Sucuri vs Wordfence vs MalCare: mis on parim WordPressi turvalisuse pistikprogramm?

Kas proovite otsustada Sucuri vs Wordfence vs MalCare vahel? Need kolm on mõned kõige populaarsemad lahendused teie WordPressi saidi turvalisuse parandamiseks. Kuid kuigi kõik on keskendunud teie saidi turvalisemaks muutmisele, lähenevad nad WordPressi turvalisusele veidi erineval viisil.


Iga pistikprogrammi lähenemisviisi puhul ei pruugi ilmtingimata olla õige või vale, kuid soovite valida lahenduse, mis vastab kõige paremini teie vajadustele, eelarvele ja teadmiste tasemele.

Aitamaks teil otsustada Sucuri vs Wordfence vs MalCare vahel, jagan selle võrdluse neljaks suureks osaks:

 • Iga tööriista sissejuhatus ja iga põhiline lähenemisviis WordPressi turvalisusele.
 • Iga tööriista rakendamisel kasutatavate tegelike turvafunktsioonide sügavam tutvumine.
 • Praktiline pilk iga tööriista kasutusmugavusest ja seadistamisprotsessist, sealhulgas mitme veebisaidi haldamisest.
 • Hinnateave.

Sucuri vs Wordfence vs MalCare: milline on parim WordPressi turvalisuse pistikprogramm

Vaatame sisse, et saaksime valida oma WordPressi saidi jaoks parima WordPressi turbe plugina …

��️ Põhimõttelised erinevused Sucuri vs Wordfence vs MalCare vahel

Ok, nii et kõik need pistikprogrammid aitavad teil oma WordPressi saiti kaitsta, kuid igaüks neist töötab veidi erineval viisil. Nii et enne konkreetsete funktsioonide erinevustest rääkimist, räägime nende WordPressi turbe pluginate lähenemisviiside erinevusest.

Sucuri

Sucuri

Sucuri on tegelikult kaks asja:

(1) A tasuta WordPressi plugin mis rakendab WordPressi põhilisi turbekõvendamise tavasid.

(2) Pilvturvaplatvorm koos tulemüüri, CDN-iga ja sõltuvalt teie plaanist inimese pahavara eemaldamise teenusega. Osutate oma saidi tegelikult Sucuri DNS-serveritele ja Sucuri kaitseb teie saiti sel viisil – näiteks kuidas Cloudflare töötab.

Te ei pea kasutama mõlemat – on täiesti võimalik kasutada ainult tasuta pistikprogrammi või lihtsalt tulemüüri teenust.

Selle võrdluse jaoks käsitlen neid siiski sama asjana, ehkki püüan märkida, kui pistikprogrammis või teenuses on midagi saadaval.

Wordfence

sõnasõda

Wordfence on kõikehõlmav WordPressi turve sisse panema mis töötab peaaegu täielikult teie WordPressi saidi serveris (see erinevus on sekundi jooksul oluline).

See teeb palju teie WordPressi saidi turvamiseks, mis selgitab, miks see on väikese marginaaliga kõige populaarsem WordPressi turbe plugin. WordPress.org väidab, et see on aktiivne enam kui 3 miljonil saidil.

See pakub turvalisuse tugevdamist, tulemüüri, turbekontrolle, sisselogimiskaitset ja palju muud.

Tasuta funktsionaalsuse osas on Wordfence seal kõige heldem tööriist. Nii et kui teie eelarve on 0 dollarit, peate pöörama erilist tähelepanu Wordfence’ile, kuna see võib olla teie jaoks parim tööriist (kuigi see ei tähenda, et Wordfence poleks hea valik suurema eelarvega inimesele!).

MalCare

halb hooldus

MalCare on WordPressi turve sisse panema keskendudes oma WordPressi saidilt pahavara skannimisele ja leidmisele.

Alates selle esimesest käivitamisest on seda laiendatud, hõlmates ka tulemüüri ja mõnda WordPressi kõvendamise põhifunktsiooni.

Kõige unikaalsem asi MalCare’i puhul on see, kuidas see teie faile skannib.

Oma WordPressi saidi serverites olevate failide skannimise asemel kopeerib MalCare teie failid omaenda serveritesse ja käivitab skannimise seal.

Skaneeringute tegemine teie enda serveris võib kulutada palju ressursse, seega on see lähenemisviis pisut jõudlussõbralikum. See on sama lähenemisviis, mida kasutab Automattic / Jetpacki teenus VaultPress.

Lisaks haldate oma saidi turvalisust MalCare pilve armatuurlaual, mitte oma WordPressi juhtpaneelil.

MalCare on samalt arendajalt nagu populaarne BlogVault varundusteenus ja saate need kaks teenust integreerida nii, et teil on üks lahendus, mis käsitleks nii varundamist kui ka turvalisust.

��‍♂️ Pistikprogrammide turvafunktsioonid

Nüüd, kui olete teada põhilised lähenemisviisid, võrrelgem mõnda spetsiifilist funktsiooni, mida iga tööriist pakub nelja suure kategooria alla:

 • Üldine turvalisuse tugevdamine
 • Veebisaidi tulemüür
 • Sisselogimise kaitse
 • Pahavara skannimine

Turvalisuse tugevdamine

Kõrval "turvalisuse tugevdamine", Pean silmas põhilisi parandusi, mis muudavad teie WordPressi saidi turvalisemaks.

Sucuri

Sucuri sisaldab a Karastamisvõimalused ala, mis lihtsustab selliste põhiparanduste rakendamist nagu PHP-failide blokeerimine teatud kataloogides, armatuurlaua sees failide redigeerimise keelamine ja palju muud:

Sucuri kõvenemise võimalused

Wordfence

Paljud Wordfence’i kõvendamise reeglid jagunevad teistesse kategooriatesse (nt sisselogimiskaitse ja tulemüür), kuid see sisaldab siiski mõnda üldist kõvendamise põhimõtet, näiteks:

 • Koodi täitmise keelamine üleslaadimiste kataloogis.
 • WordPressi versiooni peitmine.

Wordfence'i kõvendamise reeglid vs Sucuri ja MalCare

MalCare

MalCare jagab oma turvalisuse tugevdamise kolme kategooriasse:

 • Oluline – PHP täitmise blokeerimine ja failide redigeerimise keelamine.
 • Täpsemad – teema / plugina installimise blokeerimine.
 • Paranoid – turvavõtmete muutmine ja kõigi paroolide lähtestamine.

MalCare karastamise reeglid

Veebirakenduse tulemüür (WAF)

Veebirakenduse tulemüür (WAF) aitab ennetavalt teie veebisaiti kaitsta, filtreerides taotlused enne nende sisenemist teie WordPressi saidile. Mõelge sellele nagu seina oma veebisaidi ja Interneti vahel. Värav on tavakasutajatele avatud, kuid pahatahtlikud tegijad peatatakse enne sisenemist.

Ehkki paljudes WordPressi turbe pluginate loendis on WAF-funktsioon, on WAF tõesti ainult nii hea kui reeglid ja eeskirjad, mida ta kasutab liikluse filtreerimiseks. Kuna pahatahtlike rünnakute olemus on pidevas muutumises, soovite ka oma saidi turvalisuse tagamiseks lahendust, mis värskendaks selle reegleid.

Sucuri

Sucuri tasuline tulemüüriteenus on nii WAF kui ka CDN ühes (selline nagu Cloudflare). See aitab teie saiti ennetavalt kaitsta, filtreerides sellele liiklust, sealhulgas kaitset nullpäevase ekspluateerimise eest. Samuti aitab see tagada CDN-võrgu kaudu globaalse kättesaadavuse ja kiirema lehe laadimisaja.

Tulemüüri ja CDN-i kombinatsioon on ainulaadne selles loendis olevate pistikprogrammide osas ning Sucuril on oma tulemüüri teenuse kvaliteedi osas suur maine..

Wordfence

Wordfence sisaldab WordPress.org-i tasuta versioonis WAF-i, mis kaitseb nii üldrünnakute kui ka WordPress-spetsiifiliste rünnakute eest. Samuti värskendab see tulemüürireegleid, et kaitsta äsja avastatud rünnakute eest.

Kui soovite aga juurdepääsu uusimatele tulemüürireeglitele kohe, peate maksma Wordfence’i premium-versiooni eest. Kui kasutate tulemüüri tasuta versioonis, on nende reeglite tulemüürile lisamisega 30-päevane viivitus. See on suur osa sellest, kuidas Wordfence pistikprogrammiga raha teenib, kuna tasuta versioon on muidu peaaegu täisfunktsionaalne.

MalCare

MalCare reklaamib tulemüüri, kuid see ei tundu olevat nii põhjalik kui Sucuri või Wordfence. MalCare tulemüür võib aidata pahatahtlikke IP-aadresse blokeerida, millest on kindlasti abi. Kuid tundub, et pole sama tüüpi regulaarselt uuendatavat reeglikomplekti, mille saate Sucuri või Wordfence’iga.

Sisselogimise kaitse

Maailma parim turvalisus ei saa häkkerit peatada, kui nad kõndivad välisuksest. See tähendab, et kui häkkerid saavad teie sisselogimislehel kasutada tõelisele WordPressi administraatori kontole juurdepääsu, saavad nad teha kõik, mida nad tahavad.

Julma jõu rünnakud on tavaline rünnakuvektor, nii et asjade turvalisuse tagamiseks peate oma WordPressi sisselogimislehe lukustama.

Sucuri

Sucuri aitab selle tulemüüriga kaitsta teie sisselogimislehte pahatahtlike osalejate eest, kuid see ei sisalda CAPTCHA, sisselogimiskatseid piiravaid ega kahefaktoriline autentimine funktsionaalsus.

Kui soovite täiendavat sisselogimiskaitset, siis soovite selle siduda mõne teise pistikprogrammiga.

Wordfence

Wordfence pakub selles loendis kõige ulatuslikumat sisselogimise kaitsevalikute komplekti, sealhulgas kahefaktorilist autentimist, mida ükski teine ​​pistikprogramm ei paku.

Kahefaktorilise korral saate lubada kahefaktorilise konkreetse kasutajarollide jaoks ja nõuda ka administraatoritelt kahefaktorilise funktsiooni kasutamist.

CAPTCHA saate oma sisselogimis- ja registreerimislehtedele lisada ka reCAPTCHA v3 kaudu, mis ei nõua kasutajatel mingit toimingut, välja arvatud juhul, kui brauser ebaõnnestub.

Lisaks Wordfence’i tulemüürile hõlmavad muud sisselogimise kaitsefunktsioonid:

 • Sisselogimiskatsete piiramise ja IP-aadresside blokeerimise võimalus pärast teatud arvu tõrgete ilmnemist.
 • Võimalus rakendada kasutajatele tugevaid paroole ja kontrollida parooli tugevust, kui kasutaja oma profiili värskendab. Tugevad paroolid saate salvestada paroolide haldurisse.
 • Hinna piiramine.

MalCare

MalCare aitab kaitsta teie sisselogimislehte tulemüüri kaudu ja samuti lisada CAPTCHA oma sisselogimislehele. Kuid see ei toeta kahefaktorilist autentimist ega sisselogimiskatsete piiramist.

Pahavara skannimine

Kõik kolm pistikprogrammi pakuvad pahavara skannimist, kuid nad kasutavad seda erineval viisil.

Sucuri

Sucuri pakub pahavara skannimist nii tasuta pistikprogrammis kui ka tasulises teenuses.

Tasuta pistikprogrammis saate jälgida oma WordPressi põhifailide terviklikkust ja käivitada ka pahavara skannimist tasuta SiteChecki tööriista kaudu. Nende skaneeringute tegemiseks pole teil pistikprogrammi vaja – võite lihtsalt oma saidi URL-i ühendada.

On oluline mõista, et tasuta pistikprogrammi abil kontrollib Sucuri ainult teie saidi esiotsa faile. Kuna see ei kontrolli teie serveris olevaid faile, ei leia ta 100% kogu pahavara. Lisateavet leiate siit.

Tasulise teenuse korral käivitab Sucuri serveripoolse pahavara skannimise, mis tuvastab failide haavatavused, mis ei pruugi teie saidi esiosas ilmuda. Nii et kui soovite kõige ulatuslikumat pahavara skannimist, peate tasuma lisatasu teenuse eest.

Wordfence

Wordfence võimaldab pahavara skannimist käivitada WordPressi armatuurlaual otse – peate vaid klõpsama Alusta uut skannimist:

Wordfence'i pahavara skannimine

Seejärel skannib Wordfence teie serveris olevaid faile. Skaneerimine kontrollib enamat kui lihtsalt pahavara – see kontrollib ka põhilisi probleeme, nagu aegunud pistikprogrammid ja nõrgad paroolid:

Wordfence leidis probleeme

Saate käitada kogu pahavara skannimist nii tasuta kui ka tasuliste versioonidega. Ainus erinevus on see, et premium-versioon saab reaalajas pahavara allkirjade värskendusi, samas kui tasuta versiooni pahavara allkirjade värskendused lükkuvad 30 päeva edasi.

MalCare

Pahavara skannimine on MalCare põhifunktsioon, seega on pistikprogrammil teie saidi failide skannimisel suur rõhk.

Jällegi on MalCare’i pahavara skannimise korraldamise ainulaadne asi see, et see kopeerib teie failid väljapoole asukohta ja skaneerib neid seal, mitte ei kasuta skannimise käivitamiseks serveri ressursse.

MalCare pahavara skaneerimine vs Sucuri ja Wordfence

Lisatasu versiooni korral pakub MalCare ka ühe hiireklõpsuga pahavara puhastamist, mis on selle teenuse teine ​​tugev külg pahavara skannimisel..

Setup Seadistamise ja kasutusmugavuse võrdlemine

Kõik ülaltoodud turvafunktsioonid on olulised ainult siis, kui suudate neid rakendada, seega on oluline, et kui teil pole tehnilist kasutajat, kõik seadistada ja pistikprogramm tööle panna..

Lisaks, kui haldate mitme WordPressi saidi turvalisust, on kasulik seda teha ühe juhtpaneeli abil, mida mõned neist tööriistadest võimaldavad.

Selles jaotises võrdlen:

 • Kuidas plugin töötab ühel saidil.
 • Kas plugin võimaldab teil hallata mitut WordPressi saiti ühest kohast.

Ühtse WordPress-saidi seadistamine

Sucuri

Sucuri seadistamisel on potentsiaalselt kaks osa, sõltuvalt sellest, kas kasutate pistikprogrammi, tulemüüri teenust või mõlemat.

Pistikprogrammi seadistamine ja kasutamine on lihtne. Alustamiseks võite tasuta pistikprogrammi installida saidilt WordPress.org.

Siis saate suuna minna Sucuri turvalisus vahekaarti oma WordPressi juhtpaneelil tulemuste kuvamiseks ja sätete konfigureerimiseks:

Sucuri vs Wordfence vs MalCare häälestusprotsess

Sucuri teeb head tööd, et hõlbustada teie veebisaidi oleku vaatamist külgribal:

Sucuri kontrollnimekirjad

Kui soovite kasutada premium-Sucuri tulemüüri teenust, peate registreeruma Sucuri-konto jaoks ja suunama oma domeeni nimeserverid Sucuri-le. Saate oma nimeservereid muuta kõikjal, kus olete oma veebisaidi domeeninime registreerinud. See samm on veidi tehnilisem, kuid just see laseb Sucuril filtreerida liiklust enne, kui see teie saidile jõuab ja kiirendada teie saiti CDN-iga.

Wordfence

Wordfence’i kasutamise alustamiseks saate tasuta pistikprogrammi installida saidilt WordPress.org. Seejärel palub Wordfence turvateadete saamiseks sisestada oma e-posti aadress.

Siis, kui lähete Wordfence oma WordPressi juhtpaneeli vahekaardil, annab Wordfence teile selle käepärase sissejuhatusviisardi, mis näitab teile, kus on olulised funktsioonid:

Wordfence tervitusviisard

Sarnaseid juhendeid saate ka muudele funktsioonidele, näiteks Wordfence’i tulemüürile või skannimisriistale juurdepääsu saamiseks.

Üldiselt teeb Wordfence armatuurlaud ka head tööd, öeldes teile, mida peate tegema. Saate viipasid oluliste funktsioonide konfigureerimiseks (1) ja teatisi, et hoida teid kursis oluliste probleemidega (2):

Wordfence armatuurlaud vs Sucuri ja MalCare

Ehkki Wordfence sisaldab palju funktsioone, aitab nende juhtpaneeli kujundamise viis mõista, mida kõik teeb ja millele peate tähelepanu pöörama.

MalCare

MalCare’il on kaks osa – tasuta pistikprogramm saidil WordPress.org ja MalCare’i pilve armatuurlaud.

Alustamiseks installite tasuta pistikprogrammi. Seejärel sisestate oma e-posti aadressi, et alustada sünkroonimisprotsessi MalCare pilve juhtpaneelil:

MalCare sünkroonimise veebisait

Sealt saate hallata MalCare’i pilve armatuurlaual kõike muud – mitte oma WordPressi juhtpaneeli:

MalCare pilve turvalisuse armatuurlaud

Lisatasu versiooniga saate sellel armatuurlaual saada rohkem valikuid, näiteks võime konfigureerida eelnimetatud kõvenemise sätteid:

MalCare'i kõvenemisreeglid vs Sucuri ja Wordfence

Mitme WordPress-saidi haldamine

Sucuri

Sucuril on veebiprofessionaalidele spetsiaalsed agentuuriplaanid, kui haldate Sucuri tulemüüri- või turbeplatvormi abil mitut veebisaiti.

Kuid WordPress.org-is pole ühtegi tasuta pistikprogrammiga veebisaitide haldamise tööriista – peate seda tegema saidipõhiselt.

Wordfence

Kui haldate Wordfence abil mitut WordPress-saiti, saate tööriista nimega Wordfence Central, mis võimaldab teil kõiki neid saite hallata ühest ühendatud juhtpaneelist:

Wordfence Central vs Sucuri ja MalCare

Lisaks iga saidi oleku ja võimalike probleemide ülevaate vaatamisele saate luua ka turvamallid ja neid mitmele saidile rakendada, mis on tõesti mugav, kui soovite teha muudatusi kõigil nendel saitidel.

MalCare

Kui ühendate oma MalCare kontoga mitu saiti, saate neid kõiki hallata samal MalCare kontol:

MalCare mitu veebisaiti

Saitide lisamiseks saate lisada ka silte.

Kuna kasutate kõige konfigureerimiseks juba MalCare’i pilve armatuurlauda, ​​on mitme saidi haldamine üsna mugav.

MalCare sisaldab ka valget silti ja aruandeid, kui töötate kliendisaitidega.

Pr Hinnakujunduse ja litsentsivõimaluste võrdlemine

Lõpuks on küsimus hinnas. Kõigil kolmel tööriistal on piiratud tasuta versioonid, millel on esmaklassilised versioonid / funktsioonid.

Sucuri

Sucuri pistikprogrammi versioon on 100% tasuta. Maksma peate ainult siis, kui soovite tellida Sucuri tulemüüri ja CDN-teenuse või laiema Sucuri-turbeplatvormi.

Esiteks võite maksta ainult tulemüüri ja CDN-i eest, mis maksab teile 9,99 dollarit kuus WordPressi veebisaidi kohta. See plaan ei hõlma siiski pahavara skannimist ja häkkide puhastamist.

Kui soovite neid teenuseid, vajate Sucuri täielikku platvormi, mille ühe veebisaidi hind on 199,99 dollarit aastas.

Lisaks saate lisada automaatse varundusteenuse lisatasu eest 5 dollarit kuus.

Wordfence

Põhiline Wordfence’i pistikprogramm on tasuta ja saadaval aadressil WordPress.org. Iseenesest annab see teile juurdepääsu kõigile ülaltoodud funktsioonidele. Pidage siiski meeles, et tasuta ja premium-teenuse vahel on mõned olulised erinevused.

Tasuta versiooni korral peate ootama 30 päeva Wordfence’i tulemüürireeglite värskenduste ja allkirjade skaneerimise pahavara osas. Ehkki teid kaitstakse teadaolevate ohtude eest, ei pea te tingimata olema kaitstud ohtude eest, mis on avastatud viimase 30 päeva jooksul.

Kui maksate Wordfence’i lisatasu eest, saate värskendusi reaalajas, samuti tuge riikide blokeerimise ja sagedasemate skannimiste jaoks.

Wordfence Premiumi plaanid algavad 99 dollarist saidi kohta, kuid saate säästa raha, kui ostate rohkem saite või maksate mitu aastat ette.

MalCare

WordPress.org’is olev tasuta MalCare’i pistikprogramm annab teile juurdepääsu põhilistele pahavara skannimisele.

Kõigile turvalisuse parandamise funktsioonidele, ühe klõpsuga pahavara eemaldamisele ja mõnele muule funktsioonile juurdepääsuks on teil vaja tasulist plaani.

Tasulised plaanid algavad ühe saidi korral 99 dollarist aastas.

�� Järeldus: Sucuri vs Wordfence vs MalCare

See ümbritseb meie Sucuri vs Wordfence ja MalCare võrdluse liha.

Üksiku leidmine "parim WordPressi turbe plugin" võib olla raske, kuna igal tööriistal on pisut erinev lähenemisviis:

Wordfence on kõige heldem tasuta versioon, kuna see annab tasuta juurdepääsu peaaegu kõigile funktsioonidele ja hõlmab kõike alates kõvendamisest kuni kahefaktorilise autentimiseni kuni pahavara skannimiseni ja tulemüürini. Kui otsite ainult tasuta turbe pluginat, on see tõenäoliselt teie jaoks parim valik. �� parim tasuta tööriist

Sucuri tasuta WordPressi pistikprogramm on hea võimalus põhiliseks turvalisuse tugevdamiseks, kuid enamik ennetavaid meetmeid on programmis lisatasu Sucuri teenused. Kallima turvaplatvormi jaoks saate osta iseseisva tulemüüri / CDN-teenuse või kevade. Kuigi täielik turbeplatvorm on selles loendis kõige prikkam variant, tuleb sellega kaasa pahavara eemaldamise ja häkkide puhastamise meelerahu.

Lõpuks, MalCare pakub teie failide skannimisel väljastpoolt ainulaadset lähenemisviisi, mis vähendab teie serveris leitavat ressurssi. Selle põhifookus on pahavara skannimisel ja eemaldamisel, kuid see sisaldab siiski mõnda muud turvafunktsiooni, näiteks põhitõkestus ja tulemüür. Veel suurema meelerahu saavutamiseks saate selle integreerida ka BlogVault teenusega.

Kas teil on küsimusi otsustamise kohta Sucuri vs Wordfence vs MalCare vahel? Küsi kommentaarides ära!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map