Porovnání 7 nejlepších kontaktních formulářů pro WordPress

Pluginy kontaktních formulářů pro WordPress mohou znít jako téma, které je na webu docela dobře pokryté, ale ve skutečnosti tomu tak je.?


Tady je to, co mám na mysli; celé roky používáme kontaktní formulář 7 a ani jsme dvakrát nepřemýšleli o vyzkoušení jiných řešení. Je však možné, že se vývoj v oblasti kontaktních formulářů úplně zastavil? Je kontaktní formulář 7 kontaktním formulářem pro WordPress?

Samozřejmě že ne! Takže dnes se na to díváme nejlepších 7 pluginů pro kontaktní formulář pro WordPress v roce 2020:

Shrnutí: Horní zásuvné moduly pro kontaktní formulář pro WordPress ZAPOJIT
CENA
HODNOCENÍ
AKTIVNÍ INSTALACE
WPFormsod 39,50 $ / rok4.93 000 000+
Formuláře Ninjaod 99 $ / rok4.41 000 000+
Forminator0 $4.730 000+
Raketový batoh0 $3.95 000 000+
Kontaktní formulář 70 $4.15 000 000+
Formy Everestu0 $4.9100 000+
Kali Forms0 $4.120 000+

1. WPForms

wpforms

WPForms je mimořádně bohatý plugin, který také nějak dokáže zajistit příjemné a jasné uživatelské rozhraní. Všechno funguje s drag-and-drop, což dělá vytváření nových formulářů poměrně rychlým a také získáte přístup k předdefinovaným šablonám formulářů, abyste věci ještě více urychlili..

wpforms-drag-and-drop

Podívejme se na některé skvělé funkce, které vám WPForms nabízí:

 • Všechny formuláře vytvořené pomocí tohoto pluginu jsou citlivé a vhodné pro mobilní zařízení.
 • Zahrnuje online platby přes PayPal a Stripe (včetně opakujících se funkcí)… skvělé pro prodej, dary a nastavení to nezahrnuje žádnou práci s kódováním.
 • Můžete vytvořit formuláře pro předplatné e-mailů a integrovat je do oblíbených e-mailových marketingových služeb.
 • Ve správci wp-admin je spravování záznamů – nemusíte nikam chodit, abyste viděli všechny přijaté příspěvky.
 • Blokuje automaticky odesílání spamu.
 • Formuláře můžete vložit kamkoli prostřednictvím krátkých kódů.

wpforms-embed

Je tu bezplatná verze dostupného pluginu. Zaplacená částka platí pro $ 39 – 299 $.

Získat tento plugin pro kontaktní formulář, pokud: Potřebujete řešení bohaté na funkce, které se také snadno používá, a poskytuje funkce, které jdou nad rámec toho, co se obvykle zobrazuje v kontaktních formulářích (integrace plateb, integrace e-mailových služeb atd.).

2. Ninja formuláře

Formuláře Ninja

Ninja Forms je jedním z více plug-inů bohatých na funkce a může vám poskytnout mnohem víc než jen funkčnost kontaktního formuláře. Můžete jej použít k vytvoření formulářů k odběru, průzkumů nebo čehokoli jiného, ​​co lze provést prostřednictvím webového formuláře.

Ninja Forms se také stará o správu odeslaných formulářů přímo na hlavním panelu WordPress.

Vytváření formulářů je relativně snadné. Začněte tím, že přejdete na Formuláře / Přidat nové. Tam můžete použít zjednodušené rozhraní drag-and-drop. Chcete-li přidat pole formuláře, musíte kliknout na konkrétní typ pole a poté je můžete znovu nastavit podle toho, jak pracujete s widgety WordPress..

Demo Ninja Forms

Přidávání vašich formulářů do blogových příspěvků se provádí pomocí krátkých kódů – každý zkratkový kód odpovídá jednotlivému formuláři. Jak vypadá kontaktní formulář:

Finální podoba formuláře Ninja

Co je v pohodě na tomto pluginu je počet přizpůsobení, které přináší. Jen abychom jmenovali pár:

 • Můžete nastavit konkrétní e-mailová oznámení, která budou zasílána při úspěšném odeslání formuláře. Můžete informovat sebe i uživatele.
 • Můžete určitým akcím přiřadit odeslání formuláře, jako je zobrazení zprávy o úspěchu nebo dokonce předplatit někoho do seznamu MailChimp.

Je tu bezplatná verze dostupného pluginu. Zaplacená částka platí pro 99 až 499 $.

Získat tento plugin, pokud: Potřebujete pokročilé funkce webového formuláře a mít kontaktní formulář je jen jedním z jeho aspektů.

3. Forminator


Zásuvka pro výplatu forminator, kvíz a kontaktní formulář Zásuvka pro výplatu forminator, kvíz a kontaktní formulář

Autor: WPMU DEV

Aktuální verze: 1.12.1.1

Poslední aktualizace: 28. května 2020

forminator.1.12.1.1.zip


Hodnocení 94%


50 000 + instalace


WP 4.6 + Vyžaduje

Forminator je rozumně nový přírůstek do našeho seznamu, ale pokud jde o integraci a přidání pole, překonává další možnosti. S Forminatorem můžete rychle vytvořit nový formulář, všechny kredity pro drag-n-drop rozhraní. Návrh formuláře můžete zcela přizpůsobit pomocí vzhledové části několika kliknutími.

Tento plugin je plně kompatibilní s integrací e-mailového marketingu a správy, jako jsou Trello, Mailchimp, Slack, Hubspot, AWeber a další.

Pokud chcete vědět, jak to stojí mezi ostatními zásuvnými moduly kontaktních formulářů, podívejte se na "Vložte pole" volba. K dispozici je 24 jedinečných polí pro vytváření kontaktních formulářů, platebních formulářů, výpočtů, widgetů zpětné vazby, průzkumů v reálném čase a kvízů..

Chcete-li jej použít, vyberte typ formuláře, který chcete vytvořit, a přidejte pole formuláře.

Forminator

Přizpůsobte vzhled a vložte zkrácený kód tam, kam chcete přidat. Aplikace třetích stran můžete také přidat pouze po vytvoření formuláře.

Dostat tento plugin li: Chcete plugin WordPress pro vytváření různých typů formulářů, nebo pokud máte web eCommerce a chcete přidat výpočtový formulář.

4. Jetpack


Jetpack od WordPress.com Jetpack od WordPress.com

Autor: Automaticky

Aktuální verze: 8.5

Poslední aktualizace: 5. května 2020

jetpack.8.5.zip


Hodnocení 78%


5 000 000 + instalace


WP 5.3 + Vyžaduje

Jak možná víte, Jetpack – hlavní plugin z tábora Automattic – má také modul kontaktních formulářů. Stačí jej aktivovat v Jetpack / Settings:

Aktivace modulu kontaktního formuláře Jetpack

Vytváření kontaktních formulářů pomocí Jetpack funguje trochu jinak než u ostatních pluginů v tomto seznamu. Namísto vytváření formuláře a jeho zahrnutí do různých příspěvků / stránek se dostanete k vytvoření formulářů přímo na obrazovce pro úpravy příspěvků / stránek:

Jetpack přidat formulář

Jetpack vám dává možnost upravit pole (odstranit stávající nebo přidat nové) a nakonec přidat formulář k vašemu příspěvku:

Možnosti formuláře Jetpack

Jak vypadá finální kontaktní formulář:

Konečná podoba Jetpacku

Získat tento plugin, pokud: Chcete jednoduchou funkci kontaktního formuláře, ale také chcete být schopni použít více formulářů pro jednotlivé blogové příspěvky nebo stránky.

5. Kontaktní formulář 7


Kontaktní formulář 7 Kontaktní formulář 7

Autor: Takayuki Miyoshi

Aktuální verze: 5.1.9

Poslední aktualizace: 20. května 2020

contact-form-7.5.1.9.zip


Hodnocení 82%


5 000 000 + instalace


WP 4.9 + Vyžaduje

Hej, nebudu ti lhát tady, i když jsem začal tento post dotazem na kontaktní formulář 7 pozice na trhu, faktem je, že je to stále jedno z nejlepších řešení tam, a já to musím zahrnout do tohoto seznamu také.

Kontaktní formulář 7 vám umožňuje přístup k další části na hlavním panelu WordPress nazvané Kontakt. Tam můžete vytvářet nové formuláře a upravovat stávající.

Práce s formulářem je snadná. To, co dostanete, je rozhraní založené na značkách HTML. Aby bylo možné vyladit své formuláře, musíte být opatrní, abyste strukturu nezkazili. Není to nijak obtížné, abych byl upřímný, ale ne tak jednoduchý jako u ostatních pluginů na tomto seznamu.

Kontaktní formulář 7 editace formuláře

Vzhledem k tomu, že začnete pracovat se strukturou HTML, můžete mezi pole formuláře přidat i vlastní prvky (extra text nebo obrázky), což může být v některých případech velmi užitečné..

Až vyladíte formulář, vezměte zkrácený kód a vložte jej do nějakého příspěvku nebo stránky. Jak vypadá finální kontaktní formulář:

Kontaktní formulář 7 finální formulář

Dostat tento plugin pro kontaktní formulář li: Chcete kontaktní formulář, který vám poskytne svobodu, pokud jde o možné úpravy. Panel úprav založený na HTML v kontaktním formuláři 7 to přináší.

6. Formy Everestu


Kontaktní formulář, drag and drop Builder pro WordPress - Everest Forms Kontaktní formulář, drag and drop Builder pro WordPress – Everest Forms

Autor: WPEverest

Aktuální verze: 1.6.7

Poslední aktualizace: 17. května 2020

everest-forms.1.6.7.zip


Hodnocení 98%


100 000 instalací


WP 5.0 + Vyžaduje

Everest Forms je pěkný plugin, velmi snadno použitelný a přizpůsobitelný. Je zcela zdarma a většina jeho funkcí je k dispozici od začátku. Uživatelé mohou jednoduše přetahovat svá pole a vytvářet flexibilní formuláře a upravovat je jednoduchým kliknutím. Pomocí tohoto nástroje můžete vytvářet neomezené formuláře s celou řadou variací, více sloupců, reCAPTCHA a dalších.

Chcete-li vytvořit nový formulář, klikněte na tlačítko Přidat nový v části Všechny formuláře pluginu; musíte zadat Jméno a vybrat šablonu. Jednoduše si můžete vybrat prázdný formulář nebo předem vytvořenou šablonu kontaktního formuláře, pokud chcete.

Tím se dostanete do rozhraní pro vytváření jádra, kde můžete přetažením polí z levé části doprava upravovat formulář. Nový řádek lze jednoduše přidat kliknutím na tlačítko Přidat řádek; kliknutím na libovolné pole vpravo můžete upravit jeho parametry a podrobnosti.

Tyto formuláře můžete umístit přímo pomocí ID krátkého kódu, který se zobrazí na stránce Všechny formuláře, jakož i samostatnou sekci pro tvorbu formulářů pro každý formulář..

Takto bude váš kontaktní formulář vypadat na front-endu:

Dostat Formy Everestu li: Chcete, aby fungovalo jedinečné a na rozhraní bohaté rozhraní UI. Tento plugin obsahuje efektivní a užitečná pole, která lze snadno přizpůsobit vašim představám.

7. Kali Forms


Snadné vytváření formulářů WordPress - Kali Snadné vytváření formulářů WordPress – Kali

Autor: Kali Forms

Aktuální verze: 1.6.5

Poslední aktualizace: 13. března 2020

kali-forms.1.6.5.zip


Hodnocení 94%


30 000 + instalace


WP 4.6 + Vyžaduje

Kali je pravděpodobně nejvíce začátečník-orientovaný plugin WordPress pro vytváření formulářů. Tento plugin pro kontaktní formulář je také velmi silný. Například existuje celá řada polí formulářů pro vytváření složitých formulářů pouhými několika kliknutími.

Bezplatný plugin můžete použít, pokud chcete vytvořit jednoduchý kontaktní formulář, aniž byste museli utrácet jeden dolar.

Kali Forms

Proces nastupování je opravdu jednoduchý a rychlý. Po instalaci stiskněte "vytvořte svůj první formulář" knoflík. Získáte seznam předem připravených šablon. Zatímco většina z nich je uzamčena ve bezplatné verzi, je k dispozici šablona kontaktního formuláře.

Demo Kali Forms

Jakmile to uděláte, přistoupíte k tvorci formulářů drag-and-drop. Můžete však přetahovat pouze pole, která jsou již přidána do formuláře. Chcete-li přidat nové pole, musíte kliknout na ikonu „+“ vedle každého pole.

Po vytvoření formuláře použijte krátké kódy pro přidání do blogových příspěvků. Ale vím, že design se může lišit v závislosti na zvoleném tématu, které jsem použil Neve téma za tohle. Takto bude váš kontaktní formulář vypadat pomocí výchozího nastavení:

Příklad Kali

Po stisknutí tlačítka Odeslat obdrží uživatel zprávu s poděkováním. Pro více funkcí, jako je podmíněná logika a vlastní CSS, byste měli jít na prémii. Cena závisí na počtu stránek, na kterých budete používat. Cena za jednu webovou licenci je 19 USD ročně.

Dostat tento plugin li: Pro rychlé vytvoření jednoduchého kontaktu potřebujete přímou možnost.

Vy?

Tak co si myslíte? Jaký je váš oblíbený plugin pro kontaktní formulář pro WordPress? Stýskalo se mi po něčem, co by tu mělo mít své místo?

✨ V neposlední řadě se podívejte na tuto sbírku pluginů WordPress, které by měly používat všechny weby.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map