4 parimat WordPressi RSS-voo pistikprogrammi 2020. aastal

"Miks peaksite vaatama isegi parimaid WordPressi RSS-voo pluginaid?! Arvasin, et RSS on surnud!" – sa mõtled.


Noh, jah ja ei.

Jah – see pole enam nii populaarne mehhanism, mida inimesed kasutavad oma lemmiksaitide kursis hoidmiseks … suurem osa sellest läks Google Readeri kadumisega.

Parimad WordPressi RSS-voo pluginad

Ja ei – kuna see on endiselt aktiivne tehnoloogia, mis tähendab, et saame seda kasutada paljude lahedate asjade jaoks, mis toimuvad meie WordPressi saitide kulisside taga.

Nii et täna vaatame 4 parimat RSS-voo pluginat WordPressile:

Parimad WordPressi RSS-voo pluginad aastal 2020: KOKKUVÕTE SISSE PANEMA
HINNANG
AKTIIVSED PAIGALDUSED
Väsitav94%40 000+
RSSImport94%10 000+
Kategooriapõhine RSS98%8000+
WP RSS-i koondaja88%60 000+

Parimad RSS-voo pluginad WordPressile üksikasjalikult

1. FEEDZY RSS-kanalid


RSS Aggregator by Feedzy - võimas WP automaatne ajaveebide ja uudiste koondaja RSS Aggregator by Feedzy – võimas WP automaatne ajaveebide ja uudiste koondaja

Autor (id): Teema

Praegune versioon: 3.4.0

Viimati värskendatud: 28. mail 2020

feedzy-rss-feeds.zip


94% hinnangud


40 000 + installida


WP 3.7 + Nõuab

Väsitav on parimatest RSS-voo pluginatest kõige täielikum. Ja me ei ütle seda lihtsalt sellepärast, et see on osa perekonnast. Pärast funktsioonide ja eeliste hindamist saate selle ise välja mõelda.

Väsitav töötab lühikoodide kaudu, mis tähendab, et saate lisada erinevaid kanaleid kuhu iganes soovite (postitused, lehed, kohandatud sisutüübid) otse WordPressi redigeerija ekraanil. Lisatasu versioonis teeb pistikprogramm kogu töö, mida te muidu käsitsi teeksite: see võib nii olla kavandatud mitme voo automaatseks importimiseks samal lehel / postituses erinevatest allikatest impordi häälestusviisardi kaudu.

Lisaks saate allikaid grupeerida kategooriatesse (et saaksite neid igal ajal oma veebisaidil uuesti kasutada) ja elementide ekstraheerimine kohandatud voo märgendist (saadaval ainult üksikute kanalite jaoks).

WordPressi RSS pistikprogrammid: Feedzy

Kui voog või kategooria on aktiveeritud, hakkab plugin postitusi importima, avaldades need otse või salvestades need ootel.

See, kuidas imporditud kaubad esiküljel esitatakse, on täiesti teie otsustada: saate otsustada esitletud piltide, katkendite, postituse oleku ja tüübi, koguse, teksti pikkuse, paigutuse üle – Feedzy pakub kolme malli mille hulgast valida.

Kui Feedzy tuvastab voogude importimisel HTTP-kujutised, võimaldab see teil otsustada, kuidas neid käsitseda: kuvada HTTP-lingi abil, sundida HTTPS-i või importida pilt lihtsalt sellisel kujul, nagu see on.

viisardi seaded

Veel üks tore asi selle ühe parima WordPressi RSS-pistikprogrammi kohta on see, et saate seda teha artiklite filtreerimine märksõnade järgi, nii et saate valida, kas kuvatakse ainult need, mis vastavad täpselt teie kriteeriumidele. Või võite isegi mitu voogu kokku liita. Pealegi, Feedzy automaatselt lisab teie sidusettevõtte / saatekirja ID-d voo linkidele, et saaksite raha teenida, kui inimesed postitustel klõpsavad.

Lingidest rääkides annab pistikprogramm teile võimaluse eemaldage silt “dofollow” kõigist voo postitustest.

Kui soovite oma saidil dubleerivat sisu avaldada, tuleb see Feedzy Pro integreeritud WordAI ja SpinnerChief mis suudavad originaalartikleid ümber kirjutada inimlikus, mitte robotiseeritud stiilis. Vahenditest on abi, kui te importige täispikk artikkel välistest allikatest, mis on ka Feedzy abil võimalik. Te ei piirdu ainult väljavõtetega, vaid saate tegelikult kogu teksti kogu tekstidest, sealhulgas e-poeettevõtte omamise korral, ka toodete hinnad.

Kuid funktsioonid ei lõpe siin. Pistikprogramm peab sammu uusimate WordPressi trendidega: see on nii integreeritud Elementori ja Gutenbergiga, mis tähendab, et saate vooge nende ehitaja liideste kaudu probleemideta lisada.

feedz elemendi kaudu

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, ei ole märkimisväärse hulga väliste postituste importimine koormav, kuna pistikprogrammil on sööda vahemälu, mis tähendab, et teie saidi laadimiskiirust ei mõjutata üldse.

Sa saad ka postitage oma RSS-vooge vidinatena – minge välimusele / vidinatele ja lohistage vidin „RSS” ükskõik millisele vidinaalale.

See on näide sellest, kuidas teie imporditud kanalid välja näevad (kasutan teemat Kakskümmend seitseteist):

feedzy esiotsa

�� Saage see RSS voo plugin kui vajate RSS-importijat võimsate funktsioonidega, kuid samas ka kerge liidesega. Kuigi Feedzy sobib hästi isiklike asjade jaoks, soovitame seda enamasti ettevõtete omanikele, kelle eesmärk on oma veebisaite kasvatada / raha teenida ja oma tööd automatiseerida. See kombinatsioon muudab Feedzy tõenäoliselt parimate RSS-kanalite pistikprogrammide seas parimaks valikuks.

2. RSSImport


RSSImport

Autor (id): Frank Bültge, take77

Praegune versioon: 4.6.1

Viimati värskendatud: 25. detsembril 2019

rss-import.4.6.1.zip


94% hinnangud


10 000+ installimist


WP 1.5 + Nõuab

RSSImport on kerge ja arusaadav lahendus parimate RSS-kanalite pistikprogrammide hulgas. Peate selle lihtsalt installima ja selle toimimiseks kasutama kas lühinumbrit, vidinat või PHP-funktsiooni. Pole vaja mingeid lisaklikke ega vaeva. See on näide sellest, kuidas olla samal ajal lihtne ja tõhus.

Vidina kasutamiseks minge välimusele / vidinatele, lohistage ja langetage RSSImport-nupp suvalisele vidinaalale ja täitke tühjad väljad. Klõpsake nuppu "Salvesta" ja teil on hea minna:

rssimpordi vidina demo

Voo lisamiseks postitusele või lehele kopeerige ja kleepige lühikood sinna, kus soovite seda kuvada. Lühikoodi näide:

[RSSI impordi kuva ="5" feedurl ="http://www.codeinwp.com/blog/feed" use_simplepie ="tõsi"]

rssimpordi lühikoodi demo

�� Hankige see WordPressi RSS-pistikprogramm, kui soovite, et saaksite RSS-kanaleid kiiresti importida ja kõike kohandada lühikoodide redigeerimise teel, mitte mingisuguse GUI abil. Pistikprogramm kasutab lühikoodistruktuuri sees palju parameetreid, mis muudab selle väga paindlikuks.

3. Kategooria spetsiifiline RSS-i tellimus


Kategooria spetsiifiline RSS-voo tellimine Kategooria spetsiifiline RSS-voo tellimine

Autor (id): Näpunäited HQ, Ruhul Amin

Praegune versioon: v2.1

Viimati värskendatud: 31. mail 2019

kategooria-spetsiifilised-söödad-menüü.zip


98% hinnangud


8000 + installimist


WP 3.0 + nõuab

See pistikprogramm on täiesti erinev ja erinevalt kõigest muust siin. Kui teised käsitlevad kraami importimist, siis see eesmärk on anda oma lugejatele võimalus oma blogis kategooriapõhiseid RSS-kanaleid tellida..

(Märkus. Siin on näpunäide, mille abil saate selle RSS WordPressi pistikprogrammi kuvada ka väliseid vooge. Lisateave minutiga.)

Oletame, et avaldate palju erinevat sisu ja teie vaatajaskond ei pruugi kõige selle vastu huvi tunda. Näiteks on teil a "toit" kategooria ja a "reisida" kategooriasse. Noh, selle pistikprogrammi abil saate lasta inimestel neid kategooriaid eraldi tellida.

Pärast pistikprogrammi installimist minge wp-admini jaotisse Seadistused ja seejärel kategooriapõhisele RSS-le. Näete kategooriate loendit, mille jaoks voo luua saate.

kategooria kategooriad

Nagu näete, kasutasin seda jaotist ka kohandatud kategooriate jaoks ja osutasin neile väliste allikate jaoks, mis on trikk, mida ma eespool mainisin. Sellegipoolest ei impordita neid väliseid RSS-vooge ega midagi muud, need on lihtsalt lingid, mis osutavad teisele saidile.

Nüüd on teil kohandatud voo linkide kuvamiseks kolm võimalust: vidin, lühikood või PHP-koodi rida:

kategooria kasutamine

Ma kasutasin lühinumbrit. Minu voogude loend näeb välja järgmiselt, kui see pannakse näidislehele:

kategooria poage demo

�� Hankige see WordPressi RSS-voo pistikprogramm, kui avaldate palju erinevat tüüpi sisu ja soovite anda oma vaatajaskonnale võimaluse tellida just see, mis neid huvitab. See on kasulik ka väliste voogude linkide kuvamiseks teie enda kõrval.

4. WP RSS koondaja


WP RSS agregaator - automaatne ja võimas sisu koondamine ja kureerimine WP RSS agregaator – automaatne ja võimas sisu koondamine ja kureerimine

Autor (id): RebelCode

Praegune versioon: 4.17.5

Viimati värskendatud: 23. aprillil 2020

wp-rss-aggregator.4.17.5.zip


88% hinnangud


60 000+ installimist


WP 4.0 + nõuab

Pean selle andma ühele meie parimatest RSS-kanalite pistikprogrammidest; see on üsna sõbralik ja intuitiivne. Installige see, minge selle jaotisesse wp-admin ja see juhendab teid sätete kaudu.

Voo lisamiseks klõpsake lihtsalt nuppu "Lisa uus," määrake oma eelistused ja avaldage see.

wp rss aggregator lisab uue akna

Olgu, nii et lõin meie ajaveebi CodeinWP jaoks voo, et asju proovida. Olen seadnud selle aktiivseks jääma, nii et seda saab uue sisu ilmumisel automaatselt värskendada.

wp rss söödaallikad

Pärast RSS-voo lisamist võite klõpsata "Kuva üksused" selles voogis olevate artiklite vaatamiseks.

WP RSS Aggregatoriga on kaasas ka a "Must nimekiri" jaotis, nii et saate peatada konkreetse sisu ilmumise. Lisaks on ka mõni suurepärane lisandmoodul (tasuline).

Olgu, nii et järgmine samm pärast RSS-voo loomist on selle lisamine oma postitustele või lehtedele. Võite minna konkreetse postituse tekstiredaktorisse ja näete ikooni sildiga "WPRSS agregaatori lühikood" seal. Pärast sellel klõpsamist saate valida antud voo ja lisada selle lühikoodina:

wp rss agg lisage lühikood

Pärast lehe salvestamist näeb välja järgmine:

wp rss sööda demo

�� Hankige see WordPressi RSS-voo pistikprogramm, kui töötate korraga mitme vooga. Pistikprogramm on intuitiivne ja tagab suurepärase halduse iga üksiku voo jaoks.

�� Lisalugemist:

  • Vaadake neid olulisi pistikprogramme, millest saavad kasu kõik WordPressi saidid.
  • Kas soovite importida sisu otse RSS-ist WordPressi postitusse? Vaadake mõnda neist "RSS postitamiseks" pistikprogrammid.

Milline on teie parim WordPressi RSS pistikprogramm?

Kas kasutate mõnda neist parimatest RSS-voo pluginatest WordPressi jaoks? Andke meile teada, kui meil on midagi, mis meil silma jäi.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map