ManageWP vs Jetpack Tvarkykite vs InfiniteWP vs MainWP vs iThemes Sync – palyginti „WordPress“ valdymo įrankiai

Paleisti vieną „WordPress“ svetainę yra pakankamai sudėtinga, niekada negalvok, kad paleidi dvi, penkias ar net keliolika. Vis dėlto, nors tai iš jūsų pusės reikalauja ekspertų drausmės, tai nėra neįmanoma – ypač pasitelkiant kai kuriuos „WordPress“ valdymo įrankius.


„WordPress“ valdymo įrankiai leidžia stebėti visas savo svetaines iš vienos sąsajos. Įsivaizduokite, kad turite vieną prietaisų skydelį, iš kurio galėtumėte valdyti kiekvieną svetainę vienu metu, panašų į „WordPress“ svetainė, bet turėdami geresnių įrankių ir švaresnę sąsają.

Jei žongliruojate keliose „WordPress“ svetainėse vienu metu, leiskite mums padėti jums palengvinti apkrovą! Apžvelgsime penkis geriausius pasirinktos turinio valdymo sistemos (CMS) „WordPress“ valdymo įrankius – įskaitant naudojimo paprastumą, atnaujinimų valdymą ir daugybę kitų aspektų..

Pradėkime!

„WordPress“ valdymo įrankiai: „ManageWP vs Jetpack“ Tvarkykite vs „InfiniteWP“ arba „MainWP“ ir „iThemes Sync“

Geriausi palyginami „WordPress“ valdymo įrankiai (trumpai tariant)

Jei skubate, galite pasižiūrėti mūsų išvadų santrauką žemiau esančioje lentelėje:

ManageWP vs Jetpack Tvarkyti vs InfiniteWP vs MainWP vs iThemes Sync

„ManageWP“
„Jetpack“ valdymas
„InfiniteWP“
„MainWP“
„iThemes Sync“

* Laisvojoje pakopoje.** Mes priėmėme redakcinį sprendimą prijungti „iThemes Sync“ per pusę taško, nes buvo apribotas svetainių skaičius laisvoje pakopoje. Priešingu atveju jis būtų susietas su „MainWP“ esant 4,5 iš 5 arba 5.
Kainos modelisFreemiumLaisvasFreemiumFreemiumNemokamas + mokamas
# palaikomų svetainių *NeribotaNeribotaNeribotaNeribota10
Patikimumas42343
Lengva naudoti55245
Įskiepio valdymas55555
Atnaujinimo valdymas52555
BENDRA4,753.53,754.54 **

Kiekvieną iš šių „WordPress“ valdymo įrankių įvertinome nuo vieno iki penkių pagal patikimumą, naudojimo paprastumą, papildinių ir atnaujinimų valdymą – tada šie balai buvo sudedami, kad būtų gautas bendras rezultatas.

Patikimumo skyriuose bendrai aptarsime, ar kiekviena platforma leidžia tinkamai valdyti savo svetaines įtraukiant tokius pagrindinius kriterijus kaip atsarginės kopijos, sauga, našumas ir bendradarbiavimas. Papildinio ir atnaujinimo valdymas bus aptariami atskirai.

Geriausi palyginami „WordPress“ valdymo įrankiai (visiškai)

Pažvelkime į penkis „WordPress“ tvarkymo įrankius – pabaigai tiksliai žinosite, kuris iš jų yra jums tinkamiausias pasirinkimas.

„ManageWP“ („Freemium“)

„WordPress“ valdymo įrankiai: „ManageWP“

„ManageWP“ buvo įkurta 2010 m. – tuo metu, kai rinkoje buvo labai mažai „WordPress“ valdymo įrankių – vartotojams pateikti paprastą sprendimą, kuris galėtų padėti efektyviai valdyti kelias svetaines. Per pirmąjį savo verslo mėnesį jie pritraukė daugiau nei 100 000 svetainių – vadinkime tai didžiuliu pasisekimu, bet pažiūrėkime, kaip ji atidžiai prižiūrima.

Patikimumas

Paprasčiau tariant, „ManageWP“ yra vienas patikimiausių galimų „WordPress“ valdymo įrankių. Jo nemokama pakopa sukuria vieno mėnesio atsarginę kopiją kiekvienai jūsų svetainei ir suteikia galimybę jums suaktyvinti arba išjungti parinktį atskirai, jei reikia – nors mes negalime įsivaizduoti, kodėl norėtumėte!

Jūsų pagrindiniame „ManageWP“ prietaisų skydelyje taip pat yra informacijos, kuri gali būti naudojama galimai optimizacijai, įskaitant nepageidaujamų komentarų jūsų puslapiuose skaičių, bendrą kiekvienos iš jūsų svetainių peržiūrų skaičių – tai gali padidinti jūsų duomenų bazę – ir bendrą duomenų bazės dydį. Visus šiuos dalykus galima nustatyti paspaudus mygtuką:

„managewp“ optimizavimas

„ManageWP“ taip pat suteikia galimybę sekti analizę iš prietaisų skydelio. Pagal numatytuosius nustatymus įrankis naudoja savo metodą jūsų puslapio peržiūroms skaičiuoti, tačiau jis taip pat gali prisijungti prie jūsų Google analizė sąskaitą, kad galėtumėte pateikti išsamesnę informaciją.

Galiausiai, naudodamiesi prietaisų skydeliu, galite atlikti tiek našumo, tiek saugos patikrinimus, pasirinkdami nuosavybę ir eidami į tuos skirtukus:

„managewp“ našumo patikrinimas

Redaktoriaus pastaba. Kad ir kaip gerai, „ManageWP“ turi savo žagsulius nors kartą. Pavyzdžiui, prieš kurį laiką jie aplaužė mūsų temų demonstracines svetaines „ThemeIsle“, ir tai sukėlė "šiek tiek nepatogumų."

Lengva naudoti

„ManageWP“ yra nepaprastai paprasta naudoti. Platformoje yra lengva judėti, joje yra naudingų patarimų, padėsiančių paaiškinti, kaip veikia kiekvienas skyrius.

Taip pat yra išsami dokumentacija galima, jei jums reikia papildomų nurodymų, susijusių su bet kuriuo veiksmu. Apskritai, mes įsitikinę sakydami, kad įprastas „WordPress“ vartotojas per trumpą laiką galėtų sužinoti „ManageWP“ pranašumus ir trūkumus..

Įskiepio valdymas

Visi papildiniai, kuriuos reikia atnaujinti, bus rodomi pagrindiniame „ManageWP“ prietaisų skydelyje, ir jie gali būti mikrotvarkomi, einant į kiekvienos svetainės nustatymus. Čia galite suaktyvinti, išjungti ir ištrinti visus norimus papildinius ir įtraukti naujus naudodamiesi meniu, kuriame yra „WordPress.org“ saugykla, debesų saugykla ir seni seni URL arba ZIP failai..

Vienintelis dalykas, ko negalite padaryti naudodamas „ManageWP“, yra pakeisti kiekvieno papildinio unikalius nustatymus – tam vis tiek turėsite eiti į įprastą „WordPress“ prietaisų skydelį..

Atnaujinimo valdymas

„WordPress“ pagrindiniai atnaujinimo pranešimai pasirodys pagrindiniame „ManageWP“ prietaisų skydelyje, kai tik prisijungsite, ir galėsite stebėti, ar jūsų svetainėse veikia skirtingos versijos, patikrindami apžvalgos juostą kairėje ekrano pusėje..

tvarkyti atnaujinimus

Išvada

Nepaisant laisvojo įrankio, „ManageWP“ savo laisvojoje pakopoje turi daugybę funkcijų. Be to, jis puikiai tinka naudoti neribotam skaičiui „WordPress“ svetainių, išskyrus keletą unikalių funkcijų, kurioms reikia papildomų priedų, tačiau dauguma vartotojų galėtų apsieiti be jų visiškai.

Be to, paprastas „ManageWP“ naudojimas išlieka pagrindiniu pardavimo tašku. Kalbant apie „WordPress“ valdymo įrankius, mes rekomenduotume šį įrankį vartotojams, norintiems visapusiškos patirties be staigios mokymosi kreivės..

Eikite į „ManageWP“

„Jetpack“ valdymas (nemokamas)

reaktyvinė skraidyklė

„Jetpack Manage“ gali reikalauti įspūdingos kilmės knygos, atsižvelgiant į tai, kad ją sukūrė Automattic. Tačiau šis įrankis naudojasi kiek kitokiu požiūriu nei kiti įtraukimai mūsų sąraše – jūsų svetainių stebėjimas vykdomas iš jūsų „WordPress.com“ informacijos suvestinę, o ne savarankišką „WordPress“.

Patikimumas

Kaip ir tikėtasi, „Jetpack Manage“ patikimai veikia tinkamai. Nors ji negali teigti, kad turi tokio paties lygio funkciją kaip „ManageWP“, ji vis tiek veikia gerai.

Norėdami gauti prieigą prie pagrindinių funkcijų, turėsite įdiegti „Jetpack“ papildinį į savo priglobtą „WordPress“ svetainę, ją suaktyvinti, tada susieti su „WordPress.com“ paskyra iš administratoriaus pulto. Kai svetainė bus baigta, naršydami „Mano svetainių“ skirtuką „WordPress.com“, svetainė pasirodys jūsų ypatybių sąraše. Čia spustelėję savo svetainę atidarysite naują informacijos suvestinę su išsamia analize:

„jetpack“ valdyti statistiką

„Jetpack Manage“ taip pat suteikia galimybę modifikuoti įprastus „WordPress“ parametrus iš prietaisų skydelio, taip pat kurti naujus tinklaraščių įrašus ar puslapius – nors ir neįjungus jokių išsamesnių funkcijų jūsų savarankiškame diegime, tokiose kaip vaizdo kūrimo priemonės.

Lengva naudoti

Jei prieš pereidami prie savarankiškai teikiamos „WordPress“ apsipratote su WordPress.com, naudodamiesi „Jetpack Manage“ galėsite pasivaikščioti parke. Visos jos parinktys yra lengvai suprantamos, ir jūs galite greitai perjungti svetaines, naudodamiesi ja, naudodamiesi skirtuku Mano svetainės.

Įskiepio valdymas

Nepaisant to, kad dirbama tik su „WordPress.com“ užpakaline programa, „Jetpack Manage“ leidžia stebėtinai gerai tvarkyti jūsų pačių priglobtų įrenginių papildinius. Skirtuke „Įskiepiai“ yra visų įdiegtų elementų sąrašas ir yra parinktys juos atnaujinti atskirai, vienu metu ar net įgalinti automatinius atnaujinimus, be kai kurių bendrųjų nustatymų:

„jetpack“ valdyti papildinius

Nors noras nustatyti visus jūsų įskiepius į automatinį atnaujinimą gali būti stiprus, mes rekomenduojame atsargiai elgtis su šiuo parametru – rizikuojate sukelti suderinamumo klaidų, jei vienas iš jūsų papildinių nežais gerai su kitais po atnaujinti.

Atnaujinimo valdymas

Nepaisant to, kad puikiai parodo įskiepių valdymą, „Jetpack Manage“ šiuo metu nepalaiko pagrindinių atnaujinimų (nors jie, matyt, yra dirbant prie jo būsimam atnaujinimui). Tai reiškia, kad turėsite eiti į kiekvieną svetainę ir neautomatiškai ją atnaujinti, kai aplink pasirodys kiekviena nauja versija – nebent esate įgalinę automatinius atnaujinimus savo svetainės galiniame gale, tai yra.

Išvada

„Jetpack Manage“ yra labai paprasta pasiimti, jei jau esate susipažinęs su WordPress.com, ir ji nepaprastai gerai tvarko įskiepių valdymą. Nepaisant šių pakilimų, mums nėra gana patogu jį visiškai rekomenduoti dėl to, kad trūksta pažangių funkcijų, tokių kaip pagrindinių atnaujinimų tvarkymas, ir jos pasvirimas į WordPress.com – daugybė vartotojų jau seniai baigė „WordPress.com“ ir nelinkę to daryti. kad vėl susitvarkytų. Nepaisant to, „Jetpack“ taip pat siūlo nemažai įdomių priedų funkcijų, tokių kaip kasdieninės atsarginės kopijos ir pagerinta apsauga nuo šlamšto.

Eikite į „Jetpack“

„InfiniteWP“ („Freemium“)

„InfiniteWP“

„InfiniteWP“ buvo paleista praėjus dvejiems metams po to, kai „ManageWP“ pradėjo „WordPress“ valdymo įrankių aukso pylimą. Per tris mėnesius „InfiniteWP“ sukaupė garbingą 10 000 svetainių platformoje – skaičius išaugo iki daugiau nei 500 000 2016 m..

Patikimumas

„InfiniteWP“ suteikia galimybę tvarkyti neribotą skaičių „WordPress“ svetainių, kurti visų jų atsargines kopijas iš vieno ekrano ir patalpinti svetaines į priežiūros režimą.

Nors jo funkcijų rinkinys yra tinkamas, „InfiniteWP“ nemokamame lygmenyje yra keletas funkcijų, kurios įtrauktos į kitus sprendimus – analizės informaciją, greičio patikrinimus, komentarų valdymą, stebėjimo laiką ir suplanuotas atsargines kopijas. Kai kurių iš šių variantų trūkumas yra suprantamas, atsižvelgiant į tai, kad mes kalbame apie nemokamą paslaugą, tačiau analizės informacija ir komentarų tvarkymas yra gana dideli visų „WordPress“ valdymo įrankių pasiūlymai..

Nepaisant to, „InfiniteWP“ šviečia, kai reikia jūsų prietaisų skydelio saugos stebėjimo. Tai gali apriboti prieigą tik prie konkrečių IP, priversti HTTPS, naudoti dviejų faktorių autentifikavimą ir siųsti jums pranešimus el. Paštu kiekvieną dieną arba savaitę arba visiškai juos išjungti, jei bus prieinamų galimų naujinių:

begalinis saugumas

Tačiau, nors šios saugos funkcijos yra fantastiškos, jei jums reikia suteikti prieigą keliems bendradarbiams, verta pažymėti, kad jos yra tik tokios stiprios, kaip saugos praktika, kurią vykdote kiekvienoje „WordPress“ svetainėje..

Lengva naudoti

Trumpai tariant, „InfiniteWP“ nėra lengva įdiegti, o jo kreivė yra aukšta. Galimi trys diegimo būdai, vienas iš jų apima „cPanel“ kredencialų pasidalinimą. Taip pat yra rankinis nustatymas ir parinktis, reikalaujanti įdiegti papildinį „WordPress“ svetainėje – mes pasirinkome tą metodą savo bandymui, o vėliau turėjome įdiegti antrą papildinį..

sukurti be prisijungimo

Nors diegimo programos papildinys prižiūri jūsų ranką viso proceso metu, nė viena iš šių parinkčių nėra labai draugiška mažai patirties turintiems vartotojams – kurie už mūsų pinigus yra patys svarbiausi vartotojai.

Dabar „InfiniteWP“ administratoriaus skydelyje nėra sunku naršyti (nors jo išdėstymą būtų galima šiek tiek patobulinti) – vis dėlto jame nėra nuorodų į savo dokumentus, skirtus naujiems vartotojams. Norėdami juos pasiekti, turėsite grįžti į „InfiniteWP“ pagrindinį puslapį ir naršyti visą poraštę..

Įskiepio valdymas

Teigiamai pažymėtina, kad „InfiniteWP“ gerai veikia, kai reikia valdyti papildinius. Iš vieno skirtuko galite lengvai valdyti visų savo ypatybių papildinius ir temas – tai leidžia įjungti, išjungti ar ištrinti visus norimus papildinius, taip pat tvarkyti atnaujinimus..

Atnaujinimo valdymas

Prisijungę prie „InfiniteWP“ administratoriaus skydelio, pirmas dalykas, kurį pamatysite, yra „Atnaujinimų“ skiltis, kurioje pateikiamos visų svetainių su veiksmais, kurių reikia imtis, apžvalga:

begaliniai atnaujinimai

Tai reiškia, kad neįmanoma praleisti kai kurias svetaines reikia atnaujinti, nebent sąmoningai stengiatės nepaisyti šios skilties. Be to, taip pat galite sukonfigūruoti el. Pašto priminimus, susijusius su bet kokiais pagrindiniais diegimų, papildinių ir temų atnaujinimais.

Išvada

„InfiniteWP“ siūlo keletą svarbių saugos funkcijų, kurios praverčia keliems bendradarbiams, taip pat stiprų papildinių, temų ir pagrindinių failų atnaujinimo valdymą. Tačiau nepatyrusiems vartotojams gali būti sunku įdiegti šį įrankį ar rasti reikalingą dokumentaciją, norint išsiaiškinti, kaip juo naudotis..

Be to, kelios funkcijos, kurios turėtų būti prieinamos pagal numatytuosius nustatymus, tokios kaip analizė, yra parduodamos nemokamos pakopos viršuje kaip priedai. Jei nė vienas iš šių dalykų jūsų negąsdina, o jums reikia tik valdymo įrankio, kuris gali tvarkyti atsargines kopijas ir atnaujinimus, „InfiniteWP“ gali būti jums.

Eikite į „InfiniteWP“

„MainWP“ („Freemium“)

„MainWP“

„MainWP“ yra vienas iš tų „WordPress“ valdymo įrankių, kuris yra visiškai atvirojo kodo ir didžiuojasi savo vartotojo privatumo apsauga. Tai yra savarankiškas sprendimas, veikiantis vien tik „WordPress“ ir priklausantis nuo papildinių sistemos, kad būtų galima prisijungti tarp jūsų svetainių – viena svetainė veikia kaip jūsų „MainWP“ mazgas, o kitos tampa tinklo dalimi naudojant atskirą papildinį, įgalinantį sąveiką..

Patikimumas

Šis įrankis siūlo puikų funkcijų rinkinį, įskaitant prieigą prie visų jūsų svetainių vienu spustelėjimu ir atsarginę sistemą, veikiančią su trimis skirtingais papildiniais, ir palaiko planavimą, turinį ir vartotojo valdymą..

mainwp tvarkaraštis

Atsižvelgiant į tai, kad tai yra savarankiško tinklo pasirinkimas, jis yra tik toks pat patikimas kaip ir jūsų prieglobos teikėjas. Jei serveris, kuriame yra jūsų „MainWP“ prietaisų skydas, patiria prastovas, negalėsite jo pasiekti, kol problema nebus išspręsta – tai taip pat gali paveikti suplanuotas atsargines kopijas, nors tikimybė, kad tai įvyks, yra menka.

Viena iš mėgstamiausių „MainWP“ funkcijų yra paskutinių įrašų ir paskutinių puslapių skyrių įtraukimas, leidžiantis jums sekti naujausius „WordPress“ svetainių pokyčius, nereikia naršyti po atskiras kiekvieno iš jų dalis..

Lengva naudoti

Kadangi „MainWP“ veikia tik „WordPress“, naujiems vartotojams neturėtų kilti problemų dėl virvių mokymosi. Įdiegę „MainWP“ papildinį pagrindiniame serveryje, prietaisų skydelyje pasirodys atitinkamas skirtukas, kuriame yra visos jo parinktys. Yra net skirtukas, kuris nukreipia jus į „MainWP“ dokumentacijos centrą, kuris yra tinkamai išmatuotas:

mainwp dokumentacija

Įskiepio valdymas

Visi iki šiol aprašyti „WordPress“ valdymo įrankiai įskiepių valdymą tvarko aplombu, o „MainWP“ nėra išimtis. Informacijos suvestinės skirtukas „Papildiniai“ leidžia atnaujinti papildinius kiekvienoje svetainėje arba visame pasaulyje – nors jūs taip pat galėtumėte juos atnaujinti atskirai, jei norite.

Yra net toks nustatymas, kuris leidžia nepaisyti nustatyto laikotarpio pranešimų apie atnaujinimus. Tai gali būti naudinga, jei atidarote pagrindinį atnaujinimą, kol įsitikinsite, kad visos suderinamumo klaidos buvo pašalintos.

Be to, „MainWP“ net praneša jums, kai gali būti atsisakyta temų ar papildinių, patikrindami, kada pasirodė paskutinis jų atnaujinimas. Jei per visus metus nebuvo atlikta naujų atnaujinimų, „MainWP“ daro prielaidą, kad jie gali būti pasenę, ir parodo jums įspėjimą.

Atnaujinimo valdymas

Bendrojo „WordPress“ atnaujinimo su „MainWP“ galimybės yra minimalios. Įrankis apima skirtuką Atnaujinimai, kad jus informuotų apie visus svarbiausius leidimus, ir ragina atnaujinti savo svetaines, jei reikia. Tai paprasta ir veikia!

Išvada

„MainWP“ yra puikus įrankis vartotojams, mėgstantiems vengti programinės įrangos kaip paslaugų („SaaS“) sprendimų. Jis siūlo daugybę funkcijų, kelis plėtinius, jei jums reikia kokių nors patobulintų funkcijų, ir veikia kartu su įprastine „WordPress“ – tai reiškia, kad jums nereikia išmokti visiškai naujos platformos, kad galėtumėte naudoti sprendimą. Kai būsite įpratę prie papildinio sąsajos, būsite pasiruošę naudoti!

Eikite į „MainWP“

„iThemes Sync“ (galima nemokamai su papildomais planais)

„iThemes Sync“

Sinchronizuoti yra dar vienas produktas „iThemes“ žinomų „WordPress“ įrankių serijoje, apimantis „BackupBuddy“ (mes jį čia išbandėme, palyginti su kitais populiariais atsarginių kopijų sprendimais), „Security Pro“, Mainai, taip pat keletą savo temų.

Patikimumas

„iThemes Sync“ yra tvirtas produktas, galintis tvarkyti jūsų atnaujinimus, atsargines kopijas, saugą, turinį, vartotojus ir komentarus iš vienos prietaisų skydelio..

Dėl atsarginių kopijų kūrimo ir saugos reikia nustatyti „iTheme“ „BackupBuddy“ ir „Security Pro“ papildinius – ir nors jie abu atlieka gana padorų darbą, kai kuriems vartotojams tai gali sukelti papildomą vargo. Be šios funkcijos „iThemes Sync“ iš esmės leidžia tvarkyti tik centralizuotus atnaujinimus.

Lengva naudoti

Kai kuriais atvejais nereikia nustatyti papildomų papildinių, „iThemes Sync“ yra nepaprastai paprasta naudoti. Jame yra moderni sąsaja, kurioje rodoma visa jums reikalinga informacija, nereikia jos kasti.

ithemes sinchronizuoti pagrindinis

Kiekviena parinktis yra aiškiai nustatyta, ir nėra daug papildomų funkcijų. Tai reiškia, kad vargu ar susidursite su tuo, ko nežinote, kaip naudoti.

Įskiepio valdymas

„IThemes Sync“ papildinių valdymas yra labai paprastas. Viso tinklo atnaujinimus galite tvarkyti naudodami pagrindiniame skirtuke Atnaujinimai, esantį prietaisų skydelyje …

„ithemes“ sinchronizuoja atnaujinimus

… arba eikite per juos atskirai, patikrindami kiekvieną svetainę ir eidami į jų papildinių skirtuką. Tai apima visas jūsų įprastos „WordPress“ prietaisų skydelio parinktis ir beveik tas pats temoms.

Atnaujinimo valdymas

Pagrindiniame „iThemes Sync“ prietaisų skydelyje yra pranešimas, kai yra pagrindiniai atnaujinimai. Jei tokių yra, galėsite juos pritaikyti skirtuke Atnaujinimai, kartu su bet kokiais galimais temos ir papildinių naujiniais..

„iThemes Sync“ taip pat apima paprastus visų jūsų naujinių žurnalus, kurie seka datas ir versijų numerius.

Išvada

Paskutinis „WordPress“ valdymo įrankių sąrašo įrašas siūlo tinkamą funkcionalumą ir modernią, naudingą sąsają – tam trukdo tik tai, kad reikia įdiegti papildomus papildinius, kad būtų galima tvarkyti atsargines kopijas ir saugumą. Jei neprieštaraujate peržvelgdami šiuos (žinoma, paprastus) papildomus lankus, būsite patenkinti rezultatais.

Eikite į „iThemes Sync“

Apibendrinant

Kelių „WordPress“ svetainių žongliravimas vienu metu nėra paprasta užduotis. Turite sekti atnaujinimus ir peržiūrėti visą jų turinį, taip pat daugybę kitų įsipareigojimų. „WordPress“ valdymo įrankiai, kuriuos mes aprašėme šiame kūrinyje, leidžia efektyviai atlikti visas šias pareigas.

Peržiūrėkime trumpą kiekvieno įrankio pranašumų apžvalgą:

„ManageWP“: Mūsų rekomenduojamas įrankis, kuris yra puikus ir nepaprastai paprastas naudoti.

„iThemes Sync“: Šiuolaikiškas įrankis, veikiantis kartu su kitais „iThemes“ papildiniais, užtikrinantis gerą visapusišką patirtį.

„InfiniteWP“: Šiek tiek sudėtinga, tačiau siūlo aukštą saugos ir atnaujinimo funkciją, taip pat tinkamas atsargines kopijas.

„MainWP“: Atvirojo kodo, „WordPress“ pagrįstas sprendimas su pilnu funkcijų rinkiniu.

„Jetpack“ valdymas: Puikiai tinka gerbėjams „WordPress.com“ kurie nori valdyti papildinių valdymą ir naujus įrašus iš vienos sąsajos. Be to, jei pasirinksite vieną iš mokamų „Jetpack“ planų, gausite kasdienes atsargines kopijas ir apsaugą nuo šlamšto, o tai reiškia didelę nuolatinę svetainės apsaugą.

Jei nenorėtumėte skaitmeninio šių „WordPress“ valdymo įrankių įvertinimo, mes įvertinome kiekvieną sprendimą jums. Dar kartą, čia yra suvestinė lentelė su mūsų išvadomis:

Palyginti „WordPress“ valdymo įrankiai

„ManageWP“
„Jetpack“ valdymas
„InfiniteWP“
„MainWP“
„iThemes Sync“

* Laisvojoje pakopoje.** Mes priėmėme redakcinį sprendimą prijungti „iThemes Sync“ per pusę taško, nes buvo apribotas svetainių skaičius laisvoje pakopoje. Priešingu atveju jis būtų susietas su „MainWP“ esant 4,5 iš 5 arba 5.
Kainos modelisFreemiumLaisvasFreemiumFreemiumNemokamas + mokamas
# palaikomų svetainių *NeribotaNeribotaNeribotaNeribota10
Patikimumas42343
Lengva naudoti55245
Įskiepio valdymas55555
Atnaujinimo valdymas52555
BENDRA4,753.53,754.54 **

Kuris iš šių „WordPress“ valdymo įrankių yra jūsų mėgstamiausias? Pasidalinkite savo pasirinkimais su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map