Įsivaizduokite vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole: kuris yra geriausias „WordPress“ vaizdų optimizavimui? Galvų palyginimas

Jei norite, kad jūsų svetainės našumas būtų aukščiausio lygio, yra vienas iš jos sėkmės raktų. Tai apima jūsų vaizdų optimizavimą, kad jie neištuštintų jūsų svetainės išteklių. Tačiau gali būti sunku pasirinkti vieną iš geriausių įrankių, tokių kaip, pvz., Apsispręsti tarp „Imagify vs WP Smush“ ar „ShortPixel“ ar „Optimole“.


Šie keturi „WordPress“ papildiniai leidžia lengvai optimizuoti vaizdus ir net pritaikyti proceso veikimą. Be to, naudojant papildinį reiškia, kad nereikia ieškoti išorinio sprendimo.

Visi šie nemokami vaizdo optimizavimo įrankiai gali padėti atlikti darbą, tačiau kiekvienas turi savo unikalų privalumų ir funkcijų rinkinį.

Įsivaizduokite vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole

Šioje apžvalgoje trumpai paaiškinsime, kodėl „WordPress“ vaizdų optimizavimas yra protingas žingsnis. Tada mes palyginsime „Imagify vs WP Smush“ vs „ShortPixel“ ir „Optimole“, kad padėtume jums padaryti geriausią pasirinkimą savo svetainėje. Įšokime į dešinę!

Kodėl protinga optimizuoti „WordPress“ svetainės vaizdus

Vaizdai yra raktas beveik kiekvienoje svetainėje. Jie pagerina jūsų svetainės išvaizdą, gali būti naudojami pademonstruoti jūsų produktus ar darbą ir dar daug daugiau. Tačiau kuo daugiau vaizdų turite savo svetainėje, tuo daugiau darbo lankytojo naršyklė turi atlikti, kad įkeltų savo puslapius..

Taip yra todėl, kad vaizdo failų dydžiai gali būti gana dideli, ir visi šie duomenys kaupiami greitai. Todėl jūsų svetainė gali sulėtėti, kai prie jos pridedate laikmenas – tai kenkia lankytojų pritraukimui ir išlaikymui. Kaip jūs jau spėjote atspėti, sprendimas yra vaizdo optimizavimas.

Mes susisiekėme su Alexu Florescu iš „ShortPixel“, ir jis turėjo tai pasakyti apie tinkamo vaizdo optimizavimo papildinio pasirinkimo svarbą:

Manau, kad geras vaizdo optimizavimo papildinys yra tas, kuris gali žymiai sumažinti vaizdus išlaikant vaizdo kokybę. Jis taip pat turi būti paprastas naudoti ir turėti pakankamai funkcijų, kad apimtų daugumą naudojimo atvejų. Be to, papildinys yra aktyviai palaikomas, tada man jis yra nugalėtojas!

Aleksas Florescu

Kada tu optimizuokite savo svetainės vaizdus, jūs padarysite mažesnį jų failų dydį ir netapsite našta. Tuo pat metu tai galima padaryti pastebimai nepablogėjus vaizdų kokybei. Laimei, viskas, ko jums reikia tai padaryti, yra tinkamas „WordPress“ papildinys – todėl šioje apžvalgoje mes lyginame „Imagify vs WP Smush“ ar „ShortPixel“ ir „Optimole“..

Įsivaizduokite vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole: Trumpai tariant

Visoje likusioje šio straipsnio dalyje apžvelgsime keturis populiarius vaizdo optimizavimo papildinius: Įsivaizduokite vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole. Tačiau jei skubate, iš anksto suskirstykime pagrindinę informaciją apie kiekvieną įrankį.

Visi ši statistika nurodo nemokamas papildinių versijas (išskyrus galutinę kainų eilutę, kurioje nurodomos aukščiausios klasės versijų kainos):

Trumpai tariant, įsivaizduokite vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole Kriterijai
Įsivaizduok
WP Smush
„ShortPixel“
Optimole
Nemokamas planasYYYY
Nemokamas vaizdo optimizavimas (per mėnesį)Maždaug 250Neribota1001 GB (apie 1000 vaizdų)
Maksimalus failo dydis2 MB1 MBJokios ribosJokios ribos
Naudojimo paprastumas (iš 5)5555
Spektaklis (iš 5)4254.5
Kainodara (pradedant)4,99 USD per mėnesį49 USD per mėnesį4,99 USD per mėnesį9,99 USD per mėnesį

Žinoma, tai tik akimirksnis. Skaitykite visą istoriją apie tai, kaip tiesiogiai įsivaizduokite „WP Smush“ ir „ShortPixel“ ir „Optimole“ bilietų kainas.

Įsivaizduokite vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole: Visas palyginimas

Kad galėtume palyginti, kaip Imagize vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole, palyginti, turime juos pristatyti. Trumpai pažvelkime į šiuos papildinius po vieną.


„Smush“ - suglaudinkite, optimizuokite ir tingiai įkelkite vaizdus „Smush“ – suglaudinkite, optimizuokite ir tingiai įkelkite vaizdus

Autorius (-ai): WPMU DEV

Dabartinė versija: 3.6.3

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 18 d

wp-smushit.3.6.3.zip


96% reitingai


1 000 000 + diegimų


WP 5.2 + reikalinga

Pirmiausia, WP Smush yra bene populiariausias „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildinys.

Šį įrankį sukūrė WPMU DEV, ir gali pasigirti galingais serveriais, kurie greitai atitaisys jūsų vaizdus. Tai taip pat suderinama su įvairiais daugialypės terpės bibliotekos patobulinimo papildiniais, kurie gali būti naudinga premija.


Įsivaizduokite - „WebP“ ir vaizdų glaudinimas ir optimizavimas Įsivaizduokite – WebP & Vaizdo glaudinimas ir optimizavimas

Autorius (-ai): „WP Media“

Dabartinė versija: 1.9.10

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 26 d

įsivaizduokite.1.9.10.zip


90% reitingai


300 000 ir daugiau įdiegimų


4.0.0Reikalaujama

Kitas, mes turime Įsivaizduok.

Taip pat populiarus pasirinkimas; šis papildinys siūlo įvairius glaudinimo lygius, taigi galite pasiekti tvirtą našumo ir kokybės pusiausvyrą.

Tai taip pat optimizuoja miniatiūras ir tinklainės vaizdus, ​​o tai yra malonus liesti.


„ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė „ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė

Autorius (-ai): „ShortPixel“

Dabartinė versija: 4.18.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 20 d

trumpas taškas-imageoptimiser.4.18.1.zip


92% reitingai


200 000 ir daugiau įdiegimų


3.2.0Reikalaujama

Tada mes turime „ShortPixel“.

Tai yra paprastesnis ir lengvesnis variantas, kuris yra puiku, jei norite tiesiog greitai ir be per daug pastangų optimizuoti savo vaizdus..

Tuo pačiu metu ji suteikia nemažą pritaikymą atsižvelgiant į jūsų vaizdų glaudinimą.


Vaizdo optimizavimas ir tingus įkėlimas „Optimole“ Vaizdo optimizavimas & Lazy Load by Optimole

Autorius (-ai): Optimole

Dabartinė versija: 2.3.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 21 d

optimole-wp.zip


96% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra Optimole.

Tai padarė tikrai jūsų – „ThemeIsle“.

Šis iš tikrųjų yra visas „viskas viename“ vaizdo optimizavimo sprendimas „WordPress“ svetainėms ir už jos ribų. Tai visiškai pagrįsta debesiu ir neapkrauna jūsų pagrindinio žiniatinklio serverio.

Tokiu būdu darydamas savo stebuklingumą, „Optimole“ taip pat gali pritaikyti kiekvieną vaizdą taip, kad atitiktų lankytojo naršyklę ir peržiūros sritį – neteikia didesnių vaizdų, nei jiems reikia, pavyzdžiui,.

Neįtraukus šių įžangų, pateiksime šiek tiek daugiau informacijos apie tai, ką šie papildiniai gali pasiūlyti.

1 turas: Pagrindinių funkcijų ir kainų palyginimas

Paprasčiausia prasme šie keturi „WordPress“ papildiniai daro beveik tą patį. Jie visi suspaudžia jūsų vaizdus, ​​kad mažiau naikintų jūsų svetainės našumą, ir stengiasi išlaikyti kuo aukštesnę kokybę. Be to, šie įrankiai suglaudins esamus vaizdus ir visus naujus, kuriuos įkeliate.

Tai gali šiek tiek suklaidinti, kai bandote palyginti „Imagify vs WP Smush“ ar „ShortPixel“ prieš „Optimole“ ir išrinksite nugalėtoją. Tačiau kiekvienas iš jų siūlo šiek tiek skirtingą funkcijų rinkinį. Be to, nors visi keturi papildiniai yra nemokami jų pagrindinėse versijose, jų aukščiausios kokybės pakopos pateikiamos įvairiomis kainomis.

WP Smush

Pagrindiniai bruožai:

 • Nustatykite maksimalius savo svetainės vaizdų matmenis, ir, jei reikia, įkėlimai bus automatiškai sumažinami.
 • Suspauskite vaizdus bet kuriame savo svetainės aplanke ar kataloge, ne tik savo medijos bibliotekoje.
 • Optimizuokite JPEG, GIF ir PNG vaizdus vienu metu arba kartu (iki 50 failų vienu metu).
 • Automatiškai konvertuokite PNG failus į JPEG, saugokite viso dydžio vaizdų kopijas kaip atsarginę kopiją ir optimizuokite vaizdus iki 32 MB (tik „premium“).

Kainodara:

„Pro WP Smush“ versija siūlo platesnį funkcijų spektrą, supaprastinant vaizdo optimizavimo užduotį ir suteikiant daugiau pritaikymo galimybių. Tačiau jums reikės narystė WPMU DEV kuris jums kainuos 49 USD per mėnesį (tačiau yra komplektuojamas su daugybe kitų naudingų papildinių ir įrankių).

Įsivaizduok

Pagrindiniai bruožai:

 • Optimizuokite įprastus vaizdus, ​​miniatiūras ir tinklainės vaizdus iš WP tinklainė 2x.
 • Visus esamus vaizdo failus suglaudinkite.
 • Pasirinkite iš trijų glaudinimo lygių – normalus, agresyvus ir ypač aukštas.
 • Laikykite originalius viso dydžio vaizdus saugioje atsarginėje kopijoje, kad juos bet kada būtų galima atkurti.

Kainodara:

Šiuo atveju nemokama ir papildoma papildinio versijos siūlo tą patį funkcijų rinkinį. Skirtumas yra tas, kiek failų jums leidžiama optimizuoti. Nemokamas papildinys leidžia jums optimizuoti 25 MB vertės duomenų per mėnesį (tai yra apie 250 vaizdų), tuo tarpu apmokamus planus Pradėkite nuo 4,99 USD per mėnesį už 1 GB duomenų (apie 1000 vaizdų).

„ShortPixel“

Pagrindiniai bruožai:

 • Masiškai suspauskite visus savo vaizdus vienu paspaudimu.
 • Optimizuokite vaizdus ne laikmenos bibliotekoje, pavyzdžiui, tuos, kurie pridedami naudojant kitus papildinius.
 • Suspauskite JPEG, PNG, GIF, „WebP“ ir PDF failus nuostolingas arba nuostolingas formatas.
 • Automatiškai pakeiskite vaizdų dydį, kad nustatytumėte matmenis prieš juos optimizuodami.

Kainodara:

Kaip įsivaizduok, laisvas ir premium pakopos „ShortPixel“ teikia tas pačias funkcijas. Tačiau nemokama versija leidžia jums optimizuoti iki 100 vaizdų per mėnesį. Taip pat galite mokėti 4,99 USD, kad optimizuotumėte 5000 vaizdų per mėnesį (to turėtų būti daugiau nei pakankamai daugumai svetainių)..

Optimole

Pagrindiniai bruožai:

 • Automatiškai optimizuoja vaizdus.
 • Parenka tinkamą lankytojo naršyklės ir peržiūros srities vaizdo dydį.
 • Pateikia vaizdus per greito vaizdo kompaktinį diską.
 • Naudojamas tingus įkėlimas, kad būtų rodomi vaizdai be išsipūtusių JS bibliotekų.
 • Ar visas jos apdorojimas vyksta debesyje.
 • Visiškas suderinamumas su populiariais puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Elementor“, „Beaver Builder“ ir naujuoju bloko redaktoriumi.
 • Jei lankytojas naudojasi spartiu interneto ryšiu, „Optimole“ atitinkamai sumažina vaizdo kokybę.

Kainodara:

Nemokama „Optimole“ versija yra viskas, ko jums daugiausiai laiko prireiks gana populiarioje „WordPress“ svetainėje ar tinklaraštyje. Kiekvieną mėnesį galite apdoroti iki 1 GB vertės atvaizdų, o tai reiškia maždaug 1000 vaizdų (darant prielaidą, kad kiekvienas vaizdas vidutiniškai yra 1 MB). Jūs taip pat gausite 10 GB pralaidumą.

Priemokos planai leis išplėsti pralaidumą ir apdorojimą iki 10 GB vaizdų per mėnesį ir 50 GB pralaidumo. Be to, jūs taip pat gaunate prioritetinę paramą.

2 turas: naudojimo paprastumo ir efektyvumo palyginimas

Dabar pamatėme, ką teoriškai gali pasiūlyti kiekvienas papildinys, panagrinėkime, ką iš tikrųjų naudoti „Imagify vs WP Smush“ arba „ShortPixel“ prieš „Optimole“. Šiame skyriuje mes papasakosime, kaip optimizuoti vaizdą naudojant nemokamą kiekvieno papildinio versiją.

Tikslas čia yra dvejopas. Pirmiausia pateiksime siūlomo naudojimo paprastumo ir pritaikomumo apžvalgą, kai naudojate „Imagify vs WP Smush vs ShortPixel vs Optimole“. Be to, panagrinėsime gaunamą suglaudintų vaizdų kokybę, kad pamatytume, kaip gerai jie sulaiko po optimizavimo. Pradėkime dirbti!

Įsivaizduok

Įdiegus „Imagify“ nepakanka, kad įskiepis veiktų – reikės atlikti vieną papildomą veiksmą. Skiltyje „Nustatymai“ > Įsivaizduokite, turėsite sugeneruoti ir įvesti nemokamą API raktą.

Tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą, kad sukurtumėte nemokamą sąskaitą.

Įveskite API raktą skiltyje „Imagify“.

Tada būsite nukreipti į „Imagify“ informacijos suvestinę, kur galėsite tinkinti papildinio nustatymus (pavyzdžiui, pasirinkdami glaudinimo lygį):

„Įsivaizduok“ paskyros informacijos suvestinę.

Jei norite, čia galite optimizuoti savo vaizdus. Arba paimkite API raktą el. Laiške, kurį gavote užsiregistravę paskyrai, ir įveskite jį į savo WP prietaisų skydelį. Tai suteiks prieigą prie tų pačių parinkčių pačiame „WordPress“:

Įsivaizduokite įskiepio nustatymus.

Galėsite pasirinkti, ar automatiškai optimizuoti ir kurti atsarginę kopiją, nustatyti maksimalų jų dydį ir pan. Jei paliksite automatinio optimizavimo funkciją įjungtą, jums reikės tik įkelti vaizdą į savo daugialypės terpės biblioteką ir leisti papildiniui atlikti šiuos veiksmus:

Vaizdo optimizavimas naudojant „Imagify“.

Mes pasirinkome vidutinį nustatymą „Agresyvus“ ir patikrinome PNG ir JPEG vaizdų, įkeltų į mūsų bandymo svetainę, rezultatus:

 • Originalus JPEG
 • �� Optimizuotas JPEG

Įsivaizduokite, kad vaizdas suspaustas 39,7%, ir, kaip matote, kokybė buvo gerai išlaikyta. Antroje nuotraukoje šiek tiek susiliejama, bet ji beveik nepastebima.

PNG testui:

 • �� Originalus PNG
 • �� Optimizuotas PNG

Šis sumažėjo 36,0%, o kokybė taip pat labai sumažėjo. Yra skirtumas, bet ne siaubingai reikšmingas.

Apskritai, papildinys padarė puikų darbą sumažindamas mūsų bandomų vaizdų svorį nepakenkdamas jų kokybei. Be to, čia siūlomas pritaikymas yra naudinga funkcija.

„ShortPixel“

Kaip įsivaizduokite, „ShortPixel“ nustatymas atliekamas keliais greitais žingsniais. Naujuose nustatymuose > „WordPress“ skirtuke „ShortPixel“ turėsite paprašyti nemokamo API rakto:

Įveskite API raktą „ShortPixel“.

Turėsite sukurti sąskaitą naudodami „ShortPixel“, tada įveskite raktą aukščiau esančiame puslapyje. Tada jums bus pateiktas visas nustatymų puslapis:

„ShortPixel“ papildinio nustatymai.

Galite pasirinkti glaudinimo tipą, nuspręsti, ar kurti atsargines vaizdų kopijas, nustatyti maksimalų failo dydį ir pan. Tiesą sakant, visas procesas ir parinkčių rinkinys čia yra nepaprastai panašus į „Įsivaizduok“.

Šis įskiepis visada įjungia automatinį optimizavimą. Todėl tiesiog įkelkite naują vaizdą į savo daugialypės terpės biblioteką, kad suspaustumėte. Nematysite to paties lygio informacijos apie tai, kiek sumažintas failo dydis naudojant „ShortPixel“ – turėsite tiesiogiai patikrinti naują vaizdą, jei norite pamatyti rezultatus.

Čia vėl yra mūsų originalus JPEG. Norėdami teisingai palyginti, mes vėl ėjome su viduriniu nustatymu (blizgus):

 • Originalus JPEG
 • �� Optimizuotas JPEG

Šį kartą vaizdas buvo suspaustas 50,0%. Vėlgi, jis tik šiek tiek neryškus, tačiau labai panašus į originalų vaizdą (ir nesiskiria nuo suglaudintos nuotraukos „Imagify“).

Kitas mūsų PNG testai:

 • �� Originalus PNG
 • �� Optimizuotas PNG

Tai sumažinta 62,3%. Originalus vaizdas šiek tiek sumažėjo, tačiau rezultatas yra šiek tiek aiškesnis ir ryškesnis nei suglaudinto „Imagify PNG“..

Lyginant su „Imagify“, „ShortPixel“ jaučiasi beveik kaip tiesioginis atnaujinimas. Tai sumažino abiejų mūsų bandomų vaizdų failų dydį daugiau procentų, išlaikant panašų ar aukštesnį kokybės lygį. Vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad matysite mažiau informacijos apie tai, ką jis daro.

WP Smush

Suaktyvinę „WP Smush“ papildinį, iškart gausite keletą parinkčių, kaip pritaikyti vaizdo glaudinimo funkciją. Tada būsite nukreipti į naują papildinio skirtuką:

„WP Smush“ papildinio nustatymai.

Čia galite masiškai suglaudinti esamus vaizdus, ​​jei norite. Taip pat galite įjungti arba išjungti automatinį tam tikrų tipų vaizdų optimizavimą ir nuspręsti, ar jų dydį reikia pakeisti įkeliant:

Daugiau „WP Smush“ papildinio nustatymų.

Jei pasirinksite automatinio glaudinimo parinktį, tiesiog turite įkelti vaizdą, kad galėtumėte jį optimizuoti. Kai tai padarysite, pamatysite informaciją apie tai, kiek failas buvo suglaudintas.

Pažvelkime į keletą vaizdų, optimizuotų naudojant „WP Smush“, pavyzdžių. Pirmiausia dar kartą paminėkite originalią JPEG nuotrauką:

 • Originalus JPEG
 • �� Optimizuotas JPEG

Suspaudimo procesas šiuo atveju buvo labai greitas, nors failo dydis buvo sumažintas tik 1,6%. Dėl to kokybė nepasikeitė.

Tas pats pasakytina apie mūsų PNG testo vaizdą.

 • �� Originalus PNG
 • �� Optimizuotas PNG

Sumažinimas čia buvo tik 2,4%, ir vėlgi, realių kokybės pokyčių nėra (to galima tikėtis).

Apskritai, palyginti su dviem ankstesniais variantais, „WP Smush“ kaina yra palyginti prasta. Tai neturėjo jokio realaus poveikio mūsų bandomiems vaizdams ir nesiūlo būdo tinkinti glaudinimo lygį. Tam jums reikės „premium“ versijos.

Optimole

„Optimole“ įdiegimas nėra sudėtingesnis nei kiti šio sąrašo papildiniai. Tiesiog suaktyvinkite papildinį, gaukite API raktą ir įgalinkite jį „WordPress“ prietaisų skydelio skiltyje „Media → Optimole“..

Tada taip pat galėsite nustatyti išsamią informaciją apie tai, kaip norite, kad „Optimole“ tvarkytų savo vaizdus.

optimole nustatymai

Galite nuspręsti dėl glaudinimo lygio, įgalinti tingų įkėlimą ir taip pat pasirinkti maksimalų priimtiną vaizdo dydį (tiesiog įsitikinkite, kad netyčia neįkėlėte ypač didelio vaizdo)..

Nustatydamas glaudinimo lygį, „Optimole“ parodys jums greitą demonstracinę versiją, kaip atrodys vaizdas prieš ir po jo suglaudinimo. Remdamiesi tuo, galite pasirinkti parametrus, kurie jums atrodo geriausi.

optimole mėginys

Atliekant šį testą, aš nustatysiu glaudinimo lygį į Vidutinis – tai leidžia sutaupyti, paliekant nepažeistą vaizdo vaizdo kokybę..

Dabar patikrinkime, kaip „Optimole“ veikia mūsų vaizdų pavyzdžiai. Štai JPEG rezultatai:

 • Originalus JPEG
 • �� Optimizuotas JPEG

Vaizdas buvo suglaudintas 53,6 proc. Tai labai geras rezultatas, ypač turint omenyje, kad abu vaizdai – prieš ir po – atrodo vienodai.

Dabar PNG testui:

 • �� Originalus PNG
 • �� Optimizuotas PNG

Šį kartą vaizdas buvo suspaustas 17,8 proc. Tai nėra didelis skaičius, tačiau mes taip pat nematome jokio akivaizdaus kokybės praradimo.

Apskritai, „Optimole“ teikia gerus rezultatus ir taip pat leidžia valdyti jums tinkamą suspaudimo lygį.

Dar vienas dalykas, išskiriantis „Optimole“, palyginti su kitais žaidėjais, yra tas, kad jis veikia debesyje ir neperrašo jokių vaizdų pagrindiniame žiniatinklio serveryje..

Tiesą sakant, prieš rodydama bet kokius vaizdus, ​​„Optimole“ apžiūri lankytojo įrenginį, ekrano dydį ir naršyklę ir pasirenka jiems optimaliausią vaizdą. Be to, jis taip pat įkelia vaizdus iš vaizdo įrašų kompaktinio disko, kuris leidžia sutaupyti pralaidumo ir pristatyti puslapį daug greičiau.

Kiek mes išbandėme, nė vienas iš trijų kitų šio sąrašo sprendimų to nepadeda.

Išvada

Į šią apžvalgą mes nežiūrėjome, ko tikėtis, nes visi keturi vaizdo optimizavimo papildiniai, kuriuos apžiūrėjome, yra populiarūs ir gerai peržiūrėti. Tačiau palygindami „Imagify vs WP Smush“ ar „ShortPixel“ ir „Optimole“, turime pasakyti, kad Optimole yra mūsų bendras pasirinkimas.

Priežastis gana paprasta: malonu, jei paveikslėlių glaudinimo funkcijose yra papildomų funkcijų. Tai, kad „Optimole“ yra debesies pagrindu, nepakeičia jūsų originalių vaizdų, teikia viską, naudodamas kompaktinį diską, ir taip pat optimizuoja lankytojo naršyklės vaizdus, ​​todėl tai tampa daug įdomiau..

Ar anksčiau naudojote bet kurį iš šių „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinių, ir ką apie juos galvojote? Pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Originalus John Hughes ir Karol K tekstas.
Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map