Võrreldakse 6 parimat WordPressi liuguri pistikprogrammi

Kui olete turul WordPressi liugklapi turul, siis ma tõesti ei kadesta teid. Ja ärge saage minust valesti aru, see ei ole nii, nagu oleks mul midagi liugurite vastu, seda ka mitte. Parimate libisevate pistikprogrammide valimine sarnaneb just parima auto valimisega. Seal on lihtsalt liiga palju võimalusi.


Näitus b)

Liugurid CodeCanyonis

Ja lisaks on igal neist ainulaadsed plussid ja miinused, nii et põhimõtteliselt pole kogu turul ühtegi parimat lahendust. Ja kuna seal on tuhandeid erinevaid WordPressi liugpistikprogramme, pole kellelgi aega neid kõiki uurida.

Ilmselt peame asju kitsendama ja seda me täna teemegi.

Võrreldes parimad WordPressi liugkoodiga pistikprogrammid

Selles võrdluses vaatleme kuut turul kõige populaarsemat ja (arvatavasti) parimat WordPressi liugpistikprogrammi.

Võrdleme nende:

 • Funktsioonid,
 • kui lihtne neid seadistada ja kasutada on,
 • mobiilne optimeerimine ja sõbralikkus,
 • hinnad,
 • mis teeb neist igaühe erinevaks.

Lühidalt öeldes: üks asi, mida libiseva pistikprogrammiga peaks saavutama, on muuta kasutajakogemus paremaks ja sisu külastajale atraktiivsemaks. Sel põhjusel ei saa te lihtsalt lubada pistikprogrammi, mis on aeglane, raskesti kasutatav või ei näe mobiilis õige välja, eriti 2020. aastal.

Nendel päevadel kasutavad paljud inimesed nutitelefoni oma peamiseks Interneti-juurdepääsu võimaldavaks seadmeks. Kui teie liugur ei tööta telefonides ja tahvelarvutites, siis ärritate külastajaid ainult selle asemel, et nad oma sisuga rohkem tegelema hakkaksid.

Okei, nii et milliseid tuhandetest liugpistikprogrammidest me katsetame?

Parimate WordPressi liug-pistikprogrammide võrdlus:

See WordPressi parimate liugpistikprogrammide lühike loend on koostatud müügi üldarvu, aktiivsete installimiste ja meie põhjaliku testimise põhjal. Teisisõnu, me toetame ideed, et üks lihtsamaid viise, kuidas midagi head teada saada, on vaadata, kui palju inimesi seda kasutab ja kui õnnelikud need inimesed sellega on..

Seetõttu on selles loendis ainult need pistikprogrammid, mis on olnud turul pikemat aega ja millel on tõestatud kogemus õnnelike klientide või kasutajate kohta (ka meil on selles loendis tasuta pistikprogramme).

Meie kuus parimat WordPressi liugklapi pistikprogrammi on:

1. Omadused

Siin on lihtne võrdlus iga liugklapiga pistikprogrammiga saadaolevaga (proovisin keskenduda kõige olulisematele funktsioonidele):

Parimad WordPressi liugkoodiga pistikprogrammid: funktsioonid

Nivo liugur
Üksinda
Liuguri revolutsioon
LayerSlider
Master Slider
Nutikas liugur 3

* pole tasuta versioonis saadaval
Mitu liugurit
Mobiilisõbralikud liugurid
Käsitsi liugurid
Liugurid pildigaleriidest❌ *
Välistest allikatest (Flickr, Instagram, YouTube jne) olevad liugurid❌ *
Postikategooriate liugurid❌ *
Liugurid kleepuvatelt postidelt❌ *
Video slaidid
HTML-slaidid
Eelvalmistatud liugmallid
Määrake kohandatud stiilid
Kontrollige pildi suurust
Ülemineku efektid

Nii liigitaksin selle parimate liugpistikprogrammide rivistuse ja nendevahelised erinevused järgmiselt … ehkki ainult minu isikliku arvamuse põhjal:

Nivo liugur on klassikaline sisusliugur, mis võimaldab teil valida mitmesuguseid pilte ja muuta need interaktiivseks liuguriks. Selle pistikprogrammi eesmärk on muuta põhifunktsioonid usaldusväärseks ja hõlpsalt käsitsetavaks. Võite julgelt vaadake meie Nivo vs Master Slider võrdlust ja mõned teised.

Üksinda on liugklapi plugin, mis keskendub rohkem kohandamistele ja liuguri sisu lisamise alternatiivsetele viisidele. Näiteks saate luua tooteslaid, dünaamilisi liugureid, kasutada Instagrami pilte ja palju muud. See teeb sellest hea lahenduse kõigile, kellel on vaja liugurit kasutada erinevat tüüpi sisu jaoks.

Liuguri revolutsioon tundub täiesti teistsugune toode. Seal, kus enamik teisi nimekirja mängijaid keskendub klassikaliste liugplokkide tutvustamisele, on Slider Revolution rohkem selle jaoks, et anda teile saidi kujunduse jaoks täielik kangelasejaotis, mida saate kasutada igasuguste asjade kuvamiseks. Mõned võimalused hõlmavad tellimisvorme, pealkirju ja silte, sotsiaalmeedia vooge, toote infoplokke, tootedemosid ja isegi animatsioone. Mõnes mõttes on see rohkem saidi loomise / kujundamise pistikprogramm kui lihtsalt liugur.

LayerSlider pöörab palju tähelepanu sellele, kuidas iga slaidi saab kohandada. Põhimõtteliselt saate lõuendi, kus saate reguleerida iga slaidi iga pikslit eraldi. Teise teksti jaoks saate valida konkreetsed fondid, paigutused ja isegi üleminekud ülejäänud slaidist sõltumatult. See võib olla kasulik täpsemate liuguri rakenduste jaoks.

Master Slider (tasuta) on suurepärane väljundlahendus põhilistele pildipõhistele liuguritele, mida soovite lihtsalt millegagi siduda (postitus, leht, väline link). See annab teile lihtsa funktsioonide komplekti, kuid neid on äärmiselt lihtne kasutada. Eelvalmis mallid on ka väga head ja kasulikud, kui soovite kiirelt liuguri luua.

Nutikas liugur 3 pakub ülipopulaarset tasuta liugkoodiga pistikprogrammi koos tasulise versiooniga mitme versiooniuuenduse jaoks. See on suurepärane lahendus neile, kes soovivad võimsaid, dünaamilisi liugureid ilma keerukate konfiguratsioonideta. Visuaalse stiili redigeerija täiendab erinevaid malle, samas aitab ka YouTube’i ja Vimeo videote kaasamise võimalus. Lisatasu versioon on üsna taskukohane ja see sisaldab täiendavaid liuguritüüpe, rohkem kihte ja lisateenuseid.

2. Kui lihtsaid pistikprogramme on kasutada

Ülaltoodud teste tehes selgus pistikprogrammide kasutusmugavusest paar asja.

Põhimõtteliselt, kui soovite liuguri kiiresti üles ehitada, on teil parem kasutada kas Nivo Slider, Master Slider või Smart Slider 3.

 • Master Slider annab teile põhifunktsioone, mis on ülimalt lihtsad, kuid te ei saa teha palju muud kui pildipõhised liugurid.
 • Nivo Slider pakub käputäis lahedaid funktsioone mitmesuguste liugurite loomiseks … postituste, kategooriate, piltide jms põhjal. Liides ise põhineb rohkem vormidel ja rippväljadel, mitte saadud lõpliku liuguri visuaalsetel esitustel. Sellega on aga sama kiire töötada.
 • Smart Slider 3 kiirendab malli ja kindla redigeerija abil liuguri kujundamise protsessi. Samuti saate kiiresti ühenduse luua selliste asjadega nagu galeriid, pildikaustad ja WordPressi postitused. Kõik alates nutika pildi kärpimine videote automaatse esitamise jaoks on juba loodud, et saaksite liugurid peaaegu kohe tööle panna.

nivo seaded

Teised mängijad – Soliloquy, Slider Revolution ja LayerSlider – on rohkem orienteeritud pakkuma teile terve lehe kujundamise tööriista, mitte liugpistikprogrammi (lisaks on neil suurepärased laienduse lisandmoodulid)..

liuguri pöörde mallid

Ma pean silmas, et liuguri funktsionaalsus on olemas, kuid see on vaid osa üldistest funktsioonidest.

Sellel on nii plusse kui miinuseid. Ühest küljest saate rohkem funktsioone, mis võivad teile mitmel viisil kasu tuua. Kuid teisest küljest, kui soovite lihtsalt laheda liuguri kiiresti üles ehitada, võib see teile keeruline osutuda, eriti kui alustate oma seiklust lihtsalt pistikprogrammiga.

Lõpuks järjestaksin iga pistikprogrammi kasutusmugavuse nii:

Parimad WordPressi liugkoodiga pistikprogrammid: kasutusmugavusNivo liugur
Üksinda
Liuguri revolutsioon
LayerSlider
Master Slider
Nutikas liugur 3
109881010

3. Hinnakujundus

Siin on hinnatabel:

Parimad WordPressi liugkoodiga pistikprogrammid: hinnakujundusNivo liugur
Üksinda
Liuguri revolutsioon
LayerSlider
Master Slider
Nutikas liugur 3
* elukestvad värskendused ja tugi
0 dollarit19 dollarit26 dollarit25 dollarit0 dollarit0 dollarit
49 dollarit125 dollarit125 dollarit24 dollarit35 dollarit
99 dollarit150 dollarit
249 dollarit *250 dollarit *

Olulised teadmised:

 • Lahtrit müüakse oma turustuskanalite kaudu, mitte turgude kaudu. See tähendab, et saate tuge ja värskendusi nii kaua kui olete tellinud. Algmaksega saate kogu aasta tuge ja värskendusi. Sama võib öelda ka Smart Slider 3 kohta.
 • Slider Revolution ja LayerSlider on CodeCanyon tooted. Litsentsi osana saate kuuekuist tuge, kuid elukestvaid värskendusi.
 • Master Slideri tasuta versioon pakub foorumi kaudu traditsioonilist WordPress.org tuge.
 • Ehkki saate küsimusi WordPress.org foorumisse postitada, palub Smart Slider 3 meeskond, et kõik tugiküsimused algaksid teadmistebaasist, et seejärel liikuda selle veebisaidi foorumisse. Paistab, et mõnele küsimusele vastatakse tasuta kasutajatele, kuid tegelik eluaegne tugi läheb maksvatele klientidele.

Järeldus

Ma tõesti ei taha olla klišee, kuid absoluutse parima pistikprogrammi nimetamine nende kuue seas on tõesti võimatu. Niisiis, see kõik taandub teie konkreetsetele vajadustele.

Kui aga rääkida minu isiklikust arvamusest, siis minu lemmikud on:

Parim klassikaline liugklapi pistikprogramm: Nivo liugur
Parim paigutuse / kujunduse tööriist WP jaoks, millel on liugurid: Liuguri revolutsioon
Parim tasuta liugklapi pistikprogramm: Master Slider
Lihtsaim kasutatav liugur-pistikprogramm: Nutikas liugur 3

Mida sa arvad? Kas ma jäin millestki ilma? Samuti küsige julgelt, kui teil on küsimusi nende parimate WordPressi liugklappide kohta.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map