7 chyb, kterým se musíte vyhnout při propagaci svého podnikání v oblasti designu WordPress v roce 2020

Jedna věc, kterou se každý nový vlastník podniku učí dříve než později, je to, že propagace firmy se často ukáže být mnohem obtížnější než dělat skutečnou práci – poskytování služeb klientům.


Někteří odborníci v podnikání to ještě více posouvají a rozšiřují myšlenku, že propagace je důležitější než skutečný produkt.

I když s tím úplně nesouhlasím, určitě stojí za to přemýšlet, a to zejména pokud jste ve fázi plánování operací..

Nechápejte mě špatně; pokud chcete být úspěšní, vaše služba musí být skvělá. Samotná skvělá služba vás však nikam nedostane. Bez efektivního přístupu k propagaci nemůžete očekávat neuvěřitelné výsledky u svého nového podnikání v oblasti designu WordPress.

Lidé, kteří právě začínají, se bohužel často stávají oběťmi některých škodlivých marketingových praktik, aniž by si to uvědomovali. Různé marketing "guru" rádi bychom prodali nějaké podivné nápady a slíbili, že jsou mimořádně efektivní, zatímco ve skutečnosti pouze poškozují vaši značku a pověst, nebo vyrovnávají, že nefungují vůbec.

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • 15+ nejlepších plochých designových témat WordPress pro webové stránky ve stylu podnikání, blogu a časopisu 2020
 • 20+ Awesome Design portfolia vidět před vytvořením vlastní
 • Trendy designu WordPress (2003 až 2020)

Zde je řada běžných chyb a příklady, jak propagovat své nové podnikání WordPress.

1. Rozesílání náhodných e-mailů se studeným terénem

Terén je skvělý pro podnikání. Podle mého názoru to bude ve skutečnosti dominantní propagační metoda roku 2020. Neváhejte nás na to znovu tweetovat…

Jak již bylo řečeno, studený terén pro vás bude fungovat, pouze pokud jste zkoumali lidi, které se pokoušíte kontaktovat, namísto náhodného výběru potenciálních zákazníků.

Opravdu potřebují vaše služby? Můžete jim nabídnout něco jedinečného, ​​něco, co konkrétně souvisí s problémy, se kterými se právě potýkají? Víte, kde hledat takové kontakty?

Co dělat? Dobře, tady je moje osobní strategie. Funguje pro téměř všechny výklenky, které si lze představit (včetně designu WordPress). Podívejte se na databázi na CrunchBase. Je to skvělý adresář nedávných kol financování, nových spuštění po spuštění, získávání dalších atd. (V podstatě veškerá činnost související se spuštěním). Můžete si stáhnout jejich databázi a procházet ji podle kategorií. Tímto způsobem můžete identifikovat nové podniky, které právě získaly finanční prostředky a možná vaše služby potřebují. Oslovte ty místo toho, co na Googlu náhodně najdete.

2. Spamování na sociálních médiích

Spam v sociálních médiích je dnes jedním z nejčastějších propagačních hříchů. Zde je to, co mám na mysli, pokud uděláte některou z následujících věcí, spamujete a pravděpodobně byste měli přestat:

 • Tweeting o vašich službách každou hodinu.
 • Odesílání přímých zpráv s žádostí lidí, aby navštívili váš web.
 • Vysílání stavů Facebooku o vašem webu každou hodinu.
 • Pomocí StumbleUpon propagujte pouze svůj web.
 • Sledování 30 000 lidí na Twitteru jen kvůli číslům.
 • Odesílání nekvalitních a nesouvisejících Instagramových obrázků jen kvůli tomu.
 • Nákup opakovaných zpráv a falešných podílů na prodejní stránce.
 • Spojení nepřipojených konverzací a zapojení vaší firmy po celou dobu.

A dobře, chápu to, do určité míry, musíte to předstírat, dokud se vám to nepodaří (nebo ne?), Ale spam na sociálních médiích je prostě příliš mnoho a z dlouhodobého hlediska není efektivní z jednoho jednoduchého důvodu: je to velmi nepříjemné pro ostatní lidi, ai když máte nějaké další, ztratíte to velmi brzy.

Co dělat? Připojte se pouze k relevantním konverzacím a sledujte lidi, které chcete sledovat, z jiných důvodů, než je jen nadhazování. Hledejte partnery, zapojte se a oslovte je. Připojit se Quora a hledejte otázky, které se přímo vztahují k druhům služeb, které nabízíte. Zaručuji, že tam bude spousta takových věcí.

3. Nevyužívání oficiálního adresáře témat

Ne každý si to uvědomuje, ale oficiální adresář témat na WordPress.org je skvělé prostředí pro propagaci vašeho podnikání v oblasti designu WordPress.

Není neobvyklé, že se nové téma stáhne tisícekrát jednoduše proto, že je v adresáři. Lidé tam prostě poskakují přirozeně, protože je to oficiální místo, ze kterého můžete získat svá témata.

A protože adresář denně navštěvují tisíce lidí, kteří se zajímají o změnu vzhledu svých stránek… je zřejmé, proč zde najdete spoustu potenciálních klientů..

Co dělat? Vytvořte hrst kvalitních motivů WordPress a pokuste se je uvést v adresáři bez ohledu na to, co. Chcete-li věci zjednodušit (a zároveň lépe), použijte úvodní motiv, jako je _S. Díky tomu budete moci vytvořit dobré téma mnohem rychleji, než když děláte vše od základů. Jedním z velmi důležitých prvků je psaní popisů motivů tak, aby vyzvali lidi, aby se zkontrolovali s vaším webem a zjistili, co ještě musíte nabídnout..

4. Používání online reklam jen kvůli tomu

Pravděpodobně jste pravděpodobně slyšeli, že AdWords je efektivní propagační metoda. A je to opravdu, ale ne pro všechny.

Služba AdWords je účinná pouze v případě, že vytvoříte promyšlenou kampaň, která využívá některé reklamy s přímou reakcí a přesměruje uživatele na vstupní stránku, na které mohou okamžitě podniknout kroky (například přímý nákup jedné z vašich služeb).

Používání služby AdWords pouze k získání provozu na vašem webu, aniž by cokoli nabídlo, může návštěvník okamžitě využít, nebude efektivní a ztratí jen peníze.

Co dělat? Používejte AdWords pouze pro reklamu s přímou reakcí. Služba AdWords není nákladově nejefektivnějším způsobem budování značky.

5. Používejte pouze online pracovní desky

Nalezení svých prvních koncertů prostřednictvím online pracovních desek (jako je oDesk, Freelancer.com nebo dokonce Craigslist) je sice možné, ale ve skutečnosti to není příliš vhodné.

Problém s tabulemi pracovních míst spočívá v tom, že soutěžíte s desítkami lidí na jakémkoli koncertu, který se snažíte vyhrát. Nevýhodou je, že v takovém prostředí je jediným rozlišujícím faktorem cena, kterou nabízíte. Pokud nejste nejlevnější osobou v místnosti, absolutně se vám nedostane koncert a trik je v tom, že nikdy nejste. Vždy je něco ochotného pracovat za méně peněz.

Co dělat? Zapomeňte na online pracovní desky. Jsou dobré pro vydělávání peněz navíc, ale ne tolik pro budování udržitelného podnikání. Místo toho začněte experimentovat s dosahem (předchozí bod) a využijte svou osobní síť kontaktů.

6. Není rozděleno testování

Rozdělené testování je nejlepší metodou zlepšování výsledků každé online propagační taktiky. A myslím tím KAŽDÝ.

Rozdělené testování je jako magie. Můžete například použít taktiku, která vám vygeneruje 2% odezvu a proměnit ji na 4%, což ve většině případů znamená zdvojnásobení vašich zisků.

Co dělat? Myšlenka je jednoduchá. Když experimentujete s jakýmkoli způsobem propagace, vždy spusťte dvě samostatné verze vaší reklamy / zprávy / informačního e-mailu současně. Například, když používáte dvě oddělené informační zprávy, můžete zjistit, že jedna z nich generuje více odpovědí (že lidé s ní jednoduše rezonují lépe), měli byste tuto zprávu vzít a začít ji používat jako kontrolu pro každý další informační e-mail. Pokud to uděláte delší dobu – vždy budete testovat dvě zprávy proti sobě, bude to mít za čas velmi efektivní šablonu.

7. Nestavět seznam e-mailů

Vytvoření seznamu e-mailů je jednou z nejlepších metod průběžného propagace. Začnete tím, že na své stránky přivedete lidi, přesvědčíte je, aby se připojili k vašemu poštovnímu seznamu (například nabídnutím bezplatného dárku), a poté s nimi navštěvovali, kdykoli to budete chtít..

Nemůžu ani říct, kolikrát jsem viděl rozhovor s populární obchodní osobou nebo bloggerem, kde se přiznali, že litují, že si nevytvářeli seznam e-mailů hned od prvního dne. V dnešní době – ​​zejména v online – je seznam e-mailových kontaktů s lidmi, kteří se zajímají o to, co nabízíte, mezi největší obchodní aktiva.

Co dělat? Tajemství dobrého e-mailového marketingu spočívá v tom, že vaše komunikace je řízena obsahem, nikoli propagací.

Jak jsem řekl, začněte tím, že nabídnete něco, co láká vaše budoucí klienty, například v něco podobného "Kontrolní seznam designu stránek – kroky, které musíte projít, než najmete návrháře."

Dále se přihlaste k dobré e-mailové informační službě, jako je Sendinblue (zdarma), a vložte na své stránky předplatné. Nastavit vše tak, aby každý odběratel dostal svůj kontrolní seznam, jakmile se zaregistrují.

Nakonec se ujistěte, že většina vašich e-mailů / zpravodajů je plná skvělého obsahu, a posílejte propagační zprávu pouze jednou za čas.

Skutečná síla toho je, že při sestavování seznamu musíte jen tvrdě pracovat, a poté můžete kontaktovat své odběratele přímo bez dalších nákladů..

Závěr

Jen pro shrnutí, zde je základní strategie, kterou můžete použít:

 • Výzkum před dosahem a použití pomocných webů, jako je CrunchBase.
 • Nezkoušejte spam na sociálních médiích. Místo toho se zapojte.
 • Vložte do oficiálního adresáře témat alespoň několik témat.
 • Přemýšlejte prostřednictvím své online reklamní strategie. Může to opravdu vyplatit?
 • Zapomeňte na online pracovní desky.
 • Split test … jako blázen.
 • Začněte vytvářet seznam e-mailů.

Co si o tom myslíte, a máte v peci něco zvláštního pro vaše podnikání v roce 2020?

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map