5 z nejlepších pluginů WordPress Review… Recenzováno

Webové stránky s recenzemi (spuštěné na recenzních pluginech) se staly velmi důležitým prvkem v dnešním prostoru elektronického obchodu. V jedné ze svých studií MarketingLand uvádí, že z 1046 účastníků průzkumu, 90 procent připouští, že jejich nákupní rozhodnutí jsou ve skutečnosti ovlivněna online recenzemi.[1]


Podle dalšího průzkumu dále 79 procent spotřebitelů důvěřujte online recenzím stejně jako osobním doporučením.[2]

To jsou jen dva důvody, proč by spuštění webu s recenzemi mohlo být pro vás zajímavým projektem. Statistiky nelžou. Takže, jen aby to bylo trochu jednodušší …

5 z nejlepších zásuvných modulů WordPress Review

Zde je 5 z nejlepších pluginů pro kontrolu WordPress… recenzováno:

1. Recenze produktu WP Lite

Nejlepší zásuvné moduly pro kontrolu WordPress # 1: Recenze produktu WP

Tento první plugin pro kontrolu WordPress nabízí spoustu skvělých funkcí pro bezplatný nástroj. Můžete si prohlédnout jednotlivé produkty a hodnotit o nich různé podrobnosti.

Každý produkt má seznam kladů a záporů a rámeček obecného popisu.

Existuje také možnost povolit uživatelské recenze a poté rozhodnout, zda by měly být brány v úvahu při zobrazení konečného hodnocení produktu.

Nejprve se podívejme na panel Obecná nastavení tohoto pluginu pro kontrolu WordPress:

Nastavení produktu WP Product Review

Toto jsou hlavní nastavení, kterými se můžete nejprve seznámit, než začnete psát recenze. Jak vidíte, je na vás, abyste se rozhodli, zda se vaše recenze produktu objeví před hlavním obsahem příspěvku nebo po něm. Také si můžete vybrat, zda se vaši uživatelé mohou zapojit do hlasování, a pokud ano, kolik bude jejich hodnocení záležet. Můžete nastavit, kolik výhod a nevýhod chcete zobrazit, a také můžete změnit barvy, typografii a parametry tlačítka Koupit..

Pak stačí přidat nový příspěvek, jak byste normálně dělali. Poté můžete přidat podrobnosti o recenzi produktu do postranního panelu editoru bloků:

Možnosti příspěvků na recenzi produktu WP

Takto bude váš produkt vypadat na front-endu poté, co provedete všechny změny.

Příklad kontroly produktu WP

Toto jsou hodnocení autora. Tento plugin pro kontrolu WordPress však také nabízí svým návštěvníkům možnost předložit vlastní. Takže před okénkem s komentářem bude mít každý uživatel možnost předem ohodnotit každou funkci, kterou autor nastavil. Jednoduše musíte aktivovat uživatelské recenze prostřednictvím nastavení pluginu, o kterém jsem mluvil dříve.

Vypadá to například takto:

Komentář k recenzi produktu WP

Věc s produktem WP Product Review je, že je velmi uživatelsky přívětivý a dává autorovi i návštěvníkovi šanci vyjádřit svůj názor na jakýkoli produkt.

Přejít na WP Product Review Lite

2. WP Review

wp recenze

Další podobný plugin pro kontrolu WordPress, který vám pomůže vytvořit váš web velmi rychle.

Tento nabízí návštěvníkovi úplnou svobodu. Každý může na web přijít a nechat hlasovat.

WP Review také počítá průměrný hlas na základě hodnocení.

Tento plugin je velmi snadno použitelný.

Po instalaci přejděte na ovládacím panelu WordPress do Nastavení a poté klikněte na WP Review. Zde můžete nastavit výchozí možnosti. Měli byste tak učinit pouze v případě, že pro všechny produkty použijete stejné podrobnosti. Pokud si myslíte, že většina vašich produktů bude mít společné funkce, můžete je nastavit tam. Tímto způsobem nebude nutné opakovat postup pro každý produkt, který uvedete.

Nastavení kontroly WP

Po nastavení výchozích možností je další postup ještě snazší. Přejděte na příspěvek, do kterého chcete přidat recenzi, a stejně jako u předchozího kontrolního pluginu WordPress najdete na obrazovce pro úpravy příspěvků konkrétní možnosti. Pokud vaše výchozí možnosti pro příspěvek nestačí, můžete tam přidat další věci. Máte také na výběr mezi třemi typy hodnocení: hvězdy, body a procenta.

WP Review meta box

Udělal jsem rychlý test s body s výchozím barevným schématem pluginu. Jak to vypadá:

Příklad kontroly WP

Jak vidíte, shrnutí (můžete ho pojmenovat tak, jak chcete) ukazuje průměrné hodnocení a popis, pokud chcete o produktu říci něco více. Hodnocení uživatelů ve výchozím nastavení nejsou (lze je povolit).

Přejděte na WP Review

3. Konečné recenze


Konečné recenze Konečné recenze

Autor: Etoile Web Design

Aktuální verze: 2.1.28

Poslední aktualizace: 1. května 2020

ultimate-reviews.zip


Hodnocení 84%


3 000 + instalace


4.0.0 Požadavky

Ultimate Reviews vám dává dva krátké kódy nebo bloky – jeden pro vložení recenzí a druhý pro přidání formuláře pro uživatele k odeslání vlastních recenzí. Můžete použít jeden nebo oba podle svých potřeb.

Po instalaci a aktivaci pluginu můžete přejít na nový Recenze oblast na hlavním panelu WordPress a nakonfigurujte ji:

Nastavení Ultimate Reviews

Chcete-li přidat recenze k jednotlivým částem obsahu, musíte nejprve přejít na Recenze → Přidat nový vytvořit novou recenzi:

Přidat novou recenzi

Poté můžete recenze vložit pomocí krátkého kódu pluginu nebo jeho vyhrazeného bloku. Jak to vypadá s blokem:

Blok kontroly

Jakmile publikujete svůj příspěvek, zobrazí se vaše recenze na front-end vašeho webu. Zde je příklad, jak to vypadá:

Příklad Ultimate Reviews

Bezplatná verze je celkem jednoduchá, ale prémiová verze vám umožní vytvořit více podrobných kontrolních polí s více funkcemi a poli.

K vložení formuláře, který umožňuje uživatelům odesílat vlastní recenze produktů, můžete také použít samostatný zkratkový kód nebo blok. Tyto recenze pak můžete zobrazit stejným způsobem, jaký jste viděli výše.

Přejděte na Ultimate Reviews

4. WP Ultimate Review


Wp Ultimate Review Wp Ultimate Review

Autor: Wpmet

Aktuální verze: 1.2.2

Poslední aktualizace: 29. května 2020

wp-ultimate-review.1.2.2.zip


Hodnocení 90%


5 000 + instalace


WP 4.6 + Vyžaduje

WP Ultimate Review je novější plugin pro WordPress, který se může pochlubit moderním designem hned po vybalení z krabice.

Po aktivaci pluginu můžete přejít na nový Recenze Wp oblast na hlavním panelu WordPress pro konfiguraci nastavení pluginu.

Zde si můžete vybrat, která pole pro kontrolu použít a zda povolit nebo zakázat recenze komentářů uživatelů:

Nastavení WP Ultimate Review

Po dokončení úprav můžete přejít k jednotlivému příspěvku, kde chcete, aby se zobrazilo pole hodnocení. Existuje několik dalších možností, které poskytují více podrobností, které by návštěvníci mohli chtít vidět v recenzi.

Meta box WP Ultimate Review

Vypadá to, jak vypadá výsledné hodnotící pole – můžete vidět, jak má docela moderně vypadající design:

Příklad WP Ultimate Review

Můžete také použít zkratku k vložení formuláře pro hodnocení uživatelů, pokud chcete na svých recenzích povolit hodnocení uživatelů.

Přejít na WP Ultimate Review

5. Hodnocení hodnocení


Hodnocení hodnocení Hodnocení hodnocení

Autor: PixelGrade

Aktuální verze: 1.1.6

Poslední aktualizace: 31. května 2019

comments-ratings.1.1.6.zip


Hodnocení 80%


10 000 + instalace


4.9.0 Požadavky

Na rozdíl od některých ostatních pluginů je tento plugin určen výhradně pro návštěvníky. Jejich hodnocení mohou zanechat prostřednictvím komentářů. Použití tohoto pluginu je hračkou.

Zde je stránka nastavení, například:

Nastavení hodnocení komentářů

A to by bylo všechno. Stačí se rozhodnout, kde chcete povolit komentáře uživatelů a jaký text použít.

Uvidíme, jak to vypadá v akci:

Příklad hodnocení komentářů

Nakonec, pokud potřebujete pěkný a malý plugin, který umožňuje návštěvníkům hlasovat prostřednictvím komentářů, je tento velmi efektivní.

Přejděte na Hodnocení komentářů

Co si myslíte o těchto pluginech pro kontrolu WordPress? Vyzkoušeli jste některou z nich? Neváhejte a dejte nám vědět, jestli existuje nějaký další plugin, který by měl vypadat na tomto seznamu.

�� Bonus: Zde je seznam některých základních pluginů WordPress, z nichž mohou těžit všechny weby.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

-Reference: 1, 2.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map