Kas yra populiariausia „WordPress“ LMS? „LearnDash“ prieš „LifterLMS“ prieš „LearnPress“

Jei norite sukurti ir parduoti internetinius kursus, jums reikia efektyvios „WordPress LMS“ (mokymosi valdymo sistemos), kuri jums padėtų. Galingas LMS įskiepis padės jums suprojektuoti įvairius ir skatinančius kursus, kurie informuotų jūsų besimokančiuosius ir suteiktų naudos už pinigus.


Svarbu ir tai, kad galinga „WordPress LMS“ taip pat leis jums valdyti internetinius kursus ir vartotojus, imant mokėjimus, stebint ir apdovanojant kursų eigą bei puoselėjant internetinę bendruomenę. Taigi kurį LMS įskiepį turėtumėte naudoti savo projektui?

Šiame straipsnyje mes vertiname „LearnDash“ palyginti su „LifterLMS“ ir „LearnPress“ vienas kito atžvilgiu, kad pamatytume, kaip palyginamos jų savybės, vartotojo patirtis ir kainos. Visi trys sprendimai yra puikios galimybės. Tačiau vienas iš jų greičiausiai bus tinkamesnis jūsų poreikiams. Perskaitykite toliau ir sužinokite, kuris iš šių įrankių yra skirtas jums.

„LearnDash“ prieš „LifterLMS“ prieš „LearnPress“

Kas yra populiariausia „WordPress“ LMS? Palyginti trys variantai …

Pradėkime greitai apžvelgdami, kaip palyginamos šių trijų „WordPress LMS“ papildinių pagrindinės savybės:

Funkcija
„LearnDash“
„LifterLMS“
„LearnPress“
Nuvilkite kursų kūrėją
Lanksčios kursų galimybės – pamokos, viktorinos, forumai
Narystės svetainės parinktys
Išsamios vertinimo ir klasifikavimo galimybės
Pajamų gavimo galimybės
Svetainių analizė
Nemokamas planas

Dabar išsiaiškinkime, ką tiksliai siūlo kiekvienas iš šių „WordPress LMS“ papildinių:

„LearnDash“

„WordPress LMS“ - ​​„LearnDash“

„LearnDash“ yra ypač populiari ir turtinga „WordPress LMS“. Jų klientai yra „Fortune 500“ įmonės, pasaulinio lygio universitetai, mokymo organizacijos ir verslininkai iš viso pasaulio, kurie visi kuria ir parduoda internetinius kursus..

Naudodamiesi „LearnDash“ galite lengvai susikurti ir parduoti linksmus, informatyvius ir įvairius kursus. Ši platforma yra aprūpinta galimybėmis, leidžiančiomis į kiekvieną kursą įtraukti viktorinas, užduotis, forumus, pažymėjimus, ženklelius ir dar daugiau, užtikrinant, kad jūsų studentai ir toliau domėtųsi jūsų turiniu..

Taigi, pažvelkime į svarbiausias „LearnDash“ funkcijas …

�� Pagrindinės „LearnDash“ savybės

„LearnDash“ yra per daug funkcijų, kad galėtumėte jas visas paminėti, todėl ką tik išsirinkome svarbiausius dalykus …

 • Galingas kursų statytojas – Patogus naudoti kursų kūrėjas leidžia greitai sukurti patrauklius ir įdomius kursus savo studentams.
 • Lanksčios kurso galimybės – Kurkite kursus taip, kad jie atitiktų jūsų nišą ir auditoriją. Paleiskite pamokos turinį pagal jūsų sudarytą tvarkaraštį, nustatykite išankstines sąlygas, kad studentai dalyvautų kursuose nustatyta tvarka, pridėkite dinaminius forumus, kur jūsų vartotojai galėtų aptarti kurso metu iškeltus klausimus, apdovanokite mokinius taškais, ženkleliais ir pažymėjimais, ir daug daugiau.
 • Vartotojo profiliai – Sukurkite galutinio vartotojo profilius, kad besimokantieji galėtų lengvai valdyti savo kursus, gauti prieigą prie kursų medžiagos, peržiūrėti jų eigą ir spausdinti pažymėjimus..
 • Užduočių valdymas – Kurti kursus, kuriuose reikia pateikti užduotis. Tada galite pasirinkti, ar tai automatiškai patvirtinti, ar įvertinti rankiniu būdu. Taip pat galite rašyti privačius komentarus apie pateiktas užduotis, kurias matys tik individualus besimokantysis.
 • Pajamų gavimo galimybės – Naudodamiesi „LearnDash“, galite sumokėti besimokantiesiems vienkartinį mokestį arba mėnesinę abonementą, kad galėtumėte prisijungti prie jūsų kursų. Galite parduoti kursus atskirai arba susikurti kursų rinkinius. Yra „WooCommerce“ integracija, kuri, be kitų variantų, leis jums pridėti pirkinių krepšelį į savo svetainę. Jūs taip pat visiškai kontroliuojate savo kainų strategiją ir galite integruotis su „PayPal“, „Stripe“ ir „2Checkout“, kad galėtumėte mokėti mokėjimus savo svetainėje..
 • Išsami ataskaita – „LearnDash“ rengia ataskaitas apie jūsų besimokančius asmenis ir kursus. Galite peržiūrėti studentų pažangą, jų testų ir viktorinų rezultatus, laiką, kurį vartotojai praleidžia kiekviename kurse, ir dar daugiau.

Kaip matote, „LearnDash“ turi nemažai įspūdingų funkcijų. Bet kas būtent padeda šiai „WordPress LMS“ išsiskirti iš minios – kodėl turėtumėte pasirinkti ją per „LifterLMS“ ir „LearnPress“?

�� Kodėl verta rinktis „LearnDash vs LifterLMS vs„ LearnPress “??

Nors dar turime aptarti „LifterLMS“ ir „LearnPress“, yra keletas pagrindinių išsiskiriančių veiksnių, kurie gali paskatinti jus pasirinkti „LearnDash“ kaip „WordPress LMS“ papildinį savo „eLearning“ projektui.

 • Viskas įskaičiuota į kainą – Įsigiję „LearnDash“, turėsite prieigą prie visų jų funkcijų. Tai reiškia, kad jums ateityje nereikės mokėti papildomai, kad gautumėte reikiamą patobulintą funkciją. Palyginimui, jei pasirinksite „LifterLMS“, nors pradinis pagrindinis įskiepis yra nemokamas, jei norite panašaus standarto aukštos klasės funkcijų, įsigijus „premium“ priedus, ilgainiui jie bus brangesni. Ir nors „LearnPress“ yra daug pigesnis, jūs nerasite tokio paties lygio funkcionalumo.
 • Profesionalus – Jei jūs norite sukurti didelę profesionalią „eLearning“ platformą, vėlgi, „LearnDash“ yra išskirtinis LMS įskiepis. „LearnDash“ yra sukurtas dideliems verslams ir didelėms pasaulinėms korporacijoms, nes jų įspūdingas dabartinių klientų sąrašas daro išvadą. Tai taip pat teikia daugybę profesionalių funkcijų, įskaitant leidimą ženklinti savo „LearnDash“ „eLearning“ platformą, integruoti su plačiu įrankių ir paslaugų asortimentu ir dar daugiau.

Kaina: „LearnDash“ nėra pigi, nes vienos svetainės licencijos kainos prasideda nuo 159 USD per metus.

�� Eikite į „LearnDash“ ��

„LifterLMS“

„WordPress LMS“ - ​​„LifterLMS“

„LifterLMS“ yra dar viena galinga „WordPress LMS“, kurią verta apsvarstyti, jei norite sukurti internetinius kursus.

Šis papildinys yra pilnas narystės sprendimas ir veikia paversdamas jūsų svetainę narystės svetaine, kurioje jūsų studentai gali prisijungti, kad galėtų patekti į savo kursus. Galite nustatyti skirtingas narystės parinktis, suteikdami tam tikriems nariams prieigą prie skirtingų jūsų svetainės kursų ir sričių.

Pagrindinis „LifterLMS“ papildinys pateikiamas nemokamai, naudojant įmontuotą „PayPal“ palaikymą. Taigi šis papildinys yra geras pasirinkimas turintiems biudžetą.

Tačiau daugelį funkcijų, kurias aptarsime toliau, reikia įsigyti kaip priedus. Taigi, jei jūs ieškote patobulintos funkcijos, traktuokite „LifterLMS“ kaip aukščiausios kokybės produktą.

�� Pagrindinės „LifterLMS“ savybės

Taigi sužinokime apie šias daugybę „LifterLMS“ siūlomų funkcijų …

 • Narystės svetainės parinktys – „LifterLMS“ suteikia galimybę sudaryti neribotą narystę, kad apribotumėte ar suteiktumėte prieigą prie jūsų kursų, puslapių, pranešimų, forumų ir kito turinio..
 • Nuvilkite kursų kūrėją – Naudodamiesi „LifterLMS“ kursų kūrėja, galite lengvai suprojektuoti daugiapakopius kursus, visi naudodamiesi paprasta vilkimo ir nuleidimo funkcija..
 • Kurso galimybės – Sukurkite viktorinas, pridėkite daugialypės terpės pasirinkimą, įskaitant vaizdo įrašus, vaizdus ir garsą, lašinamų kanalų pamokų turinį pagal nustatytą tvarkaraštį ir dar daugiau.
 • Studentų prietaisų skydelis – Susikurkite kiekvieno savo besimokančiojo vartotojo abonementus, suteikdami kiekvienam asmeniui prieigą prie savo prietaisų skydelio. Čia jie gali peržiūrėti, sekti ir studijuoti savo kursus.
 • Gaukite pajamų iš savo svetainės – „LifterLMS“ siūlo daugybę būdų, kaip gauti pajamų. Integruokite savo svetainę su daugybe mokėjimo paslaugų teikėjų, įskaitant „PayPal“ (įmontuotą), „Stripe“, „Authorize.Net“ ir „WooCommerce“. Galite imti vienkartinius mokėjimus už prieigą prie kursų, sudaryti neribotą narystės planų skaičių ir nustatyti kainą, apmokestinti mėnesines ar metines prenumeratas, sukurti partnerių programą ir dar daugiau.
 • Integruokite su savo el. Pašto rinkodaros teikėju – Prijunkite savo LMS prie „MailChimp“, „ConvertKit“ ir kt., Padėdami sudaryti adresų sąrašą ir susisiekti su savo studentais.

Taigi dabar jūs turite aiškų supratimą apie tai, ką siūlo „LifterLMS“. Bet prieš pradėdami diskutuoti apie „LearnPress“, pirmiausia išsiaiškinkime, kodėl turėtumėte pasirinkti „LifterLMS“. Ką šis papildinys gavo, kad kiti du to neturi?

�� Kodėl verta rinktis „LifterLMS“ vs „LearnDash“??

Išskirtinės „LifterLMS“ savybės yra palaikymas ir mastelio keitimas. Sužinokime daugiau apie tai …

 • Palaikymas – „LifterLMS“ teikia plačią ir gerai organizuotą žinių bazę. Tai apima išsamią dokumentaciją, nemokamus mokymus, demonstracinius kursus, forumus ir dar daugiau. Taip pat galite susisiekti su ekspertų klientų aptarnavimo atstovais el. Paštu arba telefonu. Taigi, tiems, kuriems patinka ramus tvirtas palaikymo tinklas, ieškokite toliau nei „LifterLMS“.
 • Mastelio keitimas – Palyginus su „LearnDash“ ir „LearnPress“, „LifterLMS“ yra labiausiai keičiamas sprendimas. Puikiai tinka pradedantiesiems mažiems, bet norintiems greitai augti, galite nemokamai pradėti savo „eLearning“ verslą, bet tada, kai padidėja pajamos, atnaujinti papildinio funkcionalumą su priedais, kad galų gale sukurtumėte galingą „eLearning“ platformą..

Kainodara: Kaip minėta aukščiau, pagrindinis „LifterLMS“ papildinys yra nemokamas. Tada priedus galima įsigyti atskirai už 99 USD per metus. Arba galite pasirinkti iš dviejų skirtingų priedų paketų, kurių kaina nuo 299 USD per metus.

�� Eikite į „LifterLMS“ ��

„LearnPress“

LMS - „WordPress“

„LearnPress“ yra nemokama „WordPress LMS“, ir nors ji siūlo aukščiausios klasės plėtinius, jie yra daug pigesni nei „LifterLMS“ priedai. Taigi, jei dirbate su mažu biudžetu, tai jums yra „WordPress LMS“ papildinys.

Nors „LearnPress“ yra nemokamas, joje vis dar yra daugybė naudingų funkcijų ir funkcijų. Kiekvienam kuriamam kursui galite pridėti pamokų ir viktorinų, nustatyti išankstines sąlygas ir dar daugiau. Visi kursai yra kuriami ir tvarkomi „WordPress“ prietaisų skydelyje, naudojant patogią „LearnPress“ sąsają.

Taip pat galima įdiegti nemokamus ir papildomus priedus. Tai gali būti keletas funkcijų, pavyzdžiui, lašinamojo skysčio turinys, pažymėjimai besimokantiesiems ir mokėjimai internetu.

Sužinokime daugiau …

�� Pagrindinės „LearnPress“ savybės

Žemiau pateiktos funkcijos yra nemokamų įmontuotų komponentų, taip pat nemokamų ir aukščiausios kokybės priedų derinys.

 • Suderinamumas – „LearnPress“ veikia su bet kuria „WordPress“ tema ir palaiko „WordPress Multisite“.
 • Mokėjimo šliuzų integracija – Sukurti kursai gali būti parduodami jūsų svetainėje. „LearnPress“ palaiko daugybę mokėjimo šliuzų, įskaitant „PayPal“, „Stripe“ ir „WooCommerce“.
 • Turinio lašelis – Išleiskite turinį po gabalą, ribodami studentų galimybes dalyvauti pamokose, atsižvelgiant į pažangą ar laiką.
 • Forumai – „LearnPress“ teikia „BuddyPress“ palaikymą. Tai suteikia galimybę svetainėje sudaryti forumus, kuriuose studentai galėtų kartu aptarti temas.
 • Nuvilkite sertifikatų kūrėjas – Prieinamas naudojant „premium“ priedą, nuvilkimo pažymėjimų kūrimo priemonė leis jums sukurti sertifikatus savo studentams.
 • Narystės svetainė – „LearnPress“ integruojasi su mokamų narystės programomis, taigi galite paversti savo svetainę galinga „eLearning“ narystės svetaine.

�� Kodėl verta rinktis „LearnPress“ vs „LearnDash vs LifterLMS“?

Kaip matote, nors dauguma to, ką „LearnPress“ gali pasiūlyti, yra nemokama, vis tiek joje yra keletas aukščiausios klasės funkcijų. Bet kodėl jūs pasirinkote „LearnPress“ per „LearnDash“ ir „LifterLMS“?

 • Kaina – Pagrindinis „LearnPress“ pranašumas turi „LifterLMS“, o „LearnDash“ yra kaina. Jei turite biudžetą, norite pasiūlyti nemokamus kursus ar norite, kad jūsų el. Mokymosi svetainė būtų nedidelė, tuomet „LearnPress“ gali būti jums. Čia pateikiamos visos pagrindinės funkcijos, kurių jums prireiks norint sukurti sėkmingus internetinius kursus. Taip pat suteikia tam tikrą patobulintą papildomą funkciją, jei to reikia.
 • Paprastumas – Tiek „LearnDash“, tiek „LifterLMS“ gali pasigirti didelėmis funkcijomis, kurios puikiai tinka daugeliui projektų. Tačiau kai kam šis platus funkcijų pasirinkimas iš tikrųjų gali atrodyti labai bauginantis. Ypač jei trūksta įgūdžių ar projektavimo patirties, kad juos suprastumėte ar jais pasinaudotumėte. Jei ieškote paprastesnio įrankio, kuris jūsų nenuvils iš „get-go“, tada mes rekomenduojame „LearnPress“..

Kainodara: „LearnPress“ šerdis yra nemokama, kaip ir dauguma priedų. Jei norite įsigyti priemokos priedas, paprastai tai kainuoja nuo 19,99 iki 39,99 USD (tai vienkartinis mokėjimas su galimybe visą gyvenimą naudotis atnaujinimais).

�� Eikite į „LearnPress“ ��

Kuri yra tinkama „WordPress LMS“ jūsų projektui?

Visi aukščiau išvardyti papildiniai yra veiksmingos parinktys. Taigi, kurį pasirinksite, galėsite sukurti įspūdingus internetinius kursus, kurie sudomintų jūsų besimokančius ir gautų pajamų.

Atsižvelgiant į tai, mes pateikiame svarbiausias mūsų rekomendacijas:

 • „LearnPress“ – Puikiai tinka pasidaryk pats „eLearning“ bandymo projektui ar nedidelio masto veiklai. Pagrindines funkcijas gausite nemokamai. ��
 • „LifterLMS“ – Puikiai tinka naujoms „eLearning“ platformoms, kurios yra pasirengusios augimui. Pasirinkite šią, jei norite pasidaryti „mokymosi“ platformą, bet taip pat norite, kad laikui bėgant galėtumėte su ja tobulėti. ��️
 • „LearnDash“ – puikiai tinka profesionaliai el. Mokymosi platformai. ��️

Pasirinkdami „WordPress LMS“ papildinį, gerai pagalvokite apie savo projekto poreikius. Turite atsižvelgti į savo turinį, auditoriją ir biudžetą. Tada išsirinkite papildinį, kuris geriausiai atitinka tuos kriterijus.

Kurį „WordPress LMS“ papildinį pasirinksite? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map