3 absoluutset parimat RSS-i WordPressi pistikprogrammide postitamiseks ja seda, mida saate igaühega teha

RSS on surnud, elagu RSS!


Tõsi, inimesed pole RSS-ist pikka aega vaimustuses olnud. Tehnoloogia on üldsuse silmis kindlasti oma tipptasemel, kuid kardinate taga on seda endiselt väga palju kasutatud. Veelgi enam, selle abil saate oma WordPressi saidi abil siiski päris suuri asju saavutada.

Saak? Selle juhtumiseks on vaja head pistikprogrammi. Sõltuvalt sellest, mida täpselt teha soovite, on mõned pistikprogrammid paremad kui teised ja kui me arvestame hinnasilti seguga … noh, siis saab sellest jälle hoopis teine ​​lugu.

Täna uurime RSS-i teemat WordPressi pistikprogrammide postitamiseks ja loome läbi mõned loomingulised asjad, mida saate nendega teha.

Märge; see puudutab RSS-i spetsiaalselt WordPressi pistikprogrammide postitamiseks – see tähendab, et käsitleme pistikprogramme, millel on võimalus importida sisu RSS-kanalitest ja lisada see ajaveebi postitusena teie muu sisu kõrvale. Kui seda vajate, lugege edasi!
Parim RSS WordPressi pistikprogrammide postitamiseks

Kui teil on kiire ja soovite lihtsalt, et keegi osutaks teile õiges suunas, saate vaadata meie järelduste kokkuvõtet allolevas tabelis:

Parim RSS WordPressi pistikprogrammide postitamiseks, võrreldes

WP RSS-i koondaja
Feedzy RSS-kanalid
CyberSyn

RSS postitamiseksYYY
Märksõna filtreerimineYYY
MeediumimanusedYYY
Täistekst RSSYYY
WordPress.org hinnang4,4 / 54,7 / 54,1 / 5
HIND80– 150 dollarit aastas ühe saidi kohta3 saidi eest 149 dollarit aastastasuta (lite) või 99,95 $ (pro)
Hankige siit Hankige siit Hankige siit

Parim RSS WordPressi pistikprogrammide postitamiseks:

1. Feedzy RSS-kanalid

Feedzy RSS-kanalid
Feedzy on nii täielik, kui võimalik "RSS postitamiseks" WordPressi pistikprogramm. See tähendab, et funktsioonide täieliku komplekti saamiseks ei vaja te lisandmooduleid, nagu see mõnikord juhtub teiste pistikprogrammide korral. Teiseks saate sisseehitatud märksõna filtreerimine ka võimalus kontrollida imporditud sisu väljanägemist (seda tehakse spetsiaalsete siltide kaudu voo lisamisel ja kaudu) kolm paigutuse malli). Uusimas versioonis saate ka nüüd impordi täisteksti RSS-vooge, automaatselt Toodete hindade toomine, ja mitmesuguste elementide ekstraheerimine kohandatud söödasiltidest.

Peale selle võimaldab pistikprogramm teil piiramatuid kanaleid, kontrollige duplikaadi sisu kaudu WordAI integratsioon (tööriist kirjutab tekstid ka mitterobootilises stiilis) ja lisage jälgimismärgendid.

Feedzy huvitav lisaomadus on see toetab sidusettevõtte linke. Saate selle seadistada oma viite / sidusettevõtte ID automaatseks lisamiseks voo linkidele. „Dofollow” sildi eemaldamine imporditud linkidelt on ka üks võimalus.

Lisaks on WordPressi trendide jälgimiseks pistikprogramm ühildub täielikult Elementori ja uue WordPressi blokeerijaga (mis tähendab, et saate vooge lisada ja kohandada otse kasutajaliideses).

Feedzy Elementori kohandamine

Viimane, kuid mitte vähem tähtis, ei mõjuta liiga paljude väliste postituste importimine oma saidile teie veebisaidi laadimisaegu, kuna Feedzy pakub sööda vahemälu.

RSS-i seadistamisel Feedzy kaudu postitamiseks on vaid kolm lihtsat sammu:

 1. Lisage kehtiv voog.
 2. Seadke märksõnade põhjal filtreerimine (kaasake või välistage sisu, mis sisaldab antud märksõna).
 3. Määrake sisu a-le konkreetne postituse tüüp, kategooria, ja muutke siltide abil sisu välimust. Lisaks saate ka lisage kohandatud väljad juhuks, kui soovite teha söödaga midagi pisut täpsemat.

Feedzy märksõna filtreerimine

Feedzy impordi seaded

Nüüd hinnakujundusest. Pistikprogrammi versioon, mis annab teile RSS-i võimete postitamiseks, on 149 dollarit aastas. Kuid tegelikult saate seda kasutada ainult ühe asemel kolmel saidil. See teeb sellest taskukohase alternatiivi neile, kes vajavad RSS-i mitme projektiga töötavate WordPressi pluginate postitamiseks. Kui vajate tööriista rohkem kui kolme veebisaidi jaoks, võite minna agentuuri litsentsile, mis maksab 299 dollarit aastas.

Lahe kasutamise näide

Kes peaks saama Feedzy

Kui soovite hakata RSS-i kasutama funktsioonide kiireks postitamiseks, mitme voo jaoks ja samal ajal kui teil on võimalus filtreerida imporditavat sisu (pluss vidinad, mida saate kasutada, ja peamine lühikood), peaksite Feedzy väga meeldima. palju. Viimaseks, kuid kolme saidi hinnasildiga 149 dollarit muutub see palju taskukohasemaks, kui teil on käimas mitu projekti.

2. WP RSS-i koondaja + lisandmoodulid

WP RSS-i koondaja
Mulle meeldib see plugin, pean tunnistama. Sellel on põhimõtteliselt kogu RSS-iga seotud funktsionaalsus, mida ta suudab ette kujutada, ning samal ajal on seda hõlpsasti käsitsetav ja väga kohandatav.

WP RSS Aggregator on tegelikult mitme pistikprogrammiga tööriist. Esiteks vajate põhilist WP RSS Aggregatori pistikprogrammi – see on tasuta. Seejärel saate hankida suvalise arvu lisandmoodeleid, et laiendada kogu asja funktsionaalsust või laiendada selle võimeid muul viisil (rohkem sätteid jne)..

Ainuke negatiivne külg selle pistikprogrammi juures on aga see, et enamik selle parimatest omadustest pärineb tõepoolest nende tasuliste lisandmoodulite kaudu.

Pikk lugu: kui soovite, et põhiline RSS postitaks funktsionaalsust, maksab see ühe saidi eest 80 dollarit aastas. Pisut täpsemaks seadistamiseks – koos RSS-iga postitamiseks, täisteksti RSS-voogude ja märksõnade filtreerimisega (impordi konkreetset sisu selles olevate märksõnade põhjal) – tõuseb hind 150 dollarini aastas.

Põhiline pistikprogramm iseenesest annab teile põhimõtteliselt ainult võimaluse jälgida suvalist arvu RSS-vooge ja seejärel kuvada lühikoodi abil lingid üksikutele vooüksustele – artiklitele..

Sellegipoolest pean ma andma selle WP RSS Aggregatorile, nad on olnud väga hoolikad väga heade administraatorifunktsioonide pakkumisel. Näiteks saate importida ja eksportida oma seadeid ja vooge, musta nimekirja vooüksusi, seada voo töötlemise intervalle ja isegi siseneda silumisrežiimi juhuks, kui vooga on probleeme.

Tagasi pistikprogrammi RSS-i võimete postitamiseks … Niisiis, parim viis selle funktsiooni saamiseks on osta WP RSS Aggregatori "Täpsemad kanalid." Selle osana saate kolme lisandmoodulit: voog postitamiseks, täisteksti RSS-vood, märksõnade filtreerimine.

Need kolm ja tuum plugin koos võimaldavad teil: lisada RSS-voo, kontrollida, kuidas seda tuleks importida ja mis peaks toimuma sisseseatud sisu korral, töödeldakse pilte, määrake imporditud sisule autorikonto, lisage kohandatud tekst enne ja pärast sisu ja palju muud.

Üldiselt on seal palju kraami, kuid samal ajal saate väga lihtsalt kasutada vaikeseadeid ja teie postitusi imporditakse ilma probleemideta.

Üks asi, mida tuleks meeles pidada, kui lisandmoodulite komplekti saate, minge kindlasti pistikprogrammi seadetesse → vahekaardile Voog postitusele → valige "Lisatasu täisteksti teenus" kõrval "Täisteksti RSS-teenus" silt. See võimaldab teil täiendatud sisu importida.
WP RSS-i koondaja seaded

Lahe kasutamise näide

Klõpsake laiendamiseksLPP funktsiooni postitamiseks RSS-i RSS Aggregatoris saab RSS-i kasutada paljude asjade jaoks. Kuid see, mis mulle eriti meeldib, on selle sisu importimine teisest CMS-ist teie uude WordPressi saidile.

Kui ühelt WordPressi saidilt teisele rändamine ei olnud piisavalt stressirohke, kujutlege, et peaksite vahetama ka CMS-e lennult – näiteks kolides Joomlast WordPressi või Drupali. Ja kuigi ma tean, et on olemas meetodeid, kuidas seda tüüpi asju õigesti teha, on otse RSS impordi postitamiseks lihtsalt kiirem.

Mida siin teete, veenduge, et teie RSS-voog teises CMS-is sisaldaks kõiki avaldatud postitusi, ja lisage see voog seejärel WP RSS Aggregatorisse. Pidage meeles, see võib võtta natuke aega.

Ja ma tean, mida te mõtlete … ausalt öeldes võib see meetod tõepoolest ebaõnnestuda, ja kes teab, miks, tõenäoliselt mitmel põhjusel. Kuid ainuüksi selle lihtsus kasutaja vaatevinklist teeb proovimist väärt. Isegi kui see ebaõnnestub, mida ta ei peaks, kaotate ikkagi peaaegu kunagi.

Kes peaks saama WP RSS agregaatori

Vaadates kõiki pistikprogrammi funktsioone ja lisandmooduleid, võiksin öelda, et see on suurepärane lahendus veebisaitidele, mis sõltuvad suuresti välistest RSS-voogudest ja võimalusest neid vaevata importida. Sisu koondajad tulevad meelde, ettevõttesisesed veebisaidid või kureeritud väljaanded jne. Ja muidugi peate olema valmis kulutama 150 dollarit aastas.

3. CyberSyn


CyberSEO Lite (CyberSyn) CyberSEO Lite (CyberSyn)

Autor (id): CyberSEO.net

Praegune versioon: 6.18

Viimati värskendatud: 30. aprillil 2020

cybersyn.zip


84% hinnangud


10 000+ installimist


WP 4.0 + nõuab

CyberSyn on üks väheseid mõistlikke RSS-e, kes postitavad turule WordPressi pluginaid, mis pakuvad selle funktsionaalsuse tuuma tasuta. Sellegipoolest on mõned piirangud.

Esiteks näib, et CyberSyn teeb kõike, mida võiksite oodata. Saate importimiseks lisada RSS-kanaleid ja kohandada nende impordi käitlemisviisi.

Saate imporditud postitused määrata konkreetsetesse kategooriatesse, seada, kui tihti importimist tuleks teha, mida manuste / meediumitega teha ja isegi seda, kuidas töödelda kõiki videoid, mis võisid postitusse lisada jne..

kübersün

Kusjuures, küllap tekkis mul ka mõningaid probleeme, kui üritasin terveid vooge koos selles sisalduva meediumiga importida (luues samal ajal ka Objekte pilte lennult). Samuti soovitab arendaja hoida sünteetiliste postituste arv igast voogust korraga madalatel väärtustel, et lühendada täitmisaega.

Sellegipoolest saate RSS-i funktsioonide ja täisteksti voogude tasuta postitamiseks, seega on raske kaebusi esitada.

Seda öeldes on saadaval ka pistikprogrammi esmaklassiline versioon, nn CyberSEO. See laiendab saadaval olevate kanalite tüüpe ja pakub teile veelgi rohkem konfigureerimisvalikuid. Lisaks saate oma imporditud sisu panna ka a teksti ketramine teenus.

Lisatasu versioon maksab 99,95 dollarit.

Lahe kasutamise näide

Klõpsake laiendamiseksCyberSyn ise on hea tööriist varvaste uputamiseks RSS-i importimisel ja kõigi selle toimimise nägemiseks. Näiteks kui rääkida mõnest põhilisemast kasutusest, võiksite selle pistikprogrammi abil alustada sisu kureerimist. Saate lihtsalt importida mitmest allikast, salvestada kõik mustandina ja käsitsi üle vaadata ning otsustada, mida soovite avaldada.

Kuid kui saate pistikprogrammi premium-versiooni, võite hakata imporditava sisuga päris huvitavaid SEO-sid või turunduskatseid tegema.

Näiteks töötab pistikprogramm paljude teksti keerutamise teenustega. See tähendab, et saate sisu importida, selle keerutada ja alles siis uuesti avaldada.

Märge; muidugi ei tohiks seda teha teiste inimeste sisuga – kus te seda küsimata võtate -, kuid see on siiski huvitav võimalus uurida oma sisuga.

Kes peaks saama CyberSyn

See pistikprogramm on suunatud inimestele, kes impordivad RSS-i sisu SEO otstarbel – nagu ka veebisaidi reklaamimisel muudest allikatest. Peaks ka hästi toimima, kui soovite lihtsalt kogu RSS-i katsetada, et ideed postitada ilma premium-lahendusesse investeerimata.

Sinu valik?

Mida sa arvad? Kas olete testinud mõnda populaarset RSS-i, et WordPressi pistikprogramme postitada? Või äkki on teil RSS-iga seotud väga lahe kasutusjuhtum, mida soovite jagada? Rääkige allpool olevatest kommentaaridest.

Siin on jälle see võrdlustabel:

WP RSS-i koondaja
Feedzy RSS-kanalid
CyberSyn

RSS postitamiseksYYY
Märksõna filtreerimineYYY
MeediumimanusedYYY
Täistekst RSSYYY
WordPress.org hinnang4,4 / 54,7 / 54,1 / 5
HIND80– 150 dollarit aastas ühe saidi kohta3 saidi eest 149 dollarit aastastasuta (lite) või 99,95 $ (pro)
Hankige siit Hankige siit Hankige siit

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map