Jaké jsou nejlepší LMS WordPress? LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress

Jaké jsou nejlepší LMS WordPress? LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress

Jaké jsou nejlepší LMS WordPress? LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pokud chcete vytvářet a prodávat online kurzy, potřebujete efektivní WordPress LMS (systém pro správu učení), který vám pomůže. Výkonný plugin LMS vám pomůže navrhnout pestré a stimulující kurzy, které informují vaše studenty a poskytují hodnotu za peníze.


Důležité je, že výkonný LMS WordPress vám také umožní spravovat vaše online kurzy a uživatele, přijímat platby, sledovat a odměňovat pokrok v kurzu a podporovat online komunitu. Takže který LMS plugin byste měli použít pro svůj projekt?

V tomto článku klademe na sebe LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress proti sobě, abychom viděli, jak jejich funkce, uživatelské zkušenosti a ceny porovnávají. Všechna tři řešení jsou skvělou volbou. Jeden z nich však bude pravděpodobně lépe vyhovovat vašim potřebám. Čtěte dále a zjistěte, který z těchto nástrojů je pro vás.

LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress

Jaký je nejlepší WordPress LMS? Porovnány tři možnosti…

Začněme tím, že se rychle podíváme na to, jak se porovná hlavní funkce těchto tří pluginů WordPress LMS:

Vlastnosti
LearnDash
LifterLMS
LearnPress
Tvůrce kurzu drag-and-drop
Flexibilní možnosti kurzu – lekce, kvízy, fóra
Možnosti webu členství
Podrobné posouzení a možnosti klasifikace
Možnosti zpeněžení
Analýza webových stránek
Zdarma plán

Nyní přesně zjistíme, co každý z těchto pluginů WordPress LMS nabízí:

LearnDash

WordPress LMS - LearnDash

LearnDash je velmi populární a na funkce bohatý WordPress LMS. Jejich zákazníky tvoří společnosti z žebříčku Fortune 500, světové univerzity, vzdělávací organizace a podnikatelé z celého světa, kteří vytvářejí a prodávají online kurzy.

Pomocí LearnDash můžete snadno navrhovat a prodávat zábavné, informativní a pestré kurzy. Tato platforma je dodávána s možnostmi, které vám umožňují začlenit kvízy, úkoly, fóra, certifikáty, odznaky a mnoho dalšího do každého kurzu a zajistit tak, aby vaši studenti zůstali zapojeni do vašeho obsahu..

Pojďme se tedy podívat na hlavní funkce LearnDash…

�� Hlavní funkce programu LearnDash

LearnDash má příliš mnoho funkcí, aby je všechny zmínily, takže jsme právě vybrali některá z hlavních…

 • Výkonný tvůrce kurzu – Uživatelsky přívětivý tvůrce kurzů vám umožní rychle vytvořit atraktivní a zajímavé kurzy pro vaše studenty.
 • Flexibilní možnosti kurzu – Vytvořte si kurzy tak, aby fungovaly pro vaše místo a publikum. Odkapávejte obsah vaší lekce podle Vámi stanoveného harmonogramu, stanovte předpoklady, které zajistí, že studenti absolvují kurzy v nastaveném pořadí, přidejte dynamická fóra, kde vaši uživatelé mohou diskutovat o otázkách vznesených během kurzu, odměnit žáky body, odznaky a certifikáty, a mnohem mnohem více.
 • Uživatelské profily – Nastavení profilů front-end uživatelů, aby studenti mohli snadno spravovat své kurzy, získat přístup k materiálům kurzů, prohlížet si jejich pokrok a tisknout své certifikáty, abychom jmenovali několik možností.
 • Správa úkolů – Vytvářejte kurzy, ve kterých je třeba zadávat úkoly. Poté můžete vybrat, zda budou tyto položky automaticky schváleny nebo ručně posouzeny. Můžete také napsat soukromé komentáře k zadaným úkolům, které uvidí pouze individuální student.
 • Možnosti zpeněžení – Pomocí LearnDash můžete studentům účtovat jednorázový poplatek nebo měsíční předplatné za přístup k vašim kurzům. Můžete prodávat kurzy jednotlivě nebo vytvářet balíčky kurzů a existuje integrace WooCommerce, která vám kromě jiných možností umožní přidat nákupní košík na váš web. Máte také úplnou kontrolu nad svou cenovou strategií a můžete se integrovat do PayPal, Stripe a 2Checkout a provádět platby na svém webu..
 • Podrobné zprávy – LearnDash sestavuje zprávy o vašich žácích i kurzech. Můžete zobrazit pokrok studentů, jejich výsledky z testů a kvízů, čas, který uživatelé stráví na každém kurzu, a mnoho dalšího.

Jak vidíte, LearnDash má řadu docela působivých funkcí. Ale co konkrétně pomáhá tomuto WordPress LMS vyniknout z davu – proč byste si ho měli vybrat přes LifterLMS a LearnPress?

�� Proč zvolit LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress?

Přestože ještě diskutujeme o programech LifterLMS a LearnPress, existuje několik klíčových faktorů, které vás mohou ovlivnit, abyste si vybrali LearnDash jako plugin LMS WordPress pro svůj projekt eLearning..

 • Vše je zahrnuto v ceně – Po zakoupení produktu LearnDash budete mít přístup ke všem jejich funkcím. To znamená, že v budoucnu nebudete muset platit navíc, abyste získali pokročilé funkce, které potřebujete. Pro srovnání, pokud se rozhodnete pro LifterLMS, ačkoli počáteční jádro plugin je zdarma, pokud chcete podobný standard špičkových funkcí, nákup prémiových doplňků bude ve skutečnosti z dlouhodobého hlediska dražší. A ačkoli je LearnPress mnohem levnější, nenajdete stejnou úroveň funkčnosti.
 • Profesionální – Pokud chcete vytvořit velkou profesionální platformu eLearning, pak je LearnDash opět standartním LMS pluginem. LearnDash je nastaven tak, aby vyhovoval velkým podnikům a velkým globálním korporacím, protože jejich působivý seznam současných zákazníků přichází. Poskytuje také řadu profesionálních funkcí, mezi něž patří umožnění označování platformy LearnDash eLearning, integrace se širokou nabídkou nástrojů a služeb a mnoho dalšího.

Cena: LearnDash nepřijde levně a ceny začínají na 159 USD ročně za licenci na jeden web.

�� Přejít na LearnDash ��

LifterLMS

WordPress LMS - LifterLMS

LifterLMS je další výkonný LMS WordPress, který stojí za zvážení, pokud chcete vytvořit online kurzy.

Tento plugin je kompletní řešení pro členství a funguje tak, že z vašeho webu uděláte členský web, na který se mohou vaši studenti přihlásit a získat přístup ke svým kurzům. Můžete nastavit různé možnosti členství a určitým členům povolit přístup k různým kurzům a oblastem vašeho webu.

Jádro zásuvného modulu LifterLMS je k dispozici zdarma s integrovanou podporou PayPal. Tento plugin je tedy dobrou volbou pro ty, kteří mají rozpočet.

Mnoho funkcí, o nichž budeme hovořit dále, však musíte zakoupit jako doplňky. Pokud tedy hledáte pokročilé funkce, považujte LifterLMS za prémiový produkt.

�� Nejlepší vlastnosti LifterLMS

Zjistíme tedy o těchto mnoha funkcích, které LifterLMS nabízí …

 • Možnosti webu členství – LifterLMS vám umožňuje vytvořit neomezený počet členů pro omezení nebo povolení přístupu k vašim kurzům, stránkám, příspěvkům, fórům a jinému obsahu..
 • Tvůrce kurzu drag-and-drop – Pomocí nástroje pro tvorbu kurzů LifterLMS můžete snadno navrhnout vícevrstvé kurzy, vše s jednoduchou funkcí přetahování.
 • Možnosti kurzu – Vytvářejte kvízy, přidejte výběr multimédií včetně videí, obrázků a zvuku, obsah lekcí odkapávání na základě časového harmonogramu a mnoho dalšího.
 • Student dashboard – Vytvořte uživatelské účty pro každého ze svých žáků a umožněte každému jednotlivci přístup ke svému vlastnímu přednímu panelu. Zde mohou prohlížet, sledovat a studovat své kurzy.
 • Zpeněžit svůj web – LifterLMS poskytuje řadu způsobů, jak generovat příjmy. Integrujte svůj web s mnoha poskytovateli plateb, včetně PayPal (vestavěný), Stripe, Authorize.Net a WooCommerce. Můžete si účtovat jednorázové platby za přístup ke kurzům, vytvářet neomezený počet plánů členství a nastavovat ceny, účtovat měsíční nebo roční předplatné, vytvářet přidružený program a další.
 • Integrujte se s poskytovatelem e-mailového marketingu – Připojte svůj LMS k MailChimp, ConvertKit a dalším, což vám pomůže vytvořit seznam e-mailů a spojit se se studenty.

Nyní máte jasnou představu o tom, co LifterLMS nabízí. Než se ale pustíme do diskuse o LearnPress, nejprve si ujasníme, proč byste měli zvolit LifterLMS. Co má tento plugin, že ostatní dva nemají?

�� Proč zvolit LifterLMS vs LearnDash vs LearnPress?

Mezi hlavní funkce LifterLMS patří podpora a škálovatelnost. Pojďme se o tom dozvědět více…

 • Podpěra, podpora – LifterLMS poskytuje rozsáhlou a dobře organizovanou znalostní základnu. Zahrnuje podrobnou dokumentaci, bezplatné školení a ukázkové kurzy, fóra a další. Můžete se také obrátit na zkušené zástupce zákaznických služeb prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Takže pro ty, kteří mají rádi klid v silné podpůrné síti, nehledejte nic jiného než LifterLMS.
 • Škálovatelnost – Ve srovnání s programy LearnDash a LearnPress je LifterLMS nejrozšířenějším řešením. Ideální pro ty, kteří začínají malé, ale chtějí rychle růst, můžete začít podnikat v oblasti eLearningu zdarma, ale poté upgradujte funkčnost pluginu pomocí doplňků s rostoucími příjmy, abyste nakonec vytvořili výkonnou platformu eLearning.

Ceny: Jak bylo uvedeno výše, základní plugin LifterLMS je zdarma. Doplňky lze poté zakoupit jednotlivě za 99 $ ročně. Nebo si můžete vybrat ze dvou různých doplňkových balíčků, počínaje 299 $ ročně.

�� Přejděte na LifterLMS ��

LearnPress

WordPress LMS - LearnPress

LearnPress je zdarma WordPress LMS a přestože nabízí nadstandardní rozšíření, je to mnohem levnější než doplňky LifterLMS. Takže pokud pracujete na napjatém rozpočtu, jedná se o plugin WordPress LMS pro vás.

Ačkoli je LearnPress zdarma, stále obsahuje řadu užitečných funkcí a funkcí. Pro každý vytvořený kurz můžete přidat lekce a kvízy, nastavit předpoklady a další. Kurzy jsou navrženy a spravovány na hlavním panelu WordPress pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní LearnPress.

Lze také nainstalovat bezplatné a prémiové doplňky. Mohou přidat funkce, jako je obsah krmení kapkami, certifikáty pro studenty a online platby, abychom jmenovali několik možností.

Pojďme se dozvědět více…

�� Hlavní funkce aplikace LearnPress

Níže uvedené funkce jsou kombinací bezplatných vestavěných součástí a bezplatných a prémiových doplňků…

 • Kompatibilita – LearnPress pracuje s jakýmkoli tématem WordPress a podporuje WordPress Multisite.
 • Integrace platební brány – Po vytvoření mohou být kurzy prodávány na vašem webu. LearnPress podporuje četné platební brány, včetně PayPal, Stripe a WooCommerce.
 • Odkapávání obsahu – Uvolněte kus po kousku a omezte přístup studentů k lekcím na základě pokroku nebo času.
 • Fóra – LearnPress poskytuje podporu BuddyPress. Díky tomu můžete na svém webu nastavit fóra, kde mohou studenti společně diskutovat o tématech.
 • Vytváření certifikátů drag-and-drop – K dispozici prostřednictvím prémiového doplňku, tvůrce certifikátů drag-and-drop vám umožní vytvářet certifikáty pro své studenty.
 • Členství místo – LearnPress se integruje s placenými členy Pro, takže můžete svůj web proměnit v mocný web pro eLearning.

�� Proč zvolit LearnPress vs LearnDash vs LifterLMS?

Jak vidíte, i když většina z toho, co LearnPress nabízí, je zdarma, stále poskytuje některé špičkové funkce. Ale proč byste si vybrali LearnPress přes LearnDash a LifterLMS?

 • Cena – Hlavní výhoda LearnPress má oproti LifterLMS a LearnDash je cena. Pokud máte rozpočet, chcete nabídnout bezplatné kurzy nebo se snažíte udržet svůj eLearningový web v malém měřítku, pak LearnPress může být pro vás. Nabízí všechny hlavní funkce, které budete potřebovat k vytvoření úspěšných online kurzů. A také poskytuje některé pokročilé funkce navíc v případě potřeby.
 • Jednoduchost – LearnDash i LifterLMS se mohou pochlubit rozsáhlými funkcemi, což je skvělé pro mnoho projektů. Tento široký sortiment funkcí se však může ve skutečnosti pro některé zdát velmi skličující. Obzvláště pokud vám chybí dovednosti nebo zkušenosti s designem, abyste jim porozuměli nebo je využili. Pokud hledáte jednodušší nástroj, který vás nepřekoná od začátku, doporučujeme vám LearnPress.

Ceny: Jádro LearnPress je zdarma, stejně jako většina doplňků. Pokud chcete koupit prémiový doplněk, tyto náklady obvykle stojí mezi 19,99 – 39,99 $ (jedná se o jednorázovou platbu s celoživotním přístupem k aktualizacím).

�� Přejít na LearnPress ��

Což je ten správný WordPress LMS pro váš projekt?

Všechny výše uvedené doplňky jsou účinné možnosti. Ať už si vyberete kterýkoli z nich, budete moci vytvořit působivé online kurzy, které mohou zapojit vaše studenty a generovat příjmy.

Zde uvádíme naše nejlepší doporučení:

 • LearnPress – skvělé pro testovací projekt pro kutily v eLearningu nebo v malém měřítku. Základní funkce získáte zdarma. ��
 • LifterLMS – skvělé pro upgrady eLearningových platforem, které jsou připraveny na růst. Vyberte si tuto, pokud chcete DIY vzdělávací platformu, ale také chcete být schopni s ní růst v průběhu času. ��️
 • LearnDash – skvělé pro profesionální platformu eLearning. ��️

Při výběru pluginu WordPress LMS si pečlivě promyslete potřeby vašeho projektu. Musíte zvážit svůj obsah, publikum a rozpočet. Poté vyberte plugin, který nejlépe odpovídá daným kritériím.

Který plugin WordPress LMS si vyberete? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže …

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector