20+ nejlepších “vzdálených” webů pro nalezení vzdálené úlohy v roce 2020

Práce na volné noze? Bojujete s tím, kde najít úlohy WordPress a začít pracovat s nejoblíbenějšími redakčními systémy na světě? Najít dobrou práci může být těžší než samotná práce! Obzvláště když hledáte něco specifického, jako je WordPress.


Nebojte se, ale jsme tu, abychom vám pomohli. V následujících sekcích vám dám 20 různých míst, kde můžete najít vzdálené úlohy (stejně jako úlohy specifické pro danou lokalitu, pokud je to vaše chuť).

Budete moci najít koncerty na plný úvazek, na částečný úvazek a na volné noze – a pro každý zdroj úkolů označím typy úkolů, které tam najdete.

Poté, na konci příspěvku, dám vám pět různých společností WordPress, které najímají právě tuto sekundu. Podívejme se a najmeme vás …

kde najít úlohy WordPress

Poznámka před začátkem

Než se dostanu do seznamu, chci s trochou námitky vést tento příspěvek.

Protože zaměstnavatelé přirozeně chtějí získat své pracovní místo před co největším počtem kvalifikovaných očí, zjistíte, že se mezi různými zdroji překrývají. To je jen povaha hry.

Pokusím se vyhnout zasílání webů se 100% identickými seznamy úloh WordPress, ale určitě narazíte na příležitostné zveřejňování úloh umístěné na více zdrojích.

S tím z cesty, pojďme se dostat do práce!

Kde najít WordPress úlohy – na plný úvazek, na volné noze a další

Všechny tyto zdroje nabízejí vzdálené úlohy WordPress, i když mnoho z nich také nabízí úlohy specifické pro umístění.

Jak jsem již zmínil, uvedu také, jaké typy pracovních míst pravděpodobně najdete pro každý zdroj. To znamená, že úlohy jsou # na plný úvazek, # na částečný úvazek, # rovnováha nebo mix (normální situace).

kódovatelný

1. Kódovatelné

Typy pracovních pozic: #freelance úlohy

Přejít na kódovatelné

Codeable je exkluzivní tržiště pro freelancery WordPress. Nikoho nepřijímají, ale pokud máte kotlety, které vám budou schváleny, budete si moci prohlédnout řadu nezávislých zaměstnání, které platí minimálně 60 $ za hodinu.

Nathan Ello je dobrým příkladem nezávislého pracovníka WordPress, který úspěšně používá kódovatelný. Pokud vás zajímá, můžete si přečíst jeho blog, kde najdete několik podrobností o freelancování a kódování WordPress.

Autentické práce

2. Autentické úlohy

Typy pracovních pozic: Většinou # full-time nebo #remote, ale lze je také filtrovat podle #freelance a # part-time

Přejděte na Autentické úlohy

Authentic Jobs je pracovní deska pro designéry, vývojáře a kreativní profesionály. Úlohy WordPress můžete najít jednoduše hledáním klíčového slova „WordPress“. Dalším úhledným rysem autentických úloh je schopnost rychle přepínat mezi nimi Všechny práce a Vzdálené úlohy kliknutím na tlačítko. Můžete také přidat filtry pro typ úlohy, dovednosti, úroveň zkušeností, kompenzaci a další.

Rychlý tip: Upozornění je také třeba zvážit; hledat WordPress, přepínat dálkové ovládání a vyvolat upozornění e-mailem, kdykoli se objeví nové úlohy.

Pokud máte zájem najmout vývojáře WordPress, použijte promo kód CODEINWP10 na pokladně a získejte 10% slevu.

Nezávislý trh Toptal

3. Toptal

Typy pracovních pozic: # koncerty na volné noze

tal

Společnost Toptal se účtuje jako stránka na volné noze pro internet "top 3% nezávislých talentů". Pokud si chcete na webu prohlížet úlohy, musíte se přihlásit a přijmout. Výsledkem bude lepší placení pracovních míst než na některých jiných nezávislých trzích, které uvedu později v tomto příspěvku..

Vyhledejte úlohy WordPress na dálkovém ovladači OK

4. Remote OK Job Board

Typy pracovních pozic: Většinou # full-time #remote úlohy WordPress

Přejít na vzdálené Ok

Remote OK je odnož populárního vzdáleného pracoviště Seznam nomádů. Uvádí pouze vzdálené úlohy, takže není třeba třídit mezi místními a vzdálenými úlohami.

Výběr není obrovský, ale hledáním "WordPress", můžete se rychle zúžit na všechny dostupné vzdálené úlohy WordPress.

V době, kdy jsem psal tento příspěvek, existovaly čtyři aktivní výpisy úloh WordPress.

Jobs.WordPress.net

5. Jobs.WordPress.net

Typy pracovních pozic: Pevné kombinace mezi # úlohami na plný úvazek, # částečnými úvazky a # projektovými úlohami

Přejděte na web Jobs.WordPress.net

Jobs.WordPress.net je součástí rodiny webů WordPress (najdete je dokonce v zápatí WordPress.org). Protože to je místo, kde řada lidí zadává práci WordPress externě, zahrnuje všechny typy úloh WordPress, zahrnující vše od designu po vývoj, drobné vylepšení a psaní..

Některé úlohy jsou specifické pro danou lokalitu – zkontrolujte tedy Umístění sloupec, než se na práci příliš těšíte.

Post Status Board WordPress Jobs

6. Post Job Job Board

Typy pracovních pozic: # Úlohy na plný i částečný úvazek

Přejděte na pracovní místo Post Status Job Board

Post Status Job Board je stránka zaměřená na práci z Post Status, populární stránky pro profesionály WordPress.

Nemá tu tunu pracovních míst. Každá jednotlivá úloha na stránce se však týká konkrétně WordPress. Znovu se ujistěte, že hledáte Dálkový tag, protože některé úlohy jsou specifické pro umístění.

rozbíjejícímagazin

7. Smashing Jobs

Typy pracovních pozic: # # Na plný úvazek a # na volné noze – ačkoli většina výpisů je na plný úvazek

Přejít na Smashing Jobs

Smashing Jobs je, jak název napovídá, pracovní deska Smashing Magazine. Zahrnuje úlohy pro všechny typy webových návrhářů a vývojářů, ale úlohy WordPress můžete najít pomocí vyhledávacího pole.

Můžete také filtrovat podle typů úloh na plný úvazek a na volné noze. Znovu se však ujistěte, že úloha podporuje vzdálenou práci. Ne všechny pracovní pozice ano.

WPHired se věnuje výhradně úlohám WordPress

8. WPhired

Typy pracovních pozic: Většinou # na plný úvazek, ale zahrnuje některé #freelance a # na částečný úvazek

Přejít na WPhired

Jak můžete uhodnout ze jména, WPhired se zaměřuje výhradně na úlohy WordPress. Zdá se, že web nutí plakáty k výběru místa, ale pokud si přečtete popisy úkolů, zjistíte, že mnoho z nich umožňuje práci na dálku.

Rada pracovních pozic WPMU Dev

9. Pracovní deska WPMU DEV

Typy úloh: Především jednorázové #freelance koncerty

Přejít na WPMU DEV Job Board

Rada úloh WPMU DEV není tak aktivní, jak byla kdysi, ale stále zde najdete malý výběr nezávislých WordPress úloh.

Když jsem psal tento příspěvek, existovaly čtyři různé příspěvky pro jednorázové koncerty WordPress.

SkipTheDrive

10. SkipTheDrive

Typy pracovních pozic: Většinou # zaměstnání na plný úvazek

Přejít na SkipTheDrive

SkipTheDrive je web, který poskytuje informace o pracovních příležitostech z jiných pracovních míst. Výběr není obrovský – při mém vyhledávání se objevilo pouze několik úloh WordPress. Je však dobré zkontrolovat, zda hledáte výhradně úlohy WordPress, které umožňují vzdálenou práci.

startupjobs.asia

11. StartUp Jobs Asia

Typy pracovních pozic: Většina výpisů je # na plný úvazek, ale zahrnuje také # částečný úvazek a # vyrovnání

Přejděte na StartUp Jobs Asia

Ačkoli většina úloh WordPress na tomto webu je v Asii (jak byste mohli očekávat od názvu), můžete na webu také najít vzdálené úlohy WordPress. Ať už tedy hledáte práci WordPress v Singapuru, Malajsii nebo "Kdekoli", na StartUp Jobs Asia si můžete prohlédnout spoustu možností.

AngelList

12. AngelList Jobs

Typy pracovních pozic: Většinou # zaměstnání na plný úvazek

Přejít na AngelList Jobs

AngelList shromažďuje úlohy od startupů po celém světě, z nichž mnohé umožňují vzdálenou práci. I když úlohy nejsou specifické pro WordPress, můžete filtrovat podle klíčových slov, rolí, platů, vlastního kapitálu a dalších, abyste našli úlohy WordPress, které dokonale odpovídají vašim kritériím..

Ve skutečnosti je podle mého názoru detail filtrů nabízených AngelListem jedna z věcí, které ji odlišují od jiných pracovních míst. Budete si však muset zaregistrovat účet a vyplnit svůj profil, abyste si mohli prohlížet úlohy.

Pracujeme vzdáleně

13. Pracujeme vzdáleně

Typy pracovních pozic: Většinou # pracovních míst na plný úvazek

Přejít na práci pracujeme vzdáleně

Není divu, že pracujeme vzdáleně se zaměřuje výhradně na vzdálené úlohy. Protože všechny úlohy jsou vzdálené, stačí hledat "WordPress" vychovávat solidní výběr pracovních míst.

V době psaní tohoto příspěvku existovalo asi 6 vzdálených úloh souvisejících s WordPress, což je docela solidní, pokud jde o vzdálená pracovní místa.

upwork

14. Upwork

Typy úloh: Jednorázové #freelance koncerty

Přejít na Upwork

Nemám rád zveřejnění upwork, protože tolik pracovních pozic se rychle stává závodem na dno, pokud jde o cenu.

Ale tady je jedna věc, kterou nemohu popřít o Upwork:

Existuje spousta úloh WordPress.

V době psaní tohoto příspěvku jsem hledal "WordPress" vyšlo přes 8 500 různých úloh. Většina z nich pravděpodobně nejde o životaschopné příležitosti, ale s velikostí vzorku více než 8 500 různých pracovních míst můžete určitě něco objevit.

krop

15. Krop

Typy pracovních pozic: Většinou # pracovních míst na plný úvazek, i když existují některé #kontrakty

Přejít na Krop

Krop je konstrukční deska postavená speciálně pro "kreativní, designové a technické práce." Mnoho úloh je na místě, ale pokud kliknete na jednotlivé popisy úloh, můžete najít některé vzdálené úlohy.

Zahrnuji Krop, protože má řadu kvalitních pracovních nabídek WordPress, i když nedostatek filtru pro vzdálenou práci je frustrující.

Freelancer.com tržiště

16. Nezávislý pracovník

Typy úloh: Jak název napovídá, jedná se především o jednorázové koncerty #freelance

Přejít na Freelancer

Stejně jako Upwork, Freelancer je smíšená taška, pokud jde o kvalitu práce … ale má spoustu pracovních míst na výběr. Ve skutečnosti bylo na Freelancer.com od ledna 2015 dokončeno 243 161 projektů WordPress (celková hodnota 60 571 205 $) – data ukazují,.

V době psaní tohoto příspěvku má Freelancer přes 2 400 různých koncertů WordPress, které si můžete prohlédnout.

Pokud se vám podaří projít často placenými úlohami, najdete práci od instalace WordPress na vývoj pluginů a mnoho dalšího.

FlexJobs

17. Flexjobs

Typy pracovních pozic: Většinou # na plný úvazek, ale také zahrnuje # práci na částečný úvazek

Přejít na Flexjobs

Flexjobs je velký obecný web se zvláštním zaměřením na práce na dálku. Hledání WordPress vrátí působivých 279 příspěvků. Součástí toho je, že Flexjobs je o něco méně kurátorský, než některé agresivně filtrované weby, jako je Remote OK a We Work Remote..

Přesto, pokud chcete jen velký výpis vzdálených úloh WordPress a jste ochotni se brodit přes některé chlápky, pak vám Flexjobs dá dobrou volbu.

Jobspresso

18. Jobspresso

Typy pracovních pozic: Většinou # na plný úvazek, ale lze je také filtrovat podle # part-time a #freelance

Přejít na Jobspresso

Jobspresso je dobře navržený web se seznamem úloh zaměřený speciálně na vzdálenou práci. Můžete vyhledávat podle klíčových slov a také filtrovat podle odvětví a hledat úlohy WordPress.

Podobně můžete také použít filtry pro výběr mezi prací na plný úvazek, na částečný úvazek a na volné noze.

V době psaní tohoto příspěvku vyhledávání vývojových úloh WordPress vrátilo 11 různých úloh.

Craigslist

19. Craigslist / Telecommuter Jobs

Typy úloh: Většinou # full-time nebo # part-time ve svých vyhledáváních, ale YMMV.

Přejít na Telecommuter Jobs

Zůstaň tady se mnou…

Ano, vím, že Craigslist nemá vždy nejlepší pověst, pokud jde o pracovní místa. A ano, budete muset třídit banda odpadků. Ale… pokud žádná z dalších možností nefunguje, můžete ve službě Craigslist skutečně najít úlohy WordPress.

Hrál jsem si s několika městy, v nichž jsem žil, as poměrem "slibná práce" na "odpadky" bylo asi 1: 9 … což opět není skvělé.

Chcete-li přidat některé užitečné filtrování, můžete však pomocí funkce Telecommuter Jobs filtrovat výsledky Craigslistu speciálně pro vzdálené příležitosti.

onthegosystems

20. OnTheGoSystems

Typy pracovních pozic: #plný úvazek

Přejděte na OnTheGoSystems

Tým za dvěma z nejpopulárnějších pluginů WordPress, Toolset a WPML, vždy hledá přispěvatele do ekosystému WordPress..

Přidejte se k 90 lidem spolupracujícím po celém světě na pluginech, které v současné době používá více než 700 000 webových stránek. Podívejte se na jejich pracovní nabídky na plný úvazek a přihlaste se, pokud chcete zažít multikulturní prostředí na OnTheGoSystems.

remotejobsclub

21. Klub vzdálených úloh

Typy pracovních pozic: # full-time #remote #international

Přejděte do klubu Remote Jobs Club

Remote Jobs Club je týdenní zpravodaj, který odesílá ručně vybrané a ručně ověřené vzdálené úlohy. Pokud vás nebaví kontrolovat desítky vzdálených pracovních desek, vřele doporučuji přihlásit se k jejich zpravodaji bez ohledu na to, v jakém odvětví jste.

22. Váš vlastní web

Typy pracovních pozic: Cokoliv chceš!

Dobře, tohle je trochu roztomilé. Faktem však zůstává, že jedno z nejlepších míst, kde najdete kvalitní práci WordPress, je přes váš vlastní web.

Najdete spoustu nezávislých uživatelů WordPress, kteří najdou práci prostřednictvím svých vlastních webových stránek.

Pokud hledáte několik příkladů, zde je několik portfoliových webů od úspěšných freelancerů WordPress:

Nebudete moci vyhodit web s portfoliem a hned začít pracovat. Ale jako úspěšný spisovatel na volné noze mohu ze zkušenosti z první ruky říci, že solidní stránka portfolia je velkou dlouhodobou investicí k nalezení pracovních míst WordPress..

Můžete dokonce automatizovat části vaší firmy a ušetřit tak čas na potenciálních zákazníků generovaných z vašeho webu.

Právě teď najímá 5 společností WordPress

Chcete přeskočit pracovní desky a jít rovnou do společností WordPress, které najímají právě teď? Těchto pět společností téměř vždy přijímá nové talenty WordPress. Podívejte se na ně!

Automaticky

1. Automaticky

Jo, tohle je trochu nevírka. Ale pro koho je lepší pracovat, než pro společnost, která je v podstatě za WordPressem?

Automattic se doopravdy najímá, i když jsem slyšel, že proces podávání žádosti je velmi energický.

Přejít na Automattic

10up

2. 10up

10up je vývojová agentura, která vždy najímá nejlepší talent WordPress. Pokud si myslíte, že můžete udělat řez, můžete se dnes ucházet o jednu ze svých pracovních pozic.

Přejít na 10up

Reaktiv Studios

3. Reaktiv Studios

Reaktiv Studios je vývojová agentura WordPress, která má obvykle alespoň několik pracovních pozic. Pracují s klienty jako Harvard a The Wire Cutter, takže byste se určitě měli věnovat práci na zajímavých projektech.

Přejít na Reaktiv Studios

Incsub

4. Inkub

Incsub je společnost, která stojí za Edublogy i WPMU DEV, což znamená, že pro odborníky na WordPress musí mít spoustu práce.

Jděte do Incsubu

Elegantní témata

5. Elegantní témata

Elegant Themes je mateřská společnost, která stojí za masivně populárním tématem Divi, jakož i řadou dalších témat a pluginů. Díky své popularitě si Elegant Themes obvykle najímá alespoň několik pozic WordPress.

Přejděte na Elegantní témata

Dostaňte se ven a získejte úlohu WordPress

A to zaokrouhlí náš seznam míst, kde lze najít WordPress. Pokud znáte skvělý zdroj úloh WordPress, které nejsou na seznamu, bylo by skvělé, kdybyste sdíleli komentáře, abychom tento zdroj mohli zlepšit pro všechny.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map