Nejlepší pluginy WordPress do roku 2020 – provedli jsme pro vás výzkum

Stejně jako aplikace vytvářejí iPhony skvělou, nejlepší pluginy WordPress jsou povinny proměnit obyčejný WordPress web na jedinečný. Od SEO juggernautů, jako je Yoast, až po pluginy kontaktních formulářů, je úžasné, jak jednoduchý proces instalace za 10 sekund může přinést takové dramatické výsledky.


Ale ne všechny pluginy jsou vytvořeny rovnocenné. Některé z nich mají špatné kódování, které je v rozporu s vaším tématem. Ostatní jsou prolezeni chybami, což je z hlediska funkčnosti činí téměř zbytečnými. Proto chceme vyzdvihnout ty nejlepší doplňky WordPress, aby váš web byl neustále provozován na nejvyšší úrovni.

A jsme si jisti, že jste už slyšeli plug-iny jako Jetpack, Contact Form 7 a Yoast, takže vám ušetříme dvanácté vysvětlení, které jste o nich slyšeli. Namísto, Zaměříme se na nezbytné, lehké a vysoce funkční pluginy, které nedostanou chatování, které si zaslouží, přesto může být neuvěřitelně užitečné pro každého, kdo chce spustit blog nebo web.

Nejlepší WordPress Pluginy

Kromě toho jsme hovořili se skupinou úspěšných profesionálů WordPress, abychom získali zpětnou vazbu.

Tito vývojáři, majitelé webových stránek a podnikatelé specifikovali, co vidí jako nejlepší pluginy WordPress, spolu s tím, proč si to myslí a jak je mohou použít na svých vlastních webových stránkách.

Mluvili jsme s celkem 30 odborníky, z nichž všichni šířili nějaké světlo o těchto nejlepších pluginech WordPress, a dovolili nám pochopit, o čem by měli všichni uživatelé WordPress při výběru pluginu myslet..

Zde je otázka, kterou jsme jim položili:

Jaké jsou tři nejlepší doplňky WordPress, které by měl mít každý blogger WordPress?

Bez dalšího povzbuzení, tady je výsledková tabulka – nejlepší pluginy WordPress, které neustále objevovaly nejvíce:

Odborná shoda: Nejlepší doplňky WordPress, které každý blogger potřebuje, a proč jsou tak zvláštní

1. Hezké odkazy


Hezké odkazy - správa odkazů, branding, sledování a sdílení pluginů Hezké odkazy – správa odkazů, branding, sledování & Sdílení Plugin

Autor: Hezké odkazy

Aktuální verze: 3.1.1

Poslední aktualizace: 4. května 2020

pretty-link.3.1.1.zip


Hodnocení 92%


200 000 + instalace


WP 5.1 + Vyžaduje

 • Co to dělá: Hezké odkazy vám umožní vzít si na svůj web aktuální a budoucí odkazy a zkrátit je tak, aby vypadaly čistěji. Nejen to, ale prostřednictvím těchto odkazů můžete sledovat, odkud všechna kliknutí pocházejí.
 • Proč to potřebujete: Protože bloggové často vkládají přidružené odkazy, má smysl je zkrátit, aby vypadaly méně chaoticky. Pokud jste někdy pracovali s přidruženými odkazy, víte, jak dlouho a zastrašující se mohou objevit. Plugin také funguje skvěle pro kontrolu, odkud vaši návštěvníci přicházejí a na které odkazy klikají nejvíce.

2. Kontrola přerušeného odkazu


Kontrola přerušeného odkazu Kontrola přerušeného odkazu

Autor: WPMU DEV

Aktuální verze: 1.11.13

Poslední aktualizace: 26. května 2020

broken-link-checker.1.11.13.zip


Hodnocení 82%


700 000 + instalace


WP 4.6 + Vyžaduje

 • Co to dělá: Plugin Broken Link Checker do značné míry dělá to, co název napovídá. Neustále prohledává váš web, aby identifikoval jakékoli poškozené odkazy. Poté obdržíte upozornění na opravu tohoto odkazu. Skenování zahrnuje rozbité obrázky a přesměrování.
 • Proč to potřebujete: Pokud máte na svém blogu nefunkční obrázek nebo odkaz, uživatelské rozhraní se stává komplikovaným a vyhledávače začnou všímat. Proto je ve vašem nejlepším zájmu odstranit nebo nahradit odkazy, které nikam nevedou, což vám umožní zvýšit hodnocení SEO a učinit čtenáře šťastnými..

3. Optimole


Optimalizace obrazu & Lazy Load by Optimole Optimalizace obrazu & Líné zatížení Optimole

Autor: Optimole

Aktuální verze: 2.3.1

Poslední aktualizace: 21. dubna 2020

optimole-wp.zip


Hodnocení 96%


50 000 + instalace


WP 4,7 + vyžaduje

 • Co to dělá: Optimole vezme všechny obrázky, které nahrajete do WordPress, a automaticky je optimalizuje pro lepší výkon. To může znamenat, že se změní formát souboru nebo se zmenší velikost souboru. Optimalizuje obraz nahraný jakýmkoli jiným pluginem a dokonce skenuje, aby se ujistil, že vaše dříve nahrané obrázky jsou dobré. Kromě toho Optimole také připojuje vaše stránky k obrazovému CDN – načítání obrázků na váš web je mnohem rychlejší.
 • Proč to potřebujete: Médium je obvykle viník, když začnete vidět pomalé doby načítání nebo přetížení serveru. Proto je důležité optimalizovat obrázky jejich zmenšením nebo změnou formátů souborů. Ruční provedení by však zabralo příliš mnoho času. Doplněk Optimole proto za vás provede vše na pozadí. Poté uvidíte rychlejší načítání stránek a lepší uživatelský dojem.

4. Oživte staré příspěvky


Oživte staré příspěvky - Automatické zasílání sociálních médií a plánovací plugin Oživte staré příspěvky – Automatické zasílání sociálních médií a plánovací plugin

Autor: revive.social

Aktuální verze: 8.5.7

Poslední aktualizace: 14. května 2020

tweet-old-post.zip


Hodnocení 78%


40 000 + instalace


WP 3.5 + Vyžaduje

 • Co to dělá: Plugin Revive Old Posts sdílí starší příspěvky na sociálních sítích. Například můžete mít starý (přesto kvalitní) příspěvek od chvíle zpět. Tento příspěvek byl poslán směrem k archivům, takže ho už mnoho lidí neuvidí. Tento plugin jej proto ožívá tím, že jej sdílí s novými lidmi na místech, jako je Facebook nebo Twitter.
 • Proč to potřebujete: Jedná se o nesmírně důležitý plugin, protože vylučuje spoléhání se na čas, pokud jde o získání odpovědi na vaše příspěvky. Mohl by existovat vynikající blogový příspěvek z minulých let, který by si lidé dnes užili. Kromě toho se naplní váš sociální kanál obsahem a zvýší se návštěvnost vašeho blogu.

5. Informační bulletiny MailPoet


MailPoet - e-maily a informační bulletiny ve WordPressu MailPoet – e-maily a informační bulletiny ve WordPressu

Autor: MailPoet

Aktuální verze: 3.47.1

Poslední aktualizace: 26. května 2020

mailpoet.3.47.1.zip


Hodnocení 92%


100 000 instalací


WP 4,7 + vyžaduje

 • Co to dělá: MailPoet Newsletters přináší e-mailové zpravodaje na hlavní panel WordPress. Uživatelé si mohou zaregistrovat váš seznam e-mailů na vašem blogu. Poté si můžete vytvořit informační bulletiny z WordPress a poslat je každému, kdo se přihlásil k odběru.
 • Proč to potřebujete: MailPoet má nejen bezplatný plán, ale je to mnohem jednodušší možnost shromažďování e-mailových adres a zasílání těchto zpravodajů. Při vytváření e-mailů již nemusíte přecházet na jiný program a také je třeba začít s pěknými šablonami.

Další čtení: Pokud se chcete podívat na některé další možnosti na trhu, zde je srovnání nejlepších dostupných řešení e-mailového marketingu.

6. CoSchedule


CoSchedule CoSchedule

Autor: CoSchedule

Aktuální verze: 3.3.0

Poslední aktualizace: 10. ledna 2020

coschedule-by-todaymade.3.3.0.zip


Hodnocení 94%


10 000 + instalace


WP 3.5 + Vyžaduje

 • Co to dělá: CoSchedule je jedním z nejlepších pluginů WordPress z několika důvodů. Poskytuje krásný redakční kalendář uvnitř WordPress pro plánování a přiřazování článků vašim spisovatelům. Můžete také spolupracovat na příspěvcích na blogu a pomocí nástroje je také propagovat po zveřejnění.
 • Proč to potřebujete: Blogy pro více autorů vyžadují nějaký organizační nástroj pro plánování, úpravy a plánování blogových příspěvků. S CoSchedule získáte nádherný pohled na celou svou obsahovou strategii a můžete ji uspořádat, jak chcete. To vám nejen pomůže jako admin, ale také vám děkují vaši spisovatelé.

7. Přepínání uživatelů


Přepínání uživatelů Přepínání uživatelů

Autor: John Blackbourn & přispěvatelé

Aktuální verze: 1.5.4

Poslední aktualizace: 21. dubna 2020

user-switching.1.5.4.zip


Hodnocení 98%


100 000 instalací


WP 3.7 + Vyžaduje

 • Co to dělá: Plugin User Switching umožňuje administrátorovi vašeho blogu přepínat mezi účty pro různé pohledy na web. Můžete se například odhlásit jako správce a prozkoumat, co vaši zákazníci vidí na frontendu.
 • Proč to potřebujete: Tento plugin je ideální pro testování prostředí, ve kterém budete skákat z jednoho uživatelského účtu do druhého, abyste viděli výsledky změn. Také se nám líbí běžným administrátorům blogů, kteří by chtěli pochopit, jaké jsou pro čtenáře web a uživatelský dojem.

Obecná pozorování

I když zde hovoříme o některých populárních a méně populárních pluginech WordPress, je třeba zdůraznit, že při sestavování tohoto seznamu se objevily některé trendy. Řada odborníků sdílela své výběry v podobných kategoriích pluginů.

Naši odborníci to například cítí optimalizace obrazu je nesmírně důležitá. Díky zásuvným modulům, jako je Smush nebo Optimole, je zřejmé, že bloggerům a webmasterům záleží na tom, kolik šířky pásma jejich stránky spotřebují a jak důležité je mít pro ně toto nastavení pod kontrolou..

Dalším trendem je používání toho, co lze nazvat pomocnými moduly SEO nebo pluginy pro manipulaci s odkazy. Například pluginy jako Broken Link Checker nebo Pretty Link patří mezi nejoblíbenější na seznamu nejlepších pluginů WordPress. Pokud bychom se zde podívali trochu hlouběji, pravděpodobně bychom mohli argumentovat, že funkce, které tyto pluginy nabízejí, jsou jedinými chybějícími prvky velkých SEO pluginů, jako je Yoast SEO..

Přechod k nejlepším pluginům WordPress – na základě odborného posudku:

Odborníci hovoří o nejlepších pluginech WordPress, které byste měli používat

Andy Bailey

Andy Bailey

ComLuv.com

CommentLuv (samozřejmě!). Podporuje interakci a zavádí vás do prosperující komunity bloggerů.

Monitor aktivity Plainview. To ukazuje, že se vám nepodařilo přihlásit k vašemu webu, což také ukazuje použitá hesla a další věci, které uživatelé dělají, což je opravdu užitečné, pokud máte blog pro více autorů..

Přepínání uživatelů. Opravdu potřeba, pokud máte web pro členy, můžete se přihlásit jako někdo a vidíte web, jako byste použili jeho údaje k přihlášení. Skvělé pro řešení problémů s problémy s lístky podpory.

Pat Flynn 2

Pat Flynn

SmartPassiveIncome.com

Omezit pokus o přihlášení. Zabraňuje lidem v pokusu o přihlášení k mému webu a nepořádku s ním! Denně dostávám několik oznámení o pokusech lidí.

Kontrola přerušeného odkazu. Pomáhá vám sledovat nefunkční odkazy, abyste je mohli opravit nebo se jich zbavit.

Roboti Meta. Umožňuje určit, zda Google indexuje stránku či nikoli (mimo jiné). To je užitečné pro skryté stránky a další části mého webu, které Google nemusí nutně najít.

Zac Johnson

Zac Johnson

ZacJohnson.com

OptinMonster. Toto je jeden z nejlepších pluginů WordPress, protože je to velmi snadné, užitečné a efektivní pro rozšiřování vašeho mailing listu. Výchozí vyskakovací okna jsou nepříjemná, ale fungují!

Hezká vazba nebo ŽízeňPosilňuje. Dva skvělé doplňky WordPress pro správu přesměrování odkazů přes váš web. Když staré partnerské vztahy zaniknou, nemusíte se starat o změnu stovek odkazů. Díky těmto nejlepším pluginům WordPress to můžete udělat jedním kliknutím.

LeadPages. Většina lidí používá šablony LeadPages prostřednictvím hlavní adresy URL webu, avšak s pluginem Leadpages můžete tyto stránky rychle a snadno hostit prostřednictvím svého vlastního webu, přičemž jako přesměrování nebo hlavní adresu URL také používáte doménové jméno. Tím se zvýší počet konverzí a bude vypadat mnohem profesionálnější.

Adam Connell

Adam Connell

WPSuperstars.net

Přesměrování. Při každé změně permalinku dojde k chybě 404. Pokud je nespravujete, způsobí to vážné problémy, zejména se zkušenostmi uživatelů a SEO. Přesměrování usnadňuje přesměrování adres URL.

Captcha při přihlášení. Útoky hrubou silou jsou běžnou součástí většiny webů, zejména na přihlašovacích stránkách. Snadný způsob, jak je zastavit, je přidání captcha na přihlašovací obrazovku pomocí tohoto pluginu. Po použití tohoto pluginu se roboti nakonec zastavili a nakonec to snížilo zatížení mého serveru.

CoSchedule by Todaymade. Musíte spravovat svůj redakční kalendář a tento nástroj to usnadňuje. Má integrovanou správu úkolů a usnadňuje plánování sociálních zpráv. Není to zdarma, ale je to obrovský spořič času.

Rita Barry

Rita Barry

Blog Genie

CloudFlare. Nabízí jak rychlejší výkon webu, tak blokuje širokou škálu hrozeb, které by kdy dosáhly vašich stránek. Tato služba poskytuje nejen zabezpečení a výkon, ale také snižuje náklady na hostování omezenými nežádoucími požadavky na server.

Přesměrování komentářů. Poskytuje snadný způsob přesměrování prvních komentátorů na stránku s poděkováním. Použijte stránku, jak se vám líbí, povzbuďte se k odběru e-mailů, sledujte sociální média nebo cokoli, co vyhovuje vašemu webu, ale je to pěkný dotek, který vám pomůže vyniknout.

WP-Optimize. Působí jako obří koště pro vaši databázi WordPress a čistí vše jediným stisknutím tlačítka. To je skvělé také pro klientské weby, když jsou nepříjemné s přihlášením do PhpMyAdmin.

Jacob Gube

Jacob Gube

Design Instruct

WP-SpamFree Anti-Spam. Tento plugin WordPress drasticky omezil množství spamových komentářů, které dostáváme na Design Instruct. Máme tento plugin a Akismet, abychom nás ochránili před podvodnými komentáři ke spamu.

Kontrola přerušeného odkazu. Nefunkční odkazy mohou negativně ovlivnit zážitek ze čtení, protože je frustrující kliknout na odkaz, který nefunguje. Tento plugin WordPress usnadňuje monitorování a opravu nefunkčních odkazů na webech podporujících WordPress.

EWWW Image Optimizer. Píšu hodně o optimalizaci obrazů na webu, protože jsem skutečně přesvědčen, že neoptimalizované obrázky jsou jednou z hlavních příčin pomalých webových stránek, což je zase pro zážitek ze čtení hrozný. Problém je v tom, že optimalizace obrázků ručně vyžaduje trochu více času a úsilí a mnoho majitelů stránek není pomocí nástrojů pro optimalizaci obrázků spokojeno. Tento plugin pomáhá autorům optimalizovat obraz.

Alyona Galea

Alyona Galea

Starosta WP

Agregátor WP RSS. Pro ty, kteří vytvářejí agregovaný obsah z různých webů, musí mít plugin WordPress. Můžete vytvářet portfolia, zprávy, vitríny a mnoho dalších. Toto je jeden z nejlepších pluginů WordPress, protože umožňuje agregovat fotografie, videa a text, roztřídit a filtrovat tak, jak chcete.

Informační bulletiny MailPoet. Velmi snadno použitelný plugin. Používáme jej k rozesílání našich zpravodajů a k odběru našich čtenářů k odběru našich e-mailů.

Vést. Skvělý plugin pro ty, kteří chtějí znát chování svých návštěvníků. Ukazuje, odkud čtenář (ten, kdo vás kontaktoval), odkud pochází, z jakých stránek je navštíveno před a po kontaktu s vámi prostřednictvím kontaktního formuláře na vašem webu.

Daniel Scocco

Daniel Scocco

Tipy na denní blog

Čisté archivy. Je to docela starý plugin, ale vytváří velmi čistý a intuitivní archiv pro váš blog, který funguje také jako soubor Sitemap, protože obsahuje seznam všech publikovaných příspěvků.

Zápatí RSS. Velmi užitečný doplněk WordPress pro přidání obsahu na spodní část vašeho RSS kanálu. Používám jej například k přidání reklamních bannerů.

WPtouch. Mít web přátelský k mobilům je dnes nutností, takže pokud ještě nemáte mobilní verzi, můžete pomocí tohoto pluginu vytvořit jeden za běhu.

Caleb Wojcik

Caleb Wojcik

DIY Video Guy

Redakční kalendář. Byl jsem opravdu nápomocný, když jsem pracoval na Fizzle.co, abychom mohli snadno naplánovat náš obsah na týdny a měsíce předem. I kdyby se příspěvek neuskutečnil, mohli bychom tam ještě umístit zástupný koncept, dokud tomu tak nebylo.

Hezká vazba je skvělé pro dvě věci. Za prvé, možnost mít kratší přesměrování odkazů na konkrétní stránky nebo jiné weby, na které také odkazujete. Za druhé sleduje, kolikrát jsou tyto odkazy použity, což je také velmi užitečné.

Zálohujte kamaráda je zachránce života. Pokud se na vašem webu WordPress stane cokoli, kde dojde k jeho napadení nebo jednoduchý řádek kódu v zásuvném modulu, vše vyšplhá, BB zajistí, že máte poslední zálohu připravenou k obnovení.

Bamidele Onibalusi

Bamidele Onibalusi

Spisovatelé v poplatku

WP Sharely. Toto je jeden z prémiových a nejlepších pluginů WordPress, které nabízejí pobídku čtenářům konkrétního příspěvku na vašem blogu výměnou za sdílení tohoto příspěvku.

Hybridní připojení. Tento plugin WordPress pochází také od vývojáře WP Sharely a v zásadě jde o plugin pro vytváření formulářů pro přihlášení; má mnoho možností, včetně umožnění uživatelům vytvářet formuláře na post, postranní panely, vyskakovací okna a snímky ve formulářích. Hybrid Connect také umožňuje shromažďovat přihlašovací údaje prostřednictvím e-mailu nebo přihlašovacího jména na Facebooku a má spoustu přizpůsobení a sledování, aby vám dal vědět, odkud zákazníci pocházejí.

Gravitační formuláře. Toto je další prémiový plugin WordPress pro vytváření hladkých kontaktních formulářů; má vestavěnou anti-spam možnost, sledování vašich formulářů, integraci s několika předními poskytovateli služeb, jako je AWeber pro vytváření seznamů e-mailů, a mnoho dalších možností přizpůsobení.

Neil Patel

Neil Patel

Rychlý výhonek

Soutěž o popularitu. Pomáhá předvést vaše nejoblíbenější příspěvky. (Tento plugin již není podporován a jeho autoři jej nedoporučují.)

Přihlásit se k odběru komentářů. Upozorňuje lidi e-mailem na nové komentáře, které zůstanou na vašem blogu.

Klikněte na Tweet. Pomůže vám získat více sociálních podílů.

Noemi Twigg

Noemi Twigg

Bloggingpro

Oživte starý příspěvek. Tento plugin mi umožňuje automaticky sdílet staré příspěvky. Můžete vyloučit kategorie (například Novinky), abyste zajistili, že příspěvky budou znovu sdíleny, i když jsou staré. Pomáhá to udržovat náš zdroj Twitter čerstvý, aniž byste museli trávit příliš mnoho času manuální kontrolou toho, co se zveřejňuje.

NextScripts: Auto-Poster sociálních sítí. Automaticky podporuje každý nový vstup do sociálních sítí. Při publikování každého příspěvku získává příspěvek na sociálních médiích a pomáhá zmírňovat zatížení koordinátora sítě / blogu / editora / sociálního média, zejména při práci s mnoha blogy a autory. Nedoporučuji jej však používat jako samostatné řešení. Optimální sdílení příspěvků ručně v různých časech.

Pippity. Usnadňuje předplatné zpravodaje; nastavení lze přizpůsobit tak, aby bylo uživatelsky přívětivé (tj. ne vždy ve vašich vyskakovacích oknech); snadná integrace se zpravodajskými službami jako aWeber.

Kyla Glover

Kyla Glover

WPExplorer

Vynutí regeneraci miniatur. Skvělé, když měníte design našich webových stránek, abyste znovu získali všechny naše obrázky a vyčistili ty staré.

Nejúžasnější autorský box. Milujeme Fanciest Authorbox pro přidávání autorských bios – což je určitě nutné pro jakýkoli blog pro více autorů.

Hezká vazba. Pro affiliate odkazy používáme Pretty Link Lite, protože affiliate odkazy jsou ošklivé ��

Dave Clements

Dave Clements

Udělejte to pomocí WordPress

Tři z mých oblíbených pluginů, které nemají tolik lásky, jak by měly být Příspěvky 2 Příspěvky, Přepínání uživatelů a Duplicitní příspěvek. Rozhodně bych neřekl, že by je měl mít každý blogger (do této kategorie by měl být vložen pouze 1 nebo 2 pluginy), ale pokud je někdo potřebuje, jsou skutečně nejlepšími doplňky WordPress pro tyto aplikace..

Chris Coyier

Chris Coyier

Triky CSS

MinQueue. Umožňuje minifikovat a zřetězit skripty a styly, které pro vás pluginy načítají. Výhodou toho je, že můžete nechat pluginy dělat, co chtějí, a vědět, že stále budete dělat správnou věc na předním konci. A pokud to neřídí ručně, znamená to, že když se aktualizuje zásuvný modul WordPress a jsou potřeba nové skripty / styly, stále se to automaticky stane.

Náhled veřejného příspěvku. Je tak hezké, že jsem mohl poslat koncept, aby se někdo mohl podívat, aniž by ho musel zveřejňovat.

Anti-spam. Toto byl plugin, který byl pro mě nejúčinnější pro zastavení spamu (kromě Akismetu).

Jeff Starr

Jeff Starr

Rychle se kazící tisk

Kontrola témat. Jako vývojář motivů WordPress používám plugin Theme Check, abych znovu zkontroloval, zda jsou moje motivy v souladu s nejnovějšími standardy pro kontrolu motivů. Plugin je snadno použitelný a poskytuje jasné výsledky a kroky, které lze provést, pro zlepšení kvality motivu, bezpečnosti a výkonu. Důrazně se doporučuje všem, kdo pracují s tématy WordPress.

Sledování dotazů. Query Monitor je skvělý, protože je velmi komplexní. Může dělat spoustu věcí, které jiné ladicí pluginy nemohou, jako je automatické ladění Ajaxu a schopnost filtrovat výsledky podle konkrétního pluginu nebo motivu. Tento plugin používám hlavně pro ladění proměnných databáze a dotazů, ale také se hodí pro testování požadavků HTTP, WP háčků, chyb PHP a mnohem více. Je to jeden z nejlepších pluginů WordPress, kterému není věnována pozornost, kterou si zaslouží, IMO.

Admin Post Navigation. V průběhu let jsem publikoval stovky článků a konzultací na stránkách Perishable Press a DigWP.com. Pokud jde o front-end, je navigace ve všech těchto příspěvcích hračkou, protože mám plnou kontrolu nad tematickou šablonou a podle potřeby mohu použít značky výběru šablony. Ale ne tolik v administrátorské oblasti WP, kde je někdy nutné navigovat z jednoho příspěvku na další a provádět aktualizace, úpravy atd. Aby byla tato post-to-post navigace možná v Admin Area, používám plugin s názvem Admin Post Navigation, který dělá jednu věc a jednu věc dobře: přidá "Předchozí" a "další" odkazy na obrazovku Upravit příspěvek, aby se snadněji usnadnilo sériové zpracování příspěvků.

Fred Meyer

Fred Meyer

WPShout

All-In-One WP Migration. Mrtvá jednoduchá migrace stránek. Absolutní záchranář.

Povolit výměnu média. Pokud smazání obrázku a opětovné nahrání nového se stejným názvem pro vás nikdy nedávalo smysl, potřebujete tento plugin.

Regenerujte miniatury. Změna doporučených velikostí obrázků na vašem webu by bez nich nedala smysl.

Benny Lewis

Benny Lewis

Plynulý do 3 měsíců

BJ Lazy Load. Rychlost stránek je tak důležitá, aby neztratili lidi v prvních klíčových sekundách. V mém případě však mohu sdílet několik vysoce kvalitních obrázků v mém příspěvku a bylo by škoda, kdyby čas potřebný ke stažení těchto dal lidi mimo web. Tento plugin mění věci tak, aby stahoval pouze obrázky, které jsou v zobrazení prohlížeče. Když tedy přejdete dolů, budou staženy z webu. Okamžité zvýšení rychlosti načítání stránek!

Jednoduché: Stiskněte. Chcete-li kolem svého blogu vytvořit komunitu, je nejjednodušší způsob, jak zdaleka vytvořit fórum, které prasátko podporuje systém WordPress, jednoduchým stisknutím. Zvětšil jsem to na desítky tisíc uživatelů a díky svému neskladnému kódu to funguje velmi dobře.

VaultPress. Kdybych měl doporučit jeden z nejlepších pluginů WordPress, bylo by to. Je to placená služba, ale několikrát mi zachránila pleť. Bez ohledu na to, každou hodinu se celý můj web zálohuje na servery VaultPress a existuje jednoduchá implementace zálohování jediným tlačítkem. Když jsem na svém serveru udělal nevratné věci na svém vlastním serveru a je to dole a správce mého webu spí, tento plugin mi umožňuje v podstatě stisknout "vrátit" a vraťte se k poslednímu pracovnímu snímku. Můžete to udělat pouze pro téma, pouze pro databázi nebo některé další malé části, v případě, že vaše změny byly v jiných částech v pořádku, nebo nechcete ztratit konverzace nebo příspěvky blogů, které nesouvisí s havárií..

Ben Townsend

Ben Townsend

WPin

Pro mě osobně miluji Ultimate Coming Brzy Page plugin, je instalace hračkou a já ho používám pořád. Na mém vlastním webu a také pro klientské weby. V podstatě změní váš web WordPress na blížící se brzy dokončenou stránku s formulářem pro registraci a upravitelným textem na pozadí. Je pro ně skvělý způsob, jak si vytvořit svůj web na svém webovém hostingu, pokud nejsou obeznámeni s WAMP nebo LAMP.

Dalším úžasným pluginem, o kterém se možná někdo dozvěděl, je EWWW Image Optimizer dělá přesně to, co říká na cínu. Hromadně optimalizuje obrázky pro váš blog, snižuje šířku pásma a samozřejmě i dobu načítání. Opravdu šikovný plugin a ten, který používám pořád.

Konečně jedním z nejlepších pluginů WordPress pro přesměrování (najdu) je Jednoduché přesměrování 301 zapojit. Je to skvělý způsob, jak mohou netechové vytvořit 301 přesměrování. Pokud jste na stránce nastavení Google Webmaster a objevujete chyby nebo adresy URL, které nelze najít, jednoduše je zkopírujte a vložte a přesměrujte na podobnou nebo novou stránku..

Peter Nilsson

Peter Nilsson

Denní témata WP

Zabezpečení účtu Rublon: dvoufaktorové ověření+. Skvělý dvoufaktorový ověřovací modul zabezpečení pro ochranu a zabezpečení účtů ve WordPressu.

Growmap Anti Spambot Plugin. Perfektní plugin pro porážku automatizovaných spamů a spamových zpráv pomocí jednoduchého zaškrtávacího políčka.

Snižte míru okamžitého opuštění. Získejte skutečnou míru okamžitého opuštění a zobrazení stránky v Google Analytics. Snadné a snadné použití.

Matt Cromwell

Matt Cromwell

WordImpress

ImageInject je nejlepším způsobem, jak do svých příspěvků zahrnout obrázky chráněné autorskými právy.

Vylepšená knihovna médií je nejlepší pro kategorizaci médií, aby bylo snadné znovu použít obrázky nebo PDF nebo cokoli jiného.

Kontextové související příspěvky je nejvýkonnější plugin pro související příspěvky, který existuje (kromě Jetpack’s).

Tento je placený, ale za analýzu výkonu vašeho příspěvku, Analytizovat je nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak zjistit, jak návštěvníci najdou vaše individuální příspěvky.

Ammar Ali

Ammar Ali

Všechny tipy na blogování

CommentLuv Premium. Výkonný plugin, který pomáhá zvýšit zapojení blogů. Kontroluje spamové komentáře na blogu WordPress. Funguje jako systém odměn. Lidé rádi získají zpětné odkazy na svůj blog a to je to, co dělá CommentLuv. Ukazuje jejich nejnovější aktualizace, zatímco zanechává komentáře. Můžete odměnit uživatele, pokud mají na vašem blogu určitý počet komentářů. Skutečně to pomáhá budovat komunitu, přitahuje uživatele, aby zanechali více komentářů, a to poskytuje vztahy s novými a opakovanými návštěvníky. Tento plugin odešle oznámení o odpovědi uživatelům, kdykoli na odpověď odpoví. Nezbytný plugin, pokud opravdu chcete zvýšit zapojení vašeho blogu.

SEOPresorka. Již víme, jak důležitý je SEO. Existuje mnoho SEO pluginů, ale myslím, že SEOPressor je nejlepší. Zobrazuje hustotu klíčových slov v editoru WordPress. Ukazuje varování před optimalizací v případě, že jste přidali další značky, klíčová slova, značky h1, h2, h3. Podporuje také bohaté úryvky. Nejlepší funkcí je klíčové slovo LSI. Klíčová slova LSI vám pomohou najít relevantní klíčová slova z vašich hlavních klíčových slov, použití klíčového slova LSI vám usnadní hodnocení v Google.

Partner MBP Ninja. Jste-li zapojeni do affiliate marketingu, jedná se o jeden z nejlepších pluginů WordPress. Používám ji už roky a jsem z toho velmi šťastný. Tento plugin automaticky převádí klíčová slova z vašich příspěvků na přidružené odkazy. Jedná se o výkonný plugin, který vám pomůže spravovat, sledovat, maskovat a zkracovat neomezený počet přidružených odkazů z jedné stránky nastavení. Tento plugin mi hodně pomohl ušetřit čas a spravovat všechny přidružené odkazy z jednoho dashboardu. Plugin Ninja je nezbytným pluginem pro seriózní affiliate marketingu.

Nathan Weller

Nathan B. Weller

Elegantní témata

Tři nejlepší pluginy WordPress, které bych doporučil, aby každé použití bloggerů WordPress bylo, je vše o zmocnění provedeném správným způsobem. Tady je to, co tím myslím:

Jednou z primárních výzev pro WordPress je především to, jak moc (a jeho úžasná komunita návrhářů / vývojářů) zmocnila svět k tomu, aby s WordPressem a jeho dostupnými tématy a pluginy dělal skvělé věci. Z tohoto důvodu si myslím, že někteří autoři témat a pluginů jdou trochu "zmocnění šílené" s jejich produkty, protože je to snadný prodej -"Podívejte se, kolik toho s tímto jediným nástrojem můžete udělat!"

Správná cesta není vždy způsob plug and play a v jednom balíčku je něco jako příliš mnoho. S ohledem na to jsou zde moje tři tipy:

Úryvky kódu od Shea Bunge. Někdy méně je více. Jedním z mých nejoblíbenějších způsobů, jak omezit zbytečné nadýmání, je najít užitečné úryvky kódu, které mohu nahradit celé pluginy. Tímto způsobem plugin Snippets ve skutečnosti výrazně snížil počet nainstalovaných pluginů – a proto také snížil počet pluginů, které musím konfigurovat, aktualizovat a udržovat.

Krátké kódy Ultimate od Vladimíra Anokhina. Tolik témat přichází s vlastní sadou krátkých kódů, které nejsou rozděleny do jiného pluginu. A některé, pokud jsou oddělené, jsou navrženy tak, aby pracovaly pouze s tímto tématem a vůbec (nebo alespoň ne) s ostatními. Kromě toho, že jsem proti standardům a doporučeným postupům WordPress, je pro mě i služba. Proto jsem se místo toho opravdu rád zamiloval pomocí tohoto masivního (bezplatného) balíčku krátkých kódů Vladimíra Anokhina navrženého tak, aby dobře pracoval s jakýmkoli tématem.

Doplněk pro recenzenty WordPress od evoG. Podobně mnoho témat WordPress přichází s vestavěnými funkcemi pro kontrolu. Vypadá to skvěle jako prodejní místo, ale mnoho zákazníků si neuvědomuje, že vytvoří spoustu obsahu pomocí vlastních typů příspěvků specifických pro dané téma, jako je například recenze, je navždy zamkne do tohoto tématu. Nebo je podepíše na spoustu práce později, pokud se někdy rozhodnou změnit téma. Tento plugin je ten, který jsem použil na svém webu a miloval. Nemusí to být plugin pro recenzi pro všechny, ale jde o to, že pokud na svém blogu kontrolujete věci, použijte plugin! Tímto způsobem, pokud potřebujete změnit témata na cestě, nenecháváte v procesu spoustu svého nejlepšího obsahu.

Jako někdo, kdo vždycky píše o tématech a zásuvných modulech, existuje samozřejmě více, které by tento seznam mohly vytvořit. Na závěr chci také chvilku poděkovat všem v komunitě WordPress, kteří tvrdě pracují na navrhování a vývoji nástrojů, které všichni všichni používají a milují..

Chris Burgess

Chris Burgess

SitePoint

Zahrnul jsem 3 pro blogery a 3 pro vývojáře. Blogger / Uživatel:

Ještě další související příspěvky Plugin (YARPP). Dobrá náhrada za nRelate, která zobrazuje související obsah pod každým příspěvkem.

Kontrola přerušeného odkazu. Kontroluje obsah na nefunkční odkazy.

EWWW Image Optimizer. Poskytuje více možností optimalizace obrazu.

Vývojář:

P3 (Plugin Performance Profiler). Dobré pro získání základní hodnoty výkonu pluginu.

Vývojář. Vynikající, pokud se potřebujete blíže podívat pod kapotu.

Proud. Skvělé pro weby, na kterých spousta lidí pracuje.

Devesh Sharma

Devesh Sharma

WPKube

CoSchedule by Todaymade by TodayMade je fantastický redakční kalendář, který se integruje s aplikací Buffer a umožňuje vám naplánovat blogové příspěvky na vašem webu a sociálních médií současně pomocí drag-and-drop kalendáře. Stojí to 10 $ / měsíc, takže pokud nechcete provozovat obchodní blog, pak to za to nestojí.

SearchWP od Jonathana Christophera, zlepšuje vyhledávání na webu a přidává do základního vyhledávání mnoho funkcí. Samozřejmě existuje mnoho vyhledávacích pluginů, ale tento stojí nad ostatními. Cena: 29 $ / jedna licence.

Shrink-O-Matic. Toto je fantastická aplikace (ne plugin WordPress), který vám umožní optimalizovat obrázky na vašem Windows nebo Mac. Velmi užitečné pro optimalizaci obrázků a nestojí to desetník. Alternativně můžete použít WP Smush.it, pokud nechcete používat offline aplikaci.

Brian Jackson

Brian Jackson

BrianJackson.io

Tady jsou moje tři pluginy WP, o kterých se moc nemluví, ale jsou na mém "musí mít" seznam a používám je na všech svých webech.

Zobrazit widgety je skvělý malý plugin. V zásadě přidává zaškrtávací políčka ke každému widgetu, který se má na stránkách webu zobrazit nebo skrýt. To mi umožňuje přizpůsobit to, co zobrazuji na postranním panelu mých stránek oproti mému postrannímu panelu widgetu.

To je skvělý způsob, jak A / B otestovat různé krabice CTA a opravdu se zdokonalovat na publiku. Můžete zobrazit různé widgety na základě kategorie příspěvku nebo dokonce podle vlastní taxonomie. To může být skvělé pro affiliate marketing.

Řekněme, že máte kategorii WordPress a kategorii PPC. Nyní můžete pro každou kategorii vytvořit samostatné přidružené widgety a nyní se reklamy na postranním panelu přímo vztahují k článku, který čtou. Tím se dramaticky zvýší jejich CTR.

Správce značek Google pro WordPress. Mnoho lidí, se kterými mluvím, ani neví, co je Správce značek Google. Jde v zásadě o bezplatný nástroj pro správu od společnosti Google, který vám umožňuje spravovat a implementovat skripty z jednoho místa. Například Google Analytics, AdRoll, Facebookový konverzní pixel atd.

Tento bezplatný plugin od duracelltomi.com běží na všech mých stránkách. To mi umožňuje zůstat v pořádku a udržovat mé stránky WordPress čisté.

ZigWidgetClass. Další skvělý malý bezplatný plugin WordPress od zigpress.com. Tento plugin mi umožňuje snadno přidat vlastní třídy CSS do mých widgetů. K čemu to využívám? Používám jej k nasazení mediálních dotazů, abych mohl skrýt určité widgety na základě jejich rozlišení.

Například na svém webu mám v postranním panelu a zápatí optin box. Na mobilním zařízení není důvod, aby se zobrazoval dvakrát, takže přidám svou třídu, která vyvolá můj mediální dotaz a skryje jeden z nich.

Raelene Wilsonová

Raelene Wilsonová

Slova ptáků

Zde jsou moje tři nejlepší doplňky WordPress. Jedná se o všechny pluginy WPMU DEV, protože naši vývojáři pracují opravdu tvrdě a vytvářejí tolik úžasných pluginů, kterým se obvykle nevěnuje velká pozornost.

Momentka. Je to jako stroj času pro váš web WordPress, který dokáže zálohovat a obnovit celou vaši instalaci a dokonce zahrnuje integraci Dropbox a S3..

Vlastní postranní panely. Pomocí tohoto praktického pluginu můžete ovládat všechny aspekty každé oblasti widgetů na vašem webu. Má krásné uživatelské rozhraní, díky čemuž je použití zábavnější.

WP Smush.it / WP Smush Pro. Toto je jeden z prvních pluginů, které nainstaluji na každý web, který vytvářím. To vám umožní zmenšit velikosti obrazových souborů a můžete dokonce hromadně rozmazávat obrázky.

Dan Zarzycki

Dan Zarzycki

Komunitní zkušenost Vedoucí a obecný znalec pluginu z týmu na Témata slocum

Během let obsluhování zákazníků, klientů a vstupenek na podporu a prostřednictvím revize pluginů na našich PressThis ukazují, viděli jsme žádosti o HUNDREDS pluginů a řešení. Zde jsou tři z mých oblíbených položek, které můžete vložit do seznamu nejlepších témat WordPress:

Zakázat komentáře. Navzdory velkému počtu stažení (1,2 milionu) a zřejmému názvu, tolik našich diváků a zákazníků chce odstranit své komentáře a netuší, že toto řešení existuje.

Použití tohoto pluginu WordPress je jednoduché. Nainstalujte plugin, přejděte do nastavení WordPress > Zakažte komentáře a zaškrtnutím políčka deaktivujte všechny komentáře. Plugin také umožňuje zvolit, zda se mají zobrazovat komentáře na konkrétnější úrovni.

Rozšířené Tagline. Tento plugin nebyl po chvíli aktualizován (6 let), ale zjistili jsme, že řešení stále funguje z velké části a je zábavné.

Klepnutím do WordPress "slogan" nebo "heslo", můžete vytvořit několik sloganů a zobrazit jeden z nich náhodně nebo postupně při každém načtení stránky uživatelem. Aplikace pro myšlenkové blogery, duchovní organizace a firmy je obrovská.

Dirigent. Pro zobrazování obsahu blogu není k dispozici větší plugin než Conductor. I když je to jedna z mých možností, která stojí peníze (od 97 USD), dirigent pracuje s téměř jakýmkoli existujícím tématem WordPress a umožňuje zobrazit seskupení vašeho obsahu tak, jak chcete..

Chcete zobrazit 8 blogů z internetu "Pes" kategorie v menší velikosti a zobrazí pouze hlavní obrázek a název? Můžeš to udělat.

Chcete, aby se váš poslední příspěvek stal velkým doporučeným příspěvkem na vaší přední stránce? Hotovo.

Výkonné věci. Nemůžu o tom dost rave.

Ionut Neagu

Ionut Neagu

CodeinWP Blog

Líbí se mi následující tři pluginy, protože je lze všechny nastavit během několika minut (celkem 30 minut), a pak získáte výhody, které přinášejí po celé měsíce nebo dokonce roky. Zde jsou pluginy:

Oživte starý příspěvek. Slouží k opětovnému sdílení nejlepších částí obsahu z vašeho blogu.

WP Rocket. Trvá 5 minut, než se nastaví a zrychlí váš web, implementuje mnoho proaktivní osvědčených postupů.

Optimole. Automaticky optimalizuje každý nový obrázek, který nahrajete na svůj web. Z vaší strany není potřeba žádná další práce. Poskytuje také vaše obrázky pomocí optimalizovaného CDN, takže celý web je mnohem rychlejší.

Jak vidíte, nejlepší pluginy WordPress jsou ty, které mi šetří čas.

Kompletní seznam

Zde je kompletní seznam nejlepších pluginů WordPress od našich odborníků; každý z nich ve své obecné kategorii:

Odkazy a SEO:

E-mailový a e-mailový marketing:

Obrázky a optimalizace obrázků:

Správa obsahu a optimalizace obsahu:

Optimalizace stránek / pluginy WP-Admin:

Spam:

Sociální média:

Jiný:

To je vše, co máme pro ty nejlepší pluginy WordPress!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map