Palyginami 5 geriausi „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų papildiniai

Palyginami 5 geriausi „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų papildiniai

Palyginami 5 geriausi „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų papildiniai
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Populiariausi „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų papildiniai


Su pasirinktiniai įrašų tipai, savo įprastą „WordPress“ svetainę galite paversti visaverte turinio valdymo sistema. Be to, tinkinti įrašų tipai taip pat įgalins jūsų svetainę įgyti unikalumo ir padės išsiskirti iš visų kitų..

Trumpai tariant, kai tai padaryta teisingai, tinkinti įrašų tipai padeda atkreipti lankytojų dėmesį ir pagerina jų bendrą skaitymo patirtį.

Kas yra tinkinti įrašų tipai ir kaip juos sukurti?

Pradėkime nuo įrašų ir puslapių. Jie yra du dažniausiai „WordPress“ naudojami turinio tipai.

Tokiu būdu tinkintas įrašo tipas yra toks turinys, kurį galite sukurti ir pritaikyti sau.

 • Pvz., Muzikantui gali prireikti savo muzikos albumų ar grojaraščių puslapio. Tam puikiai tinka pasirinktiniai įrašų tipai.
 • Kita vertus, restorano svetainei gali reikėti puslapio, kuriame pateikiamas meniu. Vėlgi, pasirinktiniai įrašų tipai. Galimų scenarijų yra daugybė …

Yra du pagrindiniai būdai, kaip sukurti pasirinktinius įrašų tipus:

Tai galite padaryti pagal kodą arba su papildiniais.

Jei esate kūrėjas ir žinote, kaip rankiniu būdu pridėti savo pasirinktinius pranešimus, jums gerai! Bet tai nebus problema, jei jūs neįsigilinsite į techninius dalykus. Yra daugybė „WordPress“ papildinių, kurie gali tai padaryti už jus.

Be papildomo derinimo, panagrinėkime 5 geriausius „WordPress“ tinkintų įrašų tipų papildinius:

Geriausi „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų papildiniai

1. Tinkinto įrašo tipo vartotojo sąsaja

tinkinto įrašo tipo vartotojo sąsaja

 • Leidžia kurti ir konfigūruoti pasirinktinius įrašų tipus ir pasirinktines taksonomijas.
 • Leidžia pridėti įmontuotas ir pritaikytas taksonomijas skelbimų tipams.
 • Komplektuojamas su pažengusia pašto tipų etikete.
 • Netvarko naujų jūsų pašto tipų ir taksonomijų rodymo. Tai jūs turite padaryti patys.

Vienas iš populiariausių pasirinktinių įrašų ir taksonomijos priedų, esančių oficialiame papildinių kataloge, „Custom Post Type UI“ nemokamai suteikia daugybę puikių parinkčių ir funkcijų..

Šiuo įskiepiu labai lengva naudotis. Įdiegę gausite gražų prietaisų skydelį, kuriame galėsite dirbti, kur lengvai pasiekiamos visos papildinio parinktys ir funkcijos..

Papildinys leidžia kurti naujus įrašų tipus, naujas atitinkamas taksonomijas ir tada redaguoti jau turimus jūsų svetainėje įrašų tipus.

Kitas puikus šio papildinio dalykas yra tas, kad galite importuoti pasirinktinį įrašą, kurį jau turite kitoje svetainėje. Be to, jūsų eksportas yra galimybė.

Vienintelis papildinio neigiamas aspektas yra tas, kad jis NEGALI tvarkyti registruotų žinučių tipų ar taksonomijų jūsų dabartine tema. Tai užregistruos tik jums.

2. WCK pasirinktinių įrašų tipai ir pasirinktinių laukų kūrėjas

WCK pasirinktinių įrašų tipai ir pasirinktinių laukų kūrėjas

 • Įtraukia pasirinktinius įrašų tipus, taksonomijas ir laukus nemokamai.
 • Pateikiami šie laukų tipai: WYSIWYG redaktorius, įkėlimas, tekstas, teksto sritis, pažymėjimas, žymimasis langelis, radijas, numeris, HTML, laiko rinkiklis, telefonas, valiutos pasirinkimas, spalvų rinkiklis, antraštė.
 • Leidžia naudoti kartotuvo laukus ir kartotuvo grupes.
 • Leidžia jums sujungti įrašų tipus su pasirinktinėmis taksonomijomis.

Nemokamas „WordPress“ papildinys, kuris veikia paprastai ir suteikia intuityvią sąsają. Smagu, kad galite atnaujinti į „premium“ versiją, jei jums reikia išplėstinių funkcijų, susijusių su tinkintų įrašų tipais.

Įrašyti naują įrašo tipą yra nesunku. Informacijos suvestinės meniu eikite į WCK ir spustelėkite „Skelbimo tipo kūrėjas“. Ten turite atlikti tik keletą nustatymų, kad pasirinktinis turinys būtų paruoštas. Sukūrę naują įrašą, prietaisų skydelyje jis bus rodomas kaip atskiras meniu punktas, iš kurio galėsite jį dar labiau pritaikyti..

Naudodami nemokamą „WCK“ papildinio versiją, taip pat galite sukurti pasirinktines taksonomijas, laukus ir meta langelius, kuriuos galite gražiai susieti su tinkintais įrašų tipais..

Jei norite daugiau funkcijų, pavyzdžiui, parinkčių puslapių ir papildomų pasirinktinių laukų tipų, turite naujovinti į premium versiją, kuri prasideda nuo 49 USD.

3. Ankštys

ankščių

 • Leidžia kurti ir konfigūruoti pasirinktinius įrašų tipus ir pasirinktines taksonomijas.
 • Leidžia kurti pasirinktinių nustatymų puslapius ir išplėstinio turinio tipus.
 • Galite išplėsti esamo turinio tipus.
 • Galite naudoti įvairius laukų tipus ir sukurti savo.
 • Patogi ir moderni sąsaja.
 • Siūlo integraciją su kitais įskiepiais, tokiais kaip „Polylang“, WPML, „Tabify“ redagavimo ekranas, „Codepress“ administratoriaus stulpeliai, sunkio formos ir kt..

„Pods“ yra dar vienas vartotojui patogus nemokamas papildinys, tinkantis pasirinktiniams įrašų tipams, taksonomijoms ir laukams.

Jis išsiskiria dėl originalios vartotojo sąsajos ir viso proceso, kurį jūs einate naudodami papildinį. Patirtis labiau susijusi su vedliais, o ne su prietaisų skydelio aplinka.

Pods naudoja tai, kas vadinama "ankščių" (staigmena, staigmena), norėdami sutvarkyti visus pasirinktinius įrašų tipus ir taksonomijas, kurias sukuriate naudodami papildinį.

Papildinys taip pat leidžia kurti pasirinktinių nustatymų puslapius ir net išplėstinius turinio tipus (tuos, kurie duomenų bazėje nenaudoja numatytųjų „WordPress“ lentelių, o sukuria savo). Taip pat galite išplėsti esamo turinio tipus, taksonomijas, laikmenas, vartotojus ir net komentarus.

4. Įrankių rinkinių tipai

Įrankių rinkinių tipai

 • Turi modernią ir draugišką sąsają.
 • Pateikia priekinio pašto tipo ekraną, kuris leidžia jums sukurti savo šablonus ir formas.
 • Komplektuojama su įvesties patvirtinimu.
 • Galite nustatyti pasikartojančias lauko grupes.
 • Leidžia susisiekti tarp skirtingų pašto tipų (tėvų ir vaikų struktūros).

Tai aukščiausias aukščiau išvardytų variantų atitikmuo. Be greito palaikymo, taip pat gausite skelbimus iš priekio – funkciją, kuri leis jums lengvai parodyti tinkintą turinį priekinėje dalyje. Galėsite sudaryti šablonus, sąrašus ir archyvus, kad pasirinktos įrašų rūšys lankytojams atrodytų patraukliai.

Kita funkcija, kurią teikia įrankių rinkinys, yra įmontuota įvesties patikra. Kai kas nors užpildys lauką, jis pamatys įspėjimą, jei tekstas neteisingas arba neišsamus. Žmonės negalės judėti į priekį tinkamai neužpildę atsakymo.

Be to, galite nustatyti pasikartojančias lauko grupes ir sujungti visus norimus įrašų tipus.

5. Individualizuotos pašto tipo kūrimo priemonė

pasirinktinio pašto tipo gamintojas

 • Leidžia kurti ir konfigūruoti pasirinktinius įrašų tipus ir pasirinktines taksonomijas.
 • Patogi vartotojui sąsaja.
 • Suteikia jums prieigą prie visų registruotų pasirinktinių pašto tipų ir taksonomijų.
 • Netvarko naujų jūsų pašto tipų ir taksonomijų rodymo. Tai jūs turite padaryti patys.

Šis papildinys yra daug paprastesnis nei kiti šiame sąraše. Tačiau joje pateikiamos visos privalomos pasirinktinių įrašų tipų funkcijos, kurių jums reikia daugeliu atvejų. Šiame papildinyje yra dvi pagrindinės dalys: Skelbimų tipai ir Taksonomijos.

Norint naudotis šiuo įskiepiu, nereikia turėti jokių kodavimo įgūdžių, o viskas pasiekiama per patogią sąsają. Taip pat bus parodyti visi kiti tinkintų įrašų tipai, kuriuos jau esate užregistravę savo svetainėje (net tie, kurie nebuvo sukurti naudojant šį papildinį).

Apskritai, patogus ir funkcionalus sprendimas, ką jis daro.

Ar bandėte bet kurį iš šių papildinių? Kokia buvo jūsų patirtis su jais? 

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector