10 multimilionových společností postavených na outsourcingu vývoje softwaru a vzdálené práci

10 multimilionových společností postavených na outsourcingu vývoje softwaru a vzdálené práci

10 multimilionových společností postavených na outsourcingu vývoje softwaru a vzdálené práci
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Vysokorychlostní připojení k internetu a dostupnost výkonných cloudových aplikací usnadnily průměrnému člověku snadněji než kdykoli předtím zdůvodnit práci, která zahrnuje pracování z domova. Podobně mohou společnosti využít globálního fondu talentů s outsourcingem vývoje softwaru.


Podle údajů z Americké sčítání lidu, V roce 2017 pracovalo z domova 5,2% Američanů, z 5% v roce 2016. Většina lidí, které toto číslo představuje, pracuje v oblasti informatiky. Ve skutečnosti již v roce 2015 byl odhad 300 000 zaměstnanců na plný úvazek v práci v oblasti informatiky, která pracovala z domova.

Více než polovina zaměstnanců z počítačového / IT průmyslu hlásili, že pracují vzdáleně (jedná se v podstatě o celou armádu outsourcingu vývoje softwaru!) a představují špičkové odvětví, ze kterého najímají vzdálené pracovníky. Mezi další oblíbená průmyslová odvětví pro práci na dálku patří zdravotnictví, prodej, vzdělávání / školení a služby zákazníkům. Vše, co bylo řečeno, dnes existuje jen málo průmyslových odvětví, která se nemohly přiměřeně přizpůsobit vzdálené struktuře práce.

56% startupů – zadali práci externě, což vedlo k vyšší poptávce vzdálených pracovníků, a – 55% najat manažery věří, že v příštích deseti letech očekávají nárůst počtu vzdálených pracovníků.

Outsourcing vývoje softwaru a práce na dálku

��️ Bonus; Pokud hledáte způsoby, jak zefektivnit práci na dálku pro vaši firmu, podívejte se na tyto podrobné zdroje:

 • Jak pracovat z domova (a zůstat zdravý)
 • Jak se soustředit při práci na dálku
 • Nejlepší software pro porovnávání času
 • Nejlepší software pro webový seminář
 • 15+ vynikající nástroje pro produktivitu

Nakonec, práce na dálku je jistě na vzestupu, a můžeme vidět účinky, které to po celé tech krajiny. Zde jsou některé z nejlepší společnosti, které vybudovaly vzdálené týmy s outsourcingem vývoje softwaru zatímco roste na milionovou úroveň obchodní hodnoty:

# 1: Automaticky

Automaticky, společnost vedoucí vývojový proces WordPress a WooCommerce (mimo jiné) jsou velmi investovány do možností vzdálené práce. Zakladatel a generální ředitel Matt Mullenweg velmi podporoval distribuovanou práci (preferuje tento termín před „vzdáleným“), protože "budoucnost práce" – koncept, který sdílel během nedávné doby TED mluví.

automatické logo

Automattic má více než 860 zaměstnanců v 68 zemích světa. Nedávno se Automattic rozhodl zavřete své sídlo v San Franciscu, protože se nikdo neobjevil!

Automattic zajistí, aby pro ně vzdálená volba fungovala spoléháním na Slack, stejně jako na síť blogů v reálném čase, které běží na téma P2, sdílí Automattic Happiness Engineer Andrew Spittle. Hledají uchazeče se silnými písemnými komunikačními schopnostmi, protože většinou spoléhají na textovou komunikaci. Ve skutečnosti jsou rozhovory vedeny prostřednictvím chatu.

Nedávno, Automaticky vydal nový nástroj s názvem Happy Schedule, první v nové řadě produktů s názvem "Happy Tools", které byly vytvořeny s ohledem na vzdálené / distribuované týmy. Happy Schedule pomáhá vzdáleným členům týmu spravovat jejich plány a zároveň je synchronizovat s ostatními členy týmu.

Mezi výhody automatického zaměstnance patří každoroční týdenní ústup (a ústupky oddělení), domácí kancelář a příspěvky na coworking a placené volno každých pět let..

Již v roce 2014 byla Automattic v hodnotě 1,16 miliardy USD.

# 2: Toggl

Toggl je populární nástroj pro sledování času používaný mnoha vzdálenými týmy. Toggl praktikuje to, co káže, a pracuje se zcela vzdáleným týmem složeným z více než 75 lidí v 19 časových pásmech.

Tým Toggl je také za dalším užitečným produktem pro vzdálenou práci – Teamweek, nástroj pro plánování projektu.

toggl logo

Alari Aho založil společnost, zpočátku jako vedlejší projekt. Úspěšně zavedl nejen tento projekt, ale také Teamweek and Hundred5, bez jakéhokoli financování rizikovým kapitálem (ale s pomocí outsourcingu vývoje softwaru). Dnes tento nástroj obsluhuje více než milion uživatelů.

Proč lidé rádi pracují pro tuto společnost? Sestavili video, abyste mohli slyšet odpověď přímo z úst svých zaměstnanců.

Skleněné dveře hlásí další zaměstnanecké výhody, které zahrnují:

 • Sleva na mobilní telefon
 • Členství v tělocvičně
 • Podpora profesionálního rozvoje

Pokud hledáte pomoc při zavádění vzdálené pracovní kultury nebo outsourcingu vývoje softwaru, podívejte se do podrobného průvodce, Mimo kancelář.

alari aho

Alari Aho

"Byli jsme vzdálenou společností již více než 5 let. Hlavní věc, kterou se mi na tom líbí, je množství rozmanitých talentů, které můžete najít po celém světě. Práce na dálku je určitě budoucnost."

Alari Aho, spoluzakladatel a předseda Toggl

Při zveřejnění má Toggl roční příjem ve výši 14 milionů dolarů.

Podívejte se na aktuální seznam vzdálené pracovní příležitosti v Togglu, ale ne předtím, než se vrhli do svého propracovaného rozhovoru o vzdálené práci s ním Remote.co.

# 3: Pufr

Pufr, A správa sociálních médií společnost, která uživatelům umožňuje naplánovat, analyzovat a spravovat všechny své sociální účty z jedné platformy, je jednou z nejznámějších společností, které mají zcela vzdálený tým outsourcing vývoje softwaru a další práce na dálku, která funguje v různých časových pásmech. Ve skutečnosti sdílejí na svých webových stránkách spoustu zdrojů ohledně toho, jak přimějí svůj vzdálený tým, aby pracoval pro ty, kdo to chtějí vyzkoušet.

buffer logo

Společnost začala v roce 2013 s 8 členy týmu. Jak stále více lidí začalo používat Buffer (nyní má přes 100 000 uživatelů), tým neustále rostl. V současné době Buffer zaměstnává více než 80 lidí z celého světa.

Jednou z firemních hodnot společnosti Buffer je radikální průhlednost do té míry, že dokonce sdílet své platy online! Všimněte si, že jejich platy jsou upraveny podle životních nákladů. Ale práce pro Buffer není užitečná jen kvůli velkorysé odměně a výhodám – opravdu si cení zdraví zaměstnanců. Buffer vybízí členy týmu, aby si vzali týdny volna nebo pracovali tam, kde se cítí nejproduktivnější.

Práce se vzdáleným týmem může být náročná, ale nutí to pracovat tím, že drží týmové ústupky v místech, kde sídlí někteří z jejich zaměstnanců (mimo jiné byli v Singapuru, Sydney a Madridu) a neustále budují a posilují silná firemní kultura.

# 4: Dell

Dell byl trvale zařazen do každoročního seznamu nejlepších 100 společností FlexJobs se vzdálenými úlohami.

Společnost Dell začala nabízet možnost telekomunikačních služeb již v roce 2009 s myšlenkou, že od té doby, co společnost Dell buduje technologii, která umožňuje lidem dělat svou nejlepší práci kdykoli a kdekoli na světě, neměli by být prvními adoptivními pracovníky na dálku jejich vlastní zaměstnanci? Tento myšlenkový proces podporuje základní firemní hodnoty společnosti Dell: etika, začlenění a flexibilita.

logo společnosti dell

V rámci programu Connected Workplace společnosti Dell si mohou členové týmu vybrat pracovní styl, který nejlépe odpovídá jejich potřebám jak v práci, tak v jejich osobním životě. Pracovníci si mohou vybrat ze zcela vzdáleného prostředí, vybrat dny online a sdílet práci.

Společnost Dell používá videokonference k vedení rozhovorů a sociální média ke sdílení příběhů svých vzdálených zaměstnanců. Mají také skupinu zaměstnanců (ERG) s názvem Conexus, která prosazuje flexibilní pracovní komunitu vytvořením pracovního prostředí založeného na spolupráci. Obsahuje všechny zdroje, které mohou vzdálení pracovníci potřebovat, a komunita online může pomoci udržet osamělost, která přichází s prací na dálku, na uzdě.

Přestože je společnost Dell zavedenou společností, od zavedení svých možností vzdálených pracovních míst a outsourcingu vývoje softwaru odhaduje, že ušetřila více než 25 milionů kWh elektřiny (od roku 2013) a společnost ušetřila více než 39,5 milionu USD (od roku 2014). Odhaduje se, že jak členové týmu Dell, tak jejich zákazníci ušetřili v roce 2015 6,1 milionu metrických tun CO2 z telekomunikací, pouze.

Zajímá vás tato firemní kultura? Podívejte se na jejich aktuální seznam možnosti vzdálené úlohy.

# 5: Appen

Australská společnost Appen je další zaměstnavatel, který je známý tím, že má vzdálený tým. Ve skutečnosti se umístila na 1. místě v seznamu FlexJobs 100 nejlepších společností, které budou sledovat vzdálené úlohy.

Appen, která byla založena v roce 1996, je světovým lídrem v oblasti řečových a technologických služeb.

logo appen

Appen má dvě hlavní obchodní linie:

 • Divize jazykových zdrojů, která poskytuje datové sady (audio, text, obrázek a video) pro výcvik motorů AI.
 • Divize Relevance Content Reliance, která pomáhá klientům trénovat produkty řízené umělou inteligencí (hlavně vyhledávače) prostřednictvím lidského hodnocení a zpětné vazby.

Stručně řečeno, Appen spolupracuje s automobilovými a elektronickými obchodními společnostmi (také s vládou), aby jim pomohl vyvinout produkty, které se spoléhají na přirozený jazyk a strojové učení. Appen byl oceněn na 51 milionů AUD, ale od okamžiku, kdy se v roce 2015 ucházel o IPO, výnosy neustále rostly, což přinesl globální rozmach v oblasti umělé inteligence a strojového učení.

Jak 2018, společnost měla 574 zaměstnanců na plný úvazek a zahrnuje outsourcing vývoje softwaru s více než 1,2 milionu nezávislých dodavatelů pracuje jako internetoví analytici, hodnotitelé sociálních médií a přepisovatelé ve více než 140 zemích.

# 6: Gitlab

Gitlab je open source platforma pro spolupráci v oblasti kódu, která uživatelům umožňuje vytvářet, kontrolovat a implementovat kód – vše z jediné platformy, což zkracuje životnost softwaru o 200%.

Používá ji řada velkých značek, včetně NASA, Sony a Siemens.

logo gitlab

Gitlab měl od samého začátku vzdálený tým, protože oba zakladatelé, Sytse Sijbrandij a Dmitriy Zaporozhets, bydleli v různých zemích (Sijbrandij byl v té době v Nizozemsku a Zaporozhets byl na Ukrajině) a začali najímat lidi z různé země, aby pro ně pracovaly. V době publikace má Gitlab 550+ zaměstnanců z více než 50 zemí.

Gitlab’s vzdálený manifest zdůrazňuje hodnoty společnosti, včetně online schůzek, kde se mluví o tom, co pro daný den potřebují vyřešit. Gitlab nedávno získal 100 milionů dolarů, zvýšení hodnoty společnosti na 1,1 miliardy dolarů. Do roku 2020 je to IPO.

Překontrolovat Vzdálené pracovní příležitosti Gitlabu pokud máte zájem o spolupráci s touto společností.

# 7: InVision

InVision je platforma pro digitální design, kterou používá více než milion uživatelů, včetně špičkových firem, jako jsou Evernote, Amazon, HBO a Salesforce. S InVision mohou uživatelé navrhovat a testovat produkt pomocí intuitivního rozhraní odkudkoli.

Generální ředitel Clark Valberg obhajuje práci na dálku, protože dává členům týmu více autorství v jejich životech, což podle něj věří jiskry tvořivosti a inovacím.

invision logo

InVision má distribuovaný tým, který zaměstnává více než 200 pracovníků pro outsourcing vývoje softwaru z více než 14 zemí a používá aplikaci s názvem Funkční najít nové uchazeče o zaměstnání.

Mezi výhody patří zdravotní pojištění, členství v tělocvičně, příspěvek na vybavení, cestovní a konferenční stipendia, navíc k konkurenčnímu kompenzačnímu balíčku.

Zkontrolujte aktuální stav InVision vzdálená pracovní místa, které zahrnují pozice v produktech, strojírenství, prodeji a podpoře zákazníků.

# 8: MeetEdgar

MeetEdgar je platforma pro sociální plánování, která byla zcela vzdálená od jejího založení generální ředitelkou a zakladatelkou Laury Roeder v roce 2014.

MeetEdgar začínal jako tým jednoho a jeho zakladatel byl úplně zaváděn, dokud se nerozrostl na tým více než 20, s pracovníky převážně z Kanady a USA.

meetedgar logo

Přestože byl MeetEdgar zcela zavázán, rozrostl se 4 miliony dolarů ročních opakujících se příjmů za 4 krátké roky, to vše při plném dálkovém ovládání. Společnost si cení rozmanitosti a pomocí vzdálené práce vytváří inkluzivitu svého týmu. Pevně ​​věří, že práce na dálku pomáhá dosáhnout lepší rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem natolik, že nabízí komplexní výhody, které zahrnují příspěvky na internet / coworking / Macbook, roční konference a dokonce příspěvek na úklid, který pomáhá pracovníkům vyrovnat se s ostatními povinnostmi.

Při zvažování nových zaměstnanců hledají dobré písemné komunikační dovednosti, dobrou motivaci a někoho, kdo může pracovat samostatně, ale má také týmový sklon..

# 9: Todoista

Společnost byla založena v roce 2007, Todoista, jedna z nejoblíbenějších aplikací pro správu úkolů a úkolů, začala jako vedlejší projekt generálního ředitele Amira Salihefendiće.

V současné době má 61 zaměstnanců ze 24 zemí. Todoist je jedním z produktů pod Doist, její mateřská společnost.

todoistické logo

Salihefendić není cizí globálnímu občanství: narodil se v Bosně, strávil dospívající roky v Dánsku (kde navštěvoval univerzitu) a nakonec se přestěhoval na Tchaj-wan, kde pracoval na Plurk, populární sociální platforma v Asii, kterou spoluzakládal.

Když byl Salihefendić na vysoké škole, vyrovnal své studium při práci na dvou pracovních místech a potřeboval nástroj pro úspěšné řízení všech svých projektů. Protože nebyl spokojen se současnými řešeními na trhu, rozhodl se vytvořit si svůj vlastní.

Když Salihefendić opustil Plurk, byl překvapen, že Todoist shromáždil 300 000 uživatelů, přestože nevynakládal žádné velké úsilí na rozšíření aplikace. Protože věděl, že něco dělá, rozhodl se na tuto iniciativu plně soustředit.

V té době nemohl najít místní talent. Když se rozhodl přestěhovat se někam, jako je New York nebo San Francisco, aby otevřel kancelář, nebo hledal lidi, kteří by mu pomohli na dálku z celého světa, vybral druhou možnost.

Salihefendić je velmi otevřený o tom, jak vysoce myslí na vzdálenou práci a jak to přispívá k dobré rovnováze mezi pracovním a soukromým životem. Jako generální ředitel společnosti, která pomáhá s produktivitou, to uvedl do činnosti nabízením výhod, jako je povinné 40 dní volna za rok.

Při publikaci přináší Todoist odhad 5 milionů dolarů každoročně.

# 10: Zapier

Zapier je řešení produktivity pro automatizaci sdílení dat a spouštění různých akcí mezi aplikacemi. V zásadě vytváří integraci mezi různými softwarovými nástroji, které by jinak neexistovaly.

Podle rozhovoru se spoluzakladatelem Wade Fosterem Hacker Poledne, Zapier zahájen v roce 2011 v Columbii v Missouri se spoluzakladatelem Bryanem Helmigem. V té době na volné noze působili jako weboví vývojáři pro řadu klientů a viděli příležitost přidat hodnotu svým klientským projektům..

logo zapier

Tým společnosti Zapier je stoprocentně vzdálený, 150 členů se nachází v 15 časových pásmech a 17 zemích. Výhody zahrnují neomezenou politiku dovolené, penzijní plán se 4% společností (pro zaměstnance se sídlem v USA – ale nabízejí další možnosti sdílení zisku pro všechny ostatní), 2 roční firemní ústupy, placenou rodičovskou dovolenou a příspěvek na profesní rozvoj. Proces jejich najímání začíná online formulářem a pomocí vlastních rozšíření rozšiřuje maskování jmen a fotografií kandidátů a odstraňuje zkreslení od začátku procesu.

Zapier sdílí lekce získané v jejich Nejlepší průvodce vzdálenou prací, kromě nespočetných dalších zdrojů pro vývoj softwaru, které jsou sdíleny na jejich webových stránkách a blog.

Přestože přesné ocenění společnosti nebylo zveřejněno, Business Insider sdílí, že společnost Zapier má Roční míra běhu 35 milionů dolarů od roku 2018.

Podívejte se na aktuální informace Zapiera pracovní příležitosti na dálku.

Závěrečné myšlenky na společnosti postavené na outsourcingu vývoje softwaru a vzdálené práci

Po zvážení této skupiny flexibilních, ale výnosných společností jako celku mohou být pro založení vzdáleného týmu nebo outsourcingu vývoje softwaru pro vaši firmu užitečné následující možnosti:

 • �� Transparentnost a komunikace – konkrétně písemná komunikace – jsou dva faktory, které hrají při vzdálených úlohách obrovskou roli. Udržování důvěry je navíc obrovským faktorem, protože manažeři nemohou fyzicky zjistit, zda členové jejich týmu pracují – spoléhají pouze na svůj výstup (a schopnost reagovat na online komunikaci)..
 • „Úspěšné vzdálené týmy se snaží co nejvíce osobně setkat – alespoň jednou nebo dvakrát ročně, aby poznaly lidi, se kterými pracují..
 • �� Vzhledem k tomu, že šetří režijní náklady, většina z těchto společností nabízí konkurenční kompenzaci a může svým zaměstnancům rozdávat zvláštní přídavky, například na vybavení, wellness a konference, aby rozšířili své vzdělávání.

Takže jde dál na správné cestě pro vaše podnikání?

Porota je stále mimo, ale před přijetím rozhodnutí byste měli zvážit některé obecné aspekty:

za prvé, "vzdálená práce" znamená různé věci pro různé lidi. Ve své nejobecnější inkarnaci se práce na dálku vztahuje na práci mimo kancelář. Existuje však několik různých typů práce na dálku.

Například existují některé společnosti, které umožňují plně vzdálený zážitek, zatímco jiné umožňují zaměstnancům pracovat pouze z domova jeden až několik dní v týdnu. Kromě toho některé společnosti stále upřednostňují nábor zaměstnanců na místní úrovni, a to tak, aby se každý mohl v případě potřeby zúčastnit schůzky, zatímco jiné jdou plně globální.

Celkově sice může pracovat na dálku několik výhod, ale pro každého to nefunguje. Společnosti jako Yahoo a IBM se pokusily nabídnout práci z domova, ale od té doby se rozhodly snížit nebo úplně šrot na dálku ve prospěch toho, aby se jejich lidé společně inovovali. Protože se tyto společnosti skládají z větších týmů, může být spojování členů týmu a vytlačování produktů problémem ve srovnání s malými startovními týmy, které jsou obratnější.

Společnosti, které si osvojují vzdálenou pracovní kulturu a outsourcing vývoje softwaru, věří, že díky nezávislosti na místě nemají jen hlubší fond, aby našli nejlepší talenty na světě. Rovněž věří, že tím, že svým zaměstnancům poskytnou samostatnost při výběru místa, kde nejlépe pracují, uvolní kreativnější a inovativnější myšlení, které je zapotřebí v rychle se rozvíjejících technologických startupech (jako většina společností na tomto seznamu)..

Co tě brzdí před založením vlastního vzdáleného týmu? Chybělo nám zmínit skvělou společnost, která byla postavena s outsourcingem vývoje softwaru? Sdílejte s námi své myšlenky na Twitteru @ CodeinWP!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector