31 parimat WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammi (1. osa)

31 parimat WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammi (1. osa)

31 parimat WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammi (1. osa)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Miks parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid? Noh, WordPressi ajaveebi pidamine nõuab tavaliselt rohkem tööd kui lihtsalt kirjutamine. Ka reklaamimine peaks olema oluline element. Kuid kunagi ei piisa sellest, kui olete ainus inimene, kes oma sisu jagab. See loeb ainult siis, kui seda teevad ka teised inimesed.


Niisiis, kuidas saate lasta kõigil oma sisu kohta sõna levitada? Kõigepealt avaldades ainult kvaliteetsed postitused ja seejärel kutsudes külastajaid üles reageerima ning jagama neid oma kanalitele. Siin on 30+ parimat WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammi mis aitab teil seda teha:

Parimad WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammid:

1. Taasta vana postitus

Parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid WordPressile: taaselustage vana postitus

Revive Old Post on olnud mõnda aega sotsiaalmeedia pistikprogrammide turul alustala. See on suurepärane võimalus oma eelmist sisu jagada regulaarselt sotsiaalmeedias ja autopiloodil.

Lühidalt, kõik, mida te teete, on aktiveerida pistikprogramm, määrata ajavahemikud, võrgud, kuhu see peaks postitama, ja oletegi valmis. Sellest hetkest alates töötab pistikprogramm automaatselt.

(Mõned asjad, mida saate kohandada: mis teeb artikli jagamiseks kõlblikuks, postituste vahelised intervallid, postitused, mida ei tohi jagada, mitu korda artikkel tuleks postitada, vormingud, kohandatud ajakava, logid jne)

2. Monarh

Parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid: Monarch

Jagamisnupud … jagage nuppe kõikjal! Monarchi abil – mis on WordPressi parimate sotsiaalmeedia pistikprogrammide loendi teine ​​kirje – saate lisada sotsiaalseid ikoone oma saidi kõikjale ja mis tahes kujul: hõljuvate külgribadega, sisu kohal ja / või all, piltidel ja videol, automaatsetel hüpikakendel , automaatsed sisselogimised ja palju muud.

Saate neid kõiki näidata erinevatel suurejoonelistel viisidel ja määrata täpse hetke, millal soovite, et nad ilmuvad. Sarnaselt tellitud hüpikakendega, kuid sotsiaalmeedia nuppudega.

3. Üldsotsialiseerija


Sotsiaalne jagamine WordPressis, sotsiaalse sisselogimise ja sotsiaalsete kommentaaride plugin - üldsotsialiseerija Sotsiaalne jagamine WordPressis, sotsiaalse sisselogimise ja sotsiaalsete kommentaaride plugin – üldsotsialiseerija

Autor (id): Meeskond Heateor

Praegune versioon: 7.12.42

Viimati värskendatud: 28. mail 2020

super-sotsialiseerija.zip


96% hinnangud


60 000+ installimist


2.5.0 Nõuab

Selle pistikprogrammi abil saate oma saidi sotsiaalmeediaga integreerida mitmel ainulaadsel viisil. Mõne nimetamiseks võite lisada sotsiaalse sisselogimise, sotsiaalsed kommentaarid, kohandatud suhtlusmenüüd ja sarnased nupud.

Muide, see pistikprogramm pakub teile ka kõiki sotsiaalmeedia ikoone maailmas (iga ettekujutatava võrgu jaoks).

4. SocialFans

sotsiaalsed fännid

Pistikprogramm, mis kuvab teie fännid, tellijad ja jälgijad. See töötab 30 sotsiaalvõrgustikuga, mis kõige tähtsam: Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter ja veel 26 kanalit.

5. Kiivid


Sotsiaalse jagamise pistikprogramm - Kiwi Sotsiaalse jagamise pistikprogramm – Kiwi

Autor (id): WPKube

Praegune versioon: 2.0.16

Viimati värskendatud: 19. juulil 2019

kiwi-social-share.2.0.16.zip


82% hinnangud


20 000 rohkem kui installimisi


WP 4.0 + nõuab

Tasuta WordPressi pistikprogramm, mis aitab teie artikleid ja lehti sotsiaalmeedias jagada: Facebook, Twitter, LinkedIn, Reddit, Pinterest, Google+ ja e-post. Seda on lihtne hallata igat tüüpi kasutajatel.

Kiwi lisab sotsiaalseid ikoone pärast ja enne teie sisu (või mõlemat korraga) ja neid on neli erinevat nahka. Pistikprogramm on ülikerge ja laadib väga kiiresti. Olge kursis vidinaversiooniga!

6. AccessPressi sotsiaalikoonid

accesspress

AccessPressi sotsiaalsete ikoonide abil saate iga võrgu jaoks palju erinevaid sotsiaalseid ikoone koos toredate kohandamisvõimalustega, nii et kõik sobib teie veebisaidi stiiliga ideaalselt.

Näiteks võite valida mitme erineva kujundusega Facebooki ikooni, mõned näevad välja lihtsad ja elegantsed, mõned naljakad ja värvilised ning teised vintage-sarnased.

7. Sotsiaalse jagamise nupud & Analüüs by GetSocial


WordPressi sotsiaalse jagamise nupud ja analüütiline pistikprogramm - GetSocial.io WordPressi sotsiaalse jagamise nupud & Analyticsi pistikprogramm – GetSocial.io

Autor (id): Getsocial, S.A.

Praegune versioon: 4.3.3

Viimati värskendatud: 1. aprillil 2020

wp-share-buttons-analytics-by-getsocial.4.3.3.zip


90% hinnangud


10 000+ installimist


WP 3.0 + nõuab

Selle sotsiaalmeedia pistikprogrammiga on kaasas 18-jah-tööriistad, mis teevad teie saidi sotsiaalse liikluse jaoks erinevaid asju. Mõned neist on tasuta, teised tasulised.

Siin on tõesti palju, nii et las ma keskendun ainult kõige huvitavamatele asjadele. Seal on: ujuvad jagamisribad, mobiiliga jagamise ja jälgimise ribad, nutikad hüpikaknad, tervitusribad, jagamise jälgimine, Google Analyticsi integreerimine ja palju muud.

8. Mashshare


Sotsiaalmeedia jagamise nupud | MashShare Sotsiaalmeedia jagamise nupud | MashShare

Autor (id): René Hermenau

Praegune versioon: 3.7.5

Viimati värskendatud: 25. aprillil 2020

mashsharer.3.7.5.zip


96% hinnangud


50 000 + installida


WP 3.6 + Nõuab

Suurepärane pistikprogramm, mis pakub teie saidile paar kasulikku asja, näiteks sotsiaalmeedia ikoonid, jagamisnupud, "koguosa" loendurid ja tellimisnupud.

Pistikprogrammiga on kaasas ka tasuta ja tasulised lisandmoodulid: lisanuppude, YouTube’i video jagamise hüpikakna, kleepuvate jagamisribade, Google Analyticsi, sotsiaalse jagamise optimeerimise ja muu jaoks. Miks just nimi? Noh, see näeb välja palju nagu sotsiaalmeedia moodul, mille leiate Mashablest.

9. Sotsiaalne buzz

sotsiaalne buzz

Huvitav pistikprogramm, mis annab teile sotsiaalse graafiku, sarnaselt Mashable’i kasutatule. See illustreerib inimeste arvu, kes teie ajaveebis teatud sisu jagavad. Peale selle saate ka tavakomplekti sotsiaalmeedia nuppe.

Idee on aidata teil liiklust suurendada, tutvustades teie artiklite praegust toimimist (mis on kuum).

Sellega lõpeb selle loetelu 1. OSA.

Olgu, ma tean, et 9 on ilmselt juba liiga palju sotsiaalmeedia pistikprogramme, et neid ühel saidil oleks. Hea lähenemisviis oleks siin mitte käsitleda seda kui 9-käigulist õhtusööki. Kuid selle asemel Rootsi laud. Valige siis ainult need pistikprogrammid, mis teile kõige rohkem meeldivad. Jätke teised.

Kuid oodake, on veel midagi! Meil tegelikult on Selle postituse 2. OSA, mis on avaldatud meie uues ajaveebis: Revive.Social (siit leiate kirjed 10-31). Oleme selle saidi üles ehitanud, et anda oma sotsiaalmeedia pistikprogrammidele veebis veel pisut ruumi ja luua neile täiesti uus kaubamärk. Vaata järgi:

32 parimat WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammi (2. OSA)

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector