Kuris yra geriausias „WordPress“ iššokančiojo papildinys? Palyginti 4 geriausi sprendimai

Kuris yra geriausias „WordPress“ iššokančiojo papildinys? Palyginti 4 geriausi sprendimai

Kuris yra geriausias „WordPress“ iššokančiojo papildinys? Palyginti 4 geriausi sprendimai
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Mylėkite juos ar nekenkite, el. Pašto prenumeratos iššokantys papildiniai tiesiog atlieka savo darbą. Ir jie gerai atlieka savo darbą. Taigi gerai iš tikrųjų tai pranešama apie 600 proc. padidėjimą konversijų rodiklius, susijusius tik su tinkamos el. pašto rinkodaros strategijos įgyvendinimu, matyti nedažnai.


Nepaisant to, jei norite gauti geriausią savo svetainės „WordPress“ iššokantįjį papildinį, greitai sužinosite, kad ne visi jie sukurti lygūs. Arba tiksliau, jei pasirinksite sau palankų sprendimą, jūs tik nusivilsite bandydami jį pritaikyti jūsų poreikiams, net neužsimindami apie naudingų rezultatų pateikimą..

Taigi čia yra šios dienos įrašas:

Čia aš palyginu keturis geriausius el. Pašto prenumeratos iššokančius papildinius rinkoje ir įvardijant geriausią „WordPress“ iššokantįjį papildinį sudėties.

Kuris yra geriausias „WordPress“ iššokančiojo papildinys?

Pastaba. Šis palyginimas buvo parašytas remiantis tiesiogine patirtimi dirbant su papildiniais. Tačiau, sąžiningai kalbant, aš kai kuriuos iš jų naudoju plačiau nei kitus. 

Čia pateikiamos funkcijos, privalumai ir trūkumai bei bendras sprendimas, kas turėtų naudoti kiekvieną iš šių „WordPress“ el. Pašto prenumeratos iššokančiųjų papildinių:

Kuris yra geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys:

1. „Elementor Pro“ (elementor.com)

„Elementor“ yra vienas populiariausių egzistuojančių „WordPress“ puslapių kūrėjų (tai taip pat mes naudojame čia, „CodeinWP“). „Elementor Pro“ yra aukščiausios kokybės šio papildinio versija, kuri, be daugelio kitų funkcijų, taip pat siūlo pilną maitinimą „Popup Builder“.

Kadangi pirmiausia „Elementor“ yra puslapio kūrėjas, pastebėsite, kad jis turi absoliučiai lanksčiausią, vaizdinį „drag and drop“ iššokančiųjų langų kūrimo priemonę. Nors kiti šio sąrašo įrankiai siūlo „nuvilkti“, bet nė vienas iš jų nėra arti „Elementor“!

„Elementor Pro Popup Builder“

Tačiau dėl tos pačios priežasties „Elementor“ nėra toks stiprus, kai reikia analizuoti ir analizuoti A / B, nes… na, jų nėra. Taigi toks kompromisas, kurį matysite, pasirodys dar kelis kartus – jūs gausite dizaino laisvę, tačiau įtaisyto stebėjimo sąskaita.

„Elementor Pro“: „Popup Builder“ – funkcijos

„Elementor Popup Builder“ yra pagrindinio „Elementor Pro“ papildinio dalis – tai nėra kažkokia atskira funkcija, kurią turite įdiegti.

Kai einate kurti naują iššokantįjį langą, galite pasirinkti iš vieno iš „Elementor“ iš anksto pastatytų iššokančiųjų šablonų arba galite sukurti savo dizainą nuo nulio:

„Elementor“ iššokantys šablonai

Kai pasirinksite pradžios tašką, pateksite į įprastą „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės sąsają su viena nauja funkcija – specialia Iššokančiųjų parametrų nustatymai sritį, kurioje galite koreguoti iššokančiuosius langus…

 • Padėtis
 • Elgesys
 • Dydis
 • Ir tt.

Pvz., Galite naudoti šią skiltį, norėdami sukurti pranešimų juostą arba skaidrę, o ne tradicinį „lightbox“ iššokantįjį langą:

„Elementor“ iššokančių parametrų nustatymai

Be to, galite naudoti visus įprastus „Elementor“ valdiklius, pasiekti visas išsamias projektavimo funkcijas ir pan. Tai yra labai naudinga, nes reiškia, kad galite naudoti savo iššokantįjį langą beveik viskam, todėl „Elementor“ yra geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys iš dizaino perspektyva.

Pvz., Jei norite sukurti iššokantį el. Pašto el. Laišką, galite pridėti Forma valdiklį ir prijunkite jį prie savo el. pašto rinkodaros paslaugos. Arba galite sukurti CTA iššokantįjį langą ir pridėti skubumą Atgalinis skaičiavimas valdiklis.

Kai būsite pasirengę paskelbti iššokantįjį langą, galėsite sukonfigūruoti Skelbti nustatymus, kurie leidžia nukreipti ir suaktyvinti iššokančius langus.

Be tikslinio „WordPress“ turinio (pvz., Kategorijų, atskirų įrašų, pagrindinio puslapio ir kt.), Taip pat galite nustatyti išsamų Trigeriai:

„Elementor“ iššokančiųjų mygtukų parinktys

Ir Išplėstinės taisyklės suteiksite daugiau galimybių kontroliuoti, kas mato jūsų iššokančius langus, pvz., nukreipti į konkrečius nukreipėjus arba apriboti, kaip dažnai individualus vartotojas mato iššokančius langus:

„Elementor“ iššokančios išplėstinės taisyklės

Kai paspausite Sutaupyti & Uždaryti, jūsų iššokantis popierius yra tiesiogiai rodomas.

Vėlgi, vienintelis pastebimas trūkumas yra tai, kad trūksta jokios analizės ar A / B testų.

„Elementor Pro“: „Popup Builder“ – privalumai ir trūkumai

�� Pros

 • Sukurkite savo iššokančius langus naudodami vaizdinį nuvilkimo redaktorių
 • Absoliučiai geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys, kai kalbama apie projektavimo parinktis (nes galite naudoti pilnai veikiančią „Elementor“ sąsają)
 • Galite naudoti visus įprastus „Elementor“ valdiklius (įskaitant papildomi valdikliai pridedama su trečiųjų šalių įskiepiais, kaip Sizzify)
 • Galite sukurti bet kokio tipo iššokančius langus, įskaitant „lightbox“, dviejų pakopų, skaidrių įtaisus, pranešimų juostas ir kt.
 • Jame yra didelis pasirinkimas taikymo ir paleidimo taisyklių, įskaitant galimybę suaktyvinti iššokančius langus mygtuko paspaudimais įprastuose „Elementor“ projektuose.
 • Jūs gausite prieigą prie visų kitų „Elementor Pro“ funkcijų už tą pačią kainą (pvz., Temos kūrimą)

Suvart

 • Nėra įmontuoto analizės stebėjimo
 • Neįtaisytas A / B bandymas

Kas turėtų naudoti „Elementor Pro“: „Popup Builder“?

„Elementor Pro“ yra geriausias pasirinkimas, jei norite kuo labiau kontroliuoti iššokančiųjų langų dizainą ir naudojimą. Naudodamiesi „Elementor Pro“, galite sukurti iššokančiuosius langus, skirtus viskam, pradedant el. Pašto pasirinkimu ir baigiant CTA, prisijungimo formomis, kontaktų formomis, amžiaus tarpsniais … rimtai – viskas.

Be to, „Elementor“ yra vienas lanksčiausių „WordPress“ puslapio kūrėjų ir jūs galite pasiekti visas įprastas dizaino ir stiliaus parinktis. Taigi, kad dizainas būtų jūsų pačių sukurtas, joks kitas įrankis šiame sąraše nėra artimas.

Taigi, jei vertinate tuos du dalykus, „Elementor“ padarys jus laimingus.

Tačiau kai „Elementor Pro“ nėra geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys, kai reikia analizuoti ir atlikti A / B testavimą. Jei norite, kad būtų galima greitai pamatyti iššokančiųjų langų konversijų rodiklius tiesiai prietaisų skydelyje ir (arba) atlikti A / B testus, „Elementor Pro“ greičiausiai ne jums. Tai galite padaryti naudodamiesi „Google Analytics“ arba „Google Optimize“. Tai nėra beveik taip patogu kaip kiti įrankiai.

„Elementor Pro“ prasideda nuo 49 USD už naudojimąsi vienoje svetainėje ir svyruoja iki 199 USD, jei norite naudoti neribotose svetainėse.

TAIP PAT SKAITYKITE �� Mūsų „Elementor“ apžvalga

2. „OptinMonster“ (optinmonster.com)

„OptinMonster“ yra el. Pašto prenumeratos iššokantis papildinys, kurį ilgą laiką naudojame čia „CodeinWP“. Bet ne tik čia, ją taip pat turime „JustFreeThemes“, „ThemeIsle“ ir tikriausiai ją perkelsime į „Revive.Social“..

Apibendrinant tai vienu sakiniu, „OptinMonster“ tiesiog veikia. Nėra jokių juokingų klaidų, nėra sunkiai suprantamų funkcijų, nėra negražių šablonų ir tt Naudodami „OptinMonster“, jūs tiesiog gausite tikslų funkcijų ir galimybių diapazoną, kurie gali padėti sudaryti jūsų el. Pašto sąrašą..

Tam tikra prasme „OptinMonster“ yra el. Pašto „optin“ papildinių „Apple“.

optinmonsteris

„OptinMonster“ – funkcijos

 • Keli skirtingi optin formų ir dėžučių tipai, ne tik iššokantys langai. Be to, jie palaiko „drag and drop“ redagavimą.

optinmonster iššokantis šablonas

 • Integruotas A / B padalijimų tikrinimo modulis – galite išbandyti bet kurį formos elementą atskirai ar net sudėti dvi visiškai skirtingas formas vienas prieš kitą..
 • Išeiti iš ketinimo funkcijos – rodoma forma lankytojui, kai jis tik ruošiasi išeiti iš puslapio.
 • Keli formos rodymo suaktyvintojai – parodykite formą po X sekundės, po to, kai sumažinsite X kiekį, po to, kai lankytojas spustelės nuorodą ir dar daugiau.

optinmonsterio sąlygos

 • Integruota analizė – peržiūrėkite paspaudimus, rodinius, konversijas ir kt.

optinmonster analitika

 • Taikymas puslapio lygiu – formas rodyti tik konkrečiuose puslapiuose.
 • Mobilieji iššokantys langai – ne tik mobiliesiems optimizuoti standartiniai iššokantys langai, bet ir visiškai pritaikyti mobiliesiems įrenginiams skirti iššokantys langai.
 • Integruota su visais populiariais el. Pašto paslaugų teikėjais („MailChimp“, „AWeber“ ir kt.).

Gerai, sustosime čia naudodamiesi funkcijomis, nors aš tik subraižau paviršių. Jei norite gauti visa ko esmę, tai yra a visas „OptinMonster“ funkcijų sąrašas.

„OptinMonster“ – privalumai ir trūkumai

�� Pros

 • Puikios formos pritaikymo parinktys. Pasirinkę šabloną, galite beveik viską pakoreguoti. Pakeiskite vaizdus, ​​formos laukus, pateikite privatumo pareiškimą, suderinkite dalykus ir tt.
 • Galite pasirinkti, kas turėtų pamatyti nurodytą formą: nauji vartotojai ar grįžtantys asmenys, žmonės, kurie peržiūrėjo X puslapius, lankytojai iš tam tikros vietos ir dar daugiau. Iš esmės galite sukurti sau gana pažangias struktūras.
 • Formos redagavimas iš priekio (žiūrėkite, kaip jūsų forma atrodo, kai dirbate su ja).
 • Formos rodymo aktyvikliai. Jie veikia išties gražiai, leidžiant parodyti formą reikiamu momentu (atsižvelgiant į vartotojo elgesį, laiko praleidimą puslapyje, kiek jie nuslinko ir t. T.)
 • Yra tinkintų mobiliųjų langų. Daugelio rinkoje esančių įrankių formos yra universalios ir patogios mobiliesiems, tačiau „OptinMonster“ žengia toliau su savo specialiaisiais mobiliųjų telefonų langais..

Suvart

 • Kalbant apie geriausią „WordPress“ iššokantįjį papildinį, tai nėra pats „WordPress“ papildinys. Aš turiu omenyje, kad pagrindinis „OptinMonster“ įrankis veikia kaip nepriklausomas „SaaS“ sprendimas. „WordPress“ papildinys, pateikiamas kartu su „OptinMonster“, skirtas tik tam, kad integracija būtų sklandesnė.
 • Nors iššokančios temos / šablonai yra gražiai atrodantys ir juose nėra nieko blogo, nėra tiek daug iš jų. Be to, jei nepritaikysite jokios pasirinktos temos, rizikuojate, kad iššokantis langas atrodys taip, kaip kitų žmonių.

Kas turėtų naudoti OptinMonster?

„OptinMonster“ yra puikus sprendimas internetinių rinkodaros specialistų, tinklaraštininkų ir apskritai svetainių savininkų, kurie ne tik nori įsitraukti į šaunų el. Pašto iššokančiųjų sprendimų priėmimą, bet ir verčiau visas savo el. Pašto optines pastangas pasirūpinti vienu įrankiu..

„OptinMonster“ išties išsiskiria kaip visas paketas visiems, kuriems el. Pašto rinkodara yra svarbi jų verslo dalis (jei ne pati svarbiausia). Gaunate visas jums reikalingas funkcijas, viskas paprasta naudoti ir ji tiesiog veikia. Štai kodėl „OptinMonster“ yra Nr.1 ​​- geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys – mūsų sąraše.

Yra keturi skirtingi planai – kainos prasideda nuo 14 USD / mėn. Ir siekia iki 49 USD / mėn. (Visos sąskaitos per metus). Plačiau apie tai.

TAIP PAT SKAITYKITE: „OptinMonster vs LeadPages vs Sumo vs Thrive Leads

3. Sumo (sumo.com)

Sumo iš esmės nuo pat gyvavimo dienos uždirbo daug gerbėjų. Sukurtas Noah Kagan, jis greitai išpopuliarėjo kaip vienas populiariausių svetainių rinkodaros sprendimų.

Tai išskiria tai, kad reikia daug platesnio požiūrio, o ne vien tik sutelkti dėmesį į el. Paštą. „Sumo“ turi modulių, skirtų socialinei žiniasklaidai, reklamavimui keliose svetainėse (jūs susiejate su kitomis svetainėmis ir jie susieja jus), šilumos žemėlapiais, slinkties žemėlapiais ir dar daugiau.

sumo

Pastaruoju metu „Sumo“ pradėjo labiau prekiauti elektroninės komercijos parduotuvėmis, tačiau kitos svetainės vis dar gali gauti naudos iš savo iššokančiųjų funkcijų.

Apskritai, tai yra visas priemonių rinkinys, padedantis jūsų svetainei augti, ir tikriausiai geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys, jei jūsų biudžetas nulis (nes jame pateikiamas nemokamas planas)..

Sumo – savybės

Kviečiamas specifinis „Sumo“ modulis, suteikiantis jums iššokančius el. Pašto adresus Sąrašų sudarytojas. Savybės:

 • Rodyti iškylančiuosius langus pagal paspaudimus, laikmačius ar išėjimo ketinimus.
 • Daugiau nei keliolika iššokančių šablonų / dizainų.

sumo šablonai

 • Galite koreguoti spalvas, tekstus, šriftus ir kitus iškylančiųjų langų elementus. Be to, viskas veikia vilkdami.
 • Iššokantieji langai yra optimizuoti mobiliesiems.
 • Integruotas A / B padalijimo testavimo modulis.
 • Integruota analizė.

sumo statistika

 • Remdamiesi persiuntimo URL galite rodyti skirtingus iškylančiuosius langus. Tai leidžia turėti individualias formas žmonėms, atvykstantiems iš „Facebook“, „Twitter“ ir kitų svetainių.
 • Integruota su visais populiariais el. Pašto paslaugų teikėjais.

Atmetę „List Builder“ modulį, taip pat galite įjungti keletą papildomų modulių, kad gautumėte dar daugiau galimybių sudaryti el. Pašto sąrašą:

 • Išmanioji juosta – puslapio viršuje rodoma siaura juosta (joje galite įdėti kitą optino formą).
 • Slinkimo dėžutė – pateikite pasirenkamą formą, kai lankytojas sumažina X sumą.
 • Sveikinimo kilimėlis – rodykite viso ekrano „optin“ formą naujiems lankytojams.

sumo moduliai

Sumo – privalumai ir trūkumai

�� Pros

 • Siūlo puikų funkcijų rinkinį nemokamai. Yra priemokų planai – daugiau apie tai per minutę -, tačiau norint gauti tik minimalų funkcinį minimumą, o norint įskaičiuoti iššokančias formas, jums nieko nereikia mokėti.
 • Formos redagavimas iš priekio (žiūrėkite, kaip jūsų forma atrodo, kai dirbate su ja).
 • Analizė yra tikrai maloni ir suteikia puikią apžvalgą apie tai, kas vyksta su jūsų formomis.
 • Galite sukurti kelis iškylančiuosius langus, kurie visi veikia pagal skirtingus aktyviklius ir aptarnauja skirtingus lankytojus.
 • Galite pasirinkti, ar norite naudoti iššokantįjį el. Pašto pasirinkimo variantą, standartinius raginimo veikti mygtukus ar socialinę terpę.

Suvart

 • Tik vienas iššokantis šablonas yra laisvoje versijoje.
 • Kaip ir „OptinMonster“, tai nėra „WordPress“ papildinys per se. „Sumo“ yra dar vienas „SaaS“ sprendimas su „WordPress“ įskiepiu, veikiančiu tik kaip integracijos sluoksnis.

Kas turėtų naudoti Sumo?

„Sumo“ yra turbūt geriausias nemokamas el. Pašto iššokantis papildinys, todėl jis yra puikus pradinio lygio sprendimas į rimtą el. Pašto rinkodarą.

Aš sakau rimtai, nes „Sumo“ turi daug pažangių funkcijų ir gerą analizės / stebėjimo modulį. Be to, tai suteikia jums naudoti kelis skirtingus iššokančiųjų langų tipus.

Tada, jei jums reikia daugiau, galite atnaujinti „Sumo Pro“ arba pereiti prie kito mokamo įrankio.

Galite pradėti naudotis „Sumo“ nemokamai. Pigiausias „Pro“ planas yra 39 USD / mėn. Vienai svetainei (visa kaina), kuri yra dar brangesnė nei „OptinMonster“ aukštesnio lygio pakopos (ir kuri leidžia naudoti „OptinMonster“ trijose svetainėse).

4. Konvertuoti „Pro“ (www.convertpro.net)

Konvertuoti „Pro“ yra patobulinta populiaraus „Convert Plus“ papildinio versija (kuri pati yra „ConvertPlug“ papildinio, kuris anksčiau užėmė šią vietą mūsų sąraše, prekės ženklas).

Trumpai tariant, kūrėjai pasinaudojo visomis įžvalgomis, kurias išmoko iš „ConvertPlug“ ir „Convert Plus“, ir siekė paversti juos geriausiu įmanomu „WordPress“ iššokančiu papildiniu (tai yra „Convert Pro“)..

Konvertuoti „Pro“

„Convert Pro“ daug ką daro gerai. Jame yra vizualus nuvilkimo įrankis, daugybė šablonų, įmontuota analizė ir išsamus A / B testavimas.

Kalbant apie funkcionalumą, pastebėsite daug panašumų su „OptinMonster“. Tačiau skirtingai nei „OptinMonster“, „Convert Pro“ yra tikras „WordPress“ įskiepis ir viskas vyksta jūsų serveryje.

Konvertuoti Pro – funkcijos

Kai ketinate sukurti naują iššokantįjį langą „Convert Pro“, pirmiausia iš aštuonių galimų parinkčių pasirinksite, kurį iškylančių langų tipą sukurti:

Konvertuoti „Pro“ iššokančiųjų tipus

Čia galite pasirinkti iš didelės šablonų bibliotekos. Daugelis jų yra sutelkti į el. Pašto pasirinkimus, tačiau taip pat galite rasti kitų naudojimo būdų, pvz., Bendrų CTA ar net amžiaus grupių:

Konvertuoti „Pro“ šablonus

Po to galite pritaikyti savo iššokantįjį langą naudodami vaizdinį nuvilkimo redaktorių. Be to, kad pridėjote naujo turinio prie valdiklių, taip pat galite tinkinti formos laukus, jei jums reikia surinkti daugiau informacijos:

Konvertuoti Pro statybininkas

Baigę dizainą galėsite pasirinkti iš daugybės aktyviklių, įskaitant laiką, slinkties gylį, išėjimo ketinimą ir dar daugiau.

Be to, gausite daug taikymo parinkčių, leidžiančių taikyti tokius dalykus kaip:

 • Tam tikras jūsų svetainės turinys
 • Prietaisai
 • Kreipiamės
 • Geografinė vieta

Konvertuokite „Pro“ taikymo ir suaktyvinimo parinktis

Kitos naudingos funkcijos yra:

 • Integracijos su populiariausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis
 • Integruota analizė
 • Lankstus A / B testavimas, įskaitant galimybę išbandyti skirtingų tipų iššokančius langus vienas prieš kitą

Konvertuoti privalumus ir trūkumus

�� Pros

 • Vaizdinis, vilkimo ir redagavimo priemonė, leidžianti lengvai pritaikyti iššokančius langus
 • Geras šablonų pasirinkimas, iš kurių dauguma atrodo gana puikiai
 • Galite pasirinkti iš aštuonių skirtingų iššokančiųjų tipų
 • Integruota analizė
 • Lanksti A / B testavimo sistema, skirta jūsų iššokančių langų optimizavimui
 • Visų pagrindinių el. Pašto rinkodaros paslaugų integracija

Suvart

 • Aš ją ištempiu, tačiau vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad jei norite naudoti ją daugiau nei vienoje svetainėje, negalite valdyti el. Pašto pastangų naudodamiesi viena informacijos suvestine (kaip ir naudodami „OptinMonster“), o jums kiekvienoje vietoje reikia įdiegti atskirus papildinius. svetainė.

Kas turėtų naudoti „Convert Pro“?

Konvertuoti „Pro“ yra geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys, jei jums patiko visos funkcijos, kurias matėte naudodami „OptinMonster“, tačiau norite, kad jos būtų prieinamos atskirame „WordPress“ papildinyje ir už vienkartinį mokestį.

Tai tiesiog gražu "kietas" visai šalia, be tikrų trūkumų. Vaizdų kūrimo priemonė nėra tokia lanksti kaip kažkas panašaus į „Elementor Pro“, tačiau ji yra pakankamai gera daugeliui naudojimo atvejų. Be to, jis turi gerą šablonų rinkinį, aiškų taikymo / suaktyvinimo taisyklių sąrašą ir įmontuotą A / B testavimą ir analizę.

Yra keletas skirtingų būdų, kaip įsigyti „Convert Pro“. Pirma, jūs galite sumokėti 99 USD už naudojimąsi neribotose svetainėse su vienerių metų palaikymu ir atnaujinimais. Arba galite sumokėti 399 USD už naudojimąsi neribotose svetainėse ir gyvenimas palaikymas ir atnaujinimai.

Be to, jūs galite sumokėti 249 USD už „Brainstorm Force Agency“ paketą, kuris ne tik suteikia jums prieigą prie „Convert Pro“, bet ir suteikia prieigą prie daugybės kitų gėrybių, tokių kaip „Astra Pro“ (tema, kurią mes naudojame čia „CodeinWP“), „Schema Pro“, „Ultimate“. „Elementor“ / „Beaver Builder“ priedai ir dar daugiau. Sužinokite viską apie savo galimybes.

Geriausi „WordPress“ iššokantys papildiniai: Išvada

Man labai įdomu sužinoti, koks yra jūsų mėgstamiausias įrankis, tačiau man 4 populiariausi yra šie:

 1. „Elementor Pro“ – geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys, kai kalbama apie dizaino lankstumą
 2. „OptinMonster“ – geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys kaip integruotas „SaaS“ sprendimas
 3. Konvertuoti Pro Geriausias WordPress iššokantis papildinys autonominis
 4. Sumo Geriausias nemokamai

Aš gana pozityviai vertinu tai, kad jūs rasite savo tobulą įrankį – tą, kuris patenkins jūsų poreikius, rankinę pirštinėje – tiesiog patikrinkite šiuos keturis.

Ko čia imiesi? Ar aš kažko praleidau – ar yra dar vienas sprendimas, kurį galima didžiuotis vadinti geriausiu „WordPress“ iššokančiojo papildiniu? Be to, koks yra jūsų iššūkis Nr. 1 dabar, kai reikia išsiųsti iššokančius el. Laiškus jūsų „WordPress“ svetainėje?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector