7 nejlepších zásuvných modulů pro automatické blogování pro WordPress: S každým jsme byli praktičtí

Nejlepší pluginy pro automatické blogování pro WordPress


Hledáte nejlepší doplňky pro automatické blogování pro WordPress? Přestaňte ztrácet čas Googlingem a přečtěte si tento příspěvek.

Zúčastnili jsme se 7 nejlepších pluginů pro automatické blogování pro WordPress, abychom vám pomohli najít řešení, které vám pomůže importovat položky RSS kanálů jako skutečné příspěvky WordPress. Pokračujte ve čtení a podívejte se na všech 7 pluginů…

7 nejlepších pluginů pro automatické blogování pro WordPress

Zde je sestava plus rychlé shrnutí:

Ne.
Zapojit
Hodnocení
Instalace / Prodej
1.Feedzy RSS Feeds94%40000
2.Agregátor WP RSS88%60000
3.WPeMatico RSS Feed Fetcher96%20000
4.CyberSyn84%10000
5.Trubky WP88%3000
6.Automatický plugin WordPress96%18000
7.Prohledávač WP60%270

1. Feedzy RSS Feeds


Agregátor RSS od Feedzy - výkonný agregátor WP Autoblogging a News Agregátor Agregátor RSS od Feedzy – výkonný agregátor WP Autoblogging a News Agregátor

Autor: Téma

Aktuální verze: 3.4.0

Poslední aktualizace: 28. května 2020

feedzy-rss-feeds.zip


Hodnocení 94%


40 000 + instalace


WP 3.7 + Vyžaduje

Cena: 0 $ nebo 149 $ (prémiový)

Feedzy přichází ve dvou variantách: zdarma a prémiové. Tato bezplatná verze vám umožní vložit kanály RSS jako zkratku, ale pokud chcete, aby se v rámci skutečných automatických blogů importovaly položky zdrojů jako skutečné příspěvky, budete potřebovat prémiovou verzi 149 $.

Díky prémiové verzi můžete přidávat položky zdroje do příspěvků, stránek a vlastních typů obsahu. Plugin dokonce extrahuje ceny produktů a další prvky ze značek vlastních zdrojů.

Podrobnosti jako vybrané obrázky, stav a typ příspěvku, výňatky, délka textu, množství nebo rozvržení (Feedzy poskytuje tři různé šablony) jsou zcela na vás. Pokud chcete importovat pouze obrázky HTTPS (a nikoli HTTP), Feedzy je zjistí za vás.

feedzy je jedním z nejlepších pluginů pro automatické blogování

Dále se můžete rozhodnout filtrovat články, které se zobrazují ve vašem zdroji, podle klíčových slov. Můžete buď zahrnout pouze články s určitými klíčovými slovy, nebo vyloučit všechny články s určitými klíčovými slovy (nebo obojí!). A pokud chcete zpeněžit své automatické blogování, můžete do příspěvků automaticky přidat přidružené odkazy nebo odkazy na doporučení. Je také možné odebrat značku „dofollow“ z odkazů v jednom zdroji.

A ještě více úžasná část o Feedzy je, že je optimalizována tak, aby odpovídala nejnovějším trendům na trhu WordPress. Je integrován s prvky Elementor a Gutenberg (pro přizpůsobení front-end) a s programy WordAI a SpinnerChief – dvěma nástroji, které mohou upravovat / přepisovat importované příspěvky v lidském stylu (v případě, že nechcete použít duplicitní obsah na tvoje stránka).

A pokud váš vybraný RSS kanál nabízí pouze výňatky, Feedzy obsahuje funkci, která vám umožní stále extrahovat celý text.

�� Stáhněte si tento plugin pokud potřebujete výkonnou sadu funkcí zabudovaných do odlehčeného rozhraní. Přestože je to optimální řešení pro osobní blogy, doporučujeme jej majitelům firem, kteří chtějí své webové stránky pěstovat pro profesionální účely a zpeněžit svou práci. Bonus: pokud máte rádi tvůrce stránek, jedná se o jeden z nejlepších pluginů pro automatické blogování, který najdete.

2. Agregátor WP RSS


WP RSS Agregátor - automatická a výkonná agregace obsahu a kurace WP RSS Agregátor – automatická a výkonná agregace obsahu a kurace

Autor: RebelCode

Aktuální verze: 4.17.5

Poslední aktualizace: 23. dubna 2020

wp-rss-aggregator.4.17.5.zip


Hodnocení 88%


60 000 instalací


WP 4.0 + Vyžaduje

Cena: $ 0 + placené doplňky

WP RSS Aggregator je jedním z nejlepších pluginů pro automatické blogování a lze jej snadno nastavit a přizpůsobit. Kromě importu neomezených zdrojů z více zdrojů můžete zúžit příspěvky ve zdroji podle data zveřejnění, počtu položek na zdroj / import. Kromě toho můžete přidat vlastní adresu URL a název zdroje a rozhodnout o pořadí importu a intervalu zpracování.

Zatímco bezplatná verze umožňuje vkládat kanály RSS pomocí krátkého kódu, budete potřebovat placené Doplněk Feed to Post chcete skutečně zahájit automatické blogování a importovat položky zdroje jako příspěvky, stránky nebo vlastní typy příspěvků WordPress.

Pomocí balíčku Advanced Feeds budete moci také importovat celý text, i když zdroj RSS obsahuje pouze výňatky. A také získáte možnost filtrovat položky zdroje podle klíčových slov (včetně možností zahrnutí i vyloučení):

agregátor wp rss

Aby nedošlo k nepříznivému dopadu na výkon, umožňuje program WP RSS Aggregator také nastavit, jak často se má importovat nový obsah. A můžete snadno přidat HTML před / po importovaném obsahu a také si vybrat, zda chcete původní zdroj připsat či nikoliv.

�� Stáhněte si tento plugin pokud potřebujete přátelské rozhraní, ale nechcete trávit mnoho času tím, aby to fungovalo.

3. WPeMatico RSS Feed Fetcher


WPeMatico RSS Feed Fetcher WPeMatico RSS Feed Fetcher

Autor: etruel

Aktuální verze: 2.6

Poslední aktualizace: 11. května 2020

wpematico.zip


Hodnocení 96%


20 000 instalací


WP 4.1 + Vyžaduje

Cena: $ 0 + placené doplňky

V tomto pluginu se kanály nazývají kampaně. Chcete-li tedy vytvořit kanály, musíte zahájit kampaň. "Vytvořit kampaň" stránka je opravdu zajímavá, protože poskytuje spoustu možností, zobrazených v barevných pruzích a blocích. Plugin má tři typy příspěvků: příspěvky, stránky a média.

Jedním z příjemných rysů přístupu k kampani je, že do jedné kampaně můžete přidat více kanálů (namísto toho, abyste museli zdroje přidávat samostatně jako mnoho jiných nejlepších pluginů pro automatické blogování).

S WPeMatico můžete povolit komentáře, pingbacky a trackbacky, datum zveřejnění původního obsahu a automaticky odebrat odkazy a značky HTML z importovaného obsahu (což je velmi užitečné, pokud na svém webu nechcete mít spamové odkazy).

Další příjemnou funkcí tohoto pluginu je, že máte spoustu možností pro plánování kampaní (ve všední den, měsíc, den, hodinu a minutu). A kdykoli budete chtít, můžete vždy pozastavit nebo resetovat počet příspěvků.

Každá kampaň má pro média, která doprovázejí importovaný obsah, spoustu možností: obrázky, audia a videa. Pokud chcete použít šablonu, která není ve výchozím nastavení k dispozici, můžete upravit, uspořádat nebo přidat další obsah ke každému vyzvednutému příspěvku.

Kromě článků má plugin také nástroj YouTube Fetcher pro lidi, kteří chtějí namísto psaného obsahu importovat videa.

RSS feed fetcher

�� Stáhněte si tento plugin pokud potřebujete flexibilitu, pokud jde o rozmanitost obsahu, šablony a časový rozvrh (můžete nastavit nástroj pro aktualizaci / publikování v přesnou hodinu a den).

4. CyberSyn


CyberSEO Lite (CyberSyn) CyberSEO Lite (CyberSyn)

Autor: CyberSEO.net

Aktuální verze: 6.18

Poslední aktualizace: 30. dubna 2020

cybersyn.zip


Hodnocení 84%


10 000 + instalace


WP 4.0 + Vyžaduje

Cena: 0 $

Pokud jde o bezplatné možnosti, CyberSyn je jedním z nejlepších pluginů pro automatické blogování, které najdete.

Tento plugin je jednoduchý a mírně odlišný od výše uvedených. Nainstalujte jej, nastavte si předvolby (jako u zaškrtnutí několika políček) a bude to fungovat. Můžete jej buď vložit do autopilota (bude extrahovat a publikovat zdroje samostatně), nebo to můžete udělat ručně, pokud potřebujete větší kontrolu nad publikovanými články..

Chcete-li přidat své zdroje, stačí přejít na server CyberSyn -> Syndikátor RSS / Atom -> zkopírujte / vložte zdroj -> Syndikát. Po kliknutí na Syndikát se otevře stránka s podrobnostmi a můžete nastavit preference související s daným zdrojem.

Co můžete dělat s CyberSyn? Můžete extrahovat plnou verzi článku (viz obrázek níže), seskupovat zdroje podle kategorií, vytvářet značky, nastavovat stav a číslo příspěvku, přijímat / odmítat ping a komentáře od uživatelů, generovat miniatury a přílohy médií ( obrázky budou uloženy místně), nastavte maximální počet slov pro každý výňatek a vložte videa, která existují v původním článku.

cybersyn

Obsahuje také jedinečnou funkci, která vám umožní přeložit importované zdroje prostřednictvím Google Translate nebo Yandex Translate, a také zkontrolovat duplikáty článků a přepsat je pomocí několika nástrojů pro přádelnictví, které jsou součástí.

Pěkná věc o CyberSyn je, že dokáže importovat mnoho typů obsahu, včetně tabulek CSV, HTML dokumentů a souborů JSON. Extrahuje různé typy zdrojů, jako jsou eBay, XML, videa z YouTube, Vimeo nebo Dailymotion, obsah z Yahoo, Flickr a další.

�� Stáhněte si tento plugin pokud chcete mít možnost extrahovat plnotextové RSS kanály a importovat položky jako příspěvky zdarma. Většina ostatních pluginů pro automatické blogování se účtuje za obě tyto funkce.

5. Trubky WP


Trubky WP Trubky WP

Autor: ThimPress

Aktuální verze: 1.33

Poslední aktualizace: 28. prosince 2018

wp-pipes.zip


Hodnocení 88%


3 000 + instalace


WP 3.8 + Vyžaduje

Cena: 0 $

Tento plugin odkazuje na kanály jako kanály.

S ním získáte jednoduché vizuální rozhraní, kde si můžete vybrat, zda chcete získat plný text místo výňatků, vystřihnout úvod, filtrovat podle klíčových slov, získat obrázky nebo ukázat původní zdroj.

V cílovém vstupu si můžete vybrat, jak zobrazit zdroje na svém webu. Můžete upravovat parametry, jako je název, slimák, výpis, obsah, datum, obrázky, kategorie a meta klíč.

Poté, co přidáte všechny možnosti, klikněte na Testovat toto potrubí a ukazatel průběhu zobrazí, jaké příspěvky se importují na váš web (odtud je můžete upravovat jako své vlastní příspěvky nebo stránky). Položky zdroje se také zobrazí jako živé příspěvky na blogu.

wp pipes - nejlepší autoblogging pluginy pro wordpress

�� Stáhněte si tento plugin pokud estetická funkce (aka způsobu, jakým předvádíte příspěvky na svém webu), není věcí číslo jedna. Pokud jste spíše back-end osoba, která dává přednost sbírání článků pro vlastní zájem – před zveřejněním – pak jste právě našli svůj nástroj.

6. Automatický plugin WordPress

wordpress automatický plugin

Cena: 30 $

Automatické pluginy WordPress se dostanou na seznam nejlepších pluginů pro automatické blogování, protože má mnoho možností importu. Kromě běžných článků podporuje celou řadu dalších možností: produkty Amazon a Walmart, videa YouTube, Vimeo a DailyMotion, obrázky Flickr a Instagram, aukce eBay, příspěvky v sociálních médiích (tweety, špendlíky, příspěvky Reddit a Facebook), inzeráty od Craigslist, obsah iTunes (jako jsou písně, podcasty, aplikace, eKnihy), písně SoundCloud a dokonce i položky Envato.

Jinými slovy, spousta zlatých věcí, zejména pro specializované weby.

Kromě možnosti zvolit si zdroj obsahu máte také možnost filtrovat obsah (podle autora, kategorie, značky), takže nebudete muset publikovat vše, co bude zveřejněno ve vybraném zdroji.

wordpress automatický plugin

Máte také kontrolu nad šablonou příspěvku, stavem, typem, formátem a obrázky, které má plugin načíst s příspěvky. Plugin navíc obsahuje pokročilé možnosti přepisování a překladu; automaticky dokonce nahradí určitá slova, pokud se na vašem webu chcete zmínit.

�� Stáhněte si tento plugin Máte-li víceúčelový podnik a máte zájem sdílet obsah od největších značek na světě během několika kliknutí – nástroj má všechny výše uvedené zdroje integrovány, zatímco generuje také sekce a kategorie z každého webu.

7. Prohledávač WP

wp crawler

Cena: 23 dolarů

WP Crawler je další flexibilní plugin, který byl vytvořen pro import velkého množství obsahu na autopilota. Můžete publikovat kolekce designů od Dribble nebo Behance, seznamy produktů z Amazonu nebo Alibaba, prezentaci fotografií z Flickru nebo Unsplash, aplikace, sociální příspěvky založené na hashtagech, WordPress tématech a spoustu dalších zdrojů.

Také se snadno používá. Vše, co musíte udělat, je přidat zdroje, vybrat preferované možnosti a spustit prolézací modul. Data lze získat z jiných webů pomocí selektorů a atributů HTML; poté nastavte stav příspěvku, kategorii a typ příspěvku a také zkontrolujte, zda v textu nejsou duplikáty. Plugin umožňuje extrahovat data z neomezených zdrojů.

Pokud nechcete, aby prolézací modul zveřejňoval náhodně, můžete naplánovat jeho spuštění jednou za hodinu, dvakrát denně nebo denně.

�� Stáhněte si tento plugin pokud hledáte flexibilní a intuitivní rozhraní. Flexibilitou mám na mysli: 1) můžete zveřejňovat příspěvky z velkého množství internetových zdrojů a typů obsahu (včetně mediálních a sociálních platforem); 2) můžete naplánovat nástroj k publikování v přesně požadovaném čase; 3) vyžaduje pouze několik kroků k jeho nastavení.

Toto je náš výběr nejlepších pluginů pro automatické blogování pro WordPress. Už jste někdy vyzkoušeli některou z nich? A pokud si myslíte, že jsme vynechali nějaký důležitý plugin, dejte nám vědět také! Jsme zvědaví lidé.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map