Sucuri vs Wordfence vs MalCare: Jaký je nejlepší plugin zabezpečení WordPress?

Sucuri vs Wordfence vs MalCare: Jaký je nejlepší plugin zabezpečení WordPress?

Sucuri vs Wordfence vs MalCare: Jaký je nejlepší plugin zabezpečení WordPress?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Snažíte se rozhodnout mezi Sucuri vs Wordfence vs MalCare? Tato tři jsou některá z nejpopulárnějších řešení pro zlepšení zabezpečení vašeho webu WordPress. Přestože jsou všechny zaměřeny na zvýšení bezpečnosti vašeho webu, přistupují k zabezpečení WordPressu trochu odlišným způsobem.


Pokud jde o přístup každého pluginu, nemusí to být nutně správné nebo nesprávné, ale budete si muset vybrat řešení, které nejlépe odpovídá vašim potřebám, rozpočtu a úrovni znalostí..

Abychom vám pomohli při rozhodování mezi Sucuri vs. Wordfence vs. MalCare, rozdělím toto srovnání do čtyř širokých sekcí:

 • Úvod do každého nástroje a základní přístup, který každý používá k zabezpečení WordPress.
 • Hlubší pohled na skutečné bezpečnostní funkce, které vám každý nástroj pomůže implementovat.
 • Praktický pohled na snadnost použití a nastavení jednotlivých nástrojů, včetně toho, jaké to je pro správu více webů.
 • Informace o cenách.

Sucuri vs Wordfence vs MalCare: Jaký je nejlepší plugin zabezpečení WordPress

Podívejme se na to, abychom vám mohli vybrat nejlepší bezpečnostní plugin WordPress pro váš web WordPress…

��️ Základní rozdíly mezi Sucuri vs. Wordfence vs. MalCare

Dobře, takže všechny tyto pluginy vám pomohou zabezpečit váš web WordPress, ale každý z nich o tom jde poněkud odlišným způsobem. Než tedy hovoříme o konkrétních rozdílech funkcí, pojďme mluvit o rozdílu v přístupu mezi jednotlivými bezpečnostními doplňky WordPress.

Sucuri

Sucuri

Sucuri jsou ve skutečnosti dvě věci:

(1) A bezplatný plugin WordPress který implementuje základní postupy zabezpečení aplikace WordPress.

(2) Cloudová bezpečnostní platforma, kompletní s firewallem, CDN a, v závislosti na vašem plánu, službou odstraňování lidského malwaru. Skutečně nasměrujete svůj web na servery DNS společnosti Sucuri a společnost Sucuri bude takto chránit váš web – podobně jako funguje funkce Cloudflare.

Nemusíte používat oba – je zcela možné použít pouze bezplatný plugin nebo pouze službu firewall.

Pro toto srovnání je však budu považovat za stejnou věc, i když se pokusím poznamenat, kdy je něco k dispozici v zásuvném modulu vs služba.

Wordfence

wordfence

Wordfence je komplexní zabezpečení WordPress zapojit který funguje téměř úplně na serveru vašeho webu WordPress (toto rozlišení bude důležité za vteřinu).

Zabezpečení webu WordPress hodně přispívá, což vysvětluje, proč je to nejoblíbenější bezpečnostní plugin WordPress s dostatečným odstupem. Podle WordPress.org je aktivní na více než 3 milionech webů.

Nabízí bezpečnostní zabezpečení, firewall, bezpečnostní skenování, ochranu přihlašovacích údajů a mnoho dalšího.

Pokud jde o bezplatné funkce, Wordfence je pravděpodobně nejštědřejším nástrojem. Takže pokud je váš rozpočet 0 $, budete chtít věnovat zvláštní pozornost Wordfence, protože by to mohl být pro vás nejlepší nástroj (i když to neznamená, že Wordfence není dobrá volba pro někoho s větším rozpočtem!).

MalCare

malcare

MalCare je zabezpečení WordPress zapojit se zaměřením na skenování a nalezení malwaru na vašem webu WordPress.

Od svého prvního spuštění je rozšířena o firewall a některé základní funkce zabezpečení WordPress.

Nejunikátnější věcí na MalCare je však to, jak prohledává vaše soubory.

Namísto prohledávání souborů na serverech vašeho webu WordPress zkopíruje MalCare soubory na své vlastní servery a provede tam kontrolu.

Spuštění prověřování na vašem vlastním serveru může spotřebovat spoustu prostředků, takže tento přístup je o něco příznivější pro výkon. Toto je stejný přístup, jaký používá služba VaultPress z Automattic / Jetpack.

Zabezpečení webu navíc spravujete spíše z cloudového panelu MalCare, než z dashboardu WordPress.

MalCare je od stejného vývojáře jako populární služba zálohování BlogVault a můžete integrovat dvě služby, takže můžete mít jedno řešení, které zvládne zálohy i zabezpečení.

��‍♂️ Bezpečnostní funkce pluginů

Nyní, když znáte základní přístupy, porovnejme některé specifické funkce, které každý nástroj nabízí, do čtyř širokých kategorií:

 • Obecné bezpečnostní kalení
 • Firewall webových stránek
 • Ochrana přihlašovacích údajů
 • Skenování malwaru

Bezpečnostní kalení

Podle "bezpečnostní kalení", Mám na mysli základní vylepšení, díky kterým je váš web WordPress bezpečnější.

Sucuri

Sucuri zahrnuje Možnosti kalení oblast, která usnadňuje implementaci základních vylepšení, jako je blokování souborů PHP v určitých adresářích, deaktivace úpravy souborů na palubní desce a další:

Sucuri možnosti kalení

Wordfence

Mnoho pravidel pro tvrdnutí Wordfence spadá do jiných kategorií (např. Ochrana přihlašovacích údajů a firewall), ale stále obsahuje některé obecné zásady kalení, jako například:

 • Zakázání provádění kódu v adresáři uploads.
 • Skrytí vaší verze WordPress.

Pravidla kalení Wordfence vs Sucuri a MalCare

MalCare

MalCare rozděluje své bezpečnostní zabezpečení do tří kategorií:

 • Nezbytný – blokování provádění PHP a zakázání editace souborů.
 • Pokročilý – blokování instalace motivu / pluginu.
 • Paranoidní – změna bezpečnostních klíčů a resetování všech uživatelských hesel.

Zásady kalení MalCare

Firewall webové aplikace (WAF)

Firewall webové aplikace (WAF) pomáhá aktivně chránit váš web filtrováním požadavků dříve, než se dostanou na váš web WordPress. Přemýšlejte o tom jako o stěně mezi vaším webem a internetem obecně. Brána je otevřena běžným uživatelům, ale škodliví herci se zastaví před tím, než mohou vstoupit.

Zatímco mnoho pluginů zabezpečení WordPress uvádí WAF jako funkci, WAF je opravdu stejně dobrý jako pravidla a zásady, které používá k filtrování provozu. Protože se povaha škodlivých útoků neustále mění, budete také chtít řešení, které aktualizuje jeho pravidla, aby váš web zůstal v bezpečí.

Sucuri

Služba placeného firewallu společnosti Sucuri je jak WAF, tak CDN v jedné (podobně jako Cloudflare). Pomáhá aktivně chránit váš web filtrováním provozu na něm, včetně ochrany před zneužitím v noci. Pomáhá také zajistit globální dostupnost a rychlejší načítání stránek prostřednictvím sítě CDN.

Pokud jde o pluginy v tomto seznamu, kombinace firewallu a CDN je jedinečná a Sucuri má skvělou pověst, pokud jde o kvalitu své brány firewall.

Wordfence

Wordfence obsahuje WAF ve bezplatné verzi na WordPress.org, která chrání před obecnými útoky i útoky specifickými pro WordPress. Aktualizuje také pravidla brány firewall, aby byla chráněna před nově objevenými útoky.

Pokud však chcete získat přístup k nejnovějším pravidlům brány firewall ihned, budete muset zaplatit za prémiovou verzi aplikace Wordfence. Používáte-li firewall ve bezplatné verzi, před přidáním těchto pravidel do brány firewall dojde k 30dennímu zpoždění. To je velká část toho, jak Wordfence zpeněží plugin, protože bezplatná verze je jinak téměř plně funkční.

MalCare

MalCare inzeruje firewall, ale nezdá se být tak komplexní jako Sucuri nebo Wordfence. Brána MalCare může pomoci blokovat škodlivé adresy IP, což je určitě užitečné. Nezdá se však, že by měl stejný typ pravidelně aktualizovaných pravidel, jaké získáte u Sucuri nebo Wordfence.

Ochrana přihlašovacích údajů

Nejlepší zabezpečení na světě nemůže hackera zastavit, pokud vejdou do předních dveří. To znamená, že pokud hackeři mohou použít vaši přihlašovací stránku pro přístup ke skutečnému účtu správce WordPress, mohou dělat, co chtějí.

Útoky hrubou silou jsou běžným vektorem útoku, takže budete chtít uzamknout svou přihlašovací stránku WordPress, abyste věci udrželi v bezpečí.

Sucuri

Sucuri může pomocí své brány firewall chránit vaši přihlašovací stránku před škodlivými hráči, ale neobsahuje CAPTCHA, což omezuje pokusy o přihlášení nebo dvoufaktorové ověřování funkčnost.

Pokud chcete další ochranu přihlašování, budete ji chtít spárovat s jiným pluginem.

Wordfence

Wordfence nabízí nejobsáhlejší sadu možností ochrany přihlašovacích údajů v tomto seznamu, včetně dvoufaktorové autentizace, kterou žádný z ostatních pluginů nenabízí.

U dvoufaktorů můžete povolit dvoufaktorové pro specifické uživatelské role a také vyžadovat, aby správci používali dvoufaktorové.

CAPTCHA můžete také přidat na své přihlašovací a registrační stránky prostřednictvím reCAPTCHA v3, který nevyžaduje, aby uživatelé prováděli jakoukoli akci, pokud selže jejich prohlížeč..

Kromě brány firewall Wordfence zahrnují další funkce ochrany přihlášení:

 • Možnost omezit pokusy o přihlášení a blokovat adresy IP po určitém počtu selhání.
 • Schopnost vynucovat silná hesla pro uživatele a kontrolovat sílu hesla, když uživatel aktualizuje svůj profil. Silná hesla můžete uložit do správce hesel.
 • Omezení rychlosti.

MalCare

MalCare vám může pomoci chránit vaši přihlašovací stránku pomocí brány firewall a také vám může pomoci přidat CAPTCHA k vaší přihlašovací stránce. Nepodporuje však dvoufaktorové ověřování ani omezování pokusů o přihlášení.

Skenování malwaru

Všechny tři pluginy nabízejí skenování malwaru, ale dělají to různými způsoby.

Sucuri

Sucuri nabízí skenování malwaru v bezplatném pluginu i v placené službě.

Ve bezplatném pluginu můžete monitorovat integritu základních souborů WordPress a také spouštět skenování malwaru prostřednictvím bezplatného nástroje SiteCheck. Pro spuštění těchto prověřování ve skutečnosti nepotřebujete plugin – stačí připojit adresu URL svého webu.

Je důležité pochopit, že pomocí bezplatného pluginu Sucuri kontroluje pouze soubory front-end na vašem webu. Protože nekontroluje skutečné soubory na vašem serveru, nebude schopen najít 100% veškerého malwaru. Více zde.

S placenou službou však Sucuri provádí skenování malwaru na straně serveru, které může identifikovat zranitelnost v souborech, které se nemusí objevit na front-end vašeho webu. Takže pokud chcete nejkomplexnější skenování malwaru, budete muset zaplatit za prémiovou službu.

Wordfence

Wordfence umožňuje spouštět skenování malwaru přímo z ovládacího panelu WordPress – stačí kliknout Spusťte nové skenování:

Kontrola malware Wordfence

Poté Wordfence prohledá soubory na vašem serveru. Kontrola kontroluje více než jen malware – zkontroluje také základní problémy, jako jsou zastaralé pluginy a slabá hesla:

Wordfence našel problémy

Můžete provádět úplné skenování malwaru s bezplatnou i placenou verzí. Jediný rozdíl spočívá v tom, že prémiová verze získává aktualizace signatur malwaru v reálném čase, zatímco aktualizace podpisů malwaru v bezplatné verzi jsou zpožděny o 30 dní.

MalCare

Prohledávání malwaru je hlavní funkcí MalCare, takže plugin má velký důraz na prohledávání souborů na vašem webu.

Ojedinělá věc, jak MalCare spouští skenování malwaru, spočívá v tom, že zkopíruje vaše soubory do umístění mimo server a naskenuje je tam, místo toho, aby ke spuštění prověřování použila prostředky serveru..

MalCare malware skenování vs Sucuri a Wordfence

Pokud máte prémiovou verzi, MalCare také nabízí jedno kliknutí na čištění malwaru, což je další silná stránka této služby, pokud jde o skenování malwaru.

�� Porovnání nastavení a snadné použití

Všechny výše uvedené bezpečnostní funkce jsou důležité pouze v případě, že je můžete implementovat, takže pokud nejste technický uživatel, je důležité, abyste snadno nastavili vše a zajistili funkčnost pluginu..

Kromě toho, pokud spravujete zabezpečení pro více webů WordPress, je užitečné mít možnost to udělat z jediného dashboardu, který některé z těchto nástrojů umožňují.

V této sekci porovnám:

 • Jak plugin funguje na jednom webu.
 • Zda plugin umožňuje spravovat více webů WordPress z jednoho místa.

Nastavení jediného webu WordPress

Sucuri

Nastavení Sucuri může mít dvě části, v závislosti na tom, zda používáte zásuvný modul, službu firewall nebo obojí.

Nastavení a používání pluginu je jednoduché. Chcete-li začít, můžete si nainstalovat bezplatný plugin z WordPress.org.

Pak se můžete vydat na Sucuri Security kartu na hlavním panelu WordPress pro zobrazení výsledků a konfiguraci nastavení:

Sucuri vs Wordfence vs MalCare nastavení předběžné

Sucuri odvádí dobrou práci, protože usnadňuje zobrazení stavu vašeho webu na postranním panelu:

Kontrolní seznamy Sucuri

Pokud chcete používat prémiovou službu firewallu Sucuri, musíte se zaregistrovat k účtu Sucuri a nasměrovat jmenné servery vaší domény na Sucuri. Svůj jmenný server můžete změnit kdekoli, kde jste zaregistrovali název domény svého webu. Tento krok je trochu více technický, ale to je to, co umožňuje Sucuri filtrovat provoz, než dopadne na váš web a zrychlí váš web pomocí CDN.

Wordfence

Chcete-li začít s Wordfence, můžete si nainstalovat bezplatný plugin z WordPress.org. Poté aplikace Wordfence vás vyzve k zadání vaší e-mailové adresy, abyste mohli dostávat upozornění na zabezpečení.

Pak, když jdete na Wordfence na panelu dashboardu WordPress vám Wordfence nabídne tohoto šikovného úvodního průvodce, který vám ukáže, kde jsou důležité funkce:

Úvodní průvodce Wordfence

Podobné průvodce získáte také při přístupu k dalším funkcím, jako je firewall nebo skenovací nástroj Wordfence.

Obecně platí, že řídicí panel Wordfence také dělá dobrou práci, když vám řekne, co musíte udělat. Zobrazí se výzva ke konfiguraci důležitých funkcí (1) a oznámení, která vás informují o důležitých problémech (2):

Řídicí panel Wordfence vs Sucuri a MalCare

Takže zatímco Wordfence obsahuje mnoho funkcí, způsob, jakým jsou navrženy na hlavním panelu, vám pomůže pochopit, co všechno dělá a co je třeba věnovat pozornost.

MalCare

MalCare má dvě části – bezplatný plugin na WordPress.org a cloudový panel MalCare.

Chcete-li začít, nainstalujte si bezplatný plugin. Poté zadáte e-mail a zahájíte proces synchronizace s cloudovým panelem MalCare:

Webová stránka synchronizace MalCare

Odtud budete spravovat vše ostatní v cloudovém panelu MalCare – nikoli v panelu WordPress:

Řídicí panel cloudu MalCare

Díky prémiové verzi získáte na tomto panelu více možností, například možnost nakonfigurovat výše uvedená nastavení kalení:

MalCare pravidla kalení vs Sucuri a Wordfence

Správa více webů WordPress

Sucuri

Sucuri má speciální agenturní plány pro webové profesionály, pokud spravujete více webů pomocí firewallové služby nebo platformy zabezpečení Sucuri.

Na WordPress.org však neexistuje nástroj pro správu více webů pomocí bezplatného pluginu – je třeba to udělat na základě jednotlivých webů.

Wordfence

Pokud spravujete více webů WordPress pomocí Wordfence, získáte nástroj s názvem Wordfence Central, který vám umožní spravovat všechny tyto weby z jediného sjednoceného dashboardu:

Wordfence Central vs Sucuri a MalCare

Kromě zobrazení stavu stavu a potenciálních problémů každého webu můžete také vytvořit šablony zabezpečení a použít je na více webů, což je opravdu výhodné, pokud chcete na všech těchto webech provést změnu..

MalCare

Pokud k účtu MalCare propojíte více webů, můžete všechny spravovat ze stejného účtu MalCare:

MalCare více webů

Můžete také přidat značky, které vám pomohou s organizací stránek.

Protože již používáte cloudový panel MalCare ke konfiguraci všeho, je docela vhodné spravovat více webů.

MalCare také obsahuje bílé štítky a zprávy, pokud pracujete s klientskými weby.

�� Porovnání cen a licenčních možností

Konečně je tu otázka ceny. Všechny tři nástroje mají omezené bezplatné verze s prémiovými verzemi / funkcemi.

Sucuri

Verze pluginu Sucuri je 100% zdarma. Budete muset zaplatit pouze v případě, že se chcete přihlásit k odběru služby Sucuri firewall a služby CDN nebo k širší bezpečnostní platformě Sucuri.

Za prvé, můžete zaplatit jen za firewall a CDN, což vás bude stát 9,99 $ měsíčně za web WordPress. Tento plán však nezahrnuje skenování malwaru a čištění hacků.

Pokud chcete tyto služby, budete potřebovat plnou platformu Sucuri, která začíná u jednoho webu na 199,99 $ ročně..

Můžete také přidat službu automatického zálohování za dalších 5 $ měsíčně.

Wordfence

Základní plugin Wordfence je zdarma a je k dispozici na WordPress.org. Samo o sobě poskytuje přístup ke všem funkcím, které jste viděli výše. Nezapomeňte však, že mezi bezplatnou a prémiovou službou existují některé důležité rozdíly.

U bezplatné verze musíte čekat 30 dní na aktualizaci pravidel brány firewall Wordfence a podpisů skenování malwaru. Ačkoli budete chráněni před známými hrozbami, nemusíte mít nutně ochranu před hrozbami, které byly objeveny během posledních 30 dnů.

Pokud platíte za prémii Wordfence, získáte aktualizace v reálném čase, podporu blokování země a častější kontroly.

Plány Wordfence Premium začínají na 99 USD za web, ale můžete ušetřit peníze, pokud si kupujete více webů nebo platíte za několik let předem.

MalCare

Bezplatný plugin MalCare na WordPress.org vám poskytuje přístup k základnímu skenování malwaru.

Pro přístup ke všem bezpečnostním funkcím zabezpečení, odstranění malwaru jedním kliknutím a některým dalším funkcím však budete potřebovat placený plán.

Placené plány začínají na 99 USD ročně na jedno místo.

�� Závěr: Sucuri vs. Wordfence vs. MalCare

To zabalí maso našeho srovnání Sucuri vs Wordfence vs. MalCare.

Hledání singlu "nejlepší WordPress bezpečnostní plugin" může být obtížné, protože každý nástroj má poněkud odlišný přístup:

Wordfence má nejštědřejší bezplatnou verzi, protože poskytuje přístup téměř ke všem funkcím zdarma a pokrývá vše od kalení po dvoufaktorovou autentizaci, skenování malwaru a firewall. Pokud hledáte výhradně bezplatný bezpečnostní plugin, je to pravděpodobně nejlepší volba pro vás. �� nejlepší bezplatný nástroj

Sucuriho bezplatný plugin WordPress je dobrá volba pro základní bezpečnostní zpřísnění, ale většina proaktivních opatření je v EU prémiové služby Sucuri. Můžete si koupit samostatnou službu firewall / CDN nebo jaro pro dražší bezpečnostní platformu. Přestože plná bezpečnostní platforma je nejlepší volbou na tomto seznamu, přichází s klidem odstraňování škodlivého softwaru a vyčištění hacků.

Konečně, MalCare nabízí jedinečný přístup prohledávání souborů mimo web, což snižuje dopad zdroje na váš server. Její hlavní zaměření je na skenování a odstraňování škodlivého softwaru, ale stále obsahuje některé další bezpečnostní funkce, jako je základní kalení a firewall. Můžete ji také integrovat do služby BlogVault a získat tak ještě větší klid.

Máte nějaké dotazy ohledně rozhodování mezi Sucuri vs Wordfence vs MalCare? Zeptejte se v komentářích!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector