Mis on parim WordPressi LMS? LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress

Kui soovite veebikursusi luua ja müüa, siis on teil vaja tõhusat WordPress LMS-i (õppehaldussüsteemi). Võimas LMS-i pistikprogramm aitab teil kujundada mitmekesiseid ja ergutavaid kursusi, mis teavitavad teie õppijaid ja pakuvad hinna ja kvaliteedi suhet.


Oluline on see, et võimas WordPress LMS võimaldab teil hallata ka veebikursusi ja kasutajaid, võttes makseid, jälgides ja premeerides kursuste kulgu ning edendades veebikogukonda. Millist LMS-i pistikprogrammi peaksite oma projekti jaoks kasutama??

Selles artiklis visandame üksteisele üksteise suhtes võtte LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress, et näha, kuidas nende funktsioone, kasutajakogemust ja hinnakujundust võrreldakse. Kõik kolm lahendust on suurepärased võimalused. Kuid üks neist sobib teie vajadustele paremini. Lugege edasi, et teada saada, milline neist tööriistadest teile sobib.

LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress

Mis on parim WordPressi LMS? Kolm võimalust võrreldud …

Alustame lähemalt, kuidas võrrelda nende kolme WordPress LMS-i pistikprogrammi põhifunktsioone:

Tunnusjoon
LearnDash
LifterLMS
LearnPress
Lohistage kursuse ehitaja
Paindlikud kursusevõimalused – tunnid, viktoriinid, foorumid
Liikmelisuse saidi valikud
Üksikasjalikud hindamis- ja hindamisvõimalused
Monetiseerimisvalikud
Veebisaidi analüüs
Tasuta plaan

Uurime nüüd täpselt, mida need WordPress LMS-i pistikprogrammid pakuvad:

LearnDash

WordPress LMS - LearnDash

LearnDash on äärmiselt populaarne ja funktsioonirikas WordPress LMS. Nende klientideks on Fortune 500 ettevõtted, maailmatasemel ülikoolid, koolitusorganisatsioonid ja ettevõtjad kogu maailmast, kes kõik loovad ja müüvad veebikursusi.

Funktsiooni LearnDash abil saate hõlpsalt kujundada ja müüa lõbusaid, informatiivseid ja mitmekesiseid kursusi. Sellel platvormil on palju võimalusi, mis võimaldavad teil lisada igale kursusele viktorine, ülesandeid, foorumeid, sertifikaate, märke ja palju muud, tagades, et õpilased püsivad teie sisuga kursis.

Vaatame siis LearnDash’i peamisi funktsioone …

Learn LearnDashi peamised omadused

LearnDashil on liiga palju funktsioone, et neid kõiki mainida, nii et valisime just välja mõned olulisemad kohad …

 • Võimas kursuseehitaja – Kasutajasõbralik kursuste ehitaja võimaldab teil kiiresti luua oma õpilastele atraktiivseid ja huvitavaid kursusi.
 • Paindlikud kursusevõimalused – Looge oma kursused viisil, mis sobib teie niši ja vaatajaskonnaga. Tilgutage oma tunni sisu vastavalt teie seatud ajakavale, seadke eeltingimused selleks, et õpilased võtaksid kursused etteantud järjekorras, lisage dünaamilisi foorumeid, kus teie kasutajad saavad kursuse jooksul tõstatatud küsimusi arutada, premeerida õppijaid punktide, märkide ja tunnistustega, ja palju muud.
 • Kasutaja profiilid – Seadistage esiotsa kasutajaprofiilid, et õppijad saaksid hõlpsalt oma kursusi juhtida, pääseda juurde kursuste materjalile, vaadata nende kulgu ja printida sertifikaate, et nimetada mõnda võimalust.
 • Ülesande juhtimine – Looge kursused, kus ülesanded tuleb esitada. Seejärel saate valida, kas need kinnitatakse automaatselt või hinnatakse käsitsi. Esitatud tööülesannete kohta saate kirjutada ka privaatseid kommentaare, mida näeb ainult iga õppur.
 • Monetiseerimisvalikud – Kasutades LearnDashi, saate oma kursustele pääsemiseks võtta õppijatelt ühekordse tasu või kuumakse. Saate kursusi müüa ükshaaval või luua kursusepakette ning seal on WooCommerce’i integreerimine, mis muu hulgas võimaldab teil oma veebisaidile ostukorvi lisada. Teil on ka täielik kontroll oma hinnastrateegia üle ja saate oma saidil maksete tegemiseks integreeruda PayPali, Stripe’i ja 2Checkoutiga..
 • Üksikasjalik aruandlus – LearnDash koostab aruandeid nii teie õppijate kui ka kursuste kohta. Saate vaadata õpilaste edusamme, testide ja viktoriinide tulemusi, kasutajate kulutatud aega igale kursusele ja palju muud.

Nagu näete, on LearnDashil rida päris muljetavaldavaid funktsioone. Mis aga konkreetselt aitab sellel WordPress LMS-il rahva hulgast välja paista – miks peaksite selle valima LifterLMSi ja LearnPressi kaudu?

�� Miks valida LearnDash vs LifterLMS vs LearnPress??

Kuigi arutame veel LifterLMSi ja LearnPressi üle, on paar peamist silmapaistvat tegurit, mis võivad mõjutada teid oma e-õppe projekti WordPress LMS-i pistikprogrammina valima LearnDash..

 • Kõik sisaldub hinnas – Kui olete LearnDash’i ostnud, saate juurdepääsu kõigile nende funktsioonidele. See tähendab, et vajaliku täiustatud funktsionaalsuse saamiseks ei pea te tulevikus enam maksma. Võrdluseks, kui valite LifterLMSi, ehkki algne tuum plugin on tasuta, kui soovite sarnast tipptasemel funktsioonide standardit, siis lisatasu lisandmoodulite ostmine osutub pikas perspektiivis tegelikult kallimaks. Ja kuigi LearnPress on palju odavam, ei leia te samal tasemel funktsionaalsust.
 • Professionaalne – Kui soovite luua suure professionaalse e-õppe platvormi, on jällegi LearnDash silmapaistev LMS-i pistikprogramm. LearnDash on loodud suurettevõtete ja suurte ülemaailmsete ettevõtete toitlustamiseks, kuna nende muljetavaldav nimekiri praegustest klientidest järeldab. See pakub ka mitmesuguseid professionaalseid funktsioone, sealhulgas lubada teil oma LearnDash e-õppe platvormi kaubamärgistada, integreerida laia valikut tööriistu ja teenuseid ning teha palju muud.

Hind: LearnDash ei tule odavalt – ühe saidi litsentsi hinnad algavad 159 dollarist aastas.

�� Minge saidile LearnDash ��

LifterLMS

WordPress LMS - LifterLMS

LifterLMS on veel üks võimas WordPress LMS, mida tasub kaaluda, kui soovite luua veebikursusi.

See pistikprogramm on täielik liikmelisuse lahendus ja see toimib teie veebisaidi muutmisel liikmeks muutmise saidiks, kuhu teie õpilased saavad seejärel oma kursustele pääsemiseks sisse logida. Saate seadistada erinevaid liikmesuse valikuid, võimaldades teatud liikmetel juurdepääsu teie saidi erinevatele kursustele ja piirkondadele.

Põhiline LifterLMS-pistikprogramm tuleb tasuta, sisseehitatud PayPali toega. Nii et see pistikprogramm on hea võimalus neile, kellel on eelarve.

Paljud funktsioonid, mida järgmisena arutame, tuleb siiski osta lisandmoodulitena. Nii et kui otsite täiustatud funktsionaalsust, käsitlege LifterLMS-i kui esmaklassilist toodet.

�� LifterLMS peamised omadused

Uurime siis nende paljude funktsioonide kohta, mida LifterLMS pakub …

 • Liikmelisuse saidi valikud – LifterLMS võimaldab teil luua piiramatu arvu liikmesusi, et piirata või lubada juurdepääsu oma kursustele, lehtedele, postitustele, foorumitele ja muule sisule.
 • Lohistage kursuse ehitaja – LifterLMS kursuse ehitajaga saate hõlpsalt kujundada mitmetasandilisi kursusi, kõik lihtsa pukseerimisfunktsiooniga.
 • Kursuse võimalused – Koostage viktoriinid, lisage valik multimeediat, sealhulgas videoid, pilte ja heli, ajastatud ajakava alusel tilgutussüsteemi õppetundi sisu ja palju muud.
 • Õpilaste armatuurlaud – Seadistage iga oma õppija jaoks kasutajakontod, võimaldades igal inimesel juurdepääsu oma esiotsa armatuurlauale. Siin saavad nad oma kursusi vaadata, jälgida ja uurida.
 • Raha teenige oma veebisaidil – LifterLMS pakub tulu teenimiseks arvukalt võimalusi. Integreerige oma veebisait arvukate makseteenuse pakkujatega, sealhulgas PayPal (sisseehitatud), Stripe, Authorize.Net ja WooCommerce. Kursuste eest juurdepääsu eest saate võtta ühekordseid makseid, luua piiramatu arvu liikmelisuse kavasid ja seada hinnakujundust, võtta igakuiseid või aastatellimusi, luua sidusprogrammi ja palju muud.
 • Integreeruge oma e-posti turunduse pakkujaga – Ühendage oma LMS MailChimpi, ConvertKiti ja teistega, aidates meililisti koostada ja õpilastega ühendust luua.

Nüüd on teil selge idee, mida LifterLMS pakub. Kuid enne kui hakkame arutama LearnPressi arutamist, selgitame kõigepealt, miks peaksite valima LifterLMSi. Mis sellel pistikprogrammil on, mida ülejäänud kaks pole?

�� Miks valida LifterLMS vs LearnDash vs LearnPress??

LifterLMS-i silmapaistvate funktsioonide hulka kuulub tugi ja mastaapsus. Vaatame selle kohta lähemalt …

 • Toetus – LifterLMS pakub ulatuslikku ja hästi korraldatud teadmistebaasi. See sisaldab üksikasjalikku dokumentatsiooni, tasuta koolitusi ning demokursusi, foorumeid ja palju muud. Samuti võite e-posti või telefoni teel ühendust võtta klienditeeninduse ekspertidega. Niisiis, neile, kellele meeldib tugeva tugivõrgustiku meelerahu, vaadake siis kaugemale kui LifterLMS.
 • Skaleeritavus – Võrreldes LearnDashi ja LearnPressiga on LifterLMS kõige skaleeritavam lahendus. Ideaalne neile, kes alustavad väikese kasvuga, kuid soovivad kiiresti kasvada, võite oma e-õppe ettevõtte tasuta käivitada, kuid siis, kui teie tulud suurenevad, täiendage pistikprogrammi funktsioone lisandmoodulitega, et lõpuks luua võimas e-õppe platvorm..

Hinnakujundus: Nagu eespool mainitud, on LifterLMS-i põhiline pistikprogramm tasuta. Seejärel saab lisandmooduleid eraldi osta hinnaga 99 dollarit aastas. Või võite valida kahe erineva lisakimpude hulgast, alates 299 dollarist aastas.

�� Minge LifterLMS-i ��

LearnPress

WordPress LMS - LearnPress

LearnPress on tasuta WordPress LMS ja kuigi see pakub premium-laiendusi, on need palju odavamad kui LifterLMS-i lisandmoodulid. Nii et kui töötate väikese eelarvega, on see teie jaoks WordPress LMS-i pistikprogramm.

Kuigi LearnPress on tasuta, sisaldab see siiski mitmeid kasulikke funktsioone ja funktsioone. Iga loodud kursuse jaoks saate lisada õppetunde ja viktorine, seada eeltingimused ja palju muud. Kõik kursused on kujundatud ja hallatud teie WordPressi juhtpaneelil, kasutades kasutajasõbralikku LearnPressi liidest.

Installida saab ka tasuta ja premium-lisandmooduleid. Need võivad mõne funktsiooni nimetamiseks lisada funktsioone, näiteks tilguti söötesisu, õppijatele mõeldud sertifikaate ja veebimakseid.

Uurime lähemalt …

Learn LearnPressi peamised omadused

Allpool toodud funktsioonid on kombinatsioon tasuta sisseehitatud komponentidest, aga ka tasuta ja esmaklassilistest lisandmoodulitest…

 • Ühilduvus – LearnPress töötab mis tahes WordPressi teemaga ja toetab WordPress Multisite.
 • Maksete lüüsi integreerimine – Kui kursused on loodud, saab neid teie saidil müüa. LearnPress toetab arvukalt makseväravaid, sealhulgas PayPal, Stripe ja WooCommerce.
 • Sisu tilgub – vabastage sisu tükkhaaval, piirates õpilaste juurdepääsu tundidele edusammude või aja põhjal.
 • Foorumid – LearnPress pakub BuddyPressi tuge. See võimaldab teil oma veebisaidil üles seada foorumeid, kus õpilased saavad koos teemasid arutada.
 • Lohistage sertifikaatide koostaja – Saadaval lisatasu lisandmooduli abil võimaldab lohistamise sertifikaatide koostaja teil luua oma õpilastele sertifikaate.
 • Liikmelisus – LearnPress integreerub tasuliste liitumistega Pro, nii et saate muuta oma veebisaidi võimsaks e-õppe liikmesuse saidiks.

�� Miks valida LearnPress vs LearnDash vs LifterLMS??

Nagu näete, kuigi enamus sellest, mida LearnPress pakub, on tasuta, pakub see siiski mõnda tipptasemel funktsiooni. Kuid miks valiksite LearnPressi LearnDash ja LifterLMS asemel?

 • Hind – LearnPressi peamine eelis on LifterLMSi ees ja LearnDash on hind. Kui teil on eelarve, soovite pakkuda tasuta kursusi või soovite hoida oma e-õppe saiti väikeses mahus, siis võib LearnPress olla teie jaoks. See pakub kõiki peamisi funktsioone, mida peate edukate veebikursuste loomiseks. Lisaks pakub see vajaduse korral ka lisafunktsioone.
 • Lihtsus – Nii LearnDash kui ka LifterLMS kiitlevad ulatuslike funktsioonidega, mis sobib suurepäraselt paljude projektide jaoks. Kuid see lai valik funktsioone võib mõnele tegelikult tunduda väga hirmutav. Eriti kui teil puuduvad oskused või kujundamiskogemus nende mõistmiseks või kasutamiseks. Kui otsite lihtsamat tööriista, mis ei häiri teid hankemenetlusest, siis soovitame õppida LearnPressi.

Hinnakujundus: LearnPressi tuum on tasuta, nagu ka enamus lisandmooduleid. Kui soovite osta lisatasu lisandmoodul, tavaliselt maksavad need vahemikus 19,99–39,99 dollarit (see on ühekordne makse, millele on eluaegne juurdepääs värskendustele).

�� Minge saidile LearnPress ��

Milline on teie projekti jaoks õige WordPress LMS?

Kõik ülaltoodud pistikprogrammid on tõhusad valikud. Nii et ükskõik kumb valite, saate luua muljetavaldavaid veebikursusi, mis võivad teie õppurid kaasata ja teenida tulu.

Sellegipoolest on siin meie peamised soovitused:

 • LearnPress – sobib suurepäraselt e-õppe DIY-testi projekti jaoks või väikesemahuliseks toiminguks. Põhifunktsioonid saate tasuta. ��
 • LifterLMS – sobib suurepäraselt üleskasvanud e-õppe platvormidele, mis on kasvuks valmis. Valige see üks, kui soovite luua õppeplatvormi DIY, kuid soovite ka selle abil aja jooksul kasvada. ��️
 • LearnDash – suurepärane professionaalse e-õppe platvormi jaoks. ��️

WordPress LMS-i pistikprogrammi valimisel mõelge hoolikalt läbi oma projekti vajadused. Peate arvestama oma sisu, vaatajaskonna ja eelarvega. Seejärel valige pistikprogramm, mis sobib kõige paremini selle kriteeriumiga.

Millise WordPress LMS-i pistikprogrammi valite? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map