20 nevýrazných tipů Fiverra pro kupující (naučení z první ruky při práci na projektech WordPress)

20 nevýrazných tipů Fiverra pro kupující (naučení z první ruky při práci na projektech WordPress)

20 nevýrazných tipů Fiverra pro kupující (naučení z první ruky při práci na projektech WordPress)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Při výzkumu jsem našel spoustu tipů online o prodeji Fiverr® ale mnohem méně informací o tom, jak co nejlépe využít své zkušenosti kupujícího. Takže, protože jsem si v poslední době hodně pohrával s Fiverrem, myslel jsem, že vyplním tuto prázdnotu a uvedu seznam některých svých top Fiverr tipy – z pohledu kupujícího – aby pomohli kupujícím i prodejcům lépe spolupracovat (jste vítáni, Fiverre)!


Pozornost, data říká: jeden ze tří podnikatelů v USA se v loňském roce obrátil na volné noze, aby jim pomohl s kódováním (viz graf níže).

Tipy pro kupující, které nejsou tak zřejmé

(Grafy od Visualizer Lite.)

Zejména WordPress je dobře zastoupen na platformách jako Fiverr, UpWork a PeoplePerHour, abychom jmenovali alespoň některé.

Jak dobře reprezentovaný?

Pokud hledáte "Přizpůsobení WordPress" na Fiverru bude k dispozici více než 6 800+ výsledků (nazývaných Gigs®).

Fiverr existuje od roku 2010, je to jedna z nástupních platforem pro grafický design s rozpočtem a nedávno spustila možnost výpisu prémiových služeb (fiverr.com/pro). Ve snaze přivést na palubu kvalifikovanější odborníky došlo k posunu v jejich marketingu, který se nyní zaměřuje na budování komunity lékařů. Takže je to určitě jedna z platforem OSVČ na volné noze, pokud se chcete podívat vytvořit / vyladit web WordPress.

Pokud se rozhodnete, že chcete Fiverra jít, Zde je 20 tipů Fiverr, jak co nejlépe využít váš zážitek:

1. Nepoužívejte více účtů

Fiverr umožňuje pouze jeden aktivní účet na uživatele a jakékoli (chycené) pokusy o podvádění povedou k deaktivaci všech souvisejících účtů. Více se o tom můžete dočíst v jejich Podmínky služby (zkrátka je to způsob, jak chránit uživatele před podvody a zneužitím).

Než si vyberete své uživatelské jméno Fiverr, přemýšlejte dobře, protože jakmile se zaregistrujete, nemůžete jej změnit.

2. Uložte si své oblíbené

Hledání Fiverra je někdy jako hledání příslovečné jehly v kupce sena. A když najdete správnou službu (nebo, jak je tomu často, další zajímavou službu ve vaší snaze najít tu správnou službu), chcete se ujistit, že nezapomenete, co to je.

Chcete-li se tomu vyhnout, uložte je na později do samostatné sbírky, stejně jako na Pinterestu.

Seznam oblíbených Fiverr

3. Před nákupem vždy kontaktujte prodejce

Super o společnosti Fiverr je, že umožňuje kupujícím a prodávajícím navzájem si před zasláním objednávky vzájemně komunikovat. I když jste našli ten správný koncert, který odpovídá vašim požadavkům, nepřekročte k tomu stisknutí tlačítka Order.

V blízkosti profilu prodejce se zobrazí tlačítko Kontaktujte mě, které se objeví v kontaktním okně, kde můžete stručně popsat, co hledáte. Tím získáte příležitost vidět odpověď prodejce a dozvědět se něco o nich. Získání různých odpovědí vám pomůže lépe se rozhodnout při výběru vítězného prodejce.

Možnost prodejce Fiverr

4. Použijte tajné slovo

Při odesílání žádosti nezapomeňte do popisu projektu přidat tajné slovo a požádejte prodejce, aby jej uvedli při nabídce na vaši žádost..

Byli byste překvapeni, že téměř 50% objednávek bude chybět. Pomůže vám to vyloučit lidi, kteří žádost skutečně nečetli, a jít s těmi nejvíce motivovanými.

Požadavek služby Fiverr

5. Nenechávejte špatné hodnocení, pokud to není nevyhnutelné

Místo toho informujte prodejce a vysvětlete, proč nejste s výsledky spokojeni. Protože hodnocení je pro prodejce velmi důležité, je pravděpodobné, že vám nabídnou řešení problému bez dalších poplatků.

Je lepší dát prodejcům šanci na opravu věcí, než jim zanechají špatné hodnocení. Většina prodejců to ocení a bude se snažit pomoci. I když může dojít k malému zpoždění, je to stále oboustranně výhodné.

6. K získání rychlejších výsledků použijte některé doporučené postupy

Pokud hledáte rychlou opravu, budete muset věnovat pozornost několika věcem. Kromě toho, že jdete po prodejcích Fiverru, kteří mají dobrou odezvu a dodací lhůtu, existují i ​​další tipy Fiverru, které je třeba věnovat pozornost:

 • Po odeslání žádosti komunitě prodejce se podrobnosti vašeho projektu dostanou do fáze kontroly. K tomu dochází, protože Fiverr musí zkontrolovat, zda je váš projekt v souladu s jejich TOS, což znamená, že schválení vaší žádosti bude trvat několik hodin. Pokud chcete, aby se věci rychle rozběhly, lépe odešlete tuto žádost ASAP.
 • Pro rychlou odpověď na vaši žádost hledejte prodejce, kteří jsou označeni jako online. Chcete-li to vidět, podívejte se na Online v pravém horním rohu profilu prodejce.
 • Minimální dodací lhůta na Fiverru je jeden den a složitý projekt může vyžadovat dokončení několika dnů. Prodejci to uvedou v dodacím čase koncertu. Chcete-li to provést rychleji, můžete si koupit navíc (více k tomu v tipu č. 13) nebo poslat zprávu prodejci a zeptat se, zda jsou k dispozici, aby se rychleji doručili za nějaké další peníze přidané do koncertu.

Fiverr extra rychlé dodání

 • Pro rychlé zvládnutí projektu sledujte počet revizí zahrnutých do koncertu (uvedených v části Podrobnosti objednávky). Někteří prodejci to nemají, i když je nepravděpodobné, že by riskovali špatnou kontrolu kvůli odmítnutí provedení další revize.
 • Pomocí mobilní aplikace Fiverr můžete okamžitě komunikovat s prodejcem (více k tomu v tip č. 18).

7. Před vyžádáním většího projektu proveďte zkušební provoz

Pokud se chystáte na velký projekt (v hodnotě 100 $ +), často budete raději zadávat malý projekt jako první, abyste zjistili kvalitu prodejce.

Chcete-li to provést, navrhuji provést malou zkušební objednávku se 2-3 prodejci. Tímto způsobem budete mít větší šanci na spuštění většího projektu bez nežádoucích překvapení.

8. Vydělávejte peníze za doporučení programu

Nemáte rozpočet na práci na Fiverru? Můžete začít vydělávat. Namísto doporučuji Fiverru svým přátelům a získáváte 20% (tj. 5 $ za projekt 25 $) za každou novou registraci, můžete se přihlásit do jejich přidruženého programu a získat až 50 $.

Pro začínající kupce (nové registrované uživatele), kteří dostávají koncerty WordPress, se Fiverr affiliate program zaplatí vám 40 $. Doporučením služby na vašem webu / blogu byste mohli začít vydělávat nějaké velké peníze, které můžete buď vydělat, nebo je použít k nákupu vlastních koncertů na vlastní pěst.

Fiverr Affiliate WordPress

9. Ignorujte "Nejlepší nabídky" z e-mailu Fiverr

Po zadání požadavku začnou vylévat nabídky. Fiverr to oznámí zasláním e-mailu s vybraným seznamem "nejlepší nabídky".

Doporučení e-mailových vystoupení společnosti Fiverr

Tady je jeden z mých nejlepších tipů Fiverra: Nespěchejte s tím "vybraný" nabídky. Fiverr je vybírá náhodně a vybírá prodejce první úrovně 1-2, kteří odpovídají na váš požadavek. Dvě nabídky, které jsem dostal, nezmínily tajné slovo a rozhodně to nebyly ty nejzajímavější, které jsem dostal.

Pamatujte – automatický e-mail nebude nikdy tak dobrý jako vaše lidské oko!

10. Vyjednat

Nedoporučuji vždy jednat o ceně – jít po nejmenší ceně není opravdu etické. Než však požádáte o nabídku, chvíli se zamyslete nad tím, jaký rozpočet vám vyhovuje.

Při odesílání žádosti ponechte pole rozpočtu prázdné. Pokud se nabídky vrátí předražené, můžete se vrátit a říci, že si toho moc nemůžete dovolit. Ve většině případů budou prodejci flexibilní a nabídnou vám lepší nabídku.

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • Čtyři tipy, jak zajistit, aby byl váš web WordPress v bezpečí před hackery
 • 14 z nejlepších nástrojů WordPress Dev roku 2020 … Non-Cliche a Non-Evvious … Vsadíme se, že jste je neviděli dříve!
 • Proč PSD na HTML není mrtvý (i ve věku WordPress)

11. Nastavte omezený přístup uživatelů a zálohujte

Většina prodejců společnosti Fiverr požaduje přihlašovací údaje k vašemu webu (pokud se jedná o přímou práci WordPress, to je). Toto je běžná praxe, protože jim pomáhá lépe porozumět požadavkům, a tím rychleji doručovat. Chcete-li být na bezpečné straně, raději vytvořte samostatný účet s omezeným přístupem a bez oprávnění správce. Uživatelské role WordPress vám to pomůže dosáhnout.

Před provedením jakýchkoli změn nezapomeňte také zálohovat svůj web a data.

12. Dejte si pozor "kompletní / úplný web pro nastavení" koncerty

Některé koncerty slibují dodání kompletně připraveného webu. Za tímto účelem prodejci někdy vyzvednou pirátské téma nebo používají pluginy, které nejsou originální. Nejen pirátská témata / pluginy nebudou dostávat aktualizace a opravy od svých autorů, ale často budou obsahovat malware, který se spustí!

Chcete-li zůstat v čistotě, zeptejte se prodejců, zda vlastní licenci na tyto produkty a na jak dlouho budou platné. Některá témata jsou prodávána s doživotní licencí, zatímco jiná jsou založena na předplatném (což znamená, že budete muset platit opakující se poplatek, abyste je udržovali aktuální).

13. Koupit doplňky / doplňky

Prodejci úrovně jedna a vyšší mohou upgradovat své koncerty s doplňky / doplňky. Ty jsou uvedeny v popisu koncertu a někdy se objeví pouze ve fázi platby.

Doplňkové služby vám mohou koupit rychlejší doručení, další revizi nebo něco související s vaším webem (bezpečnostní kontrola, optimalizace webu atd.).

Při zvažování upgradu mějte na paměti konečnou cenu a kdybyste tuto částku za koncert zaplatili navíc. Pokud je vaše odpověď ano a navíc je něco, co potřebujete, prostě jděte a získejte to!

Doplňky Fiverr

14. Budujte vztahy

Tohle je moje nejoblíbenější ze všech tipů na fiverry. Pokud jste už Fiverra vyzkoušeli a našli jste prodejce, který odvedl dobrou práci, nehledejte jiného. Být ohleduplný a držet se osoby, která vám pomohla na prvním místě.

V opačném případě můžete ztrácet čas. Pokud je prodávající zaneprázdněn nebo nemůže dělat svou práci, požádejte ně, aby někoho doporučil. Je to podobné tomu, jak věci fungují ve skutečném životě. ��

15. Nepokoušejte se hrát systém

Tohle je možná jeden z klíčových tipů Fiverru, který si pamatujete …

Mnoho z nich se pokusilo uniknout Fiverrově provizi tím, že se připojilo k prodejci mimo platformu. I když to není nemožné, raději ne tak.

Sdílení vašich kontaktních údajů (e-mail, uživatelská jména Skype nebo Facebook, telefonní číslo) nebo vyžádání e-mailu prodejce není na Fiverru povoleno. Nepřijímejte ani se nedívejte do takových aktivit, které mohou vést k zákazu vašeho účtu.

Obnovení zakázaného účtu je téměř nemožné.

Ze smluvních podmínek platformy (odkaz):

(…) Jakékoli porušení smluvních podmínek společnosti Fiverr je důvodem k trvalému pozastavení všech účtů.

Jako tenhle chlápek:

16. Oslovte podporu Fiverra

Li Znalostní základna kupujícího Fiverra nepomohlo a potřebujete nějakou lidskou podporu, můžete se k nim dostat Zákaznická podpora (přes ZenDesk). Nejrychlejší způsob, jak se dostat do kontaktu, je přes internet oficiální účet Fiverr Twitter.

 • Reakční doba na Twitteru: 30 minut
 • Doba odezvy na e-mail: 2,45 hodiny

Kontaktování podpory Fiverr fungovalo celkem dobře. Takže pro případy nouze vás budou chránit, což je vždy uklidňující.

17. Použijte aplikaci Fiverr

Android Fiverr

Udělejte se k dispozici pomocí bezplatných mobilních aplikací Fiverru pro Android a iOS. Usnadníte tak rychlou odpověď na zprávy a také procházení koncertů na cestách a sestavení seznamu oblíbených položek.

Aplikace pro Android Fiverr

iOS Fiverr App

18. Nechte špičku pro dobrou práci

Poté, co je projekt dodán, Fiverr vás pošle ke kontrole. Můžete se rozhodnout přeskočit a po třech dnech to zmizí. Recenze jsou však prodejcům jako zlato, takže zkuste najít pár minut, abyste odešli z personalizovaného.

Dále budete mít možnost nechat prodávajícímu další tip. To není povinné, ale je to pěkný způsob, jak poděkovat a pomoci prodávajícímu s nějakými penězi navíc. Zvláště pokud jste byli spokojeni a myslíte si, že byste mohli znovu pracovat společně, malý tip je vždy vítán! (FYI; tipy jsou také účtovány provize od Fiverr s 20%, takže prodejce dostane méně.)

19. Připojte se ke komunitě Fiverr

Oficiální fórum Fiverr je dobrým místem pro interakci s lidmi používajícími Fiverr, i když ve skutečnosti je jich málo. Můžete položit otázku do Tipy pro kupující a Tipy pro prodejce kategorií nebo jen procházet FAQs.

Je tam také Fiverr fórum na Quora a Reddit fórum za oslovení komunity, ale netuším, jak jsou aktivní. Pokud jste použili fóra Quora nebo Reddit Fiverr, podělte se o své zkušenosti v komentářích!

20. Buďte profesionální

Stejně jako každá služba by se s Fiverrem mělo zacházet profesionálně. Mějte na paměti, že podnikání někoho může záviset na vás, takže zkuste:

 • Buďte trpěliví s komunikací – nikdy nevíte, co může způsobit zpoždění v reakci.
 • Opravdu si ceníte práce lidí a pamatujte, že můžete vždy kompenzovat špičkou.
 • Nepoužívejte špatný jazyk – "Komunikace na Fiverru by měla být přátelská, konstruktivní a profesionální. Fiverr odsuzuje šikanu, obtěžování a nenávistné projevy vůči ostatním."
 • Dodržujte lhůty a poskytněte prodávajícímu dostatek času na úpravu a kontrolu práce.
 • Nehrožujte, že zrušíte nebo podáte špatnou recenzi.

Další skvělé tipy pro Fiverr?

To je ode mě všechno. Dodržováním těchto tipů Fiverr bude vaše celková zkušenost s Fiverr lepší, rychlejší a silnější.

Testovali jste Fiverra na vlastní WordPress? Podělte se o své zkušenosti v komentářích níže.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector