4 z nejlepších pluginů RSS Feed WordPress v roce 2020

4 z nejlepších pluginů RSS Feed WordPress v roce 2020

4 z nejlepších pluginů RSS Feed WordPress v roce 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

"Proč byste se dokonce podívali na ty nejlepší zásuvné moduly RSS pro WordPress ?! Myslel jsem, že RSS je mrtvý!" – myslíš.


Ano, ano a ne.

Ano – už to není takový populární mechanismus, který lidé používají k tomu, aby zůstali informováni o svých oblíbených webech … většina z toho zmizela zánikem Google Reader.

Nejlepší zásuvné moduly RSS RSS

A ne – protože je to stále aktivní technologie, což znamená, že ji můžeme použít pro spoustu skvělých věcí, které se dějí za scénami na našich stránkách WordPress..

Takže dnes se díváme do 4 nejlepší kanály RSS feed pro WordPress:

Nejlepší zásuvné moduly RSS pro WordPress v roce 2020: SHRNUTÍ

ZAPOJIT
HODNOCENÍ
AKTIVNÍ INSTALACE
Feedzy94%40 000+
RSSImport94%10 000+
RSS specifické pro kategorii98%8 000+
Agregátor WP RSS88%60 000+

Nejlepší RSS feed pluginy pro WordPress v detailu

1. FEEDZY RSS Feeds


Agregátor RSS od Feedzy - výkonný agregátor WP Autoblogging a News Agregátor Agregátor RSS od Feedzy – výkonný agregátor WP Autoblogging a News Agregátor

Autor: Téma

Aktuální verze: 3.4.0

Poslední aktualizace: 28. května 2020

feedzy-rss-feeds.zip


Hodnocení 94%


40 000 + instalace


WP 3.7 + Vyžaduje

Feedzy je nejúplnější z nejlepších pluginů RSS feed out there. A my to neřekneme jen proto, že je součástí rodiny. Můžete si to vymyslet sami po posouzení jeho vlastností a výhod.

Feedzy funguje prostřednictvím krátkých kódů, což znamená, že můžete přidat různé zdroje, kdekoli si přejete (příspěvky, stránky, vlastní typy obsahu), přímo přes obrazovku editoru WordPress. V prémiové verzi provádí plugin veškerou práci, kterou byste jinak vykonávali ručně: může být naplánováno automatické importování více zdrojů z různých zdrojů na stejné stránce / příspěvku pomocí Průvodce nastavením importu.

Zdroje můžete dále seskupit do kategorií (kdykoli je můžete znovu použít na svém webu) a extrahovat prvky ze značky vlastního zdroje (k dispozici pouze pro jednotlivé kanály).

Doplňky WordPress RSS: Feedzy

Jakmile aktivujete zdroj nebo kategorii, plugin začne importovat příspěvky buď přímým publikováním, nebo uložením jako čekajících.

Způsob, jakým jsou importované položky prezentovány na front-endu, je zcela na vás: můžete se rozhodnout pro vybrané obrázky, výňatky, stav a typ příspěvku, množství, délku textu, rozvržení – Feedzy poskytuje tři šablony vybrat si z.

Pokud Feedzy při importu zdrojů identifikuje obrázky HTTP, umožní vám to, jak s nimi nakládat: zobrazit pomocí odkazu HTTP, vynutit HTTPS nebo jednoduše importovat obrázek tak, jak je.

nastavení průvodce

Další příjemnou věcí na tomto jednom z nejlepších pluginů RSS feed pro WordPress je to, že můžete filtrujte články podle klíčových slov, takže se můžete rozhodnout zobrazit pouze ty, které přesně odpovídají vašim kritériím. Nebo můžete dokonce agregovat více zdrojů dohromady. Navíc Feedzy automaticky přidá vaše ID přidruženého / doporučeného na odkazy v kanálu, abyste mohli vydělat peníze, pokud lidé kliknou na příspěvky.

Když už mluvíme o odkazech, plugin vám dává možnost odeberte značku „dofollow“ ze všech příspěvků ve zdroji.

Pokud se chcete vyhnout publikování duplicitního obsahu na vašem webu, přichází Feedzy Pro integrován s WordAI a SpinnerChief které mohou přepisovat původní články lidským, nerobotickým stylem. Nástroje vám budou nápomocny importovat celovečerní článek z externích zdrojů, což je možné i u Feedzy. Nejste omezeni na výňatky, můžete skutečně načíst celý text z jakéhokoli zdroje, včetně cen produktů, pokud vlastníte obchod s elektronickým obchodem..

Funkce zde ale nekončí. Plugin udržuje krok s nejnovějšími trendy WordPress: je integrován s Elementor a Gutenberg, což znamená, že můžete bez problémů přidávat zdroje prostřednictvím jejich rozhraní tvůrce.

feedzy přes elementor

V neposlední řadě nebude import velkého počtu externích příspěvků zatěžován, protože plugin má ukládání do mezipaměti, což znamená, že rychlost načítání vašeho webu nebude nijak ovlivněna.

Můžete také zveřejňujte své RSS kanály jako widgety – přejděte na Vzhled / Widgety a přetáhněte widget „RSS“ do libovolné oblasti widgetu.

Toto je ukázka toho, jak budou vaše importované zdroje vypadat na rozhraní frontend (používám motiv dvacet sedmnácti):

feedzy front-end

�� Získejte tento RSS feed plugin Pokud potřebujete dovozce RSS s výkonnými funkcemi a přitom lehkým rozhraním. Zatímco Feedzy může být vhodný pro osobní záležitosti, většinou ho doporučujeme podnikatelům, jejichž cílem je růst / zpeněžení jejich webových stránek a automatizace jejich práce. Tato kombinace zřejmě dělá Feedzy všestranným nejlepším výběrem mezi nejlepšími zásuvnými moduly RSS.

2. RSSImport


RSSImport

Autor: Frank Bültge, odebraný77

Aktuální verze: 4.6.1

Poslední aktualizace: 25. prosince 2019

rss-import.4.6.1.zip


Hodnocení 94%


10 000 + instalace


WP 1.5 + Vyžaduje

RSSImport je lehké a přímé řešení mezi nejlepšími zásuvnými moduly RSS. Stačí ji nainstalovat a použít buď zkratku, widget nebo funkci PHP, aby to fungovalo. Žádné další kliknutí ani potíže. Toto je příklad toho, jak být zároveň jednoduchý a efektivní.

Chcete-li jej použít jako widget, přejděte na Vzhled / Widgety, přetáhněte tlačítko RSSImport do libovolné oblasti widgetu a vyplňte prázdná pole. Klikněte na "Uložit" a je dobré jít:

Ukázka widgetu rssimport

Chcete-li přidat zdroj do příspěvku nebo stránky, zkopírujte a vložte krátký kód na místo, kde se má zobrazit. Příklad krátkého kódu:

[RSSImport display ="5" feedurl ="http://www.codeinwp.com/blog/feed" use_simplepie ="skutečný"]

Ukázka krátkého kódu rssimportu

�� Získat tento plugin kanálu RSS pro WordPress, pokud chcete být schopni importovat kanály RSS rychle a přizpůsobit vše prostřednictvím úpravy krátkého kódu za chodu, nikoli prostřednictvím nějakého GUI. Plugin používá mnoho parametrů uvnitř struktury krátkého kódu, díky čemuž je velmi flexibilní.

3. Předplatné RSS kanálu pro konkrétní kategorii


Odběr RSS kanálu pro konkrétní kategorii Odběr RSS kanálu pro konkrétní kategorii

Autor: Tipy a triky HQ, Ruhul Amin

Aktuální verze: v2.1

Poslední aktualizace: 31. května 2019

category-specific-rss-feed-menu.zip


Hodnocení 98%


8 000 + instalace


WP 3.0 + Vyžaduje

Tento plugin je úplně jiný a na rozdíl od všeho jiného zde. Zatímco ostatní se týkají importu věcí, toto je o tom, jak dát čtenářům možnost přihlásit se k odběru RSS kanálů specifických pro danou kategorii na vašem blogu.

(Poznámka: Existuje trik, pomocí kterého můžete získat tento plugin RSS WordPress k zobrazení externích zdrojů. Více o tom za minutu.)

Řekněme, že publikujete spoustu jiného obsahu a vaše publikum by o to nemělo zájem. Máte například "jídlo" kategorie a "cestovat" kategorie. Díky tomuto pluginu můžete lidem umožnit předplatné každé z těchto kategorií samostatně.

Po instalaci pluginu přejděte do sekce Nastavení v programu wp-admin a poté do kategorie RSS specifické pro kategorii. Zobrazí se seznam kategorií, pro které můžete vytvořit zdroj.

kategorie kategorií

Jak vidíte, také jsem použil sekci pro vlastní kategorie a ukázal je na externí zdroje, což je trik, který jsem zmínil výše. Jak již bylo řečeno, tyto externí informační kanály RSS se nedovážejí nebo jsou to jen odkazy, které odkazují na jiný web.

Nyní máte tři možnosti, pokud jde o zobrazení vlastních odkazů na zdroje: widget, zkratka nebo řádek kódu PHP:

použití kategorie

Použil jsem krátký kód. Jak vypadá můj seznam zdrojů, když je umístěn na vzorovou stránku:

kategorie poage demo

�� Získat tento plugin kanálu RSS pro WordPress, pokud publikujete mnoho různých typů obsahu a chcete dát svému publiku možnost přihlásit se k odběru toho, co je zajímá. Je také užitečný pro zobrazování odkazů na externí kanály vedle vašich vlastních.

4. WP RSS Agregátor


WP RSS Agregátor - automatická a výkonná agregace obsahu a kurace WP RSS Agregátor – automatická a výkonná agregace obsahu a kurace

Autor: RebelCode

Aktuální verze: 4.17.5

Poslední aktualizace: 23. dubna 2020

wp-rss-aggregator.4.17.5.zip


Hodnocení 88%


60 000 instalací


WP 4.0 + Vyžaduje

Musím to dát tomuto mezi naše nejlepší zásuvné moduly RSS; je to docela přátelské a intuitivní. Nainstalujte jej, přejděte do jeho části v programu wp-admin a provede vás celým nastavením.

Chcete-li přidat zdroj, stačí kliknout na "Přidat nový," nastavte své preference a publikujte je.

agregátor wp rss přidat nové okno

Dobře, tak jsem vytvořil zdroj pro náš blog, CodeinWP, aby věci vyzkoušel. Nastavil jsem jej tak, aby zůstal aktivní, takže se může automaticky aktualizovat vždy, když je nový obsah.

Zdroje zdroje wp rss

Po přidání zdroje RSS můžete kliknout na "Zobrazit položky" pro zobrazení článků aktuálně v tomto zdroji.

WP RSS Aggregator také přichází s "Černá listina" v sekci, takže můžete zastavit zobrazování konkrétního obsahu. Plus, tam jsou také některé skvělé doplňky (placené).

Dobře, takže dalším krokem po vytvoření kanálu RSS je přidání do vašich příspěvků nebo stránek. Můžete přejít do textového editoru konkrétního příspěvku a zobrazí se ikona označená "Krátký kód agregátoru WPRSS" tam. Po kliknutí na něj můžete vybrat daný zdroj a přidat jej jako zkratku:

wp rss agg přidat shortcode

Jak to vypadá, jakmile stránku uložíte:

WP rss feed demo

�� Získat tento plugin kanálu RSS pro WordPress, pokud budete pracovat s více kanály současně. Plugin je intuitivní a poskytuje skvělou správu pro každý jednotlivý zdroj.

�� Další čtení:

  • Podívejte se na tyto základní doplňky, z nichž mohou těžit všechny weby WordPress.
  • Chcete importovat obsah přímo z kanálu RSS do příspěvku WordPress? Podívejte se na něco z toho "RSS k příspěvku" pluginy.

Jaký je váš nejlepší plugin WordPress RSS?

Používáte některý z těchto nejlepších pluginů RSS feed pro WordPress? Dejte nám vědět, jestli nám něco uniklo.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector