7 Porovnání nejlepšího softwaru pro sledování času – zde najdete svou perfektní aplikaci pro sledování času zaměstnanců

Je jen tolik hodin denně. A pokud chcete vědět, k čemu tyto hodiny skutečně směřovaly, potřebujete časoměřič, protože, přiznejme si to, není paměť nikoho tak dobrá!


Ať už jste jednotlivec nebo vlastník firmy, aplikace pro sledování času vám pomohou zjistit, kde vy a váš tým trávíte čas, a také jak produktivní je vaše řízení času. Kvalitní aplikace pro sledování času zaměstnanců může být opravdu neocenitelná.

V tomto příspěvku se chystám sdílet a porovnávat 7 různých nástrojů pro sledování času, včetně několika možností pro jednotlivce, týmy nebo zaměstnavatele, kteří hledají software pro správu vzdálených týmů..

Začnu s touto šikovnou srovnávací tabulkou, abych nastartoval. Poté se podívám trochu hlouběji a podělím se o některé základní funkce a výhody / nevýhody pro každý nástroj pro sledování času.

Nejlepší nástroje pro sledování času a software

Shrnutí nejlepších nástrojů pro sledování času

Nejlepší pro …
Typ sledování
Zdarma plán?
Prémiová počáteční cena (měsíčně)

Doktor časuZaměstnavatelé sledují vzdálené týmyRuční nebo automatické✅ (omezeno)9,99 $ na uživatele
TogglJednotlivci a týmyRuční nebo automatický (s aplikací pro stolní počítače)✅ (velkorysý)9 $ na uživatele
SklizeňJednotlivci a týmyManuál✅ (2 projekty)12 $ na uživatele
HodinyJednotlivciManuál✅ (pouze aplikace pro iOS)8 $ na uživatele
AktuálníJednotlivci a týmyAutomatické sledování času, s ruční korekcí20 $ na uživatele pro týmy, nebo 7 $ na sólo
HubstaffZaměstnavatelé sledují vzdálené týmyRuční nebo automatické✅ (omezeno a pouze pro sólo uživatele)5 $ na uživatele
KlíštěJednotlivci a týmyManuál✅ (1 projekt)19 $ za 10 projektů s neomezeným počtem uživatelů

Nejlepší porovnávané aplikace pro sledování času:

1. Doktor času

Nejlepší pro …sledování času pro vzdálené týmy a firmy. Ne pro jednotlivce.

Time Doctor vám pomůže sledovat čas v celém týmu a prodává se konkrétně jako "Sledování času pro vzdálené týmy", což by vám mělo poskytnout docela dobrou představu o tom, kdo je jejich cílový trh.

Pokud chcete získat větší kontrolu nad vzdáleným týmem, zahrnuje to možnost automaticky pořizovat snímky obrazovky, aby se zajistilo, že všichni budou na úkolu.

Můžete si také prohlédnout využití webových stránek a aplikací a zjistit, na co lidé tráví svůj čas.

aplikace pro sledování času zaměstnanců: lékař času

Poté, když je čas na výplatu, můžete automaticky vypočítat mzdu na základě fixních platů na hodinách sledovaných v Time Doctor a hned zaplatit pomocí PayPal, Payoneer, TransferWise nebo jiných metod.

„Co se vám bude líbit…

 • Podrobné zprávy, které vám umožní podrobnější informace o projektu, využití času, docházce, promarněném čase a dalších, což z něj dělá skvělou aplikaci pro sledování času zaměstnanců.
 • Spousta různých integrací, zejména s nástroji pro správu projektů.
 • Lidé důsledně oceňují jeho snadné použití.

�� Co se vám nemusí líbit …

 • Z desktopové aplikace nemůžete přímo upravovat čas – musíte se přihlásit do webové aplikace.
 • "Stále pracuješ?" Nag může být nepříjemný, pokud máte legitimní důvody být na sociálních sítích.

�� Ceny

Time Doctor má obzvláště jednoduché ceny. Můžete použít omezený bezplatný program, nebo můžete zaplatit 9,99 $ za uživatele měsíčně za všechny funkce.

Jděte na Time Doctor

2. Toggl

Nejlepší pro …Jednotlivci a živnostníci, i když Toggl má podnikové plány pro týmy, a může to být skvělá aplikace pro sledování času zaměstnanců.

Toggl je krásná aplikace Freemium pro sledování času, která vám dává velkou flexibilitu při organizaci sledování.

Nabízí jednoduché rozhraní pro sledování času, které vám umožňuje přiřazovat úkoly projektům a klientům za běhu, včetně možností úspory času, které vám umožní vytvářet nové projekty nebo klienty bez opuštění řídicího panelu.

Můžete ho použít téměř kdekoli – má webové rozhraní, rozšíření prohlížeče, mobilní aplikace a dokonce i stolní aplikaci.

toggl aplikace pro sledování času

V aplikaci pro stolní počítače můžete automaticky sledovat určité činnosti a nastavit připomenutí. U ostatních aplikací budete muset ručně spustit / zastavit časovače.

Zaokrouhlení získáte skvělou fakturu za hlášení a 100+ integrací s dalšími populárními nástroji, jako jsou Trello, Asana a mnoho dalšího.

„Co se vám bude líbit…

 • Snadné značení podle projektu a klienta. Vytváření nových projektů / značek trvá jen několik sekund – není třeba znovu načítat stránky ani klikat.
 • Podrobné funkce reportingu, které vám pomohou vizualizovat, kde jste trávili čas, nebo generovat zprávy pro klienty. Poskytuje také flexibilní filtry.
 • 100+ integrací. Například můžete spustit časovač z karty Trello nebo se připojit k řadě dalších nástrojů.

�� Co se vám nemusí líbit …

 • Žádná fakturace, i když má integraci pro nástroje třetích stran (já jsem nitpicking tady – s Togglem najdu jen velmi málo chyb)
 • Desktopová aplikace může být občas trochu neohrabaná.

�� Ceny

Velkorysý plán zdarma. Jednotlivci se pravděpodobně mohou obejít bezplatným tarifem (na osobní poznámku používám plán zdarma s nulovými čísly).

Placené plány začínají na 9 $ za uživatele za měsíc (účtováno ročně) a dosahují až 49 $ na uživatele za měsíc pro podnikový plán, což je pravděpodobně dobrá volba, pokud potřebujete aplikaci pro sledování času zaměstnanců.

Přejít na Toggl

3. Sklizeň

Nejlepší pro… Na volné noze a týmy, které mají rádi myšlenku vestavěné podpory fakturace, fakturovatelných hodin, sledování výdajů a dalších účetních funkcí, které by měla mít dobrá aplikace pro sledování času zaměstnanců.

Harvest je časoměřič… s trochou dalšího. Kromě jednoduchého sledování času vám také pomůže sledovat:

 • Výdaje
 • Fakturovatelné hodiny

A Harvest také podporuje fakturaci, včetně možnosti přeměnit fakturovatelné hodiny na faktury. Obzvláště skvělá věc na fakturaci společnosti Harvest je, že podporuje paušální obchodní platby PayPal 0,50 USD (pokud máte bankovní účet v USA)..

Sklizeň

„Co se vám bude líbit…

 • Vestavěná fakturace, včetně podpory paušálních 0,50 $ PayPal Business Payments (skvělá volba pro lidi se sídlem v USA).
 • Spousta integrací s nástroji, včetně správy projektů, fakturace, CRM, zákaznické podpory, vývojářských nástrojů a dalších.
 • Může sledovat čas pomocí webových aplikací, rozšíření prohlížeče, aplikací pro stolní počítače a mobilních aplikací.
 • Vestavěné sledování nákladů včetně skenování účtenek

�� Co se vám nemusí líbit …

 • Rozhraní není tak hezké jako ostatní aplikace (je to trochu dusné, protože to neovlivňuje funkčnost – ale používání něčeho krásného dělá život zábavnějším).
 • Vytváření nových projektů vyžaduje více kliknutí a načtení stránky než jiné nástroje, což není skvělé pro nezávislé pracovníky, kteří by mohli potřebovat vytvořit mnoho projektů..
 • Rozhraní přehledů není tak flexibilní jako jiné nástroje, ale pro většinu použití by mělo být v pořádku.

�� Ceny

Sklizeň má zdarma plán, který umožňuje jednotlivcům vytvořit až 2 projekty.

Poté neomezené plány projektů stojí 12 $ na uživatele měsíčně.

Přejít na Harvest

4. Hodiny

Nejlepší pro… Jednotlivci, kteří chtějí jednoduché sledování času v nádherném rozhraní (Hodiny zahrnují funkci týmu, ale není tak důkladná jako jiné nástroje).

Hodiny mají jedno z nejhezčích rozhraní, které jsem viděl v časoměřiči. Může to být dokonce lepší než Toggl!

Pomocí tohoto nádherného rozhraní můžete spustit a zastavit časovače podle potřeby. A má to také opravdu užitečné Časová osa funkce, která vám umožní rychle zaplnit mezery v měření času, abyste mohli plně zohlednit svůj den.

Rozhraní přehledů je stejně dobře navrženo a také vám poskytuje velký počet filtrů, které podle potřeby rozdělí vaše sestavy..

Hodiny

Hodiny jsou však stále ještě malé a jsou k dispozici pouze prostřednictvím svého webu nebo aplikace pro iOS, která nenabízí tolik pokrytí jako většina ostatních nástrojů pro sledování času..

„Co se vám bude líbit…

 • Funkce Časová osa usnadňuje vyplňování mezer, jako když jste zapomněli spustit časovač nebo potřebujete sledovat offline událost bez mobilní aplikace.
 • Rozhraní vypadá nádherně a má hvězdné UI / UX.

�� Co se vám nemusí líbit …

 • Pokud potřebujete vytvářet různé projekty každý den, rozhraní není tak efektivní jako Toggl.
 • Je to pouze webová aplikace a aplikace pro iOS, která může být omezena v závislosti na vašich potřebách, zejména pokud chcete z aplikace pro sledování času zaměstnanců pokročilé funkce..

�� Ceny

Hodiny stojí za přístup k webovému rozhraní paušálně 8 $ na uživatele měsíčně. Můžete přistupovat zdarma k aplikaci pro iOS (bez funkcí Pro).

Přejít na hodiny

5. Aktuální

Nejlepší pro …jednotlivci a týmy, které konkrétně chtějí automatický měřič času.

Unikátní prodejní nabídka společnosti Timely je její automatické sledování času

Automatické sledování času může být ošemetná věc, takže to, jak to Timely dělá, je následující:

 • Za prvé, včas zaznamenává všechny vaše aktivity a seskupuje je dohromady podle toho, co jste dělali
 • Poté navrhne štítek a značky na základě toho, co si myslí, že jste udělali.
 • Můžete buď přijmout návrh Timely, ručně jej upravit, nebo zcela zrušit zadání času.

Aktuální

Tady je skvělá věc …

Pokaždé, když ručně upravíte časový záznam, trénujete Timely, abyste se v budoucnu zlepšili.

V podstatě, není to hloupé. Z vašich úprav se dozví, jak v budoucnu navrhnout přesnější návrhy.

Není to pro každého – například většinu dne trávím výhradně v Dokumentech Google, takže je pro mě obtížné trénovat něco, co automaticky sleduje všechny mé různé klienty / projekty, když celý den používám stejný web.

Ale pokud děláte různé úkoly – automatické sledování času je docela elegantní.

„Co se vám bude líbit…

 • Automatické sledování času. Už jste to viděli výše. Může vám to ušetřit čas, ujistit se, že vám neuniknou hodiny, a udržet si přehled. Je to také pěkná funkce, pokud chcete aplikaci pro sledování času zaměstnanců, která by vám řekla, co vaši lidé dělali po celý den.
 • Je zde vestavěný Řídicí panel projektu které vám pomohou kontrolovat fakturovatelné hodiny, abyste se ujistili, že vy nebo váš celý tým nepřekračujete rozpočet.
 • Přístrojová deska týmu vám také poskytne informace o produktivitě celého vašeho týmu.

�� Co se vám nemusí líbit …

 • V některých jedinečných situacích (např. Pracujete výhradně na Dokumentech Google celý den) může být automatické sledování času obtížné pracovat efektivně. Vlastně dávám přednost manuálnímu sledování času a jsem si jist, že nejsem jediný.
 • Neexistuje žádný bezplatný plán.

�� Ceny

U měsíčních cen začíná Timely u samostatných uživatelů na 7 USD měsíčně, nebo 20 USD na uživatele měsíčně.

Jdi na Timely

6. HubStaff

Nejlepší pro …sledování času pro vzdálené týmy a firmy, díky čemuž je aplikace pro sledování času zaměstnanců dobrá. Ne pro jednotlivce.

Stejně jako Time Doctor je Hubstaff více zaměřen na zaměstnavatele, kteří chtějí sledovat a sledovat čas svých zaměstnanců.

Hubstaff funguje jako stolní nebo mobilní aplikace, včetně podpory menších operačních systémů, jako jsou Chromebooky a Linux.

Pokud chcete svůj tým opravdu sledovat, můžete:

 • Vezměte až 3 náhodné snímky obrazovky za 10 minut (nebo tuto funkci vypněte, pokud je to požadováno)
 • Sledujte pohyby myši a kliknutí na klávesnici
 • Sledujte využití internetu a aplikací, včetně grafu času stráveného na každém webu / aplikaci

Hubstaff

Poté, co budete mít všechna data pro svůj tým, může Hubstaff automaticky vypočítat mzdy, včetně automatických plateb přes PayPal, Payoneer nebo Bitwage.

„Co se vám bude líbit…

 • Můžete vytvořit několik samostatných organizací, z nichž každá má své vlastní zaměstnance a projekty.
 • Hubstaff podporuje ruční i automatické sledování času, včetně toho, zda mohou členové týmu vytvářet záznamy ručně.

�� Co se vám nemusí líbit …

 • Někteří lidé hlásí podivné automatické spuštění / zastavení.
 • UI je trochu zastaralé na místech, zejména u desktopové aplikace.

�� Ceny

Hubstaff má omezený bezplatný sólový plán. Plány placených týmů začínají na 5 $ na uživatele za měsíc a dosahují až 10 $ nebo 20 $ na uživatele za měsíc pro více integrací, automatickou výplatní listinu a další funkce.

Přejít na Hubstaff

7. Klíště

Nejlepší pro… Větší týmy, které jsou odloženy "na uživatele" stanovení ceny jiných nástrojů a upřednostňovala by, aby jejich aplikace pro sledování času zaměstnanců byla méně omezující, pokud jde o uživatele na palubě.

Fakturační struktura Tick je jednou z nejunikátnějších věcí na tomto časoměřiči. Zatímco každý jiný nástroj vás nabíjí "na uživatele" pro týmové plány, Poplatky za tick za "projekt", s podporou každého plánu neomezený počet uživatelů.

V závislosti na tom, na kolik projektů pracujete, by to mohlo znamenat značné úspory nákladů, zejména pro větší týmy.

Skutečné rozhraní je docela základní – nastaví vás s projekty a úkoly, které můžete sledovat buď v reálném čase, nebo ručním zadáním dat, jakmile skončíte.

Klíště

Poté můžete své sledování zobrazit ve vlastních přehledech, které vám umožní podrobnější analýzu:

 • Klient
 • Člen týmu
 • Fakturovatelné vs neúčtovatelné hodiny

„Co se vám bude líbit…

 • Cenová strategie je atraktivní pro velké týmy, které nepracují na tuně projektů.
 • Může nastavit "časový rozpočet" na projekt, který vám pomůže zůstat na trati.

�� Co se vám nemusí líbit …

 • Jeho rozhraní není tak hezké jako většina ostatních nástrojů.
 • V rozhraní každého projektu musíte nastavit úkoly – nemůžete je vytvářet za běhu. Díky tomu trvá vytváření nových úkolů pro projekt déle, než je nutné.

�� Ceny

Pamatovat – všechny tyto plány podporují neomezené členy týmu (i bezplatný plán). Plány jsou:

 • 1 projekt – volný, uvolnit
 • 10 projektů – 19 $ měsíčně
 • 30 projektů – 49 $ měsíčně
 • 60 projektů – 79 $ měsíčně
 • Neomezené projekty – 149 $ měsíčně

Archivované projekty ano ne započítat do svých limitů.

Přejít na Tick

Kterou aplikaci sledování času zaměstnanců byste měli použít? ��

Samozřejmě, tohle samozřejmě záleží na vašich potřebách. Je nemožné předvídat, protože je tak silně založeno na vašich vlastních pracovních postupech.

Zde je několik návrhů, počínaje skutečnými nástroji, které používám já a tým CodeinWP.

Jsem na volné noze, takže moje potřeby jsou jiné než tým CodeinWP jako celek.

 • Osobně, používám Toggl spravovat všechny své projekty na volné noze, protože jsem zjistil, že jeho rozhraní je nejefektivnější. Tým Toggl odvedl skvělou práci a zpřístupnil všechny relevantní akce přímo z jediné obrazovky – jsem rád, že jsem nikdy nemusel ztrácet čas navigací do jiných oblastí. Jediný čas, kdy jsem opustil tuto sjednocenou obrazovku, je, když potřebuji vygenerovat zprávu.
 • Na druhou stranu, tým CodeinWP používá Time Doctor protože jsou vzdáleným týmem, který musí být schopen sledovat projekty společně.

Kromě toho nabízí Timely jedinečný přístup se svým těžkým zaměřením na automatické sledování a učení. Hubstaff může být potenciálně levnější než TimeDoctor, zejména pro větší vzdálené týmy. A Tick nabízí jedinečný přístup k tvorbě cen, díky kterému je opravdu cenově dostupný pro spolupracující týmy, i když nejsem osobně fanouškem jeho rozhraní.

Tady je skvělá věc:

Všechny tyto nástroje nabízejí bezplatné plány nebo bezplatné zkušební verze, takže si můžete hrát se všemi z nich a zjistit, která práce pro vás a / nebo vaše pracovní postupy nejlépe funguje.!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map