Võrreldud 7 parimat WordPressi kontaktvormi pistikprogrammi

Võrreldud 7 parimat WordPressi kontaktvormi pistikprogrammi

Võrreldud 7 parimat WordPressi kontaktvormi pistikprogrammi
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

WordPressi kontaktvormi pistikprogrammid võivad kõlada teemana, mida on kogu veebis üsna hästi kajastatud, kuid see on tõepoolest nii?


Ma mõtlen seda siin; oleme aastaid kasutanud kontaktvormi 7 ega mõelnud isegi kaks korda muude lahenduste proovimisele. Kuid kas on võimalik, et kontaktvormi areng on täielikult peatunud? Kas kontaktivorm 7 on WordPressi kõigi ja kõigi jaoks mõeldud kontaktvormid?

Muidugi mitte! Nii et täna uurime seitse parimat WordPressi kontaktvormi pistikprogrammi 2020. aastal:

Kokkuvõte: WordPressi parimad kontaktvormi pistikprogrammid

SISSE PANEMA
HIND
HINNANG
AKTIIVSED PAIGALDUSED
WPFormsalates 39,50 dollarit aastas4.93 000 000+
Ninja vormidalates 99 dollarist aastas4.41 000 000+
Forminator0 dollarit4.730 000+
Jetpack0 dollarit3.95 000 000+
Kontaktvorm 70 dollarit4.15 000 000+
Everesti vormid0 dollarit4.9100 000+
Kali vormid0 dollarit4.120 000+

1. WPForms

wpforms

WPForms on äärmiselt rikkalik pistikprogramm, mis kuidagi suudab ka kena ja selge kasutajaliidese pakkuda. Kõik töötab pukseerimisega, mis teeb uute vormide loomise üsna kiireks. Samuti saate juurdepääsu veelgi eelseotud vormimallidele, et asju veelgi kiirendada..

wpforms-drag-and-drop

Loetleme vaid mõned suurepärased funktsioonid, mida WPForms teile pakub:

 • Kõik selle pistikprogrammiga loodud vormid on reageerivad ja mobiilisõbralikud.
 • Sisaldab veebimakseid PayPali ja Stripe’i kaudu (kaasa arvatud korduvad funktsioonid) … suurepärane müügi, annetuste jaoks ja selle seadistamine ei hõlma kodeerimist.
 • Saate luua e-posti tellimisvorme ja integreerida need populaarsete e-posti turundusteenustega.
 • Wp-adminis on sissesõiduhaldus – kõigi saadud kirjete nägemiseks ei pea te kuskile minema.
 • See blokeerib automaatselt rämpsposti esitamise.
 • Vorme saab manustada kõikjal lühikoodide kaudu.

wpforms-embed

Seal on tasuta versioon saadaval olevast pistikprogrammist. Tasuline maksab 39–299 dollarit.

Hankige selle kontaktvormi pistikprogramm, kui: Soovite funktsioonirikkamat lahendust, mida oleks ka lihtne kasutada ja mis pakub funktsioone, mis lähevad kaugemale sellest, mida tavaliselt nähakse kontaktvormides (maksete integreerimine, e-posti teenuse integreerimine jne).

2. Ninja vormid

Ninja vormid

Ninja vormid on üks funktsioonirikkamaid pistikprogramme ja see võib anda teile palju enamat kui lihtsalt kontaktvormi funktsioonid. Selle abil saate luua tellimisvorme, uuringuid või kõike muud, mida saab teha veebivormi kaudu.

Ninja Forms hoolitseb ka teie eest vormide esitamise eest WordPressi juhtpaneelil.

Vormide loomine on suhteliselt lihtne. Alustuseks minge lehele Vormid / Lisa uus. Seal saate kasutada lihtsustatud lohistamisliidest. Vormiväljade lisamiseks peate klõpsama kindlat tüüpi väljal ja seejärel saate selle ümber joondada sarnaselt sellega, kuidas töötate WordPressi vidinatega.

Ninja Forms demo

Vormide lisamine ajaveebi postitustele toimub lühikoodide kaudu – iga lühikood vastab individuaalsele vormile. Kontaktvorm näeb välja järgmine:

Ninja Forms lõplik vorm

Mis on selle pistikprogrammi juures lahe, on selle pakutavate kohandamiste arv. Paari nimetamiseks:

 • Saate seada konkreetsed e-posti teatised, mis saadetakse välja vormide eduka esitamise korral. Teavitada saab nii ennast kui ka kasutajat.
 • Esitamise vormiks saate määrata teatud toimingud, näiteks eduteate kuvamise või kellegi tellimise MailChimpi loendisse..

Seal on tasuta versioon saadaval olevast pistikprogrammist. Tasuline maksab 99–499 dollarit.

Hankige see pistikprogramm, kui: Teil on vaja täpsemat veebivormi funktsionaalsust ja kontaktvormi omamine on vaid üks selle külg.

3. Forminator


Forminatori makse, viktoriini ja kontaktvormi pistikprogramm Forminatori makse, viktoriini ja kontaktvormi pistikprogramm

Autor (id): WPMU DEV

Praegune versioon: 1.12.1.1

Viimati värskendatud: 28. mail 2020

forminator.1.12.1.1.zip


94% hinnangud


50 000 + installida


WP 4.6 + Nõuab

Forminator on meie loendisse mõistlikult uus täiend, kuid integreerimise ja välja lisamise osas on see teiste võimalustega võrdne. Forminatori abil saate kiiresti luua uue vormi, kõik krediidid lohistada-n-drop-liidese jaoks. Vormi kujunduse saate täielikult kohandada, kasutades välimuse osa vaid mõne hiireklõpsuga.

See pistikprogramm ühildub täielikult e-turunduse ja halduse integreerimisega nagu Trello, Mailchimp, Slack, Hubspot, AWeber ja palju muud.

Kui soovite teada, kuidas see teiste kontaktivormi pistikprogrammide hulgas on, vaadake "Sisesta väljad" valik. Kontaktvormide, maksevormide, arvutusvormide, tagasiside vidinate, reaalajas küsitluste ja viktoriinide loomiseks on 24 ainulaadset välja kasti..

Selle kasutamiseks valige vormi tüüp, mida soovite ehitada, ja lisage vormi väljad.

Forminator

Kohandage välimust ja kleepige lühikood sinna, kuhu soovite selle lisada. Kolmandate osapoolte rakendusi saate lisada ka alles pärast vormi loomist.

Saage see pistikprogramm kui: Kas soovite WordPressi pistikprogrammi eri tüüpi vormide ehitamiseks või kui teil on e-poe sait ja soovite lisada arvutusvormi.

4. Jetpack


Jetpack by WordPress.com Jetpack by WordPress.com

Autor (id): Automattic

Praegune versioon: 8.5

Viimati värskendatud: 5. mail 2020

jetpack.8.5.zip


78% hinnangud


5 000 000 + installimist


WP 5.3 + Nõutav

Nagu võite juba teada, on Jetpackil – peamisel pluginil laagrist Automattic – ka kontaktvormide moodul. Peate selle lihtsalt aktiveerima Jetpack / Seaded:

Jetpacki kontaktvormi moodul aktiveeritakse

Kontaktvormide loomine Jetpacki abil töötab natuke teisiti kui selle loendi teiste pistikprogrammide korral. Vormi loomise asemel ja selle lisamiseks erinevatele postitustele / lehtedele saate vormid luua kohe postituse / lehe redigeerimisekraanil:

Jetpacki lisavorm

Jetpack annab teile võimaluse põlde kohandada (olemasolevad eemaldada või lisada uued) ja lõpuks vormi oma postitusele lisada:

Jetpaki vormivalikud

Lõplik kontaktvorm näeb välja järgmine:

Jetpacki lõplik vorm

Hankige see pistikprogramm, kui: Soovite lihtsat kontaktvormi funktsionaalsust, kuid soovite kasutada ka erinevaid vorme üksikute ajaveebi postituste või lehtede jaoks.

5. Kontaktvorm 7


Kontaktvorm 7 Kontaktvorm 7

Autor (id): Takayuki Miyoshi

Praegune versioon: 5.1.9

Viimati värskendatud: 20. mail 2020

kontaktvorm-7.5.1.9.zip


82% hinnangud


5 000 000 + installimist


WP 4.9 + Nõuab

Hei, ma ei valeta teile siin, isegi kui ma alustasin seda postitust, et seada kontaktivormi 7 positsioon turul kahtluse alla, on tõsiasi, et see on endiselt üks parimatest lahendustest ja ma pean selle lihtsalt sellesse loendisse lisama ka.

Kontaktvorm 7 annab teile juurdepääsu WordPressi juhtpaneeli lisajaotusele nimega Kontakt. Seal saate luua uusi vorme ja olemasolevaid kohandada.

Ma ütleksin, et vormiga töötamine on mõõdukalt lihtne. See, mida saate, on liides, mis põhineb HTML-siltidel. Nii et oma vormide häälestamiseks peate olema ettevaatlik, et mitte struktuuri segamini ajada. Pole eriti keeruline seda teha, kui aus olla, aga ka mitte nii lihtne kui teiste selle loendi pistikprogrammide puhul.

Vormi 7 vormi redigeerimisega ühendust võtmine

Kuna hakkate HTML-i struktuuriga töötama, võite oma vormiväljade vahele lisada ka kohandatud elemente (lisatekst või pildid), mis võib mõnel juhul olla üsna mugav..

Kui olete vormi vormistamise lõpetanud, võtke lihtsalt lühinumber ja lisage see mõnele postitusele või lehele. Lõplik kontaktvorm näeb välja järgmine:

Kontaktvormi 7 lõplik vorm

Saage selle kontaktvormi pistikprogramm kui: Soovite kontaktvormi, mis annab teile vabaduse võimalike muudatuste tegemisel. Kontaktvormi 7 HTML-põhine redigeerimispaneel pakub seda.

6. Everesti vormid


Kontaktvormi, lohistage ja looge vormi koostaja WordPressi jaoks - Everesti vormid Kontaktvormi, lohistage ja looge vormi koostaja WordPressi jaoks – Everesti vormid

Autor (id): WPEverest

Praegune versioon: 1.6.7

Viimati värskendatud: 17. mail 2020

everest-forms.1.6.7.zip


98% hinnangud


100 000 + installimist


WP 5.0 + nõuab

Everesti vormid on kena pistikprogramm, seda on väga lihtne kasutada ja kohandada. See on täiesti tasuta ja enamus selle funktsioonidest on saadaval get-go kaudu. Kasutajad saavad lihtsalt oma väljad lohistada, et luua paindlikke vorme ja neid lihtsa klõpsuga muuta. Selle tööriista abil saate luua piiramatu arvu vorme paljude variatsioonide, mitme veeru, reCAPTCHA ja muuga.

Uue vormi loomiseks klõpsake pistikprogrammi jaotises Kõik vormid nuppu Lisa uus; siis peate sisestama nime ja valima malli. Soovi korral võite lihtsalt valida tühja vormi või eeltäidetud kontaktvormi malli.

See viib teid loomise põhiliidesesse, kus saate vormi redigeerimiseks välju vasakust osast paremale lohistada. Uue rea saab lihtsalt lisada, klõpsates nuppu Lisa rida. klõpsates paremal asuval väljal, saate muuta selle parameetreid ja üksikasju.

Saate neid vorme paigutada otse, kasutades lühinumbri ID-d, mis kuvatakse lehel Kõik vormid ja iga vormi eraldi vormi koostaja jaotist.

Teie kontaktvorm näeb välja järgmine:

Saage Everesti vormid kui: Soovite, et töötaks unikaalne ja funktsioonirikas kasutajaliidese liides. See pistikprogramm sisaldab tõhusaid ja kasulikke välju, mida on lihtne oma maitse järgi kohandada.

7. Kali vormid


WordPressi vormid on tehtud lihtsaks - Kali vormid WordPressi vormid on tehtud lihtsaks – Kali vormid

Autor (id): Kali vormid

Praegune versioon: 1.6.5

Viimati värskendatud: 13. märtsil 2020

kali- vormid.1.6.5.zip


94% hinnangud


30 000 + installida


WP 4.6 + Nõuab

Kali on arvatavasti kõige algajatele suunatud WordPressi pistikprogramm vormide loomiseks. See kontaktvormi pistikprogramm on ka üsna võimas. Näiteks keerukate vormide loomiseks vaid mõne hiireklõpsuga on saadaval lai valik vormivälju.

Võite kasutada tasuta pistikprogrammi, kui soovite luua lihtsa kontaktvormi ilma, et peaksite kulutama ühte dollarit.

Kali vormid

Rongisisene protsess on tõesti lihtne ja kiire. Pärast installimist vajutage nuppu "looge oma esimene vorm" nuppu. Saate nimekirja eelprojekteeritud mallidest. Ehkki enamik neist on tasuta versioonil lukustatud, on kontaktvormi mall saadaval.

Kali Forms demo

Kui olete selle teinud, maandute pukseerimisvormi ehitajale. Kuid saate ainult lohistada väljadele, mis on juba vormile lisatud. Uue välja lisamiseks peate vajutama iga välja kõrval olevat ikooni „+”.

Pärast oma vormi loomist kasutage selle blogipostitustele lisamiseks lühikoode. Kuid kas ma tean, et kujundus võib teie valitud teema järgi varieeruda, olen kasutanud Mitte kunagi teema selle jaoks. Teie kontaktvorm näeb vaikeseadete abil välja järgmine:

Kali vormi näide

Pärast nupu Esitamine nuppu vajutamist saab kasutaja tänuteate. Rohkemate funktsioonide, näiteks tingimusliku loogika ja kohandatud CSS-i jaoks peate maksma lisatasu. Maksumus sõltub saitide arvust, kus seda kasutate. Ühe saidilitsentsi hind on 19 dollarit aastas.

Saage see pistikprogramm kui: Lihtsa kontakti kiireks tasuta loomiseks vajate sirgjoonelist võimalust.

Sina?

Nii et mida sa arvad? Milline on teie lemmik kontaktvormi pistikprogramm WordPressi jaoks? Kas ma igatsesin midagi, millel peaks siin oma koht olema??

✨ Viimane, kuid mitte vähem tähtis, vaadake seda WordPressi pistikprogrammide kogu, mida kõik saidid peaksid kasutama.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector