Geriausi „WordPress“ įskiepiai, pradedami įgyvendinti 2020 m. – atlikome tyrimą už jus

Panašiai, kaip programos daro „iPhone“ puikius, geriausi „WordPress“ papildiniai privalo paversti įprastą „WordPress“ svetainę unikalia. Stebint SEO pavyzdžius, tokius kaip „Yoast“, ir susisiekus su formos papildiniais yra nuostabu, kaip paprastas dešimties sekundžių diegimo procesas gali duoti tokių dramatiškų rezultatų.


Tačiau ne visi įskiepiai yra sukurti lygūs. Kai kurie iš jų turi netinkamą kodavimą, kuris neatitinka jūsų temos. Kiti yra klaidų, todėl jie beveik nenaudingi funkcionalumo atžvilgiu. Štai kodėl norime išryškinti geriausius „WordPress“ papildinius, kad jūsų svetainė visą laiką veiktų maksimaliai.

Ir esame tikri, kad girdėjote apie papildomus papildinius, tokius kaip „Jetpack“, „Kontaktų forma 7“ ir „Yoast“, todėl mes jums sugadinsime dvyliktą paaiškinimą, kurį girdėjote apie tuos. Vietoj to, sutelksime dėmesį į būtiniausius, lengvus ir labai funkcionalius papildinius, kurie nesudaro to, ko jie verti, tačiau vis tiek gali būti nepaprastai naudinga tiems, kurie nori paleisti tinklaraštį ar svetainę.

Geriausi „WordPress“ papildiniai

Be to, kalbėjome su grupe sėkmingų „WordPress“ profesionalų, kad gautume ir jų atsiliepimų.

Šie kūrėjai, svetainių savininkai ir verslininkai patikslino, ką jie mato geriausi „WordPress“ papildiniai, kartu su tuo, kodėl jie taip galvoja ir kaip galėtų jais naudotis savo svetainėse.

Kalbėjomės su iš viso 30 ekspertų, kurie visi paskleidė informaciją apie šiuos geriausius „WordPress“ papildinius ir leido mums suprasti, ką visi „WordPress“ vartotojai turėtų galvoti rinkdamiesi papildinį..

Štai klausimas, kurį jiems uždavėme:

Kokie yra trys geriausi „WordPress“ įskiepiai, kuriuos turėtų turėti kiekvienas „WordPress“ tinklaraštininkas?

Be papildomo darbo, čia yra lyderių lentelė – geriausi „WordPress“ įskiepiai, kurie vis labiau rodomi:

Ekspertų sutarimas: geriausi „WordPress“ papildiniai, kurių reikia kiekvienam tinklaraštininkui, ir kodėl jie tokie ypatingi

1. Gražios nuorodos


Gražios nuorodos - nuorodų valdymas, prekės ženklo kūrimas, stebėjimas ir dalijimosi papildinys Gražios nuorodos – nuorodų valdymas, prekės ženklų kūrimas, stebėjimas & Dalijimosi papildinys

Autorius (-ai): Gražios nuorodos

Dabartinė versija: 3.1.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 4 d

gana-link.3.1.1.zip


92% reitingai


200 000 ir daugiau įdiegimų


WP 5.1 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Pretty Links“ suteikia galimybę paimti bet kokias dabartines ir būsimas nuorodas į savo svetainę ir sutrumpinti, kad vaizdas būtų švaresnis. Ne tik tai, bet ir naudodamiesi šiomis nuorodomis galite stebėti, iš kur gaunami visi paspaudimai.
 • Kodėl jums to reikia: Kadangi tinklaraštininkai dažnai įterpia filialų nuorodas, prasminga juos trumpinti, kad jie atrodytų mažiau nepatogūs. Jei kada dirbote su partnerių nuorodomis, žinote, kiek ilgai ir bauginančiai jos gali pasirodyti. Papildinys taip pat puikiai tinka patikrinti, iš kur atvyksta jūsų lankytojai ir kurios nuorodos yra spustelėjamos dažniausiai.

2. Sugedusių nuorodų tikrintuvas


Sugedusių nuorodų tikrintuvas Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Autorius (-ai): WPMU DEV

Dabartinė versija: 1.11.13

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 26 d

break-link-checker.1.11.13.zip


82% reitingai


Daugiau nei 700 000 diegimų


WP 4.6 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Broken Link Checker“ papildinys daro daug ką, ką suponuoja pavadinimas. Jis nuolatos tikrina jūsų svetainę, kad nustatytų pažeistas nuorodas. Tada gausite pranešimą, kad šią nuorodą ištaisytumėte. Nuskaitymas apima sugadintus vaizdus ir nukreipimus.
 • Kodėl jums to reikia: Kai tinklaraštyje neturite vaizdo ar nuorodos, vartotojo sąsaja tampa sudėtinga ir paieškos sistemos pradeda tai pastebėti. Todėl jums naudingiausia pašalinti arba pakeisti nuorodas, kurios niekur nenuveda, leidžiančios padidinti SEO reitingą ir padaryti jūsų skaitytojus laimingus.

3. Optimole


Vaizdo optimizavimas ir tingus įkėlimas „Optimole“ Vaizdo optimizavimas & Lazy Load by Optimole

Autorius (-ai): Optimole

Dabartinė versija: 2.3.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 21 d

optimole-wp.zip


96% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Optimole“ fotografuoja bet kokius vaizdus, ​​kuriuos įkeliate į „WordPress“, ir automatiškai optimizuoja juos, kad būtų geresnis našumas. Tai gali reikšti, kad failo formatas yra pakeistas arba failo dydis yra sumažintas. Tai optimizuoja bet kurio kito papildinio įkeltą vaizdą ir netgi nuskaito, kad įsitikintų, jog anksčiau įkelti vaizdai yra tinkami naudoti. Be to, „Optimole“ taip pat prijungia jūsų svetainę prie vaizdo kompaktinio disko (CDN) – žymiai greičiau įkeliami vaizdai į jūsų svetainę..
 • Kodėl jums to reikia: Žiniasklaida paprastai būna kaltininkė, kai pradeda pastebėti lėtą įkėlimo laiką ar serverio perkrovą. Todėl svarbu optimizuoti vaizdus juos sumažinant arba pakeitus failų formatus. Tačiau tai padaryti rankiniu būdu užtruktų per daug laiko. Todėl „Optimole“ papildinys viską daro už jus fone. Vėliau pamatysite greitesnį puslapio įkėlimą ir geresnę vartotojo patirtį.

4. Atgaivinkite senus pranešimus


Atgaivinkite senus pranešimus - socialinės žiniasklaidos automatinis skelbimas ir planavimo papildinys Atgaivinkite senus pranešimus – socialinės žiniasklaidos automatinis skelbimas ir planavimo papildinys

Autorius (-ai): atgaivinti.socialinis

Dabartinė versija: 8.5.7

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 14 d

tweet-old-post.zip


78% reitingai


40 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.5 + reikalinga

 • Ką tai daro: „Revive Old Posts“ papildinys dalijasi senesniais tinklaraščių įrašais socialiniuose tinkluose. Pvz., Galbūt kurį laiką turite seną (dar kokybišką) įrašą. Šis įrašas buvo nukreiptas į archyvus, todėl ne daug žmonių jį pamatyti gali. Todėl šis įskiepis jį atgaivina pasidalindamas juo su naujais žmonėmis tokiose vietose kaip „Facebook“ ir „Twitter“.
 • Kodėl jums to reikia: Tai nepaprastai svarbus įskiepis, nes pašalinant laiką reikia atsakyti į jūsų įrašus. Gali būti puikus tinklaraščio įrašas prieš kelerius metus, kuriuo žmonės šiandien tikrai mėgautųsi. Be to, jūs turite užpildyti savo socialinį kanalą turiniu ir pritraukti daugiau srauto į savo tinklaraštį.

5. „MailPoet“ informaciniai biuleteniai


„MailPoet“ - el. Laiškai ir informaciniai biuleteniai „WordPress“ „MailPoet“ – el. Laiškai ir informaciniai biuleteniai „WordPress“

Autorius (-ai): „MailPoet“

Dabartinė versija: 3.47.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 26 d

pašto dėžutė.3.47.1.zip


92% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

 • Ką tai daro: „MailPoet Newsletters“ pateikia el. Laiškus el. Paštu į „WordPress“ informacijos suvestinę. Vartotojai gali prisijungti prie jūsų el. Pašto sąrašo jūsų tinklaraštyje. Tada galėsite sukurti informacinius biuletenius iš „WordPress“ ir išsiųsti juos visiems prenumeratoriams.
 • Kodėl jums to reikia: „MailPoet“ ne tik turi nemokamą planą, bet ir yra daug lengvesnė galimybė rinkti el. Pašto adresus ir siųsti tuos naujienlaiškius. Jums nebereikia pereiti prie kitos programos, kuriant savo el. Laiškus, ir joje taip pat yra keletas malonių šablonų, nuo kurių reikia pradėti.

Papildoma literatūra: Jei norėtumėte pažvelgti į kai kurias kitas rinkos galimybes, pateikiame geriausių galimų el. Pašto rinkodaros sprendimų palyginimą..

6. „CoSchedule“


„CoSchedule“ „CoSchedule“

Autorius (-ai): „CoSchedule“

Dabartinė versija: 3.3.0

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Sausio 10 d

coschedule-by-daydaymade.3.3.0.zip


94% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 3.5 + reikalinga

 • Ką tai daro: „CoSchedule“ yra vienas geriausių „WordPress“ papildinių dėl kelių priežasčių. Čia pateikiamas gražus „WordPress“ redakcinis kalendorius, skirtas planuoti ir priskirti straipsnius savo rašytojams. Taip pat galite bendradarbiauti kurdami tinklaraščio įrašus, naudodami įrankį, kad paskelbtumėte juos po paskelbimo.
 • Kodėl jums to reikia: Kelių autorių tinklaraščiams reikalingas tam tikras organizavimo įrankis, skirtas planuoti, redaguoti ir planuoti tinklaraščių įrašus. Naudodami „CoSchedule“ gausite puikų visos savo turinio strategijos vaizdą ir galėsite ją organizuoti, kaip norite. Tai ne tik padės jums kaip administratoriui, bet ir jūsų rašytojai taip pat dėkos.

7. Vartotojo perjungimas


Vartotojo perjungimas Vartotojo perjungimas

Autorius (-ai): Johnas Blackbournas & bendraautorių

Dabartinė versija: 1.5.4

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 21 d

vartotojo perjungimas.1.5.4.zip


98% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.7 + reikalinga

 • Ką tai daro: Naudotojo perjungimo papildinys leidžia jūsų tinklaraščio administratoriui perjungti paskyras į skirtingas svetainės peržiūras. Pvz., Galbūt norėsite atsijungti kaip administratorius ir ištirti, ką jūsų klientai mato priekinėje skydinėje.
 • Kodėl jums to reikia: Šis įskiepis yra idealus, norint išbandyti aplinką, kurioje jūs pereisite nuo vienos vartotojo sąskaitos prie kitos, norėdami pamatyti pakeitimų rezultatus. Mums tai taip pat patinka nuolatiniams tinklaraščių administratoriams, kurie norėtų suprasti, kokia yra interneto svetainė ir skaitytojų patirtis.

Bendros pastabos

Nors čia mes kalbame apie keletą populiarių ir kai kurių mažiau populiarių „WordPress“ papildinių, verta pabrėžti, kad sudarant šį sąrašą išryškėjo tam tikros tendencijos. Nemažai ekspertų pasidalino savo pasirinkimais panašiose įskiepių kategorijose.

Pavyzdžiui, mūsų ekspertai tai jaučia vaizdo optimizavimas yra nepaprastai svarbus. Naudojant tokius papildinius kaip „Smush“ ar „Optimole“, akivaizdu, kad tinklaraštininkams ir žiniatinklio valdytojams rūpi, kiek praleidžia jų svetainių pralaidumas ir kaip svarbu juos valdyti.

Kita tendencija yra naudoti tai, kas gali būti vadinama pagalbiniais SEO įskiepiais ar nuorodų tvarkymo įskiepiais. Pavyzdžiui, įskiepiai patinka Broken Link Checker arba Pretty Link yra vieni populiariausių geriausių „WordPress“ papildinių sąraše. Jei pažvelgtume šiek tiek giliau, tikriausiai galėtume pateikti argumentą, kad šių papildinių siūlomos funkcijos yra vieninteliai trūkstami elementai tokiuose dideliuose SEO įskiepiuose kaip „Yoast SEO“..

Pereiti prie geriausių „WordPress“ papildinių – remiantis ekspertų nuomone:

Ekspertai kalba apie geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos turėtumėte naudoti

Andy Bailey

Andy Bailey

„ComLuv.com“

KomentarasLuv (žinoma!). Tai skatina sąveiką ir paverčia jus klestinčia tinklaraštininkų bendruomene.

Plainview veiklos monitorius. Tai rodo, kad nepavyko prisijungti prie savo svetainės, taip pat rodomi naudojami slaptažodžiai ir kiti dalykai, kuriuos daro vartotojai, o tai tikrai naudinga, jei turite kelių autorių tinklaraštį.

Vartotojo perjungimas. Tikrai reikalinga, jei turite narystės svetainę, galite prisijungti kaip kažkas ir matote, kad svetainė būtų naudojama kaip jo informacija prisijungimui. Puikiai tinka trikčių, susijusių su palaikymo bilietais, šalinimui..

Patas Flynnas 2

Pat Flynn

„SmartPassiveIncome.com“

Ribokite prisijungimo bandymus. Sustabdo žmonių bandymą prisijungti prie mano svetainės ir su ja susipykti! Per dieną gaunu kelis pranešimus apie žmones, kurie bando tai padaryti.

Sugedusių nuorodų tikrintuvas. Padeda sekti nutrūkusias nuorodas, kad galėtumėte jas ištaisyti ar atsikratyti.

Robotai Meta. Leidžia jums nustatyti, ar „Google“ indeksuoja puslapį, ar ne (be kita ko). Tai naudinga paslėptiems puslapiams ir kitoms mano svetainės dalims, kurių nebūtinai noriu, kad „Google“ rastų.

Zacas Johnsonas

Zacas Johnsonas

ZacJohnson.com

„OptinMonster“. Tai yra vienas iš geriausių „WordPress“ papildinių, nes jis yra ypač lengvas, naudingas ir efektyvus auginant adresų sąrašą. Išėjimo iškylantieji langai erzina, tačiau jie veikia!

Graži nuoroda arba Ištroškę filialai. Du puikūs „WordPress“ papildiniai, skirti valdyti nuorodų nukreipimus per jūsų svetainę. Nesijaudinkite dėl to, kad teks pakeisti šimtus nuorodų, kai miršta seni partnerių santykiai. Su šiais geriausiais „WordPress“ papildiniais galite tai padaryti vienu paspaudimu.

„LeadPages“. Dauguma žmonių „LeadPages“ šablonus naudoja per pagrindinės svetainės URL, tačiau naudodami „Leadpages“ papildinį galite greitai ir lengvai priglobti šiuos puslapius savo svetainėje, kartu naudodami domeno vardą kaip peradresavimo ar pagrindinį URL. Tai padidins konversijų skaičių ir atrodys daug profesionaliau.

Adomas Connellis

Adomas Connellis

WPSuperstars.net

Peradresavimas. Kiekvieną kartą keičiant nuolatinę nuorodą, įvyksta 404 klaida. Jei jų netvarkysite, tai sukels rimtų problemų, ypač susijusių su vartotojo patirtimi ir SEO. Peradresavimas palengvina URL peradresavimą.

„Captcha on Login“. Žiaurios jėgos išpuoliai yra įprastas reiškinys daugelyje svetainių, ypač prisijungimo puslapiuose. Paprastas būdas juos sustabdyti yra pridedant „captcha“ prie prisijungimo ekrano su šiuo įskiepiu. Panaudojus šį papildinį, robotai galiausiai sustojo ir tai galiausiai sumažino mano serverio apkrovą.

„Codeschedule“ sukūrė „Todaymade“. Turite tvarkyti savo redakcinį kalendorių, o šis įrankis palengvina jo naudojimą. Jis yra integruotas užduočių valdymas ir leidžia lengvai suplanuoti socialinius pranešimus. Tai nėra nemokama priemonė, tačiau ji taupo laiką.

Rita Barry

Rita Barry

Dienoraštis „Genie“

„CloudFlare“. Siūlo greitesnį svetainės veikimą ir užkerta kelią įvairiausioms grėsmėms, kad niekada nepatektų į jūsų svetainę. Ši paslauga ne tik užtikrina saugumą ir našumą, bet ir sumažina prieglobos išlaidas dėl ribotų nepageidaujamų serverio užklausų.

Komentaro peradresavimas. Tai paprastas būdas nukreipti pirmą kartą komentatorius į padėkos puslapį. Naudokite puslapį, kuris jums patinka, skatinkite prisiregistruoti el. Paštu, sekti socialinę mediją ar bet ką, kas tinka jūsų svetainei, tačiau tai puikus malonumas, padėsiantis išsiskirti..

WP-Optimizuoti. Veikia kaip milžiniška jūsų „WordPress“ duomenų bazės šluota ir viską išvalo vienu mygtuko paspaudimu. Tai taip pat puikiai tinka klientų svetainėms, kai jiems nepatogu prisijungti prie „PhpMyAdmin“.

Jokūbas Gube

Jokūbas Gube

Projektavimo instrukcija

„WP-SpamFree“ apsauga nuo šlamšto. Šis „WordPress“ papildinys drastiškai sumažino šlamšto komentarų, kuriuos gauname „Design Instruct“, kiekį. Turime šį papildinį ir „Akismet“, kad apsaugotume mus nuo apgaulingų šlamšto komentarų.

Sugedusių nuorodų tikrintuvas. Nutrūkusios nuorodos gali neigiamai paveikti skaitymo patirtį, nes nemalonu spustelėti neveikiančią nuorodą. Šis „WordPress“ papildinys palengvina neveikiančių nuorodų stebėjimą ir taisymą „WordPress“ palaikomose svetainėse.

EWWW Image Optimizer. Aš daug rašau apie internetinių vaizdų optimizavimą, nes tikrai tikiu, kad neoptimalizuoti vaizdai yra viena iš pagrindinių lėtų tinklalapių priežasčių, o tai savo ruožtu yra siaubinga skaitymo patirčiai. Problema yra ta, kad vaizdų optimizavimas rankiniu būdu reikalauja šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, o daugeliui svetainių savininkų nėra patogu naudotis vaizdo optimizavimo įrankiais. Šis įskiepis autoriams palengvina vaizdo optimizavimą.

Alyona Galea

Alyona Galea

WP meras

WP RSS kaupiklis. Turi turėti „WordPress“ papildinį tiems, kurie kuria apibendrintą turinį iš skirtingų svetainių. Galite kurti portfelius, naujienas, vitrinas ir daug daugiau. Tai yra vienas iš geriausių „WordPress“ papildinių, nes jis leidžia kaupti nuotraukas, vaizdo įrašus ir tekstą, suskirstyti į kategorijas ir filtruoti taip, kaip jums reikia.

„MailPoet“ informaciniai biuleteniai. Labai paprastas naudoti papildinys. Mes naudojame tai norėdami išsiųsti savo informacinius biuletenius ir priversti mūsų skaitytojus užsiprenumeruoti mūsų el. Laiškus.

Vadovauti. Puikus papildinys tiems, kurie nori sužinoti apie savo lankytojų elgesį. Tai rodo, iš kur atsirado jūsų skaitytojas (tik tas, kuris susisiekė su jumis), kurie puslapiai yra lankomi prieš ir po jūsų susisiekimo naudojant kontaktinę formą jūsų svetainėje.

Danielis Scocco

Danielis Scocco

Dienos tinklaraščio patarimai

Švarūs archyvai. Gana senas papildinys, tačiau jis sukuria labai švarų ir intuityvų jūsų tinklaraščio archyvą, kuris taip pat veikia kaip svetainės schema, nes jame pateikiami visi kada nors paskelbti įrašai.

RSS poraštė. Labai naudingas „WordPress“ įskiepis, skirtas papildyti medžiagą RSS RSS apačioje. Aš naudoju tai, pavyzdžiui, reklaminėms antraštėms pridėti.

„WPtouch“. Šiandien privaloma turėti mobiliesiems skirtą svetainę, taigi, jei dar neturite mobiliosios versijos, galite naudoti šį įskiepį kurdami vieną iš interneto.

Kalebas Wojcikas

Kalebas Wojcikas

„Pasidaryk pats“ vaizdo klipas

Redakcinis kalendorius. Buvo tikrai naudinga, kai dirbau Fizzle.co, kad galėtume lengvai suplanuoti savo turinį kelioms savaitėms ir mėnesiams iš anksto. Net jei įrašas nebuvo atliktas, mes vis tiek galėjome ten įdėti vietos žymeklio juodraštį, kol jis nebuvo.

Graži nuoroda yra puikus dėl dviejų dalykų. Pirmiausia, kad turėtumėte trumpesnes peradresavimo nuorodas į konkrečius puslapius ar kitas svetaines, kurias taip pat susiejate. Antra, jis seka, kiek kartų šios nuorodos yra naudojamos, o tai taip pat labai naudinga.

Atsarginis bičiulis yra gyvenimo užsklanda. Jei kas nors nutinka jūsų „WordPress“ svetainei, kur ji nulaužta, arba paprasta įskiepio kodo eilutė viską susuka, BB įsitikins, kad turite neseniai sukurtą atsarginę kopiją, kurią galite atstatyti į.

Bamidele Onibalusi

Bamidele Onibalusi

Įrašyti rašytojai

WP Dalijausi. Tai yra vienas iš geriausių ir geriausių „WordPress“ papildinių, siūlančių paskatą tam tikro jūsų tinklaraščio įrašo skaitytojams mainais už tai, kad jie dalijasi tuo įrašu..

„Hybrid Connect“. Šis „WordPress“ papildinys taip pat yra iš „WP Sharely“ kūrėjo ir iš esmės yra įskiepis, skirtas kurti pasirenkamas formas; joje yra daug galimybių, įskaitant galimybę vartotojams kurti pašto formas, šoninės juostos formas, iššokančius langus ir skaidrių formas. „Hybrid Connect“ taip pat leidžia rinkti prisijungimus el. Paštu ar „Facebook“ prisijungimu. Tai daug pritaikymų ir stebėjimo, kad žinotumėte, iš kur ateina abonentai..

Gravitacijos formos. Tai yra dar vienas papildomas „WordPress“ įskiepis, skirtas kurti slidžias kontaktų formas; jame yra įmontuota anti-spam parinktis, jūsų formų stebėjimas, integracija su keliais aukščiausio lygio paslaugų teikėjais, tokiais kaip AWeber, el. pašto sąrašų kūrimui, ir daugybė kitų tinkinimo parinkčių.

Neilas Patelas

Neilas Patelas

Greitas daigai

Populiarumo konkursas. Tai padeda parodyti populiariausius jūsų įrašus. (Šis papildinys nebepalaikomas ir jo autoriai nerekomenduoja.)

Prenumeruokite komentarus. El. Paštu jis praneša žmonėms apie naujus komentarus, kurie liko jūsų tinklaraštyje.

Spustelėkite „Tweet“. Tai padeda gauti daugiau socialinių akcijų.

Noemi Twigg

Noemi Twigg

„Bloggingpro“

Atgaivinti seną paštą. Šis papildinys leidžia man automatiškai dalytis senais pranešimais. Galite neįtraukti kategorijų (tarkime, Naujienos), kad įsitikintumėte, jog pakartotinai bendrinami įrašai vis tiek yra aktualūs, net jei jie seni. Tai padeda atnaujinti mūsų „Twitter“ sklaidos kanalą, nereikėtų per daug laiko leisti rankiniu būdu tikrinant, kas skelbiama.

„NextScripts“: socialinių tinklų automatinis plakatas. Autoposts kiekvieną naują įrašą į socialinius tinklus. Skelbimas skelbiamas socialinėje žiniasklaidoje, kai skelbiamas kiekvienas įrašas, ir tai palengvina tinklo / tinklaraščių tvarkytojo / redaktoriaus / socialinės žiniasklaidos koordinatoriaus apkrovimą, ypač dirbant su daugeliu tinklaraščių ir autorių. Vis dėlto nerekomenduoju jo naudoti kaip atskiro sprendimo. Pakartotinis dalijimasis žinutėmis skirtingu metu tampa optimalus.

Pipity. Palengvina informacinių biuletenių prenumeratą; parametrus galima tinkinti, kad jie būtų patogūs vartotojui (t. y. ne visą laiką pasirodytų jūsų veido iššokančiuose languose); lengva integruoti su informacinių biuletenių paslaugomis, tokiomis kaip „aWeber“.

Kyla Gloveris

Kyla Gloveris

„WPExplorer“

Priverskite atnaujinti miniatiūras. Puiku, kai pertvarkote mūsų svetainę, norėdami atkurti visus vaizdus ir išvalyti senus.

„Fanciest“ autorių dėžutė. Mes mėgstame „Fanciest Authorbox“, kad pridedate autorių biografijas – tai neabejotinai turi būti bet kuriame daugiaautorių tinklaraštyje.

Graži nuoroda. Filialų nuorodoms naudojame „Pretty Link Lite“, nes filialų nuorodos yra negražios ��

Deivas Klemensas

Deivas Klemensas

Darykite tai naudodami „WordPress“

Trys mano mėgstamiausi papildiniai, kurie nesimyli tiek, kiek turėtų Žinutės 2 Žinutės, Vartotojo perjungimas ir Dublikatas. Tikrai nesakyčiau, kad kiekvienas tinklaraštininkas turėtų juos turėti (yra tik 1 ar 2 papildiniai, kuriuos priskirčiau tai kategorijai), bet jei kam nors jų reikia, jie tikrai yra geriausi tų programų „WordPress“ įskiepiai..

Chrisas Coyieris

Chrisas Coyieris

CSS-triukai

„MinQueue“. Leidžia jums sutrumpinti ir sujungti scenarijus ir stilius, kuriuos jums įkelia papildiniai. Privalumas yra tas, kad jūs galite tiesiog leisti papildiniams daryti viską, ko jie nori, ir žinoti, kad vis tiek atliksite teisingus veiksmus, naudodami protingumą. Ir nevaldydami šios informacijos rankiniu būdu, reiškia, kad atnaujinus „WordPress“ papildinį ir prireikus naujų scenarijų / stilių, tai vis tiek įvyksta automatiškai.

Viešo įrašo peržiūra. Labai malonu, kai galime tiesiog nusiųsti juodraštį, kad kažkas jį peržiūrėtų, jo nepublikuodamas.

Apsauga nuo šlamšto. Tai buvo įskiepis, kuris man efektyviausiai sustabdė šlamštą (be „Akismet“).

Jeffas Starras

Jeffas Starras

Greitai gendantis presas

Temos patikrinimas. Kaip „WordPress“ temos kūrėjas, naudoju „Theme Check“ papildinį, norėdamas dar kartą patikrinti, ar mano temos atitinka naujausius temų peržiūros standartus. Papildinys yra paprastas naudoti ir suteikia aiškius rezultatus bei veiksmus, kuriais galima pagerinti temos kokybę, saugą ir našumą. Labai rekomenduojama visiems, dirbantiems su „WordPress“ temomis.

Užklausos monitorius. „Query Monitor“ yra puikus, nes yra labai išsami. Tai gali padaryti daug dalykų, kurių negali padaryti kiti derinimo papildiniai, pvz., Automatinis „Ajax“ derinimo būdas ir galimybė filtruoti rezultatus pagal konkretų papildinį ar temą. Šį papildinį dažniausiai naudoju duomenų bazės derinimo ir užklausų kintamiesiems derinti, tačiau jis taip pat yra naudingas tikrinant HTTP užklausas, WP kablius, PHP klaidas ir dar daugiau. Tai vienas iš geriausių „WordPress“ papildinių, kuriam neskiriama dėmesio, kurio ji nusipelno, TJO.

Administratoriaus įrašo naršymas. Per daugelį metų paskelbiau šimtus straipsnių ir vadovėlių „Perishable Press“ ir „DigWP.com“. Naudojant visus šiuos įrašus priekyje yra paprastas dalykas, nes visiškai kontroliuoju temos šabloną ir galiu naudoti pasirinktų šablonų žymas. Bet ne tiek WP administratoriaus srityje, kur kartais reikia pereiti nuo vieno įrašo prie kito, kad būtų galima atnaujinti, taisyti ir pan. Kad būtų galima naršyti po „Post“, „Administratoriaus“ srityje, naudoju papildinį, vadinamą „Administratoriaus pašto navigacija“, kuris daro vieną ir vieną dalyką gerai: prideda "Ankstesnis" ir "Kitas" nuorodos į „Edit Post“ ekraną, kad serijinį įrašą būtų daug lengviau redaguoti.

Fredas Meyeris

Fredas Meyeris

WPShout

Viskas viename WP migracija. Neįprastas svetainės perkėlimas. Absoliutus gelbėtojas.

Įgalinti laikmenos pakeitimą. Jei ištrinti atvaizdą ir iš naujo įkelti naują tokiu pačiu pavadinimu niekada nebuvo prasmės, jums reikia šio papildinio.

Atkurkite miniatiūras. Pakeisti matomų vaizdų dydį savo svetainėje paprasčiausiai nebūtų prasmės.

Benny Lewis

Benny Lewis

Sklandus per 3 mėnesius

BJ tingus krovinys. Svetainės greitis yra toks svarbus, kad neprarastumėte žmonių per tas svarbiausias pirmąsias sekundes. Tačiau mano atveju, savo įraše galiu pasidalyti keliais aukštos kokybės vaizdais, ir būtų gaila, jei laikas atsisiųsti šiuos žmones pašalintų svetainę. Šis papildinys keičia dalykus, kad būtų galima atsisiųsti tik tuos vaizdus, ​​kurie yra naršyklės rodinyje. Taigi slinkdami žemyn, jie bus ištraukti iš svetainės. Greitas svetainės įkėlimo greičio padidinimas!

Paprasta: paspauskite. Norėdami suburti savo tinklaraščio bendruomenę, paprasčiausias paspaudimas yra pats paprasčiausias būdas sukurti forumą, palaikantį „WordPress“ sistemą. Aš ją priskaičiavau dešimčiai tūkstančių vartotojų ir ji veikia labai gerai dėl savo nepatogaus kodo.

„VaultPress“. Jei man reikėtų rekomenduoti vieną iš geriausių „WordPress“ papildinių, tai būtų jis. Tai yra mokama paslauga, tačiau ji kelis kartus išgelbėjo mano odą. Nesvarbu, kas valandą visos mano svetainės atsarginės kopijos sukuriamos „VaultPress“ serveriuose ir yra paprastas vieno mygtuko paspaudimo atsarginės kopijos įdiegimas. Kai savo svetainėje padariau negrįžtamus dalykus ir jis neveikia, o mano svetainės administratorius miega, šis įskiepis leidžia man iš esmės paspausti "anuliuoti" ir grįžkite prie naujausios darbo nuotraukos. Tai galite padaryti naudodami tik temą, tik duomenų bazę ar tam tikras kitas mažas dalis, jei kitose dalyse jūsų pakeitimai buvo puikūs arba nenorite prarasti pokalbių ar tinklaraščio įrašų, nesusijusių su stringa..

Benas Townsendas

Benas Townsendas

WPin

Man asmeniškai aš myliu Paskutinis netrukus pasirodysiantis puslapis įskiepį, diegti yra nesudėtinga ir aš jį naudoju visą laiką. Savo ir klientų svetainėse. Tai iš esmės paverčia jūsų „WordPress“ svetainę netrukus pasirodysiančiu puslapiu, kuriame yra registracijos forma ir redaguojamas tekstas fone. Tai puikus būdas tiems, kurie sukuria savo pasirinktą žiniatinklio prieglobą, jei jie nėra susipažinę su WAMP ar LAMP.

Kitas nuostabus papildinys, apie kurį kai kurie galbūt yra girdėję, yra EWWW Image Optimizer ji daro tiksliai tai, ką sako ant skardos. Tai masiškai optimizuoja jūsų tinklaraščio vaizdus, ​​sumažindama pralaidumą ir, žinoma, krovimo laiką. Tikrai madingas įskiepis ir vienas, kurį naudoju visą laiką.

Galiausiai, vienas iš geriausių “WordPress” papildinių, nukreipiančių peradresavimą (manau), yra Paprasti 301 peradresavimai Prijunkite. Tai puikus būdas naujoviškiems žmonėms sukurti 301 peradresavimą. Taigi, jei esate „Google Webmaster“ nustatymų puslapyje ir aptinkate klaidų ar URL, kurių nerandate, tada tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite ir nukreipkite juos į panašų ar naują puslapį.

Peteris Nilssonas

Peteris Nilssonas

WP dienos temos

„Rublon“ sąskaitos saugumas: dviejų faktorių aut+. Puikus dviejų veiksnių autentifikavimo saugos sluoksnio papildinys, skirtas apsaugoti ir apsaugoti paskyras „WordPress“.

„Growmap“ papildinys. Puikus įskiepis automatiniam spam’ui ir šlamšto pranešimams nugalėti naudojant paprastą žymės langelį.

Sumažinkite atmetimo greitį. Gaukite „Google Analytics“ tikrąjį atmetimo rodiklį ir puslapių peržiūras. Paprastas ir paprastas naudoti.

Matas Cromwellas

Matas Cromwellas

„WordImpress“

„ImageInject“ yra geriausias būdas į savo įrašus įtraukti vaizdus, ​​kurie pažeidžia autorių teises.

Patobulinta žiniasklaidos biblioteka yra geriausia, kai reikia suskirstyti laikmenas į kategorijas, kad būtų lengva pakartotinai naudoti vaizdus ar PDF failus ar bet ką.

Kontekstiniai pranešimai yra našiausias susijusių pranešimų papildinys (be „Jetpack“).

Šis mokamas, bet už jūsų darbo našumo analizę, Analitika yra lengviausias ir patogiausias būdas pamatyti, kaip lankytojai randa jūsų individualius įrašus.

Amaras Ali

Amaras Ali

Visi tinklaraščių patarimai

„CommentLuv Premium“. Galingas papildinys, padedantis padidinti tinklaraščio įsitraukimą. Tai kontroliuoja šlamšto komentarus „WordPress“ tinklaraštyje. Tai veikia kaip atlygio sistema. Žmonės mėgsta gauti nuorodas į savo tinklaraštį ir tai daro „CommentLuv“. Tai rodo jų naujausius atnaujinimus, paliekant komentarus. Galite apdovanoti vartotojus, jei jie turi tam tikrą skaičių komentarų jūsų tinklaraštyje. Tai tikrai padeda kurti bendruomenę, ji pritraukia vartotojus palikti daugiau komentarų ir tai sukuria ryšius su naujais ir pakartotiniais lankytojais. Šis papildinys vartotojams siunčia atsakymo pranešimus, kai tik į juos atsakoma. Privalomas papildinys, jei tikrai norite padidinti savo tinklaraščio įsitraukimą.

„SEOPressor“. Mes jau žinome, koks svarbus SEO. Yra daug SEO įskiepių, bet aš manau, kad geriausias yra „SEOPressor“. Tai rodo jūsų raktinio žodžio tankį „WordPress“ redaktoriuje. Tai rodo perspėjimą dėl per daug optimizavimo tuo atveju, jei pridėjote papildomų žymų, raktinių žodžių, h1, h2, h3 žymų. Tai taip pat palaiko turtingus fragmentus. Geriausia savybė yra LSI raktinis žodis. LSI raktiniai žodžiai padeda rasti svarbius raktinius žodžius iš pagrindinių raktinių žodžių, naudojant LSI raktinius žodžius jums bus lengva reitinguoti „Google“.

MBP „Ninja“ partneris. Jei užsiimate dukterine rinkodara, tai yra vienas geriausių „WordPress“ papildinių. Aš jį naudoju metų metus ir labai tuo džiaugiuosi. Šis papildinys automatiškai paverčia jūsų skelbimuose esančius raktinius žodžius į filialų nuorodas. Tai yra galingas papildinys, padedantis valdyti, sekti, saugoti ir sutrumpinti neribotą skaičių filialų nuorodų iš vieno nustatymų puslapio. Šis papildinys man labai padėjo taupyti laiką ir valdyti visas dukterinių įmonių nuorodas iš vienos prietaisų skydelio. „Ninja“ papildinys yra būtinas rimtų filialų prekybininkų įskiepis.

Natanas Welleris

Nathanas B. Welleris

Elegantiškos temos

Trys geriausi „WordPress“ įskiepiai, kuriuos rekomenduočiau naudoti kiekvienam „WordPress“ tinklaraštininkams, yra apie įgalinimą padaryta teisingu būdu. Štai ką turiu omenyje tai:

Vienas iš svarbiausių kreipimųsi į „WordPress“, visų pirma, yra tai, kiek jis (ir nuostabi jo dizainerių / kūrėjų bendruomenė) įgalino pasaulį padaryti didelius dalykus naudodamas „WordPress“ ir turimas temas bei papildinius. Dėl šios priežasties, manau, kai kurie temų ir įskiepių autoriai šiek tiek pasitraukia "įgalinimas beprotiškas" su jų produktais, nes tai lengva parduoti -"Pažiūrėkite, kiek daug galite padaryti naudodamiesi šiuo vienu įrankiu!"

Tinkamas būdas ne visada yra „plug and play“ būdas, o vienoje pakuotėje yra per daug. Turint tai omenyje, čia yra trys mano pasirinkimai:

Kodo fragmentai pateikė Shea Bunge. Kartais mažiau yra daugiau. Vienas iš mano mėgstamiausių būdų, kaip sumažinti nereikalingą išsipūtimą, yra naudingų kodo fragmentų paieška, kuriuos galiu pakeisti visais papildiniais. Tokiu būdu „Code Snippets“ papildinys iš tikrųjų labai sumažino mano įdiegtų papildinių skaičių ir todėl sumažino papildinių, kuriuos turiu konfigūruoti, atnaujinti ir prižiūrėti, skaičių..

Trumpieji kodai pateikė Vladimiras Anokhin. Tiek daug temų turi savo trumpųjų kodų rinkinius, kurie nėra atskirti į kitą papildinį. Kai kurie, jei jie yra atskirti, yra skirti dirbti tik ta tema ir visai ne (arba bent jau ne taip gerai) su kitais. Man ne tik prieštaraujama „WordPress“ standartams ir geriausios praktikos pavyzdžiams, bet ir tai yra prakartėlė. Štai kodėl aš iš tikrųjų pamėgau naudoti šį didžiulį (nemokamą) trumpųjų kodų paketą, kurį sukūrė Vladimiras Anokhinas ir kuris puikiai tinka bet kuriai temai..

Recenzentas „WordPress“ papildinys autorius evoG. Panašiai ir daugelyje „WordPress“ temų yra integruotos peržiūros galimybės. Tai puikiai atrodo kaip pardavimo taškas, tačiau daugelis klientų nesuvokia, kad sukuria krūvą turinio, naudodami temai specifinius pasirinktinių įrašų tipus, pvz., Apžvalgą, ir užrakina juos ta tema visam laikui. Arba pasirašo, kad vėliau imtųsi daugybės darbų, jei kada nors nuspręs perjungti temas. Šį papildinį naudojau savo svetainėje ir myliu. Tai gali būti ne atsiliepimų papildinys visiems, bet esmė ta, kad jei peržiūrite dalykus savo tinklaraštyje – naudokite papildinį! Tokiu būdu, jei jums reikia pakeisti temas, nepalikite proceso geriausios kokybės turinio.

Kaip kažkas, kas visada rašo apie temas ir papildinius, žinoma, daugiau yra šio sąrašo. Taigi uždarydamas noriu dar kartą padėkoti visiems „WordPress“ bendruomenės nariams, sunkiai dirbantiems kuriant ir tobulinant įrankius, kuriuos visi naudojame ir mėgstame..

Chrisas Burgessas

Chrisas Burgessas

Svetainės taškas

Įtraukiau 3 tinklaraštininkus ir 3 kūrėjus. Tinklaraštininkas / vartotojas:

Dar vienas susijusių pranešimų papildinys (YARPP). Geras „nRelate“ pakaitalas, kuris rodo susijusį turinį po kiekvienu įrašu.

Sugedusių nuorodų tikrintuvas. Tikrina, ar nėra pažeistų nuorodų.

EWWW Image Optimizer. Suteikia daugiau vaizdo optimizavimo galimybių.

Programuotojas:

P3 (papildinio veikimo profilio programa). Tinka norint gauti pradinį papildinio veikimo pagrindą.

Programuotojas. Puiku, jei reikia atidžiau pažvelgti po gaubtu.

Srautas. Puikiai tinka svetainėms, kuriose dirba daug žmonių.

Devesh Sharma

Devesh Sharma

„WPKube“

„Codeschedule“ sukūrė „Todaymade“ „TodayMade“ yra fantastiškas redakcinis kalendorius, integruotas su „Buffer“ programa ir leidžiantis planuoti savo tinklaraščio įrašus savo svetainėje ir socialinėje žiniasklaidoje tuo pačiu metu naudojant „drag and drop“ kalendorių. Tai kainuoja 10 USD / mėn., Taigi, jei nerašote verslo tinklaraščio, jis gali būti nevertas.

„SearchWP“ autorius Jonathanas Christopheris, patobulina paiešką svetainėje ir prideda daug funkcijų prie pagrindinės paieškos. Žinoma, yra daugybė paieškos papildinių, tačiau šis yra aukščiau kitų. Kaina: 29 USD / vienkartinė licencija.

„Shrink-O-Matic“. Tai yra nuostabi programa (ne „WordPress“ papildinys), leidžianti optimizuoti vaizdus „Windows“ ar „Mac“. Labai patogu optimizuoti vaizdus ir nereikalauja nė cento. Arba galite naudoti WP Smush.it, jei nenorite naudoti programos neprisijungus.

Brianas Jacksonas

Brianas Jacksonas

BrianJackson.io

Čia yra trys mano WP įskiepiai, apie kuriuos daug nekalbama, bet apie juos "privaloma tureti" sąrašą ir naudoju juos visose savo svetainėse.

Rodyti valdiklius yra puikus mažas įskiepis. Iš esmės tai prideda žymimuosius laukelius prie kiekvieno valdiklio, kad būtų galima rodyti ar slėpti svetainės puslapiuose. Tai leidžia man tinkinti tai, ką rodau savo puslapių šoninėje juostoje, palyginti su mano valdiklio šonine juosta.

Tai puikus būdas A / B išbandyti skirtingas CTA dėžutes ir tikrai prisidėti prie jūsų auditorijos. Galite parodyti skirtingus valdiklius pagal įrašo kategoriją ar net pasirinktinę taksonomiją. Tai gali būti nuostabu filialų rinkodarai.

Tarkime, kad turite „WordPress“ ir PPC kategorijas. Dabar galite sukurti atskirus filialų valdiklius kiekvienai kategorijai, o šoninėje juostoje esantys skelbimai yra tiesiogiai susiję su straipsniu, kurį jie skaito. Tai žymiai padidins jų PR.

„Google Tag Manager“, skirta „WordPress“. Daugelis žmonių, su kuriais bendrauju, vis dar net nežino, kas yra „Google Tag Manager“. Iš esmės tai yra nemokamas „Google“ valdymo įrankis, leidžiantis valdyti ir diegti scenarijus vienoje vietoje. Tokios kaip „Google Analytics“, „AdRoll“, „Facebook Conversion Pixel“ ir kt.

Šis nemokamas duracelltomi.com papildinys veikia visose mano svetainėse. Tai leidžia man išlikti organizuotam ir išlaikyti savo „WordPress“ svetainių švarą.

„ZigWidgetClass“. Kitas puikus mažas nemokamas „WordPress“ papildinys, kurį sukūrė zigpress.com. Šis papildinys leidžia man lengvai pridėti pasirinktines CSS klases prie savo valdiklių. Kam tai naudoti? Aš naudoju jį diegti žiniasklaidos užklausas, kad galėčiau paslėpti tam tikrus valdiklius pagal jų skiriamąją gebą.

Pvz., Savo svetainėje šoninėje juostoje ir poraštėje yra optin dėžutė. Mobiliajame įrenginyje nėra jokios priežasties, kad jis būtų rodomas du kartus, todėl pridedu savo klasę, kuri surenka mano žiniasklaidos užklausą ir paslepia vieną iš jų.

Raelene Wilson

Raelene Wilson

Žodžiai pagal paukščius

Čia yra trys geriausi mano „WordPress“ papildiniai. Jie visi yra „WPMU DEV“ papildiniai, nes mūsų kūrėjai dirba tikrai daug ir sukuria tiek nuostabių papildinių, kuriems paprastai neskiriama daug dėmesio.

Snapshot. Tai yra tarsi „WordPress“ svetainės laiko mašina, galinti sukurti atsarginę kopiją ir atkurti visą jūsų diegimą ir netgi apimanti „Dropbox“ ir S3 integraciją.

Individualizuotos šoninės juostos. Šiuo patogiu įskiepiu galite valdyti visus kiekvienos savo svetainės valdiklio sritis. Jame yra graži vartotojo sąsaja, todėl juo naudotis dar smagiau.

WP Smush.it / „WP Smush Pro“. Tai yra vienas iš pirmųjų įskiepių, kuriuos diegiu kiekvienoje mano sukurtoje svetainėje. Tai leidžia jums sumažinti vaizdo failų dydį ir netgi galite masiškai sulieti vaizdus.

Danas Zarzyckis

Danas Zarzyckis

Bendruomenės patirties vadovas ir pagrindinis papildinių žinovas iš komandos „Slocum“ temos

Per daugelį metų aptarnaudami klientus, klientus ir palaikymo bilietus bei peržiūrėdami mūsų papildinius „PressThis“ parodyti, mes matėme užklausas dėl daugybės papildinių ir sprendimų. Čia yra trys mano mėgstamiausi, kuriuos galite įtraukti į geriausių „WordPress“ temų sąrašą:

Išjungti komentarus. Nepaisant didelio atsisiuntimų skaičiaus (1,2 mln.) Ir akivaizdaus pavadinimo, daugelis mūsų žiūrovų ir klientų nori pašalinti savo komentarus ir net neįsivaizduoja, kad šis sprendimas egzistuoja.

Šį „WordPress“ papildinį naudoti paprasta. Įdiekite papildinį, eikite į savo „WordPress“ nustatymus > Išjungti komentarus ir pažymėdami žymimąjį laukelį išjunkite visus komentarus. Papildinys taip pat leidžia jums pasirinkti, ar rodyti komentarus labiau konkrečiam atvejui.

Išplėstinė „Tagline“. Šis papildinys kurį laiką nebuvo atnaujintas (6 metus), bet mes nustatėme, kad sprendimas vis tiek veikia ir yra įdomus.

Bakstelėjimas į „WordPress“ "etiketė" arba "šūkis", galite sukurti daugybę šūkių ir parodyti vieną iš jų atsitiktinai ar paeiliui kiekvieną kartą, kai vartotojas įkelia puslapį. Taikymas minčių tinklaraštininkams, dvasinėms organizacijoms ir įmonėms yra milžiniškas.

Dirigentas. Norėdami parodyti tinklaraščio turinį, ten nėra didesnio papildinio nei „Dirigentas“. Nors tai yra viena mano sąrašo parinktis, kainuojanti pinigus (pradedant nuo 97 USD), Dirigentas dirba su beveik visomis esamomis „WordPress“ temomis ir leidžia jums parodyti turinio grupes taip, kaip norite.

Norite parodyti 8 tinklaraščius iš "Šuo" kategoriją mažesniu dydžiu ir parodyti tik rodomą vaizdą ir pavadinimą? Tu gali tai padaryti.

Norite, kad paskutinis jūsų įrašas jūsų pagrindiniame puslapyje būtų plačiai rodomas? padaryta.

Galingi dalykai. Aš negaliu apie tai pakankamai rimtai kalbėti.

Ionut Neagu

Ionut Neagu

„CodeinWP“ tinklaraštis

Man patinka šie trys įskiepiai, nes juos visus galima sukonfigūruoti per kelias minutes (iš viso 30 minučių viršūnių), o tada jūs turite išnaudoti jų teikiamą naudą ištisus mėnesius ar net metus. Čia yra papildiniai:

Atgaivinti seną paštą. Naudokite jį, kad galėtumėte dar kartą pasidalyti geriausiu savo tinklaraščio turiniu.

WP raketa. Įdiegti svetainę užtrunka 5 minutes ir ji žymiai pagreitėja, įgyvendinant daug aktyvios geriausios praktikos pavyzdžių.

Optimole. Tai automatiškai optimizuoja kiekvieną naują vaizdą, kurį įkeliate į savo svetainę. Jokio papildomo darbo iš jūsų pusės nereikia. Jis taip pat aptarnauja jūsų vaizdus naudodamas optimizuotą CDN, todėl visa svetainė tampa daug greitesnė.

Kaip matote, geriausi „WordPress“ įskiepiai yra tie, kurie taupo mano laiką.

Visas sąrašas

Čia yra visas sąrašas geriausių mūsų ekspertų „WordPress“ papildinių; kiekvienas pagal savo bendrąją kategoriją:

Nuorodos ir SEO:

El. Paštas ir el. Pašto rinkodara:

Vaizdai ir vaizdo optimizavimas:

Turinys, jo valdymas ir optimizavimas:

Svetainės optimizavimas / WP-Admin papildiniai:

Šlamštas:

Socialinė žiniasklaida:

Kita:

Tai viskas, ką turime geriausiems „WordPress“ papildiniams!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map