5 parimat WordPressi arvustuse pistikprogrammi … arvustatud

Arvustuste veebisaidid (töötavad arvustuse pistikprogrammidega) on muutunud tänapäeva e-kaubanduse ruumis väga oluliseks elemendiks. Ühes oma uuringus teatas MarketingLand, et 1046 küsitluses osalenust, 90 protsenti tunnistab, et nende ostuotsuseid mõjutavad veebipõhised arvustused tegelikult.[1]


Lisaks oli teise uuringu kohaselt 79 protsenti tarbijatest usaldage Interneti-arvustusi ja isiklikke soovitusi.[2]

Need on vaid kaks põhjust, miks ülevaatussaidi käivitamine võiks olla teile huvitav projekt. Statistika ei valeta. Nii lihtsalt selleks, et seda natuke lihtsamaks teha …

5 parimat WordPressi ülevaate pistikprogrammi

Siin on 5 parimat WordPressi ülevaatepluginat … üle vaadatud:

1. WP tooteülevaade Lite

Parimad WordPressi ülevaate pluginad # 1: WP tooteülevaade

See esimene WordPressi ülevaateplugin pakub tasuta tööriista jaoks palju suurepäraseid funktsioone. Saate üle vaadata üksikud tooted ja hinnata nende kohta erinevaid üksikasju.

Igal tootel on plusside ja miinuste loetelu koos üldise kirjelduse lahtriga.

Samuti on võimalus lubada kasutajate ülevaated ja seejärel otsustada, kas neid tuleks toote lõpliku reitingu kuvamisel arvesse võtta.

Kõigepealt vaatame selle WordPressi ülevaateplugina üldpaneelide paneeli:

WP tooteülevaate seaded

Need on peamised seaded, mille saate enne arvustuste kirjutamist kõigepealt läbi vaadata. Nagu näete, on teie enda otsustada, kas teie tooteülevaade ilmub enne või pärast selle postituse põhisisu. Samuti peate valima, kas teie kasutajad saavad hääletamisse kaasata ja kui jah, kui palju nende hinnangud olulised on. Saate määrata, mitu plussi ja miinuseid soovite kuvada, samuti saate muuta ostunupu värve, tüpograafiat ja parameetreid..

Seejärel peate vaid lisama uue postituse nagu tavaliselt. Seejärel saate ploki redigeerija külgribale lisada tooteülevaate üksikasjad:

WP tooteülevaate postituse valikud

See on see, mida teie toode hakkab pärast kõigi muudatuste tegemist esiküljele vaatama.

WP tooteülevaate näide

Need on autori hinnangud. Kuid see WordPressi ülevaateplugin pakub külastajatele ka võimalust oma faile esitada. Seega on igal kasutajal enne kommentaarikasti võimalus hinnata kõiki funktsioone, mille autor on eelnevalt seadnud. Peate lihtsalt aktiveerima kasutajate arvustused pistikprogrammi seadete kaudu, millest ma varem rääkisin.

Näib näiteks selline:

WP tooteülevaate kommentaar

WP Tooteülevaate puhul on asi selles, et see on väga kasutajasõbralik ja annab nii autorile kui külastajale võimaluse rääkida oma toodetest ükskõik millise toote kohta.

Minge WP Product Review Lite’i

2. WP ülevaade

WP ülevaade

Veel üks sarnane WordPressi ülevaate plugin, mis aitab teil oma saidi väga kiiresti üles ehitada.

See pakub külastajale täielikku vabadust. Kõik saavad saidile tulla ja hääletada.

Samuti arvutab WP Review hinnangute põhjal keskmise häälte arvu.

Seda ülevaatuse pistikprogrammi on väga lihtne kasutada.

Pärast installimist minge oma WordPressi armatuurlauale Seaded ja klõpsake siis nuppu WP Review. Siin saate määrata vaikesuvandid. Tehke seda ainult siis, kui kasutate kõigi toodete jaoks samu üksikasju. Nii et kui arvate, et enamikul teie toodetest on ühiseid jooni, saate need sinna sättida. Sel moel ei ole vaja protsessi korrata iga teie loendis oleva toote puhul.

WP vaadake üle seaded

Pärast vaikesuvandite määramist on järgmine asi veelgi lihtsam. Minge postitusele, kuhu soovite oma arvustuse lisada, ja täpselt samamoodi nagu eelmise WordPressi ülevaatepluginaga, leiate postituse redigeerimise ekraanil konkreetsed valikud. Kui vaikevalikutest postitamiseks ei piisa, saate sinna lisada veel asju. Lisaks on teil valida kolme reitingutüübi vahel: tähed, punktid ja protsendid.

WP ülevaate metakast

Tegin kiirtesti punktidega, millel oli pistikprogrammi vaikesäte. See näeb välja järgmine:

WP ülevaate näide

Nagu näete, näitab kokkuvõte (võite nimetada nii, nagu teile meeldib) keskmise hinnangu ja kirjelduse, kui soovite toote kohta midagi enamat öelda. Kasutajareitinguid vaikimisi pole (neid saab lubada).

Minge WP ülevaate juurde

3. Ülimad ülevaated


Ülimad ülevaated Ülimad ülevaated

Autor (id): Etoile’i veebidisain

Praegune versioon: 2.1.28

Viimati värskendatud: 1. mai 2020

ülim ülevaated.zip


84% hinnangud


3000 rohkem kui installida


4.0.0 Nõuab

Ultimate Reviews annab teile kaks lühikoodi või blokki – ühe arvustuste manustamiseks ja teise, et lisada vorm kasutajatele oma arvustuste esitamiseks. Võite kasutada ühte või mõlemat vastavalt oma vajadustele.

Kui olete pistikprogrammi installinud ja aktiveerinud, võite minna uue juurde Ülevaated selle konfigureerimiseks oma WordPressi juhtpaneelil:

Ultimate Reviews seaded

Seejärel peate üksikutele sisutükkidele arvustuste lisamiseks minema kõigepealt Arvustused → Lisa uus uue ülevaate loomiseks:

Lisage uus arvustus

Seejärel saate arvustusi manustada, kasutades pistikprogrammi lühinumbrit või sellele pühendatud plokki. See näeb välja järgmine:

Ülevaateplokk

Kui olete oma postituse avaldanud, näete oma arvustust oma saidi esiosas. Siin on näide selle väljanägemisest:

Ultimate Reviews näide

Tasuta versioon on üsna põhiline, kuid esmaklassiline versioon võimaldab teil luua põhjalikumaid ülevaatuskaste, kus on rohkem funktsioone ja välju.

Vormi manustamiseks võite kasutada ka eraldi lühinumbrit või blokki, mis võimaldab kasutajatel esitada oma tooteülevaateid. Seejärel saate neid arvustusi kuvada, kasutades sama meetodit, mida nägite ülal.

Minge lõplike arvustuste juurde

4. WP ülim ülevaade


Wp ülim ülevaade Wp ülim ülevaade

Autor (id): Wpmet

Praegune versioon: 1.2.2

Viimati värskendatud: 29. mail 2020

wp-ultimaalneülevaade.1.2.2.zip


90% hinnangud


5000 installimist rohkem


WP 4.6 + Nõuab

WP Ultimate Review on uuem WordPressi ülevaate plugin, mis uhkeldab moodsate kujundustega otse karbist välja.

Pärast pistikprogrammi aktiveerimist saate minna uude Wp ülevaated plugina sätete konfigureerimiseks oma WordPressi juhtpaneelil.

Seal saate valida, milliseid ülevaatusvälju kasutada ja kas lubada kasutajate kommentaaride arvustused või mitte:

WP Ultimate Review seaded

Kui olete nende kohandamise lõpetanud, võite minna üksikule postitusele, kus soovite kuvada reitingukasti. On veel mõned lisavalikud, mis pakuvad lisateavet, mida teie külastajad võiksid arvustuses näha.

WP Ultimate Review metaboks

Nii näeb välja lõplik reitingukast – näete, kuidas sellel on üsna moodsa välimusega kujundus:

WP Ultimate Review näide

Kasutajareitingute vormi manustamiseks võite kasutada ka lühinumbrit, kui soovite lubada kasutajate hinnanguid oma ülevaatuslehtedele.

Minge WP Ultimate Review juurde

5. Kommenteerib hinnanguid


Kommenteerib hinnanguid Kommenteerib hinnanguid

Autor (id): PixelGrade

Praegune versioon: 1.1.6

Viimati värskendatud: 31. mail 2019

kommentaarid- hinded.1.1.6.zip


80% hinnangud


10 000+ installimist


4.9.0 Nõuab

Erinevalt teistest pistikprogrammidest on see pistikprogramm mõeldud täielikult külastajatele. Nad võivad jätta oma kommentaarid kommentaaride kaudu. Selle pistikprogrammi kasutamine on tükk kooki.

Siin on näiteks seadete leht:

Kommenteerimise hinnangute seaded

Ja see oleks ka kõik. Otsustate lihtsalt, kus soovite kasutaja kommentaarid lubada ja millist teksti kasutada.

Vaatame, kuidas see välja näeb:

Kommentaaride hinnang näide

Lõpuks, kui vajate kena ja väikest pistikprogrammi, mis võimaldab külastajatel kommentaaride kaudu hääletada, on see väga tõhus.

Minge kommentaaride hinnangute juurde

Mida arvate neist WordPressi ülevaatuse pistikprogrammidest? Kas proovisite mõnda neist? Andke meile julgelt teada, kas leidub mõnda muud pistikprogrammi, mis peaks sellesse loendisse ilmuma.

�� Boonus: siin on nimekiri mõnedest olulistest WordPressi pistikprogrammidest, millest saavad kasu kõik saidid.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

-Viited: 1, 2.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map