Parimad WordPressi pluginad, mis lähevad turule 2020 – me tegime teie jaoks uuringu

Sarnaselt sellega, kuidas rakendused teevad iPhone’i suurepäraseks, muudavad parimad WordPressi pistikprogrammid tavalise WordPressi saidi ainulaadseks. SEO-tüüpi juggernautidest nagu Yoast, vormipistikutega kontakteerumiseks on hämmastav, kuidas lihtne kümne sekundi pikkune installiprotsess võib anda selliseid dramaatilisi tulemusi.


Kuid mitte kõik pistikprogrammid pole võrdsed. Mõnel neist on halb kodeerimine, mis segab teie teemat. Teised on palju vigu, muutes need funktsionaalsuse osas peaaegu kasutuks. Sellepärast tahame esile tõsta parimaid WordPressi pistikprogramme, nii et teie veebisait töötab kogu aeg oma tipptasemel.

Ja oleme kindlad, et olete kuulnud sellistest pistikprogrammidest nagu Jetpack, Kontaktvorm 7 ja Yoast, nii et anname teile kaheteistkümnenda selgituse, mida olete nende kohta kuulnud. Selle asemel, keskendume hädavajalikele, kergetele ja väga funktsionaalsetele pistikprogrammidele, mis ei tekita neile väärilist vestlust, kuid sellest hoolimata võib see olla uskumatult kasulik kõigile, kes soovivad ajaveebi või veebisaiti käivitada.

Parimad WordPressi pluginad

Lisaks rääkisime grupiga edukatest WordPressi professionaalidest, et saada ka nende tagasisidet.

Need arendajad, veebisaitide omanikud ja ärimehed on täpsustanud, mida nad näevad parimad WordPressi pluginad, koos sellega, miks nad nii arvavad ja kuidas nad neid oma veebisaitidel kasutada saavad.

Rääkisime kokku 30 eksperdiga, kes kõik levisid teavet parimate WordPressi pistikprogrammide kohta ja andsid meile võimaluse mõista, mida peaksid kõik WordPressi kasutajad pistikprogrammi valimisel mõtlema.

Selle küsimuse esitasime neile:

Millised on kolm parimat WordPressi pistikprogrammi, mis igal WordPressi blogijal peaks olema?

Ilma täiendava abinõuta on siin edetabel – parimad WordPressi pistikprogrammid, mis kõige rohkem hüpiknuppe pakkusid:

Asjatundjate konsensus: parimad WordPressi pistikprogrammid, mida iga blogija vajab ja miks nad on nii erilised

1. Päris lingid


Päris lingid - lingihaldus, bränding, jälgimine ja jagamisplugin Päris lingid – linkide haldamine, bränding, jälgimine & Plugina jagamine

Autor (id): Päris lingid

Praegune versioon: 3.1.1

Viimati värskendatud: 4. mail 2020

päris link.3.1.1.zip


92% hinnangud


200 000 + installimist


WP 5.1 + nõuab

 • Mida see teeb: Päris lingid võimaldavad teil võtta oma veebisaidil kõik praegused ja tulevased lingid ning neid puhtama ilme huvides lühendada. Mitte ainult seda, vaid ka nende linkide kaudu saate jälgida, kust kõik klõpsud pärinevad.
 • Miks te seda vajate: Kuna blogijad sisestavad sageli sidusettevõtte linke, on mõistlik neid lühendada, et need näeksid vähem räpane välja. Kui olete kunagi töötanud sidusettevõtete linkidega, teate, kui pikad ja hirmutavad need võivad ilmuda. Pistikprogramm töötab suurepäraselt ka selleks, et kontrollida, kust teie külastajad tulevad ja millistele linkidele kõige rohkem klõpsatakse.

2. Katkise lingi kontrollija


Katkise lingi kontrollija Katkise lingi kontrollija

Autor (id): WPMU DEV

Praegune versioon: 1.11.13

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

purustatud link- kontrollija.1.11.13.zip


82% hinnangud


700 000 + installida


WP 4.6 + Nõuab

 • Mida see teeb: Broken Link Checker plugin teeb päris palju seda, mida nimest vihjab. See skannib teie veebisaiti pidevalt, et tuvastada katkised lingid. Seejärel saate teatise selle lingi parandamiseks. Skaneerimine sisaldab katkiseid pilte ja ümbersuunamisi.
 • Miks te seda vajate: Kui teie blogis on pilt või link katki, muutub kasutajaliides keerukaks ja otsimootorid hakkavad seda tähele panema. Seetõttu on meie huvides kuhugi viivate linkide eemaldamine või asendamine, mis võimaldab teil SEO-edetabelit paremaks muuta ja lugejaid õnnelikuks teha.

3. Optimole


Kujutise optimeerimine ja laisklaadimine Optimole poolt Kujutise optimeerimine & Lazy Load by Optimole

Autor (id): Optimole

Praegune versioon: 2.3.1

Viimati värskendatud: 21. aprillil 2020

optimole-wp.zip


96% hinnangud


50 000 + installida


WP 4.7 + Nõuab

 • Mida see teeb: Optimole teeb kõik WordPressi üles laaditud pildid ja optimeerib need parema jõudluse saavutamiseks automaatselt. See võib tähendada, et failivormingut muudetakse või faili mahtu vähendatakse. See optimeerib mis tahes muu pistikprogrammi poolt üles laaditud pildi ja skannib isegi veendumaks, et teie varem üles laaditud piltidel on hea kasutada. Lisaks sellele ühendab Optimole teie saidi ka pildi CDN-iga – see muudab piltide laadimise teie veebisaidile palju kiiremaks.
 • Miks te seda vajate: Teie meedium on tavaliselt süüdlane, kui hakkate nägema aeglast laadimisaega või serveri ülekoormust. Seetõttu on oluline pilte optimeerida, muutes need väiksemaks või muutes failivorminguid. Selle käsitsi tegemine võtab aga liiga palju aega. Seetõttu teeb Optimole’i ​​pistikprogramm teie jaoks kõik taustal. Pärast seda näete kiiremat lehtede laadimist ja paremat kasutajakogemust.

4. Vanad postitused taaselustada


Vanad postitused taaselustada - sotsiaalmeedia automaatpostitus ja ajakava pistikprogramm Vanad postitused taaselustada – sotsiaalmeedia automaatpostitus ja ajakava pistikprogramm

Autor (id): elustama.sotsiaalne

Praegune versioon: 8.5.7

Viimati värskendatud: 14. mail 2020

tweet-old-post.zip


78% hinnangud


40 000 + installida


WP 3.5 + Vajalik

 • Mida see teeb: Pistikprogramm Revive Old Posts jagab vanemaid blogipostitusi sotsiaalvõrgustikes. Näiteks võib teil mõni aeg tagasi olla vana (veel kvaliteetne) postitus. See postitus on lükatud arhiivide poole, nii et paljud inimesed seda enam ei näe. Seetõttu taaselustab see pistikprogramm seda, jagades seda uute inimestega sellistes kohtades nagu Facebook ja Twitter.
 • Miks te seda vajate: See on äärmiselt oluline pistikprogramm, kuna see kaob teie postitustele vastuse saamise ajakulu. Võib-olla on aastatetagune suurepärane blogipostitus, mida inimesed täna tõesti naudiksid. Lisaks peate täitma oma sotsiaalse voo sisuga ja suurendama oma blogis rohkem liiklust.

5. MailPoeti infolehed


MailPoet - e-kirjad ja infolehed WordPressis MailPoet – e-kirjad ja infolehed WordPressis

Autor (id): MailPoet

Praegune versioon: 3.47.1

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

postkast.3.47.1.zip


92% hinnangud


100 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

 • Mida see teeb: MailPoet Newsletters toob meilisõnumid teie WordPressi juhtpaneelile. Kasutajad saavad registreeruda teie e-posti loendisse teie ajaveebis. Seejärel saate luua WordPressist infolehti ja saata need välja kõigile, kes on tellinud.
 • Miks te seda vajate: MailPoetil pole mitte ainult tasuta paketti, vaid see on ka palju lihtsam võimalus e-posti aadresside kogumiseks ja nende infolehtede väljasaatmiseks. E-kirjade loomiseks ei pea te enam mõnda muud programmi kasutama ja sellel on ka päris toredad mallid, millest alustada.

Lisalugemist: Kui soovite vaadata mõnda muud turul pakutavat, siis on siin toodud parimate saadaolevate e-turunduse lahenduste võrdlus.

6. CoSchedule


CoSchedule CoSchedule

Autor (id): CoSchedule

Praegune versioon: 3.3.0

Viimati värskendatud: 10. jaanuaril 2020

coschedule-by-daydaymade.3.3.0.zip


94% hinnangud


10 000+ installimist


WP 3.5 + Vajalik

 • Mida see teeb: CoSchedule on mitmel põhjusel üks parimatest WordPressi pistikprogrammidest. See pakub WordPressis ilusa toimetuskalendri artiklite kavandamiseks ja määramiseks oma kirjanikele. Samuti saate teha koostööd blogipostituste tegemisel, kasutades samal ajal tööriista nende avaldamiseks pärast avaldamist.
 • Miks te seda vajate: Mitme autoriga ajaveebid nõuavad ajaveebipostituste kavandamiseks, muutmiseks ja ajastamiseks mingisugust korraldusvahendit. CoSchedule abil saate suurepärase ülevaate kogu oma sisustrateegiast ja saate seda korraldada vastavalt oma soovile. See mitte ainult ei aita teid administraatorina, vaid ka kirjanikud tänavad teid.

7. Kasutaja vahetamine


Kasutaja vahetamine Kasutaja vahetamine

Autor (id): John Blackbourn & kaastöötajad

Praegune versioon: 1.5.4

Viimati värskendatud: 21. aprillil 2020

kasutaja vahetamine.1.5.4.zip


98% hinnangud


100 000 + installimist


WP 3.7 + Nõuab

 • Mida see teeb: Kasutajavahetuse pistikprogramm võimaldab teie ajaveebi administraatoril kontode vahel veebisaidi erinevate vaadete vahel vahetada. Näiteks võiksite logida välja administraatorina ja uurida, mida teie kliendid näevad kasutajaliidesel.
 • Miks te seda vajate: See pistikprogramm sobib ideaalselt keskkondade testimiseks, kus soovite muudatuste tulemuste nägemiseks liikuda ühelt kasutajakontolt teisele. Meeldib, et see meeldib ka tavalistele ajaveebiadministraatoritele, kes sooviksid mõista, milline on veebisait ja kasutajakogemus lugejate jaoks.

Üldised märkused

Isegi kui me räägime siin mõnedest populaarsetest ja vähem populaarsetest WordPressi pistikprogrammidest, tasub siiski rõhutada, et selle loendi koostamisel on ilmnenud mõned suundumused. Hulk eksperte jagas oma valikuid sarnastes pistikprogrammide kategooriates.

Näiteks tunnevad seda meie eksperdid pildi optimeerimine on äärmiselt oluline. Selliste pistikprogrammidega nagu Smush või Optimole on selge, et ajakirjanikud ja veebimeistrid hoolivad sellest, kui palju ribalaiust nende saidid tarbivad ja kui oluline on nende kontrolli all hoidmine nende jaoks.

Teine suundumus on kasutada seda, mida võib nimetada abistavateks SEO pistikprogrammideks või linkide manipuleerimise pistikprogrammideks. Näiteks pluginad meeldivad Broken Link Checker või Pretty Link on parimate WordPressi pistikprogrammide nimekirjas populaarseimad. Kui me vaataksime siin veidi sügavamalt, võiksime arvatavasti väita, et nende pistikprogrammide pakutavad funktsioonid on suurtes SEO pistikprogrammides, näiteks Yoast SEO, ainsad puuduvad elemendid..

Parimate WordPressi pistikprogrammide juurde liikumine – tuginedes ekspertarvamusele:

Eksperdid räägivad parimatest WordPressi pistikprogrammidest, mida peaksite kasutama

Andy Bailey

Andy Bailey

ComLuv.com

KommentaarLuv (muidugi!). See edendab suhtlemist ja laseb teid blogivate inimeste õitsvasse kogukonda.

Plainview aktiivsusmonitor. See näitab teie saidi ebaõnnestunud sisselogimist, mis näitab ka kasutatud paroole ja muud kasutajate tehtud asju, mis on tõesti kasulik, kui teil on mitme autoriga ajaveeb.

Kasutaja vahetamine. Kui teil on liikmesuse sait, on seda tõesti vaja, võite sisse logida kellegagi ja näete seda saiti justkui oleksite sisselogimiseks kasutanud nende andmeid. Suurepärane tugipiletite probleemide tõrkeotsinguks..

Pat Flynn 2

Pat Flynn

SmartPassiveIncome.com

Sisselogimiskatsete piiramine. Peatab inimeste proovimise minu saidile sisse logida ja sellega jama minna! Saan päevas mitu teatist, kui inimesed proovivad seda teha.

Katkise lingi kontrollija. Aitab purustatud linkidel silma peal hoida, et saaksite neid parandada või neist lahti saada.

Robotid Meta. Võimaldab teil kindlaks teha, kas Google indekseerib lehte või mitte (muu hulgas). See on abiks peidetud lehtede ja muude minu saidi osade puhul, mida ma ei soovi, et Google leiaks.

Zac Johnson

Zac Johnson

ZacJohnson.com

OptinMonster. See on üks parimatest WordPressi pistikprogrammidest, kuna see on teie meililisti kasvatamiseks äärmiselt lihtne, kasulik ja tõhus. Hüpikaknad väljumised on tüütud, kuid töötavad!

Päris link või Janu. Sidusettevõtted. Kaks suurepärast WordPressi pistikprogrammi saidi kaudu linkide ümbersuunamiste haldamiseks. Ärge muretsege selle pärast, et vanade tütarettevõtete suhete surma korral tuleb muuta sadu linke – nende parimate WordPressi pistikprogrammidega saate seda teha ühe klõpsuga.

LeadPages. Enamik inimesi kasutab LeadPages-malle saidi peamise URL-i kaudu, kuid pistikprogrammi Leadpages abil saate neid lehti kiiresti ja hõlpsalt oma saidi kaudu hostida, kasutades ka ümbersuunamise või peamise URL-na oma domeeninime. See suurendab konversioonide arvu ja tundub palju professionaalsem.

Adam Connell

Adam Connell

WPSuperstars.net

Ümbersuunamine. Iga kord, kui püsilinki muudetakse, põhjustab see tõrke 404. Kui te ei halda neid, põhjustab see tõsiseid probleeme, eriti seoses kasutajakogemuse ja SEO-ga. Ümbersuunamine muudab URL-ide ümbersuunamise lihtsaks.

Captcha sisselogimisel. Julma jõu rünnakud on enamiku saitide jaoks tavalised, eriti sisselogimislehtedel. Lihtne viis nende peatamiseks on selle pistikprogrammiga sisselogimiskuvale captcha lisamine. Pärast selle pistikprogrammi kasutamist peatusid robotid lõpuks ja see vähendas lõpuks minu serveri koormust.

Täna tehtud CoSchedule. Peate haldama oma toimetuskalendrit ja see tööriist teeb selle lihtsamaks. See on sisseehitatud ülesannete haldusega ja muudab sotsiaalsete sõnumite ajastamise lihtsaks. See pole tasuta, kuid on tohutu aja kokkuhoid.

Rita Barry

Rita Barry

Blogi Genie

CloudFlare. Pakub nii saidi kiiremat toimimist kui ka blokeerib paljude ohtude sattumist teie saidile. See teenus ei paku mitte ainult turvalisust ja jõudlust, vaid see hoiab hostimise kulusid piiratud soovimatute serveritaotluste abil.

Kommentaari ümbersuunamine. Pakub lihtsat viisi esmakordsete kommentaatorite suunamiseks tänulehele. Kasutage lehte, mis teile meeldib, julgustage registreerumist e-posti teel, sotsiaalmeediat või muud, mis teie saidile sobib, kuid see on kena puudutus, mis aitab teil silma paista..

WP-optimeerimine. Toimib nagu teie WordPressi andmebaasi hiiglaslik luud ja puhastab kõik ühe nupuvajutusega. See sobib suurepäraselt ka kliendisaitide jaoks, kui nad ei tunne PhpMyAdmini sisse logimist.

Jacob Gube

Jacob Gube

Kujundamise juhendamine

WP-SpamFree rämpspostitõrje. See WordPressi pistikprogramm on drastiliselt vähendanud rämpsposti kommentaaride hulka, mida me Design Instructi kaudu saame. Meil on see pistikprogramm ja Akismet, mis kaitsevad meid petturlike rämpspostikommentaaride eest.

Katkise lingi kontrollija. Katkised lingid võivad lugemiskogemust negatiivselt mõjutada, sest ebaõnnestunud lingil klõpsamine on pettumust valmistav. See WordPressi pistikprogramm muudab WordPress-toega saitide purustatud linkide jälgimise ja fikseerimise lihtsamaks.

EWWW pildi optimeerija. Kirjutan palju veebipiltide optimeerimisest, kuna usun tõesti, et optimeerimata pildid on aeglaste veebilehtede üks peamisi põhjuseid, mis on omakorda lugemiskogemuse jaoks kohutav. Probleem on selles, et piltide käsitsi optimeerimine nõuab natuke rohkem aega ja vaeva ning paljudel saidiomanikel pole pildi optimeerimise tööriistade kasutamist mugav. See pistikprogramm aitab pildi optimeerimise autoritele hõlpsaks muuta.

Alyona Galea

Alyona Galea

WP linnapea

WP RSS-i koondaja. Neil, kes loovad koondatud sisu erinevatest saitidest, peab olema WordPressi pistikprogramm. Saate luua portfelle, uudiseid, vitriine ja palju muud. See on üks parimatest WordPressi pistikprogrammidest, kuna see võimaldab teil koondada fotosid, videoid ja teksti, liigitada ja filtrida soovitud viisil.

MailPoeti infolehed. Väga lihtne kasutada pistikprogrammi. Me kasutame seda oma infolehtede väljasaatmiseks ja lugejate tellimiseks meie meilidele.

Leadin. Lahe pistikprogramm neile, kes soovivad teada saada oma külastaja käitumist. See näitab, kust teie lugeja (ainult see, kes võttis teiega ühendust) tuli, milliseid lehti külastatakse enne ja pärast teiega ühenduse võtmist teie veebisaidil oleva kontaktivormi kaudu.

Daniel Scocco

Daniel Scocco

Päevablogi näpunäited

Puhas arhiiv. Üsna vana pistikprogramm, kuid see loob teie ajaveebi jaoks väga puhta ja intuitiivse arhiivi, mis töötab ka saidiplaanina, kuna loetleb kõik kunagi avaldatud postitused.

RSS-jalus. Väga kasulik WordPressi plugin kraami lisamiseks oma RSS-voo põhja. Ma kasutan seda näiteks reklaamibännerite lisamiseks.

WPtouch. Mobiilisõbraliku veebisaidi olemasolu on tänapäeval kohustuslik, nii et kui teil veel pole mobiiliversiooni, saate selle pistikprogrammi abil luua selle kohe.

Caleb Wojcik

Caleb Wojcik

DIY Video Guy

Toimetuse kalender. Fizzle.co-s töötades oli sellest tõesti palju abi, nii et saime hõlpsalt oma sisu nädalateks ja kuudeks ette planeerida. Isegi kui postitust ei tehtud, võiksime ikkagi paigutada kohahoidja mustandi sinna, kuni see oli olemas.

Päris link sobib suurepäraselt kahe asja jaoks. Esiteks, kui teil on lühemad ümbersuunamislingid kindlatele lehtedele või muudele linkitavatele veebisaitidele. Teiseks jälgib see, mitu korda neid linke kasutatakse, mis on ka tõesti kasulik.

Varusõber on elupäästja. Kui teie WordPressi saidiga juhtub midagi häkkimist või pistikprogrammi lihtne koodirida kruvib kõik, veendub BB, et teil on hiljutine varukoopia, mis on valmis taastama.

Bamidele Onibalusi

Bamidele Onibalusi

Tasulised kirjanikud

WP jagab. See on üks parimatest ja parimatest WordPressi pistikprogrammidest, mis pakuvad teie ajaveebi konkreetse postituse lugejatele stiimulit vastutasuks selle eest, kui nad seda postitust jagavad.

Hübriidühendus. See WordPressi pistikprogramm pärineb ka WP Sharely arendajalt ja põhimõtteliselt on see pistikprogramm opt-in-vormide loomiseks; sellel on palju võimalusi, sealhulgas võimaldab kasutajatel luua postvorme, külgribavorme, hüpikaknaid ja vormidel libistada. Hybrid Connect võimaldab teil koguda ka e-posti või Facebooki sisselogimise kaudu lubamisi ning sellel on palju kohandamist ja jälgimist, et anda teile teada, kust tellijad tulevad..

Raskusvormid. See on veel üks lisatasu moodustatud WordPressi pistikprogramm, mille abil saate luua lobedaid kontaktvorme; sellel on sisseehitatud rämpspostivastane võimalus, teie vormide jälgimine, integreerimine mitme tipptasemel teenusepakkujaga, näiteks AWeber e-postiloendi koostamiseks, ja palju muid kohandamisvõimalusi.

Neil Patel

Neil Patel

Kiire idu

Populaarsusvõistlus. See aitab näidata teie kõige populaarsemaid postitusi. (Seda pistikprogrammi enam ei toetata ja selle autorid ei soovita.)

Telli kommentaarid. See teavitab inimesi e-posti teel uute kommentaaride kohta, mis teie ajaveebi on jäänud.

Klõpsake Tweet. See aitab teil saada rohkem sotsiaalseid aktsiaid.

Noemi Twigg

Noemi Twigg

Bloggingpro

Taasta vana postitus. See pistikprogramm võimaldab mul vanu postitusi automaatselt jagada. Võite kategooriad (nt uudised) välja jätta, et tagada uuesti jagatud postituste asjakohasus, isegi kui need on vanad. See aitab hoida meie Twitteri voo värskena, ilma et peaksite postituse postitamiseks käsitsi liiga palju aega kulutama.

NextScripts: sotsiaalvõrgustike automaatpostitus. Autoposteerib iga uue sisenemise sotsiaalvõrgustikesse. See avaldab postituse sotsiaalmeedias pärast iga kirje avaldamist ja aitab leevendada võrgu / ajaveebide halduri / toimetaja / sotsiaalmeedia koordinaatori koormust, eriti kui töötate paljude ajaveebide ja autoritega. Ma ei soovita seda siiski kasutada iseseisva lahendusena. Postituste käsitsi jagamine eri aegadel muudab selle optimaalseks.

Pippity. Muudab uudiskirja tellimise hõlpsaks; seadeid saab kohandada, et muuta see kasutajasõbralikuks (st mitte kogu aeg teie näo hüpikutes); lihtne integreerida uudiskirja teenustega nagu aWeber.

Kyla Glover

Kyla Glover

WPExplorer

Väike pisipiltide taastamine. Tore, kui meie veebisaidi ümber kujundamisel näete kõiki pilte ja vanad pildid puhtaks.

Fanciest autorikast. Armastame Fanciest Authorboxi autori biosaadete lisamise eest – see peab kindlasti olema igas mitme autoriga ajaveebis.

Päris link. Me kasutame tütarettevõtete linkide jaoks Pretty Link Lite’i, sest noh, sidusettevõtte lingid on koledad ��

Dave Clements

Dave Clements

Tehke seda WordPressiga

Kolm minu lemmik pluginaid, mis ei armasta nii palju kui peaksid 2 postitust, Kasutaja vahetamine ja Kopeeri postitus. Ma kindlasti ei ütleks, et igal blogijal neid peaks olema (selles kategoorias on ainult 1 või 2 pistikprogrammi), kuid kui kellelgi on neid vaja, on nad nende rakenduste jaoks parimad WordPressi pluginad.

Chris Coyier

Chris Coyier

CSS-nipid

MinQueue. Võimaldab minimeerida ja siduda skriptid ja stiilid, mida pistikprogrammid teie jaoks laadivad. Selle eeliseks on see, et saate lihtsalt lasta pistikprogrammidel teha kõike, mida nad tahavad, ja teate, et teete ikkagi esiotsa mõistlikult õigeid asju. Ja kui seda asju käsitsi ei hallata, tähendab see, et kui WordPressi pistikprogrammi värskendatakse ja uusi skripte / stiile on vaja, juhtub see ikkagi automaatselt.

Avaliku postituse eelvaade. Nii tore, kui saan saata mustandi kellelegi vaatamiseks, ilma et peaksin seda avaldama.

Rämpspostitõrje. See on olnud pistikprogramm, mis on minu jaoks kõige tõhusam rämpsposti peatamiseks (lisaks Akismetile).

Jeff Starr

Jeff Starr

Kiirestiriknev press

Teemakontroll. WordPressi teema arendajana kasutan pistikprogrammi Teemakontroll, et kontrollida, kas minu teemad vastavad uusimatele teemaülevaatuse standarditele. Pistikprogrammi on lihtne kasutada ja see pakub selgeid tulemusi ja toimingutega teemade kvaliteedi, turvalisuse ja toimivuse parandamist. Äärmiselt soovitatav kõigile, kes töötavad WordPressi teemadega.

Päringu jälgija. Query Monitor on suurepärane, kuna see on väga põhjalik. See võib teha palju asju, mida teised silumise pistikprogrammid ei saa, näiteks automaatne Ajaxi silumine ja võimalus filtreerida tulemusi konkreetse pistikprogrammi või teema järgi. Ma kasutan seda pistikprogrammi enamasti andmebaaside ja päringumuutujate silumiseks, kuid see on kasulik ka HTTP-taotluste, WP-konksude, PHP-vigade ja palju muu testimiseks. See on üks parimatest WordPressi pistikprogrammidest, mis ei pälvi tähelepanu, IMO.

Administraatori postituse navigeerimine. Aastate jooksul olen avaldanud sadu artikleid ja õpetusi Perishable Pressis ja DigWP.com. Kõigis nendes postitustes navigeerimine on imelihtne, kuna mul on täielik kontroll teema malli üle ja saan vastavalt soovile kasutada valikumalli silte. Kuid mitte nii palju WP administraatori piirkonnas, kus mõnikord on vaja värskenduste, muudatuste tegemiseks ja nii edasi liikuda ühest postitusest teise. Selle postitusjärgse navigeerimise võimaldamiseks administraatori piirkonnas on võimalik kasutada pistikprogrammi nimega Admin Post Navigation, mis teeb ühte ja ühte asja hästi: see lisab "Eelmine" ja "Järgmine" linke redigeerimise postituse ekraanile, et muuta seeriapostituse redigeerimist palju lihtsamaks.

Fred Meyer

Fred Meyer

WPShout

Kõik-ühes WP migratsioon. Surnud lihtsa saidi migratsioon. Absoluutne elupäästja.

Luba kandja asendamine. Kui pildi kustutamine ja samanimelise pildi uuesti üleslaadimine pole teie jaoks kunagi mõistlik, vajate seda pistikprogrammi.

Pisipiltide taastamine. Saidi esiletõstetud pildi suuruse muutmine ilma selleta pole lihtsalt mõttekas.

Benny Lewis

Benny Lewis

Suudab vabalt 3 kuuga

BJ Lazy Load. Saidi kiirus on nii oluline, et mitte kaotada inimesi neil esimestel sekunditel. Kuid minu puhul võin oma postituses jagada mitmeid kvaliteetseid pilte ja oleks kahju, kui nende allalaadimiseks kuluv aeg paneks inimesed saidilt minema. See pistikprogramm muudab asju nii, et laaditakse alla ainult brauseri vaates olevad pildid. Nii et alla kerides tõmmatakse nad saidilt välja. Kohene saidi laadimise kiiruse suurendamine!

Lihtne: vajutage nuppu. Oma ajaveebi ümber kogukonna loomiseks on lihtsal vajutamisel kõige lihtsam viis luua foorum, mis toetab WordPressi süsteemi. Olen selle ulatanud kümnete tuhandete kasutajateni ja see toimib selle mittemahuka koodi tõttu väga hästi.

VaultPress. Kui peaksin soovitama ühte parimat WordPressi pistikprogrammi, oleks see see. See on tasuline teenus, kuid see on mu nahka mitu korda päästnud. Pole tähtis, iga tunni tagant varundatakse kogu minu sait VaultPressi serveritesse ja varukoopia rakendamine toimub ühe nupuvajutusega. Kui olen oma saidil oma serveris pöördumatuid asju teinud ja see on maas ning mu saidi administraator magab, laseb see pistikprogramm mul sisuliselt vajutada "tühista" ja minge tagasi kõige värskemasse töövõttesse. Saate seda teha ainult teema, ainult andmebaasi või teatud muude väikeste osade jaoks, juhuks kui teie muudatused olid muudes osades korras või kui te ei soovi kaotada krahhiga mitte seotud vestlusi või ajaveebi postitusi.

Ben Townsend

Ben Townsend

WPin

Mulle isiklikult meeldib Ülim varsti ilmuv leht pistikprogrammi installimine on imelihtne ja ma kasutan seda kogu aeg. Minu enda veebisaidil ja ka klientide veebisaitidel. Põhimõtteliselt muudab see teie WordPressi saidi varsti ilmuvaks leheks, kus on registreerimisvorm ja taustal redigeeritav tekst. See on suurepärane võimalus neile veebisaidi loomiseks valitud veebimajutusel, kui nad pole WAMP-i või LAMP-iga tuttavad.

Veel üks vinge plugin, millest mõned võib-olla kuulsid, on EWWW pildi optimeerija ta teeb täpselt seda, mida tina peal öeldakse. See optimeerib hulgi teie ajaveebi pilte, vähendades ribalaiust ja muidugi ka laadimisaega. Tõeliselt vahva pistikprogramm ja selline, mida kasutan kogu aeg.

Lõpuks on üks parimatest WordPressi ümbersuunamise pistikprogrammidest (ma leian) Lihtne 301 ümbersuunamine sisse panema. See on suurepärane võimalus mittetehnikute jaoks 301 ümbersuunamise loomiseks. Nii et kui olete oma Google’i veebihalduri seadete lehel ja avastate vigu või URL-e, mida ei leita, siis lihtsalt kopeerige ja kleepige need ning suunake need ümber sarnasele või uuele lehele.

Peter Nilsson

Peter Nilsson

WP igapäevased teemad

Rubloni konto turvalisus: kahefaktoriline autentimine+. Suurepärane kahefaktoriline autentimise turbekihi plugin kontode kaitsmiseks ja kaitsmiseks WordPressis.

Kasvukava spämmivastane pistikprogramm. Ideaalne pistikprogramm automatiseeritud spämmirobotite ja rämpspostisõnumite võitmiseks lihtsa märkeruuduga.

Vähendage põrkemäära. Hankige Google Analyticsis tõeline põrkemäär ja lehevaatamised. Lihtne ja lihtne kasutada.

Matt Cromwell

Matt Cromwell

WordImpress

ImageInject on parim viis autoriõigustega sõbralike piltide lisamiseks oma postitustesse.

Täiustatud meediumikogu on parim meediumite liigitamiseks, et oleks hõlbus piltide või PDF-ide või mis iganes korduskasutamist.

Kontekstiga seotud postitused on kõige paremini toimivate seotud postituste pistikprogramm (peale Jetpacki).

See on küll tasuline, kuid teie postituse toimivuse analüüsimise eest, Analüütiliselt on lihtsaim ja mugavam viis näha, kuidas külastajad teie individuaalseid postitusi leiavad.

Ammar Ali

Ammar Ali

Kõik blogimisnõuanded

KommentaarLuv Premium. Võimas pistikprogramm, mis aitab suurendada ajaveebi seotust. See kontrollib WordPressi ajaveebi rämpsposti kommentaare. See toimib premeerimissüsteemina. Inimestele meeldib oma blogisse lingide saamine ja just seda teeb kommentaarLuv. See näitab nende viimaseid värskendusi, jättes samas kommentaarid. Võite kasutajaid premeerida, kui neil on teie blogis teatud arv kommentaare. See aitab tõesti kogukonda üles ehitada, see meelitab kasutajaid rohkem kommentaare jätma ja see loob suhteid uute ja korduvate külastajatega. See pistikprogramm saadab kasutajatele vastusteatised alati, kui kommentaarile on vastatud. Vajalik pistikprogramm, kui soovite tõesti oma ajaveebi seotust suurendada.

SEOPressor. Me juba teame, kui oluline on SEO. SEO pluginaid on palju, kuid minu arvates on SEOPressor parim. See näitab teie märksõna märksõna tihedust WordPressi redigeerijas. See näitab liigse optimeerimise hoiatust juhuks, kui olete lisanud silte, märksõnu, h1, h2, h3. See toetab ka rikkalikke katkendeid. Parim omadus on LSI märksõna. LSI-märksõnad aitavad teil leida peamistest märksõnadest asjakohaseid märksõnu, LSI-märksõna abil on teil Google’is hõlbus järjestada.

MBP Ninja Affiliate. Kui olete sidusettevõttena turunduses, on see üks parimatest WordPressi pistikprogrammidest. Olen seda aastaid kasutanud ja olen sellega väga rahul. See pistikprogramm teisendab teie postituses olevad märksõnad automaatselt sidusühendusteks. See on võimas pistikprogramm, mis aitab teil ühelt seadete lehelt hallata, jälgida, varjata ja lühendada piiramatul hulgal sidusettevõtte linke. See pistikprogramm aitas mul palju aega kokku hoida ja kõigi sidusettevõtete linke ühelt armatuurlaualt hallata. Ninja pistikprogramm on kohustuslik pistikprogramm tõsistele sidusettevõtte turundajatele.

Nathan Weller

Nathan B. Weller

Elegantsed teemad

Kolm parimat WordPressi pistikprogrammi, mida soovitaksin kasutada igal WordPressi blogijal, on seotud õigesti tehtud volituste andmisega. Ma mõtlen selle all järgmist:

Üks WordPressi peamisi üleskutseid on see, kui palju see (ja selle hämmastav disainerite / arendajate kogukond) on andnud maailmale õiguse WordPressi ning selle saadaolevate teemade ja pistikprogrammide abil suuri asju teha. Seetõttu arvan, et mõned teema- ja pistikprogrammide autorid lähevad pisut lahti "võimestamine hull" nende toodetega, kuna seda on lihtne müüa -"Vaadake, kui palju saate selle ühe tööriistaga teha!"

Õige viis ei ole alati plug and play viis ja ühes pakis on sellist asja nagu liiga palju. Seda silmas pidades on siin minu kolm kirjet:

Koodilõigud autor: Shea Bunge. Mõnikord on vähem rohkem. Üks minu lemmikviise tarbetu paisumise vähendamiseks on kasulike koodilõikude leidmine, mille abil saan asendada terveid pistikprogramme. Sel moel on koodilõikude pistikprogramm tegelikult minu installitud pistikprogrammide arvu märkimisväärselt vähendanud – ja seega ka pistikprogrammide arvu, mida pean konfigureerima, värskendama ja hooldama..

Ultimate lühikoodid autor Vladimir Anokhin. Nii paljudel teemadel on omaette lühikoodide komplektid, mida ei saa teise pistikprogrammi eraldada. Ja mõned, kui need eraldatakse, on loodud töötama just selle teemaga ja mitte üldse (või vähemalt mitte nii hästi) teistega. Lisaks WordPressi standardite ja parimate tavade vastu olemisele on see ka karuteene. Sellepärast olen selle asemel tõesti armastanud kasutada seda Vladimir Anokhini massiivset (tasuta) lühikoodide komplekti, mis sobib hästi iga teemaga.

Ülevaataja WordPressi pistikprogramm evoG poolt. Sarnaselt on paljudes WordPressi teemades sisseehitatud ülevaatusvõimalused. See näeb müügiargumendina hea välja, kuid paljud kliendid ei mõista, et loomisel hunnik sisu, kasutades teemapõhiseid kohandatud postitustüüpe, näiteks arvustust, lukustab nad sellesse teemasse igavesti. Või registreerib ta nad hiljem hunniku töö jaoks, kui nad kunagi otsustavad teemasid vahetada. Seda pistikprogrammi olen oma saidil kasutanud ja armastan. See ei pruugi olla ülevaatuse plugin kõigile, kuid mõte on selles, et kui vaatate oma blogis asju üle – kasutage pistikprogrammi! Nii et kui peate teemasid muutma, ei jäta te protsessi käigus hunnikut oma parimat sisu.

Kuna keegi, kes kirjutab alati teemadest ja pistikprogrammidest, oleks muidugi ka seda, mis selle nimekirja koostaks. Nii et lõpetuseks tahan ka korraks tänada kõiki WordPressi kogukonna inimesi, kes töötavad kõvasti nende tööriistade kavandamise ja arendamise nimel, mida me kõik oleme kasutanud ja armastame.

Chris Burgess

Chris Burgess

SitePoint

Olen kaasanud 3 blogijate ja 3 arendajate hulka. Blogija / kasutaja:

Järjekordne seotud postituste pistikprogramm (YARPP). NRelate’i hea asendaja, mis näitab seotud postitust iga postituse all.

Katkise lingi kontrollija. Kontrollib purunenud linkide sisu.

EWWW pildi optimeerija. Annab teile rohkem pildi optimeerimise võimalusi.

Arendaja:

P3 (pistikprogrammi jõudluse profiil). Hea pistikprogrammi jõudluse algtaseme saamiseks.

Arendaja. Suurepärane, kui peate kapoti all lähemalt uurima.

Voog. Suurepärane saitidele, kus töötab palju inimesi.

Devesh Sharma

Devesh Sharma

WPKube

Täna tehtud CoSchedule by TodayMade on fantastiline toimetuskalender, mis integreerub puhvrirakendusega ja võimaldab teil ajastada ajaveebi postitusi saidil ja sotsiaalmeedias samal ajal pukseerimiskalendri abil. See maksab 10 dollarit kuus, nii et kui te ei aja ettevõtte ajaveebi, ei pruugi see seda väärt olla.

SearchWP autor Jonathan Christopher, täiustab saidiotsingut ja lisab põhiotsingule palju funktsioone. Muidugi on palju otsingup pluginu, kuid see seisab ülejäänutest kõrgemal. Maksumus: 29 dollarit ühe litsentsi kohta.

Kahanda-O-Matic. See on fantastiline rakendus (mitte WordPressi pistikprogramm), mis võimaldab teil optimeerida oma Windowsi või Maci pilte. Väga mugav piltide optimeerimiseks ja ei maksa peenraha. Teise võimalusena võite kasutada WP Smush.it, kui te ei soovi võrguühenduseta rakendust kasutada.

Brian Jackson

Brian Jackson

BrianJackson.io

Siin on minu kolm WP pistikprogrammi, millest ei räägita kuigi palju, kuid need on minu teada "peab olema" ja kasutan neid kõigil oma saitidel.

Kuva vidinad on suurepärane väike pistikprogramm. Põhimõtteliselt lisab see igale vidinale ruudud, et neid saidi lehtedel näidata või peita. See võimaldab mul kohandada seda, mida näen oma lehtede külgribal, võrreldes vidina külgribaga.

See on suurepärane võimalus A / B-testimiseks erinevaid CTA kaste ja saate oma vaatajaskonnale tõesti meeldida. Saate näidata erinevaid vidinaid postituse kategooria või isegi kohandatud taksonoomia põhjal. Sidusettevõtte turunduse jaoks võib see olla fantastiline.

Oletame, et teil on kategooria WordPress ja PPC. Nüüd saate luua iga kategooria jaoks eraldi sidusettevõtte vidinad ja nüüd on külgribal olevad reklaamid otseselt seotud artikliga, mida nad loevad. See suurendab dramaatiliselt nende CTR-i.

Google Tag Manager for WordPress. Paljud inimesed, kellega ma räägin, ei tea siiani isegi seda, mis on Google Tag Manager. Põhimõtteliselt on see Google’i tasuta haldustööriist, mis võimaldab teil skripte ühest kohast hallata ja juurutada. Nagu Google Analytics, AdRoll, Facebook Conversion Pixel jne.

See duracelltomi.com tasuta pistikprogramm töötab kõigil minu saitidel. See võimaldab mul püsida korras ja hoida oma WordPressi saidid puhtad.

ZigWidgetClass. Veel üks suurepärane väike tasuta WordPressi pistikprogramm saidilt zigpress.com. See pistikprogramm võimaldab mul hõlpsalt oma vidinatele kohandatud CSS-klasse lisada. Milleks ma seda kasutan? Kasutan seda meediumipäringute juurutamiseks, et saaksin peita teatud vidinad nende eraldusvõime suuruse põhjal.

Näiteks on minu saidil külgribal ja jaluses optiiniboks. Mobiilseadmes pole põhjust seda kaks korda näidata, seega lisan oma klassi, mis tõmbab mu meediapäringu ja peidab ühe neist.

Raelene Wilson

Raelene Wilson

Linnu sõnad

Siin on minu kolm parimat WordPressi pistikprogrammi. Need on kõik WPMU DEV-pistikprogrammid, kuna meie arendajad teevad väga palju tööd ja nad loovad nii palju vingeid pistikprogramme, millele tavaliselt ei pöörata palju tähelepanu.

Hetktõmmis. See on nagu teie WordPressi saidi ajamasin, mis saab kogu installimise varundada ja taastada ning sisaldab isegi Dropboxi ja S3 integratsiooni.

Kohandatud külgribad. Selle käepärase pistikprogrammi abil saate oma saidi iga vidinaala kõiki aspekte juhtida. Sellel on ilus kasutajaliides, mis muudab selle kasutamise veelgi toredamaks.

WP Smush.it / WP Smush Pro. See on üks esimesi pistikprogramme, mille installin igasse minu loodud saidile. See võimaldab teil vähendada pildifailide suurust ja saate isegi pilte hulgiliseks muuta.

Dan Zarzycki

Dan Zarzycki

Kogukonnakogemuste juht ja veebipõhise meeskonna pistikprogrammide tundja Slocumi teemad

Aastaid kliente, kliente ja tugipileteid teenindades ning meie pistikprogrammide ülevaatamise kaudu PressThis Näita, oleme näinud taotlusi HUNDREDS pistikprogrammide ja lahenduste saamiseks. Siin on kolm minu lemmikut, mille saate teie parimate WordPressi teemade loendisse lisada:

Keela kommentaarid. Vaatamata suurele arvule allalaadimistele (1,2 miljonit) ja ilmsele pealkirjale soovivad paljud meie vaatajad ja kliendid oma kommentaarid eemaldada ja neil pole aimugi, et selline lahendus olemas on.

Selle WordPressi pistikprogrammi kasutamine on lihtne. Installige pistikprogramm, minge oma WordPressi seadete juurde > Keela kommentaarid ja märkige ruut kõigi kommentaaride keelamiseks. Pistikprogramm võimaldab teil ka valida, kas kuvada kommentaare juhtumipõhisemal tasemel.

Täpsem sildiliin. Seda pistikprogrammi pole mõne aja jooksul (6 aastat) värskendatud, kuid leidsime, et lahendus töötab suures osas endiselt ja on lõbus.

Koputades sisse WordPressi "sildiliin" või "loosung", saate luua mitmeid loosungeid ja kuvada ühte neist juhuslikult või järjest iga kord, kui kasutaja lehe laadib. Taotlus mõtteblogijate, vaimsete organisatsioonide ja ettevõtete jaoks on tohutu.

Dirigent. Blogisisu kuvamiseks pole seal suuremat pistikprogrammi kui Dirigent. Kuigi see on minu nimekirjas üks variant, mis maksab raha (alates 97 dollarist), töötab dirigent peaaegu kõigi olemasolevate WordPressi teemadega ja võimaldab teil kuvada oma sisu rühmitusi nii, nagu soovite.

Kas soovite kuvada 8 blogi saidilt "Koer" kategooria väiksemates suurustes ja kas kuvatakse ainult esiletõstetud pilt ja pealkiri? Sa võid seda teha.

Kas soovite muuta oma viimase postituse suureks esiletoodud postituseks oma esilehel? Valmis.

Võimas kraam. Ma ei suuda selle üle piisavalt vaeva näha.

Ionut Neagu

Ionut Neagu

CodeinWP ajaveeb

Mulle meeldivad järgmised kolm pistikprogrammi, kuna need saab kõik üles seada mõne minutiga (kokku 30 minutit toppe) ja siis peate kasutama eeliseid, mida nad pakuvad kuude või isegi aastate pärast. Need on pistikprogrammid:

Taasta vana postitus. Kasutage seda oma ajaveebi parimate sisutükkide uuesti jagamiseks.

WP rakett. Saidi seadistamine võtab 5 minutit ja kiirendab märkimisväärselt, rakendades palju ennetavaid parimaid tavasid.

Optimole. See optimeerib automaatselt kõik uued pildid, mille oma saidile üles laadite. Teie poolt pole vaja teha lisatööd. See teenindab teie pilte ka optimeeritud CDN-i kaudu, muutes kogu saidi palju kiiremaks.

Nagu näete, on WordPressi parimad pistikprogrammid need, mis säästavad mind aega.

Täielik nimekiri

Siin on meie ekspertide parimate WordPressi pluginate täielik loetelu; igaüks selle üldkategooria alla:

Lingid ja SEO:

E-post ja e-posti turundus:

Pildid ja piltide optimeerimine:

Sisu, sisuhaldus ja optimeerimine:

Saidi optimeerimine / WP-Admini pistikprogrammid:

Spämm:

Sotsiaalmeedia:

Muu:

See on kõik, mis meil on parimate WordPressi pistikprogrammide jaoks!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map