Kujutage ette vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole: milline on parim WordPressi piltide optimeerimiseks? Peadevaheline võrdlus

Veebisaidi toimivuse tippvormis hoidmine on selle edu üks võtmeid. See hõlmab teie piltide optimeerimist, et need ei kulutaks teie saidi ressursse. Selle jaoks võib olla raske valida parimate tööriistade vahel – näiteks valida Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole.


Need neli WordPressi pistikprogrammi võimaldavad teil oma pilte hõlpsalt optimeerida ja isegi protsessi toimimist kohandada. Lisaks tähendab pistikprogrammi kasutamine, et te ei pea otsima välist lahendust.

Kõik need tasuta pildi optimeerimise tööriistad saavad töö tehtud, kuid igal neist on oma ainulaadne eeliste ja funktsioonide komplekt.

Kujutage ette vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole

Selles ülevaates selgitame lühidalt, miks teie WordPressi piltide optimeerimine on nutikas samm. Seejärel võrdleme Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole, et aidata teil teha oma saidi jaoks parim valik. Hüppame kohe sisse!

Miks on nutikas oma WordPressi saidi pilte optimeerida?

Pildid on peaaegu iga veebisaidi võti. Need parandavad teie saidi välimust, neid saab kasutada oma toodete või töö uhkeldamiseks ja palju muud. Kuid mida rohkem pilte teie saidil on, seda rohkem peab külastaja brauser oma lehtede laadimiseks ära tegema.

Selle põhjuseks on asjaolu, et pildifailide suurused võivad olla üsna suured ja kõik need andmed kogunevad kiiresti. Järelikult võib teie sait meediumite lisamisel aeglustuda – see on kahjulik külastajate meelitamisele ja hoidmisele. Nagu arvata võis, on lahendus piltide optimeerimine.

Jõudsime ühendust ShortPixeli Alex Florescuga ja ta ütles järgmist pildi optimeerimise pistikprogrammi valimise olulisuse kohta:

Minu jaoks on hea pildi optimeerimise pistikprogramm see, mis võib pilte oluliselt vähendada, säilitades samas visuaalse kvaliteedi. Samuti peab seda olema lihtne kasutada ja sellel peab olema piisavalt funktsioone, et katta enamus kasutusjuhte. Kui lisaks sellele toetatakse pistikprogrammi aktiivselt, siis minu jaoks on see võitja!

Alex Florescu

Kui sa oma saidi pilte optimeerida, muudate nende failide suurused väiksemaks ja vähem koormavaks. Samal ajal on seda võimalik saavutada ilma pildi kvaliteedi märgatava languseta. Õnneks on kõik selle teostamiseks vajalik õige WordPressi pistikprogramm – see on põhjus, miks võrdleme selles ülevaates Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole.

Kujutage ette vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole: Lühidalt

Ülejäänud selle artikli vältel käsitleme nelja populaarset pildi optimeerimise pistikprogrammi: Kujutage ette vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole. Kui teil on kiiret kiirust, jagage kõigepealt iga tööriista peamised üksikasjad.

Kõik see statistika viitab pistikprogrammide tasuta versioonidele (välja arvatud viimane hinnarida, mis sisaldab lisatasu versioonide maksumust):

Kujutage lühidalt kokku vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole Kriteeriumid
Kujutage ette
WP Smush
ShortPixel
Optimole
Tasuta plaanYYYY
Tasuta pildi optimeerimine (kuus)Ligikaudu 250Piiramatu1001 GB (umbes 1000 pilti)
Maksimaalne failisuurus2 MB1 MBPole limiitiPole limiiti
Kasutusmugavus (viiest)5555
Jõudlus (viiest)4254.5
Hinnakujundus (alates)4,99 dollarit kuus49 dollarit kuus4,99 dollarit kuusKuus 9,99 dollarit

See on muidugi ainult läbilõige. Lugege kogu lugu sellest, kuidas kujutlege vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole piletihinda otseses võrdluses.

Kujutage ette vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole: täielik võrdlus

Enne kui saame vaadata, kuidas Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole omavahel võrrelda saavad, peame neid tutvustama. Vaatame neid pistikprogramme ükshaaval kiiresti.


Smush - piltide tihendamine, optimeerimine ja laisklaadimine Smush – piltide tihendamine, optimeerimine ja laisklaadimine

Autor (id): WPMU DEV

Praegune versioon: 3.6.3

Viimati värskendatud: 18. mail 2020

wp-smushit.3.6.3.zip


96% hinnangud


1000000 + Installimised


WP 5.2 + nõuab

Esiteks üles, WP Smush on võib-olla WordPressi kõige populaarsem piltide tihendamise pistikprogramm.

Selle tööriista on välja töötanud aadressil WPMU DEV, ja uhkeldab mõne võimsa serveriga, mis võimaldab teie pilte kiiresti alla laadida. See ühildub ka paljude meediumiteegi lisaseadmete pistikprogrammidega, mis võivad olla kasulikud boonused.


Kujutage ette - WebP ja piltide pakkimine ja optimeerimine Kujutage ette – WebP & Kujutiste tihendamine ja optimeerimine

Autor (id): WP Media

Praegune versioon: 1.9.10

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

kujutage ette.1.9.10.zip


90% hinnangud


300 000 + installimist


4.0.0 Nõuab

Järgmisena oleme Kujutage ette.

Samuti populaarne valik; see pistikprogramm pakub erinevat tihendamise taset, nii et saate saavutada jõudluse ja kvaliteedi kindla tasakaalu.

See optimeerib ka pisipilte ja võrkkesta pilte, mis on kena puudutus.


ShortPixeli kujutise optimeerija ShortPixeli kujutise optimeerija

Autor (id): ShortPixel

Praegune versioon: 4.18.1

Viimati värskendatud: 20. mail 2020

lühike piksel-kujutis-optimiser.4.18.1.zip


92% hinnangud


200 000 + installimist


3.2.0 Nõuab

Siis meil on ShortPixel.

See on lihtsam ja kergem variant, mis on suurepärane, kui soovite oma pilte lihtsalt optimeerida kiiresti ja ilma liigse vaevata..

Samal ajal pakub see piltide tihendamise osas üsna palju kohandamist.


Kujutise optimeerimine ja laisklaadimine Optimole poolt Kujutise optimeerimine & Lazy Load by Optimole

Autor (id): Optimole

Praegune versioon: 2.3.1

Viimati värskendatud: 21. aprillil 2020

optimole-wp.zip


96% hinnangud


50 000 + installida


WP 4.7 + Nõuab

Viimane, kuid mitte vähem tähtis, seal on Optimole.

See on teie enda tehtud – ThemeIsle.

See on tegelikult terve kõik-ühes pildi optimeerimise lahendus WordPressi veebisaitidele ja kaugemalegi. See on täielikult pilvepõhine ega koorma teie peamist veebiserverit.

Sel moel võlu tegemine võimaldab ka Optimole’il iga pilti optimeerida, et see sobiks külastaja brauseri ja vaateaknaga – mitte näiteks suuremate piltide esitamiseks, kui nad peavad olema..

Kui need sissejuhatused pole viisakad, tutvustame veidi täpsemalt, mida need pistikprogrammid pakuvad.

1. voor: Põhifunktsioonide ja hinnakujunduse võrdlus

Põhimõtteliselt teevad need neli WordPressi pistikprogrammi peaaegu sama asja. Nad kõik tihendavad teie pilte, nii et need ei vähendaks teie saidi toimivust, üritades samal ajal säilitada võimalikult kõrget kvaliteeti. Lisaks tihendavad need tööriistad nii teie olemasolevaid pilte kui ka kõiki uusi üleslaaditud pilte.

See võib pisut segadusse ajada, kui proovite võrrelda Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole ja valida võitja. Kuid mõlemad pakuvad mõnevõrra erinevat funktsioonide komplekti. Lisaks on kõik neli pistikprogrammi oma põhiversioonides tasuta, kuid nende lisatasandid on saadaval erinevates hindades.

WP Smush

Põhijooned:

 • Seadke oma saidi piltide maksimaalsed mõõtmed ja vajadusel vähendatakse üleslaadimisi automaatselt.
 • Tihendage pilte oma saidi mis tahes kaustas või kataloogis, mitte ainult oma meediumikogu.
 • JPEG-, GIF- ja PNG-piltide optimeerimine ükshaaval või lahtiselt (kuni 50 faili korraga).
 • Teisendage PNG-failid JPEG-failideks automaatselt, hoidke täissuuruses piltide koopiaid varukoopiana ja optimeerige pilte kuni 32 MB (ainult premium).

Hinnakujundus:

WP Smushi Pro-versioon pakub laiemat valikut funktsioone, lihtsustades pildi optimeerimise ülesannet ja pakkudes teile rohkem kohandamisvõimalusi. Kuid te vajate liikmelisus WPMU DEV-s selle juurde pääsemiseks, mis maksab teile 49 dollarit kuus (kuid see on komplekteeritud paljude muude kasulike pistikprogrammide ja tööriistadega).

Kujutage ette

Põhijooned:

 • Optimeerige tavalisi pilte, pisipilte ja võrkkesta pilte WP võrkkest 2x.
 • Tihendage kõik olemasolevad pildifailid lahtiselt.
 • Valige kolme tihendustasandi hulgast – tavaline, agressiivne ja ülim.
 • Hoidke oma algseid täissuuruses pilte turvalises varukoopias, et neid saaks igal ajal taastada.

Hinnakujundus:

Sel juhul pakuvad pistikprogrammi tasuta ja premium versioonid sama funktsioonide komplekti. Erinevus seisneb selles, kui palju faile teil on lubatud optimeerida. Tasuta pistikprogramm võimaldab teil optimeerida 25 MB väärtuses andmeid kuus (mis on umbes 250 pilti) tasulised plaanid 1 GB andmete eest (umbes 1000 pilti) algab 4,99 dollarilt kuus.

ShortPixel

Põhijooned:

 • Pakkige kõik pildid ühe klõpsuga hulgi.
 • Optimeerige pilte väljaspool meediumikogu, näiteks neid, mis on lisatud muude pistikprogrammide kaudu.
 • Tihendage JPEG-, PNG-, GIF-, WebP- ja PDF-failid, kas kaustas kadudeta või kadudeta vorming.
 • Piltide suuruse muutmine automaatselt, et määrata mõõtmed enne nende optimeerimist.

Hinnakujundus:

Nagu Kujutage ette, tasuta ja lisatasu astmed pakub sama funktsionaalsust. Tasuta versioon võimaldab aga optimeerida vaid kuni 100 pilti kuus. Teise võimalusena võite maksta 4,99 dollarit, et optimeerida 5000 pilti kuus (mis peaks enamiku saitide jaoks olema enam kui piisav).

Optimole

Põhijooned:

 • Optimeerib teie pildid automaatselt.
 • Valib külastaja brauseri ja vaateakna jaoks õige pildi suuruse.
 • Teenindab pilte kiirpildi CDN kaudu.
 • Kasutab piltide kuvamiseks ilma ülespuhutud JS-teekideta laiska laadimist.
 • Kas kogu selle töötlemine pilves.
 • Täielik ühilduvus selliste populaarsete leheehitajatega nagu Elementor, Beaver Builder ja uue ploki redigeerija.
 • Kui külastajal on kiire Interneti-ühendus, alandab Optimole vastavalt sellele pildi kvaliteeti.

Hinnakujundus:

Optimole’i ​​tasuta versioon on kõik, mida vajate enamasti üsna populaarse WordPressi veebisaidi või ajaveebi ajal. Igakuiselt saate töödelda kuni 1 GB väärtuses pilte, mis tähendab umbes 1000 pilti (eeldusel, et iga pilt on keskmiselt 1 MB). Samuti saate vaatamisribalaiust 10 GB.

Lisatasu plaanid saate laiendada ribalaiust ja töötlemist 10 GB-ni pilti kuus ja 50 GB-ni ribalaiust. Lisaks saate ka prioriteetset tuge.

2. voor: kasutuslihtsuse ja jõudluse võrdlemine

Nüüd oleme näinud, mida igal pistikprogrammil teoreetiliselt pakkuda on, vaatame lähemalt, mida on tegelikult kasutada Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole. Selles jaotises käsitleme piltide optimeerimist, kasutades iga pistikprogrammi tasuta versiooni.

Siin on eesmärk kaks. Esiteks anname ülevaate pakutavast kasutusmugavusest ja kohandatavusest, kui kasutate rakendusi Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole. Lisaks vaatame tihendatud piltide kvaliteeti, et näha, kui hästi need pärast optimeerimist vastu peavad. Lähme tööle!

Kujutage ette

Imagify installimine pole plugina töö alustamiseks piisav – peate tegema veel ühe sammu. Jaotises Seaded > Kujutage ette, peate genereerima ja sisestama tasuta API-võtme.

Sisestage tasuta konto loomiseks lihtsalt oma e-posti aadress.

Rakenduses Imagify API-võtme sisestamine.

Seejärel suunatakse teid Imagify juhtpaneelile, kus saate kohandada pistikprogrammi sätteid (näiteks valides pakkimistaseme):

Kujutage konto juhtpaneeli.

Siin saate oma pilte optimeerida, kui soovite. Teise võimalusena võtke pärast konto registreerumist saadud meilisõnumi API-võti ja sisestage see oma WP juhtpaneelile. See annab teile juurdepääsu samadele valikutele ka WordPressis endas:

Pistikprogrammi kujutise kujutised.

Saate valida, kas optimeerida ja varundada pilte automaatselt, seada piltide maksimaalne suurus ja nii edasi. Kui hoiate automaatse optimeerimise funktsiooni sisse lülitatud, peate oma meediumiteeki ainult pildi üles laadima ja laskma pistikprogrammil teha järgmised tööd:

Kujutise optimeerimine funktsiooni Imagify abil.

Valisime keskmise sätte Agressiivne ja kontrollisime meie saidile üles laaditud PNG- ja JPEG-pildi tulemusi:

 • �� Algne JPEG
 • �� Optimeeritud JPEG

Kujutage ette, et pilt on tihendatud 39,7% ja nagu näete, on kvaliteet hästi säilinud. Teises fotol on kerge hägusus, kuid see on suuresti märkamatu.

Nüüd, PNG-testi jaoks:

 • PN Algne PNG
 • �� Optimeeritud PNG

Seda vähendati 36,0% ja ka kvaliteedi langus on väga väike. Erinevus on olemas, kuid mitte kohutavalt oluline.

Üldiselt tegi pistikprogramm meie testi piltide kaalu vähendamiseks suure töö, ilma et see mõjutaks nende kvaliteeti. Lisaks on siin pakutav kohandamine kasulik funktsioon.

ShortPixel

Nagu Imagify, võtab ShortPixeli seadistamine mõne kiire sammu. Uute seadete alt > Vahekaardil ShortPixel WordPressis peate taotlema tasuta API võtit:

API-võtme sisestamine rakendusse ShortPixel.

Peate looma konto ShortPixeli abil ja sisestama oma võtme ülaltoodud lehele. Järgmisena kuvatakse teile täielik seadete leht:

ShortPixeli pistikprogrammi seaded.

Saate valida tihenduse tüübi, otsustada, kas varundada pilte, määrata faili maksimaalse suuruse jne. Tegelikult sarnaneb kogu siinne protsess ja valikukomplekt märkimisväärselt Imagify omaga.

Selle pistikprogrammiga on automaatne optimeerimine alati sisse lülitatud. Seetõttu laadige selle tihendamiseks lihtsalt üles uus pilt oma meediumikogu. Te ei näe sama taset teavet selle kohta, kui palju faili mahtu ShortPixeliga vähendati – tulemuste kuvamiseks peate uue pildi otse kontrollima.

Siin on jälle meie originaal JPEG. Õiglase võrdluse jaoks läksime jällegi keskmise seadistusega (läikiv):

 • �� Algne JPEG
 • �� Optimeeritud JPEG

Pilti tihendati seekord 50,0%. See on jällegi pisut hägune, kuid sarnaneb originaalpildiga (ja pole tihendatud fotost Imagify eristatav).

Järgmisena meie PNG-testid:

 • PN Algne PNG
 • �� Optimeeritud PNG

Seda vähendati 62,3%. Algpildi kvaliteet on kõige vähem kahanenud, kuid tulemus on natuke selgem ja eredam kui tihendatud Imagify PNG.

Võrreldes Imagifyga tundub ShortPixel peaaegu nagu otsene versiooniuuendus. See vähendas mõlema testpildi failisuurusi suurema protsendi võrra, säilitades samasuguse või kõrgema kvaliteeditaseme. Ainus negatiivne külg on see, et näete vähem teavet selle kohta, mida see teeb.

WP Smush

Pärast WP Smushi pistikprogrammi aktiveerimist saate kohe mõned võimalused pildi tihendamise funktsiooni kohandamiseks. Seejärel suunatakse teid otse pistikprogrammi uude vahekaardile:

WP Smushi pistikprogrammi seaded.

Siin saate oma olemasolevaid pilte hulgi tihendada, kui soovite. Samuti saate teatud tüüpi piltide automaatse optimeerimise sisse või välja lülitada ja otsustada, kas nende üleslaadimisel tuleks suurust muuta:

Veel WP Smushi pistikprogrammi sätteid.

Kui valite automaatse pakkimise valiku, peate selle optimeerimiseks lihtsalt pildi üles laadima. Kui te seda teete, näete mõnda teavet faili tihendamise kohta.

Vaatame mõnda näidet piltide kohta, mis on WP Smushi abil optimeeritud. Esiteks, veelkord originaal JPEG-foto:

 • �� Algne JPEG
 • �� Optimeeritud JPEG

Tihendamise protsess oli sel juhul väga kiire, kuigi faili mahtu vähendati ainult 1,6%. Selle tulemusel pole kvaliteet muutunud.

Sama kehtib ka meie PNG-testpildi kohta.

 • PN Algne PNG
 • �� Optimeeritud PNG

Siin oli langus vaid 2,4% ja jällegi pole kvaliteedis tegelikke muutusi (mida on oodata).

Kokkuvõttes on WP Smushi hind kahe eelmise variandiga võrreldes suhteliselt kehv. Sellel ei olnud meie testpiltidele reaalset mõju ja see ei paku võimalust tihenduse taseme kohandamiseks. Selleks vajate selle asemel premium-versiooni.

Optimole

Optimole’i ​​installimine ei ole keerulisem kui selle loendi muud pistikprogrammid. Lihtsalt aktiveerige pistikprogramm, hankige API-võti ja lubage see oma WordPressi juhtpaneeli jaotises Meedium → Optimole.

Seejärel saate ka täpsustada üksikasju selle kohta, kuidas soovite, et Optimole teie pilte käitleks.

optimooli sätted

Saate otsustada pakkimistaseme üle, lubada laiska laadimise ja valida ka maksimaalse vastuvõetava pildi suuruse (ainult selleks, et te ei laadiks juhuslikult ülimagavat pilti).

Pakkimistaseme määramisel näitab Optimole teile kiiret demo, kuidas näidispilt välja näeb enne ja pärast selle tihendamist. Selle põhjal saate valida sätted, mis teile kõige paremini näevad.

optimooli proov

Selle testi jaoks määran pakkimistaseme keskmiseks, mis võimaldab märkimisväärselt kokku hoida, jättes pildi visuaalse kvaliteedi puutumatuks.

Vaatame nüüd, kuidas Optimole meie näidispiltidel toimib. JPEG-i tulemused on järgmised:

 • �� Algne JPEG
 • �� Optimeeritud JPEG

Pilt oli tihendatud 53,6%. See on väga hea tulemus, eriti kui arvestada, et mõlemad pildid – enne ja pärast – näevad välja ühesugused.

Nüüd PNG-testi jaoks:

 • PN Algne PNG
 • �� Optimeeritud PNG

Seekord tihendati pilti 17,8%. See ei ole suur arv, kuid me ei näe ka ilmset kvaliteedi langust.

Üldiselt annab Optimole häid tulemusi ja võimaldab teil kontrollida ka teie pakutavat tihendustaset.

Veel üks asi, mis eristab Optimole’i ​​teiste mängijatega võrreldes, on see, et see töötab pilves ega kirjuta üle ühtegi peamise veebiserveri pilti.

Tegelikult uurib Optimole enne mis tahes piltide kuvamist külastaja seadet, ekraani suurust ja brauserit ning valib nende jaoks kõige optimeerituma pildi. Lisaks laadib see ka pildid CDN-vormingus, mis võimaldab teil ribalaiust kokku hoida ja kogu lehe kiiremini kohale toimetada.

Niipalju kui oleme testinud, ei tee ükski selle nimekirja kolmest teisest lahendusest seda.

Järeldus

Me ei osalenud selles ülevaates, pole kindel, mida oodata, kuna kõik neli pildi optimeerimise pistikprogrammi, mida vaatasime, on populaarsed ja hästi läbi vaadatud võimalused. Meie võrdluses Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole peame siiski ütlema, et Optimole on meie üldine valik.

Põhjus on üsna lihtne: on tore, kui piltide tihendamisel on lisafunktsioone. Fakt, et Optimole on pilvepõhine, ei asenda teie originaalseid pilte, pakub kõike CDN-ist ja optimeerib ka külastaja brauseri jaoks kohandatud pilte, muudab selle üldiselt huvitavamaks.

Kas olete varem mõnda neist WordPressi pildi optimeerimise pistikprogrammidest kasutanud ja mida neist arvasite? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Algteksti autorid John Hughes ja Karol K.
Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map