10 nejlepších zemí pro zadávání zakázek na vývoj softwaru na základě dat

Vývoj outsourcingového softwaru může být skvělým způsobem, jak ušetřit peníze a přitom získat kvalitní práci. Než však budete moci efektivně pracovat, musíte o outsourcingu vědět něco. Pro začátek musíte vědět jaké jsou nejlepší země pro outsourcing vývoje softwaru takže můžete své vyhledávání zaměřit efektivně.


V tomto článku se podrobně podíváme na 10 nejlepších zemí, do nichž se má vývoj softwaru zadávat externě.

Nejlepší země pro outsourcing vývoje softwaru

Vaše shrnutí výřezu a uchování

Pokud jste ve spěchu, zde je stručné shrnutí nejlepších zemí, na které se má vývoj softwaru zadávat externě, plus kolik můžete očekávat, že utratíte:

(Graf podle Vizualizér.)

Co dělá zemi dobrou pro outsourcing?

Hlavními věcmi, které chcete hledat při určování nejlepších zemí pro outsourcing vývoje softwaru, jsou nižší náklady, vysoce rozvinutý trh IT, vysoce kvalitní vzdělávací infrastruktura a schopnost komunikovat ve vašem preferovaném jazyce (pro účely tohoto článek, budeme předpokládat, že dáváte přednost práci v angličtině). Tyto faktory vytvářejí velké množství talentovaných kvalifikovaných technických pracovníků, ze kterých si můžete vybrat.

Některé podniky mohou chtít zvážit i jiné faktory, jako jsou kulturní rozdíly. Může se jednat o různé oficiální svátky až po velké kulturní rozdíly, které mohou určitým jednotlivcům bránit v práci s vámi.

Posledním faktorem, který je třeba vzít v úvahu při zvažování nejlepších zemí pro zadávání vývoje softwaru externě, jsou časová pásma. Mnoho společností najde způsoby, jak spolupracovat s pracovníky v různých časových pásmech, ale měli byste zvážit, jak budete pracovat s lidmi v jiných časových pásmech, než začnete hledat. Jste připraveni vstát brzy nebo zůstat v kanceláři pozdě na schůzky Skype? Je váš projekt dostatečně nízkou prioritou, že časové zpoždění mezi komunikacemi je v pořádku? Nebo si přejete překrývat časové zóny, abyste mohli komunikovat s lidmi v reálném čase?

Až přijdete na to, jaké konkrétní outsourcingové potřeby vaší společnosti jsou, jste připraveni začít hledat spolupracovníky v nejlepších zemích, kteří budou vývoj softwaru outsourcovat na.

Deset nejlepších zemí, které zadávají vývoj softwaru externě

1. Indie

Nejlepší země pro outsourcing vývoje softwaru: # 1 Indie

Indie je pravděpodobně první zemí, na kterou si vzpomenete, když uslyšíte termín "outsourcing", az dobrého důvodu. Indie je druhá největší anglicky mluvící země ve světě, což z něj činí ideální volbu pro zaměstnavatele z USA nebo Velké Británie, kteří mají zájem o outsourcing. Jejich vzdělávací systém se také silně zaměřuje na matematiku a produkuje tolik jako 2,6 milionu absolventů STEM za jediný rok.

Podle výzkum od Gilda, Indičtí vývojáři překonali své americké protějšky o matematických a logických hodnoceních o celých 11%. Získali však výrazně nižší skóre v testech v PHP a HTML, takže pokud hledáte vývoj webových aplikací, možná budete chtít ověřit, zda outsourceri, se kterými budete pracovat, mají dobrý záznam o provedené práci.

Platy: Podle PayScale, průměrný roční plat pro vývojáře softwaru v Indii je 779 700 R, neboli 11 139 USD.

2. Ukrajina

Nejlepší země pro outsourcing vývoje softwaru: # 2 Ukraine

Ukrajinská vláda se silně zaměřuje na vzdělávání, které vyživuje a prosperující technologický průmysl tam. Podle statistická analýza od HackerRank, Vývojáři Ukrajiny měli průměrné skóre 88,7% ve všech výzvách HackerRank. Ukrajina je také domovem EU největší počet C ++ programátorů po celém světě.

Angličtina není mezi běžnou populací rozšířená, ale 80% jejich IT komunity mluví anglicky, takže komunikační bariéry jsou zde minimální problém. Mezi další výhody outsourcingu na Ukrajině patří časové pásmo, které se částečně překrývá s dobami USA a Velké Británie a podobná pracovní kultura, která oceňuje výzvu a konkurenci.

Platy: Podle PayScale, roční platy pro ukrajinské vývojáře se pohybují mezi 11 936 a 46 787 $.

3. Čína

Čína

Čína je domovem mnoha nejrychleji rostoucí IT společnosti a produkuje tolik jako 4,7 milionu technických absolventů každý rok. V hypotetické analýze zemí vhodných k účasti na a "programování olympijských her" od HackerRank, Čína se umístila na prvním místě.

Existuje však několik potenciálních nedostatků. Nejprve jen 10 milionů čínských 1,3 miliardy obyvatel hovoří anglicky, představuje velkou komunikační bariéru pro mnoho mezinárodních zaměstnavatelů.

Za druhé, je známo, že Čína má laxní prosazování zákonů o duševním vlastnictví (IP). To však lze překonat přijetím renomované outsourcingové agentury a společnosti stanovení jasných pravidel než začnete spolupracovat.

Platy: Roční platy vývojářů softwaru v Číně se obvykle pohybuje od 189 000 CNY (27 695,96 $) do 357 000 CNY (52 314,59 $).

4. Polsko

Polsko

Podle statistiky od HackerRank, Polsko je domovem třetích nejzkušenějších programátorů na světě. Jejich programátoři se umístili na prvním místě v hodnocení Java a byli zařazeni mezi pět nejlepších pro další běžné programovací jazyky, jako jsou Python, Shell a Ruby. Dvě z největších polských měst, Varšava a Krakov, se také zařadila mezi 50 nejlepších měst na Index globalizace tisíciletí.

Západní vývojáři to také rádi poznamenají 30% polské populace mluví anglicky jako druhý jazyk, zjednodušení komunikace. Severoamerické společnosti budou muset provést určitá přizpůsobení pro časové zóny, pokud chtějí vést živá setkání, ale je zde dostatek překrývání, aby se umožnila funkční spolupráce.

Platy: Data z PayScale ukazuje, že průměrný softwarový vývojář v Polsku činí roční plat 85 069 PLN, tj. 22 273,88 $.

5. Filipíny

Filipíny

Přes 92% Filipínců mluví anglicky, učinit z Filipín jednu z největších anglicky mluvících populací na světě. Mají také specializované STEM středoškolský systém a implementovali V posledních několika letech došlo ke značné reformě vzdělávání.

Tyto faktory spolu s nízkou globální hodnotou peso na Filipínách se spojily, aby se Filipíny staly jedním z nejlepší destinace pro outsourcing, s hlavním městem země, Manila, se zařadila jako druhé nejlepší město pro outsourcing na světě podle indexu globalizace tisíců.

Reformy však stále nezatvořily mezeru mezi vývojáři softwaru z Filipín a vývojáři z jiných zemí na tomto seznamu. To znamená, že i když je to jedna z nejlepších zemí, která outsourcuje vývoj softwaru, pokud máte na mysli jednoduchý projekt, možná budete chtít zvážit Čínu nebo Ukrajinu pro složitější projekty.

Platy: průměrný vývojář softwaru na Filipínách činí 554 000 PHP, tj. 10 563,40 USD.

6. Rumunsko

Rumunsko

Rumunsko nabízí svým občanům přístup k bezplatnému výuce, rovnostářskému vzdělávání, které podnítilo jedno z nejrozmanitější technické scény v Evropě. Rumunští vývojáři se umístili na 20. místě na celém světě HackerRank programovací testy.

Rumunsko investovalo v posledních několika letech do své IT infrastruktury značně investice a přivedlo je do EU 18. místo na A.T. Index lokací Kearney Global Services, což řadí země na základě finanční přitažlivosti, úrovně dovedností a dostupnosti a celkového podnikatelského prostředí. A s většinou vývojářů vydělávat alespoň třikrát tolik jako průměrný Rumun je toto pole schopno čerpat stálý proud nových a talentovaných pracovníků.

Rumunsko také nabízí další klíčové výhody pro zaměstnavatele v západní Evropě a Severní Americe. Časové pásmo nabízí významné překrývání se západní Evropou a dokonce i americkými časovými pásmy. Téměř 90% vývojové komunity v Rumunsku hovoří anglicky, a mnoho dalších cizí jazyky jako ruština a němčina jsou v Rumunsku běžné.

Platy: Roční platy vývojářů v Rumunsku pohybují se od 12 000 do 35 000 $.

7. Brazílie

Brazílie

Brazílie je domovem zhruba 6,18 milionu plynně mluvících anglicky a vláda, která tvrdě pracuje na lepším budování infrastruktura technologického vzdělávání. V kombinaci s neobvykle mladou pracovní silou – 38,18% populace byl mladší 24 let – díky tomu je Brazílie vyspělou zemí pro vývoj outsourcingu softwaru.

IT komunita v Brazílii je však stále relativně mladá. Brazilští programátoři pouze skórovali v průměru 71,3% o hodnoceních HackerRank. Díky tomu je Brazílie skvělým místem k nalezení juniorských vývojářů, ale znamená to, že se budete chtít podívat na další země v tomto seznamu, kde najdete pokročilejší projekty..

Platy: Životní náklady v Brazílii se mezi jednotlivými místy velmi liší a platy programátorů se liší podle toho. V závislosti na jejich umístění a úrovni zkušeností, Platy brazilských vývojářů rozsah od R24 000 (6 009,26 $) do R132 000 (33 054,78 $).

8. Tchaj-wan

Tchaj-wan

Tchaj-wan je domovem sedmi nejzkušenějších vývojářů na světě podle HackerRank, se silnými znalostmi v oblastech, jako je funkční programování a datové struktury. Tchajwanská vláda také značně investovala do svého cíle stát se "Asijské Silicon Valley" s vylepšeným STEM vzděláváním a IT infrastrukturou.

To však nutně neznamená, že Tchaj-wan je tím nejlepším místem pro outsourcing. Na Anglický index odborné způsobilosti, Tchaj-wan je na 40. místě z 80 neanglicky mluvících zemí. Konkrétní čísla v programovací komunitě je obtížné najít, ale toto číslo naznačuje, že komunikační překážky by se mohly stát hlavním problémem, pokud by jste zadali outsourcing na Tchaj-wan. Tchaj-wan v současné době uvažuje o tom, aby se angličtina stala jedním z nich úřední národní jazyky k nápravě tohoto problému.

Platy: PayScale uvádí, že průměrný tchajwanský softwarový vývojář vydělává TWD729 147, neboli 23 427 $ ročně.

9. Egypt

Egypt

Egypt se umístil na 42. místě v seznamu HackerRank 50 nejlepších zemí pro vývoj softwaru, ale jsou odhodláni zvyšovat své zásoby technologických pracovníků. Během několika posledních let Egypt investoval do rozvoje EU Střední školy zaměřené na STEM, produkující velké množství technicky zdatných pracovníků. Většina škol v Egyptě učit angličtinu, při jednání s egyptskými pracovníky by proto měly být komunikační bariéry minimální.

Avšak to, co opravdu dělá Egypt zářením na tomto seznamu, je čistá dostupnost: outsourcing do Egypta vás bude stát méně než outsourcing kdekoli jinde na tomto seznamu.

Platy: Průměrný plat pro vedoucího vývojáře softwaru v Egyptě je EGP103,187, což převádí na 6 041,22 $. To je podstatně nižší než vývojáři kdekoli jinde, takže i když můžete strávit dlouhou dobu hledáním správné osoby, musíte ji ušetřit, jakmile je najdete.

10. Kanada

Kanada

Kanada má silnou vzdělávací infrastrukturu se zaměřením na technologie: 18,6% kanadských ročních absolventů mají STEM stupně. Pokud jde o skutečnou úroveň dovedností, kanadští programátoři byli zařadil HackerRank na 21. místo. Tři kanadská města se také zařadila mezi 50 nejlepších Index globalizace tisíciletí: Toronto, Calgary a Halifax.

Outsourcing do Kanady také nabízí několik dalších výhod, zejména pro podniky se sídlem v USA. Existuje jen málo kulturních rozdílů, které by se měli obávat, a časová pásma umožňují snadnou komunikaci s americkými klienty. To společnostem usnadňuje dosažení skutečné spolupráce na složitějších projektech.

Platy: Kanada je nejdražší místo pro outsourcing v tomto seznamu, s průměrným vývojářem softwaru vydělávajícím 64 266 CAD (47 659,67 USD) podle PayScale. Tyto dodatečné náklady jsou však vyváženy stabilní kvalitou pracovníků a příznivým směnným kurzem.

Závěrečné myšlenky o nejlepších zemích pro outsourcing vývoje softwaru

Omezit vyhledávání na nejlepší země, aby outsourcing vývoje softwaru byl jen prvním krokem k úspěšnému outsourcingovému vztahu. Musíte také vytvořit jasné systémy pro komunikaci a spolupráci.

�� Další pomoc s tím najdete v našich průvodcích Jak a kdy zadávat práci WordPress a kde najít nejlepší nápovědu WordPress.

�� Můžete se také podívat na naše profily 10 multimilionových společností postavených na outsourcingu vývoje softwaru a vzdálené práci..

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map