít přitahovat k lidem prostřednictvím vyhledávačů..

Zde je příklad typu jména, které můžete najít na WordLab:

Návrh WordLab

Závěrečné myšlenky na nejlepší generátory obchodních jmen zdarma

Všichni tito generátoři bezplatných obchodních názvů vám mohou poskytnout okamžitý přístup k desítkám kreativních nápadů pro značku. A nejste omezeni na použití jednoho z nich: můžete použít dva, tři, nebo dokonce všechny, pokud se snažíte vybrat nejlepší název pro svou firmu. Je to zcela na vás a vašich potřebách.

Pomozte také některému z těchto generátorů doménových jmen, abyste při hledání dokonalého názvu domény šli ještě hlouběji.

Pomohly vám tyto nástroje pojmenovat své podnikání? Rádi bychom o tom slyšeli v komentářích níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector