31 nejlepších sociálních médií pro WordPress (část 1)

Proč nejlepší doplňky pro sociální média? No, mít blog na WordPress obvykle vyžaduje více práce než jen psaní. Propagace by měla být také nezbytným prvkem. Nikdy však nestačí, pokud jste jediný, kdo sdílí váš obsah. Počítá se pouze tehdy, když to udělají i ostatní lidé.


Jak tedy můžete přimět každého, aby šířil slovo o vašem obsahu? Nejprve zveřejněním pouze vysoce kvalitních příspěvků a poté pozváním návštěvníků, aby na ně reagovali a sdíleli je na svých kanálech. Tady jsou 30+ z nejlepších pluginů pro sociální média pro WordPress to vám pomůže:

Nejlepší doplňky pro sociální média pro WordPress:

1. Oživte starý příspěvek

Nejlepší pluginy pro sociální média pro WordPress: Revive Old Post

Revive Old Post je na trhu zásuvných modulů pro sociální média již nějakou dobu základem. Je to skvělý způsob, jak sdílet svůj předchozí obsah na sociálních médiích pravidelně a na autopilotu.

Stručně řečeno, vše, co děláte, je aktivovat plugin, nastavit časové intervaly, sítě, do kterých by měl příspěvek zaúčtovat, a máte hotovo. Od této chvíle plugin funguje automaticky.

(Některé z věcí, které můžete upravit: co dělá článek způsobilým ke sdílení, intervaly mezi příspěvky, příspěvky, které nesmí být sdíleny, kolikrát by měl být článek publikován, formáty, vlastní plánování, protokoly atd.)

2. Monarcha

Nejlepší pluginy pro sociální média: Monarch

Sdílet tlačítka … sdílet tlačítka všude! S Monarch – druhou položkou v našem seznamu nejlepších pluginů pro sociální média pro WordPress – můžete přidat sociální ikony kdekoli na vašem webu a v jakékoli formě: plovoucí postranní panely, nad a / nebo pod obsahem, na obrázky a videa, automatická vyskakovací okna , automatické přelety a další.

Každému z nich můžete ukázat různými velkolepými způsoby a nastavit přesný okamžik, kdy chcete, aby se objevily. Podobně jako vyskakovací okna předplatného, ​​ale s tlačítky sociálních médií.

3. Super socializér


Doplněk WordPress Social Share, Social Login a Social Comments Plugin - Super Socializer WordPress Social Share, Social Login and Social Comments Plugin – Super Socializer

Autor: Tým Heateor

Aktuální verze: 7.12.42

Poslední aktualizace: 28. května 2020

super-socializer.zip


Hodnocení 96%


60 000 instalací


2.5.0 Požadavky

Pomocí tohoto pluginu můžete svůj web integrovat do sociálních médií několika jedinečnými způsoby. Chcete-li jmenovat alespoň několik: můžete přidat sociální přihlašovací údaje, sociální komentáře, vlastní sociální nabídky a tlačítka.

Mimochodem, tento plugin vám také poskytne všechny ikony sociálních médií na světě (pro každou myslitelnou síť).

4. SocialFans

sociální fanoušci

Plugin, který zobrazuje vaše fanoušky, předplatitele a sledovatele. Funguje s 30 sociálními sítěmi, především: Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter a 26 dalších kanálů.

5. Kiwi


Plugin pro sociální sdílení - Kiwi Plugin pro sociální sdílení – Kiwi

Autor: WPKube

Aktuální verze: 2.0.16

Poslední aktualizace: 19. července 2019

kiwi-social-share.2.0.16.zip


Hodnocení 82%


20 000 instalací


WP 4.0 + Vyžaduje

Bezplatný plugin WordPress, který pomáhá se sdílením vašich článků a stránek na sociálních médiích: Facebook, Twitter, LinkedIn, Reddit, Pinterest, Google+ a e-mail. Snadná správa všech typů uživatelů.

Kiwi přidává sociální ikony za a před vaším obsahem (nebo obě současně) a je k dispozici ve čtyřech různých vzhledech. Plugin je super lehký a načítá se velmi rychle. Zůstaňte naladěni na verzi widgetu!

6. AccessPress Sociální ikony

accesspress

AccessPress Social Icons vám nabízí spoustu různých sociálních ikon pro každou síť spolu s pěknými možnostmi přizpůsobení, takže vše se perfektně hodí ke stylu vašeho webu.

Můžete si například vybrat z několika ikon na Facebooku, které mají různé vzory, některé vypadají jednoduše a elegantně, jiné vtipně a barevně a jiné jako vintage.

7. Sociální tlačítka pro sdílení & Analytics od GetSocial


WordPress Social Share Buttons & Analytics Plugin - GetSocial.io Tlačítka sociální sdílení WordPress & Plugin Analytics – GetSocial.io

Autor: Getsocial, S.A.

Aktuální verze: 4.3.3

Poslední aktualizace: 1. dubna 2020

wp-share-buttons-analytics-by-getsocial.4.3.3.zip


Hodnocení 90%


10 000 + instalace


WP 3.0 + Vyžaduje

Tento plugin pro sociální média je dodáván s 18-ish nástroji, které dělají různé věci pro sociální provoz vašeho webu. Některé z nich jsou zdarma, jiné placené.

Je tu opravdu hodně, takže se zaměřím jen na ty nejzajímavější věci. K dispozici jsou: plovoucí panely sdílení, mobilní sdílení a sledování, inteligentní vyskakovací okna, uvítací panely, sledování sdílení, integrace Google Analytics a mnoho dalšího.

8. Mashshare


Tlačítka sdílení sociálních médií MashShare Tlačítka sdílení sociálních médií MashShare

Autor: René Hermenau

Aktuální verze: 3.7.5

Poslední aktualizace: 25. dubna 2020

mashsharer.3.7.5.zip


Hodnocení 96%


50 000 + instalace


WP 3.6 + Vyžaduje

Skvělý plugin, který nabízí několik užitečných věcí pro váš web, například ikony sociálních médií, tlačítka pro sdílení, "celkový podíl" čítače a tlačítka pro odběr.

Plugin také obsahuje bezplatné a placené doplňky pro: další tlačítka, vyskakovací okna pro sdílení videa na YouTube, lepivé panely pro sdílení, Google Analytics, optimalizace sociálních podílů a další. Proč jméno? Vypadá to podobně jako modul sociálních médií, který najdete na Mashable.

9. Sociální hlášky

sociální hlášky

Zajímavý plugin, který vám poskytne sociální graf, podobný tomu, co používá Mashable. Zobrazuje počet lidí, kteří sdílejí určitý obsah na vašem blogu. Kromě toho získáte také standardní sadu tlačítek sociálních médií.

Záměrem je pomoci vám zvýšit návštěvnost tím, že vám představíme, jak se vaše články v současné době daří (co je horké).

Tím se uzavírá ČÁST 1 tohoto seznamu.

Dobře, vím, že 9 je pravděpodobně již příliš mnoho doplňků pro sociální média, než aby byly na jednom místě. Dobrým přístupem by bylo nepovažovat to za večeři o 9 chodech. Ale místo toho, bufet. Vyberte tedy pouze ty pluginy, které máte nejraději. Nechte ty ostatní.

Ale počkejte, je toho víc! Ve skutečnosti jsme ČÁST 2 tohoto příspěvku zveřejněného na našem novém blogu: Revive.Social (tam najdete položky 10-31). Vytvořili jsme web, abychom našim sociálním médiím přidali další dýchací místnost na webu a vytvořili z nich zcela novou značku. Koukni na to:

32 nejlepších sociálních médií pro WordPress (2. část)

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map