7 geriausi „WordPress“ internetinių dienoraščių papildiniai: mes dirbome su kiekvienu

Geriausi automatinio internetinio dienoraščio papildiniai, skirti „WordPress“


Ieškai geriausių „WordPress“ automatinių dienoraščių papildinių? Nustokite švaistyti laiką „Google“ paieškai ir tiesiog perskaitykite šį įrašą.

Dalyvavome rankose su 7 geriausiais „WordPress“ automatinių dienoraščių papildiniais, kurie padės rasti sprendimą, padėsiantį jums importuoti RSS kanalus kaip tikrus „WordPress“ įrašus. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti daugiau apie visus 7 papildinius …

7 geriausi automatinių dienoraščių papildiniai, skirti „WordPress“

Čia yra sąrašas ir trumpa santrauka:

Ne.
Prijunkite
Įvertinimas
Diegimai / Pardavimai
1.„Feedzy“ RSS sklaidos kanalai94 proc.40000
2.WP RSS kaupiklis88 proc.60000
3.„WPeMatico“ RSS sklaidos kanalas96 proc.20000
4.„CyberSyn“84 proc.10000
5.WP vamzdžiai88 proc.3000
6.„WordPress“ automatinis papildinys96 proc.18000 m
7.WP vikšrinis įrenginys60 proc.270

1. „Feedzy“ RSS sklaidos kanalai


„RSS ​​Aggregator“ pateikė „Feedzy“ - galingas „WP Autoblogging“ ir „News Agregator“ „RSS ​​Aggregator“ pateikė „Feedzy“ – galingas „WP Autoblogging“ ir „News Agregator“

Autorius (-ai): Teminis

Dabartinė versija: 3.4.0

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 28 d

feedzy-rss-feeds.zip


94% reitingai


40 000 ir daugiau įdiegimų


WP 3.7 + reikalinga

Kaina: 0 USD arba 149 USD (priemoka)

Pašėlęs yra dviejų variantų: nemokamas ir premium. Nemokama versija leidžia įterpti RSS kaip trumpąjį kodą, tačiau jei norite tikrojo internetinio tinklaraščio, kuriame importuosite sklaidos kanalus kaip tikrus įrašus, jums reikės 149 USD vertės versijos..

Naudodami „premium“ versiją, pašarų elementus galite pridėti prie įrašų, puslapių ir tinkinto turinio tipų. Papildinys net ištraukia produktų kainas ir kitus elementus iš tinkintų sklaidos kanalų žymų.

Išsami informacija, pavyzdžiui, vaizduojami vaizdai, pranešimo būsena ir tipas, ištraukos, teksto ilgis, kiekis ar išdėstymas („Feedzy“ pateikia tris skirtingus šablonus) yra visiškai jūsų. Jei norite importuoti tik HTTPS vaizdus (o ne HTTP), „Feedzy“ juos aptiks jums.

„feedzy“ yra vienas iš geriausių automatinių tinklaraščių papildinių

Be to, galite pasirinkti filtruoti straipsnius, kurie yra jūsų sklaidos kanale, pagal raktinius žodžius. Galite įtraukti tik straipsnius su tam tikrais raktiniais žodžiais arba neįtraukti visų straipsnių su tam tikrais raktiniais žodžiais (arba abiem!). Ir jei norite užsidirbti iš savo internetinių dienoraščių, į pranešimus galite automatiškai pridėti filialų / persiuntimo nuorodas. Taip pat galima pašalinti žymą „dofollow“ iš nuorodų viename sklaidos kanale.

Dar nuostabesnė „Feedzy“ dalis yra ta, kad ji yra optimizuota, kad atitiktų naujausias „WordPress“ rinkos tendencijas. Jis yra integruotas su „Elementor“ ir „Gutenberg“ (pritaikymui iš priekio) bei su „WordAI“ ir „SpinnerChief“ – dviem įrankiais, galinčiais redaguoti / perrašyti importuotus pranešimus žmonėms pritaikytu stiliumi (tuo atveju, jei nenorite naudoti dubliuojamo turinio jūsų svetainė).

Ir jei jūsų pasirinktas RSS tiekia tik ištraukas, „Feedzy“ apima funkciją, leidžiančią jums vis tiek ištraukti visą tekstą.

�� Gaukite šį papildinį jei jums reikia galingo funkcijų rinkinio, įdėto į lengvą sąsają. Nepaisant to, kad tai yra optimalus sprendimas asmeniniams tinklaraščiams, mes rekomenduojame tai verslo savininkams, norintiems plėsti savo svetaines profesiniais tikslais ir užsidirbti iš savo darbo. Premija: jei jums patinka puslapių kūrėjai, tai yra vienas geriausių automatinių tinklaraščių papildinių, kuriuos rasite.

2. WP RSS kaupiklis


WP RSS kaupiklis - automatinis ir galingas turinio kaupimas ir kaupimas WP RSS kaupiklis – automatinis ir galingas turinio kaupimas ir kaupimas

Autorius (-ai): „RebelCode“

Dabartinė versija: 4.17.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 23 d

wp-rss-aggregator.4.17.5.zip


88% reitingai


Daugiau nei 60 000 įdiegimų


WP 4.0 + reikalinga

Kaina: 0 USD + mokami priedai

„WP RSS Aggregator“ yra vienas iš geriausių automatinių internetinių dienoraščių papildinių, kurį labai lengva nustatyti ir pritaikyti. Be neriboto sklaidos kanalų importavimo iš kelių šaltinių, galite susiaurinti sklaidos kanalų įrašus pagal paskelbimo datą, elementų skaičių sklaidos kanale / importuoti. Be to, galite pridėti tinkintą sklaidos kanalo URL ir pavadinimą bei nuspręsti importavimo tvarką ir apdorojimo intervalą.

Nors nemokama versija leidžia įterpti RSS tiekimą su trumpu kodu, jums reikės sumokėto Pateikti papildymo sklaidos kanalą iš tikrųjų pradėti automatinį tinklaraščių rašymą ir importuoti informacijos santraukų elementus kaip „WordPress“ žinutes, puslapius ar pasirinktinius įrašų tipus.

Naudodami išplėstinių kanalų paketą, galėsite importuoti ir visą tekstą, net jei RSS sklaidos kanale yra tik ištraukos. Jūs taip pat įgysite galimybę filtruoti sklaidos kanalų elementus pagal raktinius žodžius (įskaitant įtraukimo ir neįtraukimo parinktis):

wp rss agregatorius

Norėdami išvengti neigiamo poveikio veikimui, „WP RSS Aggregator“ taip pat leidžia nustatyti, kaip dažnai importuoti naują turinį. Be to, galite lengvai pridėti HTML prieš importuotą ar po jo, taip pat pasirinkti, ar kredituoti pradinį šaltinį.

�� Gaukite šį papildinį jei jums reikia draugiškos sąsajos, bet nesijaučiate praleidęs daug laiko, kad ji veiktų.

3. „WPeMatico“ RSS sklaidos kanalas


„WPeMatico“ RSS sklaidos kanalas „WPeMatico“ RSS sklaidos kanalas

Autorius (-ai): etruelis

Dabartinė versija: 2.6

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 11 d

wpematico.zip


96% reitingai


Daugiau nei 20 000 įdiegimų


WP 4.1 + reikalinga

Kaina: 0 USD + mokami priedai

Šiame papildinyje kanalai vadinami kampanijomis. Taigi, norėdami sukurti informacijos santraukas, turite pradėti kampaniją. "Sukurti kampaniją" puslapis yra tikrai įdomus, nes jame yra daug parinkčių, rodomų spalvotose juostose ir blokuose. Papildinį sudaro trys tipai: įrašai, puslapiai ir laikmenos.

Viena graži kampanijos metodo ypatybė yra tai, kad prie vienos kampanijos galite pridėti kelis sklaidos kanalus (užuot turėję pridėti sklaidos kanalus atskirai, kaip ir daugelis kitų geriausių automatinių internetinių dienoraščių papildinių)..

Naudodamiesi „WPeMatico“ galite įgalinti komentarus, atstatymus ir atkūrimus, originalaus turinio paskelbimo datą ir automatiškai pašalinti nuorodas ir HTML žymas iš importuoto turinio (tai labai naudinga, jei nenorite šlamšto nuorodų savo svetainėje)..

Kitas gražus šio papildinio bruožas yra tas, kad turite daugybę kampanijų planavimo galimybių (pagal savaitės dieną, mėnesį, dieną, valandą ir minutę). Bet kada galite pristabdyti ar atkurti įrašų skaičių, kai norite.

Kiekvienoje kampanijoje yra daugybė žiniasklaidos priemonių, lydinčių importuotą turinį, parinkčių: vaizdų, garso įrašų ir vaizdo įrašų. Jei norite naudoti šabloną, kuris nenumatytas pagal numatytuosius nustatymus, galite modifikuoti, sutvarkyti arba pridėti papildomą turinį prie kiekvieno pateikto įrašo.

Be straipsnių, papildinyje taip pat yra „YouTube Fetcher“ žmonėms, norintiems importuoti vaizdo įrašus, o ne parašytą turinį.

RSS tiekėjas

�� Gaukite šį papildinį jei jums reikia lankstumo turinio įvairovės, šablonų ir laiko grafiko atžvilgiu (galite nustatyti įrankį, kad jis būtų atnaujinamas / skelbiamas tiksliai valandą ir dieną).

4. „CyberSyn“


„CyberSEO Lite“ („CyberSyn“) „CyberSEO Lite“ („CyberSyn“)

Autorius (-ai): „CyberSEO.net“

Dabartinė versija: 6.18

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 30 d

cybersyn.zip


84% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 4.0 + reikalinga

Kaina: 0 USD

Kalbant apie nemokamas parinktis, „CyberSyn“ yra vienas geriausių automatinių dienoraščių papildinių, kuriuos rasite.

Šis įskiepis yra paprastas ir šiek tiek skiriasi nuo aukščiau paminėtų. Įdiekite jį, nustatykite savo nuostatas (kaip pažymėkite keletą langelių) ir viskas veiks. Galite arba įdėti jį į autopilotą (jis pats ištrauks ir paskelbia sklaidos kanalus), arba galite tai padaryti rankiniu būdu, kai jums reikia daugiau kontrolės straipsnių, kurie bus paskelbti.

Jei norite pridėti savo informacijos santraukas, tiesiog eikite į „CyberSyn“ -> RSS / „Atom“ sindikatas -> nukopijuokite / įklijuokite informacijos santrauką -> Sindikatas. Spustelėjus sindikatą, atsidarys puslapis su išsamia informacija ir galėsite nustatyti su nurodytu sklaidos kanalu susijusias nuostatas.

Ką galite padaryti su „CyberSyn“? Galite išgauti visą straipsnio versiją (kaip parodyta paveikslėlyje žemiau), sugrupuoti tiekimus pagal kategorijas, kurti žymas, nustatyti žinutės būseną ir numerį, priimti / atmesti pranešimus ir komentarus iš vartotojų, generuoti miniatiūras ir laikmenos priedus ( vaizdai bus saugomi vietoje), nustatykite maksimalų žodžių skaičių kiekvienoje ištraukoje ir įterpkite vaizdo įrašus, kurie yra originaliame straipsnyje.

kibernetinis

Tai taip pat apima unikalią funkciją, leidžiančią versti importuotus sklaidos kanalus per „Google Translate“ ar „Yandex Translate“, taip pat patikrinti, ar straipsniuose nėra dublikatų, ir perrašyti juos keliais suktukų įrankiais, kurie yra integruoti su.

Puikus dalykas „CyberSyn“ yra tai, kad jis gali importuoti įvairių tipų turinį, įskaitant CSV lenteles, HTML dokumentus ir JSON failus. Čia išgaunami įvairių tipų informacijos santraukos, tokios kaip „eBay“ kanalai, XML, vaizdo įrašai iš „YouTube“, „Vimeo“ ar „Dailymotion“, turinys iš „Yahoo“, „Flickr“ ir dar daugiau.

�� Gaukite šį papildinį jei norite, kad būtų galima nemokamai išgauti viso teksto RSS tiekimus ir importuoti informacijos santraukų elementus kaip pranešimus. Daugelis kitų internetinių dienoraščių papildinių apmokestina abi šias funkcijas.

5. WP vamzdžiai


WP vamzdžiai WP vamzdžiai

Autorius (-ai): „ThimPress“

Dabartinė versija: 1.33

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. Gruodžio 28 d

wp-pipes.zip


88% reitingai


Daugiau nei 3 000 įdiegimų


WP 3.8 + reikalinga

Kaina: 0 USD

Šis papildinys kanalus nurodo kaip vamzdžius.

Naudodami jį gausite paprastą vaizdinę sąsają, kurioje galėsite pasirinkti gauti visą tekstą, o ne ištraukas, iškirpti įvadą, filtruoti pagal raktinius žodžius, gauti vaizdus arba parodyti originalų šaltinį.

Įvesdami paskirties vietą galite pasirinkti, kaip pateikti informacijos santraukas savo svetainėje. Galite modifikuoti tokius parametrus kaip pavadinimas, šliužas, ištrauka, turinys, data, vaizdai, kategorija ir meta raktas.

Pridėję visas parinktis spustelėkite „Test This Pipe“, o progreso juosta parodys, kokie įrašai yra importuojami į jūsų svetainę (čia galite juos redaguoti kaip savo žinutes ar puslapius). Tiekimo elementai taip pat bus rodomi tiesiogiai kaip tinklaraščio įrašai.

WP vamzdžiai - geriausi „WordPress“ autoblogging papildiniai

�� Gaukite šį papildinį jei estetinė savybė (dar kitaip žinoma, kaip jūs rodote įrašus savo svetainėje) nėra jūsų svarbiausias dalykas. Jei esate daugiau kaip specialistas, norintis rinkti straipsnius savo pačių interesais – prieš juos paskelbdami, tada jūs tiesiog radote savo įrankį.

6. „WordPress“ automatinis papildinys

automatinis įskiepis

Kaina: 30 USD

„WordPress“ automatinis įskiepis leidžia patekti į geriausių automatinių internetinių dienoraščių papildinių sąrašą, nes turi daugybę importavimo parinkčių. Be įprastų straipsnių, jis palaiko daugybę kitų galimybių: „Amazon“ ir „Walmart“ produktų, „YouTube“, „Vimeo“ ir „DailyMotion“ vaizdo įrašų, „Flickr“ ir „Instagram“ vaizdų, „eBay“ aukcionų, socialinės žiniasklaidos įrašų (tviterio, segtukų, „Reddit“ ir „Facebook“ įrašų), klasifikuotų „Craigslist“, „iTunes“ turinys (pvz., Dainos, internetinės transliacijos, programos, el. Knygos), „SoundCloud“ dainos ir net „Envato“ elementai.

Kitaip tariant, daug auksinių daiktų, ypač skirtų nišinėms svetainėms.

Be galimybės pasirinkti turinio šaltinį, turite galimybę filtruoti turinį (pagal autorių, kategoriją, žymą), todėl jums nereikės skelbti visko, kas bus paskelbta jūsų pasirinktame šaltinyje..

automatinis įskiepis

Jūs taip pat galite valdyti įrašo šabloną, būseną, tipą, formatą ir vaizdus, ​​kuriuos norite, kad papildinys gautų su įrašais. Be to, su papildiniu pateikiamos patobulintos perrašymo ir vertimo parinktys; netgi automatiškai pakeičia konkrečius žodžius, jei svetainėje yra kažkas, ko norite vengti paminėti.

�� Gaukite šį papildinį jei turite daugiafunkcinį verslą ir norite pasidalinti kelių didžiausių pasaulio prekių ženklų turiniu keliais paspaudimais – įrankyje yra integruoti visi pirmiau minėti šaltiniai, o jis taip pat generuoja skyrius ir kategorijas iš kiekvienos svetainės.

7. WP vikšrinis įrenginys

WP vikšrinis

Kaina: 23 USD

„WP Crawler“ yra dar vienas lankstus papildinys, kuris buvo sukurtas importuoti daug įvairių turinio iš autopiloto. Galite paskelbti dizaino kolekcijas iš „Dribble“ ar „Behance“, „Amazon“ ar „Alibaba“ produktų sąrašus, „Flickr“ ar „Unsplash“ nuotraukų demonstraciją, programas, socialinius įrašus, pagrįstus žymas, „WordPress“ temas ir daugybę kitų šaltinių..

Tai taip pat lengva naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti šaltinius, pasirinkti norimas parinktis ir paleisti skaitytuvą. Galite gauti duomenis iš kitų svetainių naudodami HTML parinkiklius ir atributus; tada nustatykite įrašo būseną, kategoriją ir tipą, taip pat patikrinkite, ar tekste nėra kopijų. Papildinys leidžia išgauti duomenis iš neribotų šaltinių.

Jei nenorite, kad tikrinimo įrenginys skelbtų atsitiktine tvarka, galite suplanuoti, kad jis veiktų vieną kartą per valandą, du kartus per dieną arba kasdien.

�� Gaukite šį papildinį jei ieškote lanksčios ir intuityvios sąsajos. Turėdamas omenyje lankstumą, turiu omenyje: 1) galite siųsti iš įvairių interneto šaltinių ir turinio rūšių (įskaitant žiniasklaidą ir socialines platformas); 2) galite suplanuoti įrankio paskelbimą tinkamu laiku; 3) norint nustatyti, reikia tik kelių žingsnių.

Taigi, tai yra mūsų pasirinkimas iš geriausių „WordPress“ automatinių dienoraščių papildinių. Ar kada nors bandėte bet kurį iš jų? Ir jei manote, kad praleidome svarbų papildinį, praneškite mums ir tai! Mes esame smalsūs žmonės.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map