Porovnání 5 nejlepších vlastních typů příspěvků pro WordPress

Porovnání 5 nejlepších vlastních typů příspěvků pro WordPress

Porovnání 5 nejlepších vlastních typů příspěvků pro WordPress
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Nejlepší vlastní typy příspěvků pro pluginy pro WordPress


S vlastní typy příspěvků, můžete z vašeho standardního webu WordPress udělat plnohodnotný systém správy obsahu. Kromě toho vám vlastní typy příspěvků také umožní představit na vašem webu určitou jedinečnost a pomoci mu vyniknout od ostatních.

Stručně řečeno, jakmile to uděláte správně, vlastní typy příspěvků pomohou upoutat pozornost návštěvníků a zlepšit jejich celkový zážitek ze čtení.

Co jsou vlastní typy příspěvků a jak je vytvořit?

Začněme příspěvky a stránkami. Jsou to dva nejčastěji používané typy obsahu ve WordPressu.

Tímto způsobem je typ vlastního příspěvku druh obsahu, který můžete vytvořit a přizpůsobit vy sám.

 • Například hudebník může potřebovat stránku pro svá hudební alba nebo seznamy skladeb. Vlastní typy příspěvků jsou pro to ideální.
 • Na druhou stranu web pro restauraci může vyžadovat stránku, která zobrazí nabídku. Opět platí, že vlastní typy příspěvků. Možné scénáře jsou spousty…

Existují dva hlavní způsoby, jak vytvořit vlastní typy příspěvků:

Můžete to udělat buď pomocí kódu, nebo pomocí pluginů.

Pokud jste vývojář a víte, jak přidat své vlastní příspěvky ručně, dobré pro vás! Nebude to problém, pokud se nebudete tolik věnovat technickým záležitostem. Existuje spousta pluginů WordPress, které to mohou udělat za vás.

Bez dalších okolků, Pojďme se podívat na 5 nejlepších vlastních typů příspěvků pro WordPress:

Nejlepší vlastní doplňky typu příspěvků pro WordPress

1. Uživatelské rozhraní vlastního typu příspěvku

uživatelské rozhraní vlastního typu příspěvku

 • Umožňuje vytvářet a konfigurovat vlastní typy příspěvků a vlastní taxonomie.
 • Umožňuje připojit vestavěné a vlastní taxonomie k typům příspěvků.
 • Dodává se s pokročilým označováním typů příspěvků.
 • Nezpracovává zobrazení vašich nových typů příspěvků a taxonomií. To musíte udělat sami.

Uživatelské rozhraní typu Custom Post Type, jedno z nejpopulárnějších pluginů pro vlastní příspěvky a taxonomie v oficiálním adresáři pluginů, přináší řadu skvělých možností a funkcí.

Tento plugin se velmi snadno používá. Po instalaci získáte pěkný ovládací panel, se kterým můžete pracovat, kde jsou snadno dostupné všechny možnosti a funkce pluginu.

Plugin umožňuje vytvářet nové typy příspěvků, nové odpovídající taxonomie a poté upravovat typy příspěvků, které již na svém webu máte.

Další příjemnou věcí na tomto pluginu je, že můžete importovat vlastní příspěvek, který již máte na jiném webu. Navíc je vaše export také možnost.

Jedinou nevýhodou pluginu je, že NENÍ zpracovat zobrazení registrovaných typů příspěvků nebo taxonomií ve vašem aktuálním tématu. Zaregistruje je pouze za vás.

2. WCK Vlastní typy příspěvků a Vlastní pole Tvůrce

Tvůrce vlastních příspěvků WCK a vlastních polí

 • Zahrnuje vlastní typy příspěvků, taxonomie a pole zdarma.
 • Poskytuje následující typy polí: WYSIWYG editor, nahrávání, text, textarea, zaškrtávací políčko, rádio, číslo, HTML, výběr času, telefon, výběr měny, výběr barvy, nadpis.
 • Umožňuje používat pole opakovače a skupiny opakovačů.
 • Umožňuje spojit typy příspěvků s vlastními taxonomiemi.

Bezplatný plugin WordPress, který funguje jednoduše a poskytuje intuitivní rozhraní. Je příjemné, že můžete upgradovat na prémiovou verzi, pokud potřebujete rozšířené funkce týkající se vlastních typů příspěvků.

Přidání nového typu příspěvku je snadné. V nabídce na hlavním panelu přejděte na WCK a klikněte na Vytvoření typu příspěvku. Tam musíte provést pouze několik nastavení, aby byl váš vlastní obsah připraven. Jakmile vytvoříte novou položku, zobrazí se jako samostatná položka nabídky na hlavním panelu, odkud ji můžete dále přizpůsobit.

S bezplatnou verzí pluginu WCK můžete také vytvářet vlastní taxonomie, pole a meta boxy, které můžete krásně propojit s vlastními typy příspěvků.

Pro více funkcí, jako jsou stránky s možnostmi a další vlastní typy polí, musíte upgradovat na prémiovou verzi, která začíná na 49 USD.

3. Lusky

lusky

 • Umožňuje vytvářet a konfigurovat vlastní typy příspěvků a vlastní taxonomie.
 • Umožňuje vytvářet stránky vlastního nastavení a rozšířené typy obsahu.
 • Existující typy obsahu můžete rozšířit.
 • Můžete použít různé typy polí a vytvořit si vlastní.
 • Uživatelsky přívětivé a moderní rozhraní.
 • Nabízí integraci s dalšími pluginy, jako jsou Polylang, WPML, Tabify Edit Screen, Codemin Admin Columns, Gravity Forms atd..

Pods je další uživatelsky přívětivý bezplatný plugin pro vlastní typy příspěvků, taxonomie a pole.

Vyniká díky svému původnímu uživatelskému rozhraní a celému procesu, kterým procházíte při používání pluginu. Tato zkušenost je spíš procesem podobným čarodějům než prostředím podobným řídicím panelům.

Lusky používají něco, čemu se říká "lusky" (překvapení, překvapení) uspořádat všechny vlastní typy příspěvků a taxonomie, které vytvoříte pomocí pluginu.

Plugin také umožňuje vytvářet stránky vlastních nastavení a dokonce i pokročilé typy obsahu (ty, které nepoužívají výchozí tabulky WordPress v databázi, ale místo toho vytvářejí své vlastní). Můžete také rozšířit stávající typy obsahu, taxonomie, média, uživatele a dokonce i komentáře.

4. Typy sad nástrojů

Typy sad nástrojů

 • Má moderní a přátelské rozhraní.
 • Přináší zobrazení typu příspěvku front-end, které vám umožní vytvořit si vlastní šablony a formuláře.
 • Dodává se s integrovaným ověřením vstupu.
 • Můžete nastavit opakující se skupiny polí.
 • Umožňuje propojení mezi různými typy příspěvků (struktury podobné rodičům a dětem).

Toto je prémiový protějšek výše uvedených možností. Kromě rychlé podpory získáte také front-end příspěvky – funkce, která vám usnadní zobrazení vlastního obsahu na front-endu. Budete moci navrhnout šablony, seznamy a archivy, takže vaše vlastní typy příspěvků budou vypadat lákavě pro vaše návštěvníky.

Další funkcí, kterou Toolset přichází s, je vestavěné ověření vstupu. Když někdo vyplní pole, zobrazí se upozornění, pokud je text nesprávný nebo neúplný. Lidé nebudou schopni postupovat vpřed bez řádného vyplnění odpovědi.

Kromě toho můžete nastavit opakující se skupiny polí a spojit všechny požadované typy příspěvků dohromady.

5. Vlastní typ příspěvku

vlastní typ příspěvku

 • Umožňuje vytvářet a konfigurovat vlastní typy příspěvků a vlastní taxonomie.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní.
 • Poskytuje vám přístup ke všem registrovaným vlastním typům příspěvků a taxonomii.
 • Nezpracovává zobrazení vašich nových typů příspěvků a taxonomií. To musíte udělat sami.

Tento plugin je mnohem jednodušší než ostatní v tomto seznamu. Poskytuje vám však všechny povinné funkce vlastních typů příspěvků, které byste ve většině situací potřebovali. V tomto pluginu jsou dvě hlavní sekce: Typy příspěvků a Taxonomie.

K použití tohoto pluginu není nutné mít žádné kódovací dovednosti a vše je k dispozici prostřednictvím praktického rozhraní. Ukáže také všechny ostatní vlastní typy příspěvků, které jste již na svém webu zaregistrovali (i ty, které nebyly vytvořeny pomocí tohoto pluginu).

Celkově uživatelsky přívětivé a funkční řešení toho, co dělá.

Vyzkoušeli jste některý z těchto pluginů? Jaká byla vaše zkušenost s nimi? 

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector