Který je nejlepší vyskakovací plugin WordPress? 4 nejlepší řešení v porovnání

Milovat je nebo nenávidět, e-mailové předplatné vyskakovacích pluginů prostě dělá svou práci. A dělají svou práci dobře. Ve skutečnosti to tak je zprávy o 600% zvýšení v míře konverze čistě v důsledku implementace správné strategie e-mailového marketingu není neobvyklé vidět.


Jak již bylo řečeno, pokud chcete pro svůj web získat nejlepší vyskakovací plugin WordPress, rychle zjistíte, že nejsou všechny vytvořeny rovnocenné. Nebo přesněji, pokud si sami vytvoříte dílčí řešení, budete frustrováni tím, že se pokusíte dosáhnout toho, aby vyhovovalo vašim potřebám, a to ani nezmiňujete žádné užitečné výsledky.

Tady tedy začíná hrát dnešní příspěvek:

Zde porovnávám čtyři z nejlepších vyskakovacích pluginů pro odběr e-mailů na trhu a pojmenování nejlepšího vyskakovacího pluginu WordPress sestavy.

Který je nejlepší vyskakovací plugin WordPress?

Poznámka. Toto srovnání bylo napsáno na základě zkušeností z první ruky se skutečnou prací s pluginy. Ve vší upřímnosti jsem však některé z nich používal více než ostatní. 

Zde jsou funkce, výhody a nevýhody a celkový verdikt o tom, kdo by měl používat každý z těchto vyskakovacích pluginů pro předplatné e-mailů pro WordPress:

Který je nejlepší vyskakovací plugin WordPress:

1. Elementor Pro (elementor.com)

Elementor je jedním z nejpopulárnějších tvůrců stránek WordPress (je to také to, co zde používáme na CodeinWP). Elementor Pro je prémiová verze tohoto pluginu, která kromě mnoha dalších funkcí nabízí také plnou kapacitu Tvůrce vyskakovacích oken.

Protože Elementor je nejprve tvůrcem stránek, všimnete si, že má absolutně nejflexibilnější vizuální drag-and-drop tvůrce vyskakovacích oken. Zatímco jiné nástroje v tomto seznamu nabízejí tvůrce přetahování, žádný z nich není blízko elementoru!

Tvůrce vyskakovacích oken Elementor Pro

Ze stejného důvodu však Elementor není tak silný, pokud jde o analytiku a testování A / B, protože… no, tak to není. To je druh kompromisu, který uvidíte, že se objeví ještě několikrát – získáte svobodu designu, ale na úkor vestavěného sledování.

Elementor Pro: Popup Builder – funkce

Elementor Popup Builder je součástí jádra pluginu Elementor Pro – není to žádná samostatná funkce, kterou musíte nainstalovat.

Když vytvoříte nové vyskakovací okno, můžete si vybrat některou z přednastavených vyskakovacích šeků Elementoru, nebo si můžete svůj design postavit od nuly:

Rozbalovací šablony Elementor

Jakmile vyberete počáteční bod, budete přeskočeni do běžného rozhraní pro tvorbu stránek Elementor s jednou novou funkcí – speciální Nastavení vyskakovacích oken oblast, kde můžete upravit vyskakovací okno…

 • Pozice
 • Chování
 • Velikost
 • Atd.

Tuto sekci můžete použít například k vytvoření oznamovacího pruhu nebo snímku, nikoli tradičního vyskakovacího okna lightbox:

Nastavení vyskakovacího okna Elementoru

Kromě toho můžete používat všechny běžné widgety Elementoru, přistupovat ke všem detailním konstrukčním funkcím atd. To je velmi užitečné, protože to znamená, že můžete použít svůj vyskakovací okno pro téměř cokoli, a proto je Elementor nejlepším vyskakovacím pluginem WordPress z perspektiva designu.

Pokud například chcete vytvořit vyskakovací okno pro přihlášení k e-mailu, můžete přidat Formulář widget a připojte jej k vaší e-mailové marketingové službě. Nebo můžete vytvořit rozbalovací nabídku CTA a přidat naléhavost pomocí Odpočítávání widget.

Až budete připraveni publikovat vyskakovací okno, můžete nakonfigurovat Nastavení publikování, které vám umožní cílit a spouštět vaše vyskakovací okna.

Kromě cílení na konkrétní obsah WordPress (např. Kategorie, jednotlivé příspěvky, domovská stránka atd.) Můžete také nastavit podrobné Spouštěče:

Možnosti spouštění vyskakovacích oken prvku Elementor

Pokročilá pravidla vám poskytne větší kontrolu nad tím, kdo uvidí vaše vyskakovací okna, jako je cílení na konkrétní odkazující osoby nebo omezení toho, jak často uživatel zobrazí vyskakovací okno:

Pokročilá pravidla pro vyskakovací okna Elementor

Jakmile kliknete Uložit & Zavřít, vaše vyskakovací okno je aktivní.

Opět platí, že jedinou pozoruhodnou nevýhodou je absence analytických nebo A / B testů.

Elementor Pro: Popup Builder – klady a zápory

�� Pros

 • Vytvořte si vyskakovací okna pomocí vizuálního editoru drag-and-drop
 • Absolutně nejlepší vyskakovací plugin WordPress, pokud jde o možnosti designu (protože můžete použít plně napájené rozhraní Elementor)
 • Můžete použít všechny běžné widgety Elementor (včetně doplňkové widgety přidáno s doplňky třetích stran, jako Sizzify)
 • Můžete si vytvořit jakýkoli typ vyskakovacího okna, včetně lightboxu, dvoustupňových, zásuvných modulů, oznamovacích pruhů atd.
 • Má solidní výběr pravidel pro cílení a spouštění, včetně možnosti spouštění vyskakovacích oken kliknutím na tlačítka ve vašich běžných konstrukčních prvcích Elementor
 • Získáte přístup ke všem ostatním funkcím Elementor Pro za stejnou cenu (jako je budování témat)

�� Nevýhody

 • Žádné vestavěné analytické sledování
 • Žádné vestavěné testování A / B

Kdo by měl používat Elementor Pro: Popup Builder?

Elementor Pro je nejlepší volbou, pokud chcete mít co největší kontrolu nad návrhem a použitím vašich vyskakovacích oken. S Elementor Pro můžete vytvářet vyskakovací okna pro doslova všechno, od e-mailových přihlášek k CTA, přihlašovacích formulářů, kontaktních formulářů, věkových bran… vážně – vše – vše.

Navíc je Elementor jedním z nejflexibilnějších tvůrců stránek WordPress a získáte přístup ke všem běžným možnostem designu a stylu. Takže pokud jde o vytvoření vlastního designu, žádný jiný nástroj na tomto seznamu se nepřibližuje.

Takže pokud si vážíte těchto dvou věcí, Elementor vás učiní šťastnými.

Pokud však Elementor Pro není nejlepším vyskakovacím pluginem WordPress, jedná se o analytiku a testování A / B. Pokud chcete mít možnost rychle zobrazit míru konverze vyskakovacích oken přímo na hlavním panelu a / nebo roztočit testy A / B, Elementor Pro pravděpodobně není pro vás. Můžete tak učinit zavedením Google Analytics nebo Google Optimize, není to prostě tak pohodlné jako ostatní nástroje.

Elementor Pro začíná na 49 USD pro použití na jednom webu a pohybuje se až do 199 USD pro použití na neomezených webech.

PŘEČTĚTE SI �� Naše recenze Elementoru

2. OptinMonster (optinmonster.com)

OptinMonster je vyskakovací zásuvný modul pro předplatné e-mailů, který zde dlouho používáme na CodeinWP. Ale nejen zde, máme ji také na JustFreeThemes, ThemeIsle a pravděpodobně ji zavedeme na Revive.Social..

Abych to shrnul do jedné věty, OptinMonster prostě funguje. Neexistují žádné vtipné chyby, žádné obtížně srozumitelné funkce, žádné ošklivé šablony atd. S OptinMonster získáte jednoduše přesnou škálu funkcí a schopností, které vám mohou pomoci sestavit váš seznam e-mailů.

Svým způsobem je OptinMonster Apple e-mailových modulů plug-in optin.

optinmonster

OptinMonster – funkce

 • Více různých typů optin forem a krabic, nejen vyskakovací okna. Navíc podporují úpravy přetahováním.

vyskakovací šablona optinmonster

 • Vestavěný modul pro testování A / B split – můžete testovat jakýkoli prvek formuláře samostatně, nebo dokonce dát dva zcela odlišné formuláře proti sobě.
 • Ukončete funkci úmyslu – zobrazí formuláři návštěvníkovi, když se právě chystá opustit stránku.
 • Spouštěče zobrazení více formulářů – zobrazí formulář po X sekundách, po posunutí dolů o částku X, poté, co návštěvník klikne na odkaz a další.

podmínky optinmonster

 • Vestavěná analytika – zobrazte kliknutí, zobrazení, konverze atd.

optinmonsterová analýza

 • Cílení na úrovni stránky – zobrazuje formuláře pouze na konkrétních stránkách.
 • Mobilní vyskakovací okna – nejen standardní vyskakovací okna optimalizovaná pro mobily, ale také zcela vyskakovací okna pro mobilní zařízení.
 • Integruje se všemi oblíbenými poskytovateli e-mailových služeb (MailChimp, AWeber atd.).

Dobře, zastavme se tady s funkcemi, i když jen poškrábám povrch. Pokud se chcete dostat na dno všeho, tady je kompletní seznam funkcí OptinMonster.

OptinMonster – klady a zápory

�� Pros

 • Skvělé možnosti přizpůsobení formuláře. Jakmile vyberete šablonu, můžete na ní upravit téměř vše. Změňte obrázky, pole formuláře, zobrazte prohlášení o ochraně osobních údajů, upravte věci atd.
 • Můžete si vybrat, komu se má daný formulář zobrazit: noví uživatelé vs vracející se, lidé, kteří si prohlíželi X stránek, návštěvníky z konkrétního místa a další. V podstatě si můžete vybudovat docela pokročilé struktury.
 • Úprava front-end formuláře (podívejte se, jak vypadá váš formulář, jak na něm pracujete).
 • Spouštěče zobrazení formuláře. Ty fungují opravdu pěkně a umožňují vám zobrazit formulář přesně ve správný okamžik (na základě chování uživatele, množství času na stránce, toho, jak daleko se posouvali atd.)
 • Existují vlastní mobilní vyskakovací okna. Většina nástrojů na trhu činí jejich formy univerzálními a přátelskými pro mobily, ale OptinMonster jde dále s jejich konkrétními vlastními vyskakovacími okny pro mobily.

�� Nevýhody

 • Pokud jde o nejlepší vyskakovací plugin WordPress, nejedná se o plugin WordPress jako takový. Myslím, že základní nástroj OptinMonster funguje jako nezávislé řešení SaaS. Doplněk WordPress, který je součástí aplikace OptinMonster, má za cíl pouze zajistit hladší integraci.
 • Ačkoli jsou vyskakovací témata / šablony dobře vypadající a není s nimi nic špatného, ​​není z čeho vybírat. Navíc, pokud si nepřizpůsobíte žádné téma, které jste vybrali, riskujete, že vaše vyskakovací okno bude vypadat stejně jako ostatní lidé.

Kdo by měl používat OptinMonster?

OptinMonster je ideálním řešením pro obchodníky online, blogery a majitele webových stránek obecně, kteří se chtějí nejen chopit rukou na skvělém e-mailovém vyskakovacím řešení, ale raději by se měli o veškeré své úsilí související s e-mailovými optiny postarat jediným nástrojem..

OptinMonster skutečně vyniká jako kompletní balíček pro kohokoli, pro koho je e-mailový marketing důležitou součástí jeho podnikání (ne-li nejdůležitější částí). Získáte všechny funkce, které potřebujete, vše se snadno používá a funguje to prostě. Proto je OptinMonster č.1 – nejlepší vyskakovací plugin WordPress – na našem seznamu.

Existují čtyři různé plány – ceny začínají na 14 $ / měsíc a stoupají až na 49 $ / měsíc (všechny účtovány ročně). Více k tomu.

PŘEČTĚTE SI �� OptinMonster vs LeadPages vs Sumo vs Thrive Leads

3. Sumo (sumo.com)

Sumo získal hodně fanoušků v podstatě od prvního dne své existence. Vytvořil Noah Kagan, to rychle se stal jedním z nejpopulárnějších řešení webového marketingu tam.

Rozlišuje se v tom, že vyžaduje mnohem širší přístup, než jen zaměření na e-mail. Sumo má moduly pro sociální média, propagaci napříč weby (odkazujete na jiné weby a odkazují na vás), mapy horka, navigační mapy a další.

sumo

V poslední době se Sumo začalo více věnovat obchodům s elektronickým obchodem, ale jeho další funkce mohou ještě těžit z jiných stránek.

Celkově se jedná o kompletní sadu nástrojů, která vám pomůže růst vašeho webu, a pravděpodobně nejlepší vyskakovací plugin WordPress, pokud je váš rozpočet nulový (protože nabízí bezplatný plán).

Sumo – funkce

Zavolá se konkrétní modul Sumo, který vám poskytne vyskakovací okna e-mailů Seznam Builder. Vlastnosti:

 • Zobrazovat vyskakovací okna na základě kliknutí, časovačů nebo záměru ukončení.
 • Více než pár desítek vyskakovacích šablon / návrhů.

sumo šablony

 • Můžete upravit barvy, texty, písma a další prvky vzhledu vyskakovacích oken. Navíc vše funguje s drag-and-drop.
 • Vyskakovací okna jsou optimalizována pro mobily.
 • Vestavěný testovací modul A / B split.
 • Vestavěná analytika.

sumo statistiky

 • Můžete zobrazovat různá vyskakovací okna na základě adres URL odkazujících. To vám umožní mít individuální formuláře pro lidi přicházející z Facebooku, Twitteru a dalších webů.
 • Integruje se všemi oblíbenými poskytovateli e-mailových služeb.

Pokud odejmete modul Builder seznamu, můžete také povolit několika doplňkovým modulům získat ještě více příležitostí k vytvoření seznamu e-mailů:

 • Inteligentní panel – zobrazí úzký pruh v horní části stránky (můžete do něj vložit jiný formulář pro přihlášení).
 • Scroll Box – zobrazí formulář pro přihlášení, když návštěvník posouvá částku X dolů.
 • Vítejte Mat – zobrazte nový optin formulář novým návštěvníkům.

sumo moduly

Sumo – klady a zápory

�� Pros

 • Nabízí skvělou sadu funkcí zdarma. Existují prémiové plány – více za minutu – ale jen abyste získali holé funkční minimum a že kromě vyskakovacích formulářů nemusíte platit nic.
 • Úprava front-end formuláře (podívejte se, jak vypadá váš formulář, jak na něm pracujete).
 • Analytiky jsou opravdu pěkné a poskytují vám dobrý přehled o tom, co se s vašimi formuláři děje.
 • Můžete si vytvořit více vyskakovacích oken, které fungují na základě různých triggerů a zásobování různých návštěvníků.
 • Můžete si vybrat, zda chcete použít vyskakovací okno pro přihlášení k e-mailu, standardní tlačítka pro volání do akce nebo sociální média.

�� Nevýhody

 • V bezplatné verzi je k dispozici pouze jedna vyskakovací šablona.
 • Stejně jako u OptinMonster, nejedná se o plugin WordPress jako takový. Sumo je další řešení SaaS s pluginem WordPress, který funguje pouze jako integrační vrstva.

Kdo by měl používat Sumo?

Sumo je pravděpodobně nejlepším bezplatným e-mailovým vyskakovacím pluginem, který z něj dělá ideální řešení pro základní e-mailový marketing.

Říkám to vážně, protože Sumo má řadu pokročilých funkcí a dobrý analytický / sledovací modul. Navíc vám nabízí několik různých typů vyskakovacích oken k použití.

Pokud potřebujete více, můžete upgradovat na Sumo Pro nebo přejít na jiný placený nástroj.

S Sumem můžete začít zdarma. Nejlevnější Pro plán je $ 39 / měsíc – pro jeden web (plné ceny), což je ještě dražší než u produktu OptinMonster (a to vám umožní používat OptinMonster na třech webech).

4. Převést Pro (www.convertpro.net)

Převést Pro je upgradovaná verze populárního pluginu Convert Plus (což je samo o sobě rebrand pluginu ConvertPlug, který dříve zabíral tento prostor na našem seznamu).

Dlouhodobě krátký příběh, vývojáři využili všech poznatků, které se naučili od ConvertPlug a Convert Plus, a snažili se je proměnit v nejlepší vyskakovací plugin WordPress (to je Convert Pro).

Převést Pro

Převést Pro dělá hodně věcí dobře. Má vizuální tvůrce drag-and-drop, spoustu šablon, vestavěnou analytiku a podrobné testování A / B.

Pokud jde o funkčnost, všimnete si u OptinMonster spoustu podobností. Na rozdíl od OptinMonster je však Convert Pro skutečným pluginem WordPress a vše se děje na vašem serveru.

Převést Pro – funkce

Při vytváření nového vyskakovacího okna v aplikaci Convert Pro si nejprve vyberete typ vyskakovacího okna, který chcete vytvořit z osmi dostupných možností:

Převést typy vyskakovacích oken Pro

Odtud si můžete vybrat z velké knihovny šablon. Mnoho z nich je zaměřeno na e-mailové přihlašovací údaje, ale můžete najít i jiná použití, jako jsou obecné CTA nebo dokonce věkové brány:

Převést šablony Pro

Poté můžete své vyskakovací okno přizpůsobit pomocí vizuálního editoru přetahování. Kromě přidání nového obsahu pomocí widgetů můžete také upravit pole formuláře, pokud potřebujete shromáždit další informace:

Převést Pro Builder

Po dokončení návrhu si budete moci vybrat z tuny spouště, včetně času, hloubky posunu, záměru ukončení a dalších.

Kromě toho získáte také spoustu možností cílení, které vám umožní cílit například:

 • Určitý obsah na vašem webu
 • Zařízení
 • Doporučení
 • Geografické umístění

Převést možnosti cílení a spouštění Pro

Další užitečné funkce jsou:

 • Integrace s nejoblíbenějšími e-mailovými marketingovými službami
 • Vestavěná analytika
 • Flexibilní testování A / B, včetně možnosti testovat různé typy vyskakovacích oken proti sobě

Převést Pro – klady a zápory

�� Pros

 • Vizuální, drag and drop editor, který usnadňuje přizpůsobení vyskakovacích oken
 • Dobrý výběr šablon, z nichž většina vypadá docela skvěle
 • Můžete si vybrat z osmi různých typů vyskakovacích oken
 • Vestavěná analytika
 • Flexibilní systém testování A / B pro optimalizaci vyskakovacích oken
 • Integrace všech hlavních e-mailových marketingových služeb

�� Nevýhody

 • Natahuji to, ale jedinou nevýhodou je, že pokud ji chcete použít na více než jednom webu, nemůžete spravovat své e-mailové úsilí z jediného dashboardu (jako u OptinMonster), ale místo toho potřebujete individuální instalaci pluginů na každém web.

Kdo by měl používat Convert Pro?

Převést Pro je nejlepší vyskakovací plugin WordPress, pokud se vám líbila veškerá funkčnost, kterou jste viděli u OptinMonster, ale přejete si, aby byl k dispozici v samostatném pluginu WordPress a za jednorázový poplatek.

Je to prostě hezké "pevný" všude kolem, bez skutečných slabostí. Vizuální tvůrce není tak flexibilní jako něco jako Elementor Pro, ale pro většinu použití je dost dobrý. Kromě toho má dobrou sadu šablon, silný seznam pravidel cílení / spouštění a vestavěné testování A / B a analytiku.

Existuje několik různých způsobů, jak koupit Convert Pro. Nejprve můžete platit 99 USD za použití na neomezených webech s roční podporou a aktualizacemi. Nebo můžete zaplatit 399 $ za použití na neomezených webech a život podpora a aktualizace.

Kromě toho můžete také zaplatit 249 $ za balíček Brainstorm Force Agency Bundle, který vám kromě přístupu k Convert Pro také poskytuje přístup k mnoha dalším dobrotům, jako je Astra Pro (téma, které zde používáme v CodeinWP), Schema Pro, Ultimate Doplňky pro Elementor / Beaver Builder a další. Zjistěte vše o svých možnostech.

Nejlepší vyskakovací pluginy pro WordPress: Závěr

Jsem opravdu zvědavý, jaký je váš oblíbený nástroj, ale pro mě je to nejlepší 4:

 1. Elementor Pro – nejlepší vyskakovací plugin WordPress, pokud jde o flexibilitu designu
 2. OptinMonster – nejlepší vyskakovací plugin WordPress jako integrované řešení SaaS
 3. Převést Pro – nejlepší WordPress popup plugin samostatný
 4. Sumo – nejlepší bezplatný vyskakovací plugin pro WordPress

Jsem docela pozitivní, že najdete svůj dokonalý nástroj – ten, který vyhovuje vašim potřebám ruku v rukavici – pouhým zkontrolováním těchto čtyř.

Jaký je váš názor? Stýskalo se mi po něčem – existuje jiné řešení, které lze hrdě nazvat nejlepším vyskakovacím pluginem WordPress? Jaká je vaše výzva číslo 1 právě teď, pokud jde o e-mailové vyskakovací okna na vašem webu WordPress?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map