5 nejlepších programů pro plánování schůzek pro vaše podnikání v roce 2020

5 nejlepších programů pro plánování schůzek pro vaše podnikání v roce 2020

5 nejlepších programů pro plánování schůzek pro vaše podnikání v roce 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Osobní trenér v tělocvičně potřebuje způsob rezervace schůzek s klienty. Lékař potřebuje způsob, jak naplánovat vyšetření u pacientů. Většina podniků potřebuje nějaký způsob, jak získat interní setkání s knihami – a to vše musí být automatizované ��, s kalendáři ��, připomenutím �� a další. Proto dnes chceme nastínit a porovnat nejlepší software pro plánování schůzek k dispozici tam.


Tento software odstraňuje potřebu únavných e-mailů a telefonních hovorů. Budete si moci naplánovat rezervaci v reálném čase spolu s dalšími skvělými funkcemi, jako je vybírání plateb od klientů.

Nejlepší software pro plánování schůzek

Co byste měli hledat v nejlepším softwaru pro plánování schůzek?

�� Přiměřená cena
Pěkně popořádku. Některé programy pro plánování schůzek jsou příliš drahé. Najdete zde několik levnějších možností, které stále nabízejí některé z nejlepších nástrojů pro plánování na trhu.
�� Jednoduchost nebo bohatost funkcí, které vaše organizace potřebuje
Některé společnosti vyžadují robustní možnosti a nástroje pro přijímání plateb pro několik pracovníků v organizaci. Ostatní společnosti potřebují jednoduchý nástroj pro rychlé plánování interních schůzek. Zjistěte, jaký typ softwaru je pro vás ten pravý.
Plán organizace
To zahrnuje vizuální kalendáře pro jednotlivce. Měli byste být schopni nakonfigurovat svůj plán a podle potřeby blokovat určité oblasti. Užitečný je také plán přetahování.
�� Koordinace kalendáře
Od přeplánování po kontrolu kalendářů jiných lidí by měly být všechny plány ve vaší organizaci propojeny. Můžete také chtít, aby funkce odkazovaly na klientské kalendáře pro sdílení a export.
⚙️ Možnosti přizpůsobení, které odpovídají vašemu obchodnímu vzhledu
Branding je důležitý, takže vzhled softwaru pro plánování schůzek by se neměl lišit. To platí zejména v případě, že plánujete schůzky s lidmi mimo vaši společnost – například s klienty osobního školení nebo zákazníky salonu.
�� Možnosti pro přijímání plateb a prodej balíčků nebo služeb
Prodává váš mikropivovar lístky na workshopy nebo třídy? Je vaše jóga studio rezervace tříd pravidelně? Je chytré sbírat platby předem. Některé z těchto nástrojů dokonce nabízejí možnosti prodeje věcí, jako jsou členství.
�� Pozvánky, připomenutí a následná opatření
Jedná se o automatizovaný systém zasílání zpráv, který rozesílá interaktivní pozvánky a připomenutí. Pozvánky by měly lidem umožnit přidávat schůzky do svých vlastních kalendářů. Je také hezké vidět několik možností zpráv, například text, e-mail nebo dokonce sociální média.
�� Formuláře pro klienty během rezervace
To pomáhá při shromažďování informací o klientech před schůzkou. Například lékař může chtít vědět o pojištění a osobních informacích.
⏲️ Návrhy na časové rámce, ve kterých lidé volí
Některé z níže uvedených nejlepších programů pro plánování schůzek nabízejí hlasovací systémy, aby zjistily, které datum pro skupinu nejlépe funguje.
�� Mobilní verze
Lidé ve vaší organizaci nejsou vždy v kanceláři. Ujistěte se, že váš software pro plánování schůzek zahrnuje mobilní aplikace, které skutečně fungují dobře.
�� Přizpůsobené řídicí panely
Řídicí panely zaměstnanců a klientů obvykle nabízejí seznamy nadcházejících schůzek, možnosti zrušení a nastavení přizpůsobení, jako jsou obrázky profilu.

Pět z nejlepších softwarových možností plánování schůzek

Plánování ostrostiČmáranice10 až 8AppointmentPlusScheduFlow
Vyvolávací cena (za měsíc)Zdarma a 15 $Zdarma a 4 $Zdarma a 9,6 $49 dolarů29,95 $
Textové pozvánky a připomenutí?AnoNeAnoAnoNe
Hlasování o nejlepších termínech?NeAnoNeNeNe
Integrace WordPress a kalendáře?AnoAnoAnoAnoAno

1. Plánování ostrosti (acuityscheduling.com)

Ostrost online

Acuity Scheduling je pravděpodobně nejoblíbenějším plánovačem schůzek kvůli jeho možnostem použití v široké škále průmyslových odvětví.

Funguje jako online rezervační asistent, takže váš rozvrh je otevřený pro klienty a další pracovníky po celou dobu. Dostupnost v reálném čase je uvedena v plánu, spolu s možnostmi přijímání plateb, změny splátkového kalendáře a blokování určitých částí kalendáře.

Celkové náklady a cenové plány

Jednou z nejlepších součástí plánování ostrosti je stanovení cen. Nejen, že máte možnost na sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, ale je k dispozici také bezplatný plán:

 • Plán Freebie – 0 $ měsíčně za kalendář s automatickým plánováním klientů a možnostmi pro nabídnutí neomezených schůzek a služeb.
 • Rozvíjející se plán – 15 $ měsíčně za všechno v předchozím plánu a pokročilejší funkce, jako je automatická konverze časového pásma, přizpůsobení kalendáře, četné integrace a možnost vložit plán na váš web.
 • Pěstební plán – 25 $ měsíčně za všechno v předchozích plánech, připomenutí textových zpráv, platební plány a členství a další možnosti prodeje věcí, jako jsou dárkové certifikáty a jmenovací balíčky.
 • Plán napájení – 50 $ měsíčně za vše v předchozích plánech, několik možností časového pásma pro více zaměstnanců, vlastní přístup k API, dodržování HIPAA a odstranění značky Acuity.

Snadné použití a spolehlivost

Snadnost použití je hrdostem lidí na Acuity. Nejen, že plán běží na všech 24 hodin denně, ale většina hlavních funkcí je již nakonfigurována hned po vybalení. To zahrnuje možnosti, jako jsou e-maily s upomínkou a samoplánování klienta. Integrace musí být nastaveny jednotlivě, aby obsahovaly aplikace nebo doplňky pro integrace, jako jsou iCloud, Kalendář Google a MailChimp. Jak již bylo řečeno, všechny se snadno aktivují.

Nejlepší funkce

 • Krásný rozvrh kalendáře v reálném čase s vlastními značkovými nástroji.
 • Plánování s neomezeným jmenováním a službami.
 • Automatická textová a e-mailová upozornění a další zprávy.
 • Máte několik možností prodej produktů a služeb. Mezi ně patří platební plány, předplatné, členství a dárkové certifikáty.
 • Integrace s dlouhým seznamem nástrojů, jako jsou Google Calendar, iCloud, Outlook.com, Office 365, Freshbooks, Mailchimp a Pipedrive.
 • Uspořádejte své služby jako skupinové akce, workshopy nebo třídy.
 • Zahrňte volitelná pole pro doplňky nebo tipy.
 • Dostávejte pokročilé zprávy o výkonu, no-show a všech schůzkách.

Přejděte na Plánování ostrosti

2. Čmáranice (doodle.com)

čmáranice

Doodle si získal popularitu jako osobní a obchodní plánovač s jedinečnou schopností požadovat, aby lidé volili v určitá data, která by mohla být pro schůzku dobrá. Tvůrce jmenování by tedy navrhl určité časy a data, pozval lidi v organizaci (nebo skupinu přátel) a poté vybral konečný výběr na základě hlasů. Poté můžete potvrdit čas pro všechny účastníky a nechat si je umístit do příslušných kalendářů.

Celkové náklady a cenové plány

Doodle má zdarma plán pro osobní použití, ale mnoho menších organizací může být také schopno využít bezplatné ceny. Jediná bezplatná zkušební verze je pro placené plány a trvá to 14 dní. Za zmínku také stojí, že Doodle má roční ceny.

Zde jsou nabídky cenového plánu:

 • Zdarma plán – 0 $ za základní plánování, skryté záznamy a možnost připojení kalendáře. Tento bezplatný tarif je podporován reklamami a ke kalendářům můžete přistupovat prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilních aplikací.
 • Startovací plán – 48 $ ročně pro jednoho uživatele, vše v plánu zdarma, export, další pole, připomenutí, pozvánky a žádné reklamy na aplikaci.
 • Pro plán – 72 $ ročně pro jednoho uživatele za vše v ostatních plánech, vlastní branding, vlastní subdoména, administrátorské účty. Obdržíte také některé fakturační nástroje, fakturaci a nastavení pro schůzky 1 na 1.
 • Týmový plán – 180 $ ročně pro pět uživatelů za vše v ostatních plánech + podpora priorit, správa více uživatelů a Doodle Bot pro Slack.

Snadné použití a spolehlivost

Doodle byl vytvořen, aby výrazně zjednodušil proces plánování. A to dělali vývojáři. Mnoho organizací si uvědomilo, že jiné dražší plánovače jsou prostě příliš složité pro jednoduchý kalendář. Doodle je připraven k použití v mobilních zařízeních, je ideální pro mnoho typů podniků a má skvělou funkci, která umožňuje lidem hlasovat o nejlepších časech schůzky.

Nejlepší funkce

 • Systém hlasování, který vybízí každého ve vaší skupině nebo organizaci, aby určil svůj nejlepší čas pro schůzku nebo událost.
 • Přizpůsobené značky s některými plány.
 • Aplikace pro Android a iOS pro mobilní plánování. Automatická synchronizace kalendáře pro rozhodování o událostech.
 • Pozvánky, aktualizace a připomenutí kalendáře.
 • Možnost zjistit, zda v hlasování chybí někdo.
 • Export pro sdílení výsledků.
 • Nástroje pro setkání 1: 1 pro sdílení dostupnosti a rychlé nalezení správného času mezi dvěma lidmi.
 • Možnosti fakturace pro PayPal a kreditní karty. Můžete také odesílat faktury.
 • Pokročilá nastavení pro účty správce, správa několika uživatelů a získání vlastní subdomény.

Přejít na Doodle

3. 10 až 8 (10to8.com)

10 až 8

10to8 je jedním z nejlepších software pro plánování schůzek az dobrého důvodu. Především je k dispozici bezplatný plán pro testování softwaru a jeho případné použití pro menší podniky.

K dispozici je více přihlašovacích údajů pro zaměstnance a obdržíte krásný řídicí panel kalendáře, který se synchronizuje s nástroji, jako je Google Calendar, PayPal a další. Umístěte rezervační modul na svůj web a využijte některé zajímavé funkce pro zabránění no-show.

Celkové náklady a cenové plány

Plán zdarma může fungovat jen pro některé začínající podniky a malé podniky. Kromě toho můžete vyzkoušet bezplatnou zkušební verzi a v případě potřeby upgradovat na jeden z měsíčních plánů:

 • Zdarma plán – 0 $ za kalendář, SMS zprávy, 100 schůzek za měsíc, dvě přihlášení a online zákaznická podpora.
 • Základní plán – 9,6 $ měsíčně za vše ve Free Plan plus přizpůsobitelný kalendář a rozvrhování značky.
 • Plán pěstování – 20 $ měsíčně za všechny funkce v předchozích plánech, 300 schůzek za měsíc, tři přihlášení zaměstnanců, přizpůsobení SMS a telefonická i online podpora.
 • Větší podnikatelský plán – 40 $ měsíčně za všechno v předchozích plánech, 600 schůzek za měsíc, šest přihlašovacích údajů pro zaměstnance, nástroje HIPAA a podepsanou BAA.
 • Enterprise Plan – Tento plán je zcela přizpůsobitelný na základě počtu schůzek, které potřebujete za měsíc, a pokud chcete další funkce. Kontaktujte 10to8 pro cenovou nabídku.

Můžete také platit ročně za levnější ceny.

Snadné použití a spolehlivost

10to8 se integruje s WordPress a Facebookem za to, aby byl váš plán online pro klienty. Kalendář je do značné míry nakonfigurován hned po vybalení z krabice a můžete importovat a exportovat schůzky pomocí Kalendáře Google. Mobilní aplikace jsou skvělé pro lidi, kteří si mohou prohlížet kalendáře na cestách, a váš rozvrh je vždy aktualizován v reálném čase, abyste si nedvojnásobili knihu.

Nejlepší funkce

 • Chytré textové a e-mailové upomínky jsou rozesílány, takže můžete výrazně omezit počet no-show.
 • Bezplatný web pro rezervace klientů.
 • V kalendáři je k dispozici chatovací schránka, ve které můžete hovořit s dalšími pracovníky ve své kanceláři.
 • Integrace s WordPress, Facebookem, Kalendářem Google a mnoha dalšími.
 • Přijímejte platby přes PayPal.
 • Několik nástrojů pro přizpůsobení, aby se vaše kalendáře přizpůsobily značce vaší organizace.
 • Několik přihlašovacích údajů zaměstnanců a dashboardů, takže nemusíte sdílet své přihlašovací údaje.
 • Podpora neomezeného počtu SMS zpráv. V některých plánech si můžete tato připomenutí SMS dokonce přizpůsobit.

Přejděte na 10 až 8

4. AppointmentPlus (www.appointmentplus.com)

jmenování plus

Celá myšlenka za AppointmentPlus spočívá v tom, že můžete začít plánovat schůzky, když je vaše firma menší, a poté rozšiřovat na výkonnější nástroje. AppointmentPlus nabízí řešení pro malé a střední firmy a možnost podnikání.

Flexibilita a škálovatelnost je klíčem u AppointmentPlus, takže je to rozhodně software pro plánování schůzek pro seriózní firmy. Ano, řešení jako Doodle je elegantní a snadné, ale toto je plánovač powerhouse s přizpůsobením pro všechny typy podniků.

Celkové náklady a cenové plány

AppointmentPlus není nejlevnější plánovač schůzek, ale software je vybaven funkcemi. Nejen to, ale i cenové plány jsou nastaveny pro flexibilitu s rozšiřováním vaší firmy.

Zkušební verze zdarma nejsou k dispozici, ale program AppointmentPlus nabízí ukázky softwaru pro plánování schůzek.

Zde jsou plány:

 • Bronzový plán – 49 $ měsíčně pro jednotlivce a menší týmy. Poskytuje funkce, jako je více správců, plánování událostí, platby, integrace na webových stránkách a na Facebooku, SMS připomenutí a e-mailová oznámení.
 • Stříbrný plán – 69 $ měsíčně pro začínající a malé týmy, které potřebují více funkcí. Mezi funkce patří vše z předchozího plánu, interaktivní oznámení, výjimky z plánu služeb, sdílení profilů zaměstnanců a filtry zaměstnanců.
 • Zlatý plán – 99 $ měsíčně pro více zavedené podniky s větším počtem zaměstnanců. Všechny funkce získáte z předchozích plánů, omezení adres IP, více polí schůzek, šablon, sdílení místnosti, více schůzek v časových úsecích a analýzy.
 • Platinový plán – 199 $ měsíčně pro menší podniky. Mezi funkce patří vše z předchozích plánů, specializovaný správce účtů, více uživatelských profilů, vysoký objem schůzek, vlastní pole, atributy polohy, sub-služby, nástroj pro vyhledávání polohy a další.
 • Enterprise Plan – Tento plán přizpůsobil ceny některým z největších organizací na světě. Obdržíte všechny funkce včetně dalších potřebných úprav.

Snadné použití a spolehlivost

Ve srovnání s některým jiným softwarem pro plánování schůzek má AppointmentPlus strmou křivku učení. Jak již bylo řečeno, je to nejlepší pro týmy s IT profesionály nebo vývojáři, kteří jsou ochotni systém spravovat. Kromě toho je celý software spolehlivý a flexibilní s vašimi vlastními obchodními potřebami. Je určen pro společnosti, které potřebují škálovat a provádět úpravy funkcí – nikoli ty, které jsou v pořádku se zjednodušujícím plánovačem.

Nejlepší funkce

 • Přizpůsobená řešení plánování pro různá průmyslová odvětví, jako je vzdělávání, logistika a zdravotní péče.
 • Výkonný plánovač, který umožňuje vašim zákazníkům rezervovat si schůzky kdykoli.
 • Nástroje pro propojení vašich rezervací s e-mailovým marketingem a příspěvky v sociálních médiích. E-mailové a textové zprávy pro pozvánky a připomenutí.
 • Některé z nejrobustnějších přehledů, které najdete v plánovači schůzek. Některé statistiky zahrnují ceny bez show a trendy nákupu produktů.
 • Integrace třetích stran s aplikacemi jako Mailchimp, Google a iContact.
 • Vynikající struktura cen, která zajistí, že vaše firma bude správně škálovat.
 • Platba je v procesu zpracování.
 • Extra plánovací pole a přizpůsobitelná pole v některých plánech.
 • Rychlá integrace s webem WordPress a Facebookem.

Přejít na AppointmentPlus

5. ScheduFlow (www.duoserve.com/scheduling-software)

rozvrh

Duoserve je společnost, která prodává software pro cloudovou produktivitu, z nichž jeden je určen pro čas a docházku, zatímco druhý je určen pro plánování schůzek. Možnost plánování schůzek se nazývá ScheduFlow. Je to jeden z nejlepších plánovačů schůzek pro odstranění manuální práce a získání zaplacení za prodej služeb a rezervace koncertů.

Schůzky, konzultace a schůzky jsou podporovány prostřednictvím ScheduFlow a vy můžete dokonce spravovat zaměstnance přiřazováním úkolů a naplánováním směn. Celkově se jedná o vysoce vizuální plánovací plánovací software s některými dalšími nástroji pro organizování a vyhledávání klientů.

Celkové náklady a cenové plány

Ceny ScheduFlow jsou uvedeny jako měsíční a roční, s lepší hodnotou přicházející, pokud platíte za rok předem. Neexistuje žádná bezplatná verze ScheduFlow, ale 30denní bezplatná zkušební verze vám dává čas na vyzkoušení.

Cenové plány zahrnují následující:

 • Startovací plán – 29,95 $ měsíčně za plný přístup k funkcím, neomezený počet schůzek, neomezený počet klientů, dva počítače, 20 kalendářů a bezplatnou e-mailovou podporu.
 • Nejoblíbenější plán – 52,95 $ měsíčně za všechno v předchozím plánu, pět počítačů, 50 kalendářů a bezplatnou telefonickou a e-mailovou podporu.
 • Enterprise Plan – 189,95 $ měsíčně za všechno v předchozích plánech, 25 počítačích a 250 kalendářích.

Snadné použití a spolehlivost

Nastavení ScheduFlow je poměrně snadné a průměrný uživatel by měl být schopen se naučit rozhraní během několika dnů nebo dokonce hodin. Je to také vysoce přizpůsobitelný software, který může fungovat pro celou řadu průmyslových odvětví a podniků. Dokumentace zákaznické podpory je velmi řídká, takže je dobré, že spuštění ScheduFlowu nezabere zkušenější tech whiz. To znamená, že design softwaru vypadá poněkud zastaralý. Může to být způsobeno tím, že část softwaru běží jako nativní desktopová aplikace, zatímco mnoho lidí si začíná zvykat na primární práci v elegantních cloudových platformách.

Nejlepší funkce

 • Využití vizuálních zdrojů s informacemi o tom, kteří z vašich zaměstnanců zaregistrovali nejvíce nebo málo klientů.
 • Plán obsahuje nástroj pro přetahování a přesouvání schůzek.
 • Můžete povolit nebo zakázat dvojitou rezervaci.
 • Zobrazení kalendáře je zcela přizpůsobitelné. Totéž lze říci pro zaměstnanecké kalendáře.
 • Má vyhledávací lištu pro rychlé vyhledání klientů a jejich jmenování.
 • Rozvrhy lze zobrazit na jakémkoli zařízení.
 • Řídit zaměstnance přiřazením určitých úkolů nebo naplánováním směn pro zaměstnance.
 • Sbírejte platby od svých zákazníků prostřednictvím jmenovacího modulu.
 • Přiřaďte ke svým schůzkám jedinečné barvy, štítky a stavy.
 • Kombinace nativního a cloudového softwaru znamená, že získáte výkonnější software plněný funkcemi.

Přejděte na ScheduFlow

Který z nejlepších software pro plánování schůzek byste si měli vybrat?

Plánování ostrostiČmáranice10 až 8AppointmentPlusScheduFlow
Vyvolávací cena (za měsíc)Zdarma a 15 $Zdarma a 4 $Zdarma a 9,6 $49 dolarů29,95 $
Textové pozvánky a připomenutí?AnoNeAnoAnoNe
Hlasování o nejlepších termínech?NeAnoNeNeNe
Integrace WordPress a kalendáře?AnoAnoAnoAnoAno

Máte na výběr spousty možností softwaru pro schůzky, takže doufejme, že vám to pomohlo zúžit výběr na nejlepší software pro schůzky na trhu..

Tvrdili bychom, že Acuity Scheduling je nejlepší všestranný software. Doodle je nejjednodušší (a nejlevnější) a 10to8 má neuvěřitelné integrace. Líbí se nám AppointmentPlus pro rozšíření vaší firmy, zatímco ScheduFlow má prvotřídní možnosti přizpůsobení.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně nejlepšího softwaru pro plánování schůzek, který najdete zde, dejte nám vědět v komentářích níže.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector