3 Absolutně nejlepší RSS pro zasílání pluginů WordPress a co s nimi můžete dělat

RSS je mrtvá, dlouhá živá RSS!


Je pravda, že lidé nebyli nadšení RSS dlouho. Tato technologie je určitě v čele veřejnosti, ale stále se používá za závěsy. A co víc, díky tomu můžete pro svůj web WordPress dosáhnout celkem skvělých věcí.

Úlovek? K tomu je třeba dobrý plugin. V závislosti na tom, co přesně chcete dělat, budou některé pluginy lepší než jiné a jakmile do mixu započítáme cenovku … no, znovu se to stane úplně jiným příběhem.

Dnes se tedy díváme na téma RSS, abychom mohli zveřejňovat pluginy WordPress, a projít si několik kreativních věcí, které s nimi můžete dělat.

Poznámka; jedná se o RSS, které konkrétně zveřejňují pluginy WordPress – to znamená, že se díváme na pluginy, které mají schopnost importovat obsah z RSS kanálů a přidávat je jako blogový příspěvek vedle vašeho dalšího obsahu. Pokud to potřebujete, přečtěte si dále!
Nejlepší RSS pro post WordPress Pluginy

Pokud spěcháte a chcete, aby vás někdo nasměroval správným směrem, podívejte se na shrnutí našich zjištění v následující tabulce:

Nejlepší RSS pro Post WordPress Pluginy ve srovnání

Agregátor WP RSS
Feedzy RSS Feeds
CyberSyn

RSS k příspěvkuYYY
Filtrování klíčových slovYYY
Přílohy médiíYYY
Plný text RSSYYY
Hodnocení WordPress.org4.4 / 54,7 / 54,1 / 5
CENA$ 80 – 150 $ / rok na 1 web149 $ / rok pro 3 webyzdarma (lite) nebo 99,95 $ (pro)
Získejte to tady Získejte to tady Získejte to tady

Nejlepší RSS pro zasílání pluginů WordPress:

1. Feedzy RSS Feeds

Feedzy RSS Feeds
Feedzy je kompletní, hotový "RSS k příspěvku" Doplněk WordPress. To znamená, že nepotřebujete žádné doplňky, abyste získali úplnou sadu funkcí, jako tomu bývá někdy u jiných pluginů. Za druhé, máte vestavěný filtrování klíčových slov a schopnost kontrolovat, jak bude importovaný obsah vypadat (pomocí speciálních značek při přidávání zdroje a prostřednictvím tři šablony rozložení). V nejnovější verzi můžete také nyní importovat plnotextové informační kanály RSS, automaticky načíst ceny produktů, a extrahujte různé prvky ze značek vlastních zdrojů.

Kromě toho vám plugin umožňuje mít neomezený počet zdrojů, zkontrolujte, zda nedochází k duplicitnímu obsahu prostřednictvím Integrace WordAI (nástroj také přepisuje texty v robotickém stylu) a přidává sledovací značky.

Zajímavou přidanou vlastností Feedzy je to podporuje přidružené odkazy. Můžete jej nastavit tak, aby automaticky přidával vaše doporučení / přidružené ID k odkazům v zdroji. Odstranění značky „dofollow“ z importovaných odkazů je také možnost.

Navíc, aby bylo možné sledovat trendy WordPress, je plugin plně kompatibilní s Elementor a novým editorem bloků WordPress (což znamená, že můžete přidávat a přizpůsobovat zdroje přímo na front-endu).

Přizpůsobení prvku Feedzy

V neposlední řadě import příliš velkého množství externích příspěvků na váš web neovlivní dobu načítání vašeho webu, protože Feedzy nabízí ukládání do mezipaměti.

Při konfiguraci kanálu RSS přes Feedzy existují pouze tři jednoduché kroky:

 1. Přidejte platný zdroj.
 2. Nastavit filtrování na základě klíčových slov (zahrnout nebo vyloučit obsah, který obsahuje dané klíčové slovo).
 3. Přiřaďte obsah a konkrétní typ příspěvku, kategorie, a upravovat vzhled obsahu pomocí značek. Kromě toho můžete také přidat vlastní pole v případě, že chcete s krmivem udělat něco mírně pokročilejšího.

Filtrování klíčových slov Feedzy

Nastavení importu Feedzy

Nyní, o cenách. Verze pluginu, která vám umožňuje zasílat RSS, je 149 $ / rok. Můžete ji však skutečně použít na třech webech, nikoli pouze na jednom. Díky tomu je cenově dostupnou alternativou pro ty, kteří potřebují RSS, aby mohli zveřejňovat pluginy WordPress spuštěné na více projektech. Pokud potřebujete nástroj pro více než tři weby, můžete přejít na licenci agentury, což stojí 299 $ / rok.

Příklad použití v pohodě

Kdo by měl dostat Feedzy

Pokud chcete rychle začít používat funkci RSS pro zveřejňování příspěvků, pro více zdrojů a zároveň mít možnost filtrovat importovaný obsah (plus widgety, které můžete použít, a hlavní zkratku), měli byste si Feedzy užít velmi hodně. V neposlední řadě, s cenovkou 149 dolarů za 3 weby, se stává mnohem dostupnější, pokud máte více projektů.

2. Agregátor WP RSS + doplňky

WP RSS agregátor
Líbí se mi tento plugin, musím přiznat. Má v podstatě všechny funkce související s RSS, které si lze představit, a zároveň zůstává snadno pochopitelné a vysoce přizpůsobitelné.

WP RSS Aggregator je ve skutečnosti nástroj s více zásuvnými moduly. Nejprve potřebujete základní plugin WP RSS Aggregator – tento je zdarma. Poté můžete získat libovolný počet doplňků, abyste rozšířili funkčnost nebo jiným způsobem rozšířili schopnosti celé věci (další nastavení atd.).

Jedinou nevýhodou tohoto pluginu je však to, že většina jeho nejlepších funkcí skutečně přichází prostřednictvím těchto placených doplňků.

Dlouhá povídka, pokud chcete, aby základní funkce RSS zveřejňovaly funkce, bude vás to stát 80 $ / rok za jeden web. Pro mírně pokročilejší nastavení – s příspěvkem RSS, plnotextovými kanály RSS a filtrováním klíčových slov (import konkrétního obsahu na základě klíčových slov v něm) – cena stoupá na 150 $ / rok.

Jádro pluginu samo o sobě v podstatě poskytuje pouze možnost sledovat jakýkoli počet kanálů RSS a poté zobrazit odkazy na jednotlivé položky kanálu – články – pomocí krátkého kódu..

Jak již bylo řečeno, musím to dát společnosti WP RSS Aggregator, které věnují velkou péči poskytování velmi dobrých funkcí správce. Můžete například importovat a exportovat svá nastavení a zdroje, položky seznamu zakázaných položek, nastavit intervaly zpracování zdrojů a dokonce i vstoupit do režimu ladění pro případ, že by se zdroji vyskytly nějaké problémy..

Chcete-li zveřejnit schopnosti, vraťte se zpět do RSS modulu plug-in… Nejlepším způsobem, jak získat tuto funkci, je zakoupení WP RSS "Balíček pokročilých zdrojů." V rámci toho získáte tři doplňky: Feed to Post, Full Text RSS Feeds, Filtrování klíčových slov.

Společně vám tyto tři + jádro plugin umožňuje: přidat RSS kanál, zkontrolovat, jak by měl být importován a co by se mělo stát s importovaným obsahem, zpracovat obrázky, přiřadit importovaný účet autorskému obsahu, přidat vlastní text před a po obsahu a další.

Celkově je zde spousta věcí, ale zároveň můžete velmi dobře použít výchozí nastavení a vaše příspěvky nebudou importovány..

Jednu věc je třeba mít na paměti, když získáte balíček doplňků, nezapomeňte přejít do nastavení pluginu → na kartu Feed to Post → vyberte "Prémiová fulltextová služba" vedle "Fulltextová služba RSS" označení. To vám umožní import upgradovaného obsahu.
Nastavení agregátoru RSS WP

Příklad použití v pohodě

Klepnutím rozbalte Funkce RSS zaúčtování ve WP RSS Aggregator lze použít pro mnoho věcí. Ale ten, který mě obzvlášť baví, je jeho použití k importu obsahu z jiného CMS na váš nový web WordPress.

Pokud migrace z jednoho webu WordPress na jiný nebyla dostatečně stresující, představte si, že budete muset také měnit CMS za běhu – například přechod z Joomly na WordPress nebo z Drupalu. A i když vím, že existují způsoby, jak to udělat správně, přímé odesílání RSS do postu je prostě mnohem rychlejší.

Zde se ujistěte, že váš RSS kanál v jiném CMS zahrnuje všechny publikované příspěvky, a pak jej přidejte do agregátoru RSS WP. Nezapomeňte, že to může chvíli trvat.

A já vím, co si myslíte … se vší upřímností, že tato metoda může opravdu selhat a kdo ví proč, pravděpodobně více důvodů. Ale jeho jednoduchost samotná z pohledu uživatele činí to za pokus. I když selže, což by nemělo, stále ztratíte téměř kdykoli.

Kdo by měl získat agregátor RSS WP

Když se podívám na všechny funkce a doplňky pluginu, řekl bych, že je to skvělé řešení pro weby, které se silně spoléhají na externí zdroje RSS a možnost je importovat bez potíží. Agregátory obsahu přicházejí na mysl, interní webové stránky (v rámci firmy) nebo kurátorské publikace atd. A samozřejmě musíte být připraveni utratit 150 $ / rok.

3. CyberSyn


CyberSEO Lite (CyberSyn) CyberSEO Lite (CyberSyn)

Autor: CyberSEO.net

Aktuální verze: 6.18

Poslední aktualizace: 30. dubna 2020

cybersyn.zip


Hodnocení 84%


10 000 + instalace


WP 4.0 + Vyžaduje

CyberSyn je jedním z mála smysluplných kanálů RSS, které zveřejňují pluginy WordPress na trhu a které poskytují jádro jeho funkce zdarma. Jak již bylo řečeno, existují určitá omezení.

Za prvé, CyberSyn zřejmě dělá vše, co byste očekávali. Chcete-li importovat, můžete přidat kanály RSS a přizpůsobit způsob zpracování těchto importů.

Importované příspěvky můžete přiřadit ke konkrétním kategoriím, nastavit, jak často se má import provádět, co dělat s přílohami / médii a dokonce jak zpracovat všechna videa, která mohla být do příspěvku zahrnuta atd..

cybersyn

Na druhou stranu jsem však zaznamenal nějaké problémy, když jsem se pokoušel importovat celé kanály spolu s médii (zatímco jsem také vytvářel vybrané obrázky za běhu). Vývojář také doporučuje ponechat počet příspěvků, které mají být syndikovány z každého zdroje, najednou na nízké hodnoty, aby se zkrátila doba provádění.

Přesto dostáváte RSS k publikování funkcí a plnotextových zdrojů zdarma, takže je těžké si stěžovat.

S tím bylo řečeno, existuje také prémiová verze pluginu, která se nazývá CyberSEO. Rozšiřuje škálu dostupných typů zdrojů a poskytuje vám ještě více možností konfigurace. Navíc můžete vložit jakýkoli obsah, který importujete předení textu služba.

Prémiová verze stojí 99,95 $.

Příklad použití v pohodě

Klepnutím rozbalteCyberSyn sám o sobě je dobrý nástroj pro ponoření vašich prstů do importu RSS a uvidíte, jak to všechno funguje. Například, pokud jde o některá z více základních použití, můžete začít kurátorský obsah pomocí tohoto pluginu. Můžete jednoduše importovat z několika zdrojů, vše uložit jako koncept a poté ručně zkontrolovat a rozhodnout, co chcete zveřejnit.

Pokud však získáte prémiovou verzi pluginu, můžete s importovaným obsahem začít dělat docela zajímavé SEO nebo marketingové experimenty.

Plugin například pracuje s řadou textových služeb předení. To znamená, že můžete importovat část obsahu, nechat ji odstřeďovat a teprve poté ji znovu publikovat.

Poznámka; To by se samozřejmě nemělo dělat s obsahem jiných lidí – kam to berete bez dotazu – ale je to stále zajímavá možnost prozkoumat pomocí vlastního obsahu.

Kdo by měl získat CyberSyn

Tento plugin je zaměřen na lidi, kteří importují obsah RSS pro účely SEO – jako je tomu v naplnění webové stránky obsahem z jiných zdrojů. Také by mělo fungovat dobře, pokud si chcete vyzkoušet celou RSS, abyste zveřejnili nápad, aniž byste investovali do prvotřídního řešení.

Tvoje volba?

Co myslíš? Testovali jste některý z populárních kanálů RSS, abyste mohli zveřejňovat pluginy WordPress? Nebo možná máte opravdu skvělý případ použití RSS, který chcete sdílet? Vyslovte níže uvedené komentáře.

Tady je ta srovnávací tabulka:

Agregátor WP RSS
Feedzy RSS Feeds
CyberSyn

RSS k příspěvkuYYY
Filtrování klíčových slovYYY
Přílohy médiíYYY
Plný text RSSYYY
Hodnocení WordPress.org4.4 / 54,7 / 54,1 / 5
CENA$ 80 – 150 $ / rok na 1 web149 $ / rok pro 3 webyzdarma (lite) nebo 99,95 $ (pro)
Získejte to tady Získejte to tady Získejte to tady

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map