7 parimat WordPressi automaatse ajaveebi pistikprogrammi: käisime igaühega koos

Parimad WordPressi automaatse ajaveebi pistikprogrammid


Kas otsite parimaid WordPressi automaatse blogimise pistikprogramme? Lõpetage Google’i aja raiskamine ja lugege lihtsalt seda postitust.

Käisime koos 7 parima WordPressi automaatse ajaveebi pistikprogrammiga, mis aitavad teil leida lahenduse, mis aitab teil RSS-voo üksusi importida tegelike WordPressi postitustena. Jätkake kõigi 7 pistikprogrammi üksikasjalikumat uurimist …

7 parimat WordPressi automaatse ajaveebi pistikprogrammi

Siin on rivistus koos kiire kokkuvõttega:

Ei.
Sisse panema
Hinnang
Installimised / müük
1.Feedzy RSS-kanalid94%40000
2.WP RSS-i koondaja88%60000
3.WPeMatico RSS-i toomine96%20000
4.CyberSyn84%10000
5.WP torud88%3000
6.WordPressi automaatne pistikprogramm96%18000
7.WP roomik60%270

1. Feedzy RSS-kanalid


RSS Aggregator by Feedzy - võimas WP automaatne ajaveebide ja uudiste koondaja RSS Aggregator by Feedzy – võimas WP automaatne ajaveebide ja uudiste koondaja

Autor (id): Teema

Praegune versioon: 3.4.0

Viimati värskendatud: 28. mail 2020

feedzy-rss-feeds.zip


94% hinnangud


40 000 + installida


WP 3.7 + Nõuab

Hind: 0 või 149 dollarit (lisatasu)

Väsitav on kahes variandis: tasuta ja premium. Tasuta versioon võimaldab teil RSS-kanaleid manustada lühikoodina, kuid kui soovite tõelist automaatset ajaveebi, kus impordite vooüksusi tegelike postitustena, vajate 149-dollarist premium-versiooni.

Lisatasu versiooniga saate vooüksusi lisada postitustele, lehtedele ja kohandatud sisutüüpidele. Pistikprogramm isegi võtab välja toodete hinnad ja muud elemendid kohandatud voo siltidest.

Üksikasjad, nagu esiletõstetud pildid, postituse olek ja tüüp, katkendid, teksti pikkus, kogus või paigutus (Feedzy pakub kolme erinevat malli), on täiesti teie otsustada. Kui soovite importida ainult HTTPS-pilte (ja mitte HTTP-d), tuvastab Feedzy need teie jaoks.

feedzy on üks parimaid automaatblogi pistikprogramme

Lisaks saate filtreerida voos ilmuvaid artikleid märksõnade järgi. Saate lisada ainult teatud märksõnadega artikleid või välistada kõik teatud märksõnadega artiklid (või mõlemad!). Ja kui soovite oma automaatse ajaveebi raha teenida, saate postitustele automaatselt lisada sidus- / suunamislinke. Märge „dofollow” eemaldamine ühe voo linkidest on samuti üks võimalus.

Ja veelgi vingem osa Feedzy osas on see, et see on optimeeritud vastama WordPressi turu uusimatele suundumustele. See on integreeritud Elementori ja Gutenbergiga (kasutajaliidese kohandamiseks) ning WordAI ja SpinnerChiefiga – kahe tööriistaga, mis saavad imporditud postitusi inimsõbralikus stiilis redigeerida / ümber kirjutada (juhuks, kui te ei soovi duplikaadisisu kasutada teie sait).

Ja kui teie valitud RSS-kanal pakub ainult katkendeid, sisaldab Feedzy funktsiooni, mis võimaldab teil ikkagi kogu teksti välja tõmmata.

�� Hankige see pistikprogramm kui vajate võimsasse komplekti funktsioone, mis on manustatud kergesse liidesesse. Vaatamata sellele, et see on isiklike ajaveebide jaoks optimaalne lahendus, soovitame seda ettevõtete omanikele, kes soovivad oma veebisaite professionaalsetel eesmärkidel laiendada ja oma tööga raha teenida. Boonus: kui teile meeldivad leheehitajad, siis on see üks parimaid automaatse blogimise pistikprogramme, mida te leiate.

2. WP RSS-i koondaja


WP RSS agregaator - automaatne ja võimas sisu koondamine ja kureerimine WP RSS agregaator – automaatne ja võimas sisu koondamine ja kureerimine

Autor (id): RebelCode

Praegune versioon: 4.17.5

Viimati värskendatud: 23. aprillil 2020

wp-rss-aggregator.4.17.5.zip


88% hinnangud


60 000+ installimist


WP 4.0 + nõuab

Hind: 0 dollarit + tasulised lisandmoodulid

Kuna WP RSS Aggregator on üks parimatest automaatblogi pistikprogrammidest, on selle seadistamine ja kohandamine väga lihtne. Lisaks piiramatute voogude importimisele mitmest allikast saate voo postitusi kitsendada avaldamiskuupäeva järgi, üksuste arvu kaudu voo / impordi kohta. Lisaks saate lisada kohandatud voo URL-i ja pealkirja ning otsustada impordi järjekorra ja töötlemisintervalli.

Kuigi tasuta versioon võimaldab teil RSS-kanaleid manustada lühinumbriga, vajate tasulist Voog postituse lisandmoodulile automaatse blogimise alustamiseks ja vooüksuste importimiseks WordPressi postituste, lehtede või kohandatud postitustüüpidena.

Täpsemate kanalite komplekti abil saate ka täisteksti importida, isegi kui RSS-kanal sisaldab ainult katkendeid. Ja lisaks saate võimaluse filtreerida vooüksusi märksõna järgi (sealhulgas nii kaasamise kui ka välistamise valikud):

wp rss agregaator

Toimivuse negatiivse mõju vältimiseks lubab WP RSS Aggregator teil määrata ka uue sisu importimise sageduse. Lisaks saate hõlpsalt lisada HTML-i enne / pärast imporditud sisu ja valida, kas krediteerida algne allikas või mitte.

�� Hankige see pistikprogramm kui vajate sõbralikku liidest, kuid te ei tunne, et kulutaks selle toimimiseks palju aega.

3. WPeMatico RSS-i toomine


WPeMatico RSS-i toomine WPeMatico RSS-i toomine

Autor (id): etruel

Praegune versioon: 2.6

Viimati värskendatud: 11. mail 2020

wpematico.zip


96% hinnangud


20 000 rohkem kui installimisi


WP 4.1 + nõuab

Hind: 0 dollarit + tasulised lisandmoodulid

Selles pistikprogrammis nimetatakse kanaleid kampaaniateks. Seega peate kanalite loomiseks alustama kampaaniat. "Loo kampaania" leht on tõesti huvitav, kuna see pakub palju võimalusi, kuvatakse värvilistes ribades ja plokkides. Pistikprogrammil on kolm postitustüüpi: postitused, lehed ja meediumid.

Üks kampaania lähenemisviisi kena funktsioon on see, et saate ühele kampaaniale lisada mitu voogu (selle asemel, et vooge eraldi lisada, nagu paljudele teistele parimatele automaatse ajaveebi lisamise pistikprogrammidele).

WPeMatico abil saate lubada kommentaarid, tagasipöördumised ja tagasilükkamised, algse sisu avaldamise kuupäeva ning eemaldada imporditud sisult lingid ja HTML-sildid automaatselt (mis on väga kasulik, kui te ei soovi oma saidil rämpsposti linke).

Selle pistikprogrammi veel üks tore omadus on see, et teil on palju võimalusi kampaaniate ajastamiseks (nädalapäeva, kuu, päeva, tunni ja minuti järgi). Ja kui soovite, võite postituste arvu alati peatada või lähtestada.

Igas kampaanias on palju võimalusi imporditud sisuga meediumite jaoks: pildid, audiosaated ja videod. Kui soovite kasutada malli, mida vaikimisi ei pakuta, saate iga tõmmatud postituse jaoks muuta, korraldada või lisada lisasisu..

Lisaks artiklitele on pistikprogrammil ka YouTube’i tõmbenumber inimestele, kes soovivad kirjunud sisu asemel videoid importida.

RSS-voootsija

�� Hankige see pistikprogramm kui vajate paindlikkust sisu mitmekesisuse, mallide ja ajakava osas (saate määrata tööriista värskendamiseks / avaldamiseks täpsel tunnil ja päeval).

4. CyberSyn


CyberSEO Lite (CyberSyn) CyberSEO Lite (CyberSyn)

Autor (id): CyberSEO.net

Praegune versioon: 6.18

Viimati värskendatud: 30. aprillil 2020

cybersyn.zip


84% hinnangud


10 000+ installimist


WP 4.0 + nõuab

Hind: 0 dollarit

Mis puutub tasuta variantidesse, siis on CyberSyn üks parimaid automaatse ajaveebi pistikprogramme, mida leiate.

See pistikprogramm on lihtne ja pisut erinev ülalnimetatutest. Installige see, seadistage oma eelistused (nagu märkige mõned ruudud) ja see lihtsalt töötab. Võite selle panna autopiloodile (see eraldab ja avaldab kanalid ise) või saate seda teha käsitsi, kui vajate suuremat kontrolli artiklite üle, mis avaldatakse.

Oma kanalite lisamiseks minge lihtsalt CyberSynile -> RSS / Atomi sündikaator -> kopeerige / kleepige sööt -> Sündikaat. Kui olete klõpsanud valikule Syndicate, avaneb üksikasjalike andmetega leht ja saate seada antud vooga seotud eelistused.

Mida saate CyberSyniga teha? Saate välja tõmmata artikli täisversiooni (nagu näha alloleval pildil), rühmitada vooge kategooriate kaupa, luua silte, seada postituse oleku ja numbri, aktsepteerida / tagasi lükata kasutajatelt tehtud pingid ja kommentaarid, genereerida pisipilte ja meediumimanuseid ( pilte salvestatakse kohapeal), määrake iga katkendi jaoks maksimaalne sõnade arv ja manustage algses artiklis olevad videod.

kübersün

See sisaldab ka unikaalset funktsiooni, mis võimaldab teil imporditud vooge tõlkida Google’i tõlke või Yandexi tõlke kaudu, samuti kontrollida, kas artiklites on duplikaate ja kirjutada neid mitmete spinneri tööriistadega, millega see on integreeritud.

Tore asi CyberSyni juures on see, et see suudab importida mitut tüüpi sisu, sealhulgas CSV-tabeleid, HTML-dokumente ja JSON-faile. See kaevandab erinevat tüüpi kanaleid, näiteks eBay kanaleid, XML-i, videoid YouTube’ist, Vimeost või Dailymotionist, sisu Yahoo, Flickrist ja muust.

�� Hankige see pistikprogramm kui soovite, et saaksite täisteksti RSS-kanaleid kaevandada ja vooüksusi postitustena tasuta importida. Enamik muid automaatblogi pistikprogramme võtab mõlema funktsiooni eest tasu.

5. WP torud


WP torud WP torud

Autor (id): ThimPress

Praegune versioon: 1.33

Viimati värskendatud: 28. detsembril 2018

wp-pipes.zip


88% hinnangud


3000 rohkem kui installida


WP 3.8 + Nõuab

Hind: 0 dollarit

See pistikprogramm viitab kanalitele kui torudele.

Selle abil saate lihtsa visuaalse liidese, kus saate valida katkendite asemel täisteksti, lõigata sissejuhatuse, filtreerida märksõnade järgi, hankida pilte või kuvada algset allikat.

Sihtkoha sisendis saate valida, kuidas oma veebisaidil kanaleid kuvada. Saate muuta parameetreid, nagu pealkiri, nälk, väljavõte, sisu, kuupäev, pildid, kategooria ja metavõti.

Kui olete kõik valikud lisanud, klõpsake nuppu Testita seda toru ja edenemisriba näitab, milliseid postitusi teie saidile imporditakse (siit saate neid redigeerida oma postituste või lehtedena). Vooüksused ilmuvad ka otseülekandena blogipostitustena.

wp torud - parimad WordPressi autoblogimise pistikprogrammid

�� Hankige see pistikprogramm kui esteetiline funktsioon (ehk ka viis, kuidas oma saidil postitusi tutvustate) pole teie number üks. Kui olete rohkem asjatundja, kes eelistab enne enda avaldamist artikleid enda huvides koguda, siis leidsite just oma tööriista.

6. WordPressi automaatne pistikprogramm

WordPressi automaatne pistikprogramm

Hind: 30 dollarit

WordPressi automaatne pistikprogramm pääseb parimate automaatse ajaveebi pistikprogrammide loendisse, kuna sellel on väga palju impordivalikuid. Lisaks tavapärastele artiklitele toetab see tervet hulka teisi võimalusi: Amazoni ja Walmarti tooted, YouTube, Vimeo ja DailyMotion videod, Flickri ja Instagrami pildid, eBay oksjonid, sotsiaalmeedia postitused (säutikad, nööpnõelad, Redditi ja Facebooki postitused), kuulutused Craigslistissa, iTunes’i sisu (näiteks laulud, netisaated, rakendused, e-raamatud), SoundCloudi laulud ja isegi Envato üksused.

Teisisõnu, palju kuldseid asju, eriti niššide veebisaitide jaoks.

Lisaks sisuallika valimise võimalusele on teil võimalus sisu filtreerida (autori, kategooria, sildi järgi), nii et te ei pea avaldama kõike, mis teie valitud allikale postitatakse.

WordPressi automaatne pistikprogramm

Teil on ka kontroll postimallide, oleku, tüübi, vormingu ja piltide üle, mida soovite pistikprogrammi postitustega tõmmata. Lisaks on pistikprogrammil täiustatud ümberkirjutamis- ja tõlkevalikud; see asendab isegi konkreetsed sõnad automaatselt, kui on midagi, mida soovite oma saidil mainimata jätta.

�� Hankige see pistikprogramm kui teil on mitmeotstarbeline ettevõte ja soovite mõne hiireklõpsuga jagada maailma suurimate kaubamärkide sisu – tööriist on integreeritud kõik ülalnimetatud allikad, samal ajal genereerib see ka iga veebisaidi jaotisi ja kategooriaid.

7. WP roomik

wp roomik

Hind: 23 dollarit

WP Crawler on veel üks paindlik pistikprogramm, mis loodi mitmesuguse autopiloodi sisu importimiseks. Saate avaldada Dribble’i või Behance’i disainikollektsioone, Amazoni või Alibaba tootenimekirju, Flickri või Unsplashi fotonäidiseid, räsimärkidel põhinevaid rakendusi, hashtagidel põhinevaid sotsiaalseid postitusi, WordPressi teemasid ja palju muid ressursse.

Seda on ka lihtne kasutada. Kõik, mida peate tegema, on oma allikate lisamine, eelistatud valikute valimine ja indeksoija käivitamine. Teistelt veebisaitidelt saate andmeid HTML-i selektorite ja atribuutide abil; seejärel määrake postituse olek, kategooria ja tüüp ning kontrollige ka duplikaatide teksti. Pistikprogramm võimaldab teil andmeid piiramatutest allikatest kaevandada.

Kui te ei soovi, et indekseerija postitaks juhuslikult, saate selle ajastada üks kord tunnis, kaks korda päevas või iga päev.

�� Hankige see pistikprogramm kui otsite paindlikku ja intuitiivset liidest. Paindlikkuse all pean silmas: 1) saate postitada paljudest Interneti-allikatest ja sisutüüpidest (sealhulgas meediumid ja sotsiaalsed platvormid); 2) saate ajastada tööriista avaldamiseks soovitud ajal; 3) selle seadistamiseks on vaja vaid mõnda sammu.

Nii et see on meie valik WordPressi parimatest automaatse blogimise pistikprogrammidest. Kas olete kunagi mõnda neist proovinud? Ja kui arvate, et meil jäi mõni oluline pistikprogramm puudu, siis andke sellest ka meile teada! Oleme uudishimulikud inimesed.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map