Palyginami 6 geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai

Palyginami 6 geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai

Palyginami 6 geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Jei esate „WordPress“ skaidrių papildinio rinkoje, aš tikrai jums to nesu pavydėtina. Nesupraskite manęs neteisingai, nesijaučiu, kad aš nieko prieš. Paprasčiausių įskiepių įskiepių pasirinkimas yra panašus į geriausio automobilio pasirinkimą. Yra tiesiog per daug variantų.


Ekspozicija b)

Skaidrės „CodeCanyon“

Be to, kiekvienas iš jų turi savo unikalių privalumų ir trūkumų, taigi visoje rinkoje nėra nė vieno geriausio sprendimo. Turėdami tūkstančius skirtingų „WordPress“ slankiųjų priedų, niekam neteko laiko jų visų išnagrinėti.

Akivaizdu, kad turime susiaurinti reikalus, ir tai mes darome šiandien.

Geriausi lyginamieji „WordPress“ papildiniai

Palygindami mes apžvelgsime šešis populiariausius ir (spėjamai) geriausius „WordPress“ papildinius rinkoje.

Mes lyginsime jų:

 • funkcijos,
 • kaip lengva juos nustatyti ir naudoti,
 • mobiliųjų telefonų optimizavimas ir draugiškumas,
 • kainos,
 • kas daro kiekvieną iš jų skirtingą.

Trumpai tariant, vienas dalykas, kurį turėtų pasiekti slankiojantis papildinys, yra geresnis vartotojo patyrimas, o turinys patrauklesnis lankytojui. Dėl šios priežasties jūs tiesiog negalite sau leisti įskiepio, kuris vangus, sunkiai naudojamas ar netinkamas mobiliesiems, ypač 2020 m..

Šiomis dienomis daugelis žmonių naudojasi išmaniaisiais telefonais kaip pagrindiniais prieigos prie interneto prietaisais. Jei jūsų slankiklis neveikia telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, jūs tik suklaidinsite lankytojus, užuot juos labiau įsitraukę į jūsų turinį.

Gerai, tad kuriuos iš tūkstančių slankiosios medžiagos papildinių mes išbandome?

Geriausių „WordPress“ skaidrių papildinių palyginimas:

Šis trumpasis geriausių „WordPress“ skaidrių priedų sąrašas buvo sudarytas atsižvelgiant į bendrą pardavimų skaičių, aktyvius įdiegimus ir mūsų nuodugnų testavimą. Kitaip tariant, mes palaikome mintį, kad vienas iš paprasčiausių būdų sužinoti, kaip kažkas yra gerai, yra pažvelgti į tai, kiek žmonių tai naudojasi ir kokie laimingi yra žmonės..

Todėl šiame sąraše pateikiami tik tie įskiepiai, kurie rinkoje buvo ilgesnį laiką ir turi laimingų klientų ar vartotojų patirtį (šiame sąraše turime ir nemokamų papildinių)..

Mūsų šeši geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai yra šie:

1. Savybės

Čia yra paprastas palyginimas su kiekvienu slankiojančiu papildiniu (bandžiau sutelkti dėmesį į svarbiausias funkcijas):

Geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai: funkcijos

„Nivo“ slankiklis
Vienatvė
Slankiklio revoliucija
„LayerSlider“
Pagrindinis slankiklis
„Smart Slider 3“

* neprieinama nemokama versija
Keli slankikliai
Mobiliesiems pritaikytos slankmačiai
Rankiniai slankikliai
Skaidrės iš vaizdų galerijų❌ *
Skaidrės iš išorinių šaltinių („Flickr“, „Instagram“, „YouTube“ ir kt.)❌ *
Pristatymo kategorijų skaidrės❌ *
Slankmačiai iš lipnių stulpų❌ *
Vaizdo skaidrės
HTML skaidrės
Iš anksto paruošti slankiojančių šablonai
Nustatykite pasirinktinius stilius
Valdykite vaizdo dydį
Pereinamojo laikotarpio efektai

Štai kaip aš suskirsčiau šį geriausių slankiojančių įskiepių sąrašą ir skirtumus tarp jų, nors ir mano asmeninę nuomonę:

„Nivo“ slankiklis yra klasikinis turinio slankiklis, leidžiantis pasirinkti vaizdų diapazoną ir paversti juos interaktyviu slankikliu. Šis papildinys yra sukurtas tam, kad pagrindinės funkcijos veiktų patikimai ir lengvai suprantamai. Nesivaržykite Peržiūrėkite mūsų „Nivo vs Master Slider“ palyginimą ir kai kurie kiti.

Vienatvė yra slankusis papildinys, kuriame daugiau dėmesio skiriama tinkinimams ir alternatyviems slankiklio turinio pridėjimo būdams. Pavyzdžiui, galite sukurti produktų skaidrių, dinaminių skaidrių, naudoti „Instagram“ vaizdus ir dar daugiau. Tai daro gerą sprendimą kiekvienam, kuriam reikia naudoti slankiklį daugiau tipų skirtingo turinio.

Slankiklio revoliucija atrodo kaip visiškai kitokios rūšies produktas. Kai dauguma kitų sąrašo žaidėjų sutelkia dėmesį į tai, kas galėtų būti vadinama klasikiniais slankiojančiais blokais, „Slider Revolution“ yra daugiau apie tai, kad jums būtų suteiktas visas svetainės dizaino herojaus skyrius, kurį galite naudoti norėdami parodyti įvairius dalykus. Kai kurios galimybės apima prenumeratos formas, antraštes ir etiketes, socialinės medijos srautus, informacijos apie gaminius blokus, produktų demonstracines versijas ir net animaciją. Tam tikra prasme tai daugiau nei svetainių kūrimo / projektavimo papildinys, o ne tik slankiklis.

„LayerSlider“ daug dėmesio skiriama kiekvienos skaidrės pritaikymo būdams. Iš esmės, jūs gaunate drobę, kurioje galite individualiai reguliuoti kiekvieną bet kurios skaidrės pikselį. Galite pasirinkti konkrečius šriftus, maketus, netgi paties teksto perėjimus, nepriklausomai nuo likusios skaidrės. Tai gali būti naudinga sudėtingesnėms skaidrių diegimo priemonėms.

Pagrindinis slankiklis (nemokama) yra puikus sprendimas, skirtas pagrindiniams vaizdų pagrindu sukurtiems slankmačiams, kuriuos tiesiog norite susieti su kažkuo (įrašas, puslapis, išorinė nuoroda). Tai suteikia paprastą funkcijų rinkinį, tačiau jais naudotis yra ypač lengva. Iš anksto paruošti šablonai taip pat yra labai geri ir naudingi, jei norite greitai sukurti slankiklį.

„Smart Slider 3“ siūlo ypač populiarų nemokamą slankiojančių priedų priedą, taip pat mokamą kelių atnaujinimų versiją. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori galingų, dinamiškų slankiklių be jokių sudėtingų konfigūracijų. Vaizdinio stiliaus redaktorius papildo įvairius šablonus, o galimybė įtraukti „YouTube“ ir „Vimeo“ vaizdo įrašus taip pat padeda. Aukščiausios klasės versija yra gana prieinama ir pateikiama su papildomais slankmačių tipais, daugiau sluoksnių ir papildomų paslaugų.

2. Kaip lengva naudoti papildinius

Atliekant aukščiau aprašytus testus paaiškėjo keli dalykai, kai reikia patogiau naudoti papildinius.

Iš esmės, jei norite greitai sukurti slankiklį, jums geriau pasitarnauti naudojant „Nivo Slider“, „Master Slider“ arba „Smart Slider 3“..

 • „Master Slider“ suteikia pagrindines funkcijas, kurias lengva naudoti, tačiau jūs negalite padaryti daug daugiau, išskyrus vaizdinius slankiklius.
 • „Nivo Slider“ suteikia daugybę nuostabių funkcijų kurti įvairius slankiklius … remiantis pranešimais, kategorijomis, atvaizdais ir pan. Pati sąsaja labiau pagrįsta formomis ir išskleidžiamaisiais laukais, o ne pateiktais paskutinio slankiklio vaizdais. Vis dėlto su juo dirbti taip greitai.
 • „Smart Slider 3“ paspartina skaidrių kūrimo procesą naudodamas šablonus ir patikimą redaktorių. Taip pat galite greitai prisijungti prie tokių dalykų kaip galerijos, vaizdų aplankai ir „WordPress“ įrašai. Viskas nuo išmanusis vaizdo apkarpymas automatinis vaizdo įrašų paleidimas jau yra nustatytas tam, kad beveik akimirksniu sukurtumėte savo slankiklius.

nivo nustatymai

Kiti žaidėjai – „Soliloquy“, „Slider Revolution“ ir „LayerSlider“ yra labiau linkę suteikti jums viso puslapio projektavimo įrankį, o ne slankiojančią papildinį (be to, jie turi puikius plėtinių priedus)..

slankiosios revoliucijos šablonai

Aš turiu omenyje, kad slankiklio funkcijos yra visos, bet tai tik dalis visų funkcijų rinkinio.

Tai turi ir privalumų, ir trūkumų. Viena vertus, jūs gaunate daugiau funkcijų, kurios gali būti naudingos jums įvairiais būdais. Bet, kita vertus, jei norite tiesiog greitai sukurti puikų slankiklį, jums gali būti sunku, ypač jei jūs tik pradedate savo nuotykius naudodami papildinį..

Galų gale aš įvertinčiau kiekvieno papildinio naudojimo paprastumą taip:

Geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai: naudojimo paprastumas

„Nivo“ slankiklis
Vienatvė
Slankiklio revoliucija
„LayerSlider“
Pagrindinis slankiklis
„Smart Slider 3“
109881010

3. Kainodara

Čia yra kainų lentelė:

Geriausi „WordPress“ skaidrių papildiniai: kainodara

„Nivo“ slankiklis
Vienatvė
Slankiklio revoliucija
„LayerSlider“
Pagrindinis slankiklis
„Smart Slider 3“
* atnaujinimai visą gyvenimą ir palaikymas
0 USD19 USD26 USD25 USD0 USD0 USD
49 USD125 USD125 USD24 USD35 USD
99 USD150 USD
249 USD *250 USD *

Svarbūs dalykai, kuriuos reikia žinoti:

 • Nepriklausomybė parduodama per atitinkamus platinimo kanalus, o ne prekyvietes. Tai reiškia, kad jūs gaunate palaikymą ir atnaujinimus tol, kol prenumeruojate. Pradinis mokėjimas suteikia jums paramą ir atnaujinimus per visus metus. Tą patį galima pasakyti apie „Smart Slider 3“.
 • „Slider Revolution“ ir „LayerSlider“ yra „CodeCanyon“ produktai. Kaip dalį savo licencijos, jūs gaunate šešių mėnesių palaikymą, tačiau visam gyvenimui atnaujinimai.
 • Nemokama „Master Slider“ versija pateikiama per tradicinį „WordPress.org“ palaikymą per forumą.
 • Nors galite siųsti klausimus „WordPress.org“ forume, „Smart Slider 3“ komanda prašo, kad visi palaikymo klausimai prasidėtų žinių bazėje, o po to persikelia į jos svetainės forumą. Panašu, kad į kai kuriuos klausimus bus atsakyta nemokamai vartotojams, tačiau tikroji pagalba visam gyvenimui atitenka mokantiems klientams.

Išvada

Aš tikrai nenoriu būti klišė, bet išvardinti absoliučią aukščiausią įskiepį tarp šių šešių tikrai neįmanoma. Taigi, viskas priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių.

Tačiau, kai reikia pasakyti apie mano asmeninę nuomonę, mano mėgstamiausi yra šie:

Geriausias klasikinis slankusis įskiepis: „Nivo“ slankiklis
Geriausias WP išdėstymo / projektavimo įrankis, kuriame yra slankmačiai: Slankiklio revoliucija
Geriausias nemokamas slankusis papildinys: Pagrindinis slankiklis
Lengviausias naudoti slankiojantis papildinys: „Smart Slider 3“

Ką tu manai? Ar aš ko nors praleidau? Be to, nedvejodami klauskite, jei kiltų klausimų apie šiuos geriausius „WordPress“ slankiojančius papildinius.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector